odstajaca pupa-co nosic? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-27, 19:36   #1
senkasandry
Rozeznanie
 
Avatar senkasandry
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 742
Red face

odstajaca pupa-co nosic?


mam odstajaca pupe. troche mi to przeszkadza bo odroznia sie od reszty ciala(biustu nie mam za pokaznego) nie jest ona tak wielka jak np kim kardashian ale jednak ja widac:| i tu moje pytanie. co powinnam nosic by dobrze wygladac? a czego unikac?
a moze Wy tez macie podobny problem (bede wdzieczna za sugestie)
moze zdjecia przykladowych ciuchow?
najczesciej nosze tuniki wtedy to sie tak nie odroznia..

dodam ze jestm mloda mam 18 lat -wiec spodnie z lnu i takie tam odpadaja

Edytowane przez senkasandry
Czas edycji: 2009-05-27 o 19:43
senkasandry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-27, 19:52   #2
RiotKitty
Rozeznanie
 
Avatar RiotKitty
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 794
Dot.: odstajaca pupa-co nosic?

może to żadna rada, ale mam tak samo co robię ? eksponuję ! jeśli ktoś uważa, że to 'gruby tyłek' czy coś w tym stylu niech się wypcha, podoba mi się taka figura u kobiet i oczywiście nie noszę legginsów na ulicy, ale jeansy i sukienki zawsze noszę dopasowane. zrób z tego swój atut
RiotKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-27, 19:56   #3
wiewioor
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 324
Dot.: odstajaca pupa-co nosic?

popieram eksponować, moim zdaniem w 90proc wypadków lepiej wygląda dziewczyna z okrągłym tyłkiem niż tak zwany "dupoplec" który pupy w ogóle nie ma
__________________
W lutym denkuję: 0 (cel: 20!)

styczeń: 16

V-XII 2014: 145
wiewioor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-27, 20:05   #4
rinoa_woman
Wtajemniczenie
 
Avatar rinoa_woman
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 413
GG do rinoa_woman
Dot.: odstajaca pupa-co nosic?

ja też mam podobnie tyle że do tego mam jeszcze dość szerokie biodra i nie czuję się dobrze w obcisłych sukienkach, spodnie to co innego ale spódnice i sukienki wybieram rozkloszowane, chociaż bardzo podobają mi się ołówkowe spódnice z wysokim stanem idealnie opięte i podkreślające linię, niestety nie dla mnie taka spódnica bo nie czuję się w niej dobrze
rinoa_woman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-27, 20:13   #5
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 676
Dot.: odstajaca pupa-co nosic?

Też tak mam, nawet zdarza mi sie przypadkiem zahaczyć o coś pupą
Najmniej to sie rzuca w oczy w sukienkach czy spódniczkach troche rozszerzanych na dole. Ale znowu zbyt szerokie dają okropny efekt.
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-27, 20:17   #6
NataliaZBruklinu
Rozeznanie
 
Avatar NataliaZBruklinu
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 653
Dot.: odstajaca pupa-co nosic?

Akurat dzisiaj oglądałam na TVN program jakiś modowy, w którym ubierali babkę borykającą się z podobnym "problemem" co Ty.
Polecali jej sukienki odcinane pod biustem, spódnice typu "A", obcisłe spodnie i jakieś tuniczki do połowy pupy, fajny zestaw stworzyli ze skinnów i właśnie takiej dłuższej tuby, odcięli ramiączka i ta pani od razu wyglądała na wyższą i szczuplejszą. I podstawa- dobrze dopasowane, wyszczuplające majtasy. Zdecydowanie polecali też buty na obcasie.
Ogólnie twierdzili, że okrągła pupa to atut, z tym, że babka nie czuła się dobrze w swoim ciele i chciała coś zmienić. Efekt był faktycznie bardzo dobry!
__________________
"Ludzi można podzielić na dwa rodzaje -
tych, którzy są wytworem świata, w którym żyją,
i tych którzy są wytworem samych siebie,
którzy choć świata nie zmienili, nie dali się zmienić światu.
Oni chodzą po świecie a nie świat po nich."
/E. Stachura/

NataliaZBruklinu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-27, 20:39   #7
Ciarra
Raczkowanie
 
Avatar Ciarra
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 340
Dot.: odstajaca pupa-co nosic?

ja mam tylek jak pilka i dzinsow nie kupie za chiny, chyba ze w sklepach dla murzynek

nosze legginsy, lub wszelkiego rodzaju sukienki, spodniczki, zima z grubymi rajstopami, eksponuje ja mimo wszystko

dodam ze wcale nie mam szerokich bioder jako tako ale ona wystaje do tylu jak taka pilka (bo uda i boczki sa nieproporcjonalnie mniejsze do tej pupy) mam 99cm w tym miejscu
__________________
All you need in this life is ignorance and confidence; then success is sure.


