Kosmetyki M.A.C. cz. 5 - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-28, 23:47   #2131
dorcia 83
Rozeznanie
 
Avatar dorcia 83
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 697
GG do dorcia 83
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

[QUOTE=margo_86;27811615]
Cytat:
Napisane przez dorcia 83 Pokaż wiadomość
Wkleilam te dzisiejsze swatche.
Bardzo kiepskie, nie moglam oddac koloru pomadki.
Ale sa
QUOTE]

dzięki Bardzo fajnie wygląda Rose Quartz, wydaje się że nie ma przesadnie dużo drobinek. A oglądałaś pozostałe MSFy? Były jeszcze dostępne? wybacz że tyle pytań
Spoko
Widzialam.
Ten ciemniejszy to mozna by bylo uzywac jako bronzera, gdyby nie te drobinki.
Ten najjasniejszy jako rozswietlacz,ale nie sa zachwycajace ,jak dla mnie..
Ten rozowy jest sliczny!!!Szczegolnie jak sie przejedzie palcem tylko po brzegu, nie zahaczajac o srodek.
Cienie dla mnie porazka.
Pigmentu jakby nie bylo, no moze jest ,ale spada doslownie z reki.
Chyba ,ze na mokro, ale ja mam z 5 mineralnych MACa i leza i sie kurza.
Pedzelki wydaja sie byc swietne.
234 to taki 217 tylko z innej siersci ;-), kosztowal 95zl
235 jest podobny, ale mniejszy i z innego wlosia niz 227, kosztowal chyba 140zl...
Jeszcze musze kupic ten do rozu, wydaje sie bardzo fajny.

---------- Dopisano o 00:47 ---------- Poprzedni post napisano o 00:09 ----------

Acha i bym zapomniala.

Wyszly miniaturki roznych kosmetykow do pielegnacji, do torebki/kosmetyczki np. na wakacje.
Napewno widzialam FIX+ , Strobe (chyba creme), cos jeszcze bylo.
Mysle, ze fajna opcja, nawet do wyprobowania kosmetyku.
FIX+ kosztowal chyba cos ponad 40zl, reszty nie wiem.
Lezy to na stojaczku, na ladzie, przy kasie.

Edytowane przez dorcia 83
Czas edycji: 2011-06-28 o 23:53
dorcia 83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 01:13   #2132
Vanth
Raczkowanie
 
Avatar Vanth
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 279
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Vanth, pomaziałam sie dzisiaj Parfait i Contrastem, jak sie coś będzie nadawało do wystawienia, to wrzuce wieczorem na swatchowy, a mam wątpliwości, bo kurde, kiedyś taka kombinacja mi się podobała, a dzisiaj ... umalowałam się i gdyby nie to, ze musiałam leciec do pracy, to zmyłabym najchętniej ten make up Nie podoba mi się coś i tyle :/
W ogóle ostatnio raz za razem jestem zdegustowana swoim malowaniem, zniechęcienie mnie bierze


Jesli choćby nuta fioletu sie liczy, to kurde, chyba ćwierć moich zbiorów to fiolety
Wielkie dzięki za makijaż! Ależ u Ciebie Parfait Amour intensywnie wychodzi na powiece - u mnie jakoś tak blado. A makijaż mi się podoba - jak zwykle perfekcyjnie wykonany. masz taki kształt oczu, że grzech by było nie malować - to tak a'propos zniechęcenia

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
Z Amber Lights jak duochrom, amber na górnej powiece, a parfait na dolnej przed nałożeniem parfait rozetrzyj nieco granatowej kredki najlepiej takiej dość żywo atramentowej

albo solo nieco roztartej granatowej kredki dookoła oczu, i na to na mokro Parfait, wtedy wychodzi ten jego piękny fiołkowy kolory i widać opalizację który przy akcentach z tego cienia znika, cos jasnego do kącika wewnętrznego ale bez zółtych tonów, i dużo maskary, moga być kępki żeby było na bogato, tak najczęściej kładę Parfait

