Technik weterynarii - WĄTEK ZBIORCZY - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-02-25, 18:48   #301
paula1456
💑🐱📚👶
 
Avatar paula1456
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 669
GG do paula1456
Dot.: Technik weterynarii - WĄTEK ZBIORCZY

No moze. Mnie wlasnie te praktyki zachęcają. Ale cena za to mnie przeraża... :/
__________________
01.06.2014
30.05.2015
06.05.2018

paula1456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-26, 12:37   #302
Starlight1804
Zadomowienie
 
Avatar Starlight1804
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 161
Dot.: Technik weterynarii - WĄTEK ZBIORCZY

dla mnie ta cena jest 'smiesznie niska', bo nie chodzilam tam zaocznie a do technikum i placilam 630 co miesiac nie wiem czy teraz nie jest drozej tak czy siak faktycznie, wysoko sie cenia;/ nie wiem za co, serio.
Starlight1804 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-14, 08:56   #303
aneczkaaa90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 3
Dot.: Technik weterynarii - WĄTEK ZBIORCZY

Ceny faktycznie straszne :/ Ja poszłam właśnie do Omegi (Bytom) - jestem już na IV semestrze. Jak na razie wszystkie kwalifikacje zdane, została mi jeszcze R.11 do zdania w czerwcu. No i za darmo wszystko, więc ja nie wiem za co ludzie ciągną taką kasę... :/ Też miałam dużo praktyk, wyjazdów a mimo to opłat żadnych. Ciekawe od czego to zależy...
aneczkaaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-07, 19:12   #304
Smok w paski
Raczkowanie
 
Avatar Smok w paski
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 36
Dot.: Technik weterynarii - WĄTEK ZBIORCZY

Czy jest tutaj ktoś z Gdańska i okolic?
Podjęłam decyzję, że zapiszę się na technika weterynarii, a po skończeniu podejmę wyzwanie znalezienia pracy w zawodzie
Jednak w Trójmieście jest tyle szkół, że sama nie wiem co wybrać- a nie mam żadnych znajomych którzy coś na ten temat wiedzą
Interesuje mnie szkoła w której jednak będą jakieś praktyczne zajęcia + czesne nie będzie zabijające, bo nie stać mnie dać więcej niż 200zł miesięcznie :/
Smok w paski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-21, 20:00   #305
AnulA_LovE
Raczkowanie
 
Avatar AnulA_LovE
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 204
Dot.: Technik weterynarii - WĄTEK ZBIORCZY

Ja jestem na III semestrze, ucze sie w Zabrzu, za darmo. Niestety poziom edukacji jest kiepski, dużo zależy od wykładowców. Ogólnie polecam jednak kierunek, nie zastanawiać się, tylko składać papiery! Coś do głowy wpadnie, warto nawet dla praktyk, żeby przekonać się jak wygląda praca w lecznicy. Ja mimo wielu minusów nie żałuję!
__________________
you get what you give...
AnulA_LovE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-23, 20:54   #306
CiastoPanda
Rozeznanie
 
Avatar CiastoPanda
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: różnie
Wiadomości: 802
Dot.: Technik weterynarii - WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Smok w paski Pokaż wiadomość
Czy jest tutaj ktoś z Gdańska i okolic?
Podjęłam decyzję, że zapiszę się na technika weterynarii, a po skończeniu podejmę wyzwanie znalezienia pracy w zawodzie
Jednak w Trójmieście jest tyle szkół, że sama nie wiem co wybrać- a nie mam żadnych znajomych którzy coś na ten temat wiedzą
Interesuje mnie szkoła w której jednak będą jakieś praktyczne zajęcia + czesne nie będzie zabijające, bo nie stać mnie dać więcej niż 200zł miesięcznie :/

Ja Ci mogę z całego serca odradzić AP edukacja.
takie problemy jakie z nimi mam - i nie tylko ja , to się nadaje do telewizji.
Wspomnę tylko o tym bo jest chyba najbardziej krytyczne,że zniszczyli moje orginalne świadectwo maturalne i mi o tym nie powiedzieli.
Mature miałam kilkanaście lat temu i teraz już się nie robi takich różowych jak kiedyś.

