ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:> - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-12-03, 09:55   #1141
kkosmi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Piaseczno
Wiadomości: 18
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

@wyjola a próbowałaś perłowych odcieni?? przy ciemniejszym podkładzie i tak wysokim oxydancie powinien wyjść ciekawy piaskowy blond

@miszona superblondy używa się z wysokim oxydantem i daje się go chyba 1:1,5

dziewczyny nw to ciepłe kolory nic dziwnego ze wychodzą wam za żółte a czasem wręcz rudawe

@Kasiulinka jeśli wyszedł po V złoto-rudy kolor to znaczy, że oxydant był za słaby - albo kolor za jasny

Farbą schodzimy maksymalnie do 3 tonów i nie każda farba da rade

Paletę należy traktować poglądowo bo kolor jest sumą pigmentów, więc najbardziej zbliżony kolor wyjdzie na włosach naturalnych przy trzymaniu się zaleceń. Jeśli więc wcześniej farbowałaś włosy np. na czerwony to ten kolor zawsze będzie wybijał. Można przed docelowym farbowaniem zrobić kąpiel rozjaśniającą ale trzeba uważać by nie zniszczyć włosów. Na długich włosach w ogóle bym nie eksperymentowała z szalonymi kolorami bo później może właśnie pojawić się taki problem.

Edytowane przez kkosmi
Czas edycji: 2013-12-03 o 10:03
kkosmi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-17, 20:40   #1142
Margarita M
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 9
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Witam Was,

Używam farby Matrix Color Sync od około 3 lat. Nie farbowałam wcześniej włosów, więc nie mam porównania. Do tej pory wypróbowałam różne odcienie mokki, 7M +9MM, a ostatnio 7M+5M. Kolor wychodzi naturalny, włosy nie są zniszczone, kolor "spiera się" równomiernie. Na szczęście nie mam jeszcze siwych włosów, więc nie mogę się wypowiedzieć odnośnie ich pokrycia, ale w przypadku mojej znajomej z siwizną do końca sobie nie poradził. Polecam osobą, które chcą poeksperymentować z kolorem bez widocznych odrostów.
Margarita M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-12, 16:05   #1143
agulka121
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 9
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Dziewczyny mijajcie farbę matrix socolor szerokim łukiem mi fryzjerka tak załatwiła włosy tą farbą że do dziś nie mogę się pozbierać. Nie wiem co ta farba ma w składzie ale moje naturalne włosy po jednym farbowaniu straciły kolor i odrosty mam teraz siwe. Teraz będę do końca życia albo co najmniej do 50 męczyć się z farbowaniem włosów.
agulka121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-12, 16:42   #1144
Vectraa
Rozeznanie
 
Avatar Vectraa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Pyrlandia
Wiadomości: 595
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez agulka121 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mijajcie farbę matrix socolor szerokim łukiem mi fryzjerka tak załatwiła włosy tą farbą że do dziś nie mogę się pozbierać. Nie wiem co ta farba ma w składzie ale moje naturalne włosy po jednym farbowaniu straciły kolor i odrosty mam teraz siwe. Teraz będę do końca życia albo co najmniej do 50 męczyć się z farbowaniem włosów.
a co farba może zrobić z włosami, które jeszcze nie wyrosły?
__________________
'Odwaga, to nie brak strachu lecz świadomość, że w pewnych sytuacjach potrafisz nad nim zapanować. Odważni nie żyją wiecznie, za to ostrożni nie żyją wcale."






Vectraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-16, 12:18   #1145
agulka121
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 9
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Jak widać może moje włosy po farbowaniu straciły całkowicie kolor i są teraz szare i nijakie. Więc mitem jest że farbowanie nie zmienia naturalnego koloru włosów mi zmieniło i jestem tym faktem załamana za głupotę się płaci niestety, ale naprawdę dziewczyny zanim sobie włosy ufarbujecie jakąkolwiek farbą dobrze to przemyślcie bo potem możecie tego żałować tak jak ja a czasu już nie cofnę.
agulka121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-16, 12:37   #1146
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Farbowanie NIE ZMIENIA koloru włosów, które jeszcze nie wyrosły tak, wiemy, dużo pisałaś o tym na różnych wątkach, ale przecież dziewczyny ci odpisały, że to nie od tego
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-16, 13:52   #1147
Fuzukatsu
Zadomowienie
 