Edytowane przez Ciarra
Czas edycji: 2009-05-27 o 20:40
Ciarra jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-27, 20:47   #8
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Dot.: odstajaca pupa-co nosic?

Cytat:
Napisane przez RiotKitty Pokaż wiadomość
może to żadna rada, ale mam tak samo co robię ? eksponuję ! jeśli ktoś uważa, że to 'gruby tyłek' czy coś w tym stylu niech się wypcha, podoba mi się taka figura u kobiet i oczywiście nie noszę legginsów na ulicy, ale jeansy i sukienki zawsze noszę dopasowane. zrób z tego swój atut
Cytat:
Napisane przez wiewioor Pokaż wiadomość
popieram eksponować, moim zdaniem w 90proc wypadków lepiej wygląda dziewczyna z okrągłym tyłkiem niż tak zwany "dupoplec" który pupy w ogóle nie ma

ja tam też mam taką pupcię u ją lubię! wiesz jak taki pupasek działa na facetów np jak masz taką lekką sukienkę i stringi! hehehe zrób z tego atut!! ja bym nie chciała mieć płaskiego, fee...
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031


bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-27, 20:54   #9
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: odstajaca pupa-co nosic?

Nie mam podobnego problemu, ale mam podobny atut I ja go bardzo lubię
Naprawdę nie ma czego chować
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-27, 21:04   #10
MoniX24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 241
Dot.: odstajaca pupa-co nosic?

Dziewczyny dobrze pisza,trezba zrobic z tego atut!
Wiesz,ze kobiety(bodajze w Brazylii)poddaja sie operacjom plastycznym "wypychajac"sobie posladki silikonem?Ty masz za free
Ja mam tylek raczej palski,a wolalabym miec reczaj odstajacy,bardziej kobieco to wyglada...wiec ciesz sie kobieto!
MoniX24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 01:11   #11
Schranz
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Z głośnika
Wiadomości: 3 314
Dot.: odstajaca pupa-co nosic?

Też mam odstającą pupę prawie jak J.Lo i bardzo ją lubię Tak jak mówią dziewczyny to jest zaleta ciała a nie wada ! Ubieram leginsy do tego tuniki, krotkie spodniczki, sukienki ... nie zakrywam, wręcz podkreślam
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
Schranz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-28, 10:08   #12
Ciarra
Raczkowanie
 
Avatar Ciarra
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 340
Dot.: odstajaca pupa-co nosic?

widze, ze nie tylko ja staram sie ja traktowac jak atut i podreslac

niewiem jak Wy, ale czesto slysze od innych kobiet kasliwe uwagi, ze niby mam wielki tylek, ale czym ona sobie wypchala

wiem, ze najmniejszy nie jest, ale wydaje mi sie, ze estetyczny, bo 99cm w obwodzie to w koncu nie niewiadomo ile i rozklada mi sie to raczej "do tylu" niz na szerokosc; docinki kobiet rekompensuja mi pochwaly ze strony plci brzydkiej

wydaje mi sie, ze my, kobiety mamy po prostu inne poczucie estetyki - mi tez sie czasem podobaja szczuplutkie modelki, a mezczyznom niekoniecznie

do autorki: takze nie zwracaj uwagi i podkreslaj
__________________
All you need in this life is ignorance and confidence; then success is sure.

Ciarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 11:32   #13
Dosiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 543
Dot.: odstajaca pupa-co nosic?

Mam tak samo jak Ty Też się kiedyś wstydziłam, że jest taka wystająca, ale mój Tż przekonał mnie, że takie pupy są seksowne. I teraz nie wyobrażam sobie żeby ją zakrywać. Jedyny problem mam z kupnem spodni. Nie mam szerokich bioder, ale właśnie wystającą pupę i przez to robi się spora różnica między biodrami a talią i trudno dopasować spodnie. Też tak macie dziewczyny?
Dosiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 13:52   #14
Schranz
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Z głośnika
Wiadomości: 3 314
Dot.: odstajaca pupa-co nosic?

