odżywka do paznokci eveline - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-25, 16:11   #421
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Cytat:
Napisane przez paula1109 Pokaż wiadomość
zobacz w rossmanie.
Polecam jeszcze te z diamentem " twarde i lśniące jak diament"
Są naprawdę twarde i szybko rosną pazurki
Ostatnio ta odżywka diamentowa chodzi mi po głowie i daje mi sporo powodów do zastanowienia
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 18:38   #422
paula1109
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kołobrzeg
Wiadomości: 2 381
Dot.: odżywka do paznokci eveline

bierz,będziesz zadowolona! mi się już kończy i jestem mega zadowolona ! kupię sobie jeszcze nie jedną ale kolejną jaką wypróbuję to tą 8w1 lub na wzrost bo tych jeszcze nie miałam
paula1109 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 19:09   #423
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Cytat:
Napisane przez paula1109 Pokaż wiadomość
bierz,będziesz zadowolona! mi się już kończy i jestem mega zadowolona ! kupię sobie jeszcze nie jedną ale kolejną jaką wypróbuję to tą 8w1 lub na wzrost bo tych jeszcze nie miałam
Miałam już do czynienia z trzema odżywkami Eveline: w jednej się po prostu zakochałam(różowa S.O.S), drugą polubiłam(maksymalny wzrost) a trzecia mnie rozczarowała(8w1). Ta diamentowa mnie bardzo kusi, chcę ją wypróbować, gdyż mam wrażenia, że do S.O.S moje paznokcie troszkę się hmmmmm...przyzwyczaiły...
Ja polecam Ci Maksymalny Wzrost-naprawdę jest dobra. I do tego wygląda ślicznie na paznokciu-daje taki zdrowy, beżowy kolor
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 20:33   #424
paula1109
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kołobrzeg
Wiadomości: 2 381
Dot.: odżywka do paznokci eveline

wypróbuje na pewno ;-)
paula1109 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-26, 09:50   #425
asiaklara
Raczkowanie
 
Avatar asiaklara
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: wołów
Wiadomości: 41
Dot.: odżywka do paznokci eveline

A ja kupiłam cały arsenał z Eveline !!!!
- Maksymalny wzrost
-Paznokcie twarde i lsniace jak diament
-3w1 wysuszacz utwardzacz nablyszczacz
-Multiodzywcza oliwka do skorek i paznokci z olejem awokado i witaminami
-Sos
a dzis domowilam : bielsze i piekniejsze paznokcie i odzywke 8w1.

z biedronki kupilam :
-super wzmacniajaca odzywka oraz 6w1 .

od 18 lutego nie obgryzam !uzywam 6w1 od jakiegos tygodnia ale jakos narazie szalu nie ma - niewiem czy nawet drgnely Mam nadzieje ze Eveline cos na moje pazurki poradzi ! Obym nie pchała juz łapsk do dzioba !
asiaklara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-26, 10:11   #426
paula1109
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kołobrzeg
Wiadomości: 2 381
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Przecież wszystkiego na raz nie będziesz używać,to po co tyle na jeden raz ;D
paula1109 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-26, 10:13   #427
Madziunia_B
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Mogę Wam Kobietki polecic z czystym sumieniem odżywke diamentową z eveline. Wypróbowałam już różne z tej firmy ale ta biję resztę na głowę. Paznokcie po niej robią się twarde, nie pękają, nie rozdwajają. Odzywka równiez świetnie wyglada na paznokciach, duży plus maskuje przebarwienia. Tę odzywkę stosowało kilka moich znajomych efekt ten sam co u mnie.
Madziunia_B jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-26, 10:21   #428
paula1109
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kołobrzeg
Wiadomości: 2 381
Dot.: odżywka do paznokci eveline

no to właśnie ta co o niej pisałam wyżej ;-)

Też jestem meeeggaaa zadowolonaa
paula1109 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-26, 11:26   #429
asiaklara
Raczkowanie
 