Avatar Fuzukatsu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Nie ma tak łatwo!
Wiadomości: 1 514
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez agulka121 Pokaż wiadomość
Jak widać może moje włosy po farbowaniu straciły całkowicie kolor i są teraz szare i nijakie. Więc mitem jest że farbowanie nie zmienia naturalnego koloru włosów mi zmieniło i jestem tym faktem załamana za głupotę się płaci niestety, ale naprawdę dziewczyny zanim sobie włosy ufarbujecie jakąkolwiek farbą dobrze to przemyślcie bo potem możecie tego żałować tak jak ja a czasu już nie cofnę.
To Ci farba chyba nieźle musiała w kodzie genetycznym namieszać oczywiście to jest niemożliwe, wydaje Ci się

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Fuzukatsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-13, 20:29   #1148
renata1289
Przyczajenie
 
Avatar renata1289
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 11
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Witajcie dziewczyny,

Od dwóch lat farbuję włosy u fryzjera na miodowy blond. Kolor mi się bardzo podoba i chciałabym być ciągle jego posiadaczką z tym, że przymierzam się do farbowania włosów w domu. Chyba wiecie dlaczego... Do fryzjera chodzę co 3 miesiące i płacę 160 zł z tym, że już po miesiącu mam odrosty i moje włosy wyglądają fatalnie przez następne 2 miesiące... Na chodzenie co miesiąc szkoda mi kasy :/

Wiem, że fryzjerka maluje mi farbą z Matrixa Socolor. W załączniku przesyłam zdjęcia moich włosów po ok miesiącu od farbowania u fryzjera. Zaznaczę tylko, że od razu po wyjściu od fryzjera kolor na włosach mam bardzo ciemny (to drugie zdjęcie jest po ok tygodniu od farbowania) i dopiero po ok miesiącu częstego (co 2gi dzień) mycia wypłukuje mi się na taki docelowy miodowy blond jaki bym chciała od początku (pierwsze zdjęcie).

Gdybym kupiła sobie farbę sama to włosy pomalowałaby mi mama tylko mam problem z kolorem. Wydaje mi się, że fryzjerka nakładała mi odcień 8 z 6% oksydantem, bo słyszalam nie raz jak kazała przygotować 8kę na 6tkę z tym, że numery z Matrixa występują we wielu odcieniach i nie wiem jaki wybrać...

Myslałam, że może 8M na 6% oksydant? Z tym, że włosy pewnie znowu wyszłyby takie ciemne, a dopiero po miesiącu by się wypłukały na taki fajny miód. A jak uzyskać od początku taki miodowy?

Poza tym, gdybym robiła sobie włosy w domu to po miesiącu zrobiłabym tylko same odrosty. Moje włosy naturalne to taki mysi/siwy popiel. Jak więc malować same tylko odrosty żeby dopasować odcień?

Czy któraś z was może malowała Matrixami i może mi coś podpowiedzieć i doradzić?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zdjęcie.jpg (47,5 KB, 71 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zdjęcie 2.jpg (36,6 KB, 63 załadowań)
renata1289 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-15, 19:58   #1149
krolicek018
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 24
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

którą farbą z SoColor można uzyskać taki kolor jak na zdjęciach 1-4?
wystarczą "normalne" czy trzeba ultra blondy?

i czy ktoś wie która to farba na zdj 5 z ultra blondów?

dziękuje za pomoc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg e814dbe822d18630e5b4829d4895c3c0.jpg (37,8 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1c84e1cc7c1a40dfb9de7729a6526ffa.jpg (16,6 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 30bc28d1ae566d42648827fd41b4f639.jpg (35,1 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 87b94e56cf55789bf65b37524dac9092.jpg (43,2 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg e77b3eff065efcea5d4ee17d60a32233.jpg (90,8 KB, 38 załadowań)
krolicek018 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-29, 18:56   #1150
moniisia7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