Parfaur wole z Deep truth niż z Contrastem, bo Contrast go gasi
Bardzo ciekawe zestawienia - ja kombinowałam z Crystal w wewnętrznej części oka, ale efekt jakoś mi nie do końca odpowiadał, z Vex również nie było idealnie. A ewentualnie z jakimś zdecydowanym, ciemnym fioletem w załamaniu ?
Vanth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 07:07   #2133
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez marynka42 Pokaż wiadomość
tak, jestem pewna konsultowałam się w tej sprawie z dermatologiem i z dziewczynami na forum minerałowym, poza tym to były krostki typowo alergiczne, wypełnione jakby wodą/plynem, a nie efekt oczyszczania
po zaprzestaniu używania zniknęły. nawet któraś wizażanka mówiła mi, który to składnik wywołuje takie reakcje, ale już nie pamiętam.(historia opisana we wątku 'Zwątpienie minerałowe' )
od tej pory mam do minerałow okropny uraz i nie będę próbować
zwalczałam efekty uczulenia bardzo długo

szkoda, że NC 10 to podróbki a czym różnią się od oryginału ? w sensie jakościowym
współczuję, ja z minerałów byłam baaardzo zadowolona, ale niestety teraz w lecie na mojej tłustej cerze gorzej się trzymają niestety. a to jak miałaś takie doświadczenia i masz tak wrażliwą i podatną na podrażnienia cerę to lepiej od wszelkich podejrzanych podróbek trzymaj się z daleka. Efekt może być gorszy niż przy minerałach, bo tam przynajmniej wiesz co jest w składzie, a tu to jak pisała agniecha to każdy może dosypać co chce....

---------- Dopisano o 08:07 ---------- Poprzedni post napisano o 07:53 ----------

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
ja nie Kasia, ale odpowiedź brzmi zdecydowanie
Indian Ink jest śliczny i cudowny w aplikacji.. a 138 jest rewelacyjny do konturowania.. bronzer idzie na czubeczek, a reszta pędzla blenduje.. szczerze polecam.. tym bardziej takiej maniaczce pędzli

przepraszam.. nie mogłam się oprzeć
wierz mi, efekt był dokładnie właśnie taki, ale jak ja patrzyłam na siebie w lusterku to mi do śmiechu nie było
hmmm...czyli muszę, po prostu musze kupić 138 a do rozświetlacza też sie nada, prawda? bo chciałabym kupić sobie taki pędzle cobym mogła na wyjazdy brać i machnąć kontur bronzerem, ciut różu i rozświetlacz a 168 nie jest dla mnie aż tak uniwersalna...
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 07:33   #2134
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Ja ostatnio trochę zabiegana więc mało się udzielam i dzisiaj też tylko małe pytanko:

Dorcia masz może porównanie wielkością 234 do 224?
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 08:01   #2135
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Vanth Pokaż wiadomość
Wielkie dzięki za makijaż! Ależ u Ciebie Parfait Amour intensywnie wychodzi na powiece - u mnie jakoś tak blado. A makijaż mi się podoba - jak zwykle perfekcyjnie wykonany. masz taki kształt oczu, że grzech by było nie malować - to tak a'propos zniechęcenia
Nie ma za co Indy
A Parfait wyszedł intensywnie, bo primo - położyłam go na białej kredce Milk Nyxa, secundo - nałożyłam go gęsto metodą "pac-pac" Bardzo czesto tak nakładam cienie - zwłaszcza te intensywne w kolorze.
I dziękuje
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 08:12   #2136
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
ja nie Kasia, ale odpowiedź brzmi zdecydowanie
Indian Ink jest śliczny i cudowny w aplikacji.. a 138 jest rewelacyjny do konturowania.. bronzer idzie na czubeczek, a reszta pędzla blenduje.. szczerze polecam.. tym bardziej takiej maniaczce pędzli
Dzięki za odzew , jak to miło, gdy utwierdzacie mnie w przekonaniu, że kolejne zakupy pędzlowo - cieniowe są po prostu niezbędne . A maniaczką pędzlową i owszem jestem, podobnie jak Ty , więc mnie doskonale rozumiesz .
Obie te rzeczy są już na liście, a teraz to już tylko będę czekać, raczej niecierpliwie , aż wreszcie wpadną w moje łapki, podobnie jak rzeczy z innej listy, na której jest m.in. pędzelek 225 .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 09:31   #2137
monczka18
Raczkowanie
 
Avatar monczka18
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gryfino
Wiadomości: 105
GG do monczka18
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Dorcia 83 a ile kosztowały pędzle z nowej kolekcji??
monczka18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-29, 09:46   #2138
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez monczka18 Pokaż wiadomość
Dorcia 83 a ile kosztowały pędzle z nowej kolekcji??
A czemu sa dwie wersje tego samego pędzleka - czarna i biała? Ma to jakieś znaczenie?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2011-06-29 o 10:09
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 09:57   #2139
Aleksandrap
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 864
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Dorcia a w którym salonie MACa w warszawie zrobiłaś zakupy z semi preciosu
__________________

