Jesień/zima 2008 makijażowe sezonówki - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-07, 14:04   #181
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Jesień/zima 2008 makijażowe sezonówki

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
właśnie ?
pewnie, tak z przekory
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-07, 14:23   #182
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Jesień/zima 2008 makijażowe sezonówki

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
pewnie, tak z przekory
aaaa to luz, bo już się bałam, że jest w tym coś złego
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-07, 17:57   #183
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Jesień/zima 2008 makijażowe sezonówki

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Ziz, ta pani zawsze ma średniej jakości zdjęcia twarzy. Dla mnie co i jedna jej fotka to sam brokat, włąsciwie bez znaczenia czym się pomaluje.
Może to i niegrzeczne z mojej strony co o niej napiszę, ale nie lubię tej dziewczyny, wygląda jak 10-letni tłusty chłopiec z lekkim upośledzeniem/zespołem Downa i jeszcze te jakże kobiece opaski wygladające jak plastikowy basenowy czepek
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-07, 18:22   #184
eres
Rozeznanie
 
Avatar eres
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 938
Dot.: Jesień/zima 2008 makijażowe sezonówki

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Może to i niegrzeczne z mojej strony co o niej napiszę, ale nie lubię tej dziewczyny, wygląda jak 10-letni tłusty chłopiec z lekkim upośledzeniem/zespołem Downa i jeszcze te jakże kobiece opaski wygladające jak plastikowy basenowy czepek
Ale tu przeciez nie chodzi o nia, tylko o kosmetyki ... Chyba jako pierwsza dokonala zakupu, prezentacji i oceny ... a jak kto wyglada - no coz, nie kazdy urodzil sie pieknoscia. Skad wiesz czy rzeczywiscie nie jest na cos chora i to przez to ma problemy z tusza? Opaski - a niech nawet nosi skarpetki na uszach, to jej glowa.

W ogole tego typu teskty uwazam za nieco nie na miejscu ...
__________________
And if I am a number, I'm infinity plus one ...
eres jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-07, 19:14   #185
13ryjek
Rozeznanie
 
Avatar 13ryjek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 926
Dot.: Jesień/zima 2008 makijażowe sezonówki

Cytat:
Napisane przez eres Pokaż wiadomość
Ale tu przeciez nie chodzi o nia, tylko o kosmetyki ... Chyba jako pierwsza dokonala zakupu, prezentacji i oceny ... a jak kto wyglada - no coz, nie kazdy urodzil sie pieknoscia. Skad wiesz czy rzeczywiscie nie jest na cos chora i to przez to ma problemy z tusza? Opaski - a niech nawet nosi skarpetki na uszach, to jej glowa.

W ogole tego typu teskty uwazam za nieco nie na miejscu ...
Dziewczyny kupiłam nowe meteoryty Wiem, po co mi tyle ale ja uwielbiam te kulki, ich kolory, ich zapach i tekturowe opakowania

Zdecydowałam się jeszcze na kupno cieni, i pudru w buteleczce, który ma fioletowo-srebrne, malusie drobinki. Nie mam pojęcia gdzie ja się nim wypryskam. Największa impreza jaka mi się szykuje, to poród za 4,5 miesiąca.
13ryjek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-07, 19:22   #186
eres
Rozeznanie
 
Avatar eres
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 938
Dot.: Jesień/zima 2008 makijażowe sezonówki

Cytat:
Napisane przez 13ryjek Pokaż wiadomość
Dziewczyny kupiłam nowe meteoryty Wiem, po co mi tyle ale ja uwielbiam te kulki, ich kolory, ich zapach i tekturowe opakowania

Zdecydowałam się jeszcze na kupno cieni, i pudru w buteleczce, który ma fioletowo-srebrne, malusie drobinki. Nie mam pojęcia gdzie ja się nim wypryskam. Największa impreza jaka mi się szykuje, to poród za 4,5 miesiąca.
I jak te meteoryty ??? Jak puder ??? Nie jest zbyt "bazarowy" z tymi drobinami? Opowiadaj swoje wrazenia, jestem strasznie ciekawa!!! Jak ja to ogladalam w sklepie to tylko cienie mi podpasily ...
__________________
And if I am a number, I'm infinity plus one ...
eres jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-07, 19:24   #187
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Jesień/zima 2008 makijażowe sezonówki

Cytat:
Napisane przez eres Pokaż wiadomość
Ale tu przeciez nie chodzi o nia, tylko o kosmetyki ... Chyba jako pierwsza dokonala zakupu, prezentacji i oceny ... a jak kto wyglada - no coz, nie kazdy urodzil sie pieknoscia. Skad wiesz czy rzeczywiscie nie jest na cos chora i to przez to ma problemy z tusza? Opaski - a niech nawet nosi skarpetki na uszach, to jej glowa.

