Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-05, 07:36   #841
Beth77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 426
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

hello
byłam u dermy wczoraj - opowiedziałam jej dokładnie jak pielęgnuje skóre jakich kosmetyków uzywam itd i powiedziała że wszystko robie prawidłowo.
Dawki mi zwiększyła i teraz wygląda to tak przez 2 tygodnie brałam 10 mg tydzień 20 mg i poniewaz wszystko jest ok to teraz mam brac jedno opakowanie na przemian 20 mg jeden dzień i 40 mg drugi dzień i jak skończę opakowanie to juz zostać 40 mg i zrobic badania krwi.
Potwierdziła że kuracja będzie trwała ok 7 mcy.
Pytała o dolegliwości i powiedziała że jeśli tylko mam suche usta oczy i zajady (ale do zniesienia) to bardzo dobrze znosze kurację.
Mam nadzieje że tak juz zostanie. No i za ok 3 tyg powinno być widac efekty.... więc czekam cierpliwie.
Acha - mówiła jeszcze że lepiej brac wieczorem tablety niz rano najlepiej po obiedzie.
Beth77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 09:22   #842
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez Beth77 Pokaż wiadomość
Acha - mówiła jeszcze że lepiej brac wieczorem tablety niz rano najlepiej po obiedzie.
Tu się akurat nie zgodzę - pod warunkiem że ktoś je prawdziwe i porządne śniadanie Bo jeśli ktoś je takie śniadanie a na obiad kanapeczkę to lepiej rano:P
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 10:19   #843
Beth77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 426
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez Visez Pokaż wiadomość
Tu się akurat nie zgodzę - pod warunkiem że ktoś je prawdziwe i porządne śniadanie Bo jeśli ktoś je takie śniadanie a na obiad kanapeczkę to lepiej rano:P
chodziło o posiłek a nie nazwe posiłu - obiad zazwyczaj jest głównym ciepłym i najbardziej kalorycznym posiłkiem. Wiadomo że jak ktos je mało albo wcale obiadu nie je to ma zjeść tablety po innym obfitszym posiłku....
Beth77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 15:25   #844
jotuska
Przyczajenie
 
Avatar jotuska
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 25
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Witajcie! Nie trafiłam tutaj przez przypadek, oczywiście borykam się z trądzikiem
Po stosowaniu wielu maści(na receptę i nie) postanowiłam pójść do prywatnego dermatologa. Zalecił mi wizytę u ginekologa, oczywiście po tabletki hormonalne. Z dwóch powodów: nieregularny okres oraz terapia Aknenorminem. Napisał mi listę badań, jakie mam wykonać. Na początku brania drugiego opakowania tabletek antykoncepcyjnych mam się do niego zgłosić z wynikami. Na przygotowanie skóry przepisał mi dwie maści: bakteriobójcza na noc- Epiduo i na dzień, antybiotyk- Klindacin. Na początku używania maści wystąpiło pieczenie skóry, zwłaszcza po epiduo. Suche usta oraz kąciki ust. Niestety epi już mi się skończył, zauważyłam dużą poprawę po ok. 1,5tygodnia. Zniknął mi ten 'drobny maczek', twarz ewidentnie gładsza. Rzadsze powstawanie pryszczy.
Wertując ten wątek, jak i dwa poprzednie mam ogromne wątpliwości co do terapii Akne. Jest strasznie długa lista działań niepożądanych. Mam ładne włosy i aż mnie ciarki przechodzą na samą myśl, że mają mi zacząć wypadać Ale z drugiej strony straszny dyskomfort spowodowany tym czymś na twarzy:/
Nie wiem też, czy tak mocna terapia jest mi potrzebna, skoro po maści bakteriobójczej zauważyłam dużą poprawę... Tyle wątpliwości. Muszę niedługo zapisać się do dermatologa i przedyskutować z nim wszystkie kwestie.

