Jak podkreślić jasną cerę? III - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-06-27, 11:57   #751
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

mama mi dzisiaj powiedziala, ze jestem biala jak albinos
nie ma tak dobrze, za duzo pieprzyków, piegów itd
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-27, 12:06   #752
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez cmoksia Pokaż wiadomość
mama mi dzisiaj powiedziala, ze jestem biala jak albinos
A na mnie wczoraj mama z bratem naskoczyli... że powinnam się trochę opalić, że taka jasna cera jest paskudna, że facetom się to nie podoba, że nawet jak jakiś facet sie za mną obejrzy, to dlatego że wyglądam jak dziwoląg, itp., itd.
rocki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-27, 12:09   #753
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Rocki, po to jest to formum - zeby pomagac
Nie wiem jak wyglada kwestia formalna w sprawie zagubionych przesylek z truskawy, bo sama tam nie kupowalam tylko wysluzylam sie dobra dusza (M).
I nie przejmuj sie tym tekstem o facetach, nie mozna uogolniac. Moj Luby jest dumny, ze ma taki unikat (wlasnie tak mowi - unikat, i sie denerwuje jak siegam po slonce w tubce, bo wtedy staje sie jak reszta swiata, a on chce swoj unikat z powrotem)
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-27, 12:45   #754
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez rocki Pokaż wiadomość
A na mnie wczoraj mama z bratem naskoczyli... że powinnam się trochę opalić, że taka jasna cera jest paskudna, że facetom się to nie podoba, że nawet jak jakiś facet sie za mną obejrzy, to dlatego że wyglądam jak dziwoląg, itp., itd.
na szczescie mamie odpadl juz argument, ze zaden facet mnie takiej bialej (i grubej itd itd ) nie będzie chcial, bo mam TŻta
ale i tak co chwilę na mnie naskakuje
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-27, 17:49   #755
black.moth
Raczkowanie
 
Avatar black.moth
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 139
GG do black.moth
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Ines-ka Pokaż wiadomość
http://www.wizaz.pl/index.baza.php?id=34
Myślę że te artykuły pomogą.
ło..dzięki wielkie
__________________
cookie monster is
going to be fit

26.VI-61
03.VI- ?
10.VI- ?
17.VI- ?

black.moth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-27, 23:20   #756
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Vril- dziekuje za wyjasnienie odnosnie mineralow
Przyznaje, ze sama nie zaglebilam sie w temat, a od mojej kosmetyczki uzyskalam tylko kilka zdawkowych informacji
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-28, 09:51   #757
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Na żywo nr 1 w opakowaniu niby jasnożółty, na skórze transparentny. Pachnie delikatnie, trochę mydlano, ale nie jest drażniący.

Skład: talc, calcium aluminum, borosilicate, nylon-12, mica, dimethicone, zinc oxide, methicone, tocopherol, silica, hyaluronic acid, parfum, methylparaben, ethylparaben, propylparaben, benzyl salicylate, butyphenyl methypropional, hydroxycitronellal, coumarin, butylparaben, citronellol, eugenol, cinnamyl alcohol
+/- may contain: CI 77491, CI 77492, CI 77499, CI 77891, CI 15850, CI 77007

I moim skromnym zdaniem - niezła cena za 35g pudru
Aga - wczoraj na żywo go oglądałam, wypróbowałam na ręce, jest bardzo jasny i lekko żółty. Dzięki za skład, a cena rzeczywiście bardzo dobra jak na 35 gr, przebija nawet cenę Clinique.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-28, 12:09   #758
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Jednak zamówiłam EL BB Red... moja mama mnie przekabaciła, bo powiedziała, że też go jest ciekawa
rocki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-28, 18:31   #759
aYnOa
Raczkowanie
 