W ogole tego typu teskty uwazam za nieco nie na miejscu ...
Zgadzam się.
Chyba skupiasz się rzyrafko nie na tym co trzeba Zła jesteś na nią, że lipne zdjęcia wstawia czy jak ?

Cytat:
Napisane przez 13ryjek Pokaż wiadomość
Dziewczyny kupiłam nowe meteoryty Wiem, po co mi tyle ale ja uwielbiam te kulki, ich kolory, ich zapach i tekturowe opakowania
Po ile euraszy były?
No i....
kiedy wstawisz zdjęcia ?
Powiedz o nich coś więcej, plisss....och, chyba się wścieknę, że u nas ich jeszcze nie ma

Cytat:
Napisane przez 13ryjek Pokaż wiadomość
pudru w buteleczce, który ma fioletowo-srebrne, malusie drobinki.


Cytat:
Napisane przez 13ryjek Pokaż wiadomość
Nie mam pojęcia gdzie ja się nim wypryskam. Największa impreza jaka mi się szykuje, to poród za 4,5 miesiąca.
Pewnie, trzeba godnie przywitać Młodego/Młodą

Edytowane przez sine.ira
Czas edycji: 2008-10-07 o 21:33
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-07, 20:16   #188
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: Jesień/zima 2008 makijażowe sezonówki

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość

No i....
kiedy wstawisz zdjęcia ?

Wlasnie!
__________________
Cute Overload
" Nie oczekuj zrozumienia, chowaj głębiej te rachunki! "
Guarana

Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-07, 20:18   #189
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Jesień/zima 2008 makijażowe sezonówki

Cytat:
Napisane przez 13ryjek Pokaż wiadomość
Dziewczyny kupiłam nowe meteoryty Wiem, po co mi tyle ale ja uwielbiam te kulki, ich kolory, ich zapach i tekturowe opakowania

Zdecydowałam się jeszcze na kupno cieni, i pudru w buteleczce, który ma fioletowo-srebrne, malusie drobinki. Nie mam pojęcia gdzie ja się nim wypryskam. Największa impreza jaka mi się szykuje, to poród za 4,5 miesiąca.

Gosiu, wiedzialam, ze nas nie zawiedziesz fajnie, ze je juz masz i koniecznie cyknij fote

A co do imprezy to bedziemy swietowac a co
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-07, 20:59   #190
13ryjek
Rozeznanie
 
Avatar 13ryjek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 926
Dot.: Jesień/zima 2008 makijażowe sezonówki

Cytat:
Napisane przez eres Pokaż wiadomość
I jak te meteoryty ??? Jak puder ??? Nie jest zbyt "bazarowy" z tymi drobinami? Opowiadaj swoje wrazenia, jestem strasznie ciekawa!!! Jak ja to ogladalam w sklepie to tylko cienie mi podpasily ...
Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość


Po ile funciaków były?
No i....
kiedy wstawisz zdjęcia ?
Powiedz o nich coś więcej, plisss....och, chyba się wścieknę, że u nas ich jeszcze nie ma







Pewnie, trzeba godnie przywitać Młodego/Młodą
Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
Wlasnie!
Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Gosiu, wiedzialam, ze nas nie zawiedziesz fajnie, ze je juz masz i koniecznie cyknij fote

A co do imprezy to bedziemy swietowac a co
Dziewczyny

Zrobiłam fotki w sztucznym świetle. Dla porównania dorzuciłam inne meteoryty. Beige Chic, Gold Temptation, Summer Stones.
Są cztery kolory kulek: jasne złoto ( najbardziej błyszczą), ecru, kawa z mlekiem i pastelowy róż. Błyszczenie w normie, takie same jak w corocznych limitowankach oprócz GT ( te są dla mnie za bardzo błyszczące). Kulki są ogromne,opakowanie tez, całość 60 g. Otwierają się inaczej niż klasyczne tekturki, wieczko jest bardzo luźne. Dobrze , ze jest gąbka , która to wszystko przytrzymuje