Gratuluję dziewczynom, które wytrwały i przezwyciężyły trądzik!!!
__________________
If you can imagine it, you can create it!
jotuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 16:57   #845
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez jotuska Pokaż wiadomość
Witajcie! Nie trafiłam tutaj przez przypadek, oczywiście borykam się z trądzikiem
Po stosowaniu wielu maści(na receptę i nie) postanowiłam pójść do prywatnego dermatologa. Zalecił mi wizytę u ginekologa, oczywiście po tabletki hormonalne. Z dwóch powodów: nieregularny okres oraz terapia Aknenorminem. Napisał mi listę badań, jakie mam wykonać. Na początku brania drugiego opakowania tabletek antykoncepcyjnych mam się do niego zgłosić z wynikami. Na przygotowanie skóry przepisał mi dwie maści: bakteriobójcza na noc- Epiduo i na dzień, antybiotyk- Klindacin. Na początku używania maści wystąpiło pieczenie skóry, zwłaszcza po epiduo. Suche usta oraz kąciki ust. Niestety epi już mi się skończył, zauważyłam dużą poprawę po ok. 1,5tygodnia. Zniknął mi ten 'drobny maczek', twarz ewidentnie gładsza. Rzadsze powstawanie pryszczy.
Wertując ten wątek, jak i dwa poprzednie mam ogromne wątpliwości co do terapii Akne. Jest strasznie długa lista działań niepożądanych. Mam ładne włosy i aż mnie ciarki przechodzą na samą myśl, że mają mi zacząć wypadać Ale z drugiej strony straszny dyskomfort spowodowany tym czymś na twarzy:/
Nie wiem też, czy tak mocna terapia jest mi potrzebna, skoro po maści bakteriobójczej zauważyłam dużą poprawę... Tyle wątpliwości. Muszę niedługo zapisać się do dermatologa i przedyskutować z nim wszystkie kwestie.

Gratuluję dziewczynom, które wytrwały i przezwyciężyły trądzik!!!
wlosy zaczna wypadac? osobiscie ja zauwazylam ze zaczely szalenczo rosnac nowe i przestaly wypadac;D niestety po kuracji nadmiar owlosienia z glowy wypadl i wlosy sa dokladnie takie same jak przed napewno nie wypadaly bardziej niz zwykle, nie lysialam
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 20:04   #846
AlexSandra3
Raczkowanie
 
Avatar AlexSandra3
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 61
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez jotuska Pokaż wiadomość
Witajcie! Nie trafiłam tutaj przez przypadek, oczywiście borykam się z trądzikiem
Po stosowaniu wielu maści(na receptę i nie) postanowiłam pójść do prywatnego dermatologa. Zalecił mi wizytę u ginekologa, oczywiście po tabletki hormonalne. Z dwóch powodów: nieregularny okres oraz terapia Aknenorminem. Napisał mi listę badań, jakie mam wykonać. Na początku brania drugiego opakowania tabletek antykoncepcyjnych mam się do niego zgłosić z wynikami. Na przygotowanie skóry przepisał mi dwie maści: bakteriobójcza na noc- Epiduo i na dzień, antybiotyk- Klindacin. Na początku używania maści wystąpiło pieczenie skóry, zwłaszcza po epiduo. Suche usta oraz kąciki ust. Niestety epi już mi się skończył, zauważyłam dużą poprawę po ok. 1,5tygodnia. Zniknął mi ten 'drobny maczek', twarz ewidentnie gładsza. Rzadsze powstawanie pryszczy.
Wertując ten wątek, jak i dwa poprzednie mam ogromne wątpliwości co do terapii Akne. Jest strasznie długa lista działań niepożądanych. Mam ładne włosy i aż mnie ciarki przechodzą na samą myśl, że mają mi zacząć wypadać Ale z drugiej strony straszny dyskomfort spowodowany tym czymś na twarzy:/
Nie wiem też, czy tak mocna terapia jest mi potrzebna, skoro po maści bakteriobójczej zauważyłam dużą poprawę... Tyle wątpliwości. Muszę niedługo zapisać się do dermatologa i przedyskutować z nim wszystkie kwestie.

Gratuluję dziewczynom, które wytrwały i przezwyciężyły trądzik!!!
Też używałam różnych maści (epiduo, differin, isotrexin). Po kazdej buzia się poprawiała znacznie, z tym że w miesiąc po odstawieniu wszystko wracało, WSZYSTKO. Później były antybiotyki (tetralysal przez 5msc) i ta sama historia, poprawa, a po odstawieniu........;/;/;/;/;/
AlexSandra3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 21:34   #847
allex11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 436
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
wlosy zaczna wypadac? osobiscie ja zauwazylam ze zaczely szalenczo rosnac nowe i przestaly wypadac;D niestety po kuracji nadmiar owlosienia z glowy wypadl i wlosy sa dokladnie takie same jak przed napewno nie wypadaly bardziej niz zwykle, nie lysialam
mogą wypadać albo i nie. Mi zaczęły wypadać w sierpniu, teraz jestem ponad miesiąc po kuracji i nic się nie zmieniło pomimo wielu wcierek, olejku rycynowego itd. Jeszcze rozdwajają mi się końcówki z czym nigdy nie miałam do czynienia. Jak zwiążę włosy na czubku głowy to na dole mam wyraźniej dużo mniej włosów... mogę tylko mieć nadzieję, że kiedyś dojdą do siebie i zazdroszczę, że nie miałaś takiego problemu
allex11 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-07, 11:54   #848
sokinky
Raczkowanie
 
Avatar sokinky
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 245
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

A mnie męczą wysypki na dłoniach i takie suche fragmenty skóry na dekolcie i plecach...Powinnam smarować się balsamem po każdej kąpieli, wiem. Lenistwo mnie zabije
sokinky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-07, 12:30   #849
Tinkerbell_
Raczkowanie
 
Avatar Tinkerbell_
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: ***Nibylandia***
Wiadomości: 195
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Witam
Po 10 - letniej walce z trądzikiem zdecydowałam się na ostateczność i właśnie dzisiaj mija mi 4 dzień kuracji Aknenormin.
Ważę 52 kg. Przez pierwsze 2 tygodnie mam dawkę 20 mg jesli wszystko bedzie OK dawka bedzie podwyższona do 30 mg.

Z tego co wiem lek naeży przyjmować z tłuszczem (wiadomo wit. A) i w związku z tym mam takie pytanko ... czy jeśli przed śniadaniem łyknę kapsułkę Omega 3, następnie zjem śniadanie (zazwyczaj 2-3 kanapki z jakims serkiem, pomidorem, bez masła + owoc) i po tym zażyję Aknenormin to będzie dobrze? Bardzo nie lubie wszelkiego rodzaju masła, margaryny itp. dlatego czy ta kapsułka omega 3 zastąpi tłuszcz potrzebny do rozpuszczenia sie witaminy A z Aknenorminu?
Tinkerbell_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-07, 14:38   #850
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez Tinkerbell_ Pokaż wiadomość

Z tego co wiem lek naeży przyjmować z tłuszczem (wiadomo wit. A) i w związku z tym mam takie pytanko ... czy jeśli przed śniadaniem łyknę kapsułkę Omega 3, następnie zjem śniadanie (zazwyczaj 2-3 kanapki z jakims serkiem, pomidorem, bez masła + owoc) i po tym zażyję Aknenormin to będzie dobrze? Bardzo nie lubie wszelkiego rodzaju masła, margaryny itp. dlatego czy ta kapsułka omega 3 zastąpi tłuszcz potrzebny do rozpuszczenia sie witaminy A z Aknenorminu?
Nie bierze się tabletki PO posiłku, tylko w trakcie to raz, a dwa nie czepiajcie się tak tego tłuszczu... wystarczy taki posiłek jak zawsze w nim też jest tłuszcz Nie trzeba jeść łyżką margaryny!
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-07, 15:23   #851
Tinkerbell_
Raczkowanie
 
Avatar Tinkerbell_
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: ***Nibylandia***
Wiadomości: 195
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Polykam tabletkę po ostatnim kesie śniadania więc chyba jest ok ale dzięki za radę, teraz będę zażywac strikte w trakcie
Tinkerbell_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-07, 21:00   #852
nata_sha
Raczkowanie
 
Avatar nata_sha
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 130
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez sokinky Pokaż wiadomość
A mnie męczą wysypki na dłoniach i takie suche fragmenty skóry na dekolcie i plecach...Powinnam smarować się balsamem po każdej kąpieli, wiem. Lenistwo mnie zabije
ojj, ja się balsamuję ale i tak nie za wiele to daje... też mam wysypkę na dłoniach!
nata_sha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-07, 21:22   #853
allex11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 436
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez nata_sha Pokaż wiadomość
ojj, ja się balsamuję ale i tak nie za wiele to daje... też mam wysypkę na dłoniach!
na wysypkę najlepsza zwykła, niebieska Nivea. Przynajmniej tak było w moim przypadku
allex11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-07, 23:06   #854
fifi_xd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 194
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Hej, chcialam krociotko opisac swoja historie i wstawic zdjecia
Mam 17 lat a problem z trądzikiem zacząl sie gdyb miałam 13,5 roku, byłam wtedy w pierwszej gimnazjum. Na poczatku byly to tylko drobne zaskórniki i kaszka ale gdy zaczelo sie nasilac i robic poważnie poszlam do dermatologa, jednak moje 2 pierwsze panie dermatolog niestety nie umialy leczy, jedna przepisala mi lek fotouczulajacy nie poweidzial ze trzeba stosowac filtry! Stwierdzila tylko że w pochmurne dni mam nim smarowac twarz, a przecież promnienie UVA docieraja do nas w takim samym natężeniu zawsze, bez względu na pogodę :/ Potem zminilam kolejny raz dermatologa i po 4 miesiacach wyprosilam izotek Kurację rozpoczelam 15maja moja dzienna dawka wynosiła 30mg przy wzroście 166 i wadze 47kg łącznie przyjęłam ok 129mg/kg masy ciała. Choć raz moja niedowaga miała zaletę- tańsza kuracja niz gdybym ważyła dużo . Dodaje zdjęcia pierwsze 3 są po 3 dniach leczenia kolejne po 4 tygodniach. Wysypu nie było, z dnia na dzień się trochę poprawiało, zostało sporo blizn i przebarwień, jednak po cięzkiej odmianie trądziku bylo yo chyba nieuniknione :/ aktualnych zdjec niestety nie mam ale gdy bede miała możliwość zamieszczę takowe Pozdrawiam wszystkich foumowiczow i zczę cierpliwośći i małych skutkow ubocznych tym którzy łykają tabsy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pizap1.jpg (44,0 KB, 77 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pizap2.jpg (42,6 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pizap3.jpg (58,8 KB, 63 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pizap4.jpg (53,5 KB, 97 załadowań)

Edytowane przez fifi_xd
Czas edycji: 2012-12-07 o 23:07
fifi_xd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-08, 09:38   #855
sokinky
Raczkowanie
 
Avatar sokinky
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 245
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez fifi_xd Pokaż wiadomość
Hej, chcialam krociotko opisac swoja historie i wstawic zdjecia
Mam 17 lat a problem z trądzikiem zacząl sie gdyb miałam 13,5 roku, byłam wtedy w pierwszej gimnazjum. Na poczatku byly to tylko drobne zaskórniki i kaszka ale gdy zaczelo sie nasilac i robic poważnie poszlam do dermatologa, jednak moje 2 pierwsze panie dermatolog niestety nie umialy leczy, jedna przepisala mi lek fotouczulajacy nie poweidzial ze trzeba stosowac filtry! Stwierdzila tylko że w pochmurne dni mam nim smarowac twarz, a przecież promnienie UVA docieraja do nas w takim samym natężeniu zawsze, bez względu na pogodę :/ Potem zminilam kolejny raz dermatologa i po 4 miesiacach wyprosilam izotek Kurację rozpoczelam 15maja moja dzienna dawka wynosiła 30mg przy wzroście 166 i wadze 47kg łącznie przyjęłam ok 129mg/kg masy ciała. Choć raz moja niedowaga miała zaletę- tańsza kuracja niz gdybym ważyła dużo . Dodaje zdjęcia pierwsze 3 są po 3 dniach leczenia kolejne po 4 tygodniach. Wysypu nie było, z dnia na dzień się trochę poprawiało, zostało sporo blizn i przebarwień, jednak po cięzkiej odmianie trądziku bylo yo chyba nieuniknione :/ aktualnych zdjec niestety nie mam ale gdy bede miała możliwość zamieszczę takowe Pozdrawiam wszystkich foumowiczow i zczę cierpliwośći i małych skutkow ubocznych tym którzy łykają tabsy
Wow, taki postęp w tak krótkim czasie!! Jestem pod wrażeniem i gratuluję Ale musisz tam pokazać aktualne zdjęcia, umieram z ciekawości I też już chcę koniec... choć muszę przyznać, ze czas na tych pigułach płynie niesamowicie szybko, ledwo zaczęłam a tu już 3 miesiąc
sokinky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-08, 09:46   #856
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Fifi jest dobrze!
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-08, 13:42   #857
fifi_xd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 194
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez sokinky Pokaż wiadomość
też już chcę koniec... choć muszę przyznać, ze czas na tych pigułach płynie niesamowicie szybko, ledwo zaczęłam a tu już 3 miesiąc
Zgadzam się czas szybko leci, kurację się zaczyna i chwilę tabletki łyka aż nagle koniec, tylko martwi mnie że wiele osób twierdzi, że problem wraca po roku albo po kilku miesiącach

Cytat:
Napisane przez Visez Pokaż wiadomość
Fifi jest dobrze!
Obecnie jest jeszcze lepiej z czego się ogromnie cieszę
fifi_xd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-08, 15:03   #858
allex11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 436
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez fifi_xd Pokaż wiadomość
Zgadzam się czas szybko leci, kurację się zaczyna i chwilę tabletki łyka aż nagle koniec, tylko martwi mnie że wiele osób twierdzi, że problem wraca po roku albo po kilku miesiącach


Obecnie jest jeszcze lepiej z czego się ogromnie cieszę
Fifi, piknie! i nie myśl o nawrotach
dziewczyny co sądzicie o kremie Bambino na zimę? Kiedyś używałam i miałam mieszane uczucia i zastanawiam się czy znów nie spróbować
allex11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-08, 15:14   #859
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez allex11 Pokaż wiadomość
Fifi, piknie! i nie myśl o nawrotach
dziewczyny co sądzicie o kremie Bambino na zimę? Kiedyś używałam i miałam mieszane uczucia i zastanawiam się czy znów nie spróbować
Ja bym się bała tak bombardować buzię parafiną
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-08, 15:21   #860
fifi_xd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 194
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez Visez Pokaż wiadomość
Ja bym się bała tak bombardować buzię parafiną
No właśnie, producenci ładują parafine do wielu kremów i czasem nawet do takich które niby mają być do cery trądzikowej :|
fifi_xd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-08, 15:42   #861
nata_sha
Raczkowanie
 
Avatar nata_sha
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 130
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez allex11 Pokaż wiadomość
na wysypkę najlepsza zwykła, niebieska Nivea. Przynajmniej tak było w moim przypadku
ok, sprawdzę. dzięki
nata_sha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-08, 18:06   #862
fifi_xd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 194
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez nata_sha Pokaż wiadomość
ojj, ja się balsamuję ale i tak nie za wiele to daje... też mam wysypkę na dłoniach!
Ja miałam wysypkę na twarzy (okolice brody, skrzydełek nosa i na powiekach) spowodowana była filtrem przeciwsłonecznym iwostin, pomógł mi w usunięciu jej cetaphil MD :d
fifi_xd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-09, 10:07   #863
anu
Raczkowanie
 
Avatar anu
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 147
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

U mnie wraz z nadejściem zimy tradycyjna susza na twarzy i pękająca skóra. Przy okazji jeszcze zwiększenie dawki się nałożyło i mam łuszczącą się, mega wrażliwą skórę Dostałam próbki Toleriane Ultra i zakupiłam krem Pharmaceris Emoliacti, mam nadzieję, że dam jakoś radę przetrwać

btw na usta mogę polecić z ręką na sercu balsam Nuxe Reve de Miel, jestem przekonana, że to on uchronił mnie (jak dotąd) przed zajadami i zapaleniem (no, do pary od czasu do czasu z alantanem, ale ten mi się gdzieś zawieruszył już jakiś czas temu). Stosuję go codziennie na noc, jak ostatnio użyłam pomadki Avene Cold Cream to rano obudziłam się z tak spierzchniętymi ustami, że łomatko Także Nuxe'owi już będę wierna. Zwłaszcza że wydajny, używam od sierpnia i ciągle mam pół słoiczka
anu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-09, 11:38   #864
nata_sha
Raczkowanie
 
Avatar nata_sha
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 130
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez anu Pokaż wiadomość
U mnie wraz z nadejściem zimy tradycyjna susza na twarzy i pękająca skóra. Przy okazji jeszcze zwiększenie dawki się nałożyło i mam łuszczącą się, mega wrażliwą skórę Dostałam próbki Toleriane Ultra i zakupiłam krem Pharmaceris Emoliacti, mam nadzieję, że dam jakoś radę przetrwać

btw na usta mogę polecić z ręką na sercu balsam Nuxe Reve de Miel, jestem przekonana, że to on uchronił mnie (jak dotąd) przed zajadami i zapaleniem (no, do pary od czasu do czasu z alantanem, ale ten mi się gdzieś zawieruszył już jakiś czas temu). Stosuję go codziennie na noc, jak ostatnio użyłam pomadki Avene Cold Cream to rano obudziłam się z tak spierzchniętymi ustami, że łomatko Także Nuxe'owi już będę wierna. Zwłaszcza że wydajny, używam od sierpnia i ciągle mam pół słoiczka
o super! właśnie miałam pytać o coś do ust, bo mam mega popękane... zawsze miałam suche, ale teraz to przesada. nawet alantan nie pomaga...
nata_sha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-09, 11:47   #865
organizm
Zakorzenienie
 
Avatar organizm
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 000
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez anu Pokaż wiadomość
U mnie wraz z nadejściem zimy tradycyjna susza na twarzy i pękająca skóra. Przy okazji jeszcze zwiększenie dawki się nałożyło i mam łuszczącą się, mega wrażliwą skórę Dostałam próbki Toleriane Ultra i zakupiłam krem Pharmaceris Emoliacti, mam nadzieję, że dam jakoś radę przetrwać

btw na usta mogę polecić z ręką na sercu balsam Nuxe Reve de Miel, jestem przekonana, że to on uchronił mnie (jak dotąd) przed zajadami i zapaleniem (no, do pary od czasu do czasu z alantanem, ale ten mi się gdzieś zawieruszył już jakiś czas temu). Stosuję go codziennie na noc, jak ostatnio użyłam pomadki Avene Cold Cream to rano obudziłam się z tak spierzchniętymi ustami, że łomatko Także Nuxe'owi już będę wierna. Zwłaszcza że wydajny, używam od sierpnia i ciągle mam pół słoiczka
Toleriane Ultra jest bardzo fajny, polecam dobrze nawilża i łagodzi podrażnienia
__________________
"If you think you can, you can.
If you think you can't, you are right."
/Mary Kay Ash/

organizm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-09, 14:53   #866
malaga20
Raczkowanie
 
Avatar malaga20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 104
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Dziewczyny doradzcie!
na poczatku lutego mam wyciecie migdalow i dermatolog mowil,zebym miesiac wczesniej juz odstawila izo. Ale chce skonczyc cala serie, zeby wziac ta minimalna dawke.. nie wyrobie sie misiac wczesniej i teraz moje pytanie- moge przez tydzien-dwa brac zmaiast 40mg 60?;> on w ogole od 4 miesiaca zmiejsza dawke do 1 tabletki, ale wiem,ze duzo lekarzy zaleza brac ciagle taka sama dawke i tak tez zamierzam zrobic:P orpocz bolu kregoslupa nie mam innych dolegliwosci uciazliwych, no moze to swedzenie zuchwy, ale wytrzymam:P co myslicie? wiem,ze nie jestescie lekarzami, ale z wlasnego doswiadczenia prosze
malaga20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-09, 18:19   #867
AlexSandra3
Raczkowanie
 