Aleksandrap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 10:12   #2140
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A czemu sa dwie wersje tego samego pędzleka - czarna i biała? Ma to jakieś znaczenie?
A to one nie są wszystkie takie pół na pół - z jednej strony czarne, z drugiej białe?
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 10:31   #2141
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
A to one nie są wszystkie takie pół na pół - z jednej strony czarne, z drugiej białe?
A to takie buty! a Ja myslalam ze one są dwu wersjowe
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-29, 10:33   #2142
sheepi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Są, są i dlatego sa takie fascynujące, bo nie mam pojęcia jak one działają Ciekawe czy w Krakowie już są...
sheepi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 10:57   #2143
pasmal
Raczkowanie
 
Avatar pasmal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 324
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Poleccie, dobre kobietki, jakieś fajne zestwienia matów do moich oczu. Mam już tete-a-tint,orb,brown down i free to be. Może coś w zieleni, niebieskościach...:confus ed:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Kopia PC140016.jpg (17,1 KB, 10 załadowań)
__________________
Pieniądze szczęścia nie dają - dopiero zakupy.
pasmal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 11:16   #2144
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
czy myślimy o pewnym napoju z naklejką z wyszczerzoną czaszką?

Paletki śliczne, a jak z intensywnością ich kolorku??Zawsze mi sie wydawało, ze one dają tylko taki "przejrzysty" efekt, bez wyraźnego koloru...
Nie, od denata trzymam się zdala Cacharel Amor Tentation i My Givenchy Dream.

Co do cieni Clinique - kwestia dyskusyjna dość. Dla wielu osób są słabe, a ja je wielbie, dla mnie są mocne i nakładam je lekką reką, robiąc też nimi z powodzeniem kreski i to na sucho. Może to kwestia koloru skóry, jestem dość jasna i wszystko na mnie intensywniej widać A jak użyję podbijacza pod cienie (kredka, baza, korektor powiek, itp.), to juz w ogóle hardcore dla mnie, przy czym każdy inaczej rozumie "mocny makijaż", niemniej uważam Clinique za trwałe i wyraziste (nie bez powodu mam kilkanaście palet)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Bardzo Ci dziękuję!
Przypatrzę się i skonfrontuje co się nada z MAC-a
Tak na szybko - ta metaliczna perła to od biedy Electra moze być, neutral to pomysle co
Crystal si Przeglądając google wychodzi mi też coś pomiędzy Filament i Phloof!

Cytat:
Napisane przez dorcia 83 Pokaż wiadomość
Czesc
Nareszcie zakupilam rzeczy z kolekcji SEMI PRECIOUS
Wstawiam zdjatka.
Pędzle

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2011-06-29 o 11:20
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 11:29   #2145
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Crystal si Przeglądając google wychodzi mi też coś pomiędzy Filament i Phloof!
Vril, ale Crystal jest taki lekko fioletowy. Moze już lepiej Digit?? Tu znalazłam ładne połaczenie z fioletem i czernia KLIK
Z kolei Filament to Lustrzak i moze go nie być widac na oku, ze nei wspomne o osypywaniu się A sam Phloof! chyba troszke za różowy.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2011-06-29 o 11:33
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 11:47   #2146
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
[/COLOR]
hmmm...czyli muszę, po prostu musze kupić 138 a do rozświetlacza też sie nada, prawda? bo chciałabym kupić sobie taki pędzle cobym mogła na wyjazdy brać i machnąć kontur bronzerem, ciut różu i rozświetlacz a 168 nie jest dla mnie aż tak uniwersalna...
Nadi, a czy przypadkiem nie chciałaś 109? Bo jak dla mnie on jest uniwersalny bardzo
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 11:55   #2147
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Nadi, a czy przypadkiem nie chciałaś 109? Bo jak dla mnie on jest uniwersalny bardzo
Ponoć do F&B sie nadaje, a póki co uzywam go tylko do rozświetlacza bo brudzić podkładem mi go szkoda
Ponoć do rózu i brązera tez sie nadaje, ale mnie akurat nie podpasował - troszke dla mnie za mały na to.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 12:03   #2148
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Czyli nie pomogłam, jednak zdjęcia a widok na żywca, to inna bajka
Fiolety z fioletami zawsze będą pasować, tylko czasem dają zbyt cukierkowy look ale ty sobie świetnie radzisz z makijażami i na pewno uzyskasz efekt, o jaki ci chodzi.
Ja uzywam Digita na cała ruchomą powieke, bo to jest dla mnie średni odcień, nie rozświetlacz do kącika, a na ciemniejszych karancjach robi często za rozjaśniacz właśnie.
Robiłam swego czasu często makijaz typu: kremowy mat na całe oko (od rzęs do brwi - Clinique Buttermilk), Digit na ruchoma powiekę, Vapour do kącika, średni\ciemny fiolet w zewnetrznej 1\3 i w załamaniu (roztarty średnim, matowym taupe'owym beżem - Clinique Beige Velvet) i czerń w samym zewnętrznym kąciku i jako kreska (Clinique Black Velvet), na dolnej powiece grafitowa kredka (minimalnie roztarta z fioletem) - ot, taki fioletowy klasyk, który pewnie większość stosuje.

