Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-05, 15:12   #2341
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
anula, śliczne te twoje zakupy Wcześniej też nie byłam przekonana do P&R, ale po waszych zachwytach coraz bardziej się czaję na ich produkty
Denerwuje mnie tylko to, że nie ma produktów do pielęgnacji młodej cery
Dziękuję
Dla dzieci mają serie
Naprawdę nie byłam nimi wogóle zainteresowana po testowaniu szamponów , ale teraz...... nono
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 15:27   #2342
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Anula, chwilę Cię nie było, ale wracasz w wielkim stylu i oczywiście 'od drzwi' mnie czymś kusisz, tym razem samoopalaczem :P

Dziewczyny, czy jest jakiś drogeryjny, tudzież apteczny micel/płyn do demakijażu, który nie przeraża składem? Kończy mi się YR, a wróciłam już do domu, a tutaj tylko kilka aptek i drogerii jest.
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 15:29   #2343
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
- samoopalacz z bronzerem p&r - juz sie nasmarowałam na nóżkach i jestem oczarowana troche marcheweczka bije na początku, ale potem mija. Efekt błyskawiczny!!!! Pierwszy raz uzywałam samoopalacza i uważam, że skoro taka ciapa jak ja za pierwszym razem nałożyła go w sposób dający tak zajefajny efekt, to każdy normalny człowiek może to zrobic jedynie lepiej nie wiem jak bedzie po myciu, jutro, ale teraz po prostu jest cudnie a wydajny jak diabli!!!! Trzeba uważać z ilością.
- krem do golenia ao (iherb)

Sama prawda i opisujesz dokładnie to co ja wcześniej na ten temat napisałam
Cieszę się,że jesteś zadowolona
Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Anula, śliczności Ślinię się na tonik Pat&Rub, który na zdjęciu wygląda jak kolos Mi zapachy nie bardzo odpowiadają w Pat&Rub, za to produkty do twarzy po teście na razie jestem na tak.
No i pędzli Ci zazdroszczę

Samoopalacz z bronzerem, czy on nie brudzi, jak normalny puder? Jakoś tak bym się bała chyba używać...
No,żebyś widziała moją minę jak rozpakowałam swojego aoxaByłam w szoku,że on taki wielki.Fajnie.

Ja miałam go tylko na nogach i ani mi auta nie upierniczył(a wprost po posmarowaniu wskoczyłam do samochodu) ani sukienki(a miałam białą)
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

troche brudzi. Pewnie po myciu bronzer zniknie i zadziała samoopalacz
Gdyby nie bronzer to efekt nie byłby błyskawiczny i pewnie bym sobie narobiła plam, bo nie wiedziałabym czy nałożyłam równo..........Mam nadzieję, że zabrudzone bronzerem ciuchy łatwo sie dopiorą, chociaz póki co sie nie upaprałam
Mi się pod prysznicem zmył zostawiając brązową pianę

---------- Dopisano o 16:29 ---------- Poprzedni post napisano o 16:28 ----------

No i zapomniałam pochwalić Anulkowych zakupów
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 15:33   #2344
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny używające płynu micelarnego Argile Provence, czy kogoś oprócz naszej Małgosi płyn podrażnił albo nie podpasował? Chyba się w końcu zdecyduję, bo Bioderma mi się kończy, a wolałabym dużą butlę, co by koszty przesyłki wyrównać z lekka Warto brać? Pomóżcie!
Poczytaj recenzje KWC : https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ijazu-bio.html

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Chwalę sie
Doszła paczuszka z iherba - wyjatkowo zamiast 10 dni szła 15, bo zaszła do urzedu celnego nic nie znalazłam do dopłaty, więc rozumiem, że jest ok
Na paczce podana była cała kwota zamówienia - to, co zapłaciłam, czyli kwota ta uwzględniała rabaty i koszty wysyłki prawie 50$.
Na zdjęciu:

górny rząd
- pędzle ecotools - do bronzera i wersja podróżna kabuki, chowana (iherb)
- tonik aox p&r
- samoopalacz z bronzerem p&r - juz sie nasmarowałam na nóżkach i jestem oczarowana troche marcheweczka bije na początku, ale potem mija. Efekt błyskawiczny!!!! Pierwszy raz uzywałam samoopalacza i uważam, że skoro taka ciapa jak ja za pierwszym razem nałożyła go w sposób dający tak zajefajny efekt, to każdy normalny człowiek może to zrobic jedynie lepiej nie wiem jak bedzie po myciu, jutro, ale teraz po prostu jest cudnie a wydajny jak diabli!!!! Trzeba uważać z ilością.
- krem do golenia ao (iherb)

dolny rząd
- konfiturki - prezent od iherb (sami dołożyli)
- próbki z p&r: maska regenerująca do włosów, krem koloryzujący średni i jasny beż, krem do twarzy aox, scrub do ciała home spa, micel.