Kosztowały 57 euro
Puder w buteleczce to poprostu migoczący pyłek taki sam jak w tamtym roku tylko inne kolory drobinek. Opakowanie cudo. Pani, która mnie obsługiwała powiedziała mi , ze dostała ten puder w prezencie na szkoleniu i postawiła jako ozdobę na półce
Prasowańca nie widziałam bo pani potłukł się tester
Cała kolekcja wchodzi w Dublinie 15 października ale już można kupić jak komuś zależy

Fotki słabe, bardzo jasne. Postaram się jutro zrobić lepsze

Edit: zapomniałabym o maskarze. Z jednej strony czarna z drugiej srebrna.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg S8001028.jpg (53,5 KB, 173 załadowań)
13ryjek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-07, 21:04   #191
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Jesień/zima 2008 makijażowe sezonówki

Cytat:
Napisane przez 13ryjek Pokaż wiadomość
Dziewczyny

Zrobiłam fotki w sztucznym świetle. Dla porównania dorzuciłam inne meteoryty. Beige Chic, Gold Temptation, Summer Stones.
Są cztery kolory kulek: jasne złoto ( najbardziej błyszczą), ecru, kawa z mlekiem i pastelowy róż. Błyszczenie w normie, takie same jak w corocznych limitowankach oprócz GT ( te są dla mnie za bardzo błyszczące). Kulki są ogromne,opakowanie tez, całość 60 g. Otwierają się inaczej niż klasyczne tekturki, wieczko jest bardzo luźne. Dobrze , ze jest gąbka , która to wszystko przytrzymuje

Kosztowały 57 euro
Puder w buteleczce to poprostu migoczący pyłek taki sam jak w tamtym roku tylko inne kolory drobinek. Opakowanie cudo. Pani, która mnie obsługiwała powiedziała mi , ze dostała ten puder w prezencie na szkoleniu i postawiła jako ozdobę na półce
Prasowańca nie widziałam bo pani potłukł się tester
Cała kolekcja wchodzi w Dublinie 15 października ale już można kupić jak komuś zależy

Fotki słabe, bardzo jasne. Postaram się jutro zrobić lepsze

bog zaplac, dobra kobieto

ciekawe, jak w polandii bedzie ksztaltowac sie cena kulek. skoro to prawie dwa razy weicej niz standardowo zeby jej [tej ceny] kosmicznie nie wywindowali
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-07, 21:23   #192
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Jesień/zima 2008 makijażowe sezonówki

Cytat:
Napisane przez 13ryjek Pokaż wiadomość
Dziewczyny

Zrobiłam fotki w sztucznym świetle. Dla porównania dorzuciłam inne meteoryty. Beige Chic, Gold Temptation, Summer Stones.
Są cztery kolory kulek: jasne złoto ( najbardziej błyszczą), ecru, kawa z mlekiem i pastelowy róż. Błyszczenie w normie, takie same jak w corocznych limitowankach oprócz GT ( te są dla mnie za bardzo błyszczące). Kulki są ogromne,opakowanie tez, całość 60 g. Otwierają się inaczej niż klasyczne tekturki, wieczko jest bardzo luźne. Dobrze , ze jest gąbka , która to wszystko przytrzymuje
Gigantttyczny, 60 g Jak to zużyć - nie wyobrażam sobie, dla długowiecznych czy jak
A kolor na twarzy- czy podobny do którejś znanej szerzej wersji?

Gratulacje, Ryjku
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-07, 21:24   #193
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Jesień/zima 2008 makijażowe sezonówki

Cytat:
Napisane przez 13ryjek Pokaż wiadomość

Zrobiłam fotki w sztucznym świetle. Dla porównania dorzuciłam inne meteoryty. Beige Chic, Gold Temptation, Summer Stones.
Są cztery kolory kulek: jasne złoto ( najbardziej błyszczą), ecru, kawa z mlekiem i pastelowy róż. Błyszczenie w normie, takie same jak w corocznych limitowankach oprócz GT ( te są dla mnie za bardzo błyszczące). Kulki są ogromne,opakowanie tez, całość 60 g. Otwierają się inaczej niż klasyczne tekturki, wieczko jest bardzo luźne. Dobrze , ze jest gąbka , która to wszystko przytrzymuje

Kosztowały 57 euro
Dzięki Teraz to już w ogóle przepadłam...
Ale tegoroczne kulki to faktycznie giganty, zwłaszcza w porównaniu z drobnicą z GT No i cholernie ich dużo...60 gramów !!!! Matko jedyna ! Kiedy to zużyć ??!! Przesadzili z lekka.