Cytat:
Napisane przez Ciarra Pokaż wiadomość
widze, ze nie tylko ja staram sie ja traktowac jak atut i podreslac

niewiem jak Wy, ale czesto slysze od innych kobiet kasliwe uwagi, ze niby mam wielki tylek, ale czym ona sobie wypchala

wiem, ze najmniejszy nie jest, ale wydaje mi sie, ze estetyczny, bo 99cm w obwodzie to w koncu nie niewiadomo ile i rozklada mi sie to raczej "do tylu" niz na szerokosc; docinki kobiet rekompensuja mi pochwaly ze strony plci brzydkiej

wydaje mi sie, ze my, kobiety mamy po prostu inne poczucie estetyki - mi tez sie czasem podobaja szczuplutkie modelki, a mezczyznom niekoniecznie

do autorki: takze nie zwracaj uwagi i podkreslaj
Też słyszę docinki na ten temat np, że mam taką pupę, że można na niej położyć filiżankę na spodeczku i nic się nie wyleje I zgodnie z naturą mam to ...
Ale również mam znajome, które baaardzo lubią moją pupę, klepią ją i komplementują... a są "właściwiej" orientacji Więc myślę, że to kwestia po prostu gustu. A mężczyźni owszem lubią, mój TŻ uwielbia Ale zapewne też nie wszyscy


Cytat:
Napisane przez Dosiak Pokaż wiadomość
Mam tak samo jak Ty Też się kiedyś wstydziłam, że jest taka wystająca, ale mój Tż przekonał mnie, że takie pupy są seksowne. I teraz nie wyobrażam sobie żeby ją zakrywać. Jedyny problem mam z kupnem spodni. Nie mam szerokich bioder, ale właśnie wystającą pupę i przez to robi się spora różnica między biodrami a talią i trudno dopasować spodnie. Też tak macie dziewczyny?
Macie Bardzo trudno mi jest kupić spodnie - kiedy są dobre w pupie to w talii mam duuuży luz. Właściwie nie mam ani jednej pary spodni, która byłaby świetnie dopasowana. Czasami również mam problem ze spódniczkami... pupa mi z tyłu unosi materiał i np na przodzie mam spódniczkę do połowy uda, a z tyłu ledwo za tyłek..
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum

Edytowane przez Schranz
Czas edycji: 2009-05-28 o 13:53
Schranz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 14:32   #15
Dosiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 543
Dot.: odstajaca pupa-co nosic?

Cytat:
Napisane przez Schranz Pokaż wiadomość
Macie Bardzo trudno mi jest kupić spodnie - kiedy są dobre w pupie to w talii mam duuuży luz. Właściwie nie mam ani jednej pary spodni, która byłaby świetnie dopasowana. Czasami również mam problem ze spódniczkami... pupa mi z tyłu unosi materiał i np na przodzie mam spódniczkę do połowy uda, a z tyłu ledwo za tyłek..
Dokładnie tak! Spódnice to jeszcze większy koszmar, prawie każda mi się tak zawija na pupie i nieładnie podnosi Ale mimo wszystko nie chciałabym mieć płaskiej pupy.
Dosiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 14:38   #16
Roksana 22
Raczkowanie
 
Avatar Roksana 22
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 43
Dot.: odstajaca pupa-co nosic?

Cytat:
Napisane przez senkasandry Pokaż wiadomość
mam odstajaca pupe. troche mi to przeszkadza bo odroznia sie od reszty ciala(biustu nie mam za pokaznego) nie jest ona tak wielka jak np kim kardashian ale jednak ja widac:| i tu moje pytanie. co powinnam nosic by dobrze wygladac? a czego unikac?
a moze Wy tez macie podobny problem (bede wdzieczna za sugestie)
moze zdjecia przykladowych ciuchow?
najczesciej nosze tuniki wtedy to sie tak nie odroznia..

dodam ze jestm mloda mam 18 lat -wiec spodnie z lnu i takie tam odpadaja
Problem odstające pupy są super
Roksana 22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 18:30   #17
senkasandry
Rozeznanie
 
Avatar senkasandry
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 742
Dot.: odstajaca pupa-co nosic?

dzieki Dziewczyny za porady.
co do odstajcej pupy-racja ze jest ladna ale moja nie jest taka szczupla . nie jestem gruba- mam 170 i waze 63 kg. ale mam szerokie biodra wiec jestem troche nieproporcjonalna- maly biust duza pupa. czytalam ze spodnie z podwyzszonym stanem powinno sie nosic-wg mnie one sa dla chudzielcow. co do spodnic rozszerzanych- bardzo takich nie lubie. tak jak jedna wizazanka napisala- tez podobaja mi sie olowkowe spodnice ale moge o nich pomarzyc przy takim typie figury. mnie kiedys kolezaka powiedziala ze mam tylek jak J.Lo (ona jest chuda jak patyk i uwaza ze takie sie podobaja facetom)

