Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2 - Strona 186 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-01, 21:28   #5551
włoczykijka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ze wsi
Wiadomości: 1 464
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

BUUUUUUUUUUUUUUUUUU Dziś sie pokłóciłam z matką.Mocno.Ogólnie poszło o to że obie jesteśmy psychiczne(normalka) I ...potem poszłam do łazienki z myślą że ,,umyję się" ale nie, zrobiłam sobie masakrę na policzkach, tzn wszystkie zaskórniki poszly w siną dal Kurczę,ale miałam czerwoną gębe.Pieknie.Więc dałam i ją przetarłam wodą utlenioną a teraz mam na sobie maseczkę z czarnego błota...I w dodatku nie dostałam wymarzonej pracy, wszystko się wali a ja musiałam sobie jeszcze twarz zwalic
PO PÓŁ ROKU (nie)wyciskania!!!!!!!
__________________
,,Legenda o smoku głosi,żeby nie zaspokajać głodu byle baranem."-Marek Kondrat
włoczykijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-01, 21:44   #5552
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Ale się załatwiłam miałam trochę podsuszoną cerę, więc chciałam nawilżyć. Wzięłam próbkę kremu LRP Toleriane z apteki i totalnie mnie po nim wysypało. Oczywiście powyciskałam. Załamka dlaczego wszystko mnie zapycha
azure jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-01, 21:48   #5553
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez włoczykijka Pokaż wiadomość
BUUUUUUUUUUUUUUUUUU Dziś sie pokłóciłam z matką.Mocno.Ogólnie poszło o to że obie jesteśmy psychiczne(normalka) I ...potem poszłam do łazienki z myślą że ,,umyję się" ale nie, zrobiłam sobie masakrę na policzkach, tzn wszystkie zaskórniki poszly w siną dal Kurczę,ale miałam czerwoną gębe.Pieknie.Więc dałam i ją przetarłam wodą utlenioną a teraz mam na sobie maseczkę z czarnego błota...I w dodatku nie dostałam wymarzonej pracy, wszystko się wali a ja musiałam sobie jeszcze twarz zwalic
PO PÓŁ ROKU (nie)wyciskania!!!!!!!
Ojoj. Pół roku, piękny wynik... Zapewne to przez kłótnię. To dowód na to, że jednak wyciskanie mamy na podłożu psychicznym. Beznadzieja Dobrze że chociaż masz tą maseczkę, powinna pomóc. Może nawet jutro będzie do przeżycia. Daj znać... Zaczynasz od nowa, ale tak daleko zaszłaś, że wierzę że Ci się uda. Trzymaj się...

Ja nawet maseczki żadnej pod ręką nie mam, więc tylko siedzę i załamuje ręce nad sobą.
azure jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-01, 22:05   #5554
eLWhy
Zadomowienie
 
Avatar eLWhy
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 204
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Ja się załamuję jak na forum widzę posty 'poradziłam sobie z trądzikiem', wchodze na profil dziewuszki, a tam 16-17 lat :/ iel czasu one się z nim męczyły? rok? dwa?
ja się męczę z trądzikiem od lat 7-8 i wcale się nie zanosi, żebym miała definitywnie tę wojnę zakończyć.

Jeszcze jak patrzę w niektórych lustrach i widzę swoje policzki to oj...
gdzieniegdzie myślałam, że to pory - ale to takie dziurki, nie za głębokie, ale większe. A to znaczy tylko - blizny... cholera jasna :|

Zaraz sie zbieram do kąpieli. Strzeżcie mnie od lustra jak wyjjdę z wanny, bo spirytus mi sie skończył i nawet nie będę miała czym zdezynfekować..
A byłam dziś u fryzjera i nieco bardziej mam ryjek odsłonięty przy nowej fryzurce, więc przyszczom precz! :|

No i za jakiś tydzień będzie @... tylko czy przy tabeltkach anty w ogóle można o tym mówić, skoro nie ma owulacji? Nie wiem czy to wytłumaczy jakikolwiek wysyp, mam nadzieję, że się takiego nie doczekam.