Jeśli masz możliwość to obejrzyj w sklepie paletę Clinique #110 Plum Seduction (jest w regularnej sprzedaży), tam jest własnie ta brudna perła, która sie tak dobrze łączy z fioletami, wtedy pewnie wpadnie ci do głowy jakiś podobny odcień z MAC, bo je dobrze znasz.
Obejrzyj też cień Estee Lauder #63 Mocha Cup - to coś dokładnie pomiędzy tymi dwoma neutralnymi (najjaśniejszym i najciemniejszym) odcieniami z palety Clinique PS, bardzo ciekawy kolor, łączy się ze wszystkim i przybiera odpowiedni podton, albo wyłazi z niego szarość, albo fiolet, albo zieleń, albo brąz - kameleon, wydaje sie niepozorny w pudełku, a na skorze, solo i po połączeniu z innymi kolorami - wow Taki średni, dopasowujący się neutral, z lekkim shimmerem - i na cała ruchomą powiekę jako główny akcent i do załamania, jako "support"
Wybaczcie za te inno-markowe offtopy ale nie potrafie podać konkretnych kolorów z MAC (narazie ).


Edit - znalazłam stare zdjęcia na dysku, niestety słaba jakośc, bo wycinałam fragment z większej fotki ale coś tam widać kolory.
I jeszcze a propos Digita - kiedyś robiłam z niego duochrome nakładając pod niego turkusową, perłowa kredkę Essence - wychodziło naprawdę ciekawie - turkusowo-liliowy, mieniący się kolor
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg clinique, el.jpg (33,4 KB, 20 załadowań)

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2011-06-29 o 12:31 Powód: zmiana zdjecia
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 12:16   #2149
aga3miko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 14
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Dziewczyny możecie polecić jakąś szminkę z maca w kolorze czystej fuksji, lub jak najbardziej zbliżoną? jak do tej pory najbliższa była impassioned ale to jeszcze nie to czego szukam..
aga3miko jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-29, 12:27   #2150
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Czyli nie pomogłam, jednak zdjęcia a widok na żywca, to inna bajka
Fiolety z fioeltami zawsze będą pasować, tylko czasem daja zbyt cukeirkowy efekt ale ty sobie świetnie radzisz z makijażami i na pewno uzyskasz efekt, o jaki ci chodzi.
Ja uzywam Digita na cała ruchomą powieke, bo to jest dla mnie średni odcień, nie rozświetlacz do kącika, a na ciemniejszych karancjach robi często za rozjaśniacz właśnie.
Robiłam swego czasu często makijaz typu: kremowy mat na całe oko (od rzęs do brwi - Clinique Buttermilk), Digit na ruchoma powiekę, Vapour do kącika, średni\ciemny fiolet w zewnetrznej 1\3 i w załamaniu (roztarty średnim, matowym taupe'owym beżem - Clinique Beige Velvet) i czerń w samym zewnętrznym kąciku i jako kreska (Clinique Black Velvet), na dolnej powiece grafitowa kredka (minimalnie roztarta z fioletem) - ot, taki fioletowy klasyk, który pewnie większość stosuje.

