Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Lilou, Trollbeads) cz.4 - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-25, 07:27   #3001
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Lilou, Trollbeads) cz.4

[1=78ec78392a9e84b50fa9c61 260c26510682869d7_6517570 db0492;24596674]http://allegro.pl/pandora-925-srebro...419701712.html

to jest oryginał??? bo normalnie wymiękłam, jak dla mnie zalatuje totalną tandetą....[/QUOTE]
oryginal na maksa a nawet bardziej, bo to jest jakas bransoletka z przyszlosci - w pandorze jeszcze takich koralikow nie ma
zglosilam aukcje do allegro, ale pewnie nic z tym nie zrobia jak znam zycie
Cytat:
Napisane przez Anno1989 Pokaż wiadomość
ciut lepsze
sliczne taka pozytywna ta Twoja bransoletka chociaz okrutna myszy i kot

Cytat:
Napisane przez saraesce Pokaż wiadomość
wiesz są gusta i guściki, nie każdemu musi się podobać to co Nam się podoba, super że masz swój styl, wybacz ale już widzę jak wychodzisz w tym:
ranyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy y siedze w pracy, chowam sie za monitorem i umieram ze smiechu

---------- Dopisano o 08:27 ---------- Poprzedni post napisano o 08:23 ----------

Cytat:
Napisane przez nina90 Pokaż wiadomość
Myślę żeby sobie skompletowac bransoletkę z koralikami, ale z tych tańszych, co szukałaś niedawno jednej z wizażanek, bo jak na razie nie stać mnie, biedną studentkę na oryginalne koraliki. Tylko nie wiem czy charmsy i koraliki na jednej ręce razem będą ładnie wyglądały?
beda
Cytat:
Napisane przez sajf Pokaż wiadomość
nie wiem jak wy ja tam wolę pandorkę niż kozę na kciuku
no zero litosci macie, chcecie zebym sie tu udusila
co tam pandora - hitem sezonu jest koza
Cytat:
Napisane przez snesha Pokaż wiadomość
Bo "każdy" by sobie założył specjalnie konto żeby gadać o pacynkach babom które kupę kasy wydają na błyskotki
no przeciez pacynki i drogie blyskotki sa nieodzownie zwiazane ze soba
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 07:27   #3002
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Lilou, Trollbeads) cz.4

Cytat:
Napisane przez Tinka* Pokaż wiadomość
Taa... świeta racja.

Rozumiem, ze to czysty przypadek że właścicielka tego sklepu ma tak samo na imię jak nasza nowa uzytkowniczka Magdalenka..
oczywiscie
Cytat:
Napisane przez Anno1989 Pokaż wiadomość
ja uwielbiam wszystko co wiąże się z niebieskim no ale wiesz, Ty jesteś dużo do przodu jeśli chodzi o Trolle chociaż u mnie też już bardzo nieźle. powiem wam, że już nawet moje koleżanki zaczęły moje bransoletki zauważać (noszę obie razem) i bardzo im się podobają
ja tez dlatego wlasnie skladam sobie srebrno-niebieska pandorke
Cytat:
Napisane przez veryluckystar Pokaż wiadomość
Prawie wszystkie. 13 nowych dziś dostałam

dzieki takim wyznaniom pozbywam sie wyrzutom sumienia, ze np kupilam 2 koraliki za jednym zamachem
Cytat:
Napisane przez aliena7 Pokaż wiadomość
hahahahaaa można sobie "koniem" dziurki w nosie przeczyścić
to jest wlasnie ideal bizuterii - piekne i praktyczne a z pandora co zrobisz? NIC! ja sie przerzucam na pacynki
Cytat:
Napisane przez aliena7 Pokaż wiadomość
zamiast się wyciszyć przed snem,to ja się pobudziłam tymi filcami na palcach
dobranoc dziewczyny

Cytat:
Napisane przez sajf Pokaż wiadomość
ten filc- do pucowania beadsów się nada