Próbki p&r są naprawdę duuże i takie jak chciałam dzięki temu nie będe musiała w sepho robic z siebie złodzieja prosząc o nie, ani wysłuchiwać miliona powodów, dla których ich dostac nie mogę....... Strasznie się ciesze z tych próbeczek i przyznam szczerze, że coraz bardziej lubie p&r.......Pierwszy kontakt miałam z ich szmaponami i to był nieudany początek naszej znajomości ale inne produkty mają przefajne i coraz bardziej sie wciągam
Anula, jestem pod ogromnym wrażeniem, same cuda

My tu tak przez ostatnie tygodnie rozpływamy się w zachwytach nad szamponami Kuomaye, a ja właśnie przetestowałam drugi szampon od Ciebie, a mianowicie Cattier z octem rozmarynowym Przyznam, że jest boski i niezasłużenie pozostał w cieniu innych zachwalanych tutaj szamponów. Czy on tak działa przy każdym użyciu? Odważyłam się nie nakładać po nim odżywki, bo czułam, że nawilzył po same końce, włosy pięknie się rozczesały. Szampon idealny dla spieszących się
A jak Ci idą testy moich próbek?
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 15:39   #2345
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
Anula, chwilę Cię nie było, ale wracasz w wielkim stylu i oczywiście 'od drzwi' mnie czymś kusisz, tym razem samoopalaczem :P

Dziewczyny, czy jest jakiś drogeryjny, tudzież apteczny micel/płyn do demakijażu, który nie przeraża składem? Kończy mi się YR, a wróciłam już do domu, a tutaj tylko kilka aptek i drogerii jest.
dzięki
Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Sama prawda i opisujesz dokładnie to co ja wcześniej na ten temat napisałam
Cieszę się,że jesteś zadowolona


No,żebyś widziała moją minę jak rozpakowałam swojego aoxaByłam w szoku,że on taki wielki.Fajnie.

Ja miałam go tylko na nogach i ani mi auta nie upierniczył(a wprost po posmarowaniu wskoczyłam do samochodu) ani sukienki(a miałam białą)

Mi się pod prysznicem zmył zostawiając brązową pianę

---------- Dopisano o 16:29 ---------- Poprzedni post napisano o 16:28 ----------

No i zapomniałam pochwalić Anulkowych zakupów

ja przeciągnęłam po nodze i pod kolanem chusteczką i chusteczka brudna co nieco.
Mnie powaliła wielkość próbek do twarzy Cieszę się jak dziecko na myśl o testowaniu
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 15:43   #2346
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
Dziekuje bardzo Bedzie mi niezmiernie milo pod warunkiem, ze aga89s bedzie mnie wspierac bo jej kolekcja kremow tez do malych nie nalezy
Zdaj koniecznie relacje jak wrazenia po balsamie JMO.
Po latach zaniedbywania dłoni wreszcie przekonałam się do ich regularnego kremowania. Chyba ładne zapachy tak mnie motywują. Dlatego cieszę się, że mam od kogo czerpać wiedzę na ten temat.

Jak tylko dostanę i przetestuję balsamik, to zdam relację.

Cytat:
Napisane przez iivii Pokaż wiadomość
Też miałam takie wrażenie, że zniknęła ale efekt końcowy mnie powalił tak jak ciebie . Teraz marzę o różanej, coś czuję, że iherb znów pójdzie w ruch hehehe

Zakupiłam za to w rossie fajną pomadkę ochronną, zdjęcie w złączniku. Ma certyfikat BDIH i nie zostawia takiego niemiłego posmaku jak Alterra. I jest w promocji teraz za 6 coś
Jest jeszcze wersja truskawkowa czerwona z błyszczącymi drobinkami i aloesowa jakaś taka zielonkawa.
No właśnie chyba jestem skazana na iherb. Szkoda, że wcześniej się nie zdecydowałam, bo była promocja na AO i jeszcze ta darmowa przesyłka od 40$. Choć z drugiej strony miałam oszczędzać.

Miałam tą pomadkę Noni i byłam bardzo niezadowolona. Zupełnie u mnie nie działała, a do tego zrobiła mi się taka sucha plama na wardze. Może jakiś składnik mi szkodzi. Teraz mam Sylveco i działa dobrze, ale śmierdzi i ma beznadziejne opakowanie (całe popękało).

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Chwalę sie
Doszła paczuszka z iherba - wyjatkowo zamiast 10 dni szła 15, bo zaszła do urzedu celnego nic nie znalazłam do dopłaty, więc rozumiem, że jest ok
Na paczce podana była cała kwota zamówienia - to, co zapłaciłam, czyli kwota ta uwzględniała rabaty i koszty wysyłki prawie 50$.
Na zdjęciu:

górny rząd
- pędzle ecotools - do bronzera i wersja podróżna kabuki, chowana (iherb)
- tonik aox p&r
- samoopalacz z bronzerem p&r - juz sie nasmarowałam na nóżkach i jestem oczarowana troche marcheweczka bije na początku, ale potem mija. Efekt błyskawiczny!!!! Pierwszy raz uzywałam samoopalacza i uważam, że skoro taka ciapa jak ja za pierwszym razem nałożyła go w sposób dający tak zajefajny efekt, to każdy normalny człowiek może to zrobic jedynie lepiej nie wiem jak bedzie po myciu, jutro, ale teraz po prostu jest cudnie a wydajny jak diabli!!!! Trzeba uważać z ilością.
- krem do golenia ao (iherb)

dolny rząd
- konfiturki - prezent od iherb (sami dołożyli)
- próbki z p&r: maska regenerująca do włosów, krem koloryzujący średni i jasny beż, krem do twarzy aox, scrub do ciała home spa, micel.

