Depilator czy golarka? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-07-27, 14:28   #1
mortisha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 4
GG do mortisha

Depilator czy golarka?


Wiem, ze depilatory powodują wrastanie włosków, trzeba czekać na odpowiednią długośc włosa i podrażaniją skóre.
Zastanawiam się właśenie czy nie lepiej używać elektrycznej golarki? Ale co ostrzami do takiej golarki czy tez trzeba je kupowac osobno ? I czy w porównaniu z używaniem depilatora jest duża różnica w odrastaniu włosków.CZekam na Wasze odpowiedzi !!
mortisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-29, 00:50   #2
lil_margo
Rozeznanie
 
Avatar lil_margo
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 502
Re: Depilator czy golarka?


Nie wiem jak to jest z depilatorami, bo nie używałam, a jesli chodzi o maszynke i ostrza to zalezy jaka sobie kupisz. Jesli kupujesz jednorazowki, to oczywiscie nozykow sie nie wymienia Ale jesli kupisz maszynke taka jak np. Venus to wkłady trzeba wymieniac kiedy sie stepia ( o czym poinformuje cie kolorowy pasek ) Wklady takie sa do kupienia osobno, pakowane zwykle po kilka sztuk. Jesli chodzi o wrastanie wloskow, to bardzo duzo na ten temat znajdziesz wpisujac w wyszukiwarke (tu na forum) "wrastanie wloskow", "depilacja" itp... Dziewczyny duzo o tym pisaly A tak szybciutko od siebie: pomaga peeling, dobre nawilzenie i takie specjalne serum z aspiryny (o ile dobrze kojarze) domowej roboty (przepis znajdziesz we wczesniejszych watkach )

Trzymaj sie
lil_margo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-09, 10:20   #3
Zahraa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 5
Dot.: Re: Depilator czy golarka?

A czy któraś z Was używała golarki elektrycznej i depilatora? Zależy mi na opiniach porównawczych. Nie wiem co kupić. Wiem, tylko że podstawową różnicą jest fakt, że depilatora można użyć jak włoski podrosną na odpowiednią długość, ale czy golarka jest równie dokładna jak depilator?
Zahraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-09, 11:25   #4
iza_
Wtajemniczenie
 
Avatar iza_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 2 624
Dot.: Re: Depilator czy golarka?

moze kup depilator, który ma również golarkę w sobie
ja osobiscie wolę depilator od elektrycznej maszynki
iza_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-09, 11:27   #5
ushia
Zadomowienie
 
Avatar ushia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 802
Dot.: Depilator czy golarka?

podstawowa róznica - po regularnej depilacji włoski odrastaja delikatne i cieniutkie
po maszynce wręcz przeciwnie

wrastanie jest problemem, ale mnie wrastaja i po zwyklym goleniu, trzeba po prostu peelingu pilnowac i tyle
ushia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-10, 19:08   #6
deputamadre21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 494
Dot.: Re: Depilator czy golarka?

Ja uzywam depilatora , pierwszy moj raz to normalnie koszmar byl , ryczalam niesamowicie . Co mnie przekonalo by uzyc depilatora po raz kolejny ? EFEKTY
deputamadre21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-13, 00:06   #7
higienistka
Raczkowanie
 
Avatar higienistka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 238
Dot.: Re: Depilator czy golarka?

Golarka działa tak samo jak zwykła maszynka do golenia (w sensie efektów). Więc jeśli zależy Ci aby na dłużej mieć gładką, nieowłosioną skórę to lepiej kup depilator. Jeśli chcesz szybko i bezboleśnie usunąć owłosienie - to golarkę. Ja polecam jednak depilator
higienistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-13, 17:22   #8
Justynuss
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Z pokoju, z laptopa
Wiadomości: 614
Dot.: Depilator czy golarka?

Ja używałam latem depilatora Braun i byłam z niego bardzo zadowolona, chociaż fakt, bolało za pierwszym zarem troche. Teraz zimą używam zwykłej maszynki, jakoś nie mam czasu. Ale mam zamiar wrócić do depilatora, tyko boję się tego pierwszego razu:p A co do wrastających włosków, to troszke wrastały ale przy pilingu było wszystko ok Polecam.
Justynuss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:36.