Cytat:
Napisane przez Ariada Pokaż wiadomość
Co do biednych studentów to ja też studiuję i też jestem biedna ale mnie to nie powstrzyma przed posiadaniem oryginalnych koralików i podjęłam decyzje, że bransoletka też będzie jednak oryginalna jak się pouczę to będzie stypendium w sam raz na koraliki co miesiąc- od 4,0 jest już 150 zł a jak nie to nie będę jadła, a koraliki kupię- co prawda nie mam parcia, żeby odrazu kupować hurtowo, bo chcę każdy koralik jakoś inaczej wspominać ;>

a tak w ogóle to studiuję ochronę środowiska i zamiast się dziś uczyć na egzamin z fizyki to cały dzień oglądałam trolle i pandorę
dobra decyzja
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 07:31   #3003
saraesce
Raczkowanie
 
Avatar saraesce
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 105
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Lilou, Trollbeads) cz.4

Cytat:
Napisane przez Ariada Pokaż wiadomość
Co do biednych studentów to ja też studiuję i też jestem biedna ale mnie to nie powstrzyma przed posiadaniem oryginalnych koralików i podjęłam decyzje, że bransoletka też będzie jednak oryginalna jak się pouczę to będzie stypendium w sam raz na koraliki co miesiąc- od 4,0 jest już 150 zł a jak nie to nie będę jadła, a koraliki kupię- co prawda nie mam parcia, żeby odrazu kupować hurtowo, bo chcę każdy koralik jakoś inaczej wspominać ;>

a tak w ogóle to studiuję ochronę środowiska i zamiast się dziś uczyć na egzamin z fizyki to cały dzień oglądałam trolle i pandorę
no ja mam stypendium ahhhh tylko szkoda że nie mogę przeznaczyć na koraliki heheh, mieszkam już sama z facetem i trza za coś żyć hihi

a tak w ogóle to dzień doberek dziewczyny

---------- Dopisano o 08:31 ---------- Poprzedni post napisano o 08:28 ----------

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
oryginal na maksa a nawet bardziej, bo to jest jakas bransoletka z przyszlosci - w pandorze jeszcze takich koralikow nie ma
zglosilam aukcje do allegro, ale pewnie nic z tym nie zrobia jak znam zycie

sliczne taka pozytywna ta Twoja bransoletka chociaz okrutna myszy i kot


ranyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy y siedze w pracy, chowam sie za monitorem i umieram ze smiechu

---------- Dopisano o 08:27 ---------- Poprzedni post napisano o 08:23 ----------


beda

no zero litosci macie, chcecie zebym sie tu udusila
co tam pandora - hitem sezonu jest koza

no przeciez pacynki i drogie blyskotki sa nieodzownie zwiazane ze soba
hahah też tak mam niekiedy jak wchodzę na internet w pracy to cichutko żeby nikt nie wiedział... ale niekiedy się nie da

A co do allegro, powiem Ci że usuwają o tak
__________________
Iść za marzeniem i znowu iść za marzeniem,
i tak zawsze aż do końca...
saraesce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 07:33   #3004
Miramar
Rozeznanie
 
Avatar Miramar
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 845
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Lilou, Trollbeads) cz.4

Dziewczyny pocieszcie, kupiłam koralik Pandory na ebayu, przesyłka - list polecony idzie z Holandii. Minął już ponad tydzień i nic do mnie nie dotarło. Po komentarzach widzę, że większość kupujących już dostała swoje przesyłki . Sama wysyłałam do Niemiec w zeszłym tygodniu list polecony, tyle, ze priorytetowy i doszedł po 2 dniach.
Martwię się ....
Miramar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 07:40   #3005
saraesce
Raczkowanie
 
Avatar saraesce
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 105
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Lilou, Trollbeads) cz.4

Cytat:
Napisane przez Miramar Pokaż wiadomość
Dziewczyny pocieszcie, kupiłam koralik Pandory na ebayu, przesyłka - list polecony idzie z Holandii. Minął już ponad tydzień i nic do mnie nie dotarło. Po komentarzach widzę, że większość kupujących już dostała swoje przesyłki . Sama wysyłałam do Niemiec w zeszłym tygodniu list polecony, tyle, ze priorytetowy i doszedł po 2 dniach.
Martwię się ....
Kochana, ja z angli na przesyłkę czekałam od 5 stycznia - wczoraj w końcu przyszła po 3 tygodniach
Dojdzie na pewno, u nas poczta polska działa jak działa tylko ją za kare że musimy niekiedy tak czekać na te przesyłki ..
__________________
Iść za marzeniem i znowu iść za marzeniem,
i tak zawsze aż do końca...
saraesce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 07:43   #3006
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Lilou, Trollbeads) cz.4

czytam i czytam i skonczyc nie moge
Cytat:
Napisane przez veryluckystar Pokaż wiadomość
Nowe korale doszły. Zdjęcia tragiczne ze względu na porę dnia, ale muszę się pochwalić
cudne