Próbki p&r są naprawdę duuże i takie jak chciałam dzięki temu nie będe musiała w sepho robic z siebie złodzieja prosząc o nie, ani wysłuchiwać miliona powodów, dla których ich dostac nie mogę....... Strasznie się ciesze z tych próbeczek i przyznam szczerze, że coraz bardziej lubie p&r.......Pierwszy kontakt miałam z ich szmaponami i to był nieudany początek naszej znajomości ale inne produkty mają przefajne i coraz bardziej sie wciągam
Super zdobycze. Próbowałaś już używać ten krem do golenia?

Edytowane przez Melya
Czas edycji: 2012-05-05 o 15:45
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 15:58   #2347
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Poczytaj recenzje KWC : https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ijazu-bio.html



Anula, jestem pod ogromnym wrażeniem, same cuda

My tu tak przez ostatnie tygodnie rozpływamy się w zachwytach nad szamponami Kuomaye, a ja właśnie przetestowałam drugi szampon od Ciebie, a mianowicie Cattier z octem rozmarynowym Przyznam, że jest boski i niezasłużenie pozostał w cieniu innych zachwalanych tutaj szamponów. Czy on tak działa przy każdym użyciu? Odważyłam się nie nakładać po nim odżywki, bo czułam, że nawilzył po same końce, włosy pięknie się rozczesały. Szampon idealny dla spieszących się
A jak Ci idą testy moich próbek?
dziękuję
cattier fajny, na razie uzyłam go parę razy tylko, ale zapowiada się bardzo obiecująco po prostu nie uzywałam go jeszcze wystarczająco długo, żeby zdecydowanie namawiać zresztą gdybym nie uważała, że jest świetnym szamponem to bym Ci nie wysłała. Dogłębne testowanie cattiera dopiero się zbliża
Na razie nie więcej od Ciebie nie testowałam, czekają w kolejce

---------- Dopisano o 16:58 ---------- Poprzedni post napisano o 16:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
No właśnie chyba jestem skazana na iherb. Szkoda, że wcześniej się nie zdecydowałam, bo była promocja na AO i jeszcze ta darmowa przesyłka od 40$. Choć z drugiej strony miałam oszczędzać.

Super zdobycze. Próbowałaś już używać ten krem do golenia?
dzięki, dzięki
Nie, nie próbowałam kremu - dam znać.
Uprzedzałam, ze odżywka gpb fajna
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-05, 16:01   #2348
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Chwalę sie
Doszła paczuszka z iherba - wyjatkowo zamiast 10 dni szła 15, bo zaszła do urzedu celnego nic nie znalazłam do dopłaty, więc rozumiem, że jest ok
Na paczce podana była cała kwota zamówienia - to, co zapłaciłam, czyli kwota ta uwzględniała rabaty i koszty wysyłki prawie 50$.
Na zdjęciu:

górny rząd
- pędzle ecotools - do bronzera i wersja podróżna kabuki, chowana (iherb)
- tonik aox p&r
- samoopalacz z bronzerem p&r - juz sie nasmarowałam na nóżkach i jestem oczarowana troche marcheweczka bije na początku, ale potem mija. Efekt błyskawiczny!!!! Pierwszy raz uzywałam samoopalacza i uważam, że skoro taka ciapa jak ja za pierwszym razem nałożyła go w sposób dający tak zajefajny efekt, to każdy normalny człowiek może to zrobic jedynie lepiej nie wiem jak bedzie po myciu, jutro, ale teraz po prostu jest cudnie a wydajny jak diabli!!!! Trzeba uważać z ilością.
- krem do golenia ao (iherb)

dolny rząd
- konfiturki - prezent od iherb (sami dołożyli)
- próbki z p&r: maska regenerująca do włosów, krem koloryzujący średni i jasny beż, krem do twarzy aox, scrub do ciała home spa, micel.

