Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-22, 16:30   #1291
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

czesc
enchanted dziekuje za glos
Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 12:02 ---------- Poprzedni post napisano o 11:58 ----------



śliczne włoski

---------- Dopisano o 12:03 ---------- Poprzedni post napisano o 12:02 ----------

BLOND_PRINCESSKA jaktam twoje włoski?? bedziesz coś kombinować?
dziekuje

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
blond bunny ja wprawdzie mam chyba za krotkie włosy na lokówke,ale czy myslisz ze taka lokówka o takim kształcie stożka rozni sie od zwykłej?

http://allegro.pl/nowosc-perlowa-lok...322152654.html

A ja już nie farbuje 3 tygodnie nie wiem jak to wytrzymuje z moim charakterem
jeju swietna ta lokowka
ta dziewczyna tutaj pokazuje jak robi swoje loki, co prawda grubsza lokowka, ale efekt super i ta dlugosc

http://nudelipstick.bloog.pl/id,3281...air,index.html
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-22, 16:30   #1292
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez paulcia666 Pokaż wiadomość
nie kuś bo już jestem tak zdesperowana, że zaraz naprawde zaczne zapuszczać swoje... mój największy rekord to 9 miesięcy bez farbowania ale wtedy miałam pofarbowane na kolor praktycznie taki jak mój i odrosty nie rzucały się tak w oczy, niestety wszystko popsuło chemiczne prostowanie, które rozjaśniło moje naturalki i chodziłam z trzema kolorami jeszcze dośc długo, aż w końcu nie wytrzymałam...
ja nie kusze sama nie jestem przekonana
mi kiedys przez przypadek wyszedl kolor podobny do mojego ale chyba tylko pare miesiecy nie farbowalam

a te wlosy masz takie jakby obciazone, oblepione? bo ja mam pare dni takie
(a nie uzywam nowych kosmetykow, obciazone tez za bardzo byc nie moga bo nawet w tym tyg nie mialam czasu by cos na nie nakladac)

kupilam sobie makse kokosowa scandic
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-22, 17:01   #1293
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
blond bunny ja wprawdzie mam chyba za krotkie włosy na lokówke,ale czy myslisz ze taka lokówka o takim kształcie stożka rozni sie od zwykłej?

http://allegro.pl/nowosc-perlowa-lok...322152654.html

A ja już nie farbuje 3 tygodnie nie wiem jak to wytrzymuje z moim charakterem
a Ty tylko kusisz tymi roznymi sprzetami do wlosow
trzymaj sie tam, domyslam ze ciezko Ci jest - tyle bez farbowania

Cytat:
Napisane przez michalinafist Pokaż wiadomość
Hej! Mam pytanko do was, bo widzę, że wszystkie macie różne odcienie blondu. Rozjasniam włosy już sporo lat i zastanawiam się czy ich minimalnie nie przyciemnić , chodzi mi o efekt z drugiego zdjecia. jaka farba byłaby dobra??????A moze nie ma sensu ich pryciemniać?? pierwsze zdjecie to moje włoski drugie to efekt jaki bym chciała uzyskać...
ja tez nie widze roznicy

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ale czy ta seria herbala poradzi sobie ze zniszczonymi wlosami?
Czy te sklepowe odżywki sa dobre?
seria herbala niebieska jest super! Maska bardzo fajnie nawilza, ja uzywalam jej cale wakacje (przed nia matrixa ale nie bralam na wyjazd bo za wielkie opakowanie ma) i nie odczulam zadnej roznicy po tej zmianie wloski mialam tak samo lsniace i gladkie.