Avatar AlexSandra3
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 61
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Mi wczoraj wybił dokładnie co do dnia drugi miesiąc brania Izoteku (teraz Aknenorminu). Cały czas wyskakują mi nowe wypryski, buzia jest w takim stanie (jak nie gorszym) jak przed rozpoczęciem kuracji. Nie wiem co myśleć o tym wszystkim.. Smutno mi.. Pokładałam ogromne nadzieje w tym leku...
AlexSandra3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-09, 21:53   #868
sokinky
Raczkowanie
 
Avatar sokinky
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 245
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez AlexSandra3 Pokaż wiadomość
Mi wczoraj wybił dokładnie co do dnia drugi miesiąc brania Izoteku (teraz Aknenorminu). Cały czas wyskakują mi nowe wypryski, buzia jest w takim stanie (jak nie gorszym) jak przed rozpoczęciem kuracji. Nie wiem co myśleć o tym wszystkim.. Smutno mi.. Pokładałam ogromne nadzieje w tym leku...
Oj, skąd ja to znam Może mój przypadek podniesie Cię na duchu. Przed rozpoczęciem terapii naczytałam się o spektakularnych efektach po tygodniu, dwóch brania. Gładka skóra, zero błyszczenia, palce lizać. A to nieprawda, wierz mi Oczywiście, pewnie są przypadki, w których już po kilku dniach widać różnicę, ale u większości przychodzi to z czasem. Ja również w drugą "miesięcznicę" podsumowałam stan swojej skóry jako kiepski, ponieważ wciąż wyskakiwały mi pryszcze, bolące, głębokie. Dziś, mija mi 2 miesiące i 9 dni...cera poprawiła się z dnia na dzień. To działa jak wysyp - budzisz się po nocy i niespodzianka Zobaczysz, Ciebie też to czeka, nie trać nadziei i bądź cierpliwa, lada dzień Twoja buzia też będzie gładka
__________________
When I die, bury me upside down, so the world can kiss my ass!
sokinky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-10, 06:29   #869
AlexSandra3
Raczkowanie
 
Avatar AlexSandra3
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 61
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez sokinky Pokaż wiadomość
Oj, skąd ja to znam Może mój przypadek podniesie Cię na duchu. Przed rozpoczęciem terapii naczytałam się o spektakularnych efektach po tygodniu, dwóch brania. Gładka skóra, zero błyszczenia, palce lizać. A to nieprawda, wierz mi Oczywiście, pewnie są przypadki, w których już po kilku dniach widać różnicę, ale u większości przychodzi to z czasem. Ja również w drugą "miesięcznicę" podsumowałam stan swojej skóry jako kiepski, ponieważ wciąż wyskakiwały mi pryszcze, bolące, głębokie. Dziś, mija mi 2 miesiące i 9 dni...cera poprawiła się z dnia na dzień. To działa jak wysyp - budzisz się po nocy i niespodzianka Zobaczysz, Ciebie też to czeka, nie trać nadziei i bądź cierpliwa, lada dzień Twoja buzia też będzie gładka
Oby Sokinky, trzymam Cię za słowo Będę pisać na bieżąco. Na razie jest kiepsko, dziś np obudziłam się z nowymi, trzema "wulkanami" na policzku (a dokładniej na całej długości kości policzkowej;/) oczywiście nie pomijając całej masy niedoskonałości które już mam.....
AlexSandra3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-10, 11:31   #870
Tinkerbell_
Raczkowanie
 
Avatar Tinkerbell_
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: ***Nibylandia***
Wiadomości: 195
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Kochane wiecie może czy w trakcie brania Akne mogę pić Ferwex? Zaczyna mi sie jakieś przeziębienie i narazie wzięłam wit C oraz rutinoscorbin i tak sie zastanawiam nad tym ferwexem ...
Tinkerbell_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-19 14:47:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:25.