Cytat:
Napisane przez aliena7 Pokaż wiadomość
jaaaa niby koraliki bez składu i ładu,zero kompozycji a jak pięknie wyglądają! chyba jak już zakupie Tolkienowską to będę kupować po prostu koraliki które mi się spodobają...no cudnie takie niby przypadkowe ułożenie wygląda
update: ja chcę taki dietetyczny torcik na urodziny!!
ale ktos ma super poukładane koraliki

Cytat:
Napisane przez ania_trojaczki Pokaż wiadomość
dziewczyny proszę o rady
co do naszyjnik z wróżka ?

magdadro proponuje kule ziemska - ale nie jestem przekonana
ja chciałam biały diamentowy
ale może złoty kwarc ?
albo samą drogę mleczną
ja bym brała i diamentowy i droge mleczną

Cytat:
Napisane przez sajf Pokaż wiadomość
obojętnie mozesz kupic najpierw rożowe, potem fiolety i np. połączyć
do różowych na cc znalazłam jeszcze takie:
powiem wam ze w chico duzo zdjęc jest podkoloryzowanych, takze prosze sie tak nie podniecać. Kupilam pare koralików i naprawde - kilka BARDZO odbiegało od tego co widniało na zdjęciu min te różowe własnie. Tak samo bardzo zawiodłam sie na niby minerałach z chico, nie ma porównania z trolami Oczywiscie dalej twierdze ze mozna tam znaleźć cos fajnego. Ja mam zapiecie rybe i wszystko z nim ok
ide czytac dalej
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 07:43   #3007
aliena7
Zadomowienie
 
Avatar aliena7
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 580
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Lilou, Trollbeads) cz.4

Cytat:
Napisane przez Miramar Pokaż wiadomość
Dziewczyny pocieszcie, kupiłam koralik Pandory na ebayu, przesyłka - list polecony idzie z Holandii. Minął już ponad tydzień i nic do mnie nie dotarło. Po komentarzach widzę, że większość kupujących już dostała swoje przesyłki . Sama wysyłałam do Niemiec w zeszłym tygodniu list polecony, tyle, ze priorytetowy i doszedł po 2 dniach.
Martwię się ....
nie martw się...ja często wysyłam z Irlandii,zwykle dochodzą po 3-4 dniach,ale bywa że lecą tylko 2 dni ,a innym razem z kolei 2 tygodnie...spokojnie,dojd zie
saraesce
ja też zgłosiłam aukcję...co za chamstwo,jak sobie pomyślę że na przykład jakiś koleś co się nie zna kupi dla dziewczyny na walentynki
__________________
Wszyscy jesteśmy bardzo dojrzali,dopóki ktoś nie przyniesie folii bąbelkowej
__________________

2011-01-02, 17:45 #2206
"idę popatrzeć na trolle i pandory TYLKO popatrzeć!" -----> 2013

__________________
-57-61-66-69-95...........efekt jo-jo...........117!
aliena7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-25, 07:48   #3008
saraesce
Raczkowanie
 
Avatar saraesce
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 105
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Lilou, Trollbeads) cz.4

Cytat:
Napisane przez aliena7 Pokaż wiadomość
nie martw się...ja często wysyłam z Irlandii,zwykle dochodzą po 3-4 dniach,ale bywa że lecą tylko 2 dni ,a innym razem z kolei 2 tygodnie...spokojnie,dojd zie
saraesce
ja też zgłosiłam aukcję...co za chamstwo,jak sobie pomyślę że na przykład jakiś koleś co się nie zna kupi dla dziewczyny na walentynki
no dokładnie, i taka wpadka upiera się że bransoletka oryginalna a tu klapa bo to (nie)zwykła bransoletka
__________________
Iść za marzeniem i znowu iść za marzeniem,
i tak zawsze aż do końca...
saraesce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 07:51   #3009
magdadro
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 663
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Lilou, Trollbeads) cz.4

