dziecko i pozadek w domu - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-15, 17:48   #61
NibyNic
Zakorzenienie
 
Avatar NibyNic
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: III piętro
Wiadomości: 17 137
Dot.: dziecko i pozadek w domu

Cytat:
Napisane przez Klarissa Pokaż wiadomość
Z moim tż-tem jest podobnie. On jak się "zajmuje dzieckiem" to nie ma mowy o tym, żeby zrobił coś innego, ewentualnie dziecku jeść albo pozmywać i tyle ja jak się "zajmuję dzieckiem" to jeszcze ze 100 innych rzeczy zrobię w tym zakupy, obiad, pranie itd. A jak się go pytam, jak to jest, że jak ja "siedzę w domu" to mam mieć czas na wszystko a on nie ma na nic, to zupełnie nie rozumie o co mi chodzi.
No to mi się TŻ trafił jak ślepej kurze ziarno, bo on zastając z dzieckiem robi mniej więcej to co ja, czyli jak jest pranie do wstawienia to wstawia, jak jest do powieszenia do wiesza, obiad robi, zmywa naczynia - jedynie ciast nie piecze i nie prasuje - no to się pochwaliłam
__________________
Pamiętamy dobre czasy i złe czasy, zapominając, że większość nie jest ani dobra, ani zła. Po prostu jest.

NibyNic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-15, 18:28   #62
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Dot.: dziecko i pozadek w domu

Ja jestem 2 tygodnie przed terminem i nie mam siły posprzątać. Za co sie zabiorę to mi zaraz słabo. Wczoraj się zmusiłam i doprowadziłam do ładu łazienkę. Odkąd mam swoją kuchnię miałam wrażenie, że tylko zmywam i ja sprzątam wiec kupiłam zmywarkę na raty Na szczęście lubię prasować
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031


bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-16, 13:01   #63
bochema
Zadomowienie
 
Avatar bochema
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 1 055
GG do bochema
Dot.: dziecko i pozadek w domu

Za to mnie się udało sprawić, że moje dziewczyny 3 i 5 lat mają porządek w swoim pokoju. Teraz aż miło gdy się do nich wchodzi.

Moje dziewczyny kochają aby czytać im bajki na dobranoc, ale nie mogłam znieść tego tajfunu zabawek. Mają gdzie chować pluszaki i całą resztę. Któregoś pięknego dnia.
Dziewczyny proszą mnie o czytanie bajki. Postawiłam im warunek. Jeśli przygotuja odpowiednio pokój czyli zabawki będą poukładane tam gdzie ich miejsce do snu będzie czytana bajka.
Teraz za każdym razem po kąpieli pytam czy pokój przygotowany do czytania? i zawsze słyszę że TAK!

Nawet maluch rwie się do sprzątania.
bochema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:34.