Politechnika Krakowska:)-studentki, absolwentki i kandydatki- ZBIORCZY - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-08, 18:55   #1
nula123
Raczkowanie
 
Avatar nula123
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 93

Politechnika Krakowska:)-studentki, absolwentki i kandydatki- ZBIORCZY


Cześć, szukam od jakiegoś czasu forum o PK ale na nic aktualnego nie mogę znaleźć więc oto i jest wątek w którym będziemy mogły gadać o wszystkim i o niczym związanym z PK.

Mam nadzieję że znajdzie się nas trochę.

To może na początek powiem coś o sobie własnie zaczynam moje studia na kierunku gospodarka przestrzenna
nula123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-08, 20:39   #2
iamvegas
Wtajemniczenie
 
Avatar iamvegas
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 531
Dot.: Politechnika Krakowska:)-studentki, absolwentki i kandydatki- Łączmy się!!!

jeśli szukasz forum o PK, to mogę Ci podpowiedzieć ambitni.eu
__________________
"You can't find the truth, you just pick the lie you like the best."

Marilyn Manson
iamvegas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 18:10   #3
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 9 276
Dot.: Politechnika Krakowska:)-studentki, absolwentki i kandydatki- Łączmy się!!!

na ambitnych to najwięcej ostatnio jest spamu, a nie informacji.
trzeci rok (miejmy nadzieję) architektury tutaj
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-15, 21:45   #4
kaja_92
Wtajemniczenie
 
Avatar kaja_92
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 691
Dot.: Politechnika Krakowska:)-studentki, absolwentki i kandydatki- Łączmy się!!!

Ja budo
__________________
Jeśli potrafisz o czymś marzyć, to potrafisz także tego dokonać.
kaja_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-28, 10:06   #5
aashleyka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1
Dot.: Politechnika Krakowska:)-studentki, absolwentki i kandydatki- Łączmy się!!!

ja też zaczynam i też na gospodarce przestrzennej
aashleyka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-03, 15:22   #6
PaulaSky
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1
Dot.: Politechnika Krakowska:)-studentki, absolwentki i kandydatki- Łączmy się!!!

Również witam,

I także rozpoczynam przygodę na PK - Zarządzanie i inżynierię produkcji Może jest tu jakaś Absolwentka lub studentka tego kierunku,która mogłaby co nieco opowiedzieć o nim?
PaulaSky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-02, 15:01   #7
nula123
Raczkowanie
 
Avatar nula123
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 93
Dot.: Politechnika Krakowska:)-studentki, absolwentki i kandydatki- Łączmy się!!!

dziewczyny a czy wy też jesteście podzielone na różne grup np GĆ o1, GL 02 itd bo ja się nie mogę w tym podziale połapać..
__________________
razem od 30/03/2008
nula123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-02, 15:38   #8
kaja_92
Wtajemniczenie
 
Avatar kaja_92
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 691
Dot.: Politechnika Krakowska:)-studentki, absolwentki i kandydatki- Łączmy się!!!

Cytat:
Napisane przez nula123 Pokaż wiadomość
dziewczyny a czy wy też jesteście podzielone na różne grup np GĆ o1, GL 02 itd bo ja się nie mogę w tym podziale połapać..
Tak. Na zajęcia chodzisz do gć np I według planu odpowiedniej grupy. Każda gr ćwiczeniowa jest podzielona na kilka laboratoryjnych np. 3. Jeśli jesteś w L1 to patrzysz na plan grupy ćwiczeniowej I i oprócz wykładów i ćwiczeń idziesz na laborki dla grupy L1. W razie pytań pisz na priv
__________________
Jeśli potrafisz o czymś marzyć, to potrafisz także tego dokonać.
kaja_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-14, 20:57   #9
xoxo_p
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Małopolskie :)
Wiadomości: 348
Dot.: Politechnika Krakowska

startuje ktoś w tym roku? ja wybralam nanotechnologie bo maly prog a boje sie ze mnie nie przyjmą, jutro wyniki
__________________

xoxo_p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-15, 12:36   #10
blueon
Raczkowanie
 