---------- Dopisano o 21:54 ---------- Poprzedni post napisano o 21:49 ----------

Cytat:
Napisane przez AnulA_LovE Pokaż wiadomość
Ja jestem na III semestrze, ucze sie w Zabrzu, za darmo. Niestety poziom edukacji jest kiepski, dużo zależy od wykładowców. Ogólnie polecam jednak kierunek, nie zastanawiać się, tylko składać papiery! Coś do głowy wpadnie, warto nawet dla praktyk, żeby przekonać się jak wygląda praca w lecznicy. Ja mimo wielu minusów nie żałuję!

ja też nie żałuję ale teraz wybrałabym inną szkołę (nie kierunek) chociaż myśląc o tym co miało miejsce, nie miałam szans chyba wiedzieć co się wydarzy jak to będzie przebiegać
__________________
zrozum...nie jestem chamska, jestem szczera
CiastoPanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-27, 13:29   #307
techwet1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 8
Dot.: Technik weterynarii - WĄTEK ZBIORCZY

Jestem z Gdańska i skończylam technikum weterynaryjne. Uwirlbism zwierzeta ale odtadzam trn kierunek.Z praca jesy ciezko.Ja mialsm to szczescie lub nieszczescie pracowac w lecznicy.Szkola i praca moich marzen okazala sie tyljo iluzja. Mimo dobtego przygotowania bo przeciez praktyki mialam u znajomego weta wiec wiele sie nauczylam ,wiele robilam to w pracy bulam tylko od czatnej roboty.Znajomy wet nie mogl mnie zatrudnic bo ma mala lecznice i opcaca mu sie tylko zayrudnic weya ktory moze byc sam na zmianie. Techniknie moze. Poszlam do pracy do innej lecznicy ale lekarze wykonywwli cala robote a technik mogl sobie tylk posprzatac.Jednym Glosowa m masakra.Przekwalifikowala m sie na sredni personel medyczny i tobie to co powinnam robic w swoim zawodzie . Niestety technik weterynatii placi nie malo za szkole a po niej praktycznie sprzata i zarabia grosze. Ja czulam sie jak popychadlo.
techwet1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-02, 23:46   #308
thruone
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 20
Dot.: Technik weterynarii - WĄTEK ZBIORCZY

Rozważam pójście na tech. wet. w Krakowie, ale nie wiem do jakiej placówki. co powiecie o:
- omega
- copernicus
- czernichów
- nova.edu.pl
- krakowska szkoła innowacji
- sukcesedukacja.pl
Póki co wiem mniej więcej tyle, że OMEGA jest darmowa, a w Czernichowie można pojeździć konno.
Google'am, ale na ich stronie nie napiszą niestety, że wykładowcy są marni, nie potrafią przekazywać wiedzy, ani że zajęcia praktyczne są takie, że wcale ich nie ma. Dlatego liczę na Was! Może macie już jakieś doświadczenia z tymi uczelniami w Krakowie, wszelkie informacje będą na wagę złota
Rozważam też zdanie matury z zakresu roz. chemii i biologii, ale to mocno optymistyczne podejście… Myślałam, że spróbować zawsze można, a jeśli się nie uda to chciałabym od września rozpocząć gdzieś technika.
Aktualnie jestem na trzecim roku socjologii i… tak mi odbiło, że szukam dalej czegoś "dla mnie".
Pomocy! Rozwiejcie moje wątpliwości, bo jest prawie pierwsza, a ja póki co to siedzę i przeczesuję internet w poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie co byłoby najrozsądniejsze, co zrobić dalej ze swoim nędznym życiem, gdzie iść ewentualnie na tech. wet. itd.

