Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV - Strona 117 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-26, 08:47   #3481
_paulinka2
Wtajemniczenie
 
Avatar _paulinka2
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 331
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

ta Rubikowa wygląda niesmacznie żeby tylko !
__________________
Amelcia <3

dbam o włosy


_paulinka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 09:13   #3482
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

witam ja dzielnie znosze pierwsze kupy w domu wprowadze wychodzenie co godz jesli nie sika ...tak bedzie najlepiej

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
ja też noszę XS/S a co do jedzenia to sobie niczego nie odmawiam
dzis w MCD pochłonełam McChickena mojego kochanego standardowo i dwa Wiesmaki, przegryzajac kratofelkami z sosem smietanowym
a teraz dopiero kolacje jem
masz dobra przemiane materii ja tez moge jesc do woli i ani kg w dol czy w gore..to swiadczy ze jest sie zdrowemu tyle ze na takie przekaski pozwalam sobie max raz w tygodniu
Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
w jej oczach widac glod http://www.plotek.pl/plotek/51,79592,10497466.html?i=4
dla mnie jest okropna, wyglada jak z obozu


a teraz moge isc spac, dobranoc
na niej ubrania maja wisiec a nie lezec
Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Ojooj,a już się chciałam nad sobą użalać,że mam naczynkową!
(A lubię to robić xd)
naczynkowa to wtedy jak zylki sa widoczne bez rozciagania skory zazwyczaj taka skora jest cienka i sucha i widac te zylki i zaczerwienienia golym okiem bez naciagania skory
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 09:21   #3483
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Witam

ja też zawsze nosilam rozmiar XS/S do poki nie zaczelam pracowac w sklepie odzieżowym w domu mnie nie było od 7 do 21 więc wszystko co jadłam-jadłam na mieście.
A,że pracowałam w dość drogim sklepie to ruchu tam praktycznie nie było żadnego i tylko siedziałam i jadłam i tak przez pół roku przytyłam sobie 10 kg Teraz ważę te 57 kg, wszyscy mówią,że wyglądam ok,ale ja nie mogę tego zrzucić i sama zle się czuję
*
Ja też przytyłam 10 kg w rok akurat wtedy gdy poznałam tż-ta. Restauracyjki, kebabiki, mc donaldziki mniam mniam -.-
Inni też mówią, że wyglądam super, ale ja bym się lepiej czuła, gdyby jeszcze było te 6 mniej kg.
Jeszcze do niedawna byłam w takim stanie, że nie mogłam chodzić na zakupy, tak się brzydziłam swojego brzucha i dupy. Chociaż wiem,że to gruba przesada.
Na szczęście się odchudzam z dobrym rezultatem

---------- Dopisano o 10:19 ---------- Poprzedni post napisano o 10:17 ----------

Cytat:
Napisane przez _Freya_ Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Marzy mi się średni blond, byłam wczoraj u koleżanki fryzjerki i ściągała mi kolor i zafarbowała farbą jasny złoty blond, ale i tak mam u góry jasny złoty blond a na dole rudy blond :P Włosy są w dotyku tak mięciutkie, jakbym ich nigdy nie farbowała I teraz pytanie jaki odcień kupić? Chcę teraz sama farbować, ale to chyba stopniowo na coraz jaśniejszy, jaki na początek kupić by mniej więcej kolor wyrównać, by nie był tak rudawy? Z góry dzięki za odp
Heł heł zniszczenia wychodzą po czasie też tuż po rozjaśnianiu miałam mięciutkie włoski i tkwiłam w przekonaniu,że jestem za✂✂✂ista, bo są one pancerne
Teraz mam włosy do brody xD a były do łopatek

---------- Dopisano o 10:21 ---------- Poprzedni post napisano o 10:19 ----------

Może zorganizujemy akcję nakarm Anie ;D
jakiś tam 1% podatku, doraźne akcje w supermarketach, koncerty na jej rzecz, może jakaś fundacja się przyłączy !
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 09:38   #3484
_Freya_
Przyczajenie
 
Avatar _Freya_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 8
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Heł heł zniszczenia wychodzą po czasie też tuż po rozjaśnianiu miałam mięciutkie włoski i tkwiłam w przekonaniu,że jestem za✂✂✂ista, bo są one pancerne
Teraz mam włosy do brody xD a były do łopatek[COLOR="Silver"]

Trudno :P jestem przygotowana na zniszczenia :P a jaką farbę użyć by mniej więcej wyrównać kolor między blondem a rudym? ciemny blond?
__________________
Może się zdarzyć,że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze,żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.

