Wszystko o dekoloryzacji włosów - Strona 148 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Pokaż wyniki sondy: Z czarnego na blond?Czy wyjdzie kolor blond??
Oczywiście, że tak! 134 9,34%
Raczej tak! 188 13,11%
Raczej nie! 445 31,03%
Na pewno nie!Wyjdzie inny kolor! 667 46,51%
Głosujący: 1434. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-12-28, 10:52   #4411
CHOLIMERA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Witam.
przez święta zrobiłam dekoloryzacje. Wyszło nawet ładnie z bardzo ciemnego brązu "czarnego" wyszedł karmel. O cudo nawet bardzo mi sie podobał. Niestety zdecydowałam, że tego wieczora nie bede maltretować moich włosów farbą. no i rano gdy sie obudziłam z mojego karmelu nic nie zostało. Były brazowe i z godziny robiły sie coraz ciemniejsze. Normalnie masakra. Wiec zdecydowałam że farbuje. Miałam farbe lorael ciemny blond złocisty. Ponoc miał byc ładny. A tu co. Wielka czarna czupryna z zołtymi odrostami.
Co robic? Kiedy będe mogła powtórzyć dekoloryzajcje? Teraz już będe wiedzieć co robic, że mam farbować od razu po zabiegu.
CHOLIMERA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 11:26   #4412
jamaika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 107
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Dekoloryzowałaś pewnie elgonem albo renee blanche? Podejrzewam że tak bo po nich włosy ciemnieją. Ale z drugiej strony to dobrze, bo dekoloryzację elgonem albo RB można powtórzyć nawet kilkukrotnie w jeden dzień, bo są bardzo delikatne. Poza tym musisz wziąć jaśniejszą farbę, bo po tym ciemnym blondzie wyjdzie Ci brąz. Powinno się wziąć farbę 2 tony jaśniejszą pożądany kolor, w Twoim przypadku 8.3 - jasny blond złocisty.
Najlepiej teraz daj odpocząć włosom z 2 tygodnie (możesz krócej jeśli chcesz), kup sobie jakąś dobrą odżywkę, np. waxa. No i po dekoloryzacji od razu farbuj
jamaika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 11:55   #4413
pati172003
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 116
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Witam ponownie Trochę mnie tu nie było, ale znów muszę się Was poradzić dziewczyny

Czy któraś z Was robiła dekoloryzację dwoma produktami i ma porównanie? Ja użyłam Renee i jestem z niego bardzo zadowolona
Tym razem znajoma chce, żebym jej pomogła. Włosy farbowała raz na "miedziany" brąz (gdzieś w sierpniu), a później raz na czarno-październik. Wcześniej rozjaśniała [pasemka, balejaż] swoje brązowe włosy. Więc myślę, że nie powinno być problemów ze ściągnięciem koloru.. Zastanawiam się więc czy polecić jej RB, czy któraś z Was używała RB i czegoś innego i ma porównanie. Na moich włosach RB spisał się świetnie, ale to nie musi oznaczać, że nie ma czegoś jeszcze lepszego Czy macie porównanie RB z:
- Elgonem
- Lorealem
- Colorpeelem
- inne
?
W grę wchodzą raczej produkty dostępne przez internet.

Cytat:
Napisane przez jamaika Pokaż wiadomość
Dekoloryzowałaś pewnie elgonem albo renee blanche? Podejrzewam że tak bo po nich włosy ciemnieją. [...]
No i po dekoloryzacji od razu farbuj
Jak napisałam wyżej, użyłam właśnie RB i włosy mi nie ściemniały A farbowałam dopiero ok. 24 h po dekoloryzacji. Fakt, że jest to delikatny kosmetyk-nie zniszczył mi włosów, a dekolor robiłam 2 razy-jeden po drugim- tego samego wieczoru Jeśli Tobie Jamaiko ściemniały po nim włosy, to widocznie zależy to od włosów.
pati172003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 13:40   #4414
Maxio
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Kochane dziewczyny!

Zmiana koloru z czarnego (szczególnie z farby detalicznej) jest niesamowicie trudna i bez względu na wszystko będę Wam odradzał domowe sposoby dekoloryzacji. Lepiej odłożyć trochę więcej pieniędzy (ok. 50 - 90 zł w lepszym salonie w przeciętnym mieście) i skorzystać z usług profesjonalnego stylisty, który robił to już setki razy odpowiednimi kosmetykami i preparatami, których w żadnym wypadku nie dostaniecie w sklepie (są to dosyć mocne środki, należy je ostrożnie stosować i posiadać odpowiednią wiedzę na temat ich działania). W salonie ponadto doradzą Wam jak o takie włosy dbać i zapobiegną ewentualnym zniszczeniom włosów, jakie mogłyby spowodować rozjaśniacze i farby.