---------- Dopisano o 00:46 ---------- Poprzedni post napisano o 00:22 ----------

Jeszcze pytanie uzupełniające - co powiecie o kursie groomerskim? Warto? Jest to dobra alternatywa? Można później otworzyć samodzielny salon pielęgnacji zwierzaków? Jakie są koszty i gdzie najkorzystniej jest zrobić takowy w Krakowie?

Edytowane przez thruone
Czas edycji: 2015-12-02 o 23:43 Powód: bo tak :)
thruone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-08, 12:15   #309
AnnaMacarz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 12
Dot.: Technik weterynarii - WĄTEK ZBIORCZY

Ja obecnie uczę się na kierunku technik weterynarii w szkole policealnej w systemie zaocznym. Dokładnie to chodzę do Delta Edukacja w Bytomiu. Jestem bardzo zadowolona z tego wyboru m.in ze względu na nauczycieli i same zajęcia. Lekcje są bardzo ciekawe, interesujące a co najważniejsze rozwijające.
Bardzo podoba mi się tryb 2 tygodniowy odbywania zajęć. Można w tygodniu pracować bez żadnych komplikacji ze szkołą.
Wybór kierunku myślę, że jest przyszłościowy i tym bardziej go polecam.
AnnaMacarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-25, 16:07   #310
Muinic_e
Przyczajenie
 
Avatar Muinic_e
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 23
Dot.: Technik weterynarii - WĄTEK ZBIORCZY

Jak to jest z tymi kwalifikacjami na tym kierunku,ruszyło coś do przodu i nie jest już tak trudno to zdać?
Muinic_e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-27, 21:45   #311
Scintilla_Felis
Raczkowanie
 
Avatar Scintilla_Felis
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 134
GG do Scintilla_Felis
Dot.: Technik weterynarii - WĄTEK ZBIORCZY

Poprawiałam w tym roku "praktyczny" R.09... śmiech na sali, wszyscy przygotowani na krowy, konie, świnie, inseminacje, obroty, koleżanka stwierdziła, że prędzej spodziewałaby się inseminacji pszczół... a tu były rasy psów. Tego w ogóle na zajęciach nie mieliśmy, więc nic dziwnego, że nie każdy umiał rozpoznać maltańczyka, wahali się między huskym a tym cięższym, większym, którego nazwy sama teraz zapomniałam. Były tylko trzy pytania, w tym w jednym wystarczyło spisać dane z opisu...
Tak w skrócie:
1. wybrać psa do małego mieszkania w mieście (spośród podanych zdjęć i opisów) oraz nazwać poszczególne rasy i uzasadnić wybór
2. wybrać akcesoria dla psa
3. opisać przebieg kąpieli (koleżanka, która jest groomerką po egzaminie tak mnie skołowała, że niby proste, a i tak pewnie nie zdam :P )

Błazenada a nie egzamin.
__________________
Magister biotechnologii. Bezrobotny, goły, wypalony magister.

Staram się pisać po polsku, nie po polskiemu, a kiedy czegoś nie jestem pewna, to sprawdzam w słownikach.

"Małe" cięcie: 92 cm -> 65 cm (miało być góra 20, ale dojdź do ładu z kręconymi )



₪ ø lll·o.
Scintilla_Felis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-27, 22:51   #312
paula1456
💑🐱📚👶
 
Avatar paula1456
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 669
GG do paula1456
Dot.: Technik weterynarii - WĄTEK ZBIORCZY

A dla mnie taki egzamin bylby idealny

Wysłane z mojego GT-I9060 przy użyciu Tapatalka
__________________
01.06.2014
30.05.2015
06.05.2018

paula1456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-28, 10:54   #313
Muinic_e
Przyczajenie
 
