Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-12-05, 14:31   #3001
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Ciasto jabłkowo-cynamonowe i jakaś kromka z serem żółtym i pomidorem się przewinęła między kęsami


o matko i jeszcze mi się przypomniało śniło mi się, że się dowiedziałam, że mi się TŻ w przyszłym roku oświadczy ale generalnie to w to nie wierzę... może gdyby ten sen śnił mi się dopiero za rok...
Witaj!!!
Mi ten twój koszmar przypomina serię moich koszmarow,moja interpretacja-masz sporo trudnych spraw ktore zepchnełas ale powinnas się z nimi uporać bo nie dają ci spokoju , i wydaje mi sie ze masz z jakiegoś powodu duze poczucie winy.
U mnie to byly sprawy sprzed wielu lat.
No ale moge się mulic bo jestem niezle
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-05, 14:39   #3002
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez frenka Pokaż wiadomość
Ja sobie wyobraziłam violl, jak stoi bezradna przed tą klatką z dziećmi i one tak biedne wystawiają swoje małe rączki przez kratki i mówią cichutkim głosikiem...
Taaaa...


Cytat:
Napisane przez Hanneke Pokaż wiadomość
Skoro nalegasz to się skuszę Muszę przyznać, że nigdy nie ogladalam.
Skuś skuś Nie każdemu się ten serial podoba, ale mnie bardzo. Tak rewelacyjnie i czasem wręcz w przerysowany sposób pokazuje zakamarki wrednej babskiej duszy i nie tylko. Niby zabawne, szokujące czy zaskakujące, czasem głupie, ale jednak ja tam widzę pewne kawałki siebie W ogóle lubię na ten serial patrzeć

Acha tylko adres na PW proszę, bo zajrzałam do kajeciku a tam niet.


Byłam u dziadków na wsi na chwilę, zawieźć sałatkę itp. i załapałam się na mikołajowy prezent finansowy (na który wcale nie liczyłam, zwłaszcza że od tej babci daaawno nic nie dostałam, na żadną okazję)... będzie na jakiś drobny zbytek


Lecę poprasować kilka rzeczy, później na chwilę tu z wami siądę, a za godzinę idę na seans Brzyduli połączony z lepieniem kulek tyrajmisiowych



Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
Witaj!!!
Mi ten twój koszmar przypomina serię moich koszmarow,moja interpretacja-masz sporo trudnych spraw ktore zepchnełas ale powinnas się z nimi uporać bo nie dają ci spokoju , i wydaje mi sie ze masz z jakiegoś powodu duze poczucie winy.
U mnie to byly sprawy sprzed wielu lat.
No ale moge się mulic bo jestem niezle
Hehe sądzę, że jednak się mylisz bo naprawdę nie mam trudnych spraw, ani tym bardziej poczucia winy (większego niż zazwyczaj związanego np. z tym że o północy jem chipsy ). Ja sądzę, że mój sen wynika z tego, że mocno się przejmuję tym, że się zobowiązuję wobec kogoś. Aktualnie organizuję szlachetną paczkę dla biednej rodziny, codziennie staram się zdobyć potrzebne rzeczy - pewnie stąd niedożywione dzieci w moim śnie A zaręczyny śniły mi się zapewne dlatego, że do 1 w nocy suknie ślubne na forum wizażu oglądałam. Taka ze mnie nieskomplikowana istota
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-05, 14:48   #3003
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
Witaj!!!
Mi ten twój koszmar przypomina serię moich koszmarow,moja interpretacja-masz sporo trudnych spraw ktore zepchnełas ale powinnas się z nimi uporać bo nie dają ci spokoju , i wydaje mi sie ze masz z jakiegoś powodu duze poczucie winy.
Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Hehe sądzę, że jednak się mylisz bo naprawdę nie mam trudnych spraw, ani tym bardziej poczucia winy (większego niż zazwyczaj związanego np. z tym że o północy jem chipsy ). Ja sądzę, że mój sen wynika z tego, że mocno się przejmuję tym, że się zobowiązuję wobec kogoś. Aktualnie organizuję szlachetną paczkę dla biednej rodziny, codziennie staram się zdobyć potrzebne rzeczy - pewnie stąd niedożywione dzieci w moim śnie A zaręczyny śniły mi się zapewne dlatego, że do 1 w nocy suknie ślubne na forum wizażu oglądałam. Taka ze mnie nieskomplikowana istota
Violl, dobrze, że to wyjaśniłaś, bo już myślałam, że to twoja praca licencjacka błaga cię, żebyś zaczęła ją pisać, zanim na amen przygniotą cię wyrzuty sumienia
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-05, 14:55   #3004
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Haha no to jest mój największy wyrzut ale jeszcze nie spędza mi snu z powiek. Zacznie od stycznia
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-05, 15:02   #3005
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

