makijaż permanentny- ZBIORCZY - Strona 156 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-06-29, 16:12   #4651
nadiadjabeu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 5
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Hej dziewczyny, jestem 4 dni po zrobieniu brwi i na zapomniałam jak długo mam smarować brwi. A więc tak brzmi pytanie, przez ile dni trzeba nawilżać brwi i czym wy to robicie? Ja stosuję alantan plus. 23 lipca mam korektę ale zauważyłam wczoraj, że w prawej brwi na samym początku już się robi jasno tak jakby się tam nie przyjęło i jestem przerażona
nadiadjabeu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-30, 08:42   #4652
Fiona11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 64
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Oj jak ja bym chciała żeby mi się nie przyjęło. A teraz i tak muszę malować bo są szare a ja mam brązowe włosy i oczy. I pewnie wyblakną do niebieskiego. Ja miałam zalecenie smarować 7 dni.
Fiona11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-30, 11:09   #4653
nadiadjabeu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 5
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Muscat proszę o radę, obawiam się mam spartaczoną robotę.
Brwi robiłam w czwartek, minęło 4 dni, smarowałam alantanem plus ale przed chwilą byłam w aptece i kupiłam zalecaną przez Ciebie maść solcoseryl i już zaaplikowałam, przetarłam leciutko wacikiem by ściągnąć resztki alantanu.
Metoda o którą prosiłam to włoskowa ale tuż po zabiegu wydawało mi się, że nie powinno mimo wszystko być zapełnione całe tylko te włoski powinny być widoczne. Z każdym dniem a nawet godziną widzę, że prawa brew "schodzi"... Nie wiem czy to ja źle pielęgnuje, czy Pani wykonująca makijaż źle to zrobiła, a na pewno tak jest. mam tatuaże i nie miałam problemu z nieprzyjęciem się barwnika czy czymkolwiek takim.. załączam zdjęcia, prosze o opinię..
ps. czy da się zrobić korektę 1 zabiegu w innym salonie?

[IMG][/IMG]



[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]
nadiadjabeu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-30, 12:34   #4654
soniaaa987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 287
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Witam czy któraś z Was robiła brwi metodą piórkową w okolicach Lublińca? Zastanawiam się nad centrum urody i medycyny Q10 (medlife) niestety w galerii maja tylko zdjęcia wystroju gabinetów....
soniaaa987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-30, 20:41   #4655
Szarada
Zakorzenienie
 
Avatar Szarada
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 5 145
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez nadiadjabeu Pokaż wiadomość
Muscat proszę o radę, obawiam się mam spartaczoną robotę.
Brwi robiłam w czwartek, minęło 4 dni, smarowałam alantanem plus ale przed chwilą byłam w aptece i kupiłam zalecaną przez Ciebie maść solcoseryl i już zaaplikowałam, przetarłam leciutko wacikiem by ściągnąć resztki alantanu.
Metoda o którą prosiłam to włoskowa ale tuż po zabiegu wydawało mi się, że nie powinno mimo wszystko być zapełnione całe tylko te włoski powinny być widoczne. Z każdym dniem a nawet godziną widzę, że prawa brew "schodzi"... Nie wiem czy to ja źle pielęgnuje, czy Pani wykonująca makijaż źle to zrobiła, a na pewno tak jest. mam tatuaże i nie miałam problemu z nieprzyjęciem się barwnika czy czymkolwiek takim.. załączam zdjęcia, prosze o opinię..
ps. czy da się zrobić korektę 1 zabiegu w innym salonie?
Nie jestem Muscat, ale mam u niej zrobione brwi metodą piórkową i na pewno to u mnie tak nie wyglądało, ani nie wygląda. Coś poszło nie tak po stronie Twojej linergistki.
Szarada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-01, 08:43   #4656
szpilkaXXX
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 169
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Czy któraś z Was robiła lub zna kogoś kto robił usta u p. Aleksandry Góreckiej?
szpilkaXXX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-01, 13:31   #4657
sylwina78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 57
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez nadiadjabeu Pokaż wiadomość
Muscat proszę o radę, obawiam się mam spartaczoną robotę.
Brwi robiłam w czwartek, minęło 4 dni, smarowałam alantanem plus ale przed chwilą byłam w aptece i kupiłam zalecaną przez Ciebie maść solcoseryl i już zaaplikowałam, przetarłam leciutko wacikiem by ściągnąć resztki alantanu.
Metoda o którą prosiłam to włoskowa ale tuż po zabiegu wydawało mi się, że nie powinno mimo wszystko być zapełnione całe tylko te włoski powinny być widoczne. Z każdym dniem a nawet godziną widzę, że prawa brew "schodzi"... Nie wiem czy to ja źle pielęgnuje, czy Pani wykonująca makijaż źle to zrobiła, a na pewno tak jest. mam tatuaże i nie miałam problemu z nieprzyjęciem się barwnika czy czymkolwiek takim.. załączam zdjęcia, prosze o opinię..
ps. czy da się zrobić korektę 1 zabiegu w innym salonie?