Avatar Muinic_e
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 23
Dot.: Technik weterynarii - WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Scintilla_Felis Pokaż wiadomość
Poprawiałam w tym roku "praktyczny" R.09... śmiech na sali, wszyscy przygotowani na krowy, konie, świnie, inseminacje, obroty, koleżanka stwierdziła, że prędzej spodziewałaby się inseminacji pszczół... a tu były rasy psów. Tego w ogóle na zajęciach nie mieliśmy, więc nic dziwnego, że nie każdy umiał rozpoznać maltańczyka, wahali się między huskym a tym cięższym, większym, którego nazwy sama teraz zapomniałam. Były tylko trzy pytania, w tym w jednym wystarczyło spisać dane z opisu...
Tak w skrócie:
1. wybrać psa do małego mieszkania w mieście (spośród podanych zdjęć i opisów) oraz nazwać poszczególne rasy i uzasadnić wybór
2. wybrać akcesoria dla psa
3. opisać przebieg kąpieli (koleżanka, która jest groomerką po egzaminie tak mnie skołowała, że niby proste, a i tak pewnie nie zdam :P )

Błazenada a nie egzamin.
Też bym się ździwiła,co najmniej dziwny temat,jak na tą kwalifikację.
Ta kwalifikacja ,jest zawsze pisemna?
Czyli w sumie,nic się nie zmieniło,dalej zaskakują

Słyszałam,że można kwalifikację zdawać tylko 3 razy,czyli jak jednej nie uda się zdać do trzech razy,to nici z dyplomu technika?

---------- Dopisano o 11:47 ---------- Poprzedni post napisano o 11:46 ----------

Cytat:
Napisane przez AnulA_LovE Pokaż wiadomość
Ja jestem na III semestrze, ucze sie w Zabrzu, za darmo. Niestety poziom edukacji jest kiepski, dużo zależy od wykładowców. Ogólnie polecam jednak kierunek, nie zastanawiać się, tylko składać papiery! Coś do głowy wpadnie, warto nawet dla praktyk, żeby przekonać się jak wygląda praca w lecznicy. Ja mimo wielu minusów nie żałuję!
Gdzie w Zabrzu jest darmowa szkoła?

---------- Dopisano o 11:54 ---------- Poprzedni post napisano o 11:47 ----------

Tak szczerze mówiąc,to sama zastanawiam się nad tym technikiem,ale te kwalifikacje mnie mocno zniechęcają,wolałabym pisać jeden egzamin,tak jak było kiedyś.
Muinic_e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-07, 11:34   #314
Muinic_e
Przyczajenie
 
Avatar Muinic_e
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 23
Dot.: Technik weterynarii - WĄTEK ZBIORCZY

Uczy się ktoś obecnie w proedukacji w Katowicach na tym kierunku?
Muinic_e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-16, 11:27   #315
Sharlet
Przyczajenie
 
Avatar Sharlet
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9
Dot.: Technik weterynarii - WĄTEK ZBIORCZY

Witam wszystkich,
także interesuje mnie kierunek technik weterynarii, myślę, żeby się przekwalifikować . Mieszkam obecnie we Wrocławiu. Jakie szkoły polecacie?
xxx

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-06-16 o 23:40 Powód: Reklama.
Sharlet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-27, 13:00   #316
Korresia
Przyczajenie
 
Avatar Korresia
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13
Dot.: Technik weterynarii - WĄTEK ZBIORCZY

podbijam! również we Wrocławiu. Zastanawiam się pomiędzy AP, Nova i Copernicus'em. Ktoś coś o nich wie?
Korresia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-30, 09:21   #317
Muinic_e
Przyczajenie
 
Avatar Muinic_e
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 23
Dot.: Technik weterynarii - WĄTEK ZBIORCZY

z tego co tu wyczytałam Novy nie polecają.
Muinic_e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-04, 19:45   #318
Korresia
Przyczajenie
 
Avatar Korresia
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13
Dot.: Technik weterynarii - WĄTEK ZBIORCZY