Avatar aYnOa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 53
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Hej ! Ja niedawno (jakiś miesiąc temu) zrezygnowałam z fluidu. Zdecydowanie wszytskie były za ciemne, ostatni był z serii Under Twenty, odcień Light. A skoro Light, to powinien być jaśniutki( Tymczasem mało się różnił od podkładu mojej mamy. Więc zakupiła mi puder prasowany, Feather Finish (Misty beige 08) i jestem bardzo zadowolona. Nie mażę się fluidem tworząc maskę, a on ładniutko matuje, tuszując trochę niedoskonałości cery... Ja też miałam problemy z tym, że gdziekolwiek szłam (ciotki czy ktoś inny, ale rzadko kumpele), wszyscy mi mówili, jaka to ja jestem blada, żebym poszła sobie zrobić badania i cośtam...Nigdzie nie mam zamiaru chodzić, ostatnio babcia mi cośtam jakoś oczy sprawdzała i powiedziała że nie mam anemii, bo gdy się ją ma, costam jest dziwnego... Dołączam swoje zdjątko I mam prośbę-co ogólnie o mnie sądzicie patrząc na zdjęcie? Co jest nie tak?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg asia.jpg (37,2 KB, 193 załadowań)
aYnOa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-28, 18:59   #760
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez aYnOa Pokaż wiadomość
Hej ! Ja niedawno (jakiś miesiąc temu) zrezygnowałam z fluidu. Zdecydowanie wszytskie były za ciemne, ostatni był z serii Under Twenty, odcień Light. A skoro Light, to powinien być jaśniutki( Tymczasem mało się różnił od podkładu mojej mamy. Więc zakupiła mi puder prasowany, Feather Finish (Misty beige 08) i jestem bardzo zadowolona. Nie mażę się fluidem tworząc maskę, a on ładniutko matuje, tuszując trochę niedoskonałości cery... Ja też miałam problemy z tym, że gdziekolwiek szłam (ciotki czy ktoś inny, ale rzadko kumpele), wszyscy mi mówili, jaka to ja jestem blada, żebym poszła sobie zrobić badania i cośtam...Nigdzie nie mam zamiaru chodzić, ostatnio babcia mi cośtam jakoś oczy sprawdzała i powiedziała że nie mam anemii, bo gdy się ją ma, costam jest dziwnego... Dołączam swoje zdjątko I mam prośbę-co ogólnie o mnie sądzicie patrząc na zdjęcie? Co jest nie tak?
Moim zdaniem wszystko jest w porządku. Wcale nie wyglądasz na taką bladą na zdjęciu.
annemon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-28, 19:51   #761
aYnOa
Raczkowanie
 
Avatar aYnOa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 53
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cieszę się że kilku osobom się powiedzmy "podobam". Znaczy że nie mają większych zastrzeżeń. Tylko te włosy...Puszapki...Ale to nie ten dzia A szkoda, może by ktoś mi coś ogólnie o mnie powiedzial co jest nie teges Pozdrowioonka
aYnOa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-29, 08:55   #762
black.moth
Raczkowanie
 
Avatar black.moth
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 139
GG do black.moth
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez annemon Pokaż wiadomość
Moim zdaniem wszystko jest w porządku. Wcale nie wyglądasz na taką bladą na zdjęciu.
na zdjeciu tez wychodze jak mulat ale w rzeczywistosci jest inaczej......
__________________
cookie monster is
going to be fit

26.VI-61
03.VI- ?
10.VI- ?
17.VI- ?

black.moth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-29, 09:14   #763
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez cmoksia Pokaż wiadomość
na szczescie mamie odpadl juz argument, ze zaden facet mnie takiej bialej (i grubej itd itd ) nie będzie chcial, bo mam TŻta
ale i tak co chwilę na mnie naskakuje
NA mnie mama tez naskakuje ze mam sie opalic
Chcieli bym jechala z siostra nad morze a ja nie chce bo sie opale- mam slabe filtry i jak jej tlumaczylam ze sie nie chce opalic to mama
I ze wygladam jakbym anemie miala.
Ale ja sie sobie podobam
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-29, 09:30   #764
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez black.moth Pokaż wiadomość
na zdjeciu tez wychodze jak mulat ale w rzeczywistosci jest inaczej......
A ja na zdjęciach wyglądam jeszcze bardziej blada niż w rzeczywistości, jak duch.
annemon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-29, 09:46   #765
aYnOa
Raczkowanie
 
Avatar aYnOa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 53
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Wiecie, mi mój kolor skóry się podoba Mam czasem takie różowe rumieńce, ale to nie zmienia faktu że porównują mnie do ściany... Szkoda że mam czasem krostki, bo na śniadej skórze to jakoś inaczej wygląda, a u nas, bledziuchów, TAAAKIE kropy, normalnie czop na brodzie
aYnOa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-29, 09:50   #766
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

No właśnie, niestety na b. jasnej cerze widać o wiele wyraźniej najmniejsze zaczerwienienie. To jest dość istotny minus takiej cery, nie mówiąc już o kłopotach z dobraniem odpowiednio jasnego podkładu i pudru.
annemon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-29, 09:58   #767
aYnOa
Raczkowanie
 