-Coco Chanel
_Freya_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 09:41   #3485
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Freya
Wstaw zdjęcie, bo ciężko tak ocenić
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 09:52   #3486
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Buahhot - pięknie, bardzo mi się podoba efekt po tym wellatonie

Kitka - aż na 3 tygodnie, o jaaa przyjemnych dni w takim razie

Princesska - słodka ta czapa spodnie też fajne, a jeszcze chwilkę wcześniej pisałaś, że musisz przystopować z zakupami


a ja mam małego newsa dla Was - pofarbowałam czuprynę.... nie alfą
wzięłam Palette 218, bo taka była w domku na stanie no i muszę powiedzieć, że pomimo tej wody 9% całkiem fajnie mi chwyciło
jutro jak dam radę relacja zdjęciowa, a teraz zabieram się za tworzenie pazurów
o wstawiaj foty
ja jej nienawidzę bo miałam po niej brudnego mopa

---------- Dopisano o 10:52 ---------- Poprzedni post napisano o 10:50 ----------

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
buahaha
ale ta samusionek mnie wnerwia i ta 'ex' zona jerzego

dziekuje
w takim razie czekamy na fotki
Beti i Żabcia dla mnie najlepsi i Gruba
a mnie żona Jerzego i Julka! i ten Daniel
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 09:52   #3487
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Buahhot - pięknie, bardzo mi się podoba efekt po tym wellatonie

Kitka - aż na 3 tygodnie, o jaaa przyjemnych dni w takim razie

Princesska - słodka ta czapa spodnie też fajne, a jeszcze chwilkę wcześniej pisałaś, że musisz przystopować z zakupami


a ja mam małego newsa dla Was - pofarbowałam czuprynę.... nie alfą
wzięłam Palette 218, bo taka była w domku na stanie no i muszę powiedzieć, że pomimo tej wody 9% całkiem fajnie mi chwyciło
jutro jak dam radę relacja zdjęciowa, a teraz zabieram się za tworzenie pazurów
Oooo poka poka

A ja musze sie wstrzymać z zamówieniem od DR cholera jasna... butów mi szefc nie zrobi wiec musze kupic nowe na zime Także żelki muszą poczekać
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
hej laseczki! Ja niestety dzis znow musze sie wygruzic z domu do dziadka, bo mam wybrac miejsce na postawienie nowej pralki.
Wizaz w komorce to jakis horror.
Pytanie do tych ktore maja mobilny internet-modem. Jaki macie ile placicie?jaki limit gb i czy jestescie zadowolone? Bo ja bez normalnego neta oszaleje! Poleccie cos! Odpada net z tel stacjonarnego-bo wiadomo stancja,przeprowadzki.

Encha bardzo jestem ciekawa jak ci wloski wyszly ale chyba ciut ciemniej niz alfa?

Ja tez farbuje na dniach-ale trzymam sie 219. Odrost prawie 3tyg i mam ponad 1cm,trzeba go zgladzic.
Ja nigdy takiego mobilnego nie miałam. Moi rodzice trzymają sie cały czas UPC, mam internet 25mb, do tego kablówke z dekoderem cyfrowym, kanałów sporo. I placą ok. 120 zł za pakiet. Jak sie przeprowadzaliśmy to nie było problemu, jeszcze dostaliśmy zniżke że nadal z nimi zostajemy, a przy zmianie zameldowania mamy prawo zrezygnować.

Az takich mobilnych to wiem że kilka moich znajomych ma internet z playa i sobie chwalą Ale ile placą to nie wiem...jedna koleżanka chyba 30 albo 40 zł.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-26, 09:54   #3488
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
w jej oczach widac glod http://www.plotek.pl/plotek/51,79592,10497466.html?i=4
dla mnie jest okropna, wyglada jak z obozu


a teraz moge isc spac, dobranoc
straszna ona właśnie wygląda na niezdrową, niedożywioną

---------- Dopisano o 10:54 ---------- Poprzedni post napisano o 10:53 ----------

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Witam

ja też zawsze nosilam rozmiar XS/S do poki nie zaczelam pracowac w sklepie odzieżowym w domu mnie nie było od 7 do 21 więc wszystko co jadłam-jadłam na mieście.
A,że pracowałam w dość drogim sklepie to ruchu tam praktycznie nie było żadnego i tylko siedziałam i jadłam i tak przez pół roku przytyłam sobie 10 kg Teraz ważę te 57 kg, wszyscy mówią,że wyglądam ok,ale ja nie mogę tego zrzucić i sama zle się czuję

Enchanted noooo tak jakoś wyszło wiesz taka promocja żal było nie wziąść

Buahhot ja wogole nie cierpię Rubikowej, jest okropnie wychudzona i wg mnie zwyczajnie brzydka,a wszyscy ją uważają za jakiegoś góru


Życzę wam miłego dnia, uciekam do pracy
dobrze wyglądasz i co najważniejsze zdrowo
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 09:56   #3489
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
witam ja dzielnie znosze pierwsze kupy w domu wprowadze wychodzenie co godz jesli nie sika ...tak bedzie najlepiej


masz dobra przemiane materii ja tez moge jesc do woli i ani kg w dol czy w gore..to swiadczy ze jest sie zdrowemu tyle ze na takie przekaski pozwalam sobie max raz w tygodniu

na niej ubrania maja wisiec a nie lezec

naczynkowa to wtedy jak zylki sa widoczne bez rozciagania skory zazwyczaj taka skora jest cienka i sucha i widac te zylki i zaczerwienienia golym okiem bez naciagania skory
kupy i siurki w domu sa najlepsze a jeszcze lepiej jak sie psiaka wynosi na dwor- sterczy z 15 minut a on nic, a tylko wnosi do domu i juz kaluza

