skóra twarzy...nos... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-20, 09:15   #1
suzan916
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2

skóra twarzy...nos...


W przyszłości chciałabym zrobić sobie operacje nosa ale słyszałam że nieco trudniej jest gdy ktoś ma grubą skórę, a ja już nie wiem czy mam grubą czy jaką...
A tak poza tym to mam 17 lat a jakby za dużo skóry na twarzy, gdy się uśmiecham zaznaczone części na zdjęciu się rozszerzają...robią się takie wałki skóry...przy czym rozszerza mi się nos (przy uśmiechu)...gdy leże skóra tak jakby obwisa... Unikam uśmiechu z zębami bo wyglądam okropnie (zęby mam proste) to wszystko przez ten nos i policzki. Mam krótką twarz przez co wyglądam jeszcze gorzej. I ta krzywa dolna warga..nie wiem czy można mieć więcej niedoskonałości niż ja
I czy można przy takim czymś przeprowadzić korekcje nosa??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg hayley-twarz-williams-usmiech.jpg (109,1 KB, 60 załadowań)
suzan916 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 18:51   #2
FiziMizi
Raczkowanie
 
Avatar FiziMizi
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 125
Dot.: skóra twarzy...nos...

Cytat:
Napisane przez suzan916 Pokaż wiadomość
W przyszłości chciałabym zrobić sobie operacje nosa ale słyszałam że nieco trudniej jest gdy ktoś ma grubą skórę, a ja już nie wiem czy mam grubą czy jaką...
A tak poza tym to mam 17 lat a jakby za dużo skóry na twarzy, gdy się uśmiecham zaznaczone części na zdjęciu się rozszerzają...robią się takie wałki skóry...przy czym rozszerza mi się nos (przy uśmiechu)...gdy leże skóra tak jakby obwisa... Unikam uśmiechu z zębami bo wyglądam okropnie (zęby mam proste) to wszystko przez ten nos i policzki. Mam krótką twarz przez co wyglądam jeszcze gorzej. I ta krzywa dolna warga..nie wiem czy można mieć więcej niedoskonałości niż ja
I czy można przy takim czymś przeprowadzić korekcje nosa??


Przepraszam a co z Twoim nosem jest nie tak? Bo jeśli to Ty na tym zdjęciu to widzę całkiem zgrabny nos
FiziMizi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 19:48   #3
arrachne
Zadomowienie
 
Avatar arrachne
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 363
Dot.: skóra twarzy...nos...

Cytat:
Napisane przez FiziMizi Pokaż wiadomość
Przepraszam a co z Twoim nosem jest nie tak? Bo jeśli to Ty na tym zdjęciu to widzę całkiem zgrabny nos
To nie autorka jest na zdjęciu
__________________
Trust me I' ll be a doctor
WUM - lekarski - rok 2.




arrachne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 20:34   #4
FiziMizi
Raczkowanie
 
Avatar FiziMizi
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 125
Dot.: skóra twarzy...nos...

Cytat:
Napisane przez arrachne Pokaż wiadomość
To nie autorka jest na zdjęciu
A kto?
Jeśli jakaś aktorka, piosenkarka to pewnie nie znam bo nie posiadam tv w domu i nie czytam portali z plotami także za wygłup przepraszam
FiziMizi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-20, 12:33   #5
drakus
Raczkowanie
 
Avatar drakus
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 47
Dot.: skóra twarzy...nos...

dafaqq! !!! jakbym czytała siebie o kohwa tez mam 17 i o borze szok ze ktos ma tak samo! !! w identycznych miejscach i w ogole o matko. glowny moj problem tak naprawde, nienawidze tego ja zawsze sie wstyde usmiechac to jest okropne najgorsze ze kazdy ma piekny nos i nic sie nie rozszerza tylko zawsze ja i tylko ja tak mam wsrod wogle wszystkich moich znajomych . no nie wiem czy przesadzan troche ale naprawdr... co ja mam robic pytanie, najgorsze jest to że nic nie moge zrobić o
drakus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-21, 09:59   #6
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: skóra twarzy...nos...

Cytat:
Napisane przez drakus Pokaż wiadomość
dafaqq! !!! jakbym czytała siebie o kohwa tez mam 17 i o borze szok ze ktos ma tak samo! !! w identycznych miejscach i w ogole o matko. glowny moj problem tak naprawde, nienawidze tego ja zawsze sie wstyde usmiechac to jest okropne najgorsze ze kazdy ma piekny nos i nic sie nie rozszerza tylko zawsze ja i tylko ja tak mam wsrod wogle wszystkich moich znajomych . no nie wiem czy przesadzan troche ale naprawdr... co ja mam robic pytanie, najgorsze jest to że nic nie moge zrobić o
Możesz siebie zaakceptować

---------- Dopisano o 10:59 ---------- Poprzedni post napisano o 10:56 ----------

Cytat:
Napisane przez suzan916 Pokaż wiadomość
W przyszłości chciałabym zrobić sobie operacje nosa ale słyszałam że nieco trudniej jest gdy ktoś ma grubą skórę, a ja już nie wiem czy mam grubą czy jaką...
A tak poza tym to mam 17 lat a jakby za dużo skóry na twarzy, gdy się uśmiecham zaznaczone części na zdjęciu się rozszerzają...robią się takie wałki skóry...przy czym rozszerza mi się nos (przy uśmiechu)...gdy leże skóra tak jakby obwisa... Unikam uśmiechu z zębami bo wyglądam okropnie (zęby mam proste) to wszystko przez ten nos i policzki. Mam krótką twarz przez co wyglądam jeszcze gorzej. I ta krzywa dolna warga..nie wiem czy można mieć więcej niedoskonałości niż ja
I czy można przy takim czymś przeprowadzić korekcje nosa??
Ja nie widzę na zdjeciu żadnych niedoskonałosci modelki:P Zmien fryzurę, może ona trochę wydłużyć twarz. Skup się na tym co możesz w sobie poprawić, co masz ładne. Masz np. proste zeby... Dlaczego by nie pokazywac ich uśmiechajac się Odpowiedni makijaż może poprawić kontury twarzy jak i nosa.
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:41.