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
najlepiej wloski podczas mycia zabezpieczyc odzywka a myc szamponem tylko skalp

kurde a ja juz siedze i ogladam prezenty swiateczne na necie
hehe ja juz kupilam kilka nawet

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
uznacie mnie za wariatkę.. ale umyłam drugi raz włosy i ułożyłam od nowa. Widac cieniowanie, które sobie sama zrobiłą I.. najlepsze, szare sprało sie własciwie całkiem, bo ja go nie widze.. chyba narobiłam krzyku o głupote.

przepraszam za jaksoc, ale naprawde przy tej pogodzie trudno zrobic wyraźne zdjecie, jednak odcien jest widoczny. Bokiem, tyłem i tuż obok okna w wygibasie
Jakie masz super puszyste wloski sliczne

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
mysia ja tych szarych pasm prawie nie widze troche słabe zdjecia... ale mi sie wydaje ze cieplo jest

---------- Dopisano o 14:33 ---------- Poprzedni post napisano o 14:30 ----------



aha czyli ona bedzie sie nadawać do mycia odzywką??? na skóre glowy normalnie szampon a na konce garnier karite i awokado??
a ja mialam szampon z garniera ten z awokado i karite i okropny byl wlosy ciagle jakby tluste, w ogole sie go zmyc nie dalo
A do tej metody OMO tez dobra jest odzywka isany z olejkiem z babassu

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
kotka mysia to wszystko ladnie napisala jesli chodzi o zabezpieczanie wlosow odzywka do zabezpieczania mozna uzyc zwyklej odzywki nie musi byc jakas droga ja czasami co mam pod reka to nakladam na wlosy jako zabezpieczenie podczas mycia szamponem ostatnio akurat mam wielkie pudla lorysa to sobie je wykorzystalam do tego

nareszcie udalo mi sie zrobic zdjecie swojego tylu wlosow ciezka sprawa tak samemu
wlosy bez uzycia grzebienia rozczesane palcami juz 3dniowe i nadal nie nadaja sie do umycia bo sa swieze jeszczenic mi nie obciaza i nie sianuje sie

foto z przed chwili..
piekne fale i dlugosc


Cytat:
Napisane przez paulcia666 Pokaż wiadomość
do mycia używam albo szamponu tresseme salon silk (ostatnio mój ulubiony), albo biosilka do blond, albo johna friede też do blondów... czy dobrze je oczyszczam..? nie wiem, nie znam sie na tym
wlasnie moze zamienilabys szampon na jakis prostszy, ziolowy np? Nie obciazaja sie te "salonowe" szampony? Bo ja juz nie moglabym ich uzywac, wiem o tym

Cytat:
Napisane przez Milena87 Pokaż wiadomość
dziewczyny dopiero teraz mama bedzie nakładała mi ten wellaton 12/1. myślicie że jak wyjdzie rudo na odroście to mogłabym za pare dni nałożyć sztockholm albo ten odcień 522? podobają mi sie włoski snowwhite i wiem ze używała ich kiedyś .tylko nie wiem czy poradziły by sobie z rudościami.
z góry dziękuję
Trzymam kciuki Ale nie ma sensu zebys pozniej kladla stockholm jeszcze bo farba farby nie rozjasni.. Moglabys odczekac z 1,5tyg i w tym czasie myc czesto wloski i dopiero polozyc inna farbe
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-22, 17:04   #1294
00karolina00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 135
jak to jest z tymi rozjaśniaczami....

Chciałabym się dowiedzieć czy rozjaśniacze uzywane w salonach loreal nie niszczą włosów? Fryzjer powiedział mi, że są one bardzo łagodne, ale mi rozjaśnianie zawsze źle się kojarzyło.
Czy warto? Mam długie włosy i boję się że je zniszczę doszczętnie. Już i tak nie sa w najlepszym stanie. Teraz mam wypłowiałe rudawe, z dużymi ciemnymi odrostami i chciałabym przejsc na blond, nie jakiś bardzo jasny, tleniony ale bardziej naturalny. nie wiem co zrobić... czy :

1. rozjaśnić i farbować (farby mają bez amoniaku wiec jeszcze tyle dobrego)
2. zrobić duużo pasemek i tak co jakiś czas az w końcu przejdę na wymarzony kolor
3.spróbowac nałozyc jakąś farbę, bez rozjaśniania... jednak trochę sie boję bo mam inny kolor włosów farbowanych i inny odrostów

Doradźcie, proszę
__________________
Biorę się za siebie
00karolina00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-22, 17:11   #1295
Milena87
Raczkowanie
 