oj, Violl, Violl
kontynuować ?
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-05, 15:23   #3006
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

kontynuuj kontynuuj! co by nam potem w styczniu nie jęczała za bardzo albo nagle nie znikła!!! ja tez wyciągnę zaraz swego straszaka. Wiola, a "plagiat" u was obowiązuje? weź Ty lepiej dziewczyno teraz przysiądź, bo w styczniu to szturm na biblioteke będzie sesyjny i o literaturze będzie można pomarzyć. Choć patrząc na siebie uważam, że na obronę zdecydowanie lepszy jest semestr zimowy niż letni. W marcu broniłam lica (ale też i tak zaczynałam studia) potem oddech i mgr (1,5) i to już na lato prawie bo w kwietniu 13-go!! upał już był i było mi gorzej zdecydowanie, no i temat miałam bardzo trudny, realny, galopujący (często się geaktualizowały dane w trakcie), ale ciekawy

ach Ilona dzięki za przepisidło na zupę. ale nie mam połowy składników przyprawowych.... ja też kminku nie nawidzę. Kamilka, wrzuć i swój
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-05, 15:25   #3007
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Bijcie bijcie... tylko mi nie gderajcie błagam
i wiem wiem...

a - Atojka - odnośnie bibliotek - jakie kolejki?! Ja mam wszystkie potrzebne mi książki KUPIONE jak tu już ostatnio pisałam wolę kupić, a później odsprzedać... także wszystko leży i czeka... na wenę moją acha i bronić się będę najpóźniej w marcu - choćby się paliło i waliło, choćbym miała nie spać przez miesiąc to zdążę to napisać
__________________

310813

Edytowane przez Viollet87
Czas edycji: 2009-12-05 o 15:27
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-05, 15:28   #3008
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

poszłam się zdrzemnąć jeszcze po tym jaki pisałam rano.. i wiecie o której się obudziłam..?? O 12

proszę mnie nie puszczać na przyszłość


Cytat:
Napisane przez frenka Pokaż wiadomość
Bellissimo!
ale mnie rozbawił george Boska reklama

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość


Lecę poprasować kilka rzeczy, później na chwilę tu z wami siądę, a za godzinę idę na seans Brzyduli połączony z lepieniem kulek tyrajmisiowych


Vio-opie przysz mnie pewnie, bo to nie moja sprawa i wtracam się itp-ale piszę to z sympatii do Ciebie i troski-te sny są wynikiem stresu zwiazanego z NIE PISANIEM PRACY. Ja Cie prosze-jakie prasowanie, jaki wizaz, jakie tyrajmisiu i brzydula..?? Dlaczego nie siadasz do pisania? Jeśli znasz swoje możliwosci i wiesz że się wyrobisz-w porządku. Ale po co Ci ten stres?



Ilonko-czyli podoba Ci sie jej pierscionek..? Hmmmmm... Dobrze wiedzieć


Postanowiliśmy ubrać dziś choinkę serio serio. Zaraz się zabieramy wieeeem że za wcześnie..
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-05, 15:40   #3009
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

atoja, no nie gadaj, nie masz cynamonu i imbiru suszonego - trza nad Toba popracować
Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Bijcie bijcie... tylko mi nie gderajcie błagam
i wiem wiem...