Ech
__________________
walka z trądzikiem (teraz: Locacid+Yaz / było: Syndi35,Zorac,kwas salicylowy+borowy (borny?) ,DalacinT, Clindacne,Klindacin,Duac, Isotrexin,Benzacne,Zinery t,Tetralysal, Metronidazol, Differin,Epiduo)

eLWhy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-01, 22:33   #5555
włoczykijka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ze wsi
Wiadomości: 1 464
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez azure Pokaż wiadomość
Ojoj. Pół roku, piękny wynik... Zapewne to przez kłótnię. To dowód na to, że jednak wyciskanie mamy na podłożu psychicznym. Beznadzieja Dobrze że chociaż masz tą maseczkę, powinna pomóc. Może nawet jutro będzie do przeżycia. Daj znać... Zaczynasz od nowa, ale tak daleko zaszłaś, że wierzę że Ci się uda. Trzymaj się...

Ja nawet maseczki żadnej pod ręką nie mam, więc tylko siedzę i załamuje ręce nad sobą.
heh w dodatku jeszcze dzis okresu dostałam a wieczorem mi szczególnie widać te zaskóniki, pory itp i poszło. za to rano mam po prostu rozszerzone pory i tak nie widać pewnie,że dam znac.poki co trzymam tę maseczke calą noc.mam nadzieje,ze wydobrzeje...eh, pół roku aż sama sobie się dziwie ze tyle wytrzymalam...ale teraz dostalam nauczke i mam
__________________
,,Legenda o smoku głosi,żeby nie zaspokajać głodu byle baranem."-Marek Kondrat
włoczykijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-01, 22:38   #5556
omeczka
Raczkowanie
 
Avatar omeczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 186
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez eLWhy Pokaż wiadomość
Ja się załamuję jak na forum widzę posty 'poradziłam sobie z trądzikiem', wchodze na profil dziewuszki, a tam 16-17 lat :/ iel czasu one się z nim męczyły? rok? dwa?
ja się męczę z trądzikiem od lat 7-8 i wcale się nie zanosi, żebym miała definitywnie tę wojnę zakończyć.
....
Ech
mi sie tradzik zaczal od pazdziernika najpierw pojedyncze @ a pozniej strasznie mnie wywalilo, pryszcz na pryszczu i jeszcze mialam bolace plamy i gule. teraz na szczescie zero bardzo sie ciesze bo wkoncu moj horror minal. jedynie co mi pozostalo blizny;/ i to kupeee. ;( mam nadzieje ze na przyszlosc mi tyle tego wiecej nie wyjdzie, bo nie wytrzymam drugiego takiego razu;(.
__________________
`` Greckie wino ma smak Twoich ust. Namiętnych ust. Gorących tak, jak żar.``...
omeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-01, 23:22   #5557
eLWhy
Zadomowienie
 
Avatar eLWhy
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 204
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

no sama widzisz. Ile ja pieniędzy wydałam na leki, kosmetyki i inne paskudztwa, to już nawet nie liczę. pól gimnazjum, całe liceum i całe studia męczę się, żeby to leczyć i tuszowac. I nic. Nawet nie dane mi było poczuć się ładną (chyba, że przysiadłam nad swoim zdjęciem w photoshopie, ale to już inna bajka), bo jak patrzę w lustro to widzę tylko nowe pryszcze, grudki czy inne zaskórniki ;(
Mały zwrot akcji był na początku brania hormonów. Ale nie wiem ile czasu musiałabym się tym truć, żey dało stałe efekty. Tym bardziej, że chcę odstawić, bo ewidentnie mi szkodzą... Tylko wciąż jeszcze jednak wolę się truć niż załamywac jeszcze gorszym stanem mojej skóry

A marudzę, bo znowu mi coś wyskoczyło. na brwi - chyba się coś w mieszku włosowym przyblokowało (od 3 dni się na to zanosiło), i na policzku, jak zmyłam tormentiol. To na policzku to dzisiejsze, ale już ponaciskałam i coś czuję, że będzie gorzej (tfu tfu).
Jakbym mało miała do zajmowania się (przebarwienia po gulach i jakieś nierówności w 'starych' miejscach wciąż czekają na zniknięcie... )

