Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2 - Strona 136 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-06-02, 09:31   #4051
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

mysle,ze jest pewna szansa, ze nie nastapi jak sie nie przesadzi ze sloncem, a do tego bardzo zadba o nawilzanie i peelingi...

ale ja jednak nie bede ryzykowac

to znaczy nie zamierzam jakos na sile slonca unikac ale tez nie zamierzam celowo twarzy wystawiac
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-02, 10:10   #4052
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez quleczka Pokaż wiadomość
tancerka....tak teraz sie uciesze, ze lepiej, a za jakis 1-2 miesiace po lecie bede miala wysyp - ja jednak dziekuje za to

efekt tymczasowy jest fajny ale w efekcie po lecie wygladam gorzej niz przed...
Oj, ja swojego czasu miałam tak samo - latem twarz wyglądała całkiem nieźle, a jesienią i zimą trądzik odwdzięczał się z nawiązką. No ale sama sobie to fundowałam. Smażyłam się na słońcu w całej okazałości jak naleśnik

Teraz można powiedzieć, że zmądrzałam i na słońce wystawiam brzuch i nogi tylko. Kiedyś był i dekolt, ale i on się zbuntował.

Na pocieszenie napiszę, że w cieniu promienie UV też operują W takiej dawce skóra nie jest spalona, ale nabiera ładnego kolorku.
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-02, 10:24   #4053
201607060918
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 476
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Lubie mieć ładnie opaloną buzie. Zauważyłam że przez pierwsze dwa tygodnie wyglądam fantastycznie a potem trądzik się nasila. Chyba zrezygnuje z wystawiania buzi na słońce dopuki troche jej nie wylecze.
201607060918 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-02, 10:32   #4054
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez czaaajka Pokaż wiadomość
Zauważyłam że przez pierwsze dwa tygodnie wyglądam fantastycznie a potem trądzik się nasila. Chyba zrezygnuje z wystawiania buzi na słońce dopuki troche jej nie wylecze.
Tak, słońce nasila trądzik. Co więcej, tak jak pisałyśmy z dziewczynami wyżej, nasilenie występuje nie tylko kilka dni po opalaniu, ale nawet jesienią i zimą.
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-02, 10:38   #4055
201607060918
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 476
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Taka piękna pogoda za oknem i nie można wystawiać buzi na słońce no cóż dziś chyba przyjdzie mi zasłonić twarz ręcznikiem albo posmarować ją jakimś wysokim filtrem, tylko skąd ja go znajde w domu
201607060918 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-02, 10:45   #4056
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

kilka dni po opalaniu to u mnie nastepuje poprawa, a nie nasilenie

nasilenie przychodzi do jakim czasie glownie przez to, ze naskorek od slonca rogowacieje bardziej, no i w ogole skora jest przesuszona i broni sie produkujac wiecej sebum

tak wiec jak ktos bedzie bardzo regularnie peelingowal i nawilzal to jest moze szansa na unikniecie tego

ja poki co nie mam kremu z filtrem do twarzy nawet ...ale nie mowie, ze to komus polecam

tak przy okazji uslyszalam dzis od lekarza 'pani skora wyglada na lekko atopowa' i potem pytanie czy mam alergie jakas

ech, przejde sie wreszcie do dermatologa chyba...
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-02, 11:56   #4057
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

hmmm no ciekawe jak to będzie ze mną bo ja trądziku nie mam więc ciężko mówić o jakimś wysypie po wakacjach.. moje ewentualne krosty są spowodowane moimi palcami więc to różnica i myślę że jeśli powstrzymam sie od wyciskania to co najwyżej będę miała wągry i ewentualne jakieś potówki przy włosach w trakcie tych wakacji... ja też opalać się nie zamierzam tzn leżeć plackie codziennie na jakimś kocyku no ale 3 godzinki na działce i na słoneczku raz na tydzień to chyba należą się mojej buźce poza tym to dziś mnie natchnęło i posmarowałam się filtrem-moją avenką spf 50 i bardzo ładnie się wchłonęła i mogłam wyjść bez żadnego makijażu z domku więc myślę że jak nic się nie zmieni to tak będę traktować buzię w te wakacje..
a zapomniałam wam powiedzieć że zbliża się dobry czas dla mojej buzi bo siostra załatwiła mi receptę na taki płyn od dermatologa- robiony w aptece i kosztuje 5zł a zawsze po nim moja buzia ma okres świetności nie wiem co jest w składzie bo po prostu nie jestem w stanie odczytać tych bazgrołów lekarskich ale nie znam nic lepszego.. kiedyś lekarka mi go zapisała i nie powiedziala kiedy stosowac tylko powiedziala że raz dziennie więc używałam go na dzien ale już druga dermatolog powiedziała żebym używała go na noc i wtedy efekty mnie powaliły.. podobno w nocy skóra produkuje sebum a w dzień je wydziela, a ten płyn powodował chyba to że w nocy skóra nie produkowała tak dużo tego sebum. zawsze rano mam tłustą buzię po nocy i koniecznie muszę ją szybko umyć bo jest strasznie tłusta, ale jak używam tego płynu to rano mialam normalną buzię, w ogóle się nie świeciła i była suchutka ale nie sucha tylko po prostu nie natłuszczona. podczas używania tego płynu mam wrażenie że mam normalną a nie tłustą cerę niestety jest on z antybiotykiem i nie można go używać ciągle ale ja raz na rok załatwiam sobie receptę na niego i jest super-i włąśnie nadszedł ten czas w piątek jak pojadę do domu to juz na pewno będę go miała i postaram się odszyfrować skład i wam napiszę jak coś przeczytam to może i wam dermatolog by coś takiego zapisał

