Catrice - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-13, 16:28   #91
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Ja też wolę bardziej miękkie pudry. Ostatnio kupiłam z Maybelline i właśnie z tego powodu średnio jestem zadowolona. Masz jakiegoś ulubieńca w dziedzinie pudrów?
Ja lubie miekkie, ale nie suche, a ten niestety jest bardzo suchy. No wlasnie nie mam faworyta (kiedys mialam Maybelline'a kanadyjskiego, ktorego w Polsce nie ma, ale chyba w ogole go wycofali juz, bo nawet na Allegro nie moge dostac :/). Poszukuje. Czaje sie na sypanca mineralnego Catrice, ale szkoda mi troche pieniedzy, jesli okaze sie ze mi nie przypasuje (bo musialabym tez kupic pedzelek). Kupilam puder prasowany Pierre Rene i nie jest zly nawet.. Podobno Eveline ma tez dobrego prasowanca z jedwabiem, ale rzadko mozna go dostac.
Zdjecia moich Catrice'owych zakupow wkleje po weekendzie, bo nie mam dostepu do aparatu...

Edytowane przez lea88
Czas edycji: 2010-06-13 o 16:30
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-13, 16:50   #92
neeeneee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 84
Dot.: Catrice

ja mam sypki puder mineralny z catrice i jest ok, porownywalny do tego z essence jesli uzywalyscie go, a i jestem zadowolona
neeeneee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-13, 19:15   #93
neeeneee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 84
Dot.: Catrice

Dla RoOxAnKi
Mam odcien 020 Sahara Beige, zrobilam zjecia i zaznaczylam bardzo ,,profesjonalnie" kółkiem gdzie jest bo jest niezauwazalny.
neeeneee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-13, 19:39   #94
RoOxAnKaA
Wtajemniczenie
 
Avatar RoOxAnKaA
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: woj.łódzkie
Wiadomości: 2 393
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez neeeneee Pokaż wiadomość
Dla RoOxAnKi
Mam odcien 020 Sahara Beige, zrobilam zjecia i zaznaczylam bardzo ,,profesjonalnie" kółkiem gdzie jest bo jest niezauwazalny.
Bardzo Ci dziękuję I przepraszam, że musiałaś sobie rękę paprać tym kółkiem
__________________
WYMIANA


Mój blog
RoOxAnKaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 16:00   #95
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Catrice

Wklejam zdjęcia mini-katalogu Catrice
Cz. 1
Paznokcie i oczy
Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 16:04   #96
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Catrice

Cz. 2
cd oczy i usta
Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 16:07   #97
pierniczkowa
Zadomowienie
 
Avatar pierniczkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Gex
Wiadomości: 1 330
Dot.: Catrice

Inkarnatka, dobry czlowieku dzieki
pierniczkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-14, 16:08   #98
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Catrice

Cz. 3
cd usta i twarz
Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 16:11   #99
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Catrice

Cz. 4
paznokcie
Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 16:17   #100
pierniczkowa
Zadomowienie
 
Avatar pierniczkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Gex
Wiadomości: 1 330
Dot.: Catrice

oczywiscie automatycznie mam chetke na kilka rzeczy w piatek lece na polowanie do GK
pierniczkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 16:38   #101
Lavanda
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 556
Dot.: Catrice

aaaaaaaaaleeee dużo cudności



Inkarnatka - dzięki za wklejenie gazetki
__________________
Lavanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-14, 18:25   #102
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: Catrice