Avatar Milena87
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 150
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

a ten odcień 522 który używałaś? widziałam kiedyś ze po podkładzie miałaś takie delikatnie zółte przy odroście i nałożyłaś ten 522 na pasemka i wyszło cudnie

ps. to normalne ze szczypie mnie skóra głowy po tym wellatonie;/?
__________________
01.04.2011 Lenka
Milena87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-22, 17:23   #1296
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Milena on moze troche szczypac. Wellaton jest dosc mocny

snowhitee nie kusze tylko sie radzę
Ciezko mi ciezko, szczegolnie ze odrost ma centymetr, dalej 2-3 cm złote i dalej "moje włosy" Ale jakoś przetrzymam, licze ze te farby Keune sa porządne
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-22, 17:23   #1297
michalinafist
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 39
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
jeśli chcesz żebyśmy ci dobrze doradziły to wklej zdjeie odrostu i powiedz czym ostatnio farbowałaś... to coś będziemy myśleć


włosy zawsze rozjąśniam rozjaśniaczem joanny do całych włosów i wychodza prawie białe, a chciałabym takie ładne słoneczne (nie żółte) odrost mam ciemny (mysi) blond. Chciałam podkreślić, że rozjasniacz Joanny to jedyny preparat, który nie robi moich odrostów żóltych. Przerobiłam już wszystkie farby...
michalinafist jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-22, 17:27   #1298
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez michalinafist Pokaż wiadomość
włosy zawsze rozjąśniam rozjaśniaczem joanny do całych włosów i wychodza prawie białe, a chciałabym takie ładne słoneczne (nie żółte) odrost mam ciemny (mysi) blond. Chciałam podkreślić, że rozjasniacz Joanny to jedyny preparat, który nie robi moich odrostów żóltych. Przerobiłam już wszystkie farby...
Tez swego czasu chciałam zrobić z moich włosów słoneczne, ale wszystkie farby wychodziły mi zielone.
Teraz niedawno robiłam Excellem 10,13 - spróbuj, nie wyjdzie Ci zielono, a ociepli sie.
Ew. jesli nie celuj w beżowe farby, właśnie z 1 i 3 po przecinku, z palet profesjonalnych albo sklepowych.
absolutnie innych nie polecam-wyjda zielone albo rude.

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=253

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-11-22 o 17:29
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-22, 17:30   #1299
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Milena87 Pokaż wiadomość
a ten odcień 522 który używałaś? widziałam kiedyś ze po podkładzie miałaś takie delikatnie zółte przy odroście i nałożyłaś ten 522 na pasemka i wyszło cudnie

ps. to normalne ze szczypie mnie skóra głowy po tym wellatonie;/?
dziekuje wiesz to jest tak, wszyscy zawsze powtarzaja, ze farba farby nie rozjasni ALE mnie to sie chyba nie tyczy Juz mowie dlaczego Wtedy wlasnie farbowalam lorealem excellence 10.21 i dokladnie tak jak piszesz na odroscie wyszlo nie tyle zoltawo co zlotawo, poczekalam az mi sie przetluszcza wloski i zrobilam pasemka n&e 522 i pasemka rozjasnily sie ! Czyli farba rozjasnila u mnie farbe Robilam tak pozniej nie raz (przy kazdym farbowaniu) i zawsze mialam taki sam efekt Nie wiem jak to mozliwe, mozesz probowac moze akurat Tobie tez to pomoze i wyjdzie
a wellaton jest dosc mocny wiec moze delikatnie szczypac

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Milena on moze troche szczypac. Wellaton jest dosc mocny

snowhitee nie kusze tylko sie radzę
Ciezko mi ciezko, szczegolnie ze odrost ma centymetr, dalej 2-3 cm złote i dalej "moje włosy" Ale jakoś przetrzymam, licze ze te farby Keune sa porządne
a u mnie minelo 11dni od farbownia i juz mam 0,7cm odrostu a wlasnie zaraz zmierze wlosy
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-22, 17:34   #1300
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Ja mam ponad 1 cm czyli nie jest zle-jakby było 2 cm na miesiąc byłoby super
Tobie tez rosną szybciutko
Zmierz i napisz mi w najdłuzszym miejscu, bo masz cieniowane lekko

cascada świetne masz włoski
A Ty co ile chodzisz do fryzjera?