Avatar blueon
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 282
Dot.: Politechnika Krakowska

A wiadomo co z drugim naborem i gdzie są jeszcze wolne miejsca?
blueon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-15, 22:18   #11
xoxo_p
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Małopolskie :)
Wiadomości: 348
Dot.: Politechnika Krakowska

no wlasnie,ja sie nie dostalam i o zadnych listach rezerwowych nie pisze...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

xoxo_p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-20, 13:05   #12
sin_08
Rozeznanie
 
Avatar sin_08
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 741
Smile Studenci i studentki Politechniki Krakowskiej od 2014 - łączmy się! :)

Cześć Wszystkim!
Założyłam ten wątek z myślą o wstępnej integracji przyszłych studentów i studentek PK zapoznajmy się tu, pochwalmy na jaki kierunek się dostaliśmy i rozmawiajmy o czym tylko dusza zapragnie zawsze to lepiej przeżywać wszystko razem niż osobno pozdrawiam i zapraszam do wspólnej dyskusji
__________________
All we need is faith, faith is all we need.

sin_08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-22, 12:55   #13
poshh
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 096
Dot.: Studenci i studentki Politechniki Krakowskiej od 2014 - łączmy się! :)

studentki politechniki krakowskiej jak widać nie mają czasu na wizaż
poshh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-11, 13:02   #14
Pafrotka
Raczkowanie
 
Avatar Pafrotka
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 51
Dot.: Politechnika Krakowska

Cytat:
Napisane przez blueon Pokaż wiadomość
A wiadomo co z drugim naborem i gdzie są jeszcze wolne miejsca?
Tak, jest ogłoszony drugi nabór Wszystko jest na stronie rekrutacyjnej PK. Zostały miejsca na wielu kierunkach

---------- Dopisano o 14:02 ---------- Poprzedni post napisano o 14:01 ----------

Cytat:
Napisane przez xoxo_p Pokaż wiadomość
no wlasnie,ja sie nie dostalam i o zadnych listach rezerwowych nie pisze...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Jeżeli się nie dostałaś to niestety nie jesteś na żadnej liście rezerwowej, bo miałabyś status "wpisana na listę rezerwową". Warto startować jeszcze w drugim naborze
Pafrotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-11, 16:41   #15
blueon
Raczkowanie
 
Avatar blueon
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 282
Dot.: Politechnika Krakowska

Tak, tak. Już od 10 dni jest kolejny nabór.
Zastanawiam się nad informatyką, ale pewnie i tak mnie nie wezmą (60% z matmy p) a jak już to pewnie bym nie dała rady
Ma ktoś jeszcze takie wątpliwości jak ja?
blueon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-14, 10:56   #16
kaja_92
Wtajemniczenie
 
Avatar kaja_92
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 691
Dot.: Politechnika Krakowska

Cytat:
Napisane przez blueon Pokaż wiadomość
Tak, tak. Już od 10 dni jest kolejny nabór.
Zastanawiam się nad informatyką, ale pewnie i tak mnie nie wezmą (60% z matmy p) a jak już to pewnie bym nie dała rady
Ma ktoś jeszcze takie wątpliwości jak ja?
Szczerze mówiąc matematyka na studiach to zupełnie inna matematyka niż w liceum. Możesz spróbować jeśli tylko chcesz.
Jestem na budownictwie, więc zupełnie inny kierunek ale po humanie Namęczyłam się przy nauce do matury sporo a na studiach praktycznie nic mi to nie dało. No oprócz wpojonej systematyczności, przyzwyczajenia do nauki itp. Matma to nic innego niż ćwiczenie, ćwiczenie i jeszcze raz ćwiczenie zadań.
__________________
Jeśli potrafisz o czymś marzyć, to potrafisz także tego dokonać.
kaja_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-14, 12:15   #17
Pafrotka
Raczkowanie
 