Cytat:
Napisane przez 13ryjek Pokaż wiadomość
Puder w buteleczce to poprostu migoczący pyłek taki sam jak w tamtym roku tylko inne kolory drobinek. Opakowanie cudo. Pani, która mnie obsługiwała powiedziała mi , ze dostała ten puder w prezencie na szkoleniu i postawiła jako ozdobę na półce
No robi wrażenie ten psikacz...mnie też zewnętrzem uwodzi (ciekawe jak z zawartością)

Cytat:
Napisane przez 13ryjek Pokaż wiadomość
Postaram się jutro zrobić lepsze
Trzymamy za słowo

O jaaaa....teraz nie zasnę z wrażenia Będą mi się śniły.

EDIT:
No właśnie, podobne do jakichś wcześniejszych wersji (jak chodzi o efekt na skórze) ?

I tak najbardziej kocham Winter Radiance. Pół Europy za nimi zjechałam. Czekały na mnie w Belgii Jestem stuknięta, wiem...
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-07, 21:34   #194
13ryjek
Rozeznanie
 
Avatar 13ryjek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 926
Dot.: Jesień/zima 2008 makijażowe sezonówki

Nie zadawajcie mi takich trudnych pytań
Jutro pokombinuje i coś skrobnę na temat podobieństwa

Maju, dziękuje

Edit: tak patrze na te wszystkie swoje kulki i najbliżej im do Beige Chic z tym , że motyle mają więcej różu a mniej żółci i bardziej błyszczą. Myślę,że na policzkach jako róż będą śliczne lub na całą buzie w celu ożywienia koloru skóry.Mogą zrobic swinkę.
Jak by też z Pucci wyjac kulki zielone i malinowe to będziemy miały motyle
13ryjek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-07, 21:39   #195
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Jesień/zima 2008 makijażowe sezonówki

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
I tak najbardziej kocham Winter Radiance. Pół Europy za nimi zjechałam. Czekały na mnie w Belgii Jestem stuknięta, wiem...
Prawda???
Muszę obejrzeć te nowe, no muszę. Może za łatwo odpuszczam.
Cytat:
A ja to już przestałam się zarzekać jak żaba błota..."nie kupię, nie kupię" a potem co ? Zaczną się achy i ochy jak już dziewczyny zaczną kupować te wszystkie nowe cuda (często jest tak, że na początku jest zachwyt a potem, z czasem coraz więcej krytyki) i jak znam siebie to nagrzeję się na nie do granic zdrowego rozsądku, polezę i kupię...

Dlatego ja oświadczam wszem i wobec: kupię te nowe kulki choćby się miały okazać najgorszym szkaradztwem
I masz rację, nie ma nic gorszego niż np. moje jęki po czasie nad Pucci i Summer Stonesami. Przeważnie za długo dumam nad kupnem, zeby miec całkowitą pewność, ze ich potrzebuję a jak już mam pewność to nagle się okazuje ze kulki se wzięły i wyszły.

Ewentualnie kupię te nowe, popatrzę i sprzedam
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-07, 21:40   #196
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Jesień/zima 2008 makijażowe sezonówki

Cytat:
Napisane przez 13ryjek Pokaż wiadomość
Nie zadawajcie mi takich trudnych pytań
Jutro pokombinuje i coś skrobnę na temat podobieństwa
hehe...no wiesz...nagrzane jesteśmy teraz...
Ale w porządku. Skrobnij coś jutro. Łaskawie poczekamy

Maju - zdecydowanie za łatwo I tak je kupisz
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-07, 21:43   #197
santos
Zakorzenienie
 
Avatar santos
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: skad wracali Litwini ?
Wiadomości: 4 631
GG do santos
Dot.: Jesień/zima 2008 makijażowe sezonówki

13ryjek a powiedz, czy te nowe meteoryty nadaja sie dla bladziochow? Bo mam jasna karnacje i lubie swoja bladosc, nie chce walic na moja porcelanowa (co za skromnosc ;P) cere nic przyciemniajacego.