a - Atojka - odnośnie bibliotek - jakie kolejki?! Ja mam wszystkie potrzebne mi książki KUPIONE jak tu już ostatnio pisałam wolę kupić, a później odsprzedać... także wszystko leży i czeka... na wenę moją acha i bronić się będę najpóźniej w marcu - choćby się paliło i waliło, choćbym miała nie spać przez miesiąc to zdążę to napisać
tere fere kuku, guzik, bedziem
Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
poszłam się zdrzemnąć jeszcze po tym jaki pisałam rano.. i wiecie o której się obudziłam..?? O 12

proszę mnie nie puszczać na przyszłość




ale mnie rozbawił george Boska reklama



Vio-opie przysz mnie pewnie, bo to nie moja sprawa i wtracam się itp-ale piszę to z sympatii do Ciebie i troski-te sny są wynikiem stresu zwiazanego z NIE PISANIEM PRACY. Ja Cie prosze-jakie prasowanie, jaki wizaz, jakie tyrajmisiu i brzydula..?? Dlaczego nie siadasz do pisania? Jeśli znasz swoje możliwosci i wiesz że się wyrobisz-w porządku. Ale po co Ci ten stres?



Ilonko-czyli podoba Ci sie jej pierscionek..? Hmmmmm... Dobrze wiedzieć


Postanowiliśmy ubrać dziś choinkę serio serio. Zaraz się zabieramy wieeeem że za wcześnie..
i bardzo dobrze, co pospałaś to Twoje

a mam podobna broszkę
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-05, 15:45   #3010
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Bijcie bijcie... tylko mi nie gderajcie błagam
i wiem wiem...

a - Atojka - odnośnie bibliotek - jakie kolejki?! Ja mam wszystkie potrzebne mi książki KUPIONE jak tu już ostatnio pisałam wolę kupić, a później odsprzedać... także wszystko leży i czeka... na wenę moją acha i bronić się będę najpóźniej w marcu - choćby się paliło i waliło, choćbym miała nie spać przez miesiąc to zdążę to napisać
no to tym bardziej, na co czekasz, hę? jeszcze nie wiadomo co ci promotor za numer może wywinąć, w jakim czasie sprawdzi. No np. u mnie w dziekanacie trzeba było czekać jeszcze z miesiąc na termin, więc siadaj!!! no jak sobie przypomnę z dziecństwa to też wolałam już te słynne (z gadania i straszenia) wciry niż to "pla pla pla" przez długi czas, ale niestety, musiałam wysłuchać..

No i wracając do tematu, powiem Ci moją historię z epizodem na technologii drewna. Na trzecim roku miałabym czwórkę spokojnie w terminie zerowym, ale mi sie nie chciało przepisać na szybko na czysto pracy laboratoryjno-cwiczeniowej. jakbym zaniosła na następne to też byłoby ok, bym miała zal i zwolnienie z egz.. Ale... następnego razu nie bylo bo babeczka zmarła... I lipa. A że przedmiot specyficzny nie było więcej osób o uprawnieniach egzaminatorskichi nast. uczelnia o takim kierunku była w Poznaniu i trzeba było po prostu wypożyczyć profa... trwało to rok.... i o ten rok dla mnie za długo!

---------- Dopisano o 16:45 ---------- Poprzedni post napisano o 16:43 ----------

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
atoja, no nie gadaj, nie masz cynamonu i imbiru suszonego - trza nad Toba popracować

tere fere kuku, guzik, bedziem

i bardzo dobrze, co pospałaś to Twoje

a mam podobna broszkę
eeee to to mam, a reszta? mogę "se" darować? edit: właśnie zajrzałam jeszcze raz, nie wiem co mi się pomerdało.. to chyba przez ten szafran... a cynamon na serio do ziemniaków???? a potem zmiksować/ czy taka jaka jest? a może troszkę wędzoneczki, kiełbaski czy innego mięsiwa?

ja też gdzieś wreszcie muszę odwdzięczyć się komuś za to słuchanie, więc trzymam z toba Ilona, to będzie taka fala

Edytowane przez atoja
Czas edycji: 2009-12-05 o 15:52
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-05, 15:55   #3011
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
Kamilka, wrzuć i swój
Wrzuciłam
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-05, 15:59   #3012
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

czyli damy jej popalić jak się nie weźmie za robotę

nie znasz w ogóle kuchni bliskowschodnich? indyjskiej?
cynamon nie tylko jest zarezerwowany dla słodkich potraw
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-05, 16:26   #3013
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Wrzuciłam
Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
czyli damy jej popalić jak się nie weźmie za robotę

nie znasz w ogóle kuchni bliskowschodnich? indyjskiej?
cynamon nie tylko jest zarezerwowany dla słodkich potraw
dziękuję, gotuję dwie a w zasadzie wersję "trzecią" i właśnie dostałam focha, że obiadu jeszcze nie ma....