Avatar asiaklara
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: wołów
Wiadomości: 41
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Cytat:
Napisane przez paula1109 Pokaż wiadomość
Przecież wszystkiego na raz nie będziesz używać,to po co tyle na jeden raz ;D
Pewnie ze nie bede wszystkiego na raz Bede zmieniac okresowo jak juz mi cos urosnie Kupilam bo babka z allegro ,miala wyprzedaz i za przesylke zaplacilam raz

W biedronce bylo na czasie to nie wytrzymalam

Jeść nie woła termin ważnosci do 2015 Takze przyszalalam

Cytat:
Napisane przez Madziunia_B Pokaż wiadomość
Mogę Wam Kobietki polecic z czystym sumieniem odżywke diamentową z eveline. Wypróbowałam już różne z tej firmy ale ta biję resztę na głowę. Paznokcie po niej robią się twarde, nie pękają, nie rozdwajają. Odzywka równiez świetnie wyglada na paznokciach, duży plus maskuje przebarwienia. Tę odzywkę stosowało kilka moich znajomych efekt ten sam co u mnie.
O no to wiem co uzyje jak juz mi troszke odrosna aby je wzmocnic

Edytowane przez asiaklara
Czas edycji: 2013-02-26 o 11:28
asiaklara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-26, 12:04   #430
paula1109
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kołobrzeg
Wiadomości: 2 381
Dot.: odżywka do paznokci eveline

pokaż link do tej babki
paula1109 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-26, 12:27   #431
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: odżywka do paznokci eveline

pokaż pokaż
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-26, 12:39   #432
asiaklara
Raczkowanie
 
Avatar asiaklara
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: wołów
Wiadomości: 41
Dot.: odżywka do paznokci eveline

http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=27892741

Prosze Bardzo !

Kobieta nie ma juz chyba tej odzywki - ja sie jeszcze zalapalam.

http://allegro.pl/eveline-multioodzy...018072091.html
asiaklara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-27, 08:52   #433
paula1109
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kołobrzeg
Wiadomości: 2 381
Dot.: odżywka do paznokci eveline

dzięki,przy większej ilości się na pewno opłaca kupić od niej ale przy jednej dwóch nie bardzo
paula1109 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-28, 19:38   #434
YOS
Raczkowanie
 
Avatar YOS
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 60
GG do YOS
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Cześć dziewczyny
Zakupiłam dzisiaj odżywkę diamentową i właśnie nałożyłam ją na paznokcie. Mam to samo robić przez kolejne dwa dni i później ją zmyć i nakładać powtórnie tym samym cyklem. No i mam do Was dwa pytania bo widzę że wiele z Was już używa różnych odżywek w tym tej mojej. Czy podczas kuracji malowałyście paznokcie? W sensie po ostatnim nałożeniu w cyklu a przed nowym, bo podejrzewam że odżywka przez lakier nie przechodzi bądź nie daje odpowiedniego efektu? Jak długo stosujecie odżywkę i na ile ją odstawiacie? Bo chyba nie można jej używać bez końca
YOS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-28, 19:48   #435
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: odżywka do paznokci eveline

YOS, podczas kuracji można spokojnie malować paznokcie Wprawdzie odżywka przez lakier nie przechodzi, ale jeśli nałożysz lakier na odżywkę to masz dobrą bazę. Odżywki mają to do siebie, że u każdego działają inaczej i jedna osoba może jej używać non-stop bez odstawiania, a druga robi częste przerwy. Na razie maluj, obserwuj efekty, odżywkę odstawiaj wtedy kiedy czujesz taką potrzebę
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-28, 20:15   #436
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Na początku malowalam przez te 10 dni samą odżywką, bo jednak codziennie warstwę odżywki na warstwę starą trzeba nałożyć, kolorowy lakier tu by kolidował. Teraz używam odżywki jako top-coatu, świetnie mi utrwala lakier kolorowy, nawet 5 dni nie odpryskuje nic
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-28, 20:23   #437
YOS
Raczkowanie
 
Avatar YOS
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 60
GG do YOS
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Dziękuję Wam za odpowiedzi
Już się nie mogę doczekać efektów
YOS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 11:01   #438
paula1109
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kołobrzeg
Wiadomości: 2 381
Dot.: odżywka do paznokci eveline

ja maluje najpierw z dwa razy odżywką a potem nakładam lakier i po 2-3 dniach zmywam,dalej nakładam odżywkę ale już bez lakieru i jeden dzień tak trzymam i dalej lakier
paula1109 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 02:31   #439
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Eveline używam od 7.02 , w dniu rozpoczęcia ścięte na zero...