Cytat:
Napisane przez Anno1989 Pokaż wiadomość
Magda, czy złoto w Twoim czakramie też z tyłu się rozjeżdża? bo na zdjęciu od Magi dojrzałam że czakramie gardła tak jest. chociaż w srebrnych śladach robi mi się to samo wzorek się rozjeżdża może tak ma być po prostu chociaż ja nie jestem z tych, którym by to przeszkadzało
Cytat:
Napisane przez Anno1989 Pokaż wiadomość
hmm... oglądając zdjęcia czakramów doszłam do wniosku, że tak ma być więc wycofuję pytanie. Dla mnie Czakram Gardła to jeden z piękniejszych koralików. Jest cudny

chyba powoli idę spać. muszę się jutro uczyć :/
aleś mnie zastrzeliła tym pytaniem
kompletnie nie wiem o jakie rozjeżdżanie Ci chodzi bo przecież tam się nie ma co i jak rozjeżdżać, to wszystko jest zastygnięte ....
a może Ci chodzi o to ze to złotko w czakramach jest takie bardziej poszarpane (czerwony) i bardziej gładkie (biały)
Mnie osobiście najbardziej podoba się gdy jest poszarpane
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Czakram Korzenia.jpg (13,3 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Czakram Korony.jpg (2,5 KB, 3 załadowań)
__________________

magdadro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 08:02   #3010
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Lilou, Trollbeads) cz.4

Cytat:
Napisane przez Anno1989 Pokaż wiadomość
trochę zła jakość ale taka pora dnia... piewsza mamy mi się zaplątała, ale już nie chce mi się edytować. jak dostanę resztę koralików to wrzucę nowe
śliczne ty juz masz dwie bransoletki?
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 08:04   #3011
magdadro
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 663
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Lilou, Trollbeads) cz.4

KTSW podobno wybierasz się do Krakowa
kiedy będziesz ???
__________________

magdadro jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-25, 08:06   #3012
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Lilou, Trollbeads) cz.4

Magda - plan jest w ten wekend, ale zamierzam przeciągnąć sprawe, zeby w trolach nowa kolekcja juz byla podobno za tydzien ma sie pojawic. Nie wiesz jak to wyglada - kiedy na stoiskach bedzie, od razu czy troche poźniej niz oficjalnie?
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 08:14   #3013
magi76
Raczkowanie
 
Avatar magi76
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 380
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Lilou, Trollbeads) cz.4

Dzień Dobry

Cytat:
Napisane przez cynnamon Pokaż wiadomość
dziękuję
Magi czy wiesz może czy ta promocja bransoletka + zapięcie i 2 koraliki gratis jest ograniczona czasowo? czekam na nową kolekcję ale boje się, że promocji już nie będzie
na chwilę obecną nic nie wskazuje na to żeby się wycofali... poza tym to naprawdę dobra reklama i inwestycja w klienta...

Cytat:
Napisane przez nina90 Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez sajf Pokaż wiadomość

- to raczej opity kleszcz
nie no z rana takie posty to bajka !!!!! można się przynajmniej uśmiać jak norka

Cytat:
Napisane przez aliena7 Pokaż wiadomość
jaaaa niby koraliki bez składu i ładu,zero kompozycji a jak pięknie wyglądają! chyba jak już zakupie Tolkienowską to będę kupować po prostu koraliki które mi się spodobają...no cudnie takie niby przypadkowe ułożenie wygląda
update: ja chcę taki dietetyczny torcik na urodziny!!
i ja też i ja też !!!! och gdybym miała tyle koralików....

Cytat:
Napisane przez ania_trojaczki Pokaż wiadomość
a bo brzydactwa jakieś takie smok patrzy i z nas się śmieje
i te diamenty, która kobieta lubi chwalić cudze sama bym chciała takie
:rot fl:

Cytat:
Napisane przez Miramar Pokaż wiadomość
Tego 11 lutego, to pod salonami Pandory już tłumy będą przed otwarciem

Właśnie przed chwilą wrócił z pracy mój TŻ, po drodze odwiedziwszy Beatrix Rezultaty poniżej - jest cudny
Jak ja kocham takie niespodzianki
ooo jak fajnie !!!

Cytat:
Napisane przez saraesce Pokaż wiadomość
wiesz są gusta i guściki, nie każdemu musi się podobać to co Nam się podoba, super że masz swój styl, wybacz ale już widzę jak wychodzisz w tym:
nie no dziś znaczy wczoraj to dałyście czadu !!! śmieje się do monitora od samego rana !!!!