Avatar aYnOa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 53
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Ale prawda dziewczynki, że i tak mamy z tego powodu śliczną buzię Rzadko kto taką ma (już było o tym mówione, matko, niektóre dziewczyny przypominają spalone muffinki. Jadodowe )i jesteśmy hm.... Błękitnokrwiste Arystokracja górą Przypomniała mi się piosenka "Laleczka z saskiej porcelany, twarz miała białą jak pergamin". Pozdro dla wszystkich laleczek
aYnOa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-30, 22:52   #768
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Z cyklu podkłady dla bladolicych Kattarino, znawczyni Lumene oglądałaś może ten podkład? http://www.lumene.com/default.asp?do...cumentId=14233
odcień nr 100, Premium Pearl, to wg. opisu ze strony mojekosmetyki.pl "jasny, beżowo - złoty odcień dla jasnej cery". Opis ładny, ale jak jest w realu?
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-01, 19:11   #769
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Jestem zła bo matka na sile chce mnie wyslac nad morze
A ja nie chce bo sie opale
Nie mam filtrow i lepszych miec nie bede bo mnie nie stac.. a siedziec tam cale dnie w hotelu z tv to wole w domu z wizazem
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-01, 19:22   #770
fifiorek
Wtajemniczenie
 
Avatar fifiorek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 815
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

ja szukałam ostatnio podkładu Isa Dory zachwalanego przez Rachelę ale nic z tego poza tym laski w Sephorze patrzyły na mie jak na kosmite, jak im tłumaczyłam o jaki odcień chodzi i że jest już dostępny

a tak poza tym to kiedyś ktoś tu wstawiał link do strony, na której można było kupić bardzo jasne podkłady różnych marek? ma go może któraś?
jak nie to trzeba będzie szukać strona po stronie
fifiorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-01, 20:50   #771
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
Jestem zła bo matka na sile chce mnie wyslac nad morze
A ja nie chce bo sie opale
Nie mam filtrow i lepszych miec nie bede bo mnie nie stac.. a siedziec tam cale dnie w hotelu z tv to wole w domu z wizazem
napisałaś to 6 postów wyżej

Cytat:
Napisane przez fifiorek Pokaż wiadomość
ja szukałam ostatnio podkładu Isa Dory zachwalanego przez Rachelę ale nic z tego poza tym laski w Sephorze patrzyły na mie jak na kosmite, jak im tłumaczyłam o jaki odcień chodzi i że jest już dostępny

a tak poza tym to kiedyś ktoś tu wstawiał link do strony, na której można było kupić bardzo jasne podkłady różnych marek? ma go może któraś?
jak nie to trzeba będzie szukać strona po stronie
Wiem, że Sephory różnią się między sobą ofertą, ale nigdy nie widziałam IsaDory w Sephorze - ArtDeco też, a podobno bywa, więc niewiele widziałam w każdym bądź razie sprawdź w pierwszej kolejności w SuperPharmie, mają zawsze nowości, możesz też pójść do Douglasa.
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-01, 22:21   #772
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez fifiorek Pokaż wiadomość
ja szukałam ostatnio podkładu Isa Dory zachwalanego przez Rachelę ale nic z tego poza tym laski w Sephorze patrzyły na mie jak na kosmite, jak im tłumaczyłam o jaki odcień chodzi i że jest już dostępny

a tak poza tym to kiedyś ktoś tu wstawiał link do strony, na której można było kupić bardzo jasne podkłady różnych marek? ma go może któraś?
jak nie to trzeba będzie szukać strona po stronie
Możliwe, że to ja wstawiałam ten link, bo wstawiałam go w kilku wątkach. Oto on: http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=1095.
annemon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-02, 00:18   #773
Teeta
Anomalia
 