MAM NETA!YUPIIII!
Nie wiem co sie stalo ale naprawili czy sam wrocil i nie musze juz szukac modemowej alternatywy, poki co

wczoraj podcielam koncowki o 2cm, nudzilo mi sie

mam dzis swietny humor, dzieki temu necikowi oby do wieczora mi zapału starczyło, bo jeszcze z ta pralka bedzie przeprawa...
wscieklam sie na matke i juz u mnie ona nic nie ugra wczoraj buntowala dziadka zeby pralki nie kupowal bo powinnam sama recznie prac te ciuchy moje i tz ze pralka zbedna jest ale on mi i tak kupil bo mnie kocha ale jak juz wiem jak mi matka kolo tylka robi to teraz pozaluje- dziadek mi to powiedzial...
generalnie to glupoty ale przykro mi ze matka tuti-fruti jak cos chce a jak mi cos trzeba to zebym tylko ja nie miala- bo bedzie mi latwiej niz jej ech... ✂✂✂✂a czego ja mam taka zryta rodzine
a juz w zemscie wiecej jej nic nie upiore w tajemnicy przed dziadkiem ze to niby swoje piore o!
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 09:57   #3490
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

ja na taki z limitem nie zdecydowałabym się chyba że największy pakiet wtedy
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 09:58   #3491
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Oooo poka poka

A ja musze sie wstrzymać z zamówieniem od DR cholera jasna... butów mi szefc nie zrobi wiec musze kupic nowe na zime Także żelki muszą poczekać


Ja nigdy takiego mobilnego nie miałam. Moi rodzice trzymają sie cały czas UPC, mam internet 25mb, do tego kablówke z dekoderem cyfrowym, kanałów sporo. I placą ok. 120 zł za pakiet. Jak sie przeprowadzaliśmy to nie było problemu, jeszcze dostaliśmy zniżke że nadal z nimi zostajemy, a przy zmianie zameldowania mamy prawo zrezygnować.

Az takich mobilnych to wiem że kilka moich znajomych ma internet z playa i sobie chwalą Ale ile placą to nie wiem...jedna koleżanka chyba 30 albo 40 zł.
czeko widocznie los tak chcial zebys teraz w te pazury nie wchodzila... poczekaj nic na sile- buty wazniejsze.

myslalam w desperacji o iplusie jakims- bo w nocy u nich sciaga sie za darmo filmy itp ze nie zjada transferu ale juz na razie nie trza
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-26, 09:59   #3492
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Hej laseczki

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
dzięki w vero modzie
kurde chciałabym sie wybrać ale boje sie ze bedzie szał zakupów bo to przed wszystkimi świętymi i bedzie wszystko przebrane

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
ciekawe jak to będzie u mnie ja dopiero zaczęłam wczoraj i obliczyłam że do 15 listopada muszę wcierać
a jak z farbowaniem robiłaś? bo ja się zastanawiałam czy w międzyczasie farbować czy wytrzymać te 3 tygodnie z jantarem i dopiero farbnąć i już mi się wydaje że mi ta buteleczka nie starczy na 3 tygodnie
ja wcieram od 27.09 i wlosy farbowałam po 2 tyg od wcierania i od 12 urosło mi zaledwie 0,5 cm

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
a ja mam chyba bardziej beżowe niż camelowe
aaa powiedz mi jaki brałaś rozmiar tych spodni
u mnie był S/M i M/L najpierw wzielam te S/M i byly ok,ale bardzo takie opiete i wkoncu wzielam te wieksze
a te czarne z kolei wzielam 36


warto 2 pary spodni za 59 zł
kurde jechać czy nie


Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
może spróbuj drożdże pić. Czytałam na jakimś blogu,że nawet do 3 cm na miesiąc mogą rosnąć włosy!

---------- Dopisano o 22:50 ---------- Poprzedni post napisano o 22:48 ----------

Snow
Jak można nosić rozmiar XS/S?!
Może przyjmiesz trochę mojego tłuszczyku ?
boje sie tych drożdzy bo mam bardzo delikatne jelita i nie wszystko moge jeśc... i jak mi sfermentują bede miała mega pecha

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Ja też przytyłam 10 kg w rok akurat wtedy gdy poznałam tż-ta. Restauracyjki, kebabiki, mc donaldziki mniam mniam -.-
Inni też mówią, że wyglądam super, ale ja bym się lepiej czuła, gdyby jeszcze było te 6 mniej kg.
Jeszcze do niedawna byłam w takim stanie, że nie mogłam chodzić na zakupy, tak się brzydziłam swojego brzucha i dupy. Chociaż wiem,że to gruba przesada.
Na szczęście się odchudzam z dobrym rezultatem
też tak miałam przytyłam 7kg ale teraz trzymam wage i jest ok
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 09:59   #3493
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
kupy i siurki w domu sa najlepsze a jeszcze lepiej jak sie psiaka wynosi na dwor- sterczy z 15 minut a on nic, a tylko wnosi do domu i juz kaluza

