Piękne Brwi- Jak Je "zrobić"? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-12, 16:19   #1
*Cafe Latte*
Raczkowanie
 
Avatar *Cafe Latte*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 195
Exclamation

Piękne Brwi- Jak Je "zrobić"?


Witam wszystkie Wizażanki. Od pewnego czasu myślę nad tym jak poprawić wygląd moich brwi, myślałam że są całkiem ładne ale od kiedy zobaczyłam brwi mojej koleżanki stwierdziłam że daleko mi do nich Ma brwi jak u laleczki- równiutkie o idealnym kształcie (a przecież jej nie zapytam )Kupiłam niedawno trimmer ale nie uzyskałam efektu jaki chciałam. Jak Wy dbacie o brwi? Jak zrobić aby były "eleganckie" i zadbane (moim ideałem są brwi dr Edyty z "Na dobre i na złe" ). Czy trzeba biegać ciągle do kosmetyczki aby mieć piękne brwi? (Powiedzcie że nie ). Pozdrawiam i czekam na rady
*Cafe Latte* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-12, 17:31   #2
sugarfree87
Zadomowienie
 
Avatar sugarfree87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 912
GG do sugarfree87
Dot.: Piękne Brwi- Jak Je "zrobić"?

Na dobry początek proponuje iść do kosmetyczki, żeby nadała Twoim brwiom odpowiedni kształt
a później już sama o nie dbaj, wyrywając regularnie pęsetą odrastające włoski
__________________
Wymienię 2 nowe błyszczyki NYX
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post24997463
sugarfree87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-12, 20:10   #3
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Piękne Brwi- Jak Je "zrobić"?

Cytat:
Napisane przez sugarfree87 Pokaż wiadomość
Na dobry początek proponuje iść do kosmetyczki, żeby nadała Twoim brwiom odpowiedni kształt
a później już sama o nie dbaj, wyrywając regularnie pęsetą odrastające włoski
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-12, 21:17   #4
*Cafe Latte*
Raczkowanie
 
Avatar *Cafe Latte*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 195
Dot.: Piękne Brwi- Jak Je "zrobić"?

Ależ ja już mam odpowiednio skorygowany kształt, potrzebuję tylko informacji jak uczynić moje brwi ładniejsze
*Cafe Latte* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-13, 07:19   #5
iziz08
Zadomowienie
 
Avatar iziz08
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Tucson,Arizona
Wiadomości: 1 007
GG do iziz08
Dot.: Piękne Brwi- Jak Je "zrobić"?

jak tylko ujrzysz niepotrzebny wlosek to go usun,odrzywka tez dobrze robi twoim brwiom sa zdrowsze i lsniace,i nie zapominaj tez o makijazu brwi dzieki temu napewno beda ladniejsze
__________________
Żyj z poczuciem spokojnej wyższości nad życiem, nie bój się biedy, nie żałuj straconego szczęścia, przecież nigdy nie jest tak, że ani goryczy do dna, ani słodyczy do pełna...

iziz08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-13, 07:29   #6
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Piękne Brwi- Jak Je "zrobić"?

Cytat:
Napisane przez *Cafe Latte* Pokaż wiadomość
Ależ ja już mam odpowiednio skorygowany kształt, potrzebuję tylko informacji jak uczynić moje brwi ładniejsze
używaj odżywki do brwi i rzęs, "czesz" je regularnie - innej rady chyba nie ma.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-13, 08:54   #7
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Wink Dot.: Piękne Brwi- Jak Je "zrobić"?

Najlepiej by było jakbyś wysłała swoje zdjęcie to zobaczymy co z nimi nie tak Tak jak piszą dziewczyny najwazniejsze jest wyrówanie włosków, które wyrosły poza obrysem linii brwi. Ważne jest ich ułożenie- tzn-szczoteczką zaczesujesz włoski do góry, a następnie te włoski które wystają poza obrys brwi zaczesujesz by uzyskać jedną linię. Jeżeli brwi nie są gęste lub zyt krótkie możesz dorysować cieniem lub kredka włoski. W Sepforze znajdziesz takie zestawy do brwi - dla blondynek i brunetek - dwa kolorki cienia plus wosk;-)

pzdr
sam
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-13, 09:08   #8
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: Piękne Brwi- Jak Je "zrobić"?