Nie mam siły.
Tylko czemu w tej walce nie można się poddać? :/
__________________
walka z trądzikiem (teraz: Locacid+Yaz / było: Syndi35,Zorac,kwas salicylowy+borowy (borny?) ,DalacinT, Clindacne,Klindacin,Duac, Isotrexin,Benzacne,Zinery t,Tetralysal, Metronidazol, Differin,Epiduo)

eLWhy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-01, 23:41   #5558
shima
Raczkowanie
 
Avatar shima
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 247
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

poległam cała broda i nos zmasakrowane. Siedze teraz zła z maseczka na twarzy i zastanawiam sie nad psychologiem
mam dosyć
shima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-01, 23:43   #5559
niesmiala16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: z daleka ;)
Wiadomości: 15
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

gdy przeczytalam wasze opinie to z tego szoku przyzekam ze nie bede nigdy juz wyciskac krostek ....

mam dopiero 16 lat wiec zaprzestane zeby nie bylo gorzej..
nigdy sie nad tym nie zastanawialam glebiej ale teraz mozna bylo bys sie zaczac tym martwic
od zawsze mam krostki na twarzy i na dodatek bardzo jasna skore wiec anwt gdy sie opale skora schodzi a wszstko inne zostaje;/;/;/ przynajmniej plecki sa w lepszym stanie
moja siostra brala hormony i wtedy bardzo sliczna miala twarz ale zaczelo jej przszkadzac to ze od tych tablketek zle sie czuje i nie wiadomo jak w przyszlosci jesli chodzi o dzeci... wiec przestala i teraz razem mmusimy uzywac czegos na tradzik naraziue jest to tonik i pasta cynkowa ktora nam bardzo pomaga ;D

zycze powodzenia i troche jeszcze poszperam moze znajde co na temat jakis preparatów moze cos jeszcze zaczne zeby polepszyc cere
niesmiala16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-02, 00:31   #5560
QsQs
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez shima Pokaż wiadomość
poległam cała broda i nos zmasakrowane. Siedze teraz zła z maseczka na twarzy i zastanawiam sie nad psychologiem
mam dosyć
Oj shima niedobrze. Niedawno cisnęłaś przecież! Daj brodzie odpocząć troche... A Ty probujesz jakoś przeciwdziałać tym zaskórnikom na brodzie? bo ja tylko glinka&peeling właściwie. Nie wiem co na to dać.
Ja nie dam rady jej nie cisnąc w ogóle ale postanowiłam, ze bede probować robić jak najdłuższe przerwy miedzy 'sesjami' (czyli okolo tygodnia).
QsQs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-02, 04:11   #5561
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Jeszcze niedawno pisalam,ze juz nigdy nie tkne swojej skory...a jednak.Wczoraj bylam jakas poddenerwowana i zaczelo sie.Zabralam sie za swoje ramiona i doprowadzilam je do oplakanego stanu.A bylo juz naprawde dobrze...wszystko zagojone.Mam dosyc okaleczania swojego ciala,bo jak mozna nazwc cisniecie paznokciami skory do ranek,do ogromnych czerwonych plackow.Wyciskalam...i czulam psychiczna ulge.Nie potrafilam sie opanowac mimo tego,ze widzialam,ze za chwile bede wygladac jak tredowata.Po wszystkim nie czulam nic...oprocz wstretu do siebie za to co zrobilam sama sobie.Poplakalam sie.
Mam nadzieje,ze to byl ostatni raz.Wygladu moich ramion nie da sie opisac.Klade maske z glinki i Sudocrem na noc.Dajcie mi sile,zebym juz nigdy,ale to nigdy nie tknela swojej skory.......
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-02, 07:41   #5562
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez Candy Supcio Pokaż wiadomość
Jeszcze niedawno pisalam,ze juz nigdy nie tkne swojej skory...a jednak.Wczoraj bylam jakas poddenerwowana i zaczelo sie.Zabralam sie za swoje ramiona i doprowadzilam je do oplakanego stanu.A bylo juz naprawde dobrze...wszystko zagojone.Mam dosyc okaleczania swojego ciala,bo jak mozna nazwc cisniecie paznokciami skory do ranek,do ogromnych czerwonych plackow.Wyciskalam...i czulam psychiczna ulge.Nie potrafilam sie opanowac mimo tego,ze widzialam,ze za chwile bede wygladac jak tredowata.Po wszystkim nie czulam nic...oprocz wstretu do siebie za to co zrobilam sama sobie.Poplakalam sie.
Mam nadzieje,ze to byl ostatni raz.Wygladu moich ramion nie da sie opisac.Klade maske z glinki i Sudocrem na noc.Dajcie mi sile,zebym juz nigdy,ale to nigdy nie tknela swojej skory.......
Znam ten bol-tez mam takie ataki wyciskania.
Wiesz co-kup sobie ten zel i myj nim plecy-mi pomogl bardzo(juz nie czuje zadnych nowych krost i nie korci mnie do wyciskani ani do rozdrapywania)-chyba te kwasy tak zadzialaly-skora gladka,blizny sie goja-pozatym pieknie pachnie kokosem i jest b tani i w dodatku organic-powinnas go dostac w sklepach typu organic:
http://www.luckyvitamin.com/item/?it...te=google_base
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-02, 11:46   #5563
shima
Raczkowanie
 