Postawiłam na Copernicusa, zobaczymy jak będzie
Korresia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-07, 16:09   #319
Sharlet
Przyczajenie
 
Avatar Sharlet
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9
Dot.: Technik weterynarii - WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Korresia Pokaż wiadomość
podbijam! również we Wrocławiu. Zastanawiam się pomiędzy AP, Nova i Copernicus'em. Ktoś coś o nich wie?
Też się rozeznaje we Wrocławiu i:
Nova - słyszałam negatywne opinie.
AP Edukacja - słyszałam od znajomego, że ta szkoła ma problemy z płatnościami dla nauczycieli... wiec byłabym ostrożna.
O Copernicusie nie wiem nic.
Jeszcze Plus Edukacja ma ten kierunek.
Sharlet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-02, 20:23   #320
drzewko904
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 23
Dot.: Technik weterynarii - WĄTEK ZBIORCZY

Hej
Mam kilka pytań dot. tego właśnie zawodu, a bardziej nauki w technikum weterynaryjnym. Czy warto w ogóle zdobywać ten zawód? Bo coraz częściej słyszę głosy, że technik jest tylko od sprzątania i zaparzania kawy weterynarzowi. I czy w trakcie tych 4 lat dobrze przygotuję się do matury? Jakie są przedmioty zawodowe w takiej szkole i czy są one trudne? A może ktoś się uczył / wie coś na temat technikum we Wrześni? Jaki tam jest mniej więcej poziom?. Bo jeśli wybrałabym już ten zawód to właśnie tam bym pewnie poszła bo mieszkam we Wrześni . No i mam pewien problem - boję się małych psów, głównie yorków( miałam małą przygodę w dzieciństwie związaną z tymi psiakami), ale co dziwne dużych psów już się nie boje. Czy warto iść do tego technikum, jeśli w planach mam pielęgniarstwo?
drzewko904 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-07, 16:15   #321
ruda556
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 1
Dot.: Technik weterynarii - WĄTEK ZBIORCZY

Pomocy.
Pomóżcie w rozwiązaniu testu ;(
1. Czy chów zwierząt to:
zespół zabiegów do których zaliczamy selekcje, kojarzenie, krzyżowanie zwierząt, mających na celu podniesienie wartości użytkowej i hodowlanej zwierząt gospodarskich
A. TAK
B. NIE

2. Grupa osobników należących do jednego gatunku, o wspólnych cechach umożliwiających ich odróżnienie od innych osobników tego gatunku, odznaczających się swoistymi, dziedzicznymi cechami - uznanymi za rasowe (głównie użytkowymi) to
A. GATUNEK
B. RASA

3. Zespół cech pokrojowych i fizjologicznych zwierzęcia, które kwalifikują je do określonych celów i warunkują jego użytkowość oznacza:
A. ODMIANĘ ZWIERZĄT HODOWLANYCH
B. TYP UŻYTKOWY

4. Zewnętrzne cechy świadczące o aktualnym stanie fizjologicznym zwierzęcia, na które wpływają żywienie, warunki utrzymania, pielęgnacja to:
A. POKRÓJ
B. KONDYCJA
C. KONSTYTUCJA

5. Najbardziej rozpowszechnioną obecnie w Polsce rasą bydła w typie użytkowym mlecznym jest rasa:
A. POLSKA HOLSZTYNO-FRYZYJSKA ODM. CZARNO-BIAŁA
B. HEREFORD
C. SALERS

6. Czy świnie ras: Wielka Biała Polska (WBP), Polska Biała Zwisłoucha (PBZ), Złotnicka Biała (ZB ) reprezentują typ użytkowy mięsny trzody chlewnej
A. TAK
B. NIE

7. Czy świnie ras: Pietrain, Duroc, Hampshire reprezentują typ użytkowy mięsny i są używane do krzyżowania towarowego.
A. TAK
B. NIE