Ja nie jestem zwolenniczka malowania brwi - u mnie przynajmniej wyglada to bardzo nienaturalnie bo mam jasne brwi i malujac je kredka, po kilku godzinach kredka owszem jest na skorze pod wloskami ale wloski sa jasne i okropnie to wyglada. Ja polecam henne, mozna nia swietnie korygowac ksztalt brwi, i ma sie spokoj na jakis tydzien-dwa, henne mozna spokojnie robic w domu, wystarczy troche sie wprawic
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-13, 09:22   #9
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Red face Dot.: Piękne Brwi- Jak Je "zrobić"?

Wszystko zależy od tego jak dobierzesz kolor. Kosmetyki do brwi - przynajmniej te, które miałam- nie ścierały się zbyt szybko;-)
Godny uwagi jest też makijaz permanentny;-)
Myśle jednak, że Ty nie masz tak dużego problemu z brwiami, abyś musiała stosować takie metody, bo jak sama pisałas byłaś ze swoich brwi zadowolona;-)
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-13, 21:33   #10
zanka205
Zakorzenienie
 
Avatar zanka205
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 864
Dot.: Piękne Brwi- Jak Je "zrobić"?

a ja mam taki problem, że chciałabym zapuścić troszkę brwi żeby były grubsze, ale jak troszkę włosków odrośnie to od razu wyrywam, nie mogę się powstrzymać. jak myślicie ile czasu odrastają brwi całkiem? mój aktualny kształt mi się znudził i chce zmiany ale bez zapuszczenia nie da rady
__________________


"Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu"

zanka205 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-13, 22:09   #11
Asia221
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 570
Dot.: Piękne Brwi- Jak Je "zrobić"?

Hej !ja tez zapuszczam. Minely juz jakies 2 tygodnie i mysle ze jeszcze kilka dni i juz beda cale cierpliwosci
pozdrawiam!
Asia221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-14, 08:32   #12
*Cafe Latte*
Raczkowanie
 
Avatar *Cafe Latte*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 195
Dot.: Piękne Brwi- Jak Je "zrobić"?

Ehh, ja też mam cienkie brwi i za chiny nie chcą mi urosnąć, nawet jeśli nie dotykam ich przez tydzień są ciągle takie same. Kiedyś miałam gęste i ładne brwi ale odkąd przeszłam na wegetarianizm jakby wypadły (?). Chciałabym moje brwi optycznie zagęścić ale w naturalny sposób, więc przejdę się chyba do Sephory i zbadam ten zestaw do brwi
*Cafe Latte* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-14, 08:38   #13
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Piękne Brwi- Jak Je "zrobić"?

Ja też "zapuszczam" brwi bo brzydko je wyskubałam (choć mam gęste) i tym razem przejdę się do kosmetyczni na regulację. Zapuszczam 3 tydzień i jeszcze muszę z tydzień poczekać, już nie umiem wytrzymać... tak chcę wyskubać, strasznie mnie te włoski denerwują bleeee koszmar.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-15, 12:51   #14
lolitka123
Rozeznanie
 
Avatar lolitka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 807
Dot.: Piękne Brwi- Jak Je "zrobić"?

a co zrobic z wloskami wyrastajacymi z gory brwi? podobno nie mozna ich wyrywac, wiec co wszyscy o pieknych rownych brwiach robia, ze maja je tez idealnie wyregulowane u gory? poradzcie mi prosze bo moje brwi wygladaja okropnie zalaczam ich zdjecie - moze cos jeszcze mi w ich sprawie doradzicie? prosze o pomoc i pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg moje brwi.JPG (20,6 KB, 955 załadowań)
__________________
mró.
lolitka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-15, 16:16   #15
aprilla
Raczkowanie
 
Avatar aprilla
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 245
Dot.: Piękne Brwi- Jak Je "zrobić"?