Pozdrawiam
Maxio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 16:07   #4415
DolceGabbana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 114
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Witam dziewczyny!

Pisałam na początku grudnia, że ide na dekoloryzacje włosków (z czarnego). Chciałam się wkońcu pochwalić:P Muszę pochwalić Studio3 w Gliwicach gdzie mialam robioną dekoloryzację a w szczególności p. Marte, która mi ją robła Efekt jak dla mnie świetny-bardzo mi się podoba. Do blondu jeszcze daleko, ale nie wiedziała, że w takich rudawych będzie mi dobrze Ogólnie włoski nie zniszczone tylko troche końcówki tam gdzie mam parę blond pasemek(dla jaśniejszego efektu). Mam nadzieję, że uda mi sie wstawić zdjęcia. Pozdrawiam wszystkie dziewczynki i życzę takiego samego zadowolenia po dekoloryzacji jak ja
Załączam zdjęcie przed dek. (5lat farbowania na czarno (u fryzjera i samodzielnie)) no i po dekoloryzacji (w tym świetle wyglądaja na ognisto rude, ale w świetle dziennym są dużo jaśniejsze).
DolceGabbana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 17:20   #4416
pati172003
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 116
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez Maxio Pokaż wiadomość
Kochane dziewczyny!
Zmiana koloru z czarnego (szczególnie z farby detalicznej) jest niesamowicie trudna i bez względu na wszystko będę Wam odradzał domowe sposoby dekoloryzacji. Lepiej odłożyć trochę więcej pieniędzy (ok. 50 - 90 zł w lepszym salonie w przeciętnym mieście) i skorzystać z usług profesjonalnego stylisty[...]
Niestety, nie zgodzę się z Tobą Gdyby różnica wynosiła 50 zł, wątek miałby o kilkadziesiąt stron mniej Nie będę pisać drugi raz tego samego, tylko się "zacytuję"
Cytat:
Napisane przez pati172003 Pokaż wiadomość
[...] Co do kosztów-to był główny powód, dlaczego postanowiłam sama zająć się moimi włosami.. Wywalić 200-300 zł i nie mieć pewności, cóż to wyjdzie.. :-/ A tak-to w razie czego miałabym pretensje tylko i wyłącznie do siebie i 200 zł więcej w kieszeni (na perukę heh). Mnie jak dotąd kosztowało to wszystko ok.70-80 zł (dekoloryzator+ 2 farby).
pati172003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 18:55   #4417
jamaika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 107
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Zgadzam się w zupełności z pati172003.
Ja farbuję włosy samodzielnie w domu od 5 lat, i zawsze wychodziło mi to co chciałam, a farbowałam już włosy na blond, najróżniejsze odcienie rudego, brązu, i w końcu na czarno. Tylko raz zdarzyła mi się wpadka ale to raczej wina farby a nie moja (farby było tragicznie mało).
W sprawie dekoloryzacji na początku miałam inne podejście, byłam pewna że chcę ją zrobić u fryzjera, ale po przeczytaniu różnych wątków na wizażu zrezygnowałam. Nie wiem skąd wziąłeś cenę 50-90zł... podam przykładowe ceny dekoloryzacji w Opolu: 80zł dekoloryzacja + 115zł koloryzacja + 60zł strzyżenie = 255zł (pracują na l'oreal matrix). 2 salon: dekoloryzacja 70zł + koloryzacja 115zł + strzyżenie 75zł = 260zł (także l'oreal). Boję się nawet pomyśleć ile zapłaciłabym za to samo we Wrocławiu, w którym aktualnie mieszkam.
O tańszych salonach nie myślę, bo jeśli taniej to wiadomo że gorsze farby. A taką farbą to ja mogę sobie sama zafarbować. Zresztą naczytałam się już jak dziewczyny płaciły po 300zł i wychodziły z kurczakiem na głowie lub włosami ciemniejszymi niż przed wizytą. Ja bym się załamała gdyby ktoś zniszczył mi włosy za 300zł... ja na razie wydałam 45zł na dekoloryzator + 30zł na farbę, mam równy kolor bez żadnych plam, nawet jaśniejszy niż chciałam, a po włosach nie widać żadnego zniszczenia.
jamaika jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-28, 19:08   #4418
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

