Jasny podkład - zbiorczy cz II - Strona 164 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-09-23, 18:34   #4891
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Wlasnie o rodzaj podkladu mi chodzilo. Ja jestem "skazana" na 00, na szczescie jestem w miare neutralna, wiec podtony nie maja az takiego znaczenia.
Obczaje skin foundation
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 19:22   #4892
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Jest fajny, delikatny. Ma dobry sklad. Krycie ma ponizej sredniego
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 19:24   #4893
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Dzieki. nie zalezy mi na duzym kryciu, jesli tylko kolor nie bedzie bardzo kiepski to go wezme.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-25, 13:34   #4894
bezowa1992
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 33
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Tez mam problemy z jasnym podkladem... Jak nie za rozowy, to za ciemny, to za zolty :brzyda l: Kupilam nie dawno juz starego i legendarnego true match w kolorze 1 i jest baaardzo jasny!!ma tez swietny kolor, ani za rozowy ani za zolty
__________________
Studentka political science zapuszczamy wloski!!
bezowa1992 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-25, 20:49   #4895
Freya666
Rozeznanie
 
Avatar Freya666
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 882
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

True Match n1 to nie jest bardzo jasny kolor niestety.
Freya666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-25, 21:13   #4896
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Może o C1 chodzi, nowa wersja jest jaśniejsza niż stara.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-26, 08:38   #4897
BiteAddict
Rozeznanie
 
Avatar BiteAddict
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 924
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Nowa wersja True Match N1 jest całkiem całkiem, dla mnie dobry kolor na lato Nie opalałam się, ale coś tam koloru złapałam i MAP 1nb już był za jasny (jesień, zima jest okej).

Dziewczyny, jasny i lekki korektor pod oczy, nie musi być mocno kryjący, ktoś coś?
Kupiłam Collection Lasting Perfection, kolor jakoś uszedł w lecie, ale jak mi to zaczęło oksydować na ciemno różowo to prawie zawału dostałam
__________________
Kotoperz
BiteAddict jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-26, 12:49   #4898
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez BiteAddict Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jasny i lekki korektor pod oczy, nie musi być mocno kryjący, ktoś coś?
Kupiłam Collection Lasting Perfection, kolor jakoś uszedł w lecie, ale jak mi to zaczęło oksydować na ciemno różowo to prawie zawału dostałam
Astor Perfect Stay najjaśniejszy (dodano: 001 Ivory ) - zaskakująco jasny jak na produkt drogeryjny i w dodatku fajny sam w sobie. Collection u mnie też się utlenia bardzo mocno :/ I nie lubię go pod oczy bo jest taki suchy...

Mam raczej średnie wspomnienia z Astorem, a ten korektor miło mnie zaskoczył

Nyx jest dość jasny i nie oksyduje ale średnio się nadaje pod oczy moim zdaniem, też jest taki zbyt suchy.

Edytowane przez 5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Czas edycji: 2015-09-26 o 15:24
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-26, 14:27   #4899
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

A może astor skin match? Ktoś miał?
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-27, 10:17   #4900
42ea103cec02fd8d03ac89a0112f5ff2db6bbf9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 12
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Jeśli chodzi o korektor to polecę Ci tanie, proste, ale jakież dobre rozwiązanie - Maybelline Affinitone. Najjaśniejszy jest naprawdę jasny, mój ulubieniec pod oczy. Nie wyszusza skóry tak, jak np. Astor Perfect Stay. Ładnie się wtapia, kryje co trzeba jeśli ktoś nie ma wielgachgnych sińców, a normalne poniewyspaniowe
42ea103cec02fd8d03ac89a0112f5ff2db6bbf9a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-28, 19:07   #4901
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

A miałyście LUMENE - TRIPLE STAY?
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-29, 23:14   #4902
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Kupilam Bobbi Brown Skin Foundation w kolorze Porcelain. Alabaster byl odrobine jasniejszy, natomiast duzo bardziej rozowy i wygladalam w nim na chora. Porcelain ma w tym momencie kolor idealny, nawet jak mi do konca zejdzie opalenizna chyba nie bedzie tragedii.

