makijaż,który przetrwa całą noc - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-11-02, 14:30   #1
Shandy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 28

makijaż,który przetrwa całą noc


witam!niedługo mam imprezke,bardzo ważną,jednak nie mam specjalnych,długotrwałych kosmetyków.Co zrobić,aby "normalnymi"kosmetyka mi wykonać makijaż,który przetrwa całą noc:?hepp :cmok
Shandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-03, 10:29   #2
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Re: makijaż,który przetrwa całą noc

Witaj
Możesz zakupić specjalny Fixer, który utrwali makijaż.
Jeżeli nie znajdziesz takiego utrwalacza wykonaj taki makijaz, który z miarę łatwo bedziesz mogła w czasie nocy poprawiać - cienie i szminki maja niestety to do siebie, że w miarę upływu czasu od momentu nałożenia blakną lub sie wycierają. Usta najłatwiej Ci będzie poprawić błyszczykiem. Jeżeli nie bedziesz miała duzo czasu na poprawki nie rysuj konturówką lini poza naturalną linią ust - bo po starciu się szminki; kontur nadal zostanie i w takim wypadku wygladałoby to bardzo nienaturalnie.
Przede wszystkim wykonaj makijaż bardzo dokładnie - poświęć temu więcej czasu niz zazwyczaj - podkład nałóz wklepujac go kawałek po kawałku w skórę (wszelkie niedoskonałości zamaskuj korektorem). Następnie omieć twarz szerokim pędzlem (kierując go wraz z kierunkiem rośnięcia włosków - czyli w dół). Nastepnie wymodeluj delikatnie twarz różem do policzków - dobierając go do odcienia Twojej skóry i kreacji, w której wystąpisz. Oczy pokryj drobinka podkładu i zapudruj, nastepnie rozprowadz cienie - mocno wytuszuj rzęsy, brwi ułóz za pomoca odżywki do rzes lub szczoteczki i zwykłego kremu do twarzy - dzieki temu niesforne włoski ułożą się w równym szeregu.
Na impreze zabierz z soba puder w kamieniu, kilka patyczków i błyszczyk
Pozdrawiam
Sam
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-04, 10:40   #3
Salka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 263
GG do Salka
Re: makijaż,który przetrwa całą noc

Rady ktorych udzielila moja poprzedniczka sa bardzo cenne.Sama je wyprobowalam.Chcialabym Ci tylko zaproponowac bardzo fajna rzecz-baze pod cienie ArtDeco (na temat tej bazy jest pelno w serwisie).Naklada sie ja pod cienie bardzo delikatnie.Przedluza utrzymywanie sie cieni do kilku godzin.Sa jeszcze rewelacyjne cienie ColorFresco Loreala ktore tzymaja sie ok.8 godz.Caly zestaw przetrwa z Toba cala noc.Sama sprawdzilam!
Salka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:37.