no właśnie tak się jakoś składa,że nie specjalnie próbowałam wschodnie jakoś ani z jedzeniem ani z gotowaniem... bo ja jestem tak zwykła gosposia domowa a nie taka super kuchara jak Ty

Edytowane przez atoja
Czas edycji: 2009-12-05 o 16:30
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-05, 16:45   #3014
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

no teraz toś wymyśliła
ja mam pociąg eksperymentatorski i cierpliwą połowicę po prostu
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-05, 17:51   #3015
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Co tutaj tak cicho, pewnie szukaja prezentow

Wlasnie wrocilam z wycieczki z Tz-em, do lasu, wspinaczka traktem i spacer u podnozy wulkanu, krajobraz ksiezycowy, pozniej lunch .kroliczek z grilla, winko, kawka i spac mi sie chce teraz.

Viol pewnie pisze prace....

Sel wszystko ok?

Ilona znasz przepis na dobre risotto?

Kamila a Shantaram czytalas? Ja mialam wersji orygnalnej super, kupilam mamie w Empiku, tez podobala sie.
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-05, 18:02   #3016
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Co tutaj tak cicho, pewnie szukaja prezentow

Wlasnie wrocilam z wycieczki z Tz-em, do lasu, wspinaczka traktem i spacer u podnozy wulkanu, krajobraz ksiezycowy, pozniej lunch .kroliczek z grilla, winko, kawka i spac mi sie chce teraz.

Viol pewnie pisze prace....

Sel wszystko ok?

Ilona znasz przepis na dobre risotto?

Kamila a Shantaram czytalas? Ja mialam wersji orygnalnej super, kupilam mamie w Empiku, tez podobala sie.
królik z grilla
przepisów na risotto to znam w chusteczke ale żadnego nie wypróbowałam - nie przepadam za ideą rozgotowanego ryżu
np. Nigella i Jamie Oliver mają dobre
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-05, 18:02   #3017
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Kamila a Shantaram czytalas? Ja mialam wersji orygnalnej super, kupilam mamie w Empiku, tez podobala sie.
Nie czytałam, filmu też zresztą nie widziałam.
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-05, 18:08   #3018
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
no to tym bardziej, na co czekasz, hę? jeszcze nie wiadomo co ci promotor za numer może wywinąć, w jakim czasie sprawdzi. No np. u mnie w dziekanacie trzeba było czekać jeszcze z miesiąc na termin, więc siadaj!!! no jak sobie przypomnę z dziecństwa to też wolałam już te słynne (z gadania i straszenia) wciry niż to "pla pla pla" przez długi czas, ale niestety, musiałam wysłuchać..
No właśnie też wolę oberwać, niż słuchać bo jak mi ktoś gada, to nie potrafię się skupić na celu tej gadaniny tylko się wkurzam
Moja promotor to fajna babeczka, zawsze mi wszystko terminowo sprawdza, dlatego o to się nie martwię - wiem, że i ja muszę być fair. Jeśli ustala mi jakiś termin to się do niej zgłaszam. Początek pracy już mam zatwierdzony... od czegoś trzeba zacząć


Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
czyli damy jej popalić jak się nie weźmie za robotę



Cansada - Viol teraz siedzi z TŻtem i czeka na finał "Mam talent"
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-05, 18:17   #3019
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

no a przedtem oglądała brzydulę, dziś ma wolne zgodnie z planem, bo wczoraj caly dzień pisała. No jej też się coś należy, no nie? i teżetowi.\
ja też za risotto nie przepadam, a mój to już wogole mu nieteges jak samą nawzę "ryż" słyszy. Czasem przemycę... albo sama jem przez 3 dni
A ja najbardziej jeśli już to lubię risotto na winie - czyli wszystko co mi się w danej chwili nawinie. Nie lubie tego specjalnego ryżu, wolę paraboliczny, długoziarnisty, a najlepiej basamati. Ważne by podsmażyć suchy ryż na tłuszczu (najlepiej lubie masełeczko) potem gotuję w bulionie. najcześciej (jeżeli tak wogóle można powiedzieć) dokładam suszone wymoczone grzybki pokrojone w kosteczkę, czosnek, pora (też zesmażonego), ananasa z puszki... co mi tam się przypomni

casandra! pięęęękny dzień! u nas tez księżycowy krajobraz jest teraz. ..hahahaha puchy na ulicy i snująca się delikatnie chłodna mgła wzmagana dodatkowo lekkim dymem z okolicznych domów...

