"Emo" fryzurka? Jak ją zrobić? Jak ułożyć? Pomóżcie! - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-08-07, 20:30   #1981
Płazik
Raczkowanie
 
Avatar Płazik
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 440
Dot.: "Emo" fryzurka? Jak ją zrobić? Jak ułożyć? Pomóżcie!

No... Kurcze.. myślałam, że ktoś mi podpowie... ech.. No to może ja coś zaproponuję.. a Wy powiedzcie czy ok... ? Zrobiłabym sobie drugą wartstwę włosów na górze [tą do tapirowania] i zostawiłabym ją w naturalnym kolorze.. a tą dłuższą od spodu zrobiłabym czarną... mhm.. co Wy na to? wyglądałoby trochę tak jak ma ta dziewczyna z allegro, tylko, ze ja bym inaczej te włoski układała..
__________________
Postanowienie:
-dużo ćwiczyć z pazurkami i wizażem.


Moja skromna galeria :

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=381397
Płazik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-07, 20:49   #1982
malincia
Przyczajenie
 
Avatar malincia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 22
Dot.: "Emo" fryzurka? Jak ją zrobić? Jak ułożyć? Pomóżcie!

tak napatrzylam sie na te fotki wszystkie i nabralam checi na sciecie grzywki cos w stylu jak na zalaczonych fotkach, ale nie chce stopniowac wlosow calych bo mam dlugie juz i szkoda mi , chce jedynie zrobic pazurki po bokach.. jak myslicie czy uda sie sciac tak grzywke i nie stopniowac calych wlosow??moja kolezanka powiedziala ze raczej nie uda sie ...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fryz1.JPG (23,3 KB, 94 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 50045.jpg (21,6 KB, 160 załadowań)
malincia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-07, 21:24   #1983
acies notis
Raczkowanie
 
Avatar acies notis
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 77
Dot.: "Emo" fryzurka? Jak ją zrobić? Jak ułożyć? Pomóżcie!

obeserwuje juz dosc dlugo ten watek i co chwile sciagam jakies zdjecia z niego. i na poczatku obcielam wlosy i wygladaly one jak w zamieszczonym obrazku, ale teraz juz dosc duzo odrosly, bo one mi strasznie szybko rosna. i chcialam zaszales tylko nie jestem pewna jak... moze pomozecie? i dacie jakies zdjecia ciekawych, dosc szalonych fryzur ale z umiarem;] nie chce byc lysa ;] czekam mozesz ktos sie zlituje i pomoze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1010022.JPG (80,3 KB, 189 załadowań)
acies notis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-07, 23:06   #1984
aluniaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar aluniaaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 18 294
Dot.: "Emo" fryzurka? Jak ją zrobić? Jak ułożyć? Pomóżcie!

Cytat:
Napisane przez malincia Pokaż wiadomość
tak napatrzylam sie na te fotki wszystkie i nabralam checi na sciecie grzywki cos w stylu jak na zalaczonych fotkach, ale nie chce stopniowac wlosow calych bo mam dlugie juz i szkoda mi , chce jedynie zrobic pazurki po bokach.. jak myslicie czy uda sie sciac tak grzywke i nie stopniowac calych wlosow??moja kolezanka powiedziala ze raczej nie uda sie ...

mysle, ze sie da spokojnie. powiedz tylko fryzjerce, ze nie chcesz cieniowac wlosow na calej powierzchni tylko po bokach - tak zeby te cieniowania jakby od grzywki szly. mam nadzieje,ze rozumiesz mnie bo ja nigdy nie umiem dobrze wytlumaczyc, a pisze tak na chlopski rozum
__________________
Razem 14.08.2004
Zaręczeni 14.01.2011

Małżeństwo 06.09.2014
aluniaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-08, 10:12   #1985
Płazik
Raczkowanie
 
Avatar Płazik
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 440
Dot.: "Emo" fryzurka? Jak ją zrobić? Jak ułożyć? Pomóżcie!

up, up
__________________
Postanowienie:
-dużo ćwiczyć z pazurkami i wizażem.