[IMG][/IMG]



[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]
Ja też nie jestem Muscat ale moge Ci napisać, że ewidentnie nie jest to metoda ani piórkowa ani włoskowa widać obrys brwi jak gdyby przy metodzie tradycyjnej (czyli wypełnienie pigmentem całej brwi) jednakże w Twoim przypadku środek nie jest pokryty barwnikiem., widać tam jakieś znikome ślady po pigmencie i na końcach jakieś kreski niby włoski... Wygląda to raczej na eksperyment połączenia 2 metod jednak w ten sposób się tego nie robi i z pewnością tak nie powinno to wyglądać. Obstawiam jeszcze ,że pod spodem przebijają resztki po starym makijażu perm. i chciałaś go zakryć metodą piórkowo/włoskową... ? na tym etapie jest to jeszcze do poprawy tylko nie wracaj już do tej Pani!

Edytowane przez sylwina78
Czas edycji: 2015-07-01 o 13:53
sylwina78 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-01, 16:01   #4658
nadiadjabeu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 5
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Nie, to mój pierwszy raz z makijażem permanentnym i niestety nieudany. Boże, chyba to sobie wywróżyłam, że coś pójdzie nie tak.. Oczywiście już tam nie pójdę. stanowczo odradzam studio Prestige w Warszawie na ul. Obrzeżnej !!!!!!!!! Masakra.

8 lipca zapisałam się na korektę tego czegoś do Pani Marzeny Kamińskiej ze Studia Estetyki Kosmetycznej. Na FB wszystkie prace mi się podobają, coś czego szukałam. Mam nadzieję, że będzie dało się to uratować.

Ale teraz pytanie, czy mam nadal pielęgnować i smarować te brwi czy dać im zejść jak najwięcej i w ogóle już nie smarować
nadiadjabeu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-01, 16:18   #4659
szpilkaXXX
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 169
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Serio podobają Ci się np. te brwi?

https://www.facebook.com/studiokosme...type=1&theater
https://www.facebook.com/studiokosme...type=1&theater
https://www.facebook.com/studiokosme...type=1&theater

Według mnie to wybór z deszczu pod rynnę
Co do pielęgnacji to rób wszystko "na opak" - nie dbaj, nie smaruj, myj buzie normalnie. Przejrzy wątek, tego typu porady już były.

Edytowane przez szpilkaXXX
Czas edycji: 2015-07-01 o 16:19
szpilkaXXX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-01, 17:22   #4660
nadiadjabeu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 5
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Podobają mi się, to kwestia gustu, ja sama sobie maluję na ciemno więc myślę o metodzie cieniowanej. A Każda z dziewczyn sama ustala metodę i kształt i Panie ze zdjęcia chciały (przynajmniej pierwsza) metodę mieszaną włosową z cieniowaniem.
Ja na co dzień domalowuje sobie całe i takiego efektu oczekuje

Edytowane przez nadiadjabeu
Czas edycji: 2015-07-01 o 17:24
nadiadjabeu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-01, 18:03   #4661
szpilkaXXX
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 169
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Ok
szpilkaXXX jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-01, 21:06   #4662
lazada
Zadomowienie
 
Avatar lazada
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Miasto Krasnali :)
Wiadomości: 1 147
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Fiona11 Pokaż wiadomość
No właśnie ja mam ten sam problem. Strupki zeszły a ja nadal mam ciemne brwi i do tego zamiast brązowoczarne są grafitowo niebieskie. Masakra jakaś. Czy jest szansa że to się jeszcze zmieni? Jutro mija tydzień.
Moja koleżanka też tak ma i muszę Ci zmartwić, już się to raczej nie zmieni.
Ona miała mieszany brąz z grafitem i wyszedł kolor szarobrązowy z niebieskim połyskiem. Masakra. Na szczęście jest brunetką więc zamalowuje to i ma ciemne brązowe brwi, ale nie to po to się robi makijaż permanentny.
Swoją drogą czy ktoś wie dlaczego tak się dzieje? czy to niekompetencja lingeristki? da się coś z tym zrobić?
Aha jeszcze jak poszła na korektę to na jej prośbę Pani pokryła jej całość samym brązem i tak się ostatnio zastanawiałyśmy jak to cudo się wybarwi? Przynajmniej kształt ma ładny, chociaż tyle dobrego. Pani u której robiła podobno jest dobra, widziała kilka jej prac "na żywo" i były naprawdę bardzo ładne, ale niestety u niej coś nie wyszło.
__________________
"Kiedy nie dostajesz tego, co chcesz, dostajesz coś lepszego - doświadczenie"
lazada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-02, 11:05   #4663
sylwina78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 57
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez lazada Pokaż wiadomość
Moja koleżanka też tak ma i muszę Ci zmartwić, już się to raczej nie zmieni.
Ona miała mieszany brąz z grafitem i wyszedł kolor szarobrązowy z niebieskim połyskiem. Masakra. Na szczęście jest brunetką więc zamalowuje to i ma ciemne brązowe brwi, ale nie to po to się robi makijaż permanentny.
Swoją drogą czy ktoś wie dlaczego tak się dzieje? czy to niekompetencja lingeristki? da się coś z tym zrobić?
Aha jeszcze jak poszła na korektę to na jej prośbę Pani pokryła jej całość samym brązem i tak się ostatnio zastanawiałyśmy jak to cudo się wybarwi? Przynajmniej kształt ma ładny, chociaż tyle dobrego. Pani u której robiła podobno jest dobra, widziała kilka jej prac "na żywo" i były naprawdę bardzo ładne, ale niestety u niej coś nie wyszło.
a no tak się dzieje bo takich kolorów czarnych i grafitowych na brwi sie nie stosuje własnie dlatego że wybarwiają się do zieleni, niebieskiego, morskiego itp. Mogło się zdarzyc również dlatego, że uzyte barwniki były z innej gamy kolorystycznej niż typ urody klientki...

żeby przywrócić je do w miarę normalnego koloru należy najpierw zastosować korektor na barwę niebieską czyli pomarańcz a potem pigmentować właściwym kolorem inaczej kolor zakryty nowym kolorem zmieni efekt na krótko albowiem już po roku będzie wybijał spod nowego pigmentu stary rysunek!

niekiedy trzeba się jeszcze posiłkowac kamuflażami w kolorze skóry i z pewnością nie kończy się to na 1 zabiegu

---------- Dopisano o 11:56 ---------- Poprzedni post napisano o 11:46 ----------

Cytat:
Napisane przez nadiadjabeu Pokaż wiadomość
Podobają mi się, to kwestia gustu, ja sama sobie maluję na ciemno więc myślę o metodzie cieniowanej. A Każda z dziewczyn sama ustala metodę i kształt i Panie ze zdjęcia chciały (przynajmniej pierwsza) metodę mieszaną włosową z cieniowaniem.
Ja na co dzień domalowuje sobie całe i takiego efektu oczekuje
metodę i kształt to powinna ustalac linergistka, która się oczywiście na tym zna klientka może się na ta propozycję zgodzić albo nie i wtedy trzeba wypracowac jakiś kompromis. Przede wszystkim trzeba pokazać różnicę między proponowanymi rysunkami i wybrać najbardziej pasujący do rysów twarzy a kolorystyka powinna odpowiadać danemu typowi urody.
Co do tych brwi, które wytypowałaś jako ładne też uważam, że nie są zbyt fajne. kolor to kwestia gustu i preferencji ale mają strasznie sztucznie wyrysowane włosy.

---------- Dopisano o 12:05 ---------- Poprzedni post napisano o 11:56 ----------

Cytat:
Napisane przez nadiadjabeu Pokaż wiadomość
Nie, to mój pierwszy raz z makijażem permanentnym i niestety nieudany. Boże, chyba to sobie wywróżyłam, że coś pójdzie nie tak.. Oczywiście już tam nie pójdę. stanowczo odradzam studio Prestige w Warszawie na ul. Obrzeżnej !!!!!!!!! Masakra.

8 lipca zapisałam się na korektę tego czegoś do Pani Marzeny Kamińskiej ze Studia Estetyki Kosmetycznej. Na FB wszystkie prace mi się podobają, coś czego szukałam. Mam nadzieję, że będzie dało się to uratować.

