nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex - Strona 150 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-14, 21:33   #4471
moja imaginacja
Zakorzenienie
 
Avatar moja imaginacja
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: De
Wiadomości: 9 061
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

hmm...
ja dzisiaj wzięłam w douglasie próbkę 180, bo nie było 200
a 200 wlaśnie chciałam, no ale nic.
mam nadzieję, że porównanie 180 z 220 pomoże mi dokonać wyboru
moja imaginacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-14, 23:21   #4472
iamcookie
Rozeznanie
 
Avatar iamcookie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 626
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cześć dziewczyny
od paru miesięcy używam podkładu RC do cery tłustej i mieszanej i byłam nim zachwycona, krycie super, trzymał się bardzo długo na mojej twarzy, matowił, jednym słowem mój KWC :P jednak od jakiegoś czasu zauważam, że podkład nie działa już na moją skórę tak, jak kiedyś. podkład nie matuje, cała twarz mi się świeci, jakbym użyła najbardziej badziewnego produktu, dodatkowo schodzi już po godzinie! czy któraś z Was też tak miała? może po prostu skóra po paru miesiącach używania "przyzwyczaja się" do tego podkładu i ekeft nie jest już taki jak kiedyś? help
iamcookie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-14, 23:44   #4473
kiciaaa87
Rozeznanie
 
Avatar kiciaaa87
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 627
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez moja imaginacja Pokaż wiadomość
hmm...
ja dzisiaj wzięłam w douglasie próbkę 180, bo nie było 200
a 200 wlaśnie chciałam, no ale nic.
mam nadzieję, że porównanie 180 z 220 pomoże mi dokonać wyboru

200 - wpada nieco w róż, choć zauważyłam to dopiero po jakimś czasie używania. Osobiście wolę 180, jednak 200 jest tak samo jasne.

220 - wpada lekko w róż, ale mocniej niż 200. Zużyłam go ale nie ponowię zakupu.
kiciaaa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-15, 10:50   #4474
ama09
Zakorzenienie
 
Avatar ama09
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 5 461
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez iamcookie Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
od paru miesięcy używam podkładu RC do cery tłustej i mieszanej i byłam nim zachwycona, krycie super, trzymał się bardzo długo na mojej twarzy, matowił, jednym słowem mój KWC :P jednak od jakiegoś czasu zauważam, że podkład nie działa już na moją skórę tak, jak kiedyś. podkład nie matuje, cała twarz mi się świeci, jakbym użyła najbardziej badziewnego produktu, dodatkowo schodzi już po godzinie! czy któraś z Was też tak miała? może po prostu skóra po paru miesiącach używania "przyzwyczaja się" do tego podkładu i ekeft nie jest już taki jak kiedyś? help
też miałam coś takiego, polecam na trochę odłożyć podkład, tym bardziej że teraz jest lato
ja zmieniłam go na 2 miesiące i teraz jak go sporadycznie nałożę to jest ok może u Ciebie też to poskutkuje
ama09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-15, 11:04   #4475
moja imaginacja
Zakorzenienie
 
Avatar moja imaginacja
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: De
Wiadomości: 9 061
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez kiciaaa87 Pokaż wiadomość
200 - wpada nieco w róż, choć zauważyłam to dopiero po jakimś czasie używania. Osobiście wolę 180, jednak 200 jest tak samo jasne.

220 - wpada lekko w róż, ale mocniej niż 200. Zużyłam go ale nie ponowię zakupu.
wlasnie 220 jest dla mnie ciut za ciemne, więc chciałabym cos jasniejszego i nie wiedziałam, czy wybrac 200 czy 180

iamcookie, ja mysle ze to kwestia właśnie przyzwyczajenia się skóry, ja muszę często zmieniać kosmetyki, bo po pewnym czasie już w ogóle nie działaja
moja imaginacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-15, 14:00   #4476
iamcookie
Rozeznanie
 
Avatar iamcookie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 626
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez ama09 Pokaż wiadomość
też miałam coś takiego, polecam na trochę odłożyć podkład, tym bardziej że teraz jest lato
ja zmieniłam go na 2 miesiące i teraz jak go sporadycznie nałożę to jest ok może u Ciebie też to poskutkuje
Cytat:
Napisane przez moja imaginacja Pokaż wiadomość
wlasnie 220 jest dla mnie ciut za ciemne, więc chciałabym cos jasniejszego i nie wiedziałam, czy wybrac 200 czy 180

iamcookie, ja mysle ze to kwestia właśnie przyzwyczajenia się skóry, ja muszę często zmieniać kosmetyki, bo po pewnym czasie już w ogóle nie działaja
kurczę, szkoda, bo naprawdę dobry podkład, był idealny dla mojej twarzy, a teraz trzeba będzie poszukać czegoś nowego :P
iamcookie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-16, 16:34   #4477
nemezis1982
Raczkowanie
 