Avatar Pafrotka
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 51
Dot.: Studenci i studentki Politechniki Krakowskiej od 2014 - łączmy się! :)

Cytat:
Napisane przez sin_08 Pokaż wiadomość
Cześć Wszystkim!
Założyłam ten wątek z myślą o wstępnej integracji przyszłych studentów i studentek PK zapoznajmy się tu, pochwalmy na jaki kierunek się dostaliśmy i rozmawiajmy o czym tylko dusza zapragnie zawsze to lepiej przeżywać wszystko razem niż osobno pozdrawiam i zapraszam do wspólnej dyskusji
Cześć! Rozpoczynam naukę na PK, na WIiTCH, na kierunku technologia chemiczna Bardzo mi pasuje ten wątek, bo trochę się boję nowego rozdziału w moim życiu Nie wiem jak to wszystko będzie itd., z resztą pewnie jak każdy. Nie mam koleżanek w Krk, tylko dwie przyjaciółki, ale one pracują i idą na zaoczne, więc będziemy widywać się "od święta". Zachęcam innych do aktywności w tym wątku
Pafrotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-18, 17:36   #18
sin_08
Rozeznanie
 
Avatar sin_08
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 741
Dot.: Studenci i studentki Politechniki Krakowskiej od 2014 - łączmy się! :)

WIiTCh? prawdopodobnie się spotkamy, jestem na tym samym wydziale tylko na kierunku innym
__________________
All we need is faith, faith is all we need.

sin_08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-18, 20:26   #19
kaja_92
Wtajemniczenie
 
Avatar kaja_92
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 691
Dot.: Studenci i studentki Politechniki Krakowskiej od 2014 - łączmy się! :)

Nie szuka któraś z Was miejsca w pokoju dwuosobowym?
__________________
Jeśli potrafisz o czymś marzyć, to potrafisz także tego dokonać.
kaja_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-19, 09:07   #20
Pafrotka
Raczkowanie
 
Avatar Pafrotka
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 51
Dot.: Studenci i studentki Politechniki Krakowskiej od 2014 - łączmy się! :)

Cytat:
Napisane przez sin_08 Pokaż wiadomość
WIiTCh? prawdopodobnie się spotkamy, jestem na tym samym wydziale tylko na kierunku innym
Super

---------- Dopisano o 10:07 ---------- Poprzedni post napisano o 10:04 ----------

Cytat:
Napisane przez kaja_92 Pokaż wiadomość
Nie szuka któraś z Was miejsca w pokoju dwuosobowym?
Jak nie dostane akademika to wtedy będę szukać. :P PS. Czy ktoś z Was orientuje się czy PK dodaje alimenty obliczając dochód?
Pafrotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-20, 15:17   #21
Lady1000
Rozeznanie
 
Avatar Lady1000
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 801
Dot.: Politechnika Krakowska:)-studentki, absolwentki i kandydatki- ZBIORCZY

zgłaszam się wydział inżynierii lądowej
Lady1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-21, 10:07   #22
Pafrotka
Raczkowanie
 
Avatar Pafrotka
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 51
Dot.: Politechnika Krakowska:)-studentki, absolwentki i kandydatki- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Lady1000 Pokaż wiadomość
zgłaszam się wydział inżynierii lądowej
Ależ blisko WIiTCH
Pafrotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-21, 15:59   #23
sin_08
Rozeznanie
 
Avatar sin_08
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 741
Dot.: Politechnika Krakowska:)-studentki, absolwentki i kandydatki- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez kaja_92 Pokaż wiadomość
Nie szuka któraś z Was miejsca w pokoju dwuosobowym?
Kurcze, mogłaś szybciej napisać, wcześniej szukałam ale już znalazłam i byłam we wtorek podpisywać umowę