Ale teraz pytanie, czy mam nadal pielęgnować i smarować te brwi czy dać im zejść jak najwięcej i w ogóle już nie smarować
pielęgnuje się makijaż prawidłowy ten do takich nie nalezy więc rób wszystko na odwrót, myj wodą , zrób peeling, zabieg microdermabrazji itp. im więcej usuniesz tym łatwiej będzie to naprawić

Edytowane przez sylwina78
Czas edycji: 2015-07-02 o 11:01
sylwina78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-09, 16:00   #4664
reniferrudolf
Zadomowienie
 
Avatar reniferrudolf
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 144
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

A co możecie powiedzieć o pracach tej pani?
https://www.facebook.com/BRWIwarszawa
korzystała któraś z Was?
reniferrudolf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-09, 16:16   #4665
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez reniferrudolf Pokaż wiadomość
A co możecie powiedzieć o pracach tej pani?
https://www.facebook.com/BRWIwarszawa
korzystała któraś z Was?
Te jej brwi są wszystkie asymetryczne, zauważyłaś? Tak, jakby rysowała je dokładnie tak, jak wyglądają naturalnie, a każdy ma z natury asymetryczne, więc trzeba je trochę skorygować.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-10, 11:24   #4666
nadiadjabeu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 5
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Dziewczyny, ja po mojej tragedii, która znajduje się w powyższych postach (odradzam stanowczo salon prestigio na mokotowie), udałam się do Salonu Kosmetyki Estetycznej Pani Marzeny Kamińskiej tak jak już pisałam i własnie Ona uratowała moje brwi! Kształt i kolor idealny! Jestem strasznie zadowolona! Polecam z czystym sumieniem [IMG][/IMG]
nadiadjabeu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-11, 17:04   #4667
Freta666
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 8
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Bardzo polecam makijaż permanentny u Izabeli Cytrowskiej z Poznania https://www.facebook.com/izabela.cyt...akijaz?fref=ts

Nie wiem szczerze mówiąc, jak do tej pory żyłam "bez brwi" Nie wyobrażam sobie już codziennego malowania. A najfajniejsze jest to, że brwi wyglądają bardzo, bardzo naturalnie, bez efektu przerysowania. Nikt ze znajomych nawet nie zwrócił uwagi, że mam permanent (wcześniej dość mocno malowałam, albo henną traktowałam brwi). Teraz wyglądają po prostu jak idealnie naturalne i piękne brwi. Robiłam też kreski górne na powiekach- fajne, ale brwi nie pobiją
Freta666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-11, 18:26   #4668
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Freta666 Pokaż wiadomość
Bardzo polecam makijaż permanentny u Izabeli Cytrowskiej z Poznania https://www.facebook.com/izabela.cyt...akijaz?fref=ts

Nie wiem szczerze mówiąc, jak do tej pory żyłam "bez brwi" Nie wyobrażam sobie już codziennego malowania. A najfajniejsze jest to, że brwi wyglądają bardzo, bardzo naturalnie, bez efektu przerysowania. Nikt ze znajomych nawet nie zwrócił uwagi, że mam permanent (wcześniej dość mocno malowałam, albo henną traktowałam brwi). Teraz wyglądają po prostu jak idealnie naturalne i piękne brwi. Robiłam też kreski górne na powiekach- fajne, ale brwi nie pobiją
Przejrzałam jej galerię, rzeczywiście piękne i chyba jako jedyna ma zdjęcia po wygojeniu, a to mnie najbardziej interesuje.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-11, 21:22   #4669
reniferrudolf
Zadomowienie
 
Avatar reniferrudolf
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 144
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Freta666 Pokaż wiadomość
Bardzo polecam makijaż permanentny u Izabeli Cytrowskiej z Poznania https://www.facebook.com/izabela.cyt...akijaz?fref=ts

Nie wiem szczerze mówiąc, jak do tej pory żyłam "bez brwi" Nie wyobrażam sobie już codziennego malowania. A najfajniejsze jest to, że brwi wyglądają bardzo, bardzo naturalnie, bez efektu przerysowania. Nikt ze znajomych nawet nie zwrócił uwagi, że mam permanent (wcześniej dość mocno malowałam, albo henną traktowałam brwi). Teraz wyglądają po prostu jak idealnie naturalne i piękne brwi. Robiłam też kreski górne na powiekach- fajne, ale brwi nie pobiją
Piekne. Gdyby nie to ze taki kawal drogi to juz bym dzwonila sie zapisac