paulcia a Ty idziesz na koloryzacje Keune czy w końcu się nie decydujesz?
Ciekawe czy oni maja w salonach kosmetyki Keune-podobno sa dobre, o farbach tez tak słyszalam, mowilam kiedys ze moja kolezanka tam maluje i ma śliczne włosy. Ale to sie dopiero przekonam jak mi wyjdzie

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-11-22 o 17:45
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-22, 17:44   #1301
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

ja latam do fryzjera co 3ms
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-22, 17:47   #1302
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
ja latam do fryzjera co 3ms
To strasznie rzadko! To czekasz na taki wielki odrost? Masz pewnie z 5 centymetrów!


mysia fajnie Ci ta farba wyszła ale sama sobie pocieniowałaś włosy?
jak to zrobilaś z tyłu?

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-11-22 o 17:48
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-22, 17:58   #1303
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

agatau
tak sporawy wtedy mam odrost ale mi to nie przeszkadza tak bardzo nie rzuca sie w oczy bo wlosy mam jasny braz zlocisty jesli zdarza mi sie jakas impreza swieta badz wyjazd np na wakacje wtedy przyspieszam czas robienia odrostu
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-22, 19:02   #1304
Milena87
Raczkowanie
 
Avatar Milena87
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 150
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

dziewczyny ja już po wellatonie i tak jak przepuszczałam odrost wyszedł żółty a trzymałam aż 1 h i 15 minut co mi teraz polecacie? mam jeszcze jedno opakowanie tego wellatonu ale nie wiem czy jest sens czy spróbować czego innego za kilka dni
__________________
01.04.2011 Lenka
Milena87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-22, 19:22   #1305
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

witajcie

ja dopiero w domu, dziś chyba był mój rekord na uczelni-od 8.30 do 19.15 paaadam no ale po zajeciach miałam jeszcze swoje kółko naukowe a potem w klinice siedziałam bo mielismy ciekawy przypadek o zaprzeczenie ojcostwa i sobie nie mogłam odpuścic

caskada super te fale wyglądają, ale powiedz mi czy takie osiagasz po tym plunkingu?? bo mi wychodzą podobne w dużo krótszy sposob
i jak tak patrze to mamy identyczną długość, tyle że jak ja mierzyłam (co prawda daaawno) to miałam 50cm musze aktualizować podpis
co do mojego sposobu, to na mokre włosy daje jedwab czy jakąs tam odżywke bs i szuszę je przeczesując szczotką-dzieki temu na górnej połowie długości robią się proste. Dolna cześć włosów nie musi być super wyszuszona, lekko wilgotne nawet lepiej zeby były dziele włosy na 2-3 czesci i z każdej robie ślimaczka, którego podpinam wsuwkami. Muszą być one równolegle do siebie-czyli skrecam włosy warstwowo potem podsuszam szuszarą jak się spiesze albo zostawiam jak się lenie i rozpuszczam i są własnie takie fale jutro może tak zrobie to Ci wstawie foto jak to wygląda

Edytowane przez infatuated
Czas edycji: 2010-11-22 o 19:23
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-22, 19:35   #1306
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość

Wiecie co ale się wkurzyłam, pół lbn zlatałam szukając brokatowych eyelinerów jakie rok temu miało wibo w rossmannach i nie ma A ja muszę mieć na gwałt fioletowy.
I w tej desperacji kupiłam bezbarwną odżywkę do rzęs miss sporty i dosypałam brokatu fioletowego i teraz testuję na jednym oku. Jak nakładałam to piekło kur* ... Potem przestało a teraz piecze jak oko ściskam. Obym tylko zapalenia spojówki nie dostała, zachciało mi sie kombinować. Ale nie ma jak desperacja
Mam tanim kosztem i mogę mieć kolory jakie zechcę w zależności od brokatu jaki dosypię Tylko żeby moje oczy to zniosły i żeby się nie rozmazywało/obsypywało- zrobię test kilkugodzinny.
Nie wyobrażam sobie życia bez mojego brokatowego linerka
Macie może jakieś lepsze pomysły niż mój?
Ja moge ci polecic DURELINE z INGLOTA
zmieszac jest łatwo ,długo sie trzyma i nie szczypie powieka bo to jest stworzone do takich celow