Próbki p&r są naprawdę duuże i takie jak chciałam dzięki temu nie będe musiała w sepho robic z siebie złodzieja prosząc o nie, ani wysłuchiwać miliona powodów, dla których ich dostac nie mogę....... Strasznie się ciesze z tych próbeczek i przyznam szczerze, że coraz bardziej lubie p&r.......Pierwszy kontakt miałam z ich szmaponami i to był nieudany początek naszej znajomości ale inne produkty mają przefajne i coraz bardziej sie wciągam
piekne zakupy tez sie zastanawiam nad samoopalaczem p&r ale to dopiero po moim poscie zakupowym po takich recenzjach nie mozna pozostac zbyt biernym w szczegolnosci ze lato za pasem

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
Anula, chwilę Cię nie było, ale wracasz w wielkim stylu i oczywiście 'od drzwi' mnie czymś kusisz, tym razem samoopalaczem :P

Dziewczyny, czy jest jakiś drogeryjny, tudzież apteczny micel/płyn do demakijażu, który nie przeraża składem? Kończy mi się YR, a wróciłam już do domu, a tutaj tylko kilka aptek i drogerii jest.
ja ma aa eco i jestem zadowolona nadal jestes zainteresowana wymianka JMO??
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 16:38   #2349
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Anula piękne zakupy
samoopalacz kusi mocno...
__________________
"mur nie przeszkadza, dopóki nie zaczniemy walić w niego głową"
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 16:40   #2350
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
Anula piękne zakupy
samoopalacz kusi mocno...
ciekawe, czy szykuje się wątkowy hit na miarę maseczki Anuli, filtra Margoltki i szamponu Kuomaye
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 16:47   #2351
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
piekne zakupy tez sie zastanawiam nad samoopalaczem p&r ale to dopiero po moim poscie zakupowym po takich recenzjach nie mozna pozostac zbyt biernym w szczegolnosci ze lato za pasem
dziękuję
chyba faktycznie nie warto zbyt długo czekac z samoopalaczem
Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
Anula piękne zakupy
samoopalacz kusi mocno...
dziękuję
Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
ciekawe, czy szykuje się wątkowy hit na miarę maseczki Anuli, filtra Margoltki i szamponu Kuomaye
Wiecie, ja pierwszy raz w zyciu uzyłam samoopalacza zawsze sie ich bałam, ze względu na mozliwość zrobienia plam Jestem w szoku - naprawdę super to wygląda Anakazar miała rację, że jest boski - zobaczymy jak bedzie przy dłuższym stosowaniu, ale jesli sie nie zepsuje to ja sie w nim zakocham zawsze strasznie ciężko mi sie nogi opalają (kolana to i owszem ) więc jesli nie musiałabym sie z tym męczyć to byłoby swietnie........
Będę na bieżąco podsyłać wieści z frontu
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-05, 16:48   #2352
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
ciekawe, czy szykuje się wątkowy hit na miarę maseczki Anuli, filtra Margoltki i szamponu Kuomaye
obawiam się, że tak
( chociaż ja unikam spalania się na słońcu od ok 5 lat, więc do bladości się już trochę przyzwyczaiłam, ale jeszcze jakiś czas temu biegłabym pierwsza po ten samoopalacz)
__________________
"mur nie przeszkadza, dopóki nie zaczniemy walić w niego głową"
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 16:49   #2353
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Używałyście tej pianki kokosowej Gaia? Jak wrażenia? (jeśli było wcześniej o tym - pardon, nie zauważyłam) Szukam czegoś do oczyszczania dobrego, ale nie wysuszającego Jeszcze myślałam o Leave-On phenomowym, ale w zastosowaniu polecają używać z płatkiem kosmetycznym, a ja lubię z wodą (okropny błąd, bo mnie woda wysusza, ale tak to lubię ).
Ja mam piankę z Phenome NonDrying (z serii dla naczynkwców) i jest ekstremalnie delikatna... jedyna rzecz, jaką mogłam myć twarz po peelingu dermatologicznym, który zdarł mi skórę z gęby do białej kości
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Jak znajdziesz odpowiedź na to pytanie to sie nią podziel
Udzielam odpowiedzi: lenistwo
Anula,śliczne rzeczy prezentujesz ten krem do golenia to dla Ciebie czy dla Twojego męża? Bo ja chętnie oddam krem do golenia z Phenome... do którego potrzeba pędzla, żeby się ogolić... a mój małż nie ma pędzla i tak tu leży bezużyteczny ten kremik... chcesz???
Rozumiem, że już jesteście w domku??? Już po wszystkim???

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny używające płynu micelarnego Argile Provence, czy kogoś oprócz naszej Małgosi płyn podrażnił albo nie podpasował? Chyba się w końcu zdecyduję, bo Bioderma mi się kończy, a wolałabym dużą butlę, co by koszty przesyłki wyrównać z lekka Warto brać? Pomóżcie!
Natka Ty się mną nie sugeruj za bardzo, bo ja mam takie napady alergiczne na bardzo wielkie mnóstwo rzeczy i jeszcze mi się to podrażnienie zbiegło w czasie z chorobą układową
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 16:50   #2354
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Korah, dziękuję, tak mi się wydawało, że jest recenzja, ale po wpisaniu Argile Provence nic nie wyskakiwało, a tu taaakaaa długaśna nazwa firmy, nawet nie wiedziałam, zresztą nawet sklepy używają skrótu

A te próbki P&R dają zawsze w takiej ilości hurtowej? Trzeba się upomnieć na jakimś etapie transakcji?

