dziwna narosl - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-15, 01:29   #1
aleejestemfajna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 5

dziwna narosl


witam !
od pewnego czasu bardzo zaczelo martwic mnie moje wejscie do pochwy, nigdy nie zwracalam na to uwagi poniewaz mam 'to' od kiedy tylko pamietam. jest to narosl na gornej sciance pochwy przy samym wejsciu wielkosci orzcha wloskiego, no moze odrobine mniejsza ktora ma chropowata powieszchnie konczaca sie minimalna warstwa skory ksztaltu platka ktory wychodzi na zewnatrz, jest to zdecydowanie odczuwalne przy wkladnaiu palca i bardziej widoczne kiedy mocno napinam miesnie pochwy (caly ten 'orzech' wychodzi na zewnatrz) nie jest to bolesne i jest to kolor identyczny jak reszta mojej muszelki :P przeszukalam wszytsko co jest mozliwe na ten temat w intrnecie od cewki moczowej do roznego rodzaju infekcji, dodaje rowniez ze z uzywaniem tamponow czy wspolzyciem z moim partnerem nie mam zadnego problemu. mieszkam w londynie dlatego tez nie zabardzo usmiecha mi sie wizyta u ginekologa iz lekarze tutaj sa niechlujni jak i samo potawienie diagnozy zajmie dobre pare miesiecy a wiec musze czekac do kolejnego wyjazdu do polski :P dziewczyny jezeli wiecie cos na ten temat, to napiszcie cos o tym.
z gory dziekuje
aleejestemfajna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-15, 07:17   #2
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: dziwna narosl

Cytat:
Napisane przez aleejestemfajna Pokaż wiadomość
witam !
od pewnego czasu bardzo zaczelo martwic mnie moje wejscie do pochwy, nigdy nie zwracalam na to uwagi poniewaz mam 'to' od kiedy tylko pamietam. jest to narosl na gornej sciance pochwy przy samym wejsciu wielkosci orzcha wloskiego, no moze odrobine mniejsza ktora ma chropowata powieszchnie konczaca sie minimalna warstwa skory ksztaltu platka ktory wychodzi na zewnatrz, jest to zdecydowanie odczuwalne przy wkladnaiu palca i bardziej widoczne kiedy mocno napinam miesnie pochwy (caly ten 'orzech' wychodzi na zewnatrz) nie jest to bolesne i jest to kolor identyczny jak reszta mojej muszelki :P przeszukalam wszytsko co jest mozliwe na ten temat w intrnecie od cewki moczowej do roznego rodzaju infekcji, dodaje rowniez ze z uzywaniem tamponow czy wspolzyciem z moim partnerem nie mam zadnego problemu. mieszkam w londynie dlatego tez nie zabardzo usmiecha mi sie wizyta u ginekologa iz lekarze tutaj sa niechlujni jak i samo potawienie diagnozy zajmie dobre pare miesiecy a wiec musze czekac do kolejnego wyjazdu do polski :P dziewczyny jezeli wiecie cos na ten temat, to napiszcie cos o tym.
z gory dziekuje
musisz to pokazac lekarzowi.
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-15, 10:17   #3
aleejestemfajna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 5
Dot.: dziwna narosl

tak, tak wiem sama nie mam zamiaru tego dluzej lekcewazyc, ciekawi mnie tylko czy ktoras z was rowzniez spotkala sie z czyms takim, mam to od kiedy tylko pamietam dlatego tez zbytnio nie zwracalam na to uwagi myslac ze jest to naturalne (kazda ma inna urode) mam 17 lat i z tego co pamietam u ginekologa ostatni raz bylam za czasow dziecinstwa i nadal zyje dlatego nie wydaje mi sie aby bylo to cos naprawde powaznego.
aleejestemfajna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-15, 13:14   #4
agata1340
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 59
Dot.: dziwna narosl