dzięki wielkie jestem coraz bardziej przekonana do mineralnego podkładu i pudru zwłaszcza, że prawdziwe minerały w te upały średnio leżą, w dodatku kolor się zrobił za jasny, a dolar wysoko-nim znajdę zamiennik wieki miną i majątek, a catrice pod nosem spodobał mi się pędzel do różu, co o nim sądzicie?z lakieru jestem bardzo zadowolona, będę kompletować
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 19:21   #103
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez pierniczkowa Pokaż wiadomość
Inkarnatka, dobry czlowieku dzieki
Cytat:
Napisane przez Lavanda Pokaż wiadomość
aaaaaaaaaleeee dużo cudności
Inkarnatka - dzięki za wklejenie gazetki
Cytat:
Napisane przez magrat16 Pokaż wiadomość
dzięki wielkie jestem coraz bardziej przekonana do mineralnego podkładu i pudru zwłaszcza, że prawdziwe minerały w te upały średnio leżą, w dodatku kolor się zrobił za jasny, a dolar wysoko-nim znajdę zamiennik wieki miną i majątek, a catrice pod nosem spodobał mi się pędzel do różu, co o nim sądzicie?z lakieru jestem bardzo zadowolona, będę kompletować
Nie ma sprawy

Mnie też ciekawi ten pędzel do różu i kabuki (może ktoś, kto ma te pędzelki wstawi na KWC? ), bo przydałby się do rozświetlacza z CaC (tak, z pełną świadomością stwierdzam, że ten pasiak to jednak rozświetlacz, a nie róż jak twierdzi producent)
Ach i szmineczki Mam chrapkę na cielęcinkę ()
Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 19:59   #104
erzebet
Rozeznanie
 
Avatar erzebet
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 852
GG do erzebet
Dot.: Catrice

no i stalam się szczęśliwą posiadaczką podkładu mineralnego
pierwsze wrażenia są średnie,
wydaje mi się mało trwały, ale co do jego właściwości jeszcze za dużo nie powiem, bo tylko 1 raz go stosowałam,
kupiłam najjaśniejszy kolor, ale nie jest jakoś mega jasny, możliwe, że znajdą sie osoby, dla których będzie za ciemny,
najbardziej rozczarowała mnie cena i co zapewne za tym idzie - opakowanie,
za podkład essence płaciłam około 10 zł mniej ten kosztuje 21,99 i jak mi sie wydaje duży wpływ na tą cenę może mieć niby "wypasione" opakowanie, które dla mnie jest strasznym niewypałem,
po pierwsze po cholere w takim pudrze lusterko???
po drugie o wiele praktyczniejsza byłaby zakrętka, na którą możnaby usypać troche pudru, a tak nie ma gdzie, więc muszę wspomagać się innym wieczkiem, beznadziejnie to pomyślane
__________________
test pędzli For Your Beauty
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post35780926
erzebet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 20:11   #105
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Catrice

Ja chcę cielaczka 120, 130, o20 takie mogą być? ma ktoś?

ps. a jak wygląda ciemniejszy róż na twarzy z Nude Sensation? Bo wydaje mi się taki pomarańczowy i nie wiem czy kupić.
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 22:17   #106
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez erzebet Pokaż wiadomość
no i stalam się szczęśliwą posiadaczką podkładu mineralnego
pierwsze wrażenia są średnie,
wydaje mi się mało trwały, ale co do jego właściwości jeszcze za dużo nie powiem, bo tylko 1 raz go stosowałam,
kupiłam najjaśniejszy kolor, ale nie jest jakoś mega jasny, możliwe, że znajdą sie osoby, dla których będzie za ciemny,
najbardziej rozczarowała mnie cena i co zapewne za tym idzie - opakowanie,
za podkład essence płaciłam około 10 zł mniej ten kosztuje 21,99 i jak mi sie wydaje duży wpływ na tą cenę może mieć niby "wypasione" opakowanie, które dla mnie jest strasznym niewypałem,
po pierwsze po cholere w takim pudrze lusterko???
po drugie o wiele praktyczniejsza byłaby zakrętka, na którą możnaby usypać troche pudru, a tak nie ma gdzie, więc muszę wspomagać się innym wieczkiem, beznadziejnie to pomyślane
no ale ten puder zdaje sie jest 2 razy wiekszy pojemnosciowo od essence, z tego co pamietam (bo kiedys sprawdzalam)
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 01:50   #107
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: Catrice