---------- Dopisano o 17:50 ---------- Poprzedni post napisano o 17:49 ----------

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość


Natka Ty się mną nie sugeruj za bardzo, bo ja mam takie napady alergiczne na bardzo wielkie mnóstwo rzeczy i jeszcze mi się to podrażnienie zbiegło w czasie z chorobą układową
Rozumiem
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.

Edytowane przez natkaa
Czas edycji: 2012-05-05 o 16:49 Powód: bład
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 16:52   #2355
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

a teraz wąchnęłąm maskę do włosów z p&r - ta próbkę, co była w kwietniu do zakupów.
Wydaje mi się, że mieli dokładać maske regenrującą
Ja mam opis na próbce "maska do włosów rev." - pachnie cytrusowo.......
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 16:53   #2356
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

mnie by się przydał samoopalacz, bo mam na początku czerwca zjazd rodzinny, krótką sukienkę, a do tego czasu się nie opalę (w każdym razie marne szanse, bo 2 tyg spędzę w Anglii, a nie ufam tamtejszej pogodzie ). A teraz głupie pytanie: czy samoopalacz to taki podkład do nóg, który schodzi przy pierwszym myciu?
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 17:07   #2357
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Ja mam piankę z Phenome NonDrying (z serii dla naczynkwców) i jest ekstremalnie delikatna... jedyna rzecz, jaką mogłam myć twarz po peelingu dermatologicznym, który zdarł mi skórę z gęby do białej kości
Udzielam odpowiedzi: lenistwo
Anula,śliczne rzeczy prezentujesz ten krem do golenia to dla Ciebie czy dla Twojego męża? Bo ja chętnie oddam krem do golenia z Phenome... do którego potrzeba pędzla, żeby się ogolić... a mój małż nie ma pędzla i tak tu leży bezużyteczny ten kremik... chcesz???
Rozumiem, że już jesteście w domku??? Już po wszystkim???
dziękuję, dziękuję
co do kremu to z góry założyłam, że on dla pań, nawet nie sprawdziłam , ale teraz poszłam poczytac i cos tam o nogach wspominaja w sposobie uzycia, więc chyba miałam rację
Niestety ja też nie znam sposobu obsługi kremów golących dla panów, wymagajacych pędzla mój stary też nie................
napisze na plotkowym
Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
A te próbki P&R dają zawsze w takiej ilości hurtowej? Trzeba się upomnieć na jakimś etapie transakcji?
Ja poprosiłam, bo zależało mi na konkretnych
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 17:12   #2358
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
mnie by się przydał samoopalacz, bo mam na początku czerwca zjazd rodzinny, krótką sukienkę, a do tego czasu się nie opalę (w każdym razie marne szanse, bo 2 tyg spędzę w Anglii, a nie ufam tamtejszej pogodzie ). A teraz głupie pytanie: czy samoopalacz to taki podkład do nóg, który schodzi przy pierwszym myciu?
Samoopalacz różni się od podkładu tym, że się nie zmywa, ale trwale barwi skórę (czyli na kilka dni jednak ten, co Dziewczyny opisują, to połączenie samoopalacza z podkładem

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
a teraz wąchnęłąm maskę do włosów z p&r - ta próbkę, co była w kwietniu do zakupów.
Wydaje mi się, że mieli dokładać maske regenrującą
Ja mam opis na próbce "maska do włosów rev." - pachnie cytrusowo.......
Cytrusowo pachnie maska regenerująca
Mają jeszcze drugą - do tłustych, i jak dobrze kojarzę ona zalatuje miętą
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 17:18   #2359
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Samoopalacz różni się od podkładu tym, że się nie zmywa, ale trwale barwi skórę (czyli na kilka dni jednak ten, co Dziewczyny opisują, to połączenie samoopalacza z podkładem

Cytrusowo pachnie maska regenerująca
Mają jeszcze drugą - do tłustych, i jak dobrze kojarzę ona zalatuje miętą
Dostałam z wymianki próbaska z tą maską i masłem do ciała i muszę stwierdzić, że ten aromat cytrusowy do bani jest. W żaden sposób nie relaksuje i skoro pachnie tak jedna, i druga linia, to coś nie tak jest. Ale to moje zdanie
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-05, 17:20   #2360
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Samoopalacz różni się od podkładu tym, że się nie zmywa, ale trwale barwi skórę (czyli na kilka dni jednak ten, co Dziewczyny opisują, to połączenie samoopalacza z podkładem

Cytrusowo pachnie maska regenerująca
Mają jeszcze drugą - do tłustych, i jak dobrze kojarzę ona zalatuje miętą
Ja mam regeneracyjną kupioną w sepho - i ona inaczej pachnie........ gorzej ta próbka pachnie mocno cytrusowo, tak rześko, ta co mam nie.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 17:30   #2361
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
dziękuję
cattier fajny, na razie uzyłam go parę razy tylko, ale zapowiada się bardzo obiecująco po prostu nie uzywałam go jeszcze wystarczająco długo, żeby zdecydowanie namawiać zresztą gdybym nie uważała, że jest świetnym szamponem to bym Ci nie wysłała. Dogłębne testowanie cattiera dopiero się zbliża
Na razie nie więcej od Ciebie nie testowałam, czekają w kolejce
Ok, to czekam na newsy