Edytowane przez atoja
Czas edycji: 2009-12-05 o 18:19
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-05, 18:27   #3020
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
Ważne by podsmażyć suchy ryż na tłuszczu (najlepiej lubie masełeczko) potem gotuję w bulionie
Ja ryż uwielbiam w każdej postaci, więc risotto często gości na moim stole. Robię podobnie jak ty, ale najpierw zalewam białym winem, odparowuję i dopiero wtedy w ruch idzie bulion
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-05, 18:29   #3021
IluvMarilyn8FCB
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 25
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Buenas tardes

Przepraszam ,że Wam się wcinam w forum,ale tak od wielu miesięcy Was czytuję i postanowiłam wreszcie się odezwać
Żeby nie było,piszę do Was w sprawie minerałów Wiem,że to nie jest odpowiednie miejsce,ale panuje tutaj taka miła atmosfera i w ogóle,więc jakoś mi łatwiej zacząć moją mineralną przygodę właśnie tutaj.
To teraz do rzeczy:Otóż pomimo mojej wieloletniej miłości do fluidów (które wcale mnie nie zapychają ani nic podobnego do tego,co przeczytałam na wizażowych forach) przyszła pora spróbować czegoś nowego,czyli zachwalanych przez Was minerałów potrzebuję podkładu,pudru i może czegoś jeszcze,czytałam o jakiś bazach,primerach-jakbyście mogły wyjaśnić do czego one służą,byłabym wdzięczna dodam,że muszą to być kosmetyki kryjące,które z powodzeniem zastąpią drogeryjne fluidy i tutaj kieruję do Was pytanie :
czy mogłybyście dobrać mi taki podstawowy zestaw ?
wiem,że powinnam opisać bardziej szczegółowo kolor skóry itd. ale poczekam najpierw na Waszą odpowiedź,chęć uświadomienia mnie
IluvMarilyn8FCB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-05, 18:32   #3022
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Atoja, Ilona wstyd sie przyznac ale nigdy nie jadlam. tak podczytuje co jest latwe i szybkie, ale jak to jest kleista maz, to ja dziekuje......

A krolik z grilla pierwsza klasa, sama jadlam pierwszy raz , najczesciej w sosach rozmaitych robiony mialam.

Viol a TZ sie nalezy?, hmmm ciekawam co mu sie nalezy?.....
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-05, 18:43   #3023
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Taaaa...




Skuś skuś Nie każdemu się ten serial podoba, ale mnie bardzo. Tak rewelacyjnie i czasem wręcz w przerysowany sposób pokazuje zakamarki wrednej babskiej duszy i nie tylko. Niby zabawne, szokujące czy zaskakujące, czasem głupie, ale jednak ja tam widzę pewne kawałki siebie W ogóle lubię na ten serial patrzeć

Acha tylko adres na PW proszę, bo zajrzałam do kajeciku a tam niet.


Byłam u dziadków na wsi na chwilę, zawieźć sałatkę itp. i załapałam się na mikołajowy prezent finansowy (na który wcale nie liczyłam, zwłaszcza że od tej babci daaawno nic nie dostałam, na żadną okazję)... będzie na jakiś drobny zbytek


Lecę poprasować kilka rzeczy, później na chwilę tu z wami siądę, a za godzinę idę na seans Brzyduli połączony z lepieniem kulek tyrajmisiowych





Hehe sądzę, że jednak się mylisz bo naprawdę nie mam trudnych spraw, ani tym bardziej poczucia winy (większego niż zazwyczaj związanego np. z tym że o północy jem chipsy ). Ja sądzę, że mój sen wynika z tego, że mocno się przejmuję tym, że się zobowiązuję wobec kogoś. Aktualnie organizuję szlachetną paczkę dla biednej rodziny, codziennie staram się zdobyć potrzebne rzeczy - pewnie stąd niedożywione dzieci w moim śnie A zaręczyny śniły mi się zapewne dlatego, że do 1 w nocy suknie ślubne na forum wizażu oglądałam. Taka ze mnie nieskomplikowana istota
Całe szczęście ,szlachetna z ciebie osóbka mogłobybyć więcej takich osób jak ty.kl aski:
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-05, 18:45   #3024
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez IluvMarilyn8FCB Pokaż wiadomość
Buenas tardes