A ja wybralam sie do belgijskiego fryzjera i sie zalamalam, wlosy wygladaja okropnie miejscami sa biale jak mleko a miejscami zolte, jak myslicie czy colorsync pomoze mi to jakos ladnie wyrownac podobaja mi sie trzy odcienie 10 M 10V i 10A a chcialabym uzyskac taki kolor jaki ma aktualnie paulina mlynarska. Pomozcie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg paulina-mlynarska-pt-02.jpg (37,0 KB, 37 załadowań)
moniisia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-14, 22:07   #1151
lailaaaxxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

dziewczyny ratujcie jestem po dekoloryzacji włosów z ciemnego brązu u fryzjera w czerwcu. W salonie efekt był fajny, ( brązowe ściany złote lustra, pochmurny dzień) po powrocie do domu przeżyłam szok, rude jajo..... probowalam wieloma farbami drogeryjnymi zakryć i schlodzic kolor, bez skutku. jakiej farby z matrixa uzyć i jakiego ewntualnie utleniacza, żeby osiagąć efekt jak Pani ze zdjęcia? Baaaardzo proszę o odpowiedź
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bez☠tytułu.jpg (25,0 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10409778_675345295870469_9175032890986894325_n.jpg (82,0 KB, 53 załadowań)
lailaaaxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-28, 15:25   #1152
stonka83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 8
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Hejka dziewczyny!

Mam nadzieje, ze watek nie umarl - cos ostatnio nik nie pisze.
Chcialabym sie poradzic dziewczyn ktore uzywaly Matrixa color sync.
Na chwile obecna mam zrobiony blond pasemka na jasnym brazie - zdjecie pierwsze. Chcialabym jakis rownomierny, cieply kolor uzyskac. Podobaja mi sie kolor ze zdjecia nr3 a zdjecie nr 2 to tez moj balejaz tylko pod slonce i wyglada jak rowno zafarbowane wlosy - cos takiego tez mi sie podoba. CIEPLY BLOND.
Moje naturalne wlosy to sredni braz - zdjecie nr 4 i 5 wiadac na odrostach. Mam troche siwych wlosow niestety - szczegolne okolice skroni.
Mysle o kolorze nr 10WN. Chce tez kupic aktywator oryginalny do tego 2.7%. Mam w zwiazku z tym pytanie - czy moge go uzyc rowniez do odrostow a pozniej polozyc na calosc. Czy odrosty musze najpierw rozjasniac - wolalabym tego uniknac. I jakie proporcje? 1 do 1? Zastanawiam sie tez aby pomieszac a 10WN z 10MM - co Wy na to?

Bede bardzo wdzieczna za wszelie wskazowki. Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg balejaz.jpg (27,3 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg takiechce.jpg (13,7 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cieply.jpg (39,8 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg odrosty.jpg (137,0 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg odrosty1.jpg (181,5 KB, 15 załadowań)

Edytowane przez stonka83
Czas edycji: 2014-09-28 o 15:26
stonka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-28, 20:55   #1153
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

dziewczyny znudzil mi sie blond i zamarzyl mi sie braz
chcialam zrobic nw

ale ogladam zdjecia i zobaczylam to
kurcze czym to uzyskac? jak myslicie? pewnie poloczenie mokki z czyms, ale jakos nie przepadam za mokka, nigdy ladnie nie wychodzi na moich wlosach
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg laska_reklama_65cmr.jpg (16,5 KB, 66 załadowań)
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-30, 09:26   #1154
afrodyta77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Tatry są piękne
Wiadomości: 340
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Svinecka, a może spróbuj podwójnej mokki 7MM lub 6MM. Ja kiedyś robiłam 10M, wyszło ładnie (nie rudo i nie zielono) niestety szybko się kolor wypłukał. Teraz myślę nad podwójną mokką bo są kolory nieco chłodniejsze. Kolor z fotografii bardzo ładny połączenie fioletu z czerwienią chyba?
__________________
Nasz dzień - 18,09,2010






afrodyta77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-13, 19:06   #1155
KatrinMintzer
Raczkowanie
 