Jeśli masz możliwość to obejrzyj w sklepie paletę Clinique #110 Plum Seduction (jest w regularnej sprzedaży), tam jest własnie ta brudna perła, która sie tak dobrze łączy z fioletami, wtedy pewnie wpadnie ci do głowy jakiś podobny odcień z MAC, bo je dobrze znasz.
Obejrzyj też cień Estee Lauder #63 Mocha Cup - to coś dokładnie pomiędzy tymi dwoma neutralnymi (najjaśniejszym i najciemniejszym) odcieniami z palety Clinique PS, bardzo ciekawy kolor, łączy się ze wszystkim i przybiera odpowiedni podton, albo wyłazi z niego szarość, albo fiolet, albo zieleń, albo brąz - kameleon, wydaje sie niepozorny w pudełku, a na skorze, solo i po połączeniu z innymi kolorami - wow Taki średni, dopasowujący się neutral, z lekkim shimmerem - i na cała ruchomą powiekę jako główny akcent i do załamania, jako "support"
Wybaczcie za te inno-markowe offtopy ale nie potrafie podać konkretnych kolorów z MAC (narazie ).
Vril, dziękuje za bardzo obszerny opis Na 100% jak będe w Sephorze to pomacam rzeczy o których wspominałas, tym bardziej, ze opisowo mnie bardzo zainterygowały, najbardziej to chyba cień EL Uwielbiam takie kameleony

Przyznam Ci się, ze jeszcze Digita na cała powieke nie używałam, bo wydawał mi się za niepozorny na cała powiekę, bardziej własnie do kącika albo pod brow bone. Ale gdybym go połozyła na fioletowej bazie to w sumie kto wie. Chociaz moze kiedyś spróbuje go samego na powiece - ot, chocby z czystej ciekawości

Zdjęcia a real to dwie różne sprawy, nawet jesli zdjecia starają się oddac jak najlepiej realny obraz, to na zywo jednak się okazuje, ze inne wyobrażenie mieliśmy o danym cieniu. pół biedy w przypadku matów, bo te zazwycaj wychodza wiarygodnie na fotach, ale już przy takich duochromach to porażka Przekonałam sie choćby na przykładzie pigmaka Blue Brown, kiedy aparat nie umiał oddac tego, co ja widze
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2011-06-29 o 12:28
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 12:33   #2151
aga3miko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 14
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Kolejna wielka prośba dziewczyny , możecie polecić jakąś szminkę w kolorze czystej fuksji/neonowy róż z maca? Impassioned jest śliczna ale to jeszcze nie to...Wydaje mi się,że limitowana candy yum yum bylaby idealna ale nie zdązyłam się a nią załapać i poszukiwania nadal trwają
aga3miko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 12:39   #2152
aga3miko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 14
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Wielka prośba dziewczyny pilnie szukam jakiejś szminki w kolorze czystej fuksji/neonowego różu macie może jakiś swój typ godny polecenia z maca? Impassioned jest śliczna i bliska ale to nadal nie to... wydaje mi się,że limitowana candy yum yum byłyby idealna ale nie zdążyłam się załapać...
aga3miko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 12:51   #2153
aga3miko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 14
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Girl About Town? Full Fuchsia? Show Orchid?
Dzięki wielkie musze sprawdzić Full Fuchsia i Show Orchid bo tydzień temu z tych 3 była tylko Girl about Town i niestety jeszcze nie to czego szukam
aga3miko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 12:53   #2154
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez aga3miko Pokaż wiadomość
Wielka prośba dziewczyny pilnie szukam jakiejś szminki w kolorze czystej fuksji/neonowego różu macie może jakiś swój typ godny polecenia z maca? Impassioned jest śliczna i bliska ale to nadal nie to... wydaje mi się,że limitowana candy yum yum byłyby idealna ale nie zdążyłam się załapać...
Girl About Town? Full Fuchsia? Show Orchid?

---------- Dopisano o 13:53 ---------- Poprzedni post napisano o 13:45 ----------

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Edit - znalazłam stare zdjęcia na dysku, niestety słaba jakośc, bo wycinałam fragment z większej fotki ale coś tam widać kolory.
I jeszcze a propos Digita - kiedyś robiłam z niego duochrome nakładając pod niego turkusową, perłowa kredkę Essence - wychodziło naprawdę ciekawie - turkusowo-liliowy, mieniący się kolor
Vril, jak tak patrze na te zdjęcia co wstawiłam, to przyszło mi do głowy, czy ten cień z paletki EL nie jest podobny czasem do kultowego i nieosiagalnego przeze mnie Smoke & Diamonds?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 12:53   #2155
aga3miko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 14
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Dzięki wielkie , jutro polecę sprawdzić Full Fuchsia i Show Orchid , ostatnio z tych 3 była tylko Girl About Town ale to nadal nie było to
aga3miko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 13:00   #2156
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Vril, jak tak patrze na te zdjęcia co wstawiłam, to przyszło mi do głowy, czy ten cień z paletki EL nie jest podobny czasem do kultowego i nieosiagalnego przeze mnie Smoke & Diamonds?
Sądząc po googlach to też kameleon, bo na każdym zdjęciu inaczej wychodzi Wydaje sie bardziej brązowy od EL, któremu bliżej do szarości ale rzeczywiście chyba mają ze soba wiele wspólnego. MAC też jest chyba bardziej metaliczny/perłowy od EL ale ogólnie coś w ten deseń, si
Jak pomacasz Mocha Cup na zywo, to daj znac jak go odbierasz.
Mówisz, że nieosiągalny ten S&D - szkoda, bo faktycznie "wyrywa oko" ( i portfel do akcji)
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 13:01   #2157
anonyme
Zadomowienie
 