Avatar nemezis1982
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 70
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez JolkaOlka Pokaż wiadomość
sklep-pachnidla


Absolutnie nie polecam tego sklepu.
Na stronie maja podklady po 29,99 zł
Zapytałam sie sprzedawcy na allegro czy moge osobiscie kupic podklad, dostalam odpowiedz ze i owszem.. dzis kupilam tam podklad i jeszcze kilka innych kosmetyków.. po czym w domu sprawdzam rachunek a na rachunku cena za podklad revlon 59 zl !!!!
natychmiast wyslalam maila do sprzedawcy allegro ze zostalam oszukana gdyz na allegro jest inna cena niz ja musialam zaplacic kupujac osobiscie. dostalam odpowiedz ze maja inne ceny na allegro i inne w sklepie stacjonarnym.. przeplacilam o 100% i zostalam oszukana przez ten sklep i tego sprzedawce.. i do konca nie jestem pewna czy ten podklad jest oryginalny poniewaz jak wachalam te posklady w douglasie to pachnial on dosc mocno alkoholem.. ten jest bez zadnego zapachu..
__________________
Whoever said money can't buy happiness simply didn't know where to go shopping
nemezis1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-16, 17:06   #4478
moja imaginacja
Zakorzenienie
 
Avatar moja imaginacja
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: De
Wiadomości: 9 061
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

no ale kupilas osobiscie, w sklepie stacjonarnym, nie na allegro, wiec nie zostalas oszukana, skoro ceny w sklepie stacjonarnym sa inne.
ja dziś na allegro kupiłam od nich podklad, bo nalozylam dzisiaj na twarz 180 do cery tłustej i jest po prostu cudowny!
moja imaginacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-18, 00:48   #4479
_Roksi
Zadomowienie
 
Avatar _Roksi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 122
Dot.: Revlon colorstay

Gdyby któraś z Was była zainteresowana, to chętnie wymienię Photo Ready 008 Golden Beige (minimalny ubytek - max 5%) na Colorstay Sand Beige lub Golden Beige do skóry tłustej/mieszanej
_Roksi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-18, 09:58   #4480
dreamin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1
Dot.: pytanie do użytkowniczek REVLON Colorstay

Hey Dziewczynki używam obecnie Rimmel Lasting Finish kolor 200 Soft Beige, a jaki powinnam wybrać z kolorystyki Revlon Colorstay do cery mieszanej ? Z góry dziękuję za pomoc.
dreamin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-18, 13:54   #4481
peiz
Raczkowanie
 
Avatar peiz
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Chełm/Wrocław
Wiadomości: 391
Dot.: Revlon colorstay

mi pani w drogerii dobrała kolor nr 180 dla cery suchej, jaki bedzie jego odpowienik dla mieszanej/tłustej?
mam cerę raczej normalną, czasem mieszaną z drobnymi niespodziankami i w sumie nie wiem, którą wersję wybrać...
__________________
peiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-18, 19:23   #4482
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Revlon colorstay

podkłady do tłustej/mieszanej są odrobinę jaśniejsze niż te do suchej, więc powinnaś wybrać jaśniejszy kolor, pewnie 150...

naprawdę nie znajdzie się nikt kto mógłby polecić sprawdzonego sprzedawcę na allegro, który ma oryginalne kosmetyki?
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 15:59   #4483
201702060926
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 93
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez aduska1212 Pokaż wiadomość
właśnie dlatego nie za bardzo sugeruję się tą stroną... Bo na mojej twarzy 240 wygląda lekko różowo...