Lolitka, zadna ze mnie ekspertka od makijazu ale na pierwszy rzut oka patrzac na Twoje brwi wydaje mi sie ze sa przede wszystkim nie uczesane. Sprobuj je ujarzmic za pomoca grzebyka i bedzie o niebo lepiej bo ich ksztalt wcale nie jest zly. Jak napisala jedna z wizazanek w poprzednich postach: 'Ważne jest ich ułożenie- tzn-szczoteczką zaczesujesz włoski do góry, a następnie te włoski które wystają poza obrys brwi zaczesujesz by uzyskać jedną linię.'
aprilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-16, 15:53   #16
lolitka123
Rozeznanie
 
Avatar lolitka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 807
Dot.: Piękne Brwi- Jak Je "zrobić"?

wstyd sie przyznac ale ja nie mam zadnego grzebyka do brwi.. :P nawet nie wiem jak to wyglada.. mozna to kupic w normalnej drogerii? i jak to wyglada?
__________________
mró.
lolitka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-16, 17:53   #17
blondi1234
Raczkowanie
 
Avatar blondi1234
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 237
Dot.: Piękne Brwi- Jak Je "zrobić"?

A ja zapuszczam juz 3 miesiac Na poczatku owszem bylo strasznie ciezko bo ciagle rwalo mnie do ich 'wyskubania', ale pozniej zrobilam sobie grzywke ktora przykryla wszystko do tego olejek rycynowy przez jakis czas i mam teraz taki gąszcz ze az nieladnie Do kosmetyczki ide jutro i mam nadzieje ze zrobi mi cos ladnego
blondi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-16, 18:06   #18
blaque
Zakorzenienie
 
Avatar blaque
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 666
Dot.: Piękne Brwi- Jak Je "zrobić"?

Cytat:
Napisane przez lolitka123 Pokaż wiadomość
a co zrobic z wloskami wyrastajacymi z gory brwi? podobno nie mozna ich wyrywac, wiec co wszyscy o pieknych rownych brwiach robia, ze maja je tez idealnie wyregulowane u gory? poradzcie mi prosze bo moje brwi wygladaja okropnie zalaczam ich zdjecie - moze cos jeszcze mi w ich sprawie doradzicie? prosze o pomoc i pozdrawiam
Ja uwazam, ze masz ladne brwi ale fakt-nie sa uczesane
Szczoteczke kupisz praktycznie wszedzie Rossman, Natura, nawet zwykly hipermarket
A jak ona wyglada? http://www.estyl.pl/sklep/product_image.php?imageid=933
O tak

Cytat:
Napisane przez Papiszynka Pokaż wiadomość
Ja nie jestem zwolenniczka malowania brwi - u mnie przynajmniej wyglada to bardzo nienaturalnie bo mam jasne brwi i malujac je kredka, po kilku godzinach kredka owszem jest na skorze pod wloskami ale wloski sa jasne i okropnie to wyglada. Ja polecam henne, mozna nia swietnie korygowac ksztalt brwi, i ma sie spokoj na jakis tydzien-dwa, henne mozna spokojnie robic w domu, wystarczy troche sie wprawic
Zgadzam sie Henna jest fajna tylko najpierw nie mozna sie przyzwyczaic. Jak pierwszy raz sobie zrobilam, to myslalam, ze rykne placzem..
Wszyscy mowili, ze ladnie itp. i ze poprostu musze poczekac dzien, dwa bo henna jest ciemna a pozniej przeciez wyblaknie i bdzie miala ladny, naturalny kolor

Ale co do kredek do brwi.
Czeste ich uzywanie prowadzi do wypadania wloskow brwiowych (mozna tak na nie mowic? )
Wystarczy spojrzec na starsze panie, ktore wymalowaly sie ekhm..no kazdy chyba wie jak i czesto mozna spotkac takie orginalne babcie na swojej drodze..
Pewnie, ze jak co jakis czas uzywanie nie spowoduje wypadania ale nagminne..Raczej tak
__________________
Gdyby życie było słodkie jak czekolada... Jak byśmy się czuli? Ciągle poszukiwalibyśmy czegoś innego, by uwolnić się od tej przesłodzonej mdłości...
blaque jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-16, 18:50   #19
zuni
Rozeznanie
 
Avatar zuni
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: z Wieliczki
Wiadomości: 993
GG do zuni Send a message via Skype™ to zuni
Dot.: Piękne Brwi- Jak Je "zrobić"?