Edytowane przez senkasandry
Czas edycji: 2010-03-28 o 11:05
senkasandry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 18:16   #18
senkasandry
Rozeznanie
 
Avatar senkasandry
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 742
Dot.: odstajaca pupa-co nosic?

http://film.onet.pl/O,5159,1085786,plotki.html


a dluga tunika (sukienka) + legginsy? moze byc?
senkasandry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 18:47   #19
martusia810
Raczkowanie
 
Avatar martusia810
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 307
Dot.: odstajaca pupa-co nosic?

Ja mam znajomą, która ma strasznie płaski tyłek, raczej nie ma go wcale i wygląda to asksualnie, więc lepiel mieć odstający i kobiecy.
martusia810 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-30, 11:21   #20
camelia111
Zakorzenienie
 
Avatar camelia111
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 603
Dot.: odstajaca pupa-co nosic?

Cytat:
Napisane przez senkasandry Pokaż wiadomość
mam odstajaca pupe. troche mi to przeszkadza bo odroznia sie od reszty ciala(biustu nie mam za pokaznego) nie jest ona tak wielka jak np kim kardashian ale jednak ja widac:| i tu moje pytanie. co powinnam nosic by dobrze wygladac? a czego unikac?
a moze Wy tez macie podobny problem (bede wdzieczna za sugestie)
moze zdjecia przykladowych ciuchow?
najczesciej nosze tuniki wtedy to sie tak nie odroznia..

dodam ze jestm mloda mam 18 lat -wiec spodnie z lnu i takie tam odpadaja
Obcisłe rurki i legginsy Czy Kim Kardashian i beyonce nie wyglądają świetnie?
camelia111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-23, 17:17   #21
Kariinkaa
Raczkowanie
 
Avatar Kariinkaa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 86
Dot.: odstajaca pupa-co nosic?

Ja również jestem posiadaczką odstającej pupy. Nieraz usłyszałam kąśliwe uwagi od płci pieknej (choc jest tez grupa zwolenniczek takiej pupy), ale mezczyznom sie podoba
Dziewczyny, nie wstydzcie sie swoich pup, wiele kobiet zazdrosci nam majac swoje dechy (oczywiscie nie chce tu nikogo urazic) ważne zeby dbac o pupe, a na pewno na dluugie lata bedzie wygladac atrakcyjnie.
Kiedy bylam mala dziewczynka wstydzilam sie swojej pupy,ale z wiekiem zaakceptowalam siebie taką jaką jestem- i o to chodzi.
Jeśli chodzi o ubior to nie ukrywam jej. Nosze obcisle spodnie, sukienki, spodnice z wyzszym stanem. Lubie tez zwiewne tuniczki, szczegolnie latem, kiedy jest taki upał. Tak jak napisaly poprzedniczki, ciężko kupić dobrze dopasowane spodnie, tak samo mam ze spódnicami. Taki już nasz urok.
Pozdrawiam posiadaczki odstających pup ;D

Edytowane przez Kariinkaa
Czas edycji: 2010-07-23 o 17:32
Kariinkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-23, 17:42   #22
Funieczka
Zakorzenienie
 
Avatar Funieczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 6 286
GG do Funieczka
Dot.: odstajaca pupa-co nosic?

To i ja się przyłączę.
Nie dość, ze najmniejsza nie jestem to jeszcze ta odstająca dupina
Wszystko się marszczy, podnosi i średnio lezy, ale przeciez się nie powieszę. Poza tym ostatnio byłam w markecie i obok mnie szła dziewczyna, która tyłka nie miała wogóle. Z tyłu usłyszałam rozmowę dwóch facetów koło trzydziestki - "Jeeezu, zobacz jaką ma płaską du*pę, okropieństwo. No ale ta obok, to do schrupania."
Wniosek - facetom podobają sie odstajace tyłki. A złośliwe koleżanki najczęsciej zazdroszczą(być może i nie, ale pocieszam się)
__________________
wymiana
Funieczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-23, 18:49   #23
jennias
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 25
Dot.: odstajaca pupa-co nosic?

A gdzie kupujecie spodnie?