Avatar anonyme
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 636
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
KLIK!

Wysłałam za szybko, link podany u góry wygląda na oryginały

to natomiast NIE są oryginały:
KLIK!
Bezczelne kłamstwo w opisie aukcji: Na aukcji oferuję różne kolory pigmentów oraz glitterów, które zostały zakupione w salonie MAC w Warszawie i USA. No noż się w kieszeni otwiera...
KLIK! Tutaj imo część słoiczków to podróby, wieczka się błyszczą jak psu jaj.... oczy poza tym mam Blonde's Gold i tak jak na zdjęciu na tej akucji to on na 100% nie wygląda, nawet biorąc pod uwagę jak ciemne jest zdjęcie.
KLIK! a to jest zbyt piękne żeby było prawdziwe Normalnie za 5zł otrzymywało się 0.5 ml oryginalnego pigmentu, wątpię, żeby coś takiego się opłacało
Dziękuję
anonyme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 13:10   #2158
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez aga3miko Pokaż wiadomość
Dzięki wielkie , jutro polecę sprawdzić Full Fuchsia i Show Orchid , ostatnio z tych 3 była tylko Girl About Town ale to nadal nie było to
A jak lubisz z domieszka fioletu, to sprawdź Up The Amp, albo Violetta (ale to juz PRO)

---------- Dopisano o 14:10 ---------- Poprzedni post napisano o 14:03 ----------

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Sądząc po googlach to też kameleon, bo na każdym zdjęciu inaczej wychodzi Wydaje sie bardziej brązowy od EL, któremu bliżej do szarości ale rzeczywiście chyba mają ze soba wiele wspólnego. MAC też jest chyba bardziej metaliczny/perłowy od EL ale ogólnie coś w ten deseń, si
Jak pomacasz Mocha Cup na zywo, to daj znac jak go odbierasz.
Mówisz, że nieosiągalny ten S&D - szkoda, bo faktycznie "wyrywa oko" ( i portfel do akcji)
Tak, Smoczek jest w sumie takim kameleonem, jedni o nim mówia szary inni brązowy, jeszcze inni zielony
Ja niestety na zywo nie maczałam, dlatego w ciemno strzelam podobieństwo do EL
No czasami an whole sale albo ibeju mozna Smoka upolowac, ale kurde po zabójczych cenach No i jest dostepny w macu w USA w serii "Packed To Go" razem z Grand Entrance na którego też jestem chora, jednak w tym zestawie zmeinili formułe tych cieni i oba sa teraz Frost a Smok był chyba Veluxe Pearl. Zestawy były też dostepne online w dojczlandii, ale rozeszły sie w jeden dzien, takze gdy prosiłam o ich zakup Kolezanke na dzień drugi, to jzu było po sprawie
Dam znac o moich wrażeniach, jak pomacam ten cień z LE.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2011-06-29 o 13:12
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 14:44   #2159
dorcia 83
Rozeznanie
 
Avatar dorcia 83
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 697
GG do dorcia 83
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Ja ostatnio trochę zabiegana więc mało się udzielam i dzisiaj też tylko małe pytanko:

Dorcia masz może porównanie wielkością 234 do 224?
Wrzucam porownanie 224-234-217 (niestety 217 jest troszke brudny)
I porownanie 227 -235.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC08098.jpg (31,0 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC08100.jpg (28,5 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC08103.jpg (28,5 KB, 24 załadowań)

Edytowane przez dorcia 83
Czas edycji: 2011-06-29 o 14:49
dorcia 83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 14:46   #2160
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Vril, jak tak patrze na te zdjęcia co wstawiłam, to przyszło mi do głowy, czy ten cień z paletki EL nie jest podobny czasem do kultowego i nieosiagalnego przeze mnie Smoke & Diamonds?
smok ciemniejszy i cieplejszy jest
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:34.