ale dziś pięknie na dworze i tak radośnie a ja oczywiście muszę się uczyć na kolokwium i na egzamin;(
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-02, 14:18   #4058
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Kurcze, też powinnam się uczyć, ale jakoś nie mam motywacji... Leżę sobie na słoneczku i się opalam, ale jest tak gorąco, że muszę co jakiś czas wejść do domu i ochłonąć bo inaczej chyba bym wyparowała normalnie

Dla poprawy humorku załączam link do reklamy Dove, która pokazuje co się dzieje zanim reklama zostanie wypuszczona na rynek - http://www.youtube.com/watch?v=rJ9IPZLPGr4. Moim zdaniem świetny pomysł. Ciekawe czy będzie to puszczane u nas w Polsce...?
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-02, 14:22   #4059
SweetDreams93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 244
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Tancerka, z opalaniem mam tak samo
powiedzcie, czy znacie jakis dobre, niezapychajace kremy z filtrem? wyzej czytalam o jakims z Avene, ale moze byc za drogi.. ile tak wlasciwie kosztowal?
p.s. doby ten filmik. juz kiedys na niego wpadlam i zapomnialam, jaka robote odwalaja panie makijazystki i panowie za komputerem...
SweetDreams93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-02, 14:32   #4060
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

szczęka mi opadła jak to zobaczyłam.. aż sobie jeszcze raz puściłam!!! Laity nawet nie wiesz jak poprawiłaś mi humor po obejrzeniu tego mogę szczerze powiedzieć że ja jestem łądniejsza od tej pani, mam łądniejszą cerę i ładniejsze włosy i oczy i usta i wszystko hehehe nie no więcej takich filmików i może to byłby rodzaj terapii!!!!!!!!!!!! ja mam po tym ochote nagrodzić moją buzię maseczką powinnyśmy oglądać częściej takie filmiki- Laity wklejaj więcej tego!

ja też sie nie mogę zabrać za naukę.. siedzę i oglądam na internecie jakieś głupoty aż zgłodniałam i teraz przydałoby się obiad sobie zrobić i znów pół godziny w plecy.. ehhh a kolokwium się samo oczywiście napisze... masakra.. ja nie wiem jak tu sie zmotywowac do nauki..

w ogóle coś bym fajnego sobie zrobiła na buzi z jakiś domowych składników ale nie wiem co.. peeling dopiero robiłam więc nie chce buzi ścierac ale coś bym chciała sobie zrobic

w ogóle to co się by stało jakby ktoś robił peeling codziennie przez np tydzien??? ciekawa jestem.. oczywiscie ja tak nie robię ale ciekawa jestem czy więcej by było korzyści czy niekorzyści.. ciekawe czy przebarwienia by się ścierały czy co..?

jej kiedy te wakacje.. chcę już skończyć tą naukę, spakować się, odpocząć troszkę w domu a potem razem z tżcikiem pojechać zarabiać pieniążki z tżcikiem nawet codzienna i ciężka praca jest fajna szkoda że w polsce tak mało sie zarabia w dorywczych pracach.. 5zł za godzinę np.. za granicą 5zł się zarabia w 10 minut albo i szybciej.. strasznie jest to frustrujące nie sądzicie??

piszcie dziewczyny coś wesołego a laity niech szuka filmików do terapii
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-02, 14:36   #4061
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