MAM NETA!YUPIIII!
Nie wiem co sie stalo ale naprawili czy sam wrocil i nie musze juz szukac modemowej alternatywy, poki co

wczoraj podcielam koncowki o 2cm, nudzilo mi sie

mam dzis swietny humor, dzieki temu necikowi oby do wieczora mi zapału starczyło, bo jeszcze z ta pralka bedzie przeprawa...
wscieklam sie na matke i juz u mnie ona nic nie ugra wczoraj buntowala dziadka zeby pralki nie kupowal bo powinnam sama recznie prac te ciuchy moje i tz ze pralka zbedna jest ale on mi i tak kupil bo mnie kocha ale jak juz wiem jak mi matka kolo tylka robi to teraz pozaluje- dziadek mi to powiedzial...
generalnie to glupoty ale przykro mi ze matka tuti-fruti jak cos chce a jak mi cos trzeba to zebym tylko ja nie miala- bo bedzie mi latwiej niz jej ech... ✂✂✂✂a czego ja mam taka zryta rodzine
a juz w zemscie wiecej jej nic nie upiore w tajemnicy przed dziadkiem ze to niby swoje piore o!
ale babsko wybacz to jednak pojawiała się u dziadka a tak jak leżał w szpitalu to nie wiedziała gdzie ma iść
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 10:02   #3494
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
ja na taki z limitem nie zdecydowałabym się chyba że największy pakiet wtedy
lady na kradzionym nie mam limitu tylko juz kilka dni nie mialam podkradanego, myslalam ze moze sie ktos skapnal albo zlikwidowal i wtopa.
dla mnie wazniejszy koszt jak wiesz, a nie limity...pewnie ze jakbym miala wybrac to bym wziela jakis najwiekszy wypasiony no ale 100zl ponad na mc za neta to dla mnie na chwile obecna nie do przejscia
dobrze ze pralke dziadzia wzial za gotowke a nie raty- wybilam mu to z glowy... i doplacilam by przedluzyc jej gwarancje na 5 lat- 160zl doplaty bylo ale spokoj mam teraz na lata
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 10:03   #3495
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
czeko widocznie los tak chcial zebys teraz w te pazury nie wchodzila... poczekaj nic na sile- buty wazniejsze.

myslalam w desperacji o iplusie jakims- bo w nocy u nich sciaga sie za darmo filmy itp ze nie zjada transferu ale juz na razie nie trza
ja też kiedyś myślałam o iplusie tym bardziej ze cała rodzina ma u nich abonament ale wyliczyłam że musiałabym mieć tą największą taryfę inaczej nie zainwestowałabym w to
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 10:05   #3496
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Bunny
Uciekaj od Iplusa jak najdalej! Ja go miałam i już nigdy, nigdy więcej. Tragedia. Był chyba z 5 razy w naprawie, co chwilę mu coś odwalało, a to komputer nie widział, a to internet nie łączył. Do tego ten cholerny limit. Ja miałam chyba 2 gb. Nic nie zrobisz oprócz przeglądania stron, a i tych nie za wielkich. Jak się limit skończy, to jedna stroa otwiera się 1000h. No i cenowo nie jest też najtaniej.

---------- Dopisano o 11:05 ---------- Poprzedni post napisano o 11:03 ----------

Kotka
A ile ważysz? Ze zdjęć to zgrabiutka jesteś!
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 10:08   #3497
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
ale babsko wybacz to jednak pojawiała się u dziadka a tak jak leżał w szpitalu to nie wiedziała gdzie ma iść
no dokladnie wczoraj on poszedl do niej do jej czesci domu zapytac czy ma chleb stary dla psow, a ona od razu- co?,a. ci pralke popsula! ty jej nie kupuj nowej nie badz glupi, niech recznie pierze! co to twoje ciuchy itp. wredna zdzira...
ale jak mowie- zemsta bedzie slodka juz ja wiem co za ziolko mam obok- a w kartach widzialam zle plotki i obmowy i kobieta ale nie wzielam pod uwage ze to wlasna matka bedzie
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 10:08   #3498
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
lady na kradzionym nie mam limitu tylko juz kilka dni nie mialam podkradanego, myslalam ze moze sie ktos skapnal albo zlikwidowal i wtopa.
dla mnie wazniejszy koszt jak wiesz, a nie limity...pewnie ze jakbym miala wybrac to bym wziela jakis najwiekszy wypasiony no ale 100zl ponad na mc za neta to dla mnie na chwile obecna nie do przejscia
dobrze ze pralke dziadzia wzial za gotowke a nie raty- wybilam mu to z glowy... i doplacilam by przedluzyc jej gwarancje na 5 lat- 160zl doplaty bylo ale spokoj mam teraz na lata
rozumiem
ze swoich pewnie też bym nie wydała stówki na neta
ja mam w domu z kablówki i też mamy od nich dekoder i tam jakieś dodatkowe programy chociaż nie wiem jakie nawet bo rzadko oglądam coś w TV a modem jak kto woli router mam taki wifi żeby bezprzewodowo i do lapka było ale można też do stacjonarnego przez sieciowy podłączyć

a to tą pralkę do Was do mieszkania kupił fajnie
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 10:09   #3499
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
kupy i siurki w domu sa najlepsze a jeszcze lepiej jak sie psiaka wynosi na dwor- sterczy z 15 minut a on nic, a tylko wnosi do domu i juz kaluza