Na mojej niestety też. Wydawało mi się że mam neutralny odcień cery, a przy 240 do cery tłustej moja szyja robi się żółta. Czyli mówicie dziewczyny, że dla takich jak ja pozostaje jedynie 180 i 300?
Powiedzcie mi proszę czy 180 jest dużo jaśniejszy od 240? Różnicę 1 tonu przeżyję, ale nie chce być trupio blada
201702060926 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-20, 19:28   #4484
kiciaaa87
Rozeznanie
 
Avatar kiciaaa87
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 627
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez brownsugar13 Pokaż wiadomość
Na mojej niestety też. Wydawało mi się że mam neutralny odcień cery, a przy 240 do cery tłustej moja szyja robi się żółta. Czyli mówicie dziewczyny, że dla takich jak ja pozostaje jedynie 180 i 300?
Powiedzcie mi proszę czy 180 jest dużo jaśniejszy od 240? Różnicę 1 tonu przeżyję, ale nie chce być trupio blada
Ja miałam 220 i przerzuciłam się na 180 i było ok. Chociaż w lato 180 jest dla mnie za jasne. Obecnie stosuję 300.

220 mi nie odpowiadało z powodu wpadania w róż. Z tego co czytam na forum 240, 250 też wpada w róż.
kiciaaa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 20:37   #4485
ikkaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 74
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

hej! właśnie zastanawiam się nad zakupem tego podkładu. Do tej pory używałam Affinitone kol. 16 vanilla rose, ale moja buzia już się do niego "przyzwyczaiła" i na lato jest on trochę za jasny. Waham się nad kupnem Revlon nr 250 i boję się, że może być za ciemny Jaki kolor polecacie z revlon w tonacji trochę ciemniejszej od tego z maybelline? Chciałam go przetestować w sephorze dzisiaj ale nie było koloru Będę wdzięczna za pomoc
ikkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 12:22   #4486
moja imaginacja
Zakorzenienie
 
Avatar moja imaginacja
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: De
Wiadomości: 9 061
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

ja miałam affinitone 14 i w sumie mogłabym go porównać do 220 revlon. chyba 250 powinien byc dobry.
moja imaginacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 14:44   #4487
ikkaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 74
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

dzięki
ikkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 17:36   #4488
JolkaOlka
Raczkowanie
 
Avatar JolkaOlka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 116
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez nemezis1982 Pokaż wiadomość
Absolutnie nie polecam tego sklepu.
Na stronie maja podklady po 29,99 zł
Zapytałam sie sprzedawcy na allegro czy moge osobiscie kupic podklad, dostalam odpowiedz ze i owszem.. dzis kupilam tam podklad i jeszcze kilka innych kosmetyków.. po czym w domu sprawdzam rachunek a na rachunku cena za podklad revlon 59 zl !!!!
natychmiast wyslalam maila do sprzedawcy allegro ze zostalam oszukana gdyz na allegro jest inna cena niz ja musialam zaplacic kupujac osobiscie. dostalam odpowiedz ze maja inne ceny na allegro i inne w sklepie stacjonarnym.. przeplacilam o 100% i zostalam oszukana przez ten sklep i tego sprzedawce.. i do konca nie jestem pewna czy ten podklad jest oryginalny poniewaz jak wachalam te posklady w douglasie to pachnial on dosc mocno alkoholem.. ten jest bez zadnego zapachu..

Bo żeby kupić za 30zł, to trzeba najpierw zalicytować, wiadomo, że ceny w drogerii są inne niż na Allegro! Właśnie dzisiaj odebrałam 2 sztuki i zapłaciłam łącznie 59,98zł, cena na półce owszem, wyższa, ale podałam nick i pani naliczyła mi cenę z zamówienia. Nie rozumiem problemu. Tak samo jest z bazą Artdeco, na Allegro cena 23,90zł, a na miejscu 33zł, więc lepiej najpierw zalicytować i odebrać. A podkłady są jak najbardziej oryginalne.
JolkaOlka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 20:04   #4489
kiciaaa87
Rozeznanie
 
Avatar kiciaaa87
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 627
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Hmm... a baza z Artdeco w Douglasie kosztuje 36 zł, więc w sumie nie opłaca się na Allegro. Chyba że nie ma się dostępu do tych sklepów.
kiciaaa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-25, 22:35   #4490
Brosiaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 60
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Hej dziewczyny.
Zachęcona opiniami internautów postanowiłam kupić podkład max factora lasting performence. Był to jednak nietrafiony zakup. Kolor 102-pastellle jest dla mnie zdecydowanie za ciemny ! Mam bardzo jasną cerę. Możecie mi polecić odcień do cery tłustej Rewlona? Waham się pomiędzy buff, a ivory. Chce zamówić przez allegro, więc mam duży problem z odcieniem
Brosiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 08:30   #4491
JolkaOlka
Raczkowanie
 