SweetDreams nie pocieszę cię bo dobre fotostabilne filtr są właśnie drogie.. no ale te z drogeri niestety nie ochronią cię skutecznie przed promieniowaniem... moja emulsja Avene kosztowała 50zł i dostałam jeszcze pamiętam 50ml wody termalnej i 2 małe kremiki i poprosiłam o próbki i dostałam z 10 więc jak się zaopatrzysz w większej aptece to będą z tego dodatkowe korzyści.. moja emulsja ma 50ml ale jeśli kupisz apteczny filtr do ciała a nie konkretnie do twarzy to równie dobrze cię ochroni wysokimi i fotostabilnymi filtrami ale już relacja ceny do objętości będzie o wiele korzystniejsza bo do ciała zawsze opakowania sa sporo większe no ale ja kupiłam ta bo nie wiedzialam czy avene mi podpasuje ale jest bardzo fajne i nie zapycha
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-02, 14:40   #4062
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

http://www.youtube.com/watch?v=iiqxG...eature=related

okładka Vogue'a z Limą ;-)
tyle że, przed przeróbką też była bardzo ładna ;-D
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-02, 14:44   #4063
SweetDreams93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 244
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

ooo w drogerii to tylko tusz i blyszczyk bd kupowac reszta w aptece. Tancerko, a przypasowal Ci tez z Avene..? bo mize zbiore kaske i zakupie..
SweetDreams93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-02, 14:45   #4064
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

o kurcze... piękne.. ale ta dziewczyna ma piękne usta aż idę sobie zrobić peeling ust i wysmarować je kremem nivea bardzo grubo
mam nadzieje że chociaż w wakacje z tym wyżej opisanym antybiotykiem będę miała taką piekna cerę szkoda tylko że pracując nie można spać po 10 godzin dziennie wtedy to by była rewelacja no ale coś za coś wiecznie nie można być podporządkowanym buzi... z resztą mieszkając z tżtem moja buzia i tak będzie szczęśliwa

tak avene mi przypasowało ale trzeba odczekac jakies 15 minut aż się filtr porządnie wchłonie i zmatowi.. jak nie więcej.. bo filtry są tłuste i lepkie i pierwsze wrażenie po nałozeniu jest nieciekawe bo tłusty lepiący i bielący.. to znak że filtr jest dobry! ale jak się wchłonie jest już ok chociaż buzia nie jest aksamitna i troszkę się lepi to jednak jest ok, z resztą to mobilizuje by się nie macać po twarzy w ciągu dnia łapami z bakteriami
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-02, 14:54   #4065
SweetDreams93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 244
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

ooo to dobrze... teraz kwestia kasy
patrzcie co znalazlam... to nie jest raczej smieszne.. szkoda go.http://pl.youtube.com/watch?v=xpkC4L...eature=related
SweetDreams93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-02, 15:00   #4066
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

kolejny filmik który w ramach terapii potwierdza że jesteśmy piękniejsze od światowych gwiazd nie wiem jak na was ale na mnie to działą czuje sie piękniejsza i optymistycznie nastawiona chyba jednak mamy problem dziewczyny z akceptacją własnej twarzy.. i własnego wyglądu.. nie chcemy iść do psychologa z taką głupota jak wyciskanie, ale powinnyśmy stworzyć grupę własnego psychologicznego wsparcia filmiki to świetny początek
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-02, 15:30   #4067
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cieszę się, że filmik przypasował. Jest o nim artykuł w Glamour, stąd się o nim dowiedziałam. Wcześniej się tym nie interesowałam, ale jak się okazało na you tube'ie jest pełno takich retuszy.
I naprawdę aż żal tyłek ściska, że promowane są takie nieistniejące ideały, a dorastające dziewczyny i chłopcy mają od najmłodszych lat wpajany taki a nie prawdziwy obraz kobiecego ciała. Ja na przykład padłam ofiarą takiej nagonki i teraz ciężko mi zaakceptować nawet najdrobniejszą niedoskonałość na ciele.
Powinni zakazać takich retuszy.
Ale pocieszający jest fakt, że następuje powrót do natury - odbiega się od ideału piersi Pameli Anderson i cudownie gładkiej skóry bez znamion, zmarszczek itd.

Jackson - masakra przeogromna Ten jego nos i zapadła twarz. Niedługo będzie wyglądał (o ile już nie wygląda) jak żywy trup.