Moja skromna galeria :

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=381397
Płazik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-08, 10:59   #1986
vendettka
Wtajemniczenie
 
Avatar vendettka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 2 544
Dot.: "Emo" fryzurka? Jak ją zrobić? Jak ułożyć? Pomóżcie!

Nie ma już tych starych wizażanek na tym wątq,który powoli robi się nudny...Już odechciewa mi się mojego emo - niech minie wkońcu moda na kropki,paski,baleriny itd.
__________________
Pasmo kontrolne-29cm

Włosomaniaczka - 15.05.2012
Listuję
vendettka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-08, 11:03   #1987
zoska22
Raczkowanie
 
Avatar zoska22
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: San Francisco
Wiadomości: 92
Wink Dot.: "Emo" fryzurka? Jak ją zrobić? Jak ułożyć? Pomóżcie!

Po wakacjach zamierzam zrobic sobie emo-fryzurke i zastanawialam sie nad doborem koloru pasemek do niej.Wiekszosc jakie widzialam w necie maja krzykliwe kolory i jakos nie moge sie do nich przekonac. Czy sa jakies reguly,jesli chodzi o ich dobor? Pomozcie!
ps. mam wlosy koloru blond
zoska22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-08, 11:04   #1988
zoska22
Raczkowanie
 
Avatar zoska22
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: San Francisco
Wiadomości: 92
Wink Dot.: "Emo" fryzurka? Jak ją zrobić? Jak ułożyć? Pomóżcie!

Po wakacjach zamierzam zrobic sobie emo-fryzurke i zastanawialam sie nad doborem koloru pasemek do niej.Wiekszosc jakie widzialam w necie maja krzykliwe kolory i jakos nie moge sie do nich przekonac. Czy sa jakies reguly,jesli chodzi o ich dobor? Pomozcie!
ps. mam blond wloski
zoska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-08, 11:22   #1989
Karalajna
Rozeznanie
 
Avatar Karalajna
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 594
GG do Karalajna Send a message via Skype™ to Karalajna
Dot.: "Emo" fryzurka? Jak ją zrobić? Jak ułożyć? Pomóżcie!

Płazik mi się nie podoba takie farbowanie połowy włosów, dolnej części na inny kolor niż górnej, wygląda to brzydko moim zdaniem i na dodatek jeśli to Ciebie obchodzi jest już niemodne :P Może jakieś pasemka, albo takie poprzeczne pasemka ala skunksik? Pozatym masz takie piękne włosy, że zwyczajnie szkoda ich tak farbować
Karalajna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-08, 12:52   #1990
MistressBelial
Raczkowanie
 
Avatar MistressBelial
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 78
Dot.: "Emo" fryzurka? Jak ją zrobić? Jak ułożyć? Pomóżcie!

a ja mam pytanie -czy z krotkich wlosow, mozna by zrobic fryzurke typu emo ?
__________________
Cel:46kg
Dieta-1200-1000kcal
Walka z kompulsami!
MistressBelial jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-08, 15:46   #1991
mrowka_92_
Zadomowienie
 
Avatar mrowka_92_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 614
Dot.: "Emo" fryzurka? Jak ją zrobić? Jak ułożyć? Pomóżcie!

ale jeśli jej się pdoba to czemu miałaby rezygnować, bo jest już nie modne? dla mnie to jest głupie podązanie za obecnymi trendami, po co to? lepiej mieć swój styl
mrowka_92_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-08, 16:35   #1992
mala-cropa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 22
Dot.: "Emo" fryzurka? Jak ją zrobić? Jak ułożyć? Pomóżcie!