W ogole babeczki, opiszcie mi troche "zycie z meteorytami" - uzywacie tego codziennie jako roswietlacza? Bo ja nigdy nie mialam z tym stycznosci, a niedlugo mam dostac extra kase i czesc chce przeznaczyc na jakis kosmetyczny gadzet - kulki kusza....
santos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-07, 21:45   #198
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Jesień/zima 2008 makijażowe sezonówki

Cytat:
Napisane przez santos Pokaż wiadomość
W ogole babeczki, opiszcie mi troche "zycie z meteorytami" - uzywacie tego codziennie jako roswietlacza? Bo ja nigdy nie mialam z tym stycznosci, a niedlugo mam dostac extra kase i czesc chce przeznaczyc na jakis kosmetyczny gadzet - kulki kusza....
ja uzywam na cala twarz, bo te wersje standardowe [mam mythic i beige chic] jakos wielce widoczne na twarzy nie sa. a nalozone wielkim pedzlem na cala twarz dodaja jej takiej subtelnosci, szlachetnosci
ja anwet GT daje na cala twarz nie sa, dla mnie, jakos wybitnie blyszczace, mam bardziej blyszczace rzeczy
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-07, 21:52   #199
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Jesień/zima 2008 makijażowe sezonówki

Cytat:
Napisane przez santos Pokaż wiadomość
13ryjek a powiedz, czy te nowe meteoryty nadaja sie dla bladziochow? Bo mam jasna karnacje i lubie swoja bladosc, nie chce walic na moja porcelanowa (co za skromnosc ;P) cere nic przyciemniajacego.

W ogole babeczki, opiszcie mi troche "zycie z meteorytami" - uzywacie tego codziennie jako roswietlacza? Bo ja nigdy nie mialam z tym stycznosci, a niedlugo mam dostac extra kase i czesc chce przeznaczyc na jakis kosmetyczny gadzet - kulki kusza....
Ja - codziennie na kości policzkowe i te okolice a różowych kulek używam do podkreślania policzków (własna kompozycja) - żaden róż nie jest tak naturalny
Ogólnie na początku w meteotytach można niczego ciekawego nie dostrzec, wiele osób się zniechęca ale na wytrwałych czeka nagroda Poprawiają wygląd skóry dyskretnie i nienachalnie. I nadają szlachetności - Ziz ma racjesku
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-07, 21:56   #200
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Jesień/zima 2008 makijażowe sezonówki

Cytat:
Napisane przez 13ryjek Pokaż wiadomość
tak patrze na te wszystkie swoje kulki i najbliżej im do Beige Chic z tym , że motyle mają więcej różu a mniej żółci i bardziej błyszczą. Myślę,że na policzkach jako róż będą śliczne lub na całą buzie w celu ożywienia koloru skóry.Mogą zrobic swinkę.
Jak by też z Pucci wyjac kulki zielone i malinowe to będziemy miały motyle
No też właśnie tak od razu pomyślałam, że podobne do Pucci !!!! To dla mnie będą dobre jak jest różyk bo ja zimna jestem

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Nie ma nic gorszego niż np. moje jęki po czasie nad Pucci i Summer Stonesami. Przeważnie za długo dumam nad kupnem, zeby miec całkowitą pewność, ze ich potrzebuję a jak już mam pewność to nagle się okazuje ze kulki se wzięły i wyszły.
Ja zrobiłam ten błąd z przeczekaniem w przypadku Winter Jak się ocknęłam to już je wymiotło i był płacz i zgrzytanie zębami. Udało mi się je czapnąć dopiero w beneluksie. Kocham je bezwarunkowo

A co do spostrzeżeń w codziennym używaniu to w pełni podzielam opinie powyżej. Efekt jest szlachetny, subtelny...wspaniały. A jak cudownie skóra potraktowana meteorytami wychodzi na zdjęciach !!! Zauważyłyście ? Mnie Pucci powaliły jak obejrzałam swoje zdjęcia z nimi na policzkach. Cudo !
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-07, 22:00   #201
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Jesień/zima 2008 makijażowe sezonówki

Wiem, że się naraziłam

każde jej zdjęcie wyglada identycznie i uważam, że opaska ją oszpeca i właśnie to mnie denerwuje. Ale znam na to lekarstwo więc potulnie zażyję
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-07, 22:04   #202
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Jesień/zima 2008 makijażowe sezonówki

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
wiem, że się naraziłam

każde jej zdjęcie wyglada identycznie i uważam, że opaska ją oszpeca i właśnie to mnie denerwuje. Ale znam na to lekarstwo więc potulnie zażyję
Łeeee tam, zaraz naraziłam