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Korah, dziękuję, tak mi się wydawało, że jest recenzja, ale po wpisaniu Argile Provence nic nie wyskakiwało, a tu taaakaaa długaśna nazwa firmy, nawet nie wiedziałam, zresztą nawet sklepy używają skrótu
Mnie też się nie pokazuje ten micel po wpisaniu w wyszukiwarkę. Ona kurczę kłamie

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
mnie by się przydał samoopalacz, bo mam na początku czerwca zjazd rodzinny, krótką sukienkę, a do tego czasu się nie opalę (w każdym razie marne szanse, bo 2 tyg spędzę w Anglii, a nie ufam tamtejszej pogodzie ). A teraz głupie pytanie: czy samoopalacz to taki podkład do nóg, który schodzi przy pierwszym myciu?
I tu jest pies pogrzebany dla nieznających tematu. Bo samoopalacz daje trwałą opaleniznę do kilku myć, ale np krem samoopalający lub balsam brązujący już niekoniecznie
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 17:34   #2362
123sciri
Rozeznanie
 
Avatar 123sciri
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 714
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

anula śliczne zakupy
samoopalacz p&r już jest na mojej liście mast have
__________________
"All I've done is run fast. I don't see why people should make much fuss about that."
- Fanny Blankers-Koen

03/13-20 cm - 06/13-24cm, 07/23- 26cm.....50cm
zapuszczanie
123sciri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 17:38   #2363
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
mnie by się przydał samoopalacz, bo mam na początku czerwca zjazd rodzinny, krótką sukienkę, a do tego czasu się nie opalę (w każdym razie marne szanse, bo 2 tyg spędzę w Anglii, a nie ufam tamtejszej pogodzie ). A teraz głupie pytanie: czy samoopalacz to taki podkład do nóg, który schodzi przy pierwszym myciu?
to taki miks - dokładnie jak Małgosia napisała
Na p&r piszą, że w celu podtrzymania opalenizny nalży stosować co dni. Czyli nie zafarbuje Cie na tydzień, tylko na krotko. Moim zdaniem to bardzo bezpieczne i dlatego odwazyłam sie kupić - gdyby efekt miał sie utrzymywac tydzień to bym się bała a tak najwyzej 2 dni w długich spodniach pochodzę

Dziękuje Sciri kupuj szybko, bo skubaniec wydajny, więc trzeba na jak najdłuzej kupić
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2012-05-05 o 17:43
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 17:42   #2364
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Pierwsz słyszę

Ja normalnie używam leave-on z wodą.Tak jak normalny krem/żel do mycia i jestem zadowolona z niego na 5 gwiazdek
Ze strony: "Rozprowadzić preparat obficie na skórze. Ścierać delikatnie przy użyciu płatka kosmetycznego. Czynność powtórzyć. Preparat nie wymaga spłukiwania. Po zabiegu zastosować tonik."
A on się pieni w kontakcie z wodą choć odrobinkę czy w ogóle? Jak tak chwalisz, to muszę mieć


Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Chwalę sie
Cudne zakupy Zachciało mi się nagle toniku z P&R


Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Ja mam piankę z Phenome NonDrying (z serii dla naczynkwców) i jest ekstremalnie delikatna... jedyna rzecz, jaką mogłam myć twarz po peelingu dermatologicznym, który zdarł mi skórę z gęby do białej kości
A dobrze oczyszcza? Jest tyle rzeczy do wyboru i na co tu się zdecydować
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 18:00   #2365
iivii
Raczkowanie
 
Avatar iivii
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 496
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
W wątku o Alterze skutecznie mnie zniechęciła do tego masła Jofka, podobno mocno czuć spiryt. Chyba spróbuję i tak, żeby sama się przekonać, choć nie kusi mnie już

Ona pozostawia błysk na ustach czy jest neutralna? I jak pachnie?
Nie podoba mi się w alterrowej, że tak lśni. No i śmierdzi, jest niesmaczna i moich ust nie pielęgnuje Taka wazelina naturalna.
No trochę się błyszczy ale bez przesady. Jest bardziej satynowa niż błyszcząca. Smak ma prawie niewyczuwalny, zapach taki owocowy, może papaya....

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Właśnie otrzymałam błyskawiczną odpowiedz od sprzedawcy na moje pytanie, co z olejkami Ponoć są już w drodze. Dam znać jak dojdą. Jest o wiele taniej, ale przejazd rowerem do sklepu na pewno bardziej wychodzi na zdrowie

Co do pomadki, to mam Alterrę, ale jeszcze jej nie używałam, już żałuję, że nie kupiłam tej
No różnica jest w cenie. Na helfach 42 zł... a tu 35.