Avatar shima
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 247
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

QsQs jeśli chodzi o moją brodę to chyba nic szczególnego dla niej zrobić nie mogę oprócz nie wyciskania. Codziennie myje twarz żelem do mycia twarzy Lirene nawilzająco kojący, który sobie chwalę i ok raz na tydzień uzywam peelingu morelovego z st ives i to wszystko. Nic więcej mi nie potrzeba bo nie mam trądziku jeśli nie wyciskam to broda i nos wyglądają normalnie bo przeciez tych grudek i zaskórników nie widać.
Dzisiaj myślałam ze wstane z totalna masakrą na twarzy, ale nie jest tak źle tylko jak pieknie by było gdybym nic nie ruzyła uhhh jestem wściekła na siebie.
Musimy z tym skonczyć dziewczyny bo będzie coraz gorzej. Moja ciocia drapie iwyciska tak jak my i widzę jak jej cera wygląda jest cała w plamach w wieku 40+ lat z którymi nie da się już nic zrobić

dzień 1
shima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-02, 13:44   #5564
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Elfiku dziekuje za pomocBardzo dobrze to ujelas slowami-"bol wyciskania".
Zawsze w trakcie czuje jakas ulge,ale zaraz po tym jak skoncze maltretowac swoja skore czuje sie okropnie.Nie chce wiecej tergo robic i mam nadzieje,ze bede miala w sobie wystarczajaoco duzo silnej woli,ale przetrwac w swoim postanowiniu.
Dziewczyny tego rowniez i Wam zycze.Robmy wszystko,albysmy byly piekniejsze i szczesliwsze...nie okaleczajmy same siebie...Damy rade
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-02, 13:48   #5565
omeczka
Raczkowanie
 
Avatar omeczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 186
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

tribiotic stosuje sie na ranki, ale czy dziala tez na blizny?
__________________
`` Greckie wino ma smak Twoich ust. Namiętnych ust. Gorących tak, jak żar.``...
omeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-02, 17:31   #5566
gwendolyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 768
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

U mnie średnio na jeża, wciąż chodzę w strupkach po ostatnim wyczynie, na szczęście nowych prycholi brak, miałam jedną ogromna bolesną gulę, ale wchłonęła się namietnym smarowaniu Acnefanem. Mam mnóstwo zaskorników wszelkich typów, ale łapy trzymam z daleka na szczęcie(czekam aż wszystko mi sie zagoi i będę atakowac je migdałkiem), a te moje przebarwienia i blizny, łeh...
Kurcze a tak z innej beczki- mój były chłopak wiedział o moim problemie, wiedział że to wszystko ma podłoże stresowe i bardzo mnie wspierał. A teraz trudno byłoby mi komus o tym powiedzieć, po prostu byłoby mi wstyd tymbardziej,że mam tyle lat ile mam, doskonale sobie ze wszystkim radzę tylko nie z tym...
Wysoka blondynko preparaty z biochemi rule Dzięki
Omeczka tribiotik to maść antybiotykowa, an blizny raczej nie, w ogóle jednorzowo powinno się ją stosowac tylko przez kilka dni, a nie stale.
gwendolyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-02, 18:33   #5567
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Gwendolyn...moj facet rowniez wie o moim problemie,ale niestety nie wspiera mnie,twierdzi natomiast,ze jestem glupia.Fakt,przyznaje mu racje,ale mimo to licze na wsparcie z jego strony,slowa otuchy...a slysze tylko "No i co znowu zrobilas..glupia baba..."
No coz jestem sama ze swoim problemem i musze sama sie z nim uproac.
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-02, 19:22   #5568
shima
Raczkowanie
 