Oryginalność, to trzeba cenić... Na dzisiejszym świecie już mało kto wie co to znaczy
mala-cropa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-08, 18:17   #1993
fatim
Rozeznanie
 
Avatar fatim
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 757
Dot.: "Emo" fryzurka? Jak ją zrobić? Jak ułożyć? Pomóżcie!

hej dziewczyny,
mam do was goraca prosbe
czy mozecie mi polecic jekiegos dobrego fryzjera w warszawie,ktory wyczarowalby mi takie cudo na glowie?
chodzi mi o kogos sprawdzonego przy takiej fryzurce-o fryzjerow ktorzy was juz tak obcinali
najlepiej zeby mial strone internetowa

prosze nie mowcie mi zebym weszla na forum "dobry fryzjer"->warszawa,bo chodzi mi o fryzjera,ktory jest sprawdzony i dobry w takim a nie innym cieciu

ponizej zamieszczam zdjecia fryzurki o jaka mi chodzi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg .a.a.jpg (24,1 KB, 134 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg B.B.jpg (21,7 KB, 125 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg BARBIE.jpg (45,7 KB, 194 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg hair3.jpg (18,6 KB, 126 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg l_aa064d01fcbf8b5f664c898803adf75d.jpg (29,2 KB, 191 załadowań)
__________________
kg: 54 - 53 - 52 - 51 - 50 - 49 Proszę o porady jak schudnąć na PW
Chcę mieć dziecko - piękne i zdrowe
<a href="http://www.slubneiweselne.com.pl/slider/show/277fb6c356917723091e8b36a 7cc42db" rel="nofollow" target="_blank">Mój suwaczek w portalu ŚlubneiWeselne.com.pl</a>
fatim jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-08, 18:57   #1994
aluniaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar aluniaaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 18 294
Dot.: "Emo" fryzurka? Jak ją zrobić? Jak ułożyć? Pomóżcie!

ja ci niestety nie pomoge, bo nie jestem z Warszawki
__________________
Razem 14.08.2004
Zaręczeni 14.01.2011

Małżeństwo 06.09.2014
aluniaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-08, 19:46   #1995
zoska22
Raczkowanie
 
Avatar zoska22
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: San Francisco
Wiadomości: 92
Wink Dot.: "Emo" fryzurka? Jak ją zrobić? Jak ułożyć? Pomóżcie!

MistressBelial mysle,ze da rade zrobic:-D wiele jedak zalezy od dlugosci, bo musi byc z czego zcieniowac, a wtedy emo bedzie efektywniejsze:-D.Zajrzyj tutaj,jest kilka takich krotkich fryzurek,a jak nie to poszperaj w google http://www.wizaz.pl/forum/showthread...169166&page=58
zoska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-08, 19:49   #1996
fatim
Rozeznanie
 
Avatar fatim
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 757
Dot.: "Emo" fryzurka? Jak ją zrobić? Jak ułożyć? Pomóżcie!

a masz moze jakies zdjecia tej fryzurki od tylu?potrzebuje sie tak obciac do niedzieli,bo potem urlop mi sie konczy i nie bede miala czasu

p.s: dzieki za checi
__________________
kg: 54 - 53 - 52 - 51 - 50 - 49 Proszę o porady jak schudnąć na PW
Chcę mieć dziecko - piękne i zdrowe
<a href="http://www.slubneiweselne.com.pl/slider/show/277fb6c356917723091e8b36a 7cc42db" rel="nofollow" target="_blank">Mój suwaczek w portalu ŚlubneiWeselne.com.pl</a>
fatim jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-09, 17:17   #1997
Nancy_Franciss
Zadomowienie
 
Avatar Nancy_Franciss
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 120
Dot.: "Emo" fryzurka? Jak ją zrobić? Jak ułożyć? Pomóżcie!