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
poszalałaś
Poszalałam a ty jeszcze samoopalaczem kusisz... A czy ma ten charakterystyczny zapach samoopalaczy jak zaczyna reagować ze skórą/powietrzem? Piękne zakupy

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Chwalę sie
Doszła paczuszka z iherba - wyjatkowo zamiast 10 dni szła 15, bo zaszła do urzedu celnego nic nie znalazłam do dopłaty, więc rozumiem, że jest ok
Na paczce podana była cała kwota zamówienia - to, co zapłaciłam, czyli kwota ta uwzględniała rabaty i koszty wysyłki prawie 50$.
To dziwne z tą wartością bo ja nie miałam wliczonej kwoty za przesyłkę...

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Miałam tą pomadkę Noni i byłam bardzo niezadowolona. Zupełnie u mnie nie działała, a do tego zrobiła mi się taka sucha plama na wardze. Może jakiś składnik mi szkodzi. Teraz mam Sylveco i działa dobrze, ale śmierdzi i ma beznadziejne opakowanie (całe popękało).
Ja dopiero smaruję się nią od wczoraj ale po carmexie, po którym dostawałam czegoś na kształt napadów astmy i po niesmacznej pomadce alterra ta wydaje mi się być całkiem fajna i długo trzyma się na ustach,

W końcu wybrałam się dziś do tk maxa i zakupiłam balsamik firmy mi nieznanej ale z ecocertem. Były jeszcze masła do ciała, peelingi i zele do mycia ale dwa ostatnie z sls i bez certa.
Balsam pachnie dość intensywnie lawendowo, będzie fajny na wieczór. Popróbuję i zobaczymy jak z resztą wrażeń
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (44,7 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (44,4 KB, 25 załadowań)
iivii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 18:13   #2366
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ja wiem, że to jest dobra metoda, ale nikt nie przekona mnie, że jest to dobra metoda przy tak kapryśnej, tłustej cerze z rozszerzonymi porami i zaskórnikami. Skoro dziewczyna pisze, że jej cera nie patyczkując się o nazewnictwo woła o pomste do nieba, to ja nie widzę, żeby OCM jej pomagało. Są lżejsze, nieobciążające porów środki, które nawadniają i nie wysuszają, a które powyżej wymieniłam. A zrobi jak uważa, ja po OCM miałam na twarzy koszmar, zarówno po olejku rycynowym, oleju z orzecha wloskiego, jak i wspominanym niedawno przeze mnie olejku z BU. Jak dla mnie rozsławione OCM i w ogólnym pojęciu oleje nie nadają się dla każdego każdego dnia, nie ma cudów. Przy takiej cerze trzeba z olejami uważać, tu najważniejszy jest minimalizm i dobór kosmetyków, bo jak ma kupić mleczko oczyszczające z olejem na drugim miejscu w składzie i jeszcze stosować olej po umyciu i maseczke na bazie oleju, to nie ma to zupełnie sensu.
blagam, nie porownuj olejku myjacego z OCM - zupelnie rozne sprawy wazne jest, jakiego oleju sie uzyje. i sciereczka odpowiednia. tak domytej, gladkiej i uspokojonej skory jak po OCM to ja nigdy nie mialam. a ze nie chce mi sie mieszac, to czesto uzywam po prostu krokoszowego lub jojoba - swietnie nadaja sie do tlustej skory, a tlustego filmu po prawidlowym zastosowaniu OCM nie ma wcale
Cytat:
Napisane przez 123sciri Pokaż wiadomość

mysza 10100
jeśli OCM ci służy to używaj, z mojego doświadczenia kluczowe w tej metodzie to dobranie odpowiednich olei i ich proporcji.

Nie jestem pewna czy przy takiej cerze potrzebnie dodajesz dermogal i olej alterra bo ta mieszanka wydaje mi się dość ciężka.

U mnie bosko oczyszcza i domyka pory mieszanka 20% o.rycynowy+ olej z orzechów włoskich ( niekiedy z dodatkiem lnianego ) + 4-8 kropelek olejku z drzewka herbacianego i jest cacy.
Czasem z lenistwa używam czegoś innego i moja skóra się domaga OCM po niczym innym nie mam tak ładnej oczyszczonej skóry
wlasnie, trzeba swoj olej badz swoja mieszanke znalezc i o ile nie ma sie wykwitow, ktore moznaby roznosic sciereczka po calej twarzy, to nie widze przeciwwskazan dodatek olejku herbacianego to swietny pomysl dla tlusciochow!

Anulka, boszzz jakie wspaniale zakupy... i jakie cudne probaski
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 18:21   #2367
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez iivii Pokaż wiadomość

Poszalałam a ty jeszcze samoopalaczem kusisz... A czy ma ten charakterystyczny zapach samoopalaczy jak zaczyna reagować ze skórą/powietrzem? Piękne zakupy



To dziwne z tą wartością bo ja nie miałam wliczonej kwoty za przesyłkę...