Avatar shima
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 247
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

mój chłopak też wie zresztą cięzko nie zauwazyć i często o tym rozmawiamy, ale i tak wszystko zalezy przecież od nas jak same sobie nie pomożemy to nikt nam nie pomoże no chyba że jakiś psycholog fajnie byłoby mieć faceta psychologa ...
shima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-02, 19:24   #5569
gwendolyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 768
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Ja jednego faceta psychologa(a w Łodzi to w 99% sfeminizowany kierunek) spławiłam-oj głupia ja
A tak serio kiedy byłam ze swoim eksem to chociaż mój związek nie był jakiś wyjątkowo zgodny i udany,a wręcz odwrotnie To moja skóra wyglądała o niebo lepiej, miło czasem dla odmiany bylo usłyszeć,że wszystko się zagoi i sobie poradzę-motywowało mnie to do poprawy, a teraz wciąż słyszę od mojej mami,że jestem chyba nienormalna Ale racja oczywiście, że same musimy się z tym uporać i właściwie tylko od nas to zależy- bez względu na zewnętrzne wsparcie czy dołowanie.
gwendolyn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-02, 19:37   #5570
włoczykijka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ze wsi
Wiadomości: 1 464
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez gwendolyn Pokaż wiadomość
U mnie średnio na jeża, wciąż chodzę w strupkach po ostatnim wyczynie, na szczęście nowych prycholi brak, miałam jedną ogromna bolesną gulę, ale wchłonęła się namietnym smarowaniu Acnefanem. Mam mnóstwo zaskorników wszelkich typów, ale łapy trzymam z daleka na szczęcie(czekam aż wszystko mi sie zagoi i będę atakowac je migdałkiem), a te moje przebarwienia i blizny, łeh...
Kurcze a tak z innej beczki- mój były chłopak wiedział o moim problemie, wiedział że to wszystko ma podłoże stresowe i bardzo mnie wspierał. A teraz trudno byłoby mi komus o tym powiedzieć, po prostu byłoby mi wstyd tymbardziej,że mam tyle lat ile mam, doskonale sobie ze wszystkim radzę tylko nie z tym...
Wysoka blondynko preparaty z biochemi rule Dzięki
Omeczka tribiotik to maść antybiotykowa, an blizny raczej nie, w ogóle jednorzowo powinno się ją stosowac tylko przez kilka dni, a nie stale.
Ehh kochana ja bym też tak nie umiała komus się zwierzyć.Aktualnie to dziękuje internetowi,że jest coś takiego jak,,wizaz"A jeszcze jedno- jak Ty będziesz stosować ten kwas migdałowy? I gdzie go kupisz? Z góy dzięki
__________________
,,Legenda o smoku głosi,żeby nie zaspokajać głodu byle baranem."-Marek Kondrat
włoczykijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-02, 19:55   #5571
matryca3
Zadomowienie
 
Avatar matryca3
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 486
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

ja juz 2 dzien nie dotykam he..moze uda mi sie choc tydzien bo gdy mam zły humor to masakra..wtedy sie objem powyciskam potem i na koncu ryk i poczucie winy../
__________________
matryca3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-02, 23:06   #5572
eLWhy
Zadomowienie
 
Avatar eLWhy
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 204
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Ja jestem jednak okropna.
Oczywiście chyba nie muszę dodawać, że się skrzywdziłam dzisiaj. Tak oto do paskudy na policzku dołaczyła druga, po drugiej stronie 3, na brodzie wiecznie odnawiający się poprzedni i jeszcze na nosie, tuż między oczami. Oczywiście wszystko moja wina. Pośrednich ruszonych wybranych wągrów nawet nie liczę, bo z efekty ich usunięcia mam nadzieję znikną.

Ale wiecie co jest najgorsze?
Że pomimo istnienia tego tematu, pomimo jakiejś tam świadomości, że to jest złe (choć chyba nie jest ona az tak duża:/), to ja zawsze wieczorem w łazience coś wycisnę. Szczytem hipokryzji jest to, że nauczyłam się wszelkich sposobów nie na to, żeby wyleczyć trądzik (choć poniekąd pewnie też), ale żeby zatuszować/zmniejszyć/zlikwidować efekty wyciskania.
Oczywiście - po tym wszystkim nie wyglądam już tak jak kiedyś (jakieś 3-4 lata temu) bo nie cisnę wszystkiego miejsce przy miejscu bez odkażania, ale mam czerwone plamy i znów mam na co narzekać.
Ostatni prawdziwy wysyp bez uzasadnionej przyczyny (tj. bez mojej bezpośredniej winy, w ciągu powiedzmy pół roku) był niedawno po synergenie... (po revlonienie liczę, bo to był 1-2 syfki) A tak? sama sobie robię strupy, z których będą potem blizny :|
Co ja mam zrobić? Bo przecież nie przestanę wchodzić do łazienki :/

Myślę o jakichś lekkich ziołach na uspokojenie... no alenie wiem czy warto... A od melisy ponoć się śmierdzi...
__________________
walka z trądzikiem (teraz: Locacid+Yaz / było: Syndi35,Zorac,kwas salicylowy+borowy (borny?) ,DalacinT, Clindacne,Klindacin,Duac, Isotrexin,Benzacne,Zinery t,Tetralysal, Metronidazol, Differin,Epiduo)

eLWhy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-02, 23:30   #5573
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Ja tez mysle o czyms uspakajacym i na mysl przychodzi mi jedynie Melisa tonik.
Zauwazylam,ze wyciskam wtedy,kiedy jestem poddenerwowana.W trakcie tego okropnego zabiegu czuje ulge,a zaraz po- uczucie wstretu do samej siebie.Powtarzam sie Dziewczyny,ale to dlatego,aby podkreslic fakt,ze nasze zachowanie ma podloze psychiczne i byc moze powinnysmy zrobic cos w tym kierunku,aby wyzbyc sie tego okropnego nawyku.Wyciskanie jest moim uzaleznieniem,nalogiem i dlatego tak trudno przestac...choc wiem,ze krzywdze sama siebie.Po ostatnim zmaltretowaniu swojej skory jestem zmeczona widokiem czerwonych plam na mojej jasnej skorze.
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-02, 23:59   #5574
QsQs
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

jeśli chodzi o ziołowe uspokajające to ja brałam kiedyś valdispert i był dobry. Ale coś pamiętam, ze miałam potem kłopoty z jego kupnem dlatego przestałam brać wiec nie wiem czy jest to teraz w aptekach.
QsQs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-03, 13:14   #5575
gwendolyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 768
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Włóczykijko jeśli chodi o migdałka, to zakupiłam z Biochemii Urody 5% i będę się smarować jak mi się skórka podgoi. Żel hialuronowo z pantenolem i hydrolat różany stamtąd bardzo mi odpowiadają, więc mam nadzieję,że z migdałkiem też tak będzie, bo niemoge patrzeć na te zaskórniki i przebarwienia swoje...
gwendolyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-03, 15:12   #5576
włoczykijka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ze wsi
Wiadomości: 1 464
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez gwendolyn Pokaż wiadomość
Włóczykijko jeśli chodi o migdałka, to zakupiłam z Biochemii Urody 5% i będę się smarować jak mi się skórka podgoi. Żel hialuronowo z pantenolem i hydrolat różany stamtąd bardzo mi odpowiadają, więc mam nadzieję,że z migdałkiem też tak będzie, bo niemoge patrzeć na te zaskórniki i przebarwienia swoje...
Dzięki kochana,ale ty używasz go na ,,czysta skórę' czy np myjesz zelem, tonik, krem nawilzajacy i na to ten kwas?Wiesz jestem zielona ale zaczynam powoli sie oswajać z Biochemią Urody
PS.Ja też nie mogę patrzeć na te moje przebarwienia...a w dodatku teraz stosuje maseczki żeby tę masakre parodniową zwalczyć i nie jest tragicznie,teraz wiem że muszę być spokojna bo sama sobie robię krzywdę,choc tak naprawdę ma to podłoże niestety psychiczne.
__________________
,,Legenda o smoku głosi,żeby nie zaspokajać głodu byle baranem."-Marek Kondrat
włoczykijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-03, 19:37   #5577
Fanata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 485
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Wróciłam z weekendowego wypadu nad jezioro. Niestety powietrze tam wysusza moją skórę - ciągłe wiatry itp. Wyskoczyło mi kilka nowych krostek, które powyciskałam. Co robicie, kiedy już wyskoczą wam jakieś krostki? Wyciskacie, czy zasuszacie? Ja, kiedy nie wyciskam, mam wrażenie, że w miejscu,gdzie była krostka, w dalszym ciągu coś 'siedzi'.
Przed wyjazdem zrobiłam peeling i dzisiaj znowu musiałam. Kiedy umyłam twarz i wytarłam ręcznikiem, pojawiły się takie białe wałeczki martwego naskórka. Powinnam ten peeling robić częściej, w miarę potrzeb (co 2-3 dni), czy jednak około 2 razy w tygodniu?
Mam w dodatku wrażenie, że kaszka na mojej brodzie troszkę się zmniejszyła. Kilka dni temu grudki były chyba ze 2 razy większe Z lewej strony skóra jest gładsza dzięki ostatniemu wyciskaniu, nowe grudki się nie utworzyły.
Podsumowując, wyjazd nad jezioro nie służy mojej skórze, jednak w środę znowu tam jadę i zostanę aż do przyszłego piątku
Co do kremu Siarkowa Moc, rzeczywiście początki były obiecujące, jednak teraz myślę o zakupie kremu https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ra-wersja.html, ponieważ Siarkowa Moc na dłuższą metę wysusza.
Fanata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-03, 20:47   #5578
QsQs
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez Fanata Pokaż wiadomość
Co do kremu Siarkowa Moc, rzeczywiście początki były obiecujące, jednak teraz myślę o zakupie kremu https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ra-wersja.html, ponieważ Siarkowa Moc na dłuższą metę wysusza.
Też chce kupić ten krem jeśli humektanu znowu mi nie zamówią, bo mój obecny powoli sie kończy a mam ochote na odmiane. Ten krem jest akurat w promocji w ross. Opinie ma całkiem dobre...

No i link do artykułu o tej naszej schizie podany jest w wątku "Szokująca prawda o trądziku"....

Edytowane przez QsQs
Czas edycji: 2008-08-03 o 21:18
QsQs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-03, 21:06   #5579
skarbeczeQ
Raczkowanie
 
Avatar skarbeczeQ
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 85
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Drogie Wizazanki. czytam tak Wasze posty i czytam... rozumiem, ze sie powstrzymujecie od wyciskania zaskornikow. czasem to jest nie do wytrzymania(wiem z doswiadczenia :/) ale jedno mnie zastanawia. czy u kosmetyczki tez nie moge oczyszczac twarzy? (przeciez ona ten syf wyciska) czy to tez jest szkodliwe?
__________________
okropna ta czcionka na nowej stronie!
skarbeczeQ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-03, 21:20   #5580
Fanata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 485
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Wiem, że jest w promocji, ale mój portfel świeci pustkami :P Kuszą mnie właśnie opinie na KWC. Trochę mi szkoda, bo obiecywałam sobie, że tym razem będę kupować nowe kosmetyki po wykończeniu starych. Jeden krem już odstawiłam, a tu trzeba kolejny... Same problemy z ta skórą
Fanata jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:25.