Hey dziewczyny ! Przeglądam sobie ten wątek i bardzo podobaja mi się fryzurki Chciciałabym tez mieć taka fryzure ,ale niestety moje włosy gdy wyjde na dwór odrazu sie puszą i ogólnie na codzień się falują ;/ Ktoś tu pisał ,że widział na jakiejś stronie fryzurkę "emo" dla kręconych włosów... Możecie dac takie fotki ??
__________________


Nancy_Franciss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-09, 17:44   #1998
Karalajna
Rozeznanie
 
Avatar Karalajna
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 594
GG do Karalajna Send a message via Skype™ to Karalajna
Dot.: "Emo" fryzurka? Jak ją zrobić? Jak ułożyć? Pomóżcie!

Cytat:
Napisane przez mrowka_92_ Pokaż wiadomość
ale jeśli jej się pdoba to czemu miałaby rezygnować, bo jest już nie modne? dla mnie to jest głupie podązanie za obecnymi trendami, po co to? lepiej mieć swój styl
zgadza się, ale Płazik chciała wiedzieć co my na to wiec napisałam (jednym słowem pytała o opinię), poza tym my Wizażanki udzielające się w tym wątku robiąc sobie piękne emo fryzurki podążamy za jakąś modą, która także niebawem przeminie a te dla których emo to coś więcej niż tylko fryzura będą ją dalej nosić (albo po prostu dlatego, że lubią takie włoski)
Karalajna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-09, 18:39   #1999
miska1620
Przyczajenie
 
Avatar miska1620
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zzaświaty xD
Wiadomości: 6
Dot.: "Emo" fryzurka? Jak ją zrobić? Jak ułożyć? Pomóżcie!

hej.
też.bym.chciała.taką.EMO. fryzurkę.znalazłam.tu.duż o.fajnych.zdjęc...możecie .mi.doradzić.
jaką.powinnam.wybrać.do.b rązowych.włosków.dlugosc. tak.do.ramion.moze.troszk e.za.
i.mam.dluga.grzywkę..dokl adniej.pozostalosci.po.ni ej.XD
pomozecie.mi.cos.dobrac?t ylko.nie.chce.bardzo.krot kiej.wole.zostac.przy.swo jej.dlugosci.wlosow.
bo.ostatnio.zapuszczam.wl oski.i.chce.miec.tak.mnie j.wiecej.do.pupy...
w.ta.sobote.ide.do.fryzie ra.wiec.licze.na.odpowied z.xD
__________________
~..~ Krejzolka.Mariolka.Wysyła.Pozdrowionka.xD ~..~
miska1620 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-09, 21:22   #2000
emotikoonka
Raczkowanie
 
Avatar emotikoonka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: s-rz
Wiadomości: 37
GG do emotikoonka
Dot.: "Emo" fryzurka? Jak ją zrobić? Jak ułożyć? Pomóżcie!

Hey. Mam pytanko, mam zamiar zrobić sobie emo fryzurke bo bardzo mi sie to podoba. Odj jakiegoś czasu już o tym myślałam ale nie wiem jak włosy ułożyć i czy jakiś fryzjer podejmie sie czegoś takiego. No i najważniejsze ile takie wlosy sie układa, no bo zbliża sie szkoła i nie wiem czy wyrabiała bym sie z ich modelowaniem. Słyszałam że jak są nie ułożone to strasznie to wygląda.

Edytowane przez emotikoonka
Czas edycji: 2007-08-09 o 21:23 Powód: błąd w dodawaniu zdjęcia
emotikoonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-09, 21:32   #2001
emotikoonka
Raczkowanie
 
Avatar emotikoonka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: s-rz
Wiadomości: 37
GG do emotikoonka
Dot.: "Emo" fryzurka? Jak ją zrobić? Jak ułożyć? Pomóżcie!

Też znalazłam tu sporo ciekawych fryzurek i prawie każda z nich nadaje sie do moich włosów bo są idealnie proste. Jedyny minus moich włosów to to że są cienkie dlatego też boje sie robić taki fryz bo może nie ciekawie wyglądać.
emotikoonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-09, 22:09   #2002
zoska22
Raczkowanie
 
Avatar zoska22
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: San Francisco
Wiadomości: 92
Dot.: "Emo" fryzurka? Jak ją zrobić? Jak ułożyć? Pomóżcie!

Cytat:
Napisane przez emotikoonka Pokaż wiadomość
Też znalazłam tu sporo ciekawych fryzurek i prawie każda z nich nadaje sie do moich włosów bo są idealnie proste. Jedyny minus moich włosów to to że są cienkie dlatego też boje sie robić taki fryz bo może nie ciekawie wyglądać.
Tez zastanawialam sie,czy ta fryzurka nadaje sie do cienkich wloskow,bo moje specjalnie grube to nie sa. Na szczescie tapirowanie sprawi,ze zwiekszy sie ich objetosc:-D.Powinnas sie cieszyc,ze masz idealnie proste wlosy,bo wiekoszosc musi je do tej fryzurki prostowac.
zoska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-09, 22:13   #2003
mala-cropa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 22
Dot.: "Emo" fryzurka? Jak ją zrobić? Jak ułożyć? Pomóżcie!

Miska1620 - w sumie każda fryzura jest dobra jak dla Ciebie. Tzn. która Ci sie podoba. Po prostu powiesz fryzjerce (pojdziesz ze zdjęciem), że chcesz mieć tak ściete , ale żeby nie skracała z długości.
Emotikoonka - heh, ciekawe jak zareagują u Ciebie w szkole jak w emo fryzurce Cie zobaczą . Do mnie się nawet niektórzy za ścięcie przyczepiali, a włosy mam tak do łopatek, tylko ze gora mocno wycieniowana i włosy na czubku mają gdzieś 5 cm. A mnie układanie włosów zajmuje od 10 do 20min. Zależy jak będziesz układała. Mówiąc szczerze ja też za gęstych włosów nie mam, tzn. miałam , ale zcieniowane zostały na całej długości. Ale jak wytapirujesz, ułożysz to inaczej wygląda. Każdy fryzjer moim zdaniem się tego podejmie, ale nie kazdy bedzie umiał Cie tak ściąc. Zalezy jak jest wyuczony. Ja miałam taką fryzjerke , że przynosiłam jej BARDZO wyrazne fryzury jak ma ściąć, a ona mi tylko koncówki szczępiła- żałosne. Teraz chodze do fryzjerki , która bardzo dobrze obcina, najlepiej ze wszystkich do których chodziłam , a fryzjerów czesto zmieniałam ;].
Nancy_Franciss w wątku są fryzury emo kręconych i falowanych włosów (wiem bo jeszcze wczoraj cały przeglądałam). Ale jeśli zazwyczaj używasz prostownicy to powinnaś sobie poradzić. Wyprostować , wytapirowac i ułożyć i zobaczysz jak to bedzie. A jeśli prostownicy nie posiadasz , możesz spróbowac jakoś włosy 'przypiłować' suszarką i szczotką (po umyciu) i je później ułożyc.
mala-cropa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-09, 23:36   #2004
paris_hilton666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2
Dot.: "Emo" fryzurka? Jak ją zrobić? Jak ułożyć? Pomóżcie!

też jestem zdania, że bądź co bądź, najlepsze dla typowych "emo" fryzurek są proste włosięta. oczywiście można próbować na wszelkiego rodzaju falkach, ale efekt już nie ten sam. niestety mnie natura obdarzyła wyjątkowo rozbisurmanionymi włosami. a traktowanie ich dzień w dzień prostownicą doprowadziłoby, jeśli nie moje włosy, to mnie, do stanu agonalnego. dlatego nie pozostaje mi nic innego, jak dość drogawe, japońskie prostowanie systemem Yuko, heh. ;] swoją drogą, ciekawe ile z tych emo-dziewcząt na fotografiach, które tutaj zasyłacie, poddają się zabiegom typu thermal reconditioning.
paris_hilton666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-09, 23:38   #2005
vendettka
Wtajemniczenie
 
Avatar vendettka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 2 544
Dot.: "Emo" fryzurka? Jak ją zrobić? Jak ułożyć? Pomóżcie!