Starsze panie golą briw to dlatego ;P
zuni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-16, 18:53   #20
Arabesque
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 59
Dot.: Piękne Brwi- Jak Je "zrobić"?

Cytat:
Napisane przez blaque Pokaż wiadomość
Ale co do kredek do brwi.
Czeste ich uzywanie prowadzi do wypadania wloskow brwiowych (mozna tak na nie mowic? )
Wystarczy spojrzec na starsze panie, ktore wymalowaly sie ekhm..no kazdy chyba wie jak i czesto mozna spotkac takie orginalne babcie na swojej drodze..
Pewnie, ze jak co jakis czas uzywanie nie spowoduje wypadania ale nagminne..Raczej tak

Kurka wodna, chyba czeka mnie ten los Mam cienkie brwi, takie niteczki, taka ma uroda, do tego nie są zbyt gęste. Codziennie używam kredki albo ciemno-brązowego cienia (jestem brunetką), pomalowane wydają się grubsze i oko lepiej wygląda. Od dawna zastanawiam się co z nimi zrobić... kosmetyczka w zasadzie roboty nie będzie miała, reguluję brwi sama i to jedynie przy skroniach - tylko tam rosną zbędne włoski. Henna barwi tylko włoski i ze skóry się zmywa, więc nic mi nie da (jeśli jest inaczej proszę o sprostowanie). Zostaje domalowywanie włosków kredką... Tak na chłopski rozum, to metoda zagęszczania brwi: pędzelek+cień jest łagodniejsza dla brwi niż kredka, więc może zrezygnować z kredki i pozostać tylko przy cieniu i delikatnym pędzelku? Ma ktoś może jakąś radę dla mnie, co zrobić by "dorobić" sobie brwi? Olejek rycynowy nic nie daje, a na makijaż pernamentny przyjdzie pora może za 10 lat... W ogóle odnośnie tych babć, to zauważyłam, że z wiekiem (do tego menopauza) brwi się przerzedzają i może niekoniecznie związane to jest z używaniem kredki...

Co do pytania Cafe Latte, to nic nowego nie napiszę. Kosmetyczka, paletka do brwi sephora albo henna... Jeśli masz dużo brwi i "jest na czym działać", to powinnaś osiągnąć wymarzony efekt
Arabesque jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-16, 19:16   #21
blaque
Zakorzenienie
 
Avatar blaque
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 666
Dot.: Piękne Brwi- Jak Je "zrobić"?

Cytat:
Napisane przez Arabesque Pokaż wiadomość
Kurka wodna, chyba czeka mnie ten los Mam cienkie brwi, takie niteczki, taka ma uroda, do tego nie są zbyt gęste. Codziennie używam kredki albo ciemno-brązowego cienia (jestem brunetką), pomalowane wydają się grubsze i oko lepiej wygląda. Od dawna zastanawiam się co z nimi zrobić... kosmetyczka w zasadzie roboty nie będzie miała, reguluję brwi sama i to jedynie przy skroniach - tylko tam rosną zbędne włoski. Henna barwi tylko włoski i ze skóry się zmywa, więc nic mi nie da (jeśli jest inaczej proszę o sprostowanie). Zostaje domalowywanie włosków kredką... Tak na chłopski rozum, to metoda zagęszczania brwi: pędzelek+cień jest łagodniejsza dla brwi niż kredka, więc może zrezygnować z kredki i pozostać tylko przy cieniu i delikatnym pędzelku? Ma ktoś może jakąś radę dla mnie, co zrobić by "dorobić" sobie brwi? Olejek rycynowy nic nie daje, a na makijaż pernamentny przyjdzie pora może za 10 lat... W ogóle odnośnie tych babć, to zauważyłam, że z wiekiem (do tego menopauza) brwi się przerzedzają i może niekoniecznie związane to jest z używaniem kredki...