1 foto, po 12 dniach

2 foto po 23 dniach...




ps. piłuję je mniej więcej co drugi dzień, więc byłyby dużo dłuższe.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0016-1-1.jpg (21,9 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0019.jpg (13,3 KB, 64 załadowań)

Edytowane przez Skarb90
Czas edycji: 2013-03-02 o 02:36
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-03, 16:42   #440
Lethie
Zadomowienie
 
Avatar Lethie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 1 115
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Skarb90 cudne masz paznokcie

ja od dziś zaczynam nową kurację, stosowałam ją rok temu i po miesiący nieobgryzania i używania eveline 8w1 byłam zachwycona swoimi paznokciami, niestety przyszła sesja i wszystko zgryzłam z nerwów i tak próbuję już od roku znowu zapuścić i coś mi nie wychodzi ale skoro wtedy się uparłam, naoglądałam ładnych paznokci dla motywacji i się udało to teraz też mi się uda, za miesiąc zrobię podsumowanie, żebym nie miała wymówek
__________________
20.01.2012 - pierwszy krok do zdrowych, pięknych i długich włosów Typ: 2A
3.12.12 : 44cm CEL: 60 cm


Moje włosy
Lethie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-03, 17:14   #441
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: odżywka do paznokci eveline

a dziękuje ale to dopiero początek, mam nadzieje, ze długość będzie jeszcze raz taka, niestety na foto wyszły jakby były brudne odkąd pracuje w sklepie, ciezko mi było zapuścić nawet na taka długośc, wszystkie się z boku łamały..
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-04, 12:55   #442
furianka
Przyczajenie
 
Avatar furianka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: piękna polska wieś
Wiadomości: 18
GG do furianka
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Wracam już po raz trzeci do tego wątku, niestety nie tak optymistycznie jak poprzednio.
Kosmetyków Eveline używam od czasu do czasu i przeważnie jestem z nich zadowolona (może prócz kremu BB, ale to trochę moja wina, bo wybrałam zły odcień). Odżywkę 8w1 stosuję od czterech miesięcy i jestem, a raczej byłam zadowolona aż do zeszłego tygodnia. Muszę tu powiedzieć, ze stosowałam ją tak jak nakazuje ulotka tylko przez pierwsze dwa miesiące, a potem już jako bazę pod lakier i nie miałam żadnych zastrzeżeń - pazurki były mocne, nie rozdwajały się, nie miałam też żadnych z wymienianych przez blogerki skutków ubocznych, moje skórki też miały się dobrze. I nawet cały ten formaldehyd zawarty w odżywce mnie nie odstraszył, przede wszystkim dlatego, że byłam trochę zdesperowana! Wcześniej moje pazury były przycięte przy samej skórze i wciąż się łamały, więc odżywka je uratowała - to fakt! Jednak ostatnio zauważyłam, że wszystkie męczące mnie wcześniej dolegliwości powróciły - rozdwajanie, łamanie, w dodatku na jednym pazurku pojawiła się biała plamka nie wiadomo skąd. Nie wiem co to, ale chyba odstawię na razie tę odżywkę... Czy ktoś mógłby polecić mi odżywkę nie tak szkodliwą jak Eveline, ale o podobnym działaniu?