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
a


a ja mialam szampon z garniera ten z awokado i karite i okropny byl wlosy ciagle jakby tluste, w ogole sie go zmyc nie dalo
A do tej metody OMO tez dobra jest odzywka isany z olejkiem z babassu
Ja tez uwazam ,ze ten avokado jest kiepski.Moze on i dobry ,ale dla extremalnie zniszczonych wlosów wtedy moze je obciazyc i ujarzmić piórka .
Inne szampony z tej serii moge polecic miałam chyba wszystkie
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-22, 19:51   #1307
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Milena87 Pokaż wiadomość
dziewczyny ja już po wellatonie i tak jak przepuszczałam odrost wyszedł żółty a trzymałam aż 1 h i 15 minut co mi teraz polecacie? mam jeszcze jedno opakowanie tego wellatonu ale nie wiem czy jest sens czy spróbować czego innego za kilka dni
Pisałyśmy nie raz w tym wątku, że wellaton jest mocna, niszczy włosy i wychodzi kurczaczkowo..


Snow te Twoje włosy mnie załamują I kolor i długośc - no po prostu moje love

Caskada i Bunny śliczne te wasze loczki - ja też lubię zakręcone włoski, ale wtedy mąż się ze mną drażni i mówi, że wyglądam jak owieczka
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-22, 20:05   #1308
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Bunny - mam pytanie a propos lokówki, jak się nazywa taki sprzet, który na 1 rzut oka wygląda jak taka cienka prostownica z zagłebieniami, miałam nią juz robione dwa razy loki u fryzjera i on brał kosmyk w te zagłębienia i przeciągał...wychodził lok działało to na zasadzie jak my przeciągamy np nożyczkami po kokardzie i jest spręzynka
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-22, 20:06   #1309
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Yatta nie pamietam dokładnie ale czy ty miałaś kiedys takie jaśniutkie włoski troszke waniliowe?nie pamietam której z dziewczyn wyszedł taki jasny kolorek ale nie do konca zadowalający odcien?jak sobie z tym poradziła nie moge sobie przypomniec!
__________________
Blonding&Zapuszczanie
13.12.2010 VITAPIL
22.02.2011 palette C12



Every moment is good to change everything...

Edytowane przez HopeMAGDA
Czas edycji: 2010-11-22 o 20:08
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-22, 20:43   #1310
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Bunny - mam pytanie a propos lokówki, jak się nazywa taki sprzet, który na 1 rzut oka wygląda jak taka cienka prostownica z zagłebieniami, miałam nią juz robione dwa razy loki u fryzjera i on brał kosmyk w te zagłębienia i przeciągał...wychodził lok działało to na zasadzie jak my przeciągamy np nożyczkami po kokardzie i jest spręzynka
http://allegro.pl/lokowka-spiralna-c...269825394.html

Czy to nie coś takiego?

Dziewczyny a czy ktoras z Was zna te szczotke obrotową Rowenta co mozna wygrac?
Miałam taka lata temu, tez Rowenty, od razu jak weszła i była fajna, teraz juz mi sie zepsuła i pomyslalam czy by nie kupić niwego modelu.
Moze ktoras z Was ma?
Bo moja sie zepsuła juz z pół roku temu.


Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
Yatta nie pamietam dokładnie ale czy ty miałaś kiedys takie jaśniutkie włoski troszke waniliowe?nie pamietam której z dziewczyn wyszedł taki jasny kolorek ale nie do konca zadowalający odcien?jak sobie z tym poradziła nie moge sobie przypomniec!
Dziewczyny albo nakladały Syossa albo robiły N&E 522.

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-11-22 o 20:42
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-22, 20:52   #1311
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Siedzę z A10 na głowie
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-22, 20:53   #1312
margalit
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ok. Warszawy
Wiadomości: 60
Szukam idealnego odcienia blondu!