Co do pytania Cafe Latte, to nic nowego nie napiszę. Kosmetyczka, paletka do brwi sephora albo henna... Jeśli masz dużo brwi i "jest na czym działać", to powinnaś osiągnąć wymarzony efekt
Bardzo mozliwe
Ale fakt faktem..babcie wymiataja..

Qrcze ja Ci nie pomoge bo nie mam pojecia
Ale..zaraz zjawia sie dziewczyny chetne do pomocy i zaraz bdziesz miala fachowa pomoc
Pozdraiwam
__________________
Gdyby życie było słodkie jak czekolada... Jak byśmy się czuli? Ciągle poszukiwalibyśmy czegoś innego, by uwolnić się od tej przesłodzonej mdłości...
blaque jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-16, 22:01   #22
lolitka123
Rozeznanie
 
Avatar lolitka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 807
Dot.: Piękne Brwi- Jak Je "zrobić"?

hehe no chyba faktycznie powinnam zainwestowac w taka szczoteczke ale co zrobic z tymi okropnymi wloskami wyrstajacymi u gory brwi? skoro wyrywac nie wolno (nawiasem mowiac, nie wiem czemu(?))
__________________
mró.
lolitka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-17, 12:35   #23
*Cafe Latte*
Raczkowanie
 
Avatar *Cafe Latte*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 195
Dot.: Piękne Brwi- Jak Je "zrobić"?

Cytat:
Napisane przez Arabesque Pokaż wiadomość
Kurka wodna, chyba czeka mnie ten los Mam cienkie brwi, takie niteczki, taka ma uroda, do tego nie są zbyt gęste. Codziennie używam kredki albo ciemno-brązowego cienia (jestem brunetką), pomalowane wydają się grubsze i oko lepiej wygląda. Od dawna zastanawiam się co z nimi zrobić... kosmetyczka w zasadzie roboty nie będzie miała, reguluję brwi sama i to jedynie przy skroniach - tylko tam rosną zbędne włoski. Henna barwi tylko włoski i ze skóry się zmywa, więc nic mi nie da (jeśli jest inaczej proszę o sprostowanie). Zostaje domalowywanie włosków kredką... Tak na chłopski rozum, to metoda zagęszczania brwi: pędzelek+cień jest łagodniejsza dla brwi niż kredka, więc może zrezygnować z kredki i pozostać tylko przy cieniu i delikatnym pędzelku? Ma ktoś może jakąś radę dla mnie, co zrobić by "dorobić" sobie brwi? Olejek rycynowy nic nie daje, a na makijaż pernamentny przyjdzie pora może za 10 lat... W ogóle odnośnie tych babć, to zauważyłam, że z wiekiem (do tego menopauza) brwi się przerzedzają i może niekoniecznie związane to jest z używaniem kredki...

Co do pytania Cafe Latte, to nic nowego nie napiszę. Kosmetyczka, paletka do brwi sephora albo henna... Jeśli masz dużo brwi i "jest na czym działać", to powinnaś osiągnąć wymarzony efekt

Ja także mam teraz cienkie brwi i bardzo mi z tym źle Są takie słabiutkie (nieraz nawet same wypadają). Co gorsza jestem brunetką więc brwi to bardzo ważny element mojej twarzy. Robię co mogę żeby je zagęścić i codziennie używam kredki do brwi... Właśnie! To chyba od niej moje piękne kiedyś brwi stały się słabymi niteczkami. Od dziś mówię zdecydowane NIE kredce, zarzucam odżywkę (w zielonych kapsułkach "Gal") i czekam na efekty Jeszcze tylko jakieś witaminki na wiosnę sobie sprawię i powinno coś się ruszyć do przodu
*Cafe Latte* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-17, 14:14   #24
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Piękne Brwi- Jak Je "zrobić"?

Pytania dotyczące regulacji brwi zadajemy na forum 'Pytania do kosmetyczki'.

Przenoszę i pozdrawiam!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-17, 20:32   #25
Arabesque
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 59
Dot.: Piękne Brwi- Jak Je "zrobić"?