A teraz do roboty..... brrrrrr
__________________
Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
magi76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 08:21   #3014
melczak0
Rozeznanie
 
Avatar melczak0
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 511
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Lilou, Trollbeads) cz.4

Cytat:
Napisane przez Spaza Pokaż wiadomość
Mirell gratulacje!

ja też zdałam wczorajszy egzamin nie na 5, ale na ocenie z tego badziewia mi nie zależało, chciałam tylko zdać koniczynki szczęście mi przyniosły

nie mam siły nadrabiać wszystkiego, tyle wczoraj stron zapisałyście!
również gratulacje - czasem nie ocena jest ważna lecz samo zaliczenie:ro za:
__________________
wdowa 25.11.2016
matka 23.05.2005
żona 29.09.2001
melczak0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 08:32   #3015
sajf
Zakorzenienie
 
Avatar sajf
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 111
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Lilou, Trollbeads) cz.4

dzień dobry dziewczyny ,dobrze sie dziś ranek zaczął- moj tż wyjechał na dłużej więc pierwszą rzeczą jaką zrobiłam był zakup big bena z verony
__________________
Nie dyskutuj z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.



"Łódka płynie, Księżyc świeci, Trójgraniasty Groszek leci"
sajf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 08:33   #3016
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Lilou, Trollbeads) cz.4

Wczoraj na moim laptopie to nic prawie nie widziałam więc dziś piszę.
MJ smok wygląda cudnie na bransoletce myszy w serze też super i takie duże
VLS ile razy mamy chwalić Twoje beadsy? Przeciez wiesz że masz super zwłaszcza te diamentowe
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 08:34   #3017
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Lilou, Trollbeads) cz.4

Ktsw! dopiero syn mi zwrócił uwagę na Twój avek! Super
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 08:38   #3018
onikka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 129
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Lilou, Trollbeads) cz.4

Witajcie VLS niezłe zakupy zrobiłaś Też bym tak chciała

Myszy w serze świetne!

a ja kombinuje skąd kasy więcej wytrzasnąć na bedasy i charmsy bo już mam długaśną listę chciejstw
onikka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 08:40   #3019
sajf
Zakorzenienie
 
Avatar sajf
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 111
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Lilou, Trollbeads) cz.4

Cytat:
Napisane przez Miramar Pokaż wiadomość
Dziewczyny pocieszcie, kupiłam koralik Pandory na ebayu, przesyłka - list polecony idzie z Holandii. Minął już ponad tydzień i nic do mnie nie dotarło. Po komentarzach widzę, że większość kupujących już dostała swoje przesyłki . Sama wysyłałam do Niemiec w zeszłym tygodniu list polecony, tyle, ze priorytetowy i doszedł po 2 dniach.
Martwię się ....
poczekaj jeszcze do 2 tygodni jest moze to potrwac, ale rozumiem twój niepokój- a może z Holandii dłużej idą bo listonosze kwas na znaczkach liżą
__________________
Nie dyskutuj z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.



"Łódka płynie, Księżyc świeci, Trójgraniasty Groszek leci"
sajf jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-25, 08:45   #3020
Veaa
Rozeznanie
 
Avatar Veaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 672
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Lilou, Trollbeads) cz.4

Cytat:
Napisane przez veryluckystar Pokaż wiadomość
Nowe korale doszły. Zdjęcia tragiczne ze względu na porę dnia, ale muszę się pochwalić
wow tez takie chce!!



Cytat:
Napisane przez Miramar Pokaż wiadomość
Tego 11 lutego, to pod salonami Pandory już tłumy będą przed otwarciem

Właśnie przed chwilą wrócił z pracy mój TŻ, po drodze odwiedziwszy Beatrix Rezultaty poniżej - jest cudny
Jak ja kocham takie niespodzianki
ja nie lubie niespodzienek ale takie mogła bym zaakceptować brawa dla Twojego TŻ


Cytat:
Napisane przez ania_trojaczki Pokaż wiadomość
zeby nie było sama kupiłam moim dziewczynom (7-letnim) beadsy po 1zl
najważniejsze to wpajać córkom miłość do bizuterii od najmłodszych lat