witam mam pytanie: czy blonde supreme z loreala rozjaśni mi farbowane jasnobrązowe włosy?
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 20:00   #4419
muuiska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 10
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

ja rowniez mam pytanie.. dzisiaj sie odwazylam i sama "zdekoloryzowalam" sobie wlosy (l'orealem). z czarnego wyszedl mi intensywny rudy. czy teraz jak pomaluje farba np na blond to czy kolor wyjdzie>? czy musze brac pod uwage to ze wlosy sa rude i pozostaje mi tylko jakis ciemniejszy braz ? zalezalo mi na ciemnym blondzie i czy po prostu narazie musze z tego zrezygnowac? prosze odpowiedzcie
muuiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 20:22   #4420
jamaika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 107
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

muuiska, mi też wyszły rude po l'orealu, na poprzedniej stronie możesz zobaczyć zdjęcia Na to położyłam l'oreal excellence creme 9.1, wyszedł mi ładny jasny złoty blond. Też chciałam ciemny blond i żałuję że nie wzięłam od razu 8.1, ale bałam się że wyjdzie mi jakiś brąz. Wiadomo że popielaty nie wyjdzie, ale z tego rudego się zrobił taki złoty a nie pomarańczowy
jamaika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 20:38   #4421
muuiska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 10
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez jamaika Pokaż wiadomość
muuiska, mi też wyszły rude po l'orealu, na poprzedniej stronie możesz zobaczyć zdjęcia Na to położyłam l'oreal excellence creme 9.1, wyszedł mi ładny jasny złoty blond. Też chciałam ciemny blond i żałuję że nie wzięłam od razu 8.1, ale bałam się że wyjdzie mi jakiś brąz. Wiadomo że popielaty nie wyjdzie, ale z tego rudego się zrobił taki złoty a nie pomarańczowy
dzieki za odp;p
a teraz sie zastanawiam jaki wybrac odcien... a moze moglabys wstawic jakies zdj. jak wyszedl ci ten blond 9.1?
muuiska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-28, 21:01   #4422
jamaika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 107
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Próbowałam robić fotki przed chwilą, ale teraz to mogę robić tylko w sztucznym świetle i do tego komórką, wychodzi inaczej niż mam w rzeczywistości. Mam prawie identyczny kolor jak pani na tym pudełku Ja gdybym miała jeszcze raz wybierać to wzięłabym 8.1 bo ten jest dla mnie za jasny, a 8.1 powinien wyjść i tak jasno. Wrzucam jeszcze fotkę na której wyszły prawie jak w rzeczywistości, są tylko bardziej złote niż widać.

Edytowane przez jamaika
Czas edycji: 2009-12-28 o 21:10
jamaika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 21:41   #4423
muuiska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 10
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

dziekuje ci bardzo jamaika!naprawde bardzo mi pomoglas. jutro wybiore sie po farbe. i jeszcze raz dzieki.
muuiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 20:16   #4424
jamaika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 107
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Muuiska, i co, jaką farbę wybrałaś? Farbowałaś już? Napisz koniecznie jak wyszło Ja będę musiała niedługo przyciemnić włosy, zanim pojawią się odrosty
jamaika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 12:50   #4425
scotiii
Raczkowanie
 
Avatar scotiii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 456
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Proszę o pomoc...
Byłam wczoraj na balejażu u fryzjerki. Niestety on mi wcale nie pasuje. Miałam trochę przygód z włosami... Jednak teraz wiem, że najlepiej mi było w naturalnych i chcę teraz do nich wrócić...
Włosy mam już dość długie, zapuszczam. Włosy na szczęście bardzo się nie zniszczyły. Są suche ale myśle, że dojdą do siebie...
Chciałabym je troszke przyciemnić, wyrównać do jakiegoś ciemnego blondu i później wracać powoli do swoich.
Co mi radzicie teraz zrobić?
- Mam kupić farbę? (chyba bardzo zniszczę włosy)
- Mam kupić szamponetkę?
- Mam kupić toner?
- Nie robić nic i czekać aż włosy same troche zmienią kolor, albo odczekać i dopiero je czymś przyciemnić?