Cytat:
Napisane przez *Cafe Latte* Pokaż wiadomość
Ja także mam teraz cienkie brwi i bardzo mi z tym źle Są takie słabiutkie (nieraz nawet same wypadają). Co gorsza jestem brunetką więc brwi to bardzo ważny element mojej twarzy. Robię co mogę żeby je zagęścić i codziennie używam kredki do brwi... Właśnie! To chyba od niej moje piękne kiedyś brwi stały się słabymi niteczkami. Od dziś mówię zdecydowane NIE kredce, zarzucam odżywkę (w zielonych kapsułkach "Gal") i czekam na efekty Jeszcze tylko jakieś witaminki na wiosnę sobie sprawię i powinno coś się ruszyć do przodu
Jeśli kiedyś miałaś gęściejsze brwi to masz duże szanse że je odzyskasz Myślę, że to raczej odżywianie (wegetarianizm) wpłynęło na stan Twoich brwi niż kredka. Może czegoś brakuje w Twojej diecie, a może jesz za mało, jesteś osłabiona? Witaminy (no i koniecznie minerały!) do łykania to dobry pomysł, choć lepiej jakbyś zadbała by w Twojej diecie były wszystkie potrzebne składniki. A próbowałaś smarować brwi olejkiem rycynowym? Pamiętam, że pomógł mi na wypadające rzęsy. Na wizażu jest dużo o nim.
Arabesque jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-18, 12:08   #26
lolitka123
Rozeznanie
 
Avatar lolitka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 807
Dot.: Piękne Brwi- Jak Je "zrobić"?

olejek rycynowy pomaga podobno rowniez i na brwi.. choc ja osobiscie nie wiem bo uzylam tylko kilka razy a ja dalej nie wiem co z tymi wloskami na gorze brwi zrobic denerwuja mnie one strasznie ;/ ;p
__________________
mró.
lolitka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-18, 14:03   #27
maaari
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2
Dot.: Piękne Brwi- Jak Je "zrobić"?

Oż. Ja mam 17 lat i okropne brwi. Ale to po prostu... straszne... Nie widziałam dotąd dziewczyny, która miałaby gorsze Nic nie da się z nimi chyba zrobić. Ich część , ta od wewnętrznej strony rośnie do góry Co mogę z nimi zrobić? To wygląda paskudnie. Moje rysy wygladają przez to groźnie i w ogóle.. Ech... Co sądzicie o makijażu permanentnym w moim wieku?? Czy sa jakieś jego rodzaje żeby wyglądało to naturalnie? Już nie wiem co z sobą robić... A to tylko włoski...
maaari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-18, 16:01   #28
blondi1234
Raczkowanie
 
Avatar blondi1234
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 237
Dot.: Piękne Brwi- Jak Je "zrobić"?

A to moje brwi. Chcialabym sie Was zapytac co zrobic zeby byly jeszcze ladniejsze i wyraziste?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg cus 772.jpg (12,8 KB, 456 załadowań)

Edytowane przez blondi1234
Czas edycji: 2007-03-18 o 16:01 Powód: literówki
blondi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-18, 17:04   #29
goosia:)
Wtajemniczenie
 
Avatar goosia:)
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 262
Dot.: Piękne Brwi- Jak Je "zrobić"?

Cytat:
Napisane przez blondi1234 Pokaż wiadomość
A to moje brwi. Chcialabym sie Was zapytac co zrobic zeby byly jeszcze ladniejsze i wyraziste?

co ty chcesz od swoich brwi ;p piekne masz ,zazdroszcze
__________________
goosia:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-18, 18:16   #30
blondi1234
Raczkowanie
 
Avatar blondi1234
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 237
Dot.: Piękne Brwi- Jak Je "zrobić"?

Owszem sa ladne i geste ale chcialabym cos zrobic zeby byly jeszcze bardziej wyraziste. Kurcze marzy mi sie efekt takiej idealnie zaznaczonej brwi ale nie umiem tego opisac. Moze wiecie o co chodzi?
blondi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:43.