Wydział Budownictwa jest też chyba blisko WIiTCh najdalej to ma Mechaniczny chyba

Ejo, dobrze że rozkręca się powoli ten wątek... Myślałam żeby pisać do admina o zablokowanie bo nikt nie pisał
__________________
All we need is faith, faith is all we need.

sin_08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-21, 19:47   #24
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 9 276
Dot.: Politechnika Krakowska:)-studentki, absolwentki i kandydatki- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez sin_08 Pokaż wiadomość
Kurcze, mogłaś szybciej napisać, wcześniej szukałam ale już znalazłam i byłam we wtorek podpisywać umowę

Wydział Budownictwa jest też chyba blisko WIiTCh najdalej to ma Mechaniczny chyba

Ejo, dobrze że rozkręca się powoli ten wątek... Myślałam żeby pisać do admina o zablokowanie bo nikt nie pisał
nawet nie chyba, a na pewno :P
też się cieszę, że ktoś się zaczął udzielać
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-21, 23:03   #25
Lady1000
Rozeznanie
 
Avatar Lady1000
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 801
Dot.: Politechnika Krakowska:)-studentki, absolwentki i kandydatki- ZBIORCZY

sporo moich znajomych idzie na studia do Krakowa, ale nikt nie wybrał PK. widzę, że tutaj, w porównaniu z innymi wątkami też nie jest nas zbyt wiele ^^.

wybiera się ktoś na obóz adaptacyjny we wrześniu?
Lady1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-22, 10:04   #26
Pafrotka
Raczkowanie
 
Avatar Pafrotka
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 51
Dot.: Politechnika Krakowska:)-studentki, absolwentki i kandydatki- ZBIORCZY

[1=69d5782cb96c44b77f6e0ec 22c8f79bc60c635f6_65a5448 a32992;47803143]nawet nie chyba, a na pewno :P
też się cieszę, że ktoś się zaczął udzielać [/QUOTE]

Miałam tam iść, ale Bogu dzięki dostałam się na WIiTCH

---------- Dopisano o 10:42 ---------- Poprzedni post napisano o 10:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Lady1000 Pokaż wiadomość
sporo moich znajomych idzie na studia do Krakowa, ale nikt nie wybrał PK. widzę, że tutaj, w porównaniu z innymi wątkami też nie jest nas zbyt wiele ^^.

wybiera się ktoś na obóz adaptacyjny we wrześniu?
Ja raczej nie. Chyba to dla mnie byłoby za dużo

---------- Dopisano o 11:01 ---------- Poprzedni post napisano o 10:42 ----------

A jeszcze pozwolę sobie napisać coś odnośnie posta Lady1000. Napisałaś, że nikt z Twoich znajomych nie wybrał PK. Ja tam nie wiem z jakich powodów czy zainteresowań czy uważają tę uczelnię za złą czy co tam innego, ale zauważyłam pewne zjawisko w internecie. Podczas czytania miliona wątków na różnych forach odnośnie jakichś kierunków na UJ, PK czy AGH, ew. PWro (bo te uczelnie mnie interesowały) dostrzegłam coś dziwnego(?!). Otóż o jakiejkolwiek uczelni, o jakimkolwiek kierunku bym nie czytała 90% osób mówi, że jest źle. Ludziom zawsze nic nie pasuje, a to wykładowcy, a to układ zajęć, a to pracy nie ma, a to durny kierunek. I teraz na przykładzie PK i AGH powiem, że już wole tę politechnikę choć na samym początku AGH było moim marzeniem(?). Studenci NIEKTÓRZY AGH są tak za swoją uczelnią, że potrafią ją wychwalać pod niebiosa, czego ona to nie ma, zarąbiste akademiki, lokalizacja wydziałów, absolutnie cacy, za to niewiadomo czemu w kontraście stawiają PK - że jest be, wydziały porozrzucane po całym mieście, na samej uczelni drętwa atmosfera, akademiki daleko - do tego atmosfera jest okropna. Za to jeżeli chodzi o studentów PK NIEKTÓRYCH to nie ma jakichś wielkich zachwytów nad kierunkami, ale też nie rozgadują się jakoś niewiadomo jak negatywnie na temat AGH. Wiem, że teraz Was to denerwuje, że przeczytałyście i nie wiecie właściwie o co mi chodzi, ale chciałam tylko powiedzieć, że AGH ma, a może miało(?) ogromną renomę i ludzie chcą tam iść nie zwracając uwagi na PK(tak było w moim wypadku)- która mam nadzieję, że okaże się dobrym wyborem.