Mialam go dzisiaj na twarzy calutki dzien i jestem bardzo zadowolona. Nie podkreslil suchych skorek, ladnie sie utrzymal, ladnie sie wtopil, wlasciwie nie widac bylo go na skorze.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-01, 10:20   #4903
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Kupilam Bobbi Brown Skin Foundation w kolorze Porcelain. Alabaster byl odrobine jasniejszy, natomiast duzo bardziej rozowy i wygladalam w nim na chora. Porcelain ma w tym momencie kolor idealny, nawet jak mi do konca zejdzie opalenizna chyba nie bedzie tragedii.

Mialam go dzisiaj na twarzy calutki dzien i jestem bardzo zadowolona. Nie podkreslil suchych skorek, ladnie sie utrzymal, ladnie sie wtopil, wlasciwie nie widac bylo go na skorze.
wspaniale, mam nadzieje ze bedzie Ci dobrze sluzyl
Ja tez go dzis "nosze"
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-01, 17:24   #4904
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Poki co jest naprawde niezle. bardzo fajny podklad.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-03, 15:31   #4905
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Dziewczyny, a astor skin match? Bo jasne są widzę
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-03, 18:28   #4906
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a astor skin match? Bo jasne są widzę
Nie są jasne, mam najjaśniejszy odcień i jest dużo za ciemny.
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 20:22   #4907
Layane
Raczkowanie
 
Avatar Layane
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 63
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Dziewczyny mam do was pytanie. Wydaje mi się, że znalazłam sobie kolor podkładu, True Match N1 wydaje mi się pasować(a przynajmniej ta poprzednia wersja), korektor 1 ivory pasuje mi pod oczy .
Problem w tym, że nie przepadam za tą firmą i szukam odpowiedników z tej samej lub niższej półki cenowej. Proszę was bardzo o jakieś wskazówki bo nie wiem już na co patrzeć.
Layane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-01, 22:23   #4908
DzikiLesnyKot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 163
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Poszukuję na cito lepszego zamiennika do Loreal True Match odcień n01 (starsza wersja). Zużyłam 2 opakowania, do tej pory byłam baardzo zadowolona bo kolor idealny i krycie też super. Ale niestety coś mi się porobiło z cerą, mam masę krost, zapchanych porów, a pokład dodatkowo podkreśla suche skórki i nie trzyma się tak jak kiedyś. Przykładowo przy malowaniu linii wodnej, zostaje mi na opuszkach palców a na twarzy są ślady. Próbowalam już: Borjouis Helthy Mix (porażka) Clarins Everlasting foundation nr 103 bodajże (kolejna porażka, na dodatek droga, dobrze, że miałam próbkę) i paese nr 300 ten nawilżający (ten super nawilżający, ale niesamowicie się świecił i odcień za pomarańczowy) . Może ktoś miał podobny problem i ma już swój ideał godny polecenia? Najlepiej żeby podkład nie przekraczał 50 zł . Myślę, że dobre by było, żeby był nawilżający, mam mieszaną cerę przesuszoną bardzo, ale jednocześnie mocno świecącą się w na czole. Od miesiąca ją leczę ale wiadomo, to bardziej długoterminowa akcja, a mój Loreal się kończy i myślę, że może to byłby dobry moment na zmianę pokładu? Mam nadzieję, że nie mam zbyt wygórorowanych wymagań
__________________
__________________

"Szukamy siebie zawsze nie tam, gdzie trzeba:
przeszłość, przyszłość
a ucieka nam piękno.. Czego? Teraz.
Trzeba to zmienić szybko"
DzikiLesnyKot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-02, 06:24   #4909
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Ja sobie kupiłam ostatnio rimmel lasting finish nude, najjasnieszy. Leciutko wpada w różowy, ale odrobinkę tylko. Fajny.
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-02, 16:58   #4910
JustDreaming
Rozeznanie
 