Nie chcę już brnąć w te blondy. Mam naturalnie ciemny blond. Mam dość farb. Chcę wrócić do naturalnych. Wiem, że to będzie trudne, ale dam rade!
scotiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 13:15   #4426
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomości: 5 380
GG do *milka*
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

A jaki masz teraz kolor wlosow? Jesli chcesz wrocic do swojego maturalnego kolorku polecam Ci profesjonalna farbe Loreal Richesse jest bez amoniaku. Uzylam jej odrazu po rozjasniaczu a mialam po nim troche zniszczone kudly a o dziwo po nalozeniu farby wlosy byly w o wiele lepszej kondycji tu masz link http://images.google.co.uk/imgres?im...%26start%3D414 Na allrgro mozna ja kupic troche taniej, kolorki sa cudowne

Edytowane przez *milka*
Czas edycji: 2009-12-30 o 13:20
*milka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 13:24   #4427
scotiii
Raczkowanie
 
Avatar scotiii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 456
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez *milka* Pokaż wiadomość
A jaki masz teraz kolor wlosow?
Typowe pasemka, jasny blond. Z tym, że boje się trochę nałożyć na to farbę, bo jednak mam troche moich naturalnych kosmyków (wkońcu to były pasemka, a nie cała głowa) i nie wiem jak na to farba zareaguje. Z drugiej strony mogłyby być fajne refleksy...
Chciałabym coś z nimi zrobić do poniedziałku, bo musze wyjść do ludzi...
Włosy mam dość gęste fryzjerka musiała 3 razy sobie dorabiać tej mieszanki... Może gdybym je bradzo odżywiała kupiła sobie tabletki na gęstość ( z Inneov) to dałoby radę...

Zastanawiam się nad Castingiem L'oreala. Jakiś ciemny blond żeby to wyrównać, przykryć. Jednak po jakimś czasie te włosy się będą wypłukiwać i wychodzić te pasemka?
RATUNKU!
scotiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 13:57   #4428
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomości: 5 380
GG do *milka*
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez scotiii Pokaż wiadomość

Zastanawiam się nad Castingiem L'oreala. Jakiś ciemny blond żeby to wyrównać, przykryć. Jednak po jakimś czasie te włosy się będą wypłukiwać i wychodzić te pasemka?
RATUNKU!
Dziewczyno zapomnij o tej farbie !!! Czytalam duzo na jej temat sama malowalam nia juz 4 razy wlosy, ale ciemnymi kolorami...Brazy, splukuja sie na rudo Mahon na czerwono Blondy nie wychodza jak na opakowaniu, czasami wlosy sa czarne , czasami wychodza rudawe naprawde szkoda wlosow lepiej troche dolozyc i kupic Richesse
*milka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 15:22   #4429
muuiska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 10
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

ja jednak wczoraj pomalowalam wlosy ale.. nie zdecydowalam sie na blond- zabraklo mi jednak odwagi ;p a spodobal mi sie ten rudy kolor (: wiec wybralam caffe late castinga, aby ujednolicic wlosy i jestem rudawo-jasnobrazowa i narazie z tego zadowolona postanowilam ze teraz dam wlosom odpoczac, a na blond zdecyduje sie moze blizej wiosny pozdrawiam!

Edytowane przez muuiska
Czas edycji: 2009-12-30 o 15:26
muuiska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-30, 21:40   #4430
efcia90
Zadomowienie
 
Avatar efcia90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 253
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Witam Was dziewczyny
dołączam się do wątku z nadzieją, że mi pomożecie. Nie dałam rady przebrnąć przez cały wątek, a w wyszukiwarce odpowiedzi na moje pytanie nie znalazłam więc liczę na Was mam aktualnie włosy koloru czerwono-czekoladowego ok. 5cm od czubka głowy, reszta jest ciemno brązowa. Zakupiłam dekoloryzator Renee Blanche, farbę Joanna Naturia Orzechowy brąz i chciałabym jak najszybciej wziąć się za ściągnięcie aktualnego koloru. I tu pojawia się moje pytanie, bo nie chcę czegoś sknocić, jak mi znowu zafarbuje na czarno to idę pod pociąg Na ulotce farby jest napisane, żeby trzymać ją na głowie 20-40minut w zależności od kondycji włosów itd. itp. Z tego co mniej więcej wiem, włosy po dekoloryzacji szybciej łapią farbę, więc ile powinnam ją trzymać na głowie, żeby nie wyszedł ani za jasny, ani za ciemny ? 20 minut starczy, czy może jednak trzeba dłużej ? Być może pytanie jest błahe, ale ja jestem całkiem zielona w tych sprawach dlatego proszę o pomoc
efcia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-31, 16:04   #4431
CHOLIMERA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

no właśnie nie wiem co to było. kupiłam w hurtowni fryzjerskiej ale ani nie był to reene ani elgon, czy loreal. Tylko jakiś ducastel france bez nazwy czy instrukcji. włosów nie zniszczyło za bardzo ale i tak sie boje próbować jeszcze raz.