Przepraszam ,że Wam się wcinam w forum,ale tak od wielu miesięcy Was czytuję i postanowiłam wreszcie się odezwać
Żeby nie było,piszę do Was w sprawie minerałów Wiem,że to nie jest odpowiednie miejsce,ale panuje tutaj taka miła atmosfera i w ogóle,więc jakoś mi łatwiej zacząć moją mineralną przygodę właśnie tutaj.
To teraz do rzeczy:Otóż pomimo mojej wieloletniej miłości do fluidów (które wcale mnie nie zapychają ani nic podobnego do tego,co przeczytałam na wizażowych forach) przyszła pora spróbować czegoś nowego,czyli zachwalanych przez Was minerałów potrzebuję podkładu,pudru i może czegoś jeszcze,czytałam o jakiś bazach,primerach-jakbyście mogły wyjaśnić do czego one służą,byłabym wdzięczna dodam,że muszą to być kosmetyki kryjące,które z powodzeniem zastąpią drogeryjne fluidy i tutaj kieruję do Was pytanie :
czy mogłybyście dobrać mi taki podstawowy zestaw ?
wiem,że powinnam opisać bardziej szczegółowo kolor skóry itd. ale poczekam najpierw na Waszą odpowiedź,chęć uświadomienia mnie
hej
na początek poczytaj wątki podwieszone na górze strony
obowiązkowo TEN
i to co Rozwielitka ma w podpisie
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-05, 18:56   #3025
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez IluvMarilyn8FCB Pokaż wiadomość
Buenas tardes

Przepraszam ,że Wam się wcinam w forum,ale tak od wielu miesięcy Was czytuję i postanowiłam wreszcie się odezwać
Żeby nie było,piszę do Was w sprawie minerałów Wiem,że to nie jest odpowiednie miejsce,ale panuje tutaj taka miła atmosfera i w ogóle,więc jakoś mi łatwiej zacząć moją mineralną przygodę właśnie tutaj.
To teraz do rzeczy:Otóż pomimo mojej wieloletniej miłości do fluidów (które wcale mnie nie zapychają ani nic podobnego do tego,co przeczytałam na wizażowych forach) przyszła pora spróbować czegoś nowego,czyli zachwalanych przez Was minerałów potrzebuję podkładu,pudru i może czegoś jeszcze,czytałam o jakiś bazach,primerach-jakbyście mogły wyjaśnić do czego one służą,byłabym wdzięczna dodam,że muszą to być kosmetyki kryjące,które z powodzeniem zastąpią drogeryjne fluidy i tutaj kieruję do Was pytanie :
czy mogłybyście dobrać mi taki podstawowy zestaw ?
wiem,że powinnam opisać bardziej szczegółowo kolor skóry itd. ale poczekam najpierw na Waszą odpowiedź,chęć uświadomienia mnie
Ja zaczęłam od zakupienia kilkunastu próbek Everyday Minerals na Allegro oraz pędzla(LHK) tej samej firmy.Próbki 1ml to koszt 2,5.
Polecam formułę intensive najbardziej kryjąca.Bazy ,primery i inne firmy zostaw na pózniej najpierw naucz się aplikacji samego podkładu,kremu użyj minimalną ilość i poczekaj aż się wchłonie a tak wogóle to pobuszuj na blogu Cathy-kosmetyki mineralne-welcome to mineral world,to jest najbardziej skondensowane zródło wiedzy.
Za duzo jest tych informacji ,pozatym off topy karane są
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-05, 18:58   #3026
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Viol teraz siedzi z TŻtem i czeka na finał "Mam talent"
Violl, jak wy będziecie spędzali długie zimowe wieczory, kiedy program dobiegnie końca? Doprawdy nie wiem