W końcu wybrałam się dziś do tk maxa i zakupiłam balsamik firmy mi nieznanej ale z ecocertem. Były jeszcze masła do ciała, peelingi i zele do mycia ale dwa ostatnie z sls i bez certa.
Balsam pachnie dość intensywnie lawendowo, będzie fajny na wieczór. Popróbuję i zobaczymy jak z resztą wrażeń
Masz rację co do iherba!!!! Z rozpędu napisałam o tej kwocie przesyłki - miałam na paczce całą kwotę zamówienia, tyle ile zapłaciłam, ale nie mogłam miec kosztów wysyłki, bo nie płaciłam za wysyłke przepraszam, pierwszy raz zdarzyło mi sie miec gratisową dostawe, stąd zamieszałam.
Ja nie miałam nigdy w zyciu żadnego samooplalacza - nie mam pojecia o jakim smrodku mówisz ale to chyba oznacza, że go nie ma cos tam na poczatku troche nieświeżo zaleciało, ale to była chwila, potem juz nic nie czułam
Balsamik wygląda super

---------- Dopisano o 19:21 ---------- Poprzedni post napisano o 19:18 ----------

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
blagam, nie porownuj olejku myjacego z OCM - zupelnie rozne sprawy wazne jest, jakiego oleju sie uzyje. i sciereczka odpowiednia. tak domytej, gladkiej i uspokojonej skory jak po OCM to ja nigdy nie mialam. a ze nie chce mi sie mieszac, to czesto uzywam po prostu krokoszowego lub jojoba - swietnie nadaja sie do tlustej skory, a tlustego filmu po prawidlowym zastosowaniu OCM nie ma wcale

wlasnie, trzeba swoj olej badz swoja mieszanke znalezc i o ile nie ma sie wykwitow, ktore moznaby roznosic sciereczka po calej twarzy, to nie widze przeciwwskazan dodatek olejku herbacianego to swietny pomysl dla tlusciochow!

Anulka, boszzz jakie wspaniale zakupy... i jakie cudne probaski
dziękuję.
A Ty nie masz ochoty na p&r?
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 18:32   #2368
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
blagam, nie porownuj olejku myjacego z OCM - zupelnie rozne sprawy wazne jest, jakiego oleju sie uzyje. i sciereczka odpowiednia. tak domytej, gladkiej i uspokojonej skory jak po OCM to ja nigdy nie mialam. a ze nie chce mi sie mieszac, to czesto uzywam po prostu krokoszowego lub jojoba - swietnie nadaja sie do tlustej skory, a tlustego filmu po prawidlowym zastosowaniu OCM nie ma wcale

wlasnie, trzeba swoj olej badz swoja mieszanke znalezc i o ile nie ma sie wykwitow, ktore moznaby roznosic sciereczka po calej twarzy, to nie widze przeciwwskazan dodatek olejku herbacianego to swietny pomysl dla tlusciochow!
Cloche uwierz, że OCM nie każdemu służy, wręcz przeciwnie. Wypróbowałam wiele kompilacji i wiele metod. Moja skóra to weteran wojenny, minimum 15 olejów. Rycynowy, włoski, BU to tylko przykłady. Nie wierzysz, przejrzyj pierwszy wątek, udowodnione na zdjęciu. Wniosek zawsze wyciągam jeden: OCM mi szkodzi, zawsze! Nawet jeśli istnieje olej, który się dla mnie nadaje, to ja nie zamierzam go wiecej szukać, bo zanim dojdę, który to, nie będzie już czego pielęgnować i oczyszczać, bo twarz zamieni mi się w jeden wielki krater.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 18:45   #2369
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Anula śliczności i takie wielkie probki dostałaś . Miłego używania .
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 18:56   #2370
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Cytrusowo pachnie maska regenerująca
Mają jeszcze drugą - do tłustych, i jak dobrze kojarzę ona zalatuje miętą
Ja w swojej w ogóle nie wyczuwam cytrusów
I podtrzymuję to co napisałam jakiś czas temu.Różni się zapachem i konsystencją ta maska i ta którą kupiłam w lecie.Nie wiem o co chodzi,ale teraz jakbym miała zupełnie inną maskę
Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Ze strony: "Rozprowadzić preparat obficie na skórze. Ścierać delikatnie przy użyciu płatka kosmetycznego. Czynność powtórzyć. Preparat nie wymaga spłukiwania. Po zabiegu zastosować tonik."
A on się pieni w kontakcie z wodą choć odrobinkę czy w ogóle? Jak tak chwalisz, to muszę mieć




Kurcze no zaskoczona jestem strasznie
To info z opakowania leave-on"krem nawilżający do mycia twarzy.Oczyszcza skórę i likwiduje uczucie ściągnięcia.
Sposób użycia:Wmasować skórę twarzy,zmyć"
Cytat:
Napisane przez iivii Pokaż wiadomość
Poszalałam a ty jeszcze samoopalaczem kusisz... A czy ma ten charakterystyczny zapach samoopalaczy jak zaczyna reagować ze skórą/powietrzem? Piękne zakupy



Ja znam smród samoopalaczy,bo moja koleżanka namiętnie ich używa.Samoopalacz p&r nie ma tego zapaszku
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:32.