8. Najbardziej rozpowszechnioną w Polsce rasą owiec, użytkowaną w kierunku mięsno- wełnistym jest :
A. Wrzosówka
B. Owca Wielkopolska
C. Merynos polski

9. Typowymi przedstawicielami koni szlachetnych hodowanych w Polsce są:
A. Konie czystej krwi arabskiej, pełnej krwi angielskiej i powstałe przy mniejszym lub większym ich udziale rasy koni półkrwi.
B. Fiordingi


10. Typ użytkowy nieśny lekki reprezentuje rasa kur:
A. Dominant White Cornish
B. Pekin
C. Leghorn

11. Różnica między paszą treściwą i objętościową polega na:
A. Miejscu wytwarzania
B. Pochodzeniu
C. Koncentracji energii i składników pokarmowych

12. Podstawowe zboża w Polsce to: jęczmień, pszenica, pszenżyto, owies, żyto.
A. TAK
B. NIE

13. Głównym celem uprawy roślin bobowatych drobnonasiennych jest uprawa:
A. Na słomę
B. Na zieloną masę

14. Głównym składnikiem dawek pokarmowych dla przeżuwaczy są:
A. Pasze treściwe
B. Pasze objętościowe

15. Czy sucha masa to pozostałość danej próbki paszy którą uzyskuje się po wysuszeniu w temp 105 do tzw. stałej masy.
A. TAK
B. NIE

16. Czy: wapń (Ca), fosfor (P), sód (Na), potas (K), chlor (Cl), siarka (S), magnez (Mg) to:
A. Mikroelementy
B. Makroelementy

17. Niedobór określonej witaminy to:
A. Hipowitaminoza
B. Awitaminoza
C. Hiperwitaminoza

18. Metody konserwacji pasz to:
A. Kiszenie
B. Suszenie
C. Mrożenie

19. Ilość składników pokarmowych jakie zwierzę potrzebuje do utrzymania życia organizmu i pełnej sprawności fizycznej, a więc do utrzymania stałej ciepłoty ciała, do przemiany materii, pracy serca i funkcjonowania wszystkich narządów, do wydzielania soków trawiennych, a także do stania, pobierania paszy i wykonywania niezbędnych ruchów nazywamy:
A. Zapotrzebowaniem bytowym
B. Zapotrzebowaniem produkcyjnym

20. Obrót stada związany jest z:
A. Przepędem zwierząt w grupach technologicznych
B. Bilansem pasz i planowaniem produkcji
ruda556 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-07, 21:10   #322
ParusMajor
Przyczajenie
 
Avatar ParusMajor
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 23
Dot.: Technik weterynarii - WĄTEK ZBIORCZY

1. A
2. B
3. B
4. B
5. A
6. A
7. A
8. C
9. A
10. C
11. C
12. A
13. B
14. B
15. A
16. B
17. B
18. A
19. A
20. A
ParusMajor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-17, 17:37   #323
Livianne
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 39
Dot.: Technik weterynarii - WĄTEK ZBIORCZY

__________________
10.06.2011 girlfriend
17.09.2015 fiancée
17.06.2017 wife

Magisterka 0 str.
Livianne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-04, 10:50   #324
agakolowiejska
Przyczajenie
 
Avatar agakolowiejska
 
Zarejestrowany: 2017-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8
Dot.: Technik weterynarii - WĄTEK ZBIORCZY

A wiecie coś o Creative? Bo mają kurs groomerski gratis i szukam jakiejś motywacji do zapisania się, waham się między weterynarią a kosmetyką - obie dziedziny uwielbiam i nie wiem tak naprawde co wybrać...
__________________
~to, że milczę nie znaczy, że nie myślę~
~Każdy ma swój świat, ja mam swoje kredki i gumkę, by wymazać zło...~

01.01.2009
14.03.2015
24.12.2016 Antoś, Madzia, Karolinka
agakolowiejska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-04 11:50:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:13.