Avatar KatrinMintzer
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 56
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Dziewczyny a może któraś z Was farbowała już farbami z serii metallic topaz?
Chodzi mi konkretnie o kolor 8SP. Nigdzie nie mogę znaleźć jakichkolwiek fotek jak on wychodzi w rzeczywistości.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg paleta%20scb.jpg (75,1 KB, 43 załadowań)
__________________
KATRIN MINTZER
KatrinMintzer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-19, 22:07   #1156
Lynn25
Raczkowanie
 
Avatar Lynn25
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 145
GG do Lynn25
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Dziewczyny znajdę gdzieś przykładowe włoski pofarbowane kolorem 6 P?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Matrix-SOCOLOR-Beauty-6P-Dunkelblond-Pearl-90ml.jpg (27,4 KB, 26 załadowań)
__________________
Tomorrow is always another day!
Lynn25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-16, 21:30   #1157
Rogaliczek19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łochów
Wiadomości: 3
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Ja mam cała paletę w domu Matrix jak moge pomóc
Rogaliczek19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-21, 13:11   #1158
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Czy któraś z was używałam 8W ? Jestem bardzo ciekawa jak wychodzi. Znalazłam jedną blogerkę która farbuje tym numerem i wygląda prześlicznie ale wiadomo, że co włosy to inny kolor.
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-25, 00:13   #1159
teqili
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: WWA
Wiadomości: 75
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Na jednym z blogów widziałam 8w i był to jasny blond bez ciepłych tonów, co okazało się ciekawe bo zupełnie inaczej kolor prezentuje się na próbniku.

Proszę o radę, nie wiem czy starczy mi jedna tubka farby przy włosach do łopatek raczej delikatne cienkie. Farba ma dość dużą pojemność bo 90ml a chyba raczej 50ml się spotyka...
Jutro zamierzam malować pierwszy raz matrixem 8NW do tego dokupiłam 8W żeby trochę dodać, ale teraz myślę czy jej nie wymienić bo możliwe że jedna w zupełności starczy hmmm??
teqili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-27, 16:54   #1160
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Moim zdaniem jedna Ci starczy.

Wysłane poprzez Sony Xperia J- jak Julia.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-01, 13:44   #1161
anka1892
Zadomowienie
 
Avatar anka1892
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 582
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Zakochalam się w odcieniu włosów A. Kaczorowskiej! Wiem, ze na tych zdjeciach sporo uroku dodaje oświetlenie, ale mimo wszystko wiecie jakim odcieniem Matrixa Color Sync mogłabym taki kolor uzyskać. Jestem totalnym laikiem w kwestii farbowania, nawet nie wiem jaki mam poziom koloru wiec wrzucę jakieś swoje zdjęcia. Ogolnie zalezy mi na ociepleniu koloru i delikatnym rozjasnieniu. Zdjecie nr 2 to najstarsze zdjecie sprzed 5 lat, chyba wtedy mialam calkiem naturalny kolor, bez zadnych szamponetek itp zdjecie nr 1 to zdjecie sprzed 2,5 lat, z okresu letniego, wiec moze byly jakos rozjasnione od slonca.
zdj. nr 3 to najbardziej aktualne, ale fotograf troche ze swiatlem pokombinował wiec w rzeczywistości kolor jest bardziej płytki troche cos tam rozjaśniałam ostatnio jakimś sprayem z Joanny, ale tylko końcówki i średnio widać (w dodatku jest nierownomierny). Mozna wiec rzec, ze mam w miare naturalny kolor
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg A-zdjecia1.jpg (13,1 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg A-zdjecia.jpg (17,5 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Kopia 0300.jpg (44,3 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg agnieszka-kaczorowska-pt-08.jpg (80,2 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg agnieszka-kaczorowska-pt-09.jpg (81,5 KB, 27 załadowań)
anka1892 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 14:26   #1162
epikoo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 109
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