A co do Limy - przepiękna kobitka, szkoda tylko, że po operacjach plastycznych... Ale jak dla mnie i tak jest śliczna
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-02, 15:38   #4068
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez Laity Pokaż wiadomość
A co do Limy - przepiękna kobitka, szkoda tylko, że po operacjach plastycznych... Ale jak dla mnie i tak jest śliczna
Jakie Lima miała operacje, bo nawet nie wiedziałam?

i tak wolę bardziej urodę Ambrosio lub Alby

a co do retuszu etc - tak, to prawda, widząc nieskazitelnie szczupłe, gładkie i piękne gwiazdki na okładkach można naprawdę popaść w kompleksy, zwłaszcza jeśli przyjdzie nam ochota porównywać się do tych 'nieistniejących' z reguły ideałów.
Ideały nie istnieją i tego powinnyśmy się trzymać
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-02, 15:41   #4069
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

myślę że nie tylko ty padłaś ofiarą tej nagonki na cudownie piękny wygląd.. jak się ogląda gazety to wszyscy maja tam ładne cery a my biedne myślimy że z naszymi tłustymi cerami wyglądamy najgorzej ze wszystkich i jesteśmy potworami.. a tu guzik prawda- mamy ładne buzie i sądzę że tak intensywnie o nie dbając zachowamy młody wygląd na długo, bo systematycznie nawilżamy buźki, złuszczamy martwy naskórek, stosujemy maseczki i inne duperelki a tak naprawdę to dzięki temu nasza buzia czerpie z tego wiele korzyści na przyszłość i na pewno będziemy miały ładniejsze buzie od tych dziewczyn co teraz myślą że skoro maja ładne buzie to nie trzeba o nie już dbać.. jeszcze żebyśmy się do stosowania regularnie filtrów przekonały to by było rewelacyjnie bo w koncu slonce ogromnie wpływa na starzenie się skóry..

szkoda jednak że nie umiem robić takich przeróbek w photoshopie bo bym sobie pare zdjęć przerobiła tak dla podniesienia samooceny
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-02, 18:34   #4070
SweetDreams93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 244
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

najgorzej ze faceci (a przynajmniej ci w moim otoczeniu) nie wiedza zbyt wiele o retuszach, jakie stosuje sie do tych wszystkich zdjec w gazetach.. i jak widza rzeczywistosc to moga sie przerazic.. w necie to raczej nie ogladaja przerobek w photoshopie..
SweetDreams93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-02, 18:41   #4071
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

kurde, a ja dzis siedzialam w kawiarni...gdzie bylo z 10 dziewczyn jak nic co mialy cere niemal jak ta pani juz po retuszu i to tego jeszcze zgrabne, fajne fryzury + super ciuchy :-P

no i jak tu sobie dalej wmawiac, ze idealy istnieja tylko na zdjeciach po photoshopie ?
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-02, 18:43   #4072
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

a ja wysłałam mojemu tżcikowi ten filmik co Laity zamieściła i może jak obejrzy to już nigdy nie spodoba mu się telewizyjna gwizada (i tak mu się zadna nie podoba ale to nie zaszkodzi jak będzie wiedział hehehe i wtedy uzna mnie za jeszcze piękniejszą ) hehehe ja myślę że powinnam rozesłać linka do tego filmu paru kolegom... to nie jest głupi pomysł
jej a ja czepiłam sie brody właśnie.. mam tam taki obszar gdzie gromadzą się zaskórniki ale aby się je lekko przycisnie a już się wiją na zewnątrz.. śladów po takim wyciskaniu nie ma ale wyciskanie to wyciskanie.. za nimi poszło kilka obok nosa i dwa na czole.. na szczęście nie zrobiłam żadnej rany, natychmiast po tym zrobiłam regenerującą maseczkę a po niej popsikałam sie termalną wodą i już jest dobrze ta maseczka jest naprawdę fajnusia teraz zasmarowałam 2 ranki na twarzy alantanem i mam nadzieje ze w weekend zaświeci słoneczko na te 2 godzinki i wtedy już całkiem będzie mi się moja buzia podobała
tylko teraz dekolt coś mi się sypie.. jakieś 2 krostki mi wyskoczyły.. ale pod bluzką nie będzie całe szczęście widać więc się nimi nie przejmuje a jak tam u reszty dziewczyn? bo dziś coś mało nas do konwersacji
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-02, 18:51   #4073
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez quleczka Pokaż wiadomość
kurde, a ja dzis siedzialam w kawiarni...gdzie bylo z 10 dziewczyn jak nic co mialy cere niemal jak ta pani juz po retuszu i to tego jeszcze zgrabne, fajne fryzury + super ciuchy :-P

no i jak tu sobie dalej wmawiac, ze idealy istnieja tylko na zdjeciach po photoshopie ?
Ja, jeśli nałożę profesjonalną tapetkę na twarz i jestem w odpowiednim oświetleniu, tzn. nie w intensywnym, południowym słońcu ;-P to mam cerę gładziutką z wyrównanym kolorytem.
Natomiast po zmyciu makijażu - tragedia, zaczerwienienie pogania zaczerwienienie
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-02, 19:23   #4074
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