Mam taki sam problem i niestety mniejszych nie moge zapiac, a wieksze najczesciej jak juz pasuja to nad tylkiem odstaja! okropienstwo
jennias jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-23, 19:03   #24
idedodomu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 179
Dot.: odstajaca pupa-co nosic?

prawda jest taka ze takie krage tylki sa fajne

lepsze niz plaskie
__________________
Prosze podpisz petycje
nieludzkie traktowanie psów
http://www.ptroa.co.il/petition/index.php
idedodomu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-23, 19:54   #25
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 676
Dot.: odstajaca pupa-co nosic?

Znalazłyście może jakiś fason krótkiej spódniczki, który jest korzystny przy odstającym tyłeczku? U mnie wszystkie z przodu są ok, a nawet mogłyby być ciut krótsze, ale z tyłu prawie mi widać majtki Nie chcę nosić tych do kolan, bo gorzej wtedy wyglądam

A spodnie kupuję już tylko w sklepach typowo ze spodniami, ale to raczej dżinsy. Zawsze znajdą sie w przystępnej cenie a jakość jest lepsza niż gdzie indziej, no i panie zawsze doradzają
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 22:15   #26
Kariinkaa
Raczkowanie
 
Avatar Kariinkaa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 86
Dot.: odstajaca pupa-co nosic?

Mysle,ze dobrym fasonem spodnic dla kobiet majacych wypukle pupy (czyli dla nas ;D) sa te ołowkowe , albo te z wyzszym stanem, mozna je fajnie laczyc z ubraniami nie tylko na jakies oficjalne wyjscia,ale rowniez na wypad ze znajomymi (kwestia dobrania bluzki i dodatkow). Fajnym fasonem spodniczek sa tez te obcisle na biodrach rozchodzące sie ku dolowi.Osobiscie wystrzegam się fasonu typu tulipan badz bombka - optycznie powieksza jeszcze bardziej pupe.
A Wy dziewczyny, jakie nosicie ubrania?

Edytowane przez Kariinkaa
Czas edycji: 2010-07-27 o 22:18
Kariinkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 22:31   #27
aguSxD
Rozeznanie
 
Avatar aguSxD
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: drugi koniec świata.
Wiadomości: 507
Dot.: odstajaca pupa-co nosic?

zazdroszcze wam dziewczyny, bo wystająca pupa to moje niespełnione marzenie (i pewnie spełnione nie będzie, chyba że sobie pomoge silikonem xD), bo niestety mnie natura nie obdarzyła murzyńskimi pośladkami
dla mnie opięte, przylegające jeansy na dużej pupie to świetne połączenie!
__________________
I think there is beauty in everything. What ‘normal’ people would perceive as ugly, I can usually see something of beauty in it.
— Alexander McQueen
aguSxD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 13:29   #28
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: odstajaca pupa-co nosic?

Ja nie rozumiem. Jedne narzekaja, że jest płaski drugie, że duży Ciesz się, że masz w ogóle pupę. Lepsza pokaźna niż płaska totalnie
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 15:11   #29
olla83
Rozeznanie
 
Avatar olla83
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 731
Dot.: odstajaca pupa-co nosic?

Cytat:
Napisane przez Dosiak Pokaż wiadomość
Mam tak samo jak Ty Też się kiedyś wstydziłam, że jest taka wystająca, ale mój Tż przekonał mnie, że takie pupy są seksowne. I teraz nie wyobrażam sobie żeby ją zakrywać. Jedyny problem mam z kupnem spodni. Nie mam szerokich bioder, ale właśnie wystającą pupę i przez to robi się spora różnica między biodrami a talią i trudno dopasować spodnie. Też tak macie dziewczyny?
jakbym czytała o sobie. kupno spodni to męczarnia!!

---------- Dopisano o 16:11 ---------- Poprzedni post napisano o 16:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Funieczka Pokaż wiadomość
Wniosek - facetom podobają sie odstajace tyłki. A złośliwe koleżanki najczęsciej zazdroszczą(być może i nie, ale pocieszam się)
mnie tam mało obchodzi co sie podoba facetom. ważne, że sama sobie się nie podobam. ja swojego tyłka nienawidze i nigdy nie zaakceptuję!
olla83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 16:38   #30
Ćwirka
ćwir ćwir
 
Avatar Ćwirka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 10 483
Dot.: odstajaca pupa-co nosic?

Zapraszam do wątku zbiorczego
__________________
Moje książki na wymianę: KLIK!
Ćwirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:18.