Witajcie!
Niedługo planuję zafarbować włosy na blond, jednak mam problem z dobraniem odpowiedniego odcienia. Chciałabym żeby kolor wyglądał jak najbardziej naturalnie.
Najważniejsza kwestia: ciepły czy zimny? Mam bardzo jasną karnację o różowym rumieńcu i szaroniebieskie oczy, czyli typowe lato. Jedni mówią, że takiemu typowi kolorystycznemu najbardziej pasują zimne blondy a inni, że ciepłe, bo w zimnych lato wygląda na zmęczone. I bądź człowieku mądry

Edytowane przez margalit
Czas edycji: 2010-11-23 o 15:08
margalit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-22, 21:06   #1313
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Siedzę z A10 na głowie
wow podziwiam Cię odważna jesteś ja bym chyba się bała że mi włosy odpadną ale czasem upór się opłaca życzę udanego farbowanka
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-22, 21:12   #1314
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 253
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
uznacie mnie za wariatkę.. ale umyłam drugi raz włosy i ułożyłam od nowa. Widac cieniowanie, które sobie sama zrobiłą I.. najlepsze, szare sprało sie własciwie całkiem, bo ja go nie widze.. chyba narobiłam krzyku o głupote.

przepraszam za jaksoc, ale naprawde przy tej pogodzie trudno zrobic wyraźne zdjecie, jednak odcien jest widoczny. Bokiem, tyłem i tuż obok okna w wygibasie
Sliczny kolor wyszedl,ja juz bym nic nie zmieniala

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
kotka mysia to wszystko ladnie napisala jesli chodzi o zabezpieczanie wlosow odzywka do zabezpieczania mozna uzyc zwyklej odzywki nie musi byc jakas droga ja czasami co mam pod reka to nakladam na wlosy jako zabezpieczenie podczas mycia szamponem ostatnio akurat mam wielkie pudla lorysa to sobie je wykorzystalam do tego

nareszcie udalo mi sie zrobic zdjecie swojego tylu wlosow ciezka sprawa tak samemu
wlosy bez uzycia grzebienia rozczesane palcami juz 3dniowe i nadal nie nadaja sie do umycia bo sa swieze jeszczenic mi nie obciaza i nie sianuje sie

foto z przed chwili..
Przez Twoje zdjecia wlosow, to mozna wpasc w depresje,sliczne fale chetnie bym sie zamienila z wlosami

paulcia666 duzo tych kosmetykow uzywasz

Obeszlam dzisjaj pol miasta za c10 nie ma...musialam wziasc 101 z garniera,w tygodniu zrobie na probe pasemko .
W sklepach panuje swiateczna atmosfera az chce sie kupowac,ale ceny czasami przerazaja widzialam przejazdem umnie 2 domy poustrojane w swiecidelka
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 253 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-22, 21:14   #1315
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

princesska ja tez trzymam kciuki
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-22, 21:29   #1316
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
wow podziwiam Cię odważna jesteś ja bym chyba się bała że mi włosy odpadną ale czasem upór się opłaca życzę udanego farbowanka
nie dziękuję
ja też się trochę boję,ale kto nie ryzykuje ten nic nie ma

Cytat:
Napisane przez kaska222 Pokaż wiadomość
Sliczny kolor wyszedl,ja juz bym nic nie zmieniala



Przez Twoje zdjecia wlosow, to mozna wpasc w depresje,sliczne fale chetnie bym sie zamienila z wlosami

paulcia666 duzo tych kosmetykow uzywasz

Obeszlam dzisjaj pol miasta za c10 nie ma...musialam wziasc 101 z garniera,w tygodniu zrobie na probe pasemko .
W sklepach panuje swiateczna atmosfera az chce sie kupowac,ale ceny czasami przerazaja widzialam przejazdem umnie 2 domy poustrojane w swiecidelka
Kaśka no u mnie też,wszędzie zestawy prezentowe,dziś bylam w tesco to widzialam,ze ludzie chinki kupowali
wszystkie sklepy poustrajane na święta,ale ja już od 2 lat nie czuję tej atmosfery ... jakieś to dla mnie sztuczne wszystko,kiedyś było inaczej,ludzie byli milsi,a teraz to tylko świecidelka i sklepy naklaniajace do kupowania prezentow

---------- Dopisano o 22:16 ---------- Poprzedni post napisano o 22:15 ----------

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
princesska ja tez trzymam kciuki