Avatar Teeta
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 165
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

czy wspomniany wcześniej podkład TrueMatch - C1 - jest podobny do Dermacolu 211? Tzn. zależy mi na podobnym odcieniu - byle, żeby nie był za zółty...
Ostatnio dość długo szukałam po sklepach mojego podkładu, latałam jak głupia z dermacolem 211, ale nawet Panie nie mogły mi pomóc, a widzę, że na allegro jest większy wybór i w sumie mogłabym kupić jakiś tester w ciemno...
Więc zależy mi na opinii. Jaki podkład jest najbardziej zbliżony do Dermacolu 211?
Teeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-02, 01:10   #774
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Z cyklu podkłady dla bladolicych Kattarino, znawczyni Lumene oglądałaś może ten podkład? http://www.lumene.com/default.asp?do...cumentId=14233
odcień nr 100, Premium Pearl, to wg. opisu ze strony mojekosmetyki.pl "jasny, beżowo - złoty odcień dla jasnej cery". Opis ładny, ale jak jest w realu?
Ago- niestety nie mialam okazji poznac tego odcienia organoleptycznie.
Ostatnio zniknely ze sklepow wszystkie najjasniejsze podklady, z testerami wlacznie Mam nadzieje, ze po wakacjach powroca, a wowczas je obadam
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-02, 05:55   #775
fifiorek
Wtajemniczenie
 
Avatar fifiorek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 815
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez annemon Pokaż wiadomość
Możliwe, że to ja wstawiałam ten link, bo wstawiałam go w kilku wątkach. Oto on: http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=1095.
nie moge otworzyć podanych przez Ciebie linków
poza tym chodziło mi o link do sklepu posiadającego w swojej ofercie bardzo jasne podkłady
fifiorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-02, 10:02   #776
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

A mi się ostatnio poprawił stan cery i mogę wyjść do ludzi bez podkładu
Co za ulga

Ale i tak jak będę miała gotówkę to sobie jakiś kupie

Tak BTW to fajie być takim jasnym na tle brązowych koleżanek
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-02, 10:10   #777
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Ago- niestety nie mialam okazji poznac tego odcienia organoleptycznie.
Ostatnio zniknely ze sklepow wszystkie najjasniejsze podklady, z testerami wlacznie Mam nadzieje, ze po wakacjach powroca, a wowczas je obadam
Dziwne - boją się, że odstraszą lato? zaczekam
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-02, 16:54   #778
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Teeta Pokaż wiadomość
czy wspomniany wcześniej podkład TrueMatch - C1 - jest podobny do Dermacolu 211? Tzn. zależy mi na podobnym odcieniu - byle, żeby nie był za zółty...
Ostatnio dość długo szukałam po sklepach mojego podkładu, latałam jak głupia z dermacolem 211, ale nawet Panie nie mogły mi pomóc, a widzę, że na allegro jest większy wybór i w sumie mogłabym kupić jakiś tester w ciemno...
Więc zależy mi na opinii. Jaki podkład jest najbardziej zbliżony do Dermacolu 211?
C1 True Match jest w chłodnej tonacji, tak jak Dermacol 211. Nie widzę w obydwu nic żółtego. Do Demacolu moim zdaniem najbardziej zbliżony jest właśnie ten odcień i Colorstay Ivory.

Cytat:
Napisane przez fifiorek Pokaż wiadomość
nie moge otworzyć podanych przez Ciebie linków
poza tym chodziło mi o link do sklepu posiadającego w swojej ofercie bardzo jasne podkłady
U mnie link otwiera się bez problemu (nawiasem mówiąc, dziś przez jakiś czas nie mogłam korzystać z Wizażu, stale wyświetlał się Database Error, więc może to z tego powodu nie mogłaś otworzyć linka). Teraz dopiero doczytałam, że chodzi Ci o stronę, na której można kupić b. jasne podkłady, a nie o taką, na której można je znaleźć. Było dość późno, gdy pisałam moją odpowiedź, więc widocznie byłam już nieprzytomna. Przepraszam za nieporozumienie. Nie pamiętam, by strona, o której piszesz, była podawana w tym wątku.
annemon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-02, 20:54   #779
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Fifiorku, a o który numer IsaDory pytałaś?

Aga ma rację - u nas w Sephorze też nie prowadzą IsaDory, jest natomiast w Douglasie i DN.
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-02, 21:12   #780
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez annemon Pokaż wiadomość
C1 True Match jest w chłodnej tonacji, tak jak Dermacol 211. Nie widzę w obydwu nic żółtego. Do Demacolu moim zdaniem najbardziej zbliżony jest właśnie ten odcień i Colorstay Ivory.
A na mojej skórze C1 nie jest podobny do Dermacolu 211... C1, jak dla mnie, jest tak prosiaczkowato różowy Rożnicę widać zwłaszcza, gdy porówna się go z N1. On nie wpada w żółty, tylko naprawdę jest neutralny, dzięki czemu nie podkresla moich zaczerwienień. A Dermacol zdecydowanie aż tak różowy nie jest.
rocki jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:02.