MAM NETA!YUPIIII!
Nie wiem co sie stalo ale naprawili czy sam wrocil i nie musze juz szukac modemowej alternatywy, poki co

wczoraj podcielam koncowki o 2cm, nudzilo mi sie

mam dzis swietny humor, dzieki temu necikowi oby do wieczora mi zapału starczyło, bo jeszcze z ta pralka bedzie przeprawa...
wscieklam sie na matke i juz u mnie ona nic nie ugra wczoraj buntowala dziadka zeby pralki nie kupowal bo powinnam sama recznie prac te ciuchy moje i tz ze pralka zbedna jest ale on mi i tak kupil bo mnie kocha ale jak juz wiem jak mi matka kolo tylka robi to teraz pozaluje- dziadek mi to powiedzial...
generalnie to glupoty ale przykro mi ze matka tuti-fruti jak cos chce a jak mi cos trzeba to zebym tylko ja nie miala- bo bedzie mi latwiej niz jej ech... ✂✂✂✂a czego ja mam taka zryta rodzine
a juz w zemscie wiecej jej nic nie upiore w tajemnicy przed dziadkiem ze to niby swoje piore o!
Twoja mama to widze niezła cyganka Wszystko dla siebie, wszystko musi byc na jej I nawet nie doceni tego co dla niej robisz

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
czeko widocznie los tak chcial zebys teraz w te pazury nie wchodzila... poczekaj nic na sile- buty wazniejsze.

myslalam w desperacji o iplusie jakims- bo w nocy u nich sciaga sie za darmo filmy itp ze nie zjada transferu ale juz na razie nie trza
Pewnie że nic na siłe Ja to mówie, bardziej chciałam po prostu dla siebie, brakuje mi jakiejś pasji, czegos co robie w wolnych chwilach
A butów mi szkoda bo dla mnie są idealne... nie płaskie, ale nie na wysokim obcasie, długie ale nie za długie, wygodne Nie wiem czy drugie takie znajde Chyba ze sprobuje jeszcze u innego szewca...
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
lady na kradzionym nie mam limitu tylko juz kilka dni nie mialam podkradanego, myslalam ze moze sie ktos skapnal albo zlikwidowal i wtopa.
dla mnie wazniejszy koszt jak wiesz, a nie limity...pewnie ze jakbym miala wybrac to bym wziela jakis najwiekszy wypasiony no ale 100zl ponad na mc za neta to dla mnie na chwile obecna nie do przejscia
dobrze ze pralke dziadzia wzial za gotowke a nie raty- wybilam mu to z glowy... i doplacilam by przedluzyc jej gwarancje na 5 lat- 160zl doplaty bylo ale spokoj mam teraz na lata
Teraz internet potaniał Za 100 zł to juz 100 mb mozesz miec A po co... Ja jestem z mojej 25 zadowolona, wczesniej miałam 10 mb, i przy wczytywaniu stron itd to roznicy nie widac, dopiero jakies duuuże pliki
A dziadek widać że cie kocha Zazdroszcze ci ! I nie wiesz jak bardzo rozumiem strach o to ze cos mu sie stanie... Też miałam jedynego, kochanego dziadka, i niestety... nikt o niego nie dbał, nikt sie nie interesował i już go nie ma. Został mi psychiczny alkoholik :[

Edytowane przez czekoladowoo
Czas edycji: 2011-10-26 o 10:11
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-26, 10:11   #3500
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

hej laseczki ja dziś jeszcze w domku zostałam, choć dobrze się czuję ale zwolnienie trzeba wykorzystać
zrobiłam foty po wellatonie 12/1 prawie 3tyg od farbowania, jak widać dobrze się trzyma nic nie zżółkło, perłowo jest, jestem bardzo zadowolona wybaczcie dresik ale nie wychodzę nigdzie

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
może spróbuj drożdże pić. Czytałam na jakimś blogu,że nawet do 3 cm na miesiąc mogą rosnąć włosy!

---------- Dopisano o 22:50 ---------- Poprzedni post napisano o 22:48 ----------

Snow
Jak można nosić rozmiar XS/S?!
Może przyjmiesz trochę mojego tłuszczyku ?
ja normalnie dół noszę xxs ale legginsy ze względu na to że są bardzo obcisłe i z gumką w pasie to xs są dobre ale jeansów nie mogę xs bo zaraz się rozciągają i zwisają nieładnie

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Buahhot - pięknie, bardzo mi się podoba efekt po tym wellatonie