A jak składkowo wypada porównanie mineralnego sypańca z essence do tego z catrice?
Podobne są te 2 produkty do siebie?
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 10:08   #108
erzebet
Rozeznanie
 
Avatar erzebet
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 852
GG do erzebet
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
no ale ten puder zdaje sie jest 2 razy wiekszy pojemnosciowo od essence, z tego co pamietam (bo kiedys sprawdzalam)
poważnie? Catrice ma 7 gramów, a ile miał essence? byłam przekonana, że podobnie, na oko wygląda porównywalnie
__________________
test pędzli For Your Beauty
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post35780926
erzebet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 11:21   #109
Lavanda
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 556
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez erzebet Pokaż wiadomość
no i stalam się szczęśliwą posiadaczką podkładu mineralnego
pierwsze wrażenia są średnie,
wydaje mi się mało trwały, ale co do jego właściwości jeszcze za dużo nie powiem, bo tylko 1 raz go stosowałam,
kupiłam najjaśniejszy kolor, ale nie jest jakoś mega jasny, możliwe, że znajdą sie osoby, dla których będzie za ciemny,
najbardziej rozczarowała mnie cena i co zapewne za tym idzie - opakowanie,
za podkład essence płaciłam około 10 zł mniej ten kosztuje 21,99 i jak mi sie wydaje duży wpływ na tą cenę może mieć niby "wypasione" opakowanie, które dla mnie jest strasznym niewypałem,
po pierwsze po cholere w takim pudrze lusterko???
po drugie o wiele praktyczniejsza byłaby zakrętka, na którą możnaby usypać troche pudru, a tak nie ma gdzie, więc muszę wspomagać się innym wieczkiem, beznadziejnie to pomyślane
dla mnie ten pierwszy odcień jest za ciemny (może za różowy i przez to wydaje się ciemny) - mieszam z drugim i jest jako tako..


co do opakowania miałam identyczne odczucia.. że po co ta zatyczka plastikowa itd - dokładnie tak jak piszesz..
ale... pomiędzy siteczkiem przez który wypada puder a tą zatyczką jest trochę przestrzeni i ona może służyć jako "wieczko" jak było w essence. ja zamknięte pudełko odwracam do góry nogami najpierw a potem delikatnie otwieram tę zatyczkę (już w normalnym położeniu, nie do góry nogami hihi) i wtedy można korzystać z pudru tak jak w essence jak się nasypał na wieczko (po prostu na tym sitku osiada jak na wieczku)
dzizas, opisałam to tak, że sama chyba nie rozumiem, ale liczę na Waszą domyślność


pędzel do różu Catrice jest lepszy moim zdaniem od essencowego moonlighta, troszkę twardszy, lepiej mi się nim nakłada
pisałam zdaje się o obu tych pędzlach już w wątku
__________________
Lavanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-16, 15:01   #110
flooo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Trn
Wiadomości: 86
Dot.: Catrice