Edytowane przez furianka
Czas edycji: 2013-03-04 o 13:01
furianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-04, 14:39   #443
sza1234
Przyczajenie
 
Avatar sza1234
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: 3city
Wiadomości: 5
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Cytat:
Napisane przez furianka Pokaż wiadomość
Wracam już po raz trzeci do tego wątku, niestety nie tak optymistycznie jak poprzednio.
Kosmetyków Eveline używam od czasu do czasu i przeważnie jestem z nich zadowolona (może prócz kremu BB, ale to trochę moja wina, bo wybrałam zły odcień). Odżywkę 8w1 stosuję od czterech miesięcy i jestem, a raczej byłam zadowolona aż do zeszłego tygodnia. Muszę tu powiedzieć, ze stosowałam ją tak jak nakazuje ulotka tylko przez pierwsze dwa miesiące, a potem już jako bazę pod lakier i nie miałam żadnych zastrzeżeń - pazurki były mocne, nie rozdwajały się, nie miałam też żadnych z wymienianych przez blogerki skutków ubocznych, moje skórki też miały się dobrze. I nawet cały ten formaldehyd zawarty w odżywce mnie nie odstraszył, przede wszystkim dlatego, że byłam trochę zdesperowana! Wcześniej moje pazury były przycięte przy samej skórze i wciąż się łamały, więc odżywka je uratowała - to fakt! Jednak ostatnio zauważyłam, że wszystkie męczące mnie wcześniej dolegliwości powróciły - rozdwajanie, łamanie, w dodatku na jednym pazurku pojawiła się biała plamka nie wiadomo skąd. Nie wiem co to, ale chyba odstawię na razie tę odżywkę... Czy ktoś mógłby polecić mi odżywkę nie tak szkodliwą jak Eveline, ale o podobnym działaniu?
od jakiego czasu używałaś tej odżywki?

ja mniej więcej od roku używam odżywki Eveline 8 w 1, ale nie stosowałam się do zaleceń na ulotce, szczerze nawet jej nie czytałam. Raz do dwóch razy w tygodniu dwie warstwy + raz w tygodniu maczanie paznokci w podgrzanej oliwie z oliwek. Paznokcie długie, szybko rosną, nie są już miękkie, łamliwe i rozdwajające.
sza1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-04, 15:33   #444
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: odżywka do paznokci eveline

furianka, ja mogę ci polecić różową odżywkę Eveline S.O.S. Wzmacnia paznokcie, nawet teraz kiedy już ją odstawiłam to paznokcie nadal są ładne i mocne To taka odżywka, którą można używać a kiedy już będą efekty to preparat można spokojnie odstawić.
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-04, 15:51   #445
Kornelciaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Kornelciaczek
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2 927
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Cytat:
Napisane przez furianka Pokaż wiadomość
Wracam już po raz trzeci do tego wątku, niestety nie tak optymistycznie jak poprzednio.
Kosmetyków Eveline używam od czasu do czasu i przeważnie jestem z nich zadowolona (może prócz kremu BB, ale to trochę moja wina, bo wybrałam zły odcień). Odżywkę 8w1 stosuję od czterech miesięcy i jestem, a raczej byłam zadowolona aż do zeszłego tygodnia. Muszę tu powiedzieć, ze stosowałam ją tak jak nakazuje ulotka tylko przez pierwsze dwa miesiące, a potem już jako bazę pod lakier i nie miałam żadnych zastrzeżeń - pazurki były mocne, nie rozdwajały się, nie miałam też żadnych z wymienianych przez blogerki skutków ubocznych, moje skórki też miały się dobrze. I nawet cały ten formaldehyd zawarty w odżywce mnie nie odstraszył, przede wszystkim dlatego, że byłam trochę zdesperowana! Wcześniej moje pazury były przycięte przy samej skórze i wciąż się łamały, więc odżywka je uratowała - to fakt! Jednak ostatnio zauważyłam, że wszystkie męczące mnie wcześniej dolegliwości powróciły - rozdwajanie, łamanie, w dodatku na jednym pazurku pojawiła się biała plamka nie wiadomo skąd. Nie wiem co to, ale chyba odstawię na razie tę odżywkę... Czy ktoś mógłby polecić mi odżywkę nie tak szkodliwą jak Eveline, ale o podobnym działaniu?
Cóż... Ta odżywka ma to do siebie, że jak jej się przestanie uzywać, to paznokcie bardzo szybko zaczną się rozdwajać :/
Kornelciaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-04, 18:08   #446
furianka
Przyczajenie
 