A tak wogole witam w dzisiejszy poranek Mam dzisiaj nerwobol w klatce piersiowej wiec mam nadzieje ze nie zejde przed kompem :/ pociesza mnie myśl ze nie długo dostane swoje pierwsze Trolle wiec musze poczekać z odejsciem na tamten świat
__________________






mój blog kulinarny 3x bez! bez glutenu, nabiału i białego cukru!
www.vealovegreen.blogspot.com

Edytowane przez Veaa
Czas edycji: 2011-01-25 o 08:46
Veaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 08:47   #3021
magdadro
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 663
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Lilou, Trollbeads) cz.4

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
Magda - plan jest w ten wekend, ale zamierzam przeciągnąć sprawe, zeby w trolach nowa kolekcja juz byla podobno za tydzien ma sie pojawic. Nie wiesz jak to wyglada - kiedy na stoiskach bedzie, od razu czy troche poźniej niz oficjalnie?
Pytam bo też się wybieram w weekend a konkretnie w niedzielę po południu. Ja oczywiście jestem na miejscu wiec nie ma co porównywać ale to i tak wyprawa bo Bonarka to dla mnie dokładnie drugi koniec miasta. 45min a czasem i więcej + przesiadka jak nic muszę spędzić w środkach komunikacji miejskiej. Najśmieszniejsze jest to ze przez te remonty na drogach samochodem też jest niewiele szybciej ....

Swoją drogą to zadziwiające ze na forum z Krakowa udzielamy się tylko ja i domcia

Co do pojawienia się kolekcji to trudno powiedzieć, na stronce pojawia się niemal równolegle a fizycznie w sklepie, cóż rożnie bywa ...
wcześniejsze pojawiała się szybciutko ale na zimową trzeba było czekać chyba ze dwa tygodnie o ile się nie mylę. No nic trzeba puszczać oko do dystrybutora z Litwy bo to on realizuje zamówienia.
__________________

magdadro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 08:49   #3022
Miramar
Rozeznanie
 
Avatar Miramar
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 845
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Lilou, Trollbeads) cz.4

Aliena, Saraesce, dzięki za pociechę
To była moja pierwsza transakcja wogóle na ebayu, więc się niepokoję, no i sprzedający taki trochę Filip z konopii, mało komentarzy, a duża ilość koralików ponoć autentycznych. Po komentarzach widzę, że wszyscy są zachwyceni, więc chyba nie wtopiłam w podróbę, no, ale jeszcze musi do mnie dojść
Jedno mnie jeszcze zaniepokoiło, gdzieś po tygodniu ten sam sprzedający wystawiał jeszcze więcej Pandory, ale aukcje chociaż miały trwać przez tydzień nagle zniknęły. Dodałam je do obserwowanych, ale tam śladu po nich nie było i tak sobie mślę, czy ebay ich nie zdjął? Najdziwniejsze jest to, że w wielu aukcjach były już osoby licytujące i musiały wpłacić sprzedającemu pieniądze, bo zaraz pojawiły się komentarze pozytywne z jego strony. A tak na marginesie, to miał sporo perełek typu motylki przyjaźni, które poszły w tych przerwanych aukcjach za grosze (wysyłka free).
Miramar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 08:50   #3023
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Lilou, Trollbeads) cz.4

Sajf wiatraczek z A&B super Kurczę chcę go jako moulin rouge do mojej francuzkiej bransoletki

Ale czemu piszecie że u nas nie można kupić charmsów z A&B Przeciez sprzedają je na allegro i w sklepach są tylko mało wzorów teraz będą te wszystkie wchodzić
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 08:55   #3024
Miramar
Rozeznanie
 
Avatar Miramar
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 845
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Lilou, Trollbeads) cz.4

Cytat:
Napisane przez sajf Pokaż wiadomość
poczekaj jeszcze do 2 tygodni jest moze to potrwac, ale rozumiem twój niepokój- a może z Holandii dłużej idą bo listonosze kwas na znaczkach liżą
Coś w tym jest , wczoraj znajoma mi mówiła, że sporo zamawiała z Holandii i wszystkie przesyłki szły niemiłosiernie długo, podczas gdy z innych kraów błyskawicznie.