---------- Dopisano o 22:29 ---------- Poprzedni post napisano o 22:16 ----------

Dziewczyny co sądzicie o tych clipach??
http://allegro.pl/dopinka-treska-cli...313790984.html
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-22, 21:29   #1317
Milena87
Raczkowanie
 
Avatar Milena87
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 150
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Pisałyśmy nie raz w tym wątku, że wellaton jest mocna, niszczy włosy i wychodzi kurczaczkowo..
taką farbę mi dziewczyny tu na forum poleciły więc taką zrobiłam. I na forum widać że niektórym dziewczynom ślicznie rozjaśniła aż do białości. I chyba nie niszczy tak jak palette:/najgorzej to nie wygląda, jest tylko troszkę żółta po wysuszeniu przy odrostach. wiec polecacie jutro zrobić tym samym wellatonem te miejsca żółte czy czymś innym? Może bunny sie wypowie bo widzę że zna sie na rzeczy albo snowwhite bo ma przesliczne włoski a widzę że już doświadczenie ma i próbowała różnych farb
będę wdzięczna.
__________________
01.04.2011 Lenka
Milena87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-22, 21:38   #1318
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Milena87 Pokaż wiadomość
taką farbę mi dziewczyny tu na forum poleciły więc taką zrobiłam. I na forum widać że niektórym dziewczynom ślicznie rozjaśniła aż do białości. I chyba nie niszczy tak jak palette:/najgorzej to nie wygląda, jest tylko troszkę żółta po wysuszeniu przy odrostach. wiec polecacie jutro zrobić tym samym wellatonem te miejsca żółte czy czymś innym? Może bunny sie wypowie bo widzę że zna sie na rzeczy albo snowwhite bo ma przesliczne włoski a widzę że już doświadczenie ma i próbowała różnych farb
będę wdzięczna.
jeśli aż tak bardzo Ci przeszkadza ten zółty odcień to poczekaj ze 2-3 dni az włoski się przetłuszczą i wtedy położ na same odrosty farbę , a jeżeli nie jest tak zle to może spróbuj fioletowym szamponem lub płukanką wstaw zdjęcia to może lepiej będzie coś doradzić
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-22, 21:48   #1319
Milena87
Raczkowanie
 
Avatar Milena87
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 150
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

kurcze nie mam teraz aparatu ale wyglądam tak jak większość dziewczyn które tu wstawiają zdjęcie po niezbyt udanym rozjaśnianiu Jestem nawet zadowolona tylko wolałabym żeby jakaś farba brała mi włoski za pierwszym razem zeby nie było potrzeby powtarzania farbowania po raz drugi.Mam bardzo słabe włosy i ciąża też je troche osłabiła i szukam farby która dobrze rozjaśnia i mało niszczy włoski.A może jakaś z loreala polecacie albo z innej firmy zeby wyszły włoski w chłodnym odcieniu?
__________________
01.04.2011 Lenka
Milena87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-22, 21:52   #1320
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Siedzę z A10 na głowie
Trzymam kciuki

Cytat:
Napisane przez Milena87 Pokaż wiadomość
taką farbę mi dziewczyny tu na forum poleciły więc taką zrobiłam. I na forum widać że niektórym dziewczynom ślicznie rozjaśniła aż do białości. I chyba nie niszczy tak jak palette:/najgorzej to nie wygląda, jest tylko troszkę żółta po wysuszeniu przy odrostach. wiec polecacie jutro zrobić tym samym wellatonem te miejsca żółte czy czymś innym? Może bunny sie wypowie bo widzę że zna sie na rzeczy albo snowwhite bo ma przesliczne włoski a widzę że już doświadczenie ma i próbowała różnych farb
będę wdzięczna.
Ja bym poczekala 2-3dni az wloski sie przetluszcza i zrobila kilka pasemek na odroscie n&e 522 U mnie to dzialalo a kolor pasemek po tym n&e jest jak robione rozjasniaczem, bialutkie i srebrzyste. Tu na tym zdj widac te pasemka dokladnie

Agatko moje wloski z tylu maja dokladnie 48cm mierzylam 2 razy i raz TZ dla pewnosci
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:20.