Avatar JustDreaming
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 757
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Czy któraś z was testowała podkład z Ingrid Idealumi? Najjaśniejszy odcień wygląda bardzo zachęcająco na swatchach i jest w żółtej tonacji Poziom jasności z tego co widziałam na poziomie Pierre Rene Skin Balance w kolorze 20.
JustDreaming jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-02, 17:32   #4911
Cytrynusia
Rozeznanie
 
Avatar Cytrynusia
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 500
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez JustDreaming Pokaż wiadomość
Czy któraś z was testowała podkład z Ingrid Idealumi? Najjaśniejszy odcień wygląda bardzo zachęcająco na swatchach i jest w żółtej tonacji Poziom jasności z tego co widziałam na poziomie Pierre Rene Skin Balance w kolorze 20.
Mam Ingrid IdealFace i najjasniejszy jest praktycznie baaardzo jasny. Jestem mega bladziochem a ten najjasniejszy jest dla mnie ciut za jasny.
Cytrynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-02, 17:58   #4912
11misiu11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 303
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Dla mnie też jest za jasny a jestem baardzo jasna
11misiu11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-02, 17:59   #4913
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez JustDreaming Pokaż wiadomość
Czy któraś z was testowała podkład z Ingrid Idealumi? Najjaśniejszy odcień wygląda bardzo zachęcająco na swatchach i jest w żółtej tonacji Poziom jasności z tego co widziałam na poziomie Pierre Rene Skin Balance w kolorze 20.
Ja mam. I lubię. Bardzo żółty nie jest; taki bardziej brudnawy beż.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-02, 19:27   #4914
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Akurat szłam do Natury, to stwierdziłam, że sobie zerknę na ten podkład, o którym pisze JustDreaming i porównałam ze Skin Balance od Pierre Rene :P
Jasnością są zbliżone, może na fotce Ingrid wychodzi ciemniej, ale dlatego, że jest bardziej żółty od Pierre Rene.
Nie kupiłam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nvbn.jpg (477,7 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2015-11-02 18.jpg (461,2 KB, 39 załadowań)
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-02, 19:55   #4915
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Propo Verony: podkład Mineral Silk & Lift z serii Ingrid od jakiegoś czasu ma nowy, jasny odcień. Odcień nazywa się Light Ivory -kość słoniowa(280). Kupiłam go jakiś czas temu za niecałe 8 zł, myślę nad zrobieniem zapasów. Fajnie kryje, nie ciemnieje zbytnio, a mam z tym wielki problem. Jasność na poziomie Buff Revlonu, może nawet trochę jaśniejszy. Dla typowych żółtków będzie zbyt chłodny, ale nie widzę w nich chamskich różowych tonów. Dla mnie to taki neutralek, jasny beż. Jeżeli ktoś nie jest skrajnie ciepły albo chłodny, powinien być zadowolony.
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-03, 08:13   #4916
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Ja mam. I lubię. Bardzo żółty nie jest; taki bardziej brudnawy beż.
możesz napisać coś więcej? Jak kryje, trwałość i wykończenie-czy mocno tłusty jest? Oglądałam go już jakiś czas temu i kolor nawet mi się spodobał
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-03, 12:53   #4917
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
możesz napisać coś więcej? Jak kryje, trwałość i wykończenie-czy mocno tłusty jest? Oglądałam go już jakiś czas temu i kolor nawet mi się spodobał
Przyznam szczerze, że jestem zaskoczona jakością tego podkładu. Spodziewałam się marnego, ciężkiego tłuściocha, który po dwóch godzinach wlezie w zmarszczki i spłynie. A tutaj niespodzianka - podkład daje radę. Jest gęsty - i to bardzo. Nałożony na rękę nie spływa. Nie lubię takich podkładów, ale tutaj podkład nadrabia łatwością aplikacji. Fajnie rozprowadza się jajkiem, gęstym pędzlem, palcami. Nie potrafię go rozprowadzić pędzlem języczkowym, ale w ogóle taki pędzel mi nie leży. Krycie ma średnie. Nie lekkie, ale nie jest to też szpachla. Rumień i czerwony nos mi przykrył. Z wielkim pryszczem na policzku sobie nie poradził, ale nawet korektor ma z nim problem. Trwałość bardzo okej. Przypudrowany bambusem wytrzymuje 8 godzin. Dłużej go nie nosiłam. Przez ten czas ładnie utrzymał róż, rozświetlacz i bronzer. Trochę zlazł mi z nosa, ale mi wszytko z niego złazi, więc nawet nie zwracam na to uwagi.
Jeśli chodzi o oksydację, to u mnie trochę ciemnieje. Na ręku bardzo, na twarzy jakby mniej. Mi to nie przeszkadza, bo granica nie jest jakoś bardzo widoczna. W zasadzie widzę ją tylko ja
Wykończenie zaś jest półmatowe. Żadne tam rozświetlające. Nie jest to tępy mat a'la kreda, ale do satyny temu daleko.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-03, 12:54   #4918
JustDreaming
Rozeznanie
 
Avatar JustDreaming
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 757
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
możesz napisać coś więcej? Jak kryje, trwałość i wykończenie-czy mocno tłusty jest? Oglądałam go już jakiś czas temu i kolor nawet mi się spodobał
też jestem ciekawa, opinie na KWC raczej pozytywne a właśnie kończę AA Satin i nie wiem czy zostać przy nim czy testować nowy
JustDreaming jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-03, 13:57   #4919
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Przyznam szczerze, że jestem zaskoczona jakością tego podkładu. Spodziewałam się marnego, ciężkiego tłuściocha, który po dwóch godzinach wlezie w zmarszczki i spłynie. A tutaj niespodzianka - podkład daje radę. Jest gęsty - i to bardzo. Nałożony na rękę nie spływa. Nie lubię takich podkładów, ale tutaj podkład nadrabia łatwością aplikacji. Fajnie rozprowadza się jajkiem, gęstym pędzlem, palcami. Nie potrafię go rozprowadzić pędzlem języczkowym, ale w ogóle taki pędzel mi nie leży. Krycie ma średnie. Nie lekkie, ale nie jest to też szpachla. Rumień i czerwony nos mi przykrył. Z wielkim pryszczem na policzku sobie nie poradził, ale nawet korektor ma z nim problem. Trwałość bardzo okej. Przypudrowany bambusem wytrzymuje 8 godzin. Dłużej go nie nosiłam. Przez ten czas ładnie utrzymał róż, rozświetlacz i bronzer. Trochę zlazł mi z nosa, ale mi wszytko z niego złazi, więc nawet nie zwracam na to uwagi.
Jeśli chodzi o oksydację, to u mnie trochę ciemnieje. Na ręku bardzo, na twarzy jakby mniej. Mi to nie przeszkadza, bo granica nie jest jakoś bardzo widoczna. W zasadzie widzę ją tylko ja
Wykończenie zaś jest półmatowe. Żadne tam rozświetlające. Nie jest to tępy mat a'la kreda, ale do satyny temu daleko.
dziękuję bardzo mnie to zachęca będę dziś w naturze to go sobie kupię. Takie gęste to najlepiej gąbeczką aplikować, ja też nie lubię języczkowych pędzli smużą tylko, szczególnie gęściejsze podkłady. Ktoś na KWC chyba przesadził bo go jasnością do Siberii porównał
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-03, 14:38   #4920
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
dziękuję bardzo mnie to zachęca będę dziś w naturze to go sobie kupię. Takie gęste to najlepiej gąbeczką aplikować, ja też nie lubię języczkowych pędzli smużą tylko, szczególnie gęściejsze podkłady. Ktoś na KWC chyba przesadził bo go jasnością do Siberii porównał
Nie, jest ciemniejszy niż Siberia. Na jasność to coś jak ten nowy Catrice, tylko tonacja ciekawsza.
Jaśniejszy od niego jest IdealFace. Kolor bardzo ładny. Ale jakość fatalna - podkład jest bardzo nietrwały. Po dwóch godzinach od aplikacji włazi w bruzdy i wygląda nieświeżo.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-02 22:38:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:03.