Koniecznie idź z tym do lekarza, albo chociaż zadzwoń i zapytaj o to. Być może nieunikniony będzie zabieg. Pozdrawiam. ;*
agata1340 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-15, 14:57   #5
aleejestemfajna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 5
Dot.: dziwna narosl

zabieg, tzn?
aleejestemfajna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-15, 15:38   #6
doloresd
Wtajemniczenie
 
Avatar doloresd
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 455
Dot.: dziwna narosl

Cytat:
Napisane przez aleejestemfajna Pokaż wiadomość
zabieg, tzn?
Skoro sama piszesz, że nie sądzisz, że ta narośl to coś poważnego - to po co zakładałaś wątek ? nie rozumiem takiego nastawienia, siedzisz na forum, niby się martwisz, a guzik, bo nic z tym nie robisz. Dziewczyny ci radzą - idź do ginekologa to ty znowu znajdujesz usprawiedliwienie, że jednak nie pójdziesz. Dziewczyno ręce opadają...Nikt przez forum ci tej narośli nie wytnie ani nie zniweluje więc na co czekasz?
doloresd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-15, 17:07   #7
aleejestemfajna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 5
Dot.: dziwna narosl

usprawiedliwienie? nie rozumiem. wyraznie podkreslilam ze nie bede tego lekcewazyc, wizyte u ginekologa mam dokladnie za 4 dni, takze doloresd nie mow mi ze siedzac na forum nic z tym nie robie watki sie czyta a nie pyta po co sa ale skoro pytanie juz padlo to powiem ze zalozylam go po to aby dowiedziec sie czy ktoras z was miala z czyms podobnym do czynienia.
aleejestemfajna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-15, 17:38   #8
doloresd
Wtajemniczenie
 
Avatar doloresd
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 455
Dot.: dziwna narosl

Cytat:
Napisane przez aleejestemfajna Pokaż wiadomość
usprawiedliwienie? nie rozumiem. wyraznie podkreslilam ze nie bede tego lekcewazyc, wizyte u ginekologa mam dokladnie za 4 dni, takze doloresd nie mow mi ze siedzac na forum nic z tym nie robie watki sie czyta a nie pyta po co sa ale skoro pytanie juz padlo to powiem ze zalozylam go po to aby dowiedziec sie czy ktoras z was miala z czyms podobnym do czynienia.
twoja wypowiedź:
mam to od kiedy tylko pamietam dlatego tez zbytnio nie zwracalam na to uwagi myslac ze jest to naturalne (kazda ma inna urode) mam 17 lat i z tego co pamietam u ginekologa ostatni raz bylam za czasow dziecinstwa i nadal zyje dlatego nie wydaje mi sie aby bylo to cos naprawde powaznego.

Jakie można wnioski wyciągnąć z tego zdania?
Poza tym co ci da to, że ktoś opisze że też miał narośl i że mu ją wycinali i bóg wie co jeszcze - skoro każdy przypadek medyczny może być diametralnie różny od drugiego ? To tak jakbym założyła wątek : o matko mam jakieś upławy czy ktoś miał coś podobnego? A przecież każdą infekcję leczy się inaczej.
Z mojej strony EOT
doloresd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-15, 18:43   #9
aleejestemfajna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 5
Dot.: dziwna narosl

wnisoki sa takie ze majac to przez tak dlugi czas nie wydaje mi sie zeby pare dni moglo zrobic az tak wielka roznice. a jezeli wstawiam tutaj ten watek to znaczy ze jest mi 'po cos' potrzebny co nie powinno cie zbytnio interesowac. jak nie jestes w stanie udzielic uzytencznej odpowiedzi dotyczacej sie tego tematu to nie widze potrzeby wypisywania tu zbednych uwag bo nie tego na tym forum oczekuje. dokladnie interesuje mnie jaka jest mozliwa diagnoza i jakie jest tego leczenie co nie znaczy ze bede sie kierowac wszystkimi przypadkami ktore byly by powyzej wypisane.
eot ;]? kto pierwszy ten lepszy ;]
aleejestemfajna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-27, 18:06   #10
sztuka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1
Dot.: dziwna narosl

I co byłaś z tym u ginekologa? Co powiedział?
sztuka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:36.