---------- Dopisano o 17:04 ---------- Poprzedni post napisano o 16:59 ----------

do jamaika
no właśnie nie wiem co to było. kupiłam w hurtowni fryzjerskiej ale ani nie był to reene ani elgon, czy loreal. Tylko jakiś ducastel france bez nazwy czy instrukcji. włosów nie zniszczyło za bardzo ale i tak sie boje próbować jeszcze raz.
CHOLIMERA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-31, 17:55   #4432
scotiii
Raczkowanie
 
Avatar scotiii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 456
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Mam pytanie. Malowałam włosy kilka razy. Dokładniej:
1. u fryzjerki wyszły rude (to była farba nie rozjaśniacz)
2. w domu- wyszły rude
3. w domu- wyszły rude
4. w domu wyszły zbliżone do moim naturalnych, jak zaczęły się spłukiwać wychodziły rude
Póżniej długaaa przerwa, noszenie kitki, koczka, zapuszczanie... Powli zaczęły mi wychodzić moje naturalne... Końcówki były dalej rudawe...
5. Teraz BUM! Mam na głowie blond balejaż. Przy głowie jest chłodniejszy, bo tam miałam już większość naturalnych, a mniej wiecej od środka głowy troche żółto- rudawe (w końcu to balejaż nie całość i jest trochę wcześniejszych kosmyków, a one były rudawe). Całość da się znieść... Już się troszkę przyzwycziłam. Gdyby były takie jak przy głowie (czyli jasny, popielaty blond) to nawet by mi się podobały.

Kupiłam sobie ten szampon z Joanny niwelujący żółć (tani, jakość może być średnia no ale nic). Może trochę ochłodzi całość.
Odczekam trochę, bo jednak cofam to co mówiłam wcześniej- włosy się troche przesuszyły...
Nie wiem teraz co robić dalej... Pomyślałam teraz, że może za jakiś czas jeszcze raz je rozjaśnić (całość) żeby wyrównać te kolory mniej więcej. NIE U FRYZJERKI! Za te pieniądze, które jej bym zapłaciła kupię jakiś profesjonalny rozjaśniacz i siostra mi to zrobi.
MÓWIĘ NIE!- ROZJAŚNIANIU WŁOSÓW U FRYZJEREK! Od dziś chodzę tam tylko podcinać końcówki (bo na więcej im nawet nie pozwolę).
Wracając do tematu. Rozjąśnię włosy jakimś profesjonalnym rozjaśniaczem (żeby wyrównać ten misz masz, który mam teraz na głowię). Następnie położę na to jakiś ciemny blond zbliżony do naturalnego. Poszukam takiego, żeby wpadał bardziej nawet w jasny brąz, a nie bardziej w blondy (żeby uniknąć tak jak pisałyscie zielonych włosów).
I po tym wszystkim mocne ODŻYWIANIE, ODŻYWIANIE, ODŻYWIANIE, REGENERACJA! I wracam do naturalnych.
Rozważam też wybranie się na rytuał Kerastase (żeby odżywić włosy). Była może któraś z Was na nim? Jak wrażenia?
Oraz kupno tabletek Inneov Gęstość włosów.
[Jednak te wszystkie eksperymenty pozbawią mnie trochę włosów...]

{Owszem mogłabym czekać aż włosy zaczną odrastać i ścinać powoli końcówki, ale nie wiem czy jest sens. Rozjaśniacz się nie spłucze, nie będzie raczej ciemnieć, co najwyżej będzie żółknąć. Więc będe chodzić z odrostami do połowy głowy? Troche mi się to nie widzi.}

Taki jest mniej więcej mój plan działania na najbliższy czas. Co o tym myślicie? Troche się wykosztuje, wiem, ale za głupote się płaci.