Kupiłam właściwie przez przypadek szminkę z serii absolute moisture w kolorze 110 GENTLE BEIGE
szukałam czegoś nude i prawie wzięłam 95P z Manhattan, ale w szafie był taki bajzel, że nie mogłam znaleźć tej szminki... Obok stała szafa Catrice pięknie uporządkowana i skusiłam się
Jestem bardzo zadowolona! Pomadka jest kremowa, pięknie się rozprowadza, kolor jest idealny, ładnie pachnie i smakuje, nie wysusza mi ust jak np 700 z Rimmel, nie wałkuje się w kącikach, może nie jest super trwała, ale znika z ust powoli i jednolicie, więc nie zostawia plam czy czegoś w tym stylu.
No i kosztowała 11,99zł
Polecam wszystkim a ja pewnie niedługo skuszę się na inne odcienie
flooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 16:02   #111
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez flooo Pokaż wiadomość
Kupiłam właściwie przez przypadek szminkę z serii absolute moisture w kolorze 110 GENTLE BEIGE
szukałam czegoś nude i prawie wzięłam 95P z Manhattan, ale w szafie był taki bajzel, że nie mogłam znaleźć tej szminki... Obok stała szafa Catrice pięknie uporządkowana i skusiłam się
Jestem bardzo zadowolona! Pomadka jest kremowa, pięknie się rozprowadza, kolor jest idealny, ładnie pachnie i smakuje, nie wysusza mi ust jak np 700 z Rimmel, nie wałkuje się w kącikach, może nie jest super trwała, ale znika z ust powoli i jednolicie, więc nie zostawia plam czy czegoś w tym stylu.
No i kosztowała 11,99zł
Polecam wszystkim a ja pewnie niedługo skuszę się na inne odcienie
a właśnie weszłam, żeby ją zrecenzować.
To pierwsza pomadka od Catrice jaką mam.
Jestem zadowolona bardzo- ładny kolor, beż żadnych drobinek, brokatów itp.
Zapach, smak- jak najbardziej w porządku.
Ja jeszcze uwielbiam opakowanie, ma ciekawy brązowy-metaliczny kolor i fajnie pyka przy zamykaniu, taki miły dla uszu "klik" i wiadomo, że się nie otworzy w torebce czy kosmetyczce samo.
Pochwalam dodatkowo, że pomadka nie brudzi opakowania w czasie malowania- nie robią się rowki, cały czas jest gładka [oprócz części która malujemy oczywiście].
I cena dobra- także polecam, polecam. Ma same plusy.
Trwałość jest średnia, ale przy jedzeniu czy piciu rzadko kiedy jakaś wytrzymuje.
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 16:09   #112
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: Catrice

Kupiłam wczoraj puder mineralny catrice. Bardzo dobrze leży na podkładzie, matuje. Wytrzymał cały dzień. Trochę suchy, ale jak to minerały.
Czy są tu użytkowniczki minerałów, które mogą potwierdzić, że podkład i puder catrice to prawdziwe, a nie półminerały? Na opakowaniu jest napisane, że żadnych dodatków i perfum, w zasadzie puder nie ma zapachu
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 16:21   #113
erzebet
Rozeznanie
 
Avatar erzebet
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 852
GG do erzebet
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez Lavanda Pokaż wiadomość
co do opakowania miałam identyczne odczucia.. że po co ta zatyczka plastikowa itd - dokładnie tak jak piszesz..
ale... pomiędzy siteczkiem przez który wypada puder a tą zatyczką jest trochę przestrzeni i ona może służyć jako "wieczko" jak było w essence. ja zamknięte pudełko odwracam do góry nogami najpierw a potem delikatnie otwieram tę zatyczkę (już w normalnym położeniu, nie do góry nogami hihi) i wtedy można korzystać z pudru tak jak w essence jak się nasypał na wieczko (po prostu na tym sitku osiada jak na wieczku)
dzizas, opisałam to tak, że sama chyba nie rozumiem, ale liczę na Waszą domyślność
muszę wypróbować Twój sposób, ja do tej pory robiłam tak: biore zatyczke z pustego pudełka po wazelinie Ziaji, "odkorkowuje" podkład catrice, przewracam nad tym wieczkiem ziaji i pukam kilka razy w denko pudru :P też skomplikowane
Cytat:
Napisane przez flooo Pokaż wiadomość
Kupiłam właściwie przez przypadek szminkę z serii absolute moisture w kolorze 110 GENTLE BEIGE
szukałam czegoś nude i prawie wzięłam 95P z Manhattan, ale w szafie był taki bajzel, że nie mogłam znaleźć tej szminki... Obok stała szafa Catrice pięknie uporządkowana i skusiłam się
Jestem bardzo zadowolona! Pomadka jest kremowa, pięknie się rozprowadza, kolor jest idealny, ładnie pachnie i smakuje, nie wysusza mi ust jak np 700 z Rimmel, nie wałkuje się w kącikach, może nie jest super trwała, ale znika z ust powoli i jednolicie, więc nie zostawia plam czy czegoś w tym stylu.
No i kosztowała 11,99zł
Polecam wszystkim a ja pewnie niedługo skuszę się na inne odcienie
oglądałam te szminki i muszę się wybrać po kilka, zapowiadały się ciekawie