---------- Dopisano o 22:22 ---------- Poprzedni post napisano o 22:00 ----------

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Te jej brwi są wszystkie asymetryczne, zauważyłaś? Tak, jakby rysowała je dokładnie tak, jak wyglądają naturalnie, a każdy ma z natury asymetryczne, więc trzeba je trochę skorygować.
Masz rację, dzięki że zwróciłaś mi na to uwagę. Ta pani odpada. A panią Anetę Swatek z W-wy zna ktoś?
reniferrudolf jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-12, 15:57   #4670
MonikaPanek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 41
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Hej, wiem, ze pewnie już tutaj wiele osób pytało, ale nie mam za bardzo czasu przeglądac całego wątku... Szukam dobrej osoby do zrobienia permanentnego brwi i rzęs. Może macie kogoś SPRAWDZONEGO do polecenia w Warszawie?
MonikaPanek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-12, 16:15   #4671
reniferrudolf
Zadomowienie
 
Avatar reniferrudolf
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 144
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez MonikaPanek Pokaż wiadomość
Hej, wiem, ze pewnie już tutaj wiele osób pytało, ale nie mam za bardzo czasu przeglądac całego wątku... Szukam dobrej osoby do zrobienia permanentnego brwi i rzęs. Może macie kogoś SPRAWDZONEGO do polecenia w Warszawie?
Nie trzeba przegladac calego watku, pytalam o to 2-3 strony temu. Niestety najwidoczniej nie ma w Warszawie lingeristki godnej polecenia, bo 'zawsze coś'. Takze poki co sama wciaz szukam :/
reniferrudolf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-12, 17:46   #4672
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

A Magda Hoffman?
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-12, 18:02   #4673
reniferrudolf
Zadomowienie
 
Avatar reniferrudolf
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 144
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
A Magda Hoffman?
Nie jest z Warszawy, z tego co zrozumialam od czasu do czasu w Warszawie przyjmuje. Terminy sa dosc odlegle co dla mnie ja dyskwalifikuje, bo nie jestem w stanie zaplanowac na kilka miesiecy przed co bede robila danego dnia No tak juz mam.
reniferrudolf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-16, 13:45   #4674
Aniabor
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Jestem stałą klientką tej Pani co prawda w woj. lubuskim, ale od roku przyjmuje w Warszawie, może jej prace będą Ci odpowiadać
https://www.facebook.com/makijazpermanentnywarszawa

pozdrowienia
Aniabor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-16, 14:54   #4675
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Aniabor Pokaż wiadomość
Jestem stałą klientką tej Pani co prawda w woj. lubuskim, ale od roku przyjmuje w Warszawie, może jej prace będą Ci odpowiadać
https://www.facebook.com/makijazpermanentnywarszawa

pozdrowienia
ładne makijaże, ciekawe dlaczego musisz się reklamować na forum
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 13:05   #4676
magda1302
Zadomowienie
 
Avatar magda1302
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdańsk/Ateny
Wiadomości: 1 670
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

byłam wczoraj na kreskach.ale to bolało !!
magda1302 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-26, 10:03   #4677
Dlugowlosa_
Przyczajenie
 
Avatar Dlugowlosa_
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 11
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

I jak efekty?
Dlugowlosa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-26, 21:52   #4678
reniferrudolf
Zadomowienie
 
Avatar reniferrudolf
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 144
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

A permanentny w Vintage - Strefa Urody (lingeristka - p. Marzena Wetmańska) ktoś robił? Niestety na stronie nie mają wielu prac, ale proszę o ocenę poniższych:
1
2
3
4
5

Edytowane przez reniferrudolf
Czas edycji: 2015-07-26 o 21:55
reniferrudolf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-27, 09:46   #4679
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez reniferrudolf Pokaż wiadomość
A permanentny w Vintage - Strefa Urody (lingeristka - p. Marzena Wetmańska) ktoś robił? Niestety na stronie nie mają wielu prac, ale proszę o ocenę poniższych:
1
2
3
4
5
moim zdaniem bardzo ładne
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-02, 18:54   #4680
Dlugowlosa_
Przyczajenie
 
Avatar Dlugowlosa_
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 11
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Też mi się podoba, a jaka cena?
Dlugowlosa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-04 18:17:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:54.