Kitka - aż na 3 tygodnie, o jaaa przyjemnych dni w takim razie

Princesska - słodka ta czapa spodnie też fajne, a jeszcze chwilkę wcześniej pisałaś, że musisz przystopować z zakupami


a ja mam małego newsa dla Was - pofarbowałam czuprynę.... nie alfą
wzięłam Palette 218, bo taka była w domku na stanie no i muszę powiedzieć, że pomimo tej wody 9% całkiem fajnie mi chwyciło
jutro jak dam radę relacja zdjęciowa, a teraz zabieram się za tworzenie pazurów
ooo to prosimy o zdj
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PA260341.jpg (48,6 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PA260346r.jpg (54,1 KB, 55 załadowań)
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 10:12   #3501
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
ja też kiedyś myślałam o iplusie tym bardziej ze cała rodzina ma u nich abonament ale wyliczyłam że musiałabym mieć tą największą taryfę inaczej nie zainwestowałabym w to
no mi tez wlasnie najwiekszy by byl potrzebny bo ja sciagam filmy jak glupia i muzyke... no ale w ost by sie ograniczylo- wizaz, poczta, blog i moja farma

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Bunny
Uciekaj od Iplusa jak najdalej! Ja go miałam i już nigdy, nigdy więcej. Tragedia. Był chyba z 5 razy w naprawie, co chwilę mu coś odwalało, a to komputer nie widział, a to internet nie łączył. Do tego ten cholerny limit. Ja miałam chyba 2 gb. Nic nie zrobisz oprócz przeglądania stron, a i tych nie za wielkich. Jak się limit skończy, to jedna stroa otwiera się 1000h. No i cenowo nie jest też najtaniej.

---------- Dopisano o 11:05 ---------- Poprzedni post napisano o 11:03 ----------

Kotka
A ile ważysz? Ze zdjęć to zgrabiutka jesteś!
ja tez mialam iplusa ale to 3 lata temu i dawalo rade ale o filmach moglam zapomniec, sciagalam gora 5 w miesiacu bo stawal mi deba i mialam 3gb.
ale jak na neta moglabym przeznaczyc mc 50zl to bym wyboru raczej nie miala a wizazowe uzaleznienie trzeba nakarmic ale i tak jak mi net zniknal pierwszego dnia po malo scian nie gryzlam, taki odwyk przechodzilam i musialam chociaz w tel sobie pakiecik wlaczyc zeby was czytac i czasem cos napisac
ale to nie to wiadomo
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 10:16   #3502
_Freya_
Przyczajenie
 
Avatar _Freya_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 8
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

novelove przed chwilą zrobiłam zdjęcie, ale nie widać za bardzo tego blondu u nasady, tylko sam rudy-marchewkowy ;/ A jakby ciągnąc go na karmelowy/ koniakowy blond?


__________________
Może się zdarzyć,że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze,żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.

-Coco Chanel
_Freya_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 10:17   #3503
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Bunny
Też tak mam I kij w tej facebooki i inne pierdoły, wizaż musi być!

Snow
O w dupe jeżora! Ile masz cm w pasie !
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 10:18   #3504
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez _Freya_ Pokaż wiadomość
novelove przed chwilą zrobiłam zdjęcie, ale nie widać za bardzo tego blondu u nasady, tylko sam rudy-marchewkowy ;/ A jakby ciągnąc go na karmelowy/ koniakowy blond?


bez kąpieli rozjaśniającej to do blondu nie dojdziesz. Nawet jak położysz ciemny blond to rudy bedzie wyłaził.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 10:19   #3505
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Bunny
Też tak mam I kij w tej facebooki i inne pierdoły, wizaż musi być!

Snow
O w dupe jeżora! Ile masz cm w pasie !
nie chce mi się teraz centymetra szukać ale spodnie biodrówki w pasie mają zazwyczaj 36cm, biodra 42-43cm pamiętam dokładnie bo często piszę wymiary jak na all wystawiam
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 10:23   #3506
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
no dokladnie wczoraj on poszedl do niej do jej czesci domu zapytac czy ma chleb stary dla psow, a ona od razu- co?,a. ci pralke popsula! ty jej nie kupuj nowej nie badz glupi, niech recznie pierze! co to twoje ciuchy itp. wredna zdzira...
ale jak mowie- zemsta bedzie slodka juz ja wiem co za ziolko mam obok- a w kartach widzialam zle plotki i obmowy i kobieta ale nie wzielam pod uwage ze to wlasna matka bedzie
wychodzi wszystko co przewidziałaś

---------- Dopisano o 11:20 ---------- Poprzedni post napisano o 11:19 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Twoja mama to widze niezła cyganka Wszystko dla siebie, wszystko musi byc na jej I nawet nie doceni tego co dla niej robisz


Pewnie że nic na siłe Ja to mówie, bardziej chciałam po prostu dla siebie, brakuje mi jakiejś pasji, czegos co robie w wolnych chwilach
A butów mi szkoda bo dla mnie są idealne... nie płaskie, ale nie na wysokim obcasie, długie ale nie za długie, wygodne Nie wiem czy drugie takie znajde Chyba ze sprobuje jeszcze u innego szewca...