TERAZ GŁÓWNE PYTANIE:
Jak myślicie czy mam szanse wrócić do naturalnych włosów?
scotiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-02, 16:37   #4433
kasiay
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4
nie wiem co robic ;(

hej. przed sylwestrem chciałam rozjaśnić sobie moje naturalne włosy ciemny brąz które nigdy nie łapały żadnego koloru na jasny brąz. aż do niedawna..
położyłam farbe palet blond z rozjaśniaczem(pierwsze farbowanie wiec sie nie znam) trzymałam na głowie z 20 minut. włosy po wyszuszeniu wygladały okropnie pomarańczowo blond? nie mogłam sie na siebie patrzec i tego samego dnia położyłam brąz tez palett, trwałą farbe.
wyszedł mi c z a r ny
co zrobić zeby powrocic do brazu? niedlugo studniowka a ja mam na glowie czarna szope..pomocy
kasiay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-02, 18:33   #4434
karojen24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 439
Dot.: nie wiem co robic ;(

Cytat:
Napisane przez kasiay Pokaż wiadomość
hej. przed sylwestrem chciałam rozjaśnić sobie moje naturalne włosy ciemny brąz które nigdy nie łapały żadnego koloru na jasny brąz. aż do niedawna..
położyłam farbe palet blond z rozjaśniaczem(pierwsze farbowanie wiec sie nie znam) trzymałam na głowie z 20 minut. włosy po wyszuszeniu wygladały okropnie pomarańczowo blond? nie mogłam sie na siebie patrzec i tego samego dnia położyłam brąz tez palett, trwałą farbe.
wyszedł mi c z a r ny
co zrobić zeby powrocic do brazu? niedlugo studniowka a ja mam na glowie czarna szope..pomocy


z tych rozjasnionych czern sie wymyje dosc szybko, ale dodatkowo myj szamponem przeciwlupiezowym, najlepiej nizoralem (silnie oczyszcza)
karojen24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-02, 18:54   #4435
kasiay
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4
Dot.: nie wiem co robic ;(

czerń też robiłam stałą farbą..
to jak sie wymyje to jaki bede miala kolor ten jasny(po rozjaśniaczu)????
kasiay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-02, 21:25   #4436
karojen24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 439
Dot.: nie wiem co robic ;(

Cytat:
Napisane przez kasiay Pokaż wiadomość
czerń też robiłam stałą farbą..
to jak sie wymyje to jaki bede miala kolor ten jasny(po rozjaśniaczu)????
braz z rudawym polyskiem

(poprawilam tego posta, bo odpowiedz, ktora poprawilam byla odp. na post z innego watkusorki)

Edytowane przez karojen24
Czas edycji: 2010-01-03 o 09:00 Powód: przez pomylke, myslalam, ze odpisuje naposta o rozjasniaczu londacolor:-)
karojen24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 18:26   #4437
bielka88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Witam,
Pół roku temu pożegnałam się ze swoim naturalnym kolorem włosów (ciemny blond). Od tego czasu cztery razy farbowałam włosy farbą garnier color naturals o odcieniu złoty brąz. Ale kobieta zmienną jest i tęsknie do swoich naturalnych. Przejżałam wątek i chciałabym się poradzić. Chciałabym dekoloryzować włosy l'orealem, a następnie pomalowac farbą garniera ciemny blond (już kiedyś malowałam nią włosy gdy znudziły mi się blond pasemka i prawie nie było widac różnicy między moimi naturalnymi) Czy dekoloryzacja l'orealem rozjaśni moje włosy do tego stopnia, że będę mogła nałożyć na nie farbę cimny blond garniera i efekt będzie "taki jak na opakowaniu"? Proszę o odpowiedź
bielka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-05, 13:22   #4438
kasko94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Mój problem jest taki, że próbowałam wszystkiego oprócz dekoloryzatora. Skoro rozjaśniacz nic nie dał to czy dekoloryzator choć trochę rozjaśni mi włosy? Farbuję już 2 lata włosy na czarno różnymi farbami, ale mam już jakieś 5cm odrostów. Używam szamponu przeciwłupieżowego, ale i tak nic to nie daje. Naprawdę dekoloryzator to moja ostateczna deska ratunku.
kasko94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-05, 17:12   #4439
Monian
Zakorzenienie
 
Avatar Monian
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 9 549
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

ja dziś będę dekoloryzować. Kupiłam deko Loreala Eclair Clair creme i zobaczymy. Mam dośc już tych włosów. Ale ja nie dekoloryzuję do jasnego blondu, tylko jasnego brązu. Długo droga przede mną , no ale zobaczymy
Monian jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-05, 17:42   #4440
kasko94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Tylko pozazdrościć ja zamówiłam na allegro Chantal tylko kiedy go przyślą? Najchętniej chciała bym być już po wszystkim.
kasko94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:19.