Cytat:
Napisane przez IluvMarilyn8FCB Pokaż wiadomość
Buenas tardes

Przepraszam ,że Wam się wcinam w forum,ale tak od wielu miesięcy Was czytuję i postanowiłam wreszcie się odezwać
Żeby nie było,piszę do Was w sprawie minerałów Wiem,że to nie jest odpowiednie miejsce,ale panuje tutaj taka miła atmosfera i w ogóle,więc jakoś mi łatwiej zacząć moją mineralną przygodę właśnie tutaj.
To teraz do rzeczy:Otóż pomimo mojej wieloletniej miłości do fluidów (które wcale mnie nie zapychają ani nic podobnego do tego,co przeczytałam na wizażowych forach) przyszła pora spróbować czegoś nowego,czyli zachwalanych przez Was minerałów potrzebuję podkładu,pudru i może czegoś jeszcze,czytałam o jakiś bazach,primerach-jakbyście mogły wyjaśnić do czego one służą,byłabym wdzięczna dodam,że muszą to być kosmetyki kryjące,które z powodzeniem zastąpią drogeryjne fluidy i tutaj kieruję do Was pytanie :
czy mogłybyście dobrać mi taki podstawowy zestaw ?
wiem,że powinnam opisać bardziej szczegółowo kolor skóry itd. ale poczekam najpierw na Waszą odpowiedź,chęć uświadomienia mnie
Iluv, rzeczywiście napisałaś trochę za mało o swoich oczekiwaniach. Firmy mineralne oferują tyle produktów o rozmaitych właściwościach, że naprawdę można dobrać kosmetyki według indywidualnych potrzeb.
Powinnaś zapoznać się z kilkoma podstawowymi wątkami podwieszonymi na stałe na stronie głównej forum mineralnego, one są prawdziwymi skarbnicami wiedzy. Dobrze też przeczytać dwa pierwsze posty z wątku o everyday minerals. W zasadzie każda firma oferuje podkłady o różnym stopniu krycia, także nie będziesz miała problemu z ukryciem niedoskonałości. Jeśli nie wierzysz, zajrzyj na wątek o mineralnych metamorfozach. I zacznij testować, to jedyny sposób, żeby sprawdzić, jak poszczególne formuły współpracują z naszą cerą.
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-05, 18:58   #3027
IluvMarilyn8FCB
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 25
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

a czytałam te wątki,czytałam wiem,że jesteście wrażliwe na 'nieczytanie' podstawowych wątków,dlatego zaznajomiłam się z tą lekturą już jakiś czas temu tylko,że to są takie ogólne informacje o kosmetykach mineralnych,a firm jest dużo i sama nie wiem od czego zacząć,dlatego chcę z Waszą pomocą zamówić jakieś próbki i samemu sprawdzić,czy mi pasują minerały
IluvMarilyn8FCB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-05, 19:02   #3028
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez IluvMarilyn8FCB Pokaż wiadomość
a czytałam te wątki,czytałam wiem,że jesteście wrażliwe na 'nieczytanie' podstawowych wątków,dlatego zaznajomiłam się z tą lekturą już jakiś czas temu tylko,że to są takie ogólne informacje o kosmetykach mineralnych,a firm jest dużo i sama nie wiem od czego zacząć,dlatego chcę z Waszą pomocą zamówić jakieś próbki i samemu sprawdzić,czy mi pasują minerały
Chyba wszystkie zgodzimy się co do tego, że najprościej zacząć od edm i od razu zainwestować w dobre pędzle. Flat top i kabuki to będzie dobry zestaw na początek. Jeśli potrzebujesz krycia - formuła intensive. Ze szczegółowymi pytaniami powinnaś udać się na wątek edm
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-05, 19:03   #3029
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

I od ogolnych informacji trzeba zaczac W watkach redakcyjnych i pierwszych postach dowiesz sie co to sa bazy, primery, pudry wykanczajace i jakie maja zastosowanie oraz jak zamowic swoje pierwsze mineraly. Przeczytaj ta obowiazkowa lekture jeszcze raz
Witamy
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-05, 19:05   #3030
IluvMarilyn8FCB
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 25
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

aa bo ja zapomniałam dodać,że od roku czytam wizaż z konta koleżanki,dlatego zdążyłam być na wszystkich podwieszonych wątkach i blogu Cathy
czyli mam najpierw zamówić próbki Everyday Minerals na Allegro?
IluvMarilyn8FCB jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:10.