---------- Dopisano o 11:04 ---------- Poprzedni post napisano o 11:01 ----------

Aha, no i nie napisałam w końcu najważniejszego, że przy wyborze jakiegoś kierunku głupiałam, bo nikomu nic nie pasowało, każdy wszystko krytykował i zastanawiam się czy Wy też to dostrzegłyście
Pafrotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-22, 17:03   #27
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 9 276
Dot.: Politechnika Krakowska:)-studentki, absolwentki i kandydatki- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Pafrotka Pokaż wiadomość
Miałam tam iść, ale Bogu dzięki dostałam się na WIiTCH

---------- Dopisano o 10:42 ---------- Poprzedni post napisano o 10:41 ----------



Ja raczej nie. Chyba to dla mnie byłoby za dużo

---------- Dopisano o 11:01 ---------- Poprzedni post napisano o 10:42 ----------

A jeszcze pozwolę sobie napisać coś odnośnie posta Lady1000. Napisałaś, że nikt z Twoich znajomych nie wybrał PK. Ja tam nie wiem z jakich powodów czy zainteresowań czy uważają tę uczelnię za złą czy co tam innego, ale zauważyłam pewne zjawisko w internecie. Podczas czytania miliona wątków na różnych forach odnośnie jakichś kierunków na UJ, PK czy AGH, ew. PWro (bo te uczelnie mnie interesowały) dostrzegłam coś dziwnego(?!). Otóż o jakiejkolwiek uczelni, o jakimkolwiek kierunku bym nie czytała 90% osób mówi, że jest źle. Ludziom zawsze nic nie pasuje, a to wykładowcy, a to układ zajęć, a to pracy nie ma, a to durny kierunek. I teraz na przykładzie PK i AGH powiem, że już wole tę politechnikę choć na samym początku AGH było moim marzeniem(?). Studenci NIEKTÓRZY AGH są tak za swoją uczelnią, że potrafią ją wychwalać pod niebiosa, czego ona to nie ma, zarąbiste akademiki, lokalizacja wydziałów, absolutnie cacy, za to niewiadomo czemu w kontraście stawiają PK - że jest be, wydziały porozrzucane po całym mieście, na samej uczelni drętwa atmosfera, akademiki daleko - do tego atmosfera jest okropna. Za to jeżeli chodzi o studentów PK NIEKTÓRYCH to nie ma jakichś wielkich zachwytów nad kierunkami, ale też nie rozgadują się jakoś niewiadomo jak negatywnie na temat AGH. Wiem, że teraz Was to denerwuje, że przeczytałyście i nie wiecie właściwie o co mi chodzi, ale chciałam tylko powiedzieć, że AGH ma, a może miało(?) ogromną renomę i ludzie chcą tam iść nie zwracając uwagi na PK(tak było w moim wypadku)- która mam nadzieję, że okaże się dobrym wyborem.

---------- Dopisano o 11:04 ---------- Poprzedni post napisano o 11:01 ----------

Aha, no i nie napisałam w końcu najważniejszego, że przy wyborze jakiegoś kierunku głupiałam, bo nikomu nic nie pasowało, każdy wszystko krytykował i zastanawiam się czy Wy też to dostrzegłyście
co do pogrubionego - zgadzam się, ale wiesