Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!! - Strona 126 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-16, 13:51   #3751
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Ameljja-coś pięknego !!
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 13:51   #3752
AgataBm180
Placuszek racuszek
 
Avatar AgataBm180
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Latający Dywan
Wiadomości: 7 548
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Bardzo Ci pasuje ten kolor. Jest ciepły. Chyba jesteś jesienią.
pasują ciepłe kolory
AgataBm180 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 14:04   #3753
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Jeśli ktoś ma ochotę mnie pooglądać to pokazałam się na SMYFie
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 14:05   #3754
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Dziewczyny, te które były w temacie to wiedzą o co chodzi :P Ścięłam te kłaki, zrobiłam grzywkę. Efekty na zdjęciu:
ale ładnie !


Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
wróciłam z lakierowego szału zdjęcia będą jak odpocznę
oooooo, lubie, lubie, luuuubie
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 14:23   #3755
zlakobieta
Zadomowienie
 
Avatar zlakobieta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 119
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość
Nie przekonasz mnie do niej. Lekarka zaczęła robić ze mnie głupią i tłumaczy, że mają taki lek ogłupiający, że nic czuć nie będę, że to takie super och i ach, będzie mi wszystko obojętne na co zerknęłam na nią i mówię 'głupi Jaś?' to tylko się uśmiechnęła pod nosem.

Wiesz co nie wiem bo babcia ma recepte, jakiś bardzo popularny podobno, wieczorkiem się dowiem.
Przeważnie Dormicum podają i naprawdę to pomaga. Jeden z moich znajomych gastrologów ma w ofercie gastroskopie w znieczuleniu dożylnym, ale to drogie jest i on się zawsze śmieje, że ktos sie na to decyduje, bo przygotowanie do znieczulenia i te wszystkie przed i po trwaja 5 rzy dłużej niż sama gastroskopia
Moja przyjaciółka długo cierpiała z powodu dolegliwości żołądkowych i uparła się, że NIGDY nie pozwoli sobie zrobić gastroskopii, a potem dostała jakiegoś krwawienia z przewodu pokarmowego, wzięli ja do szpitala i po prostu zrobili gastro
Do dzisiaj się z tego smieje, że była głupia, bo to nic wielkiego

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
gdzieś mi umknęło w wątku o co chodzi,a le jeśli gastroskopia to pewnie jakieś problemy żołądkowe, tak?
mi 2 lekarzy podejrzewało chorobe wrzodową, poszłam do gastrologa i dostała skierowanie na usg jamy brzusznej z podejrzeniem kamicy pęcherzyka żółciowego i .... leki na uspokojenie

oczywiście leków nie biorę, usg nic nie wykazalo a żołądek czasami jak rozwali tak oddychać nie mogę.
No padlam
Uważasz, że lekarz dał ci leki na uspokojenie dla jaj? Każdy dobry gastrolog wie, że jelita i żołądek są narządami, które jako pierwsze nawalają w przypadku stresu i nerwowego trybu życia. Oprócz leków uspokajających stosuje sie też często "gastrologiczną dawkę" antydepresantów.
Smoothly, przemyśl to i zaufaj lekarzowi. Dobrze Ci radzę, bo jak to zaniedbasz, to faktycznie skończy się chorobą wrzodową, albo czymś poważniejszym.

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Dokładnie o kolana chodzi
Mi tez dokuczały kolana w okresie wzrostu. Mial tak również mój brat i syn. Potem samo minęło
Na pewno ważna jest zdrowa aktywność fizyczna - rower, basen itp., a w przypadku silniejszych dolegliwości również odpowiednie zabiegi rehabilitacyjne, czy zażywanie glukozaminy.
Zresztą, pewnie to wszystko wiesz i robisz to, co trzeba, ale na lekarzach bym psów nie wieszala, bo dla nich jak nie ma jakichś poważnych zmian zwyrodnieniowych itp, to się nie przejmują.


Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
macie moje dzieci!

miss selene numerek 105
miyo numerków nie widzę
miss selene numerek 183
ma takie fajne serduszka, miały być gwiazki jak na ostatnim *ja zła baba ciapnęłam sobie w sklepiku * ale te serduszka mnie urzekły...

zdjecia na szybko robiłam bo aparat się rozładowywał co chwile
Śliczne

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Dziewczyny, te które były w temacie to wiedzą o co chodzi :P Ścięłam te kłaki, zrobiłam grzywkę. Efekty na zdjęciu:
Dobrze zrobiłaś. Wyglądasz przepięknie, a ten kolor włosów jest wymarzony dla Twojej urody

Wstawiam moje dzisiejsze blink-blink, chociaż jak zwykle fotki wyszły mi kiepsko
Możecie przy okazji popodziwiać moją kukiełkę na przeciętym paluszku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1DSC04282.jpg (145,2 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1DSC04281.jpg (98,1 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1DSC04284.jpg (86,9 KB, 24 załadowań)
zlakobieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 14:24   #3756
zlakobieta
Zadomowienie
 
Avatar zlakobieta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 119
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Jeśli ktoś ma ochotę mnie pooglądać to pokazałam się na SMYFie

Ja!!!! Już lecę
zlakobieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 14:26   #3757
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
No i dziwić się potem, że młodzież ma uraz do zajęć wf...

żebyś wiedziała, że miałam i nadal mam..


Zła, super pazurki szkoda paluszka


a to moje zdobycze dorwałam ostatniego MIG'a
sądziłam, że wyniosę pół drogerii słabo, słabo

brokat na serdecznym z Pepco 13,3 ml 5 zł zabrałam z koleżanką dwa ostatnie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00756.jpg (84,0 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00757.jpg (98,9 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00758.jpg (82,4 KB, 54 załadowań)
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-16, 14:38   #3758
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość


Mi tez dokuczały kolana w okresie wzrostu. Mial tak również mój brat i syn. Potem samo minęło
Na pewno ważna jest zdrowa aktywność fizyczna - rower, basen itp., a w przypadku silniejszych dolegliwości również odpowiednie zabiegi rehabilitacyjne, czy zażywanie glukozaminy.
Zresztą, pewnie to wszystko wiesz i robisz to, co trzeba, ale na lekarzach bym psów nie wieszala, bo dla nich jak nie ma jakichś poważnych zmian zwyrodnieniowych itp, to się nie przejmują.
Ja wieszam na nim psy, za podejście. Opitolić musiałam, aby nas potraktował poważnie, a nie jak rozwydrzona nastolatkę i mamusię plastelinkę co wszystko dla córuni.
Ja wymogłam na nim zabiegi jakieś, a nie tylko zwolnienie...
Zdaję sobie jednak sprawę, ze to dość nietypowe podejście.

Jak się goi?
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 14:43   #3759
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
No padlam
Uważasz, że lekarz dał ci leki na uspokojenie dla jaj? Każdy dobry gastrolog wie, że jelita i żołądek są narządami, które jako pierwsze nawalają w przypadku stresu i nerwowego trybu życia. Oprócz leków uspokajających stosuje sie też często "gastrologiczną dawkę" antydepresantów.
Smoothly, przemyśl to i zaufaj lekarzowi. Dobrze Ci radzę, bo jak to zaniedbasz, to faktycznie skończy się chorobą wrzodową, albo czymś poważniejszym.
naprawdę to nie ma sensu, jak się stresuję mniej mnie żołądek boli i po godzinie, dwóch przechodzi. za to czasami jak dostanę ,,kopa'' ot tak bez powodu to jest tragedia..
nie chcę żoładka chwalić, bo zawsze potem mam takie bóle że o mamo.. ale ostatnio jest naprawdę spokojnie.

Cytat:
Śliczne
dziękuję

Cytat:
Wstawiam moje dzisiejsze blink-blink, chociaż jak zwykle fotki wyszły mi kiepsko
Możecie przy okazji popodziwiać moją kukiełkę na przeciętym paluszku
śliczne są !
podziwiam i aż mam dreszcze! ; o nigdy mnie to nie ruszało, a tu ostatnio taki psikus.


Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
a to moje zdobycze dorwałam ostatniego MIG'a
sądziłam, że wyniosę pół drogerii słabo, słabo

brokat na serdecznym z Pepco 13,3 ml 5 zł zabrałam z koleżanką dwa ostatnie
.......
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 14:57   #3760
AgataBm180
Placuszek racuszek
 
Avatar AgataBm180
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Latający Dywan
Wiadomości: 7 548
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość

Wstawiam moje dzisiejsze blink-blink, chociaż jak zwykle fotki wyszły mi kiepsko
Możecie przy okazji popodziwiać moją kukiełkę na przeciętym paluszku

śliczne wydaje mi się,że masz nieco podobną płytkę do mojej..

bidny paluszek

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
a to moje zdobycze dorwałam ostatniego MIG'a
sądziłam, że wyniosę pół drogerii słabo, słabo

brokat na serdecznym z Pepco 13,3 ml 5 zł zabrałam z koleżanką dwa ostatnie

na ostatnim paluszku ten
AgataBm180 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 14:58   #3761
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość
na ostatnim paluszku ten

PR mgiełka nr 11 myślałam, że zacznę piszczeć, jak ją zobaczyłam i jeszcze była
swoją drogą.. Essence ma taką samą mgiełkę
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-16, 15:08   #3762
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

meeow ja niedawno wróciłam z drogerii to musiałam sama sobie grozić, żeby nie kupić tych lakierów z essence, bo są na promocji za 3.99 Ale jak widzę jak wygląda na paznokciu ten zloty to chyba tam wrócę..
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 15:34   #3763
zlakobieta
Zadomowienie
 
Avatar zlakobieta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 119
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
Zła, super pazurki szkoda paluszka


a to moje zdobycze dorwałam ostatniego MIG'a
sądziłam, że wyniosę pół drogerii słabo, słabo

brokat na serdecznym z Pepco 13,3 ml 5 zł zabrałam z koleżanką dwa ostatnie
Super zakupki

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Ja wieszam na nim psy, za podejście. Opitolić musiałam, aby nas potraktował poważnie, a nie jak rozwydrzona nastolatkę i mamusię plastelinkę co wszystko dla córuni.
Ja wymogłam na nim zabiegi jakieś, a nie tylko zwolnienie...
Zdaję sobie jednak sprawę, ze to dość nietypowe podejście.

Jak się goi?
Dobrze zrobiłaś. Walczyc o zdrowie dziecka trzeba bezwzglednie

Mój palec goi się bardzo ładnie. Wczoraj zmieniłam opatrunek i widziałam, że przecięcie rowniutko sie zasklepiło. Zakleiłam to w taki sposób, żeby skóra przy zginaniu palca się w tym miejscu nie napinala i myślę, że za kilka dni będzie po sprawie

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
meeow ja niedawno wróciłam z drogerii to musiałam sama sobie grozić, żeby nie kupić tych lakierów z essence, bo są na promocji za 3.99 Ale jak widzę jak wygląda na paznokciu ten zloty to chyba tam wrócę..
Ja mialam to samo po wypróbowaniu MiGa. Wciąż sie zastanawiam czy nie zapolować na zapasowy, ale ja w sumie tak rzadko brokatów używam, że chyba nie ma sensu

Wracając do tematu wlosowego... Wiecie co sobie wczoraj upolowałam buszując po necie?

Takie cudo: http://www.amazon.co.uk/Grundig-HS-6780/dp/B001BJEHWQ
Teraz jak sobie wrzuce na łeb maseczkę lub olej i podgrzeje tym ustrojstwem, to fryzjerska sauna sie schowa
Co Wy na to?
zlakobieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 15:37   #3764
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Robaczki !

Ja za ok. 1 h wyjeżdżam i chcę Wam życzyć miłego weekendu, uśmiechu na twarzy i wspaniałych humorków.Mam nadzieje,że wszystko będzie tak jak chcecie
I mam nadzieje że jak przyjadę to nie zastane 4785725625 stron spamu
Będę za Wami tęsknić dzióbki kochane
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 15:52   #3765
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;35931953]
Robaczki !

Ja za ok. 1 h wyjeżdżam i chcę Wam życzyć miłego weekendu, uśmiechu na twarzy i wspaniałych humorków.Mam nadzieje,że wszystko będzie tak jak chcecie
I mam nadzieje że jak przyjadę to nie zastane 4785725625 stron spamu
Będę za Wami tęsknić dzióbki kochane [/QUOTE]

baw się dobrzeeee
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 16:05   #3766
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
S
Wracając do tematu wlosowego... Wiecie co sobie wczoraj upolowałam buszując po necie?

Takie cudo: http://www.amazon.co.uk/Grundig-HS-6780/dp/B001BJEHWQ
Teraz jak sobie wrzuce na łeb maseczkę lub olej i podgrzeje tym ustrojstwem, to fryzjerska sauna sie schowa
Co Wy na to?
To suszarka kapturowa. Mam taką po babci. Genialna rzecz, przy zakręcaniu włosów na wałki.
Silnik mi tylko pada

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;35931953]
Robaczki !

Ja za ok. 1 h wyjeżdżam i chcę Wam życzyć miłego weekendu, uśmiechu na twarzy i wspaniałych humorków.Mam nadzieje,że wszystko będzie tak jak chcecie
I mam nadzieje że jak przyjadę to nie zastane 4785725625 stron spamu
Będę za Wami tęsknić dzióbki kochane [/QUOTE]

Wracaj szybko!
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 16:10   #3767
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

W niedziele )
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 16:28   #3768
zlakobieta
Zadomowienie
 
Avatar zlakobieta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 119
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;35931953]
robaczki !

ja za ok. 1 h wyjeżdżam i chcę wam życzyć miłego weekendu, uśmiechu na twarzy i wspaniałych humorków.mam nadzieje,że wszystko będzie tak jak chcecie
i mam nadzieje że jak przyjadę to nie zastane 4785725625 stron spamu
będę za wami tęsknić dzióbki kochane [/quote]

baw się dobrze
zlakobieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 16:36   #3769
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
A ja zmienię trochę temat Jakie znacie pędzle do podkładu godne polecenia. Sprawdzone, dobre i tanie
ja używam z Lancrone flat top'a, ale to mój pierwszy flatek więc z niczym nie porównam. Planuję za to zakup kolejnych dwóch - też Lancrone.

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Hejo! Pamiętacie mnie jeszcze?
jaaaaasne szkoda, ze tak rzadko do nas zaglądasz Może jak powakacjujesz się to będzie częściej, miłego wyjazdu!!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
W sobotę zrobiłam pizzę, z razową mąką. Z młodym szpinakiem i boczkiem. Pyszna wyszła.
mój Tż robi mi pizze właśnie z mąki razowej ale mieszanej ze zwykłą. Do tego ulubione dodatki i wolę ją sto razy niż z pizzerii
może jutro mi zrobi om nom nom nom mogłabym jeść codziennie 5 razy dziennie przeeeeez dłuuugi czas
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-16, 16:50   #3770
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

yhhh chyba nie bedzie tak łatwo lekko i przyjemnie z tymi plytkami RA.
nowa wersja, jak sie okazalo, jest głębiej wycięta, przez co wcale nie jest tak łatwo z nimi pracować ehhh...
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 16:58   #3771
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

co do pizzy to ja uwielbiam pizze i jestem znawca, to znaczy byle gdzie mi nie smakuje, najlepsza pizza w Polsce jest wg mnie w Pizzy Hut a za granica jadlam w Gironie, byla obledna. Domowych nie lubie,bo ciasto smakuje jak bulka a nie pizza. Przynajmniej te ktore jadlam, raz u kogos i raz sama zrobilam. Poza tym trzeba miec dobry piekarnik a moj jest kiepski, od gory przypala a w srodku surowe w ogole to chcialabym tak jak Sniegowa fast foody robic w domu,a nie moge sie przekonac. taki hamburger z mielonym przy BigMacu to jest w ogole nie do porownania
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 17:04   #3772
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
od 2 dni mam taki psm ze chce wyslac wszystkich w kosmos
przyjechala rodzina, ktora widze pierwszy raz na oczy i robia ze mnie eksponat" pokaz sie obroc sie"

i lakier mi schnie jakby chciał a nie mogł booooz
o mamo to strach ci wchodzic w drogę... rodzina ahhhh te uroki...

Słyszałam ze Seche się skonczyło, pewnie umierasz tam?

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Największy komplement jaki można usłyszeć nt. paznokci
oo tak!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość

Ale mi się włosy pokręciły fajnie wczoraj Rozczesałam
umieram! nie wolno!!!!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Dziewczyny, te które były w temacie to wiedzą o co chodzi :P Ścięłam te kłaki, zrobiłam grzywkę. Efekty na zdjęciu:
wszystko fajnie, tylko na tym zdjęciu za nic nie widać tych włosów... grzywki trochę... ale jest tak ucięte, ze nie widac jak komponuje się z resztą..
Myślę, ze ścięcie na pewno im dobrze zrobiło bo jednak włosy męczą się trochę... odświeżenie zawsze jest dobre.
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.

Edytowane przez MgielkaM
Czas edycji: 2012-08-16 o 17:11
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 17:09   #3773
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

no nerwica mnie bierze;/ chyba rzuce narazie to malowanie, dopoki mi SV nie przyjdzie i nie bede sie meczyc z RA.
na bank są za mocno wycięte(ta nowa wersja), poszukalam i są wlasnie takie opinie...małe jeszcze spoko, ale duże to wiadomo, że gorzej przydusić. może je jakoś rozkminie.

niby za cene 50zł/21 płytek nie powinnam się spinać, ale wolałabym, żeby działały.
__________________

Edytowane przez Czarna Orchidea
Czas edycji: 2012-08-16 o 17:12
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 17:17   #3774
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Wstawiam moje dzisiejsze blink-blink, chociaż jak zwykle fotki wyszły mi kiepsko
Możecie przy okazji popodziwiać moją kukiełkę na przeciętym paluszku
śliczne oby tam się szybko goiło

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
a to moje zdobycze dorwałam ostatniego MIG'a
sądziłam, że wyniosę pół drogerii słabo, słabo

brokat na serdecznym z Pepco 13,3 ml 5 zł zabrałam z koleżanką dwa ostatnie
mam Mig'a i myslę, że nie będę specjalnie polować za następnym... ale żal mi starsznie Twinsów z Essence... dlaczego już nie robią!!! były mega!!

A ten z Pepco też fajny

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;35931953]
Robaczki !

Ja za ok. 1 h wyjeżdżam i chcę Wam życzyć miłego weekendu, uśmiechu na twarzy i wspaniałych humorków.Mam nadzieje,że wszystko będzie tak jak chcecie
I mam nadzieje że jak przyjadę to nie zastane 4785725625 stron spamu
Będę za Wami tęsknić dzióbki kochane [/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
yhhh chyba nie bedzie tak łatwo lekko i przyjemnie z tymi plytkami RA.
nowa wersja, jak sie okazalo, jest głębiej wycięta, przez co wcale nie jest tak łatwo z nimi pracować ehhh...
o masz... jak głębiej wygrawerowane to powinno być lepiej... jaki masz problem? nie przechodzą na stempel?
Z BM 3 zauważyłam problem przy wzorkach które mają dużą powierzchnię wyżłobienia, wtedy scierając zabiera się lakier ze środka wzorka i nie odbija się to ładnie...

---------- Dopisano o 18:17 ---------- Poprzedni post napisano o 18:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
no nerwica mnie bierze;/ chyba rzuce narazie to malowanie, dopoki mi SV nie przyjdzie i nie bede sie meczyc z RA.
na bank są za mocno wycięte(ta nowa wersja), poszukalam i są wlasnie takie opinie...małe jeszcze spoko, ale duże to wiadomo, że gorzej przydusić. może je jakoś rozkminie.

niby za cene 50zł/21 płytek nie powinnam się spinać, ale wolałabym, żeby działały.
nooo mi przy BM też było przykro, ze niektórych wzorków nie umiem odbić za nic w świecie...
coś pomyślimy jak się spotkamy

Zaraz i ja Wam pokaże moje zakupy... potrzebowałam poprawić sobie humor..
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 17:17   #3775
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

no własnie jakoś dziwacznie sie odbija, albo nie odbija się wcale? połowicznie zazwyczaj...
z małymi nie ma problemu, a to potwierdzałoby tą tezę.
jak sie spotkamy to dam Ci jedną na spróbowanie.

dobrze ze Was nie namotałam na zakup


a i popsuję Wam humor. Rossmann wycofuje nam olejki Alterra i odżywkę z morelą dziewczyny dzwonily do działu obslugi klienta i potwierdzili....jest już petycja, jako, że kosmetyki te lubię, dodałam posta i tam wszystko znajdziecie.
__________________

Edytowane przez Czarna Orchidea
Czas edycji: 2012-08-16 o 17:19
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 17:19   #3776
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
mam Mig'a i myslę, że nie będę specjalnie polować za następnym... ale żal mi starsznie Twinsów z Essence... dlaczego już nie robią!!! były mega!!

A ten z Pepco też fajny

ja wzięłam ostatniego jaki był myślałam nad jeszcze jakimś, ale najciekawsze wybrali
oo taak, szukałam Twinsów i ich brak

wygrzebałam przez przypadek było kilka ciemnych, jakieś różowe, ale wzięłam ten brokat
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 17:29   #3777
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Ok na początek moze świecące rzeczy...

podkusiło mnie żeby wejśc do Chińskiego centrum i co ujrzały moje oczęta...zmieniające kolor Editty (malusie i za 7,5zł więc nie wzięłam... mam te z BYS) a następnie - świecące lakieryyy!

Edittów nie było ale takie jak na zdj 1 (R.I.P jest tylko dla porównania) po 5,5zł... jakże mogłam nie wziąć - chociażby dla celów badawczych.

A więc zdj kolejne na paznokciach - dwie warstw na mani jaki miała przedtem:
wskazujący to R.I.P
środkowy seledyn 124
serdeczny pomarańcz 121
mały - wersja solo bez żadnego

jak widać R.I.P pokrywa mani strasznie, pomarańcz barwi trochę, a seledyn tylko trochę przytłumia mani.

Świecą prawie tak samo (ale mój tel nie chciał nic uchwycić po ciemku...), może najsłabiej pomarańcz, a najlepiej R.I.P, ale to malutka różnica.
Także takie to badawcze odkrycia, nie mam bloga to chociaż tutaj się poprodukuję... (przypomnijcie mi dlaczego nie mam bloga? ahaa już wiem - nie mam czasu i aparatu żeby robić dobre zdjęcia )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02914.jpg (58,0 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02918.jpg (47,5 KB, 51 załadowań)
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 17:36   #3778
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
no własnie jakoś dziwacznie sie odbija, albo nie odbija się wcale? połowicznie zazwyczaj...
z małymi nie ma problemu, a to potwierdzałoby tą tezę.
jak sie spotkamy to dam Ci jedną na spróbowanie.

dobrze ze Was nie namotałam na zakup


a i popsuję Wam humor. Rossmann wycofuje nam olejki Alterra i odżywkę z morelą dziewczyny dzwonily do działu obslugi klienta i potwierdzili....jest już petycja, jako, że kosmetyki te lubię, dodałam posta i tam wszystko znajdziecie.
no szkoda, ze taki problem z tymi płytkami...

Słyszałam o morelce... kuźwa... zaraz idę się petycjować..


A tutaj ciąg dalszy zakupów z dzisiaj.
Kupiłam Virtuala 150 żeby podrobić ostatni mani Lolli. Niestety nie znalazłam 151, którego ona użyła. A w domu miałam też 152.

I tutaj zdjęcia z użyciem Essence Twins Julia i MiG'a
tak jak Lolli dałam bazowy lakier fiolet i niebieski na to topy brokatowe i po warstwie Virtuala.

Dziewczyny od Revlona - jak wam się podoba moja podróbka? Julia z Twinsów jest chyba najbardziej podobna do tego co tam było... Blair jest za ciemna trochę... oczywiście obie nie do dostania...

I mam też Connect the dots w wersji kwadratowej i trochę prostszej ale za 5,5zł (uwaga uwaga Hean ale ostatni był... i ma na butelce napisane edycja limitowana...)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02930.jpg (18,6 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02925.jpg (20,8 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02923.jpg (19,2 KB, 17 załadowań)
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.

Edytowane przez MgielkaM
Czas edycji: 2012-08-16 o 17:38
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 17:38   #3779
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Mgiełka a dałoby radę mi kupić? seledyn najlepiej

Byłam w sh i sobie kupiłam ładne rzeczy plus leginsy zwykłe i grubaśny biały sweter i wydałam niecałe 60 zł a marynarkę szukałam już 4 miesiące w cenie mniejszej niż 50 zł i dorwałam za 15
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_5143.jpg (18,9 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5144.jpg (14,2 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5147.jpg (12,6 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5150.jpg (9,3 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5154.jpg (13,2 KB, 38 załadowań)
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 17:43   #3780
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

mgiełka na początku wrzesnia sie umówimy wkoncu...
to u nas fajne sa lakiery w chinczykach? jakos nie chodziłam
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:24.