Teraz internet potaniał Za 100 zł to juz 100 mb mozesz miec A po co... Ja jestem z mojej 25 zadowolona, wczesniej miałam 10 mb, i przy wczytywaniu stron itd to roznicy nie widac, dopiero jakies duuuże pliki
A dziadek widać że cie kocha Zazdroszcze ci ! I nie wiesz jak bardzo rozumiem strach o to ze cos mu sie stanie... Też miałam jedynego, kochanego dziadka, i niestety... nikt o niego nie dbał, nikt sie nie interesował i już go nie ma. Został mi psychiczny alkoholik :[
u mnie 64 to 130 kosztuje

---------- Dopisano o 11:21 ---------- Poprzedni post napisano o 11:20 ----------

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
hej laseczki ja dziś jeszcze w domku zostałam, choć dobrze się czuję ale zwolnienie trzeba wykorzystać
zrobiłam foty po wellatonie 12/1 prawie 3tyg od farbowania, jak widać dobrze się trzyma nic nie zżółkło, perłowo jest, jestem bardzo zadowolona wybaczcie dresik ale nie wychodzę nigdzie



ja normalnie dół noszę xxs ale legginsy ze względu na to że są bardzo obcisłe i z gumką w pasie to xs są dobre ale jeansów nie mogę xs bo zaraz się rozciągają i zwisają nieładnie



ooo to prosimy o zdj
trzyma się ładnie odrost też jakoś nie razi

---------- Dopisano o 11:23 ---------- Poprzedni post napisano o 11:21 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
no mi tez wlasnie najwiekszy by byl potrzebny bo ja sciagam filmy jak glupia i muzyke... no ale w ost by sie ograniczylo- wizaz, poczta, blog i moja farma


ja tez mialam iplusa ale to 3 lata temu i dawalo rade ale o filmach moglam zapomniec, sciagalam gora 5 w miesiacu bo stawal mi deba i mialam 3gb.
ale jak na neta moglabym przeznaczyc mc 50zl to bym wyboru raczej nie miala a wizazowe uzaleznienie trzeba nakarmic ale i tak jak mi net zniknal pierwszego dnia po malo scian nie gryzlam, taki odwyk przechodzilam i musialam chociaz w tel sobie pakiecik wlaczyc zeby was czytac i czasem cos napisac
ale to nie to wiadomo
ja filmów nie ściągam ale oglądam online
poczekam aż ten mobilny ulepszą bo troszkę znajomych ma i każdy narzeka

Edytowane przez xLADYx
Czas edycji: 2011-10-26 o 10:25
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 10:24   #3507
_Freya_
Przyczajenie
 
Avatar _Freya_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 8
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
bez kąpieli rozjaśniającej to do blondu nie dojdziesz. Nawet jak położysz ciemny blond to rudy bedzie wyłaził.
Ale ja właśnie miałam rozjaśnione i nałożoną jeszcze jasnym blondem... Miałam dużo razy farbowane na ciemne kolory , więc rudy to i tak dobrze, że mi wyszedł :P Tak się zastanawiam jak po mału schodzić na jaśniejsze...
__________________
Może się zdarzyć,że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze,żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.

-Coco Chanel
_Freya_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 10:25   #3508
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
rozumiem
ze swoich pewnie też bym nie wydała stówki na neta
ja mam w domu z kablówki i też mamy od nich dekoder i tam jakieś dodatkowe programy chociaż nie wiem jakie nawet bo rzadko oglądam coś w TV a modem jak kto woli router mam taki wifi żeby bezprzewodowo i do lapka było ale można też do stacjonarnego przez sieciowy podłączyć

a to tą pralkę do Was do mieszkania kupił fajnie
no ja ten ciagne na wifi
ale sama na stancji takiego bym zalozyc nie mogla bo przeprowadzka i wlasciciele by musieli zakladac a oni nie lubia komplikacji kablowki tez nie mamy ale ja tv prawie nie ogladam procz mojego brazylijskiego serialu- to raptem godzina dziennie.
stacjonarnego tel nie ma to i net komplikuje a wiadomo ze te modemowe to zawsze gorzej sie wychodzi ale jak mus to mus- lepsze to niz odwyk od was

nie... dziadek kupil pralke tam do swojego mieszkania- co mam po nim dostac, ale jak mowi to pralka dla mnie- ja wybralam, pieniadze mi w domu dal i sama zaplacilam i na mnie dokumenty wypisali za nia i matka ma myslec ze sama ja kupilam- tak kazal gadac.
a jeszcze jest taki niezly ze stara pralke wczoraj sam naprawil cos porobil, kable popalone poskracal i dziala tylko cieknie na te kable ja to zaraz w gacie ze strachu robie bo on uziemienie musial odciac i moze walnac pradem no ale dziala, wczoraj 2 prania nia zrobil i stwierdzil ze awaryjna bedzie czyli w tym miesiacu pralkowym wyszlo na to ze jedna dostala nowe zycie a 2 kupilismy- bo ja na stancji mam wiroweczke- takze chyba juz o pranie nie bede sie martwic wiele lat

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Twoja mama to widze niezła cyganka Wszystko dla siebie, wszystko musi byc na jej I nawet nie doceni tego co dla niej robisz


Pewnie że nic na siłe Ja to mówie, bardziej chciałam po prostu dla siebie, brakuje mi jakiejś pasji, czegos co robie w wolnych chwilach
A butów mi szkoda bo dla mnie są idealne... nie płaskie, ale nie na wysokim obcasie, długie ale nie za długie, wygodne Nie wiem czy drugie takie znajde Chyba ze sprobuje jeszcze u innego szewca...