hej dziewczyny ktorymi kolorami z palety color sync moge schlodzic delikatne rudosci na koncach? schodze do blondu, gora ladnie bezowa, tylko 10 cm z koncow jeszcze rudawe:/ chcialabym sprobowac wyrownac kolor. jak ktoras ma jakies doswiadczenia to podzielcie sie prosze ktore nr z palety sie nadaja
epikoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 12:44   #1163
Rogaliczek19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łochów
Wiadomości: 3
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Nie widze koloru Twojego ale ja bym proponowala UL-M jesli chcesz blond
Rogaliczek19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 15:00   #1164
epikoo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 109
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=653176&page=6
tu wrzucilam zdj, jakbys mogla zerknac bylabym wdzieczna noe wiem czy wczesniej nie musialabym rozjasnic wlosow przed color sync
a ul-m nie spotkalam. co to za kolor? z color sync?

Edytowane przez epikoo
Czas edycji: 2015-01-12 o 15:02
epikoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-05, 17:21   #1165
xVena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 25
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cześć, namiętnie przeglądam wątek. Chciałbym prosić o radę bardziej obeznane z tematem koleżanki. W lipcu zakonczyłam dekoloryzację z Ciemnej Czekolady firmy Loreal Casting. Nałożyłam Majirel 8,później 2x Joanna Naturia Naturalny blond,było ok,ale bez słoneczka trąca mi glonem i żółtkiem,a płukanki itp.nie pomagały. Oczywiście włosy były podcinane,a pielęgnacja bardzo poprawiła ich stan. Tydzień temu nałożyłam Majirel 9.22 by ochłodzić kolor. Niestety wyszło to kiepsko. Ciemniej niż poziom 8,koło 9 to nie leżało. Teraz kolor się wypłukał,znów zbyt ciepły. Pomyślałam,że najlepiej będzie użyć Synca,tylko teraz kwestia koloru. Mam taki odcień dość ciepły, poziom między 8 a 9,kolor jaki chcę uzyskać? Jasny blond taki beżowy..coś bez tego glona i żółci,aby wyglądał naturalnie poziom 8 max 9,nie za jasno,nie za ciemno. Myślałam nad wymieszaniem 8P z 10P,czy perła wyjdzie kiepsko? Popiel i ciepłe nie wchodzą w grę. Odrost łapie szybko, naturalny to poziom 7/8,zależy na jaką paletę kolorów spojraeć I jeszcze jedno,czy oxydant Sync można mieszać z innymi farbami? Np. SoColor czy będzie za słaby?

Edytowane przez xVena
Czas edycji: 2015-02-05 o 17:24
xVena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-05, 18:48   #1166
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Można mieszać. Liczy się tylko %

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-05, 19:42   #1167
xVena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 25
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

To dobrze, bo mam zamiar kupić 1l,tym odlewkom nie ufam,a bałabym się,że ta ilość się zmarnuje. Pozostaje kwestia koloru,nie łatwy to wybór. Im więcej czytam,tym mniej wiem
xVena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-05, 21:57   #1168
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Skąd ja to znam . Znałam, właściwie. A mieszanka, która wybrałaś jest dobra.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-06, 09:40   #1169
xVena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 25
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Dzięki Bałam się czy nie wyjdzie zbyt chłodno i perłowo Mam nadzieje,że nie wyjdzie za ciemno,czytałam, że Sync wychodzą ciemniej niż na palecie.
xVena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-06, 10:46   #1170
afrodyta77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Tatry są piękne
Wiadomości: 340
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

ColorSync to toner, nie rozjaśnia włosów, nie pokrywa siwych, dostępny tylko z wodą 2,7%. Kładłam 10MM oraz 10P, oba szybko się wypłukały.
Teraz czaje się na SoColor 10MM z 6%,ale boję się czy nie wyjdzie za rudo-czerwono. Przeglądałam ały wątek, ale dziewczyny mało konkretnie piszą co stosowały. Przy niektórych wypowidziach to wnioskowałam, że ColorSync mieszały z mocniejszą wodą, a to już ryzyko co wyjdzie.
__________________
Nasz dzień - 18,09,2010






afrodyta77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-21 09:58:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:07.