Avatar furianka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: piękna polska wieś
Wiadomości: 18
GG do furianka
Dot.: odżywka do paznokci eveline

sza1234 - jak napisałam w poście - używam jej od czterech miesięcy. Używałam tak jak kazał producent, ale po pewnym czasie zaczął odpryskiwać po dwóch warstwach, więc pomyślałam, że będę go używać jako bazy. I jako baza jest niezły, choć mam swoje zastrzeżenia, jako odżywka też się sprawdzał przez jakiś czas, a teraz moje paznokcie wróciły do stanu w jakim były przed używaniem odżywki. No, prawie, bo jeszcze się tak tragicznie nie rozdwajają jak wcześniej, a le to chyba kwestia czasu. I oczywiście stosowałam podgrzaną oliwę a nawet rycynowy i arganowy olejek, ale cudów nie zdziałały.

Kornelciaczek - no własnie wiem, że tak jest ale nie wiem czy mam wyjście. Chyba lepiej odstawić ją, niż później musieć wydać nie wiadomo ile kasy na przywrócenie pazurów do dobrego stanu.

Abisans - dzięki . Na pewno spróbuję. Tak właściwie to zanim zaczęłam stosować 8w1 chciałam SOS ale nie było jej tam gdzie kupowałam ani w drogeriach (u siebie mam tylko Naturę i Rossmana), więc wzięłam tę, a jeszcze ekspedientka tak ją zachwalała... Ciekawe czy choć raz jej użyła, hehe.
furianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-04, 18:37   #447
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Ja swoją zawsze kupuję w jednym i tym samym kiosku, nieprzerwanie od 3 lat Jak dobrze, że ta odżywka zawsze tam jest. Kiedyś używałam 8w1, ale dzięki niej straciłam 3 paznokcie-złamały się boleśnie do połowy płytki... Wtedy dopiero doceniłam jakim skarbem jest odżywka S.O.S
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-04, 18:51   #448
Kornelciaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Kornelciaczek
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2 927
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Cytat:
Napisane przez furianka Pokaż wiadomość
sza1234 - jak napisałam w poście - używam jej od czterech miesięcy. Używałam tak jak kazał producent, ale po pewnym czasie zaczął odpryskiwać po dwóch warstwach, więc pomyślałam, że będę go używać jako bazy. I jako baza jest niezły, choć mam swoje zastrzeżenia, jako odżywka też się sprawdzał przez jakiś czas, a teraz moje paznokcie wróciły do stanu w jakim były przed używaniem odżywki. No, prawie, bo jeszcze się tak tragicznie nie rozdwajają jak wcześniej, a le to chyba kwestia czasu. I oczywiście stosowałam podgrzaną oliwę a nawet rycynowy i arganowy olejek, ale cudów nie zdziałały.

Kornelciaczek - no własnie wiem, że tak jest ale nie wiem czy mam wyjście. Chyba lepiej odstawić ją, niż później musieć wydać nie wiadomo ile kasy na przywrócenie pazurów do dobrego stanu.

Abisans - dzięki . Na pewno spróbuję. Tak właściwie to zanim zaczęłam stosować 8w1 chciałam SOS ale nie było jej tam gdzie kupowałam ani w drogeriach (u siebie mam tylko Naturę i Rossmana), więc wzięłam tę, a jeszcze ekspedientka tak ją zachwalała... Ciekawe czy choć raz jej użyła, hehe.
Dlatego ja odstawiłam ją. Fakt, teraz mniej, ale dalej mi się rozdwajają pazurki, no ale mam jak na mnie długie. Odżywka z JOKO - ona mi pomaga Nie wiem jak Tobie, tyle że u mnie to był przyśpieszacz wzrostu paznokci, ale są też inne. Ja prawie w ogóle też paznokci nie maluję.
Kornelciaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-04, 22:16   #449
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: odżywka do paznokci eveline

ja niestety Eveline juz nie uzyje, moje paznokcie niestety tez dopadlo to co niektore.. na 5 pazurach sa takie jakby kreseczki pod paznokciem..mozna to porownać do drzazgi..ściełam je na zero
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-04, 23:24   #450
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Ja wróciłam do SOS, moje paznokcie rosną jak nienormalne
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-02 21:34:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:33.