Avatar JolkaOlka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 116
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez kiciaaa87 Pokaż wiadomość
Hmm... a baza z Artdeco w Douglasie kosztuje 36 zł, więc w sumie nie opłaca się na Allegro. Chyba że nie ma się dostępu do tych sklepów.
W Douglasie w Wwie 45...
JolkaOlka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 21:49   #4492
Aradel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 6
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Pisałam w innym wątku i wreszcie zdecydowałam się jaki chce podkład Chce zamówić z allegro, więc zaczął się problem z doboru odcienia... Wiecie może czy można gdzieś w necie zdobyć próbki różnych kolorów( na allegro jak patrzyłam to nie było ) lub jesli macie jakieś zbędne mogłybyście mi wysłać (zapłace oczywiście!)? Mieszkam w malutkiej miejscowości, w której nie ma żadnego miejsca by były sprzedawane,a wyjazd do np. Gdańska jest za drogi (nie wydam stówy by jechać po próbki, a potem drugiej by kupić podkład i jeszcze z 60 na podkład, jak na allegro są za 30). Interesują mnie odcienie 150 i 180
Aradel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-30, 17:03   #4493
Aradel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 6
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Wiecie może czy są gdzieś w necie dostępne próbki revlon Colorstay do cery tłustej lub mieszanej 150 buff i 180 sand beige (na allegro nie ma) lub same macie coś na zbyciu?
Aradel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-30, 18:16   #4494
moja imaginacja
Zakorzenienie
 
Avatar moja imaginacja
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: De
Wiadomości: 9 061
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez Aradel Pokaż wiadomość
Wiecie może czy są gdzieś w necie dostępne próbki revlon Colorstay do cery tłustej lub mieszanej 150 buff i 180 sand beige (na allegro nie ma) lub same macie coś na zbyciu?
idź do douglasa i poproś o próbkę
moja imaginacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 01:42   #4495
Aradel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 6
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

I tu własnie jest problem Mieszkam w malutkiej miejscowości, gdzie nie ma Douglasa, nawet rossman jest tak wyposażony, że jakby go nie było. Wyjazd do większej miejscowości czyni mnie 30 zł w jedną stronę, a nie stać mnie na takie wydawanie kasy...
Aradel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 11:28   #4496
dziolcha86
Zadomowienie
 
Avatar dziolcha86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: The World
Wiadomości: 1 215
Dot.: Revlon colorstay

Czy ktoś używał nowego podkładu Revlon Age Defying SPA ?
Z tego co mi wiadomo jest niedostępny w PL, ale na allegro występuje.
__________________
Marcelinka
Laureńka
dziolcha86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 11:32   #4497
Aradel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 6
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

I tu właśnie jest problem. Mieszkam w malutkiej miejscowości, gdzie nie ma Douglasa. Rossman jest, ale tak wyposażony, że też jakby go nie było Wyjazd do większej miejscowości to koszt 30 zł w jedną stronę, a nie stać mnie na taki dodatkowy wydatek...
Aradel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 11:44   #4498
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez Aradel Pokaż wiadomość
I tu właśnie jest problem. Mieszkam w malutkiej miejscowości, gdzie nie ma Douglasa. Rossman jest, ale tak wyposażony, że też jakby go nie było Wyjazd do większej miejscowości to koszt 30 zł w jedną stronę, a nie stać mnie na taki dodatkowy wydatek...
Aradel chcesz próbki, aby sprawdzić kolor czy to jak podkład zachowa się na Twojej skórze? Bo jeśli chodzi o kolor to wklej zdjęcie swojej twarzy bez makijażu, doradzimy Ci
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 18:55   #4499
deeeeeeelitra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Hej..mam kolor medium beige ale jest za jasny i trochę zbyt różowy. Jaki kolor możecie polecić trochę ciemniejszy ale raczej w beżach.
deeeeeeelitra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-03, 00:22   #4500
black butterfly
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 18
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

czy kolor 220- natural beige i 240-medium beige tak bardzo wpadaja w róż bo chodzi mi o cos ciemniejszego od nude(200) ale oczywiscie w beżach a obawiam sie ze 250 fresh beige jest z kolei za bardzo ciemny jak dla mnie. czy któraś z wasmogła by mi doradzic?
black butterfly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-17 08:33:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:55.