Teraz internet potaniał Za 100 zł to juz 100 mb mozesz miec A po co... Ja jestem z mojej 25 zadowolona, wczesniej miałam 10 mb, i przy wczytywaniu stron itd to roznicy nie widac, dopiero jakies duuuże pliki
A dziadek widać że cie kocha Zazdroszcze ci ! I nie wiesz jak bardzo rozumiem strach o to ze cos mu sie stanie... Też miałam jedynego, kochanego dziadka, i niestety... nikt o niego nie dbał, nikt sie nie interesował i już go nie ma. Został mi psychiczny alkoholik :[
moja matka to podla gnida... nie spodziewalam sie tego po niej naprawde... wczoraj pol nocy nie spalam tylko do rana myslalam o tym- jak ona tak moze...ze taka glupia bylam i slepa...
a co ci sie z butami stalo?
wszystkie moje kumpelki mi zawsze dziadka zazdroscily jest jaki jest- troszke wariat ale da sie do niego przywyknac ze robi wioche np. w sklepach podrywajac sklepowe i opowiadajac ludziom sprosne kawaly i on jeden zawsze mnie kochal szczera, dozgonna miloscia wierna jak psiak... co chce to mi da i sam gada ze jak mu kaze w ogien skoczyc to skoczy... mam tylko jego i dlatego tak dbam o niego- reszta mojej rodziny to gnidy co tylko o sobie mysla i drugiemu zle zycza z zazdrosci...
Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
hej laseczki ja dziś jeszcze w domku zostałam, choć dobrze się czuję ale zwolnienie trzeba wykorzystać
zrobiłam foty po wellatonie 12/1 prawie 3tyg od farbowania, jak widać dobrze się trzyma nic nie zżółkło, perłowo jest, jestem bardzo zadowolona wybaczcie dresik ale nie wychodzę nigdzie



ja normalnie dół noszę xxs ale legginsy ze względu na to że są bardzo obcisłe i z gumką w pasie to xs są dobre ale jeansów nie mogę xs bo zaraz się rozciągają i zwisają nieładnie



ooo to prosimy o zdj
snowi a gdzie fotki dla bunny
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 10:26   #3509
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
wychodzi wszystko co przewidziałaś

---------- Dopisano o 11:20 ---------- Poprzedni post napisano o 11:19 ----------



u mnie 64 to 130 kosztuje [COLOR="Silver"]
U mnie teraz np podwajają prędkość pobierania i jak sie bierze pakiet fiber power 50 mb, to predkosc pobierania jest 100 mb i sie płaci 101 zł bodajże
A za 50'tke jest 70 albo 80 zł nie pamietam juz
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 10:29   #3510
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
no ja ten ciagne na wifi
ale sama na stancji takiego bym zalozyc nie mogla bo przeprowadzka i wlasciciele by musieli zakladac a oni nie lubia komplikacji kablowki tez nie mamy ale ja tv prawie nie ogladam procz mojego brazylijskiego serialu- to raptem godzina dziennie.
stacjonarnego tel nie ma to i net komplikuje a wiadomo ze te modemowe to zawsze gorzej sie wychodzi ale jak mus to mus- lepsze to niz odwyk od was

nie... dziadek kupil pralke tam do swojego mieszkania- co mam po nim dostac, ale jak mowi to pralka dla mnie- ja wybralam, pieniadze mi w domu dal i sama zaplacilam i na mnie dokumenty wypisali za nia i matka ma myslec ze sama ja kupilam- tak kazal gadac.
a jeszcze jest taki niezly ze stara pralke wczoraj sam naprawil cos porobil, kable popalone poskracal i dziala tylko cieknie na te kable ja to zaraz w gacie ze strachu robie bo on uziemienie musial odciac i moze walnac pradem no ale dziala, wczoraj 2 prania nia zrobil i stwierdzil ze awaryjna bedzie czyli w tym miesiacu pralkowym wyszlo na to ze jedna dostala nowe zycie a 2 kupilismy- bo ja na stancji mam wiroweczke- takze chyba juz o pranie nie bede sie martwic wiele lat


moja matka to podla gnida... nie spodziewalam sie tego po niej naprawde... wczoraj pol nocy nie spalam tylko do rana myslalam o tym- jak ona tak moze...ze taka glupia bylam i slepa...
a co ci sie z butami stalo?
wszystkie moje kumpelki mi zawsze dziadka zazdroscily jest jaki jest- troszke wariat ale da sie do niego przywyknac ze robi wioche np. w sklepach podrywajac sklepowe i opowiadajac ludziom sprosne kawaly i on jeden zawsze mnie kochal szczera, dozgonna miloscia wierna jak psiak... co chce to mi da i sam gada ze jak mu kaze w ogien skoczyc to skoczy... mam tylko jego i dlatego tak dbam o niego- reszta mojej rodziny to gnidy co tylko o sobie mysla i drugiemu zle zycza z zazdrosci...

snowi a gdzie fotki dla bunny
wybacz już się robi
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:23.