---------- Dopisano o 09:55 ---------- Poprzedni post napisano o 09:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Veaa Pokaż wiadomość
ja nie lubie niespodzienek ale takie mogła bym zaakceptować brawa dla Twojego TŻ
Dostał nawet coś lepszego od braw i myślę, że teraz zacznie wstępować do Beatrixa częściej
Miramar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 08:56   #3025
sajf
Zakorzenienie
 
Avatar sajf
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 111
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Lilou, Trollbeads) cz.4

Cytat:
Napisane przez sorina Pokaż wiadomość
Sajf wiatraczek z A&B super Kurczę chcę go jako moulin rouge do mojej francuzkiej bransoletki

Ale czemu piszecie że u nas nie można kupić charmsów z A&B Przeciez sprzedają je na allegro i w sklepach są tylko mało wzorów teraz będą te wszystkie wchodzić
są ,ale jeszcze nie te nowe i nie on line na ich polskiej stronie a na allegro nie na ilość wzorów mizerna,byłam wczoraj u jubilera który ma ich ofertę i o tych nowościach nic jeszcze nie wiedzieli
__________________
Nie dyskutuj z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.



"Łódka płynie, Księżyc świeci, Trójgraniasty Groszek leci"
sajf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 09:01   #3026
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Lilou, Trollbeads) cz.4

Cytat:
Napisane przez sajf Pokaż wiadomość
są ,ale jeszcze nie te nowe i nie on line na ich polskiej stronie a na allegro nie na ilość wzorów mizerna,byłam wczoraj u jubilera który ma ich ofertę i o tych nowościach nic jeszcze nie wiedzieli
No wiem ale oni pisali ze będą te charmsy u nich w sklepie Ja chcę ich dość dużo więc lepiej niech jeszcze się wstrzymają bo już kasy nic nie mam
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 09:01   #3027
sajf
Zakorzenienie
 
Avatar sajf
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 111
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Lilou, Trollbeads) cz.4

sorina i ilois dzięki za koment na fb.
A teraz help czy zamówic laptop za jedną przesyłką- do big bena z verony
- pyt nr 2 sprzedawca opisał to jako latarnię, ale czy to nie jest krzywa wieża przypadkiem lub inny jakiś zabytek?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg komputer (1).jpg (19,9 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1426437533.jpg (45,9 KB, 30 załadowań)
__________________
Nie dyskutuj z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.



"Łódka płynie, Księżyc świeci, Trójgraniasty Groszek leci"
sajf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 09:08   #3028
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Lilou, Trollbeads) cz.4

Cytat:
Napisane przez sajf Pokaż wiadomość
sorina i ilois dzięki za koment na fb.
A teraz help czy zamówic laptop za jedną przesyłką- do big bena z verony
- pyt nr 2 sprzedawca opisał to jako latarnię, ale czy to nie jest krzywa wieża przypadkiem lub inny jakiś zabytek?

No jasne że to krzywa wieża Oni mają fajne te podpisy np pod dziadkiem do orzechów pisali że to wartownik. A na tą wieżę z Seatel to pisali że to latarnia morska

Laptop fajny ale jak otwarty i jak go tu nosić?
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 09:08   #3029
Tinka*
Wtajemniczenie
 
Avatar Tinka*
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 136
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Lilou, Trollbeads) cz.4

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość

dzieki takim wyznaniom pozbywam sie wyrzutom sumienia, ze np kupilam 2 koraliki za jednym zamachem

Ja też mam podobne zdanie.. VLS - ty już po całości zniszczyłaś moje wyrzuty sumienia... dziękuję


A tak w ogole, to Dzień Dobry
Dziś czeka mnie kolejny dzień walki z hutami niemieckimi... proszę za mnie trzymać kciuki jak będę mieć chwilkę to wpadne do Was
__________________
w życiu potrzebne są z m i a n y . . .


Tinka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 09:11   #3030
isabe
Przyczajenie
 
Avatar isabe
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 13
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Lilou, Trollbeads) cz.4

Anno1989, Twoja bransoletka wyglada super, bardzo mi sie podoba. Piszesz, że jest nie przemyślana, ja tak nie uważam, masz cudnie dobrane kolorki. O gustach co prawda się nie dyskutuje ale ja nie lubię połączeń typu niebieski z czerwonym itp.
Chodzi mi po głowie "mediolan" i "cherubin"...
isabe jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:12.