Aleś Ty mądra...
__________________
Pasmo kontrolne-29cm

Włosomaniaczka - 15.05.2012
Listuję
vendettka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-10, 00:06   #2006
paris_hilton666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2
Dot.: "Emo" fryzurka? Jak ją zrobić? Jak ułożyć? Pomóżcie!

moje włosy spędzają mi sen z powiek. wrr. taka moja pięta achillesowa. dosyć, że siano, to jeszcze co chwila lecę i podcinam i cieniuje i inne takie cuda wianki urządzam, że coraz krótsze one. a mnie tak się marzą długie, proste włosy. . no ale nic to. póki co , pozostaje się zadowolić prostownicą. onegdaj, połowę pierwszych zarobionych pieniędzy na nią wydałam, heh. ;]
paris_hilton666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-10, 00:42   #2007
acies notis
Raczkowanie
 
Avatar acies notis
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 77
Dot.: "Emo" fryzurka? Jak ją zrobić? Jak ułożyć? Pomóżcie!

Nie wiem jaki wy macie problem z tym układnaniem tych włosów. Mi to zajmuje maxymalnie 10minut. Prostuję codziennie, używam odpowiednich kosmetyków żeby zabezpieczyć włosy przed odpowiednią temperaturą i nie są zniszczone, jedynie końcówki które co jakiś czas podcianam i tyle.
acies notis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-10, 10:44   #2008
Karalajna
Rozeznanie
 
Avatar Karalajna
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 594
GG do Karalajna Send a message via Skype™ to Karalajna
Dot.: "Emo" fryzurka? Jak ją zrobić? Jak ułożyć? Pomóżcie!

Cytat:
Napisane przez acies notis Pokaż wiadomość
Nie wiem jaki wy macie problem z tym układnaniem tych włosów. Mi to zajmuje maxymalnie 10minut. Prostuję codziennie, używam odpowiednich kosmetyków żeby zabezpieczyć włosy przed odpowiednią temperaturą i nie są zniszczone, jedynie końcówki które co jakiś czas podcianam i tyle.
właśnie też sie zastanawiam! ja tylko podnoszę górę i cacy bo mam proste włosy
Karalajna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-10, 11:32   #2009
zoska22
Raczkowanie
 
Avatar zoska22
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: San Francisco
Wiadomości: 92
Dot.: "Emo" fryzurka? Jak ją zrobić? Jak ułożyć? Pomóżcie!

Cytat:
Napisane przez acies notis Pokaż wiadomość
Nie wiem jaki wy macie problem z tym układnaniem tych włosów. Mi to zajmuje maxymalnie 10minut. Prostuję codziennie, używam odpowiednich kosmetyków żeby zabezpieczyć włosy przed odpowiednią temperaturą i nie są zniszczone, jedynie końcówki które co jakiś czas podcianam i tyle.
A mozesz podac nazwe takiego kosmetyku?Prostownica strasznie je niszczy,a nie chce miec siana na glowie ;-)
zoska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-10, 16:48   #2010
angeLoL
Przyczajenie
 
Avatar angeLoL
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Piotrkow..RlZ
Wiadomości: 3
GG do angeLoL
Dot.: "Emo" fryzurka? Jak ją zrobić? Jak ułożyć? Pomóżcie!

gfyu
__________________
Jedną z największych pociech tego życia jest przyjaźń, a jedną z największych pociech przyjaźni jest to, że masz kogoś, komu możesz zawierzyć swój sukces.

Edytowane przez angeLoL
Czas edycji: 2007-08-17 o 14:23
angeLoL jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:58.