no to masz farta

a tak serio to byl srodek dnia, ogromne okna w kawiarni na cala sciane, wiec dosc jasno, no i jednak widac czy ktos ma spora warstwe tapetki czy nie - no i my mamy wprawe w znajdowaniu niedoskonalosci juz

one nie mialy praktycznie zadnych wagrow, grudek...nic czesc nawet chyba podkladu nie miala...
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-02, 19:48   #4075
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
Jakie Lima miała operacje, bo nawet nie wiedziałam?
Chyba nos ma zrobiony. Ale nie daję sobie głowy uciąć. Gdzieś na wizażu czytałam, że ona nie do końca taka piękna z natury.

Ja chyba na nowo muszę zacząć walkę Atredermem z dekoltem. Znowu powyłaziły mi krostki, które nie chcą zejść po niczym.
Na szczęście buzia coraz ładniejsza - powyciskaniowe ślady znikają, a do tego skóra ma ładny kolor.
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-02, 19:58   #4076
eewciaaa2503
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 224
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Na rekach okolice miedzy lokciem a ramieniem od zewnetrznej strony mam drobne krostki..... czesto z niewiedzy co to jest wyciskam to i to trocxhe pomaga.. ale wiem ze tak nie powinno byc.... bylam juz u dermatologow ale oni mowia mi ze to jakies gowno i daja mi OLIATUM ABLo jakas robiona masc za 5zl. co pomaga WOGOLE!! Juz sama nie wiem co to jest i co z tym mam zrobic...... to sie nasila... a po wyciskaniu zostaja blizny, bo chyba tego robic nie wolno lub do konca tego nie wyciskam... co to moze byc???
eewciaaa2503 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-02, 20:07   #4077
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez quleczka Pokaż wiadomość
no to masz farta

a tak serio to byl srodek dnia, ogromne okna w kawiarni na cala sciane, wiec dosc jasno, no i jednak widac czy ktos ma spora warstwe tapetki czy nie - no i my mamy wprawe w znajdowaniu niedoskonalosci juz

one nie mialy praktycznie zadnych wagrow, grudek...nic czesc nawet chyba podkladu nie miala...
też bym tak chciała
moja koleżanka w ogóle się nie maluję, a ma twarz gładziutką, nie będę przesadzać jeśli powiem, że cera taka jak u dziecka
ja niestety mam popękane naczynka na policzkach, usunąć je może tylko laser, więc pozostało mi tylko ich krycie
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-02, 21:09   #4078
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

wiem dziewczyny o czym mówicie bo jeżdżę autobusem z takimi małolatami nastolatkami i one niektóre mają sydki ale niektóre po prostu cera jak u dziecka! nic sie nie świeci zero wągrów, nawet rozszerzonego pora nie maja.. ale też wyglądają jak dzieci a maluja się jak stare baby tak mocno.. więc też nie do końca tak pięknie wyglądają.. ale niektóre mają też na sobie tone tapety tak dla zasady i to mnie najbardziej boli, że one nie zdają sobie sprawy że pudrowanie się kilogramami nie jest takie zdrowe dla buzi.. jakbym mogła to bym krzyknęła- dziewczyny nie malujcie się tak grubo bo będziecie tego żałowac.. jakbym od początku dojrzewania kupowała świadomie kremy i kosmetyki to pewnie inaczej bym skonczyla.. a nie 10 lat temu mama miała na półce krem półtłusty więc smarowałam się bo w końcu to dorosły krem!!! masakra jak sobie o tym pomyślę.. wizaz powinien być zadawany do czytania zamiast prac domowych
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-02, 22:15   #4079
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Ja już mam ćwierć wieku na karku i wszystkie moje rówieśniczki mają piękne nieskazitelne gładkie cery, i to bez podkładu. Naprawdę, przyglądałam się. Tylko ja taka poryta, z syfkami wiecznie Głupia, łudziłam się że to przejdzie z wiekiem.
azure jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-02, 22:22   #4080
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

ja też byłam przekonana że to przechodzi z wiekiem.. o ja głupia!!! ale dziewczyny czy do końca życia sie ma tłustą cerę czy to w końcu sie jakoś zmienia.. chociażby na starość?? hhehe ale wyjechałam z ta starością.. jakoś nie wyobrażam sobie siebie jako staruszki.. a z wągrami, krostkami, acne dermem i innymi zabawkami, siedzącą na wizazu to już calkiem hehe
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:39.