Tłuszczak w piersi - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-10, 15:56   #31
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: Tłuszczak w piersi

Cytat:
Napisane przez _malayka Pokaż wiadomość
To zależy od lekarza.
Konsultowałam to i z ginekologiem i z onkologami i z lekarzami wykonującymi mi USG itd.
Zdania są podzielone. Wszyscy mówią, że nie ma jednoznacznego dowodu, że to przez to.
Żaden lekarz nie może powiedzieć ze 100% pewnością, że to na pewno wina antykoncepcji.

Natomiast na pewno ona nie pomaga w takiej sytuacji i jest najprostsza do wyeliminowania.
Jeśli jest ryzyko, że może bezpośrednio wpływać na rozwój takich zmian lub je zaostrzać, to wiadomo, że zdecydowanie lepiej unikać brania...
Z tym się zgodzę, mi onkolog powiedział że to mogło się zrobić nawet od antyperspirantu i że czasem jest to uwarunkowane budową piersi i jest po prostu skłonność do takich zmian. Nie wiem od czego się zrobiło ale wiem że jeśli wrócę do anty może zacząć się powiększać albo coś
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-10, 16:05   #32
_malayka
Zadomowienie
 
Avatar _malayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 056
Dot.: Tłuszczak w piersi

Cytat:
Napisane przez Visez Pokaż wiadomość
Z tym się zgodzę, mi onkolog powiedział że to mogło się zrobić nawet od antyperspirantu i że czasem jest to uwarunkowane budową piersi i jest po prostu skłonność do takich zmian. Nie wiem od czego się zrobiło ale wiem że jeśli wrócę do anty może zacząć się powiększać albo coś
Najlepiej dmuchać na zimne w takiej sytuacji
__________________

Wszystko jest piękne, nawet na pewno, jeśli się ma te dwadzieścia parę lat. Wtedy są złudzenia i miłość – i wszystko jest do zdobycia, bo właśnie te głupie dwadzieścia lat.






_malayka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:02.