acha, zakupiłam jeszcze kredkę ciemnozieloną tą z gąbeczką, na pierwszy rzut oka fajna, śliczny kolor, ale też się niestety rozczarowałam, chciałam zrobić sobie kreske na dolnej powiece i rozetrzeć, efekt był tragiczny, ta gąbka zebrała prawie całą kredkę, wszystko rozłożyło sie bardzo nierównomiernie, muszę zrobić drugie podejście tym razem nie będę używać tej gąbki tylko np. patyczka do uszu
__________________
test pędzli For Your Beauty
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post35780926
erzebet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 16:26   #114
flooo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Trn
Wiadomości: 86
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
Ja jeszcze uwielbiam opakowanie, ma ciekawy brązowy-metaliczny kolor i fajnie pyka przy zamykaniu, taki miły dla uszu "klik" i wiadomo, że się nie otworzy w torebce czy kosmetyczce samo.
Pochwalam dodatkowo, że pomadka nie brudzi opakowania w czasie malowania- nie robią się rowki, cały czas jest gładka [oprócz części która malujemy oczywiście]
Zapomniałam już o tym napisać. Ciekawe, czy inne kolory też są takie super Jeśli tak, na pewno kupię jakiś róż, coś w stylu Rimmel 070, może bardziej "różowy"

Odnośnie lakieru 220 Lost in Mud dziś pomaluje się nim i zobacze (już na obu dłoniach ) jak z trwałością itp

chcę miętę powiedzcie proszę dokładnie, jak z trwałością, jak się nim maluje i czy może znacie jakiś dobry zamiennik (niekoniecznie chcę Catrice )
flooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 17:10   #115
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Catrice

zgodnie z obietnica wrzucam fotki mojej malej kolekcji Catrice
Mam nadzieje, ze o niczym nie zapomnialam.
Szminka to wymienionan wyzej 110 cielista, ale zdjecie w ogole nie oddaje koloru..

Bylam w ogole wczoraj w Naturze w Tesco na Goclawiu i limitowanki nadal brak
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 19:12   #116
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Catrice

U mnie cały czas jest limotawanka Nude. Jaka jest następna?
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 19:22   #117
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: Catrice

Wczoraj dostałam pierwsze łupy z Catrice: róż mineralny koralowy i 2 lakiery: I scream peach i Blue brother's. Róż jest delikatny a szkoda bo wolę mocniejszy efekt. Lakiery mają ładne kolorki. Na razie przetestowałam brzoskwiniowy, który wcale taki brzoskwiniowy nie jest. Troszkę słabo kryje. Mam ochotę jeszcze na wiele rzeczy... Pędzel do różu, korektor pod oczy, lakiery: sweets for my sweetes, lucky in lilac i lost in mud, pomadkę cielistą...
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 19:23   #118
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Catrice

Lemka- Nastepna limitowanka to Oceana http://www.catrice.eu/?page=trends na stronie mozna sobie sprawdzac.
U mnie nawet nie ma jeszcze tej..
Watpie, zeby nastepna sie pojawila (chyba, ze cos polepszyli). Do tej pory jak szafa jest u mnie 1,5 roku byly 3 limitowanki tylko...
Oto produkty z limitowanki na innej stronie
http://www.frau-shopping.de/preview-...tion-6676.html

Edytowane przez lea88
Czas edycji: 2010-06-16 o 19:26
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 19:48   #119
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Catrice

Dziekuje Ci bardzo. Limitowanki z Catrice jakos bardziej mnie ciesza niz Essence.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 19:50   #120
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Catrice

Ta mi się bardziej podoba, aczkolwiek mam z niej tylko kredkę i cień, ale ciągle myślę na ciemniejszym różem, tylko czekam na jakieś swatche.
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:39.