Mnie kurza, że takie cienkie fotki wstawia. Nic nie mówiące
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-07, 22:28   #203
santos
Zakorzenienie
 
Avatar santos
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: skad wracali Litwini ?
Wiadomości: 4 631
GG do santos
Dot.: Jesień/zima 2008 makijażowe sezonówki

Kusicie, kusicie.
Ciekawe ile te motylkowe meteoryty beda kosztowac w UK ???? Pesymistycznie zakladam, ze przynajmniej cyferka bedzie ta sama, co w EU lub USD tylko bedzie to w GPB.... czyli w okolicach 50.. albo i wiecej (?)
santos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-08, 08:58   #204
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Jesień/zima 2008 makijażowe sezonówki

Ryjek - gratulacje!!!!
Po takim opisie mam ochotę na nowe kulki - bo wpadają w róż i mogą być dla mnie dobre

A tu:
http://www.makeupandbeautyblog.com/p...tion-palettes/
Nowy zestawik Bobbi Brown - nie wiem, czy był już w tym wątku, wiec wklejam.
I od razu mogę powiedzieć, że przyleciała do mnie paletka Night Sky Long-Wear Eye Palette i się nią zachwycam
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-12, 04:27   #205
eres
Rozeznanie
 
Avatar eres
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 938
Dot.: Jesień/zima 2008 makijażowe sezonówki

Pierwsze przecieki zimowej kolekcji Givenchy: http://rougedeluxe.blogspot.com/2008...oliday-08.html
Zdjecia sa marnej jakosci, ale zawsze lepszy rydz niz nic
__________________
And if I am a number, I'm infinity plus one ...
eres jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-15, 11:00   #206
evangeline
Zakorzenienie
 
Avatar evangeline
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pyrlandia :)
Wiadomości: 7 349
Dot.: Jesień/zima 2008 makijażowe sezonówki

"karmelowa" Estee Lauder...
http://luxlux.pl/artykul/8823/creme_...r_estee_lauder

Puder wygląda zachęcająco
__________________
Czekolady i pacierza nie odmawiam.

WYMIANKA
evangeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-15, 11:36   #207
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Jesień/zima 2008 makijażowe sezonówki

Cytat:
Napisane przez evangeline Pokaż wiadomość
"karmelowa" Estee Lauder...
http://luxlux.pl/artykul/8823/creme_...r_estee_lauder

Puder wygląda zachęcająco
Mam ten puder. Dla mnie okazał się niestety za ciemny pomimo tego białego "maza" Generalnie jest OK, ale szału nie robi. Bardzo subtelnie rozświetla bo ma malutkie drobinki - iskierki. Kolor ciemnego karmelu
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-15, 11:48   #208
evangeline
Zakorzenienie
 
Avatar evangeline
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pyrlandia :)
Wiadomości: 7 349
Dot.: Jesień/zima 2008 makijażowe sezonówki

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Mam ten puder. Dla mnie okazał się niestety za ciemny pomimo tego białego "maza" Generalnie jest OK, ale szału nie robi. Bardzo subtelnie rozświetla bo ma malutkie drobinki - iskierki. Kolor ciemnego karmelu
sine.ira, dzięki Szukam teraz jakiegoś kolejnego fajowego rozświetlacza, ale skoro piszesz, że jest dla Ciebie za ciemny, to pewnie u mnie też się nie sprawdzi (mam raczej alabastrową cerę ) Pozdrawiam
__________________
Czekolady i pacierza nie odmawiam.

WYMIANKA
evangeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-15, 11:56   #209
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Jesień/zima 2008 makijażowe sezonówki

Cytat:
Napisane przez evangeline Pokaż wiadomość
sine.ira, dzięki Szukam teraz jakiegoś kolejnego fajowego rozświetlacza, ale skoro piszesz, że jest dla Ciebie za ciemny, to pewnie u mnie też się nie sprawdzi (mam raczej alabastrową cerę ) Pozdrawiam
No to raczej brązer jest niż rozświetlacz.

Ale obadaj w sklepie, może Cię zachwyci. Nigdy nie wiadomo.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-15, 16:05   #210
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Jesień/zima 2008 makijażowe sezonówki

Dziewczyny, a gdybyście widziały nowe Meteoryty u nas w sklepach, to dajcie znak. Ostatnio nie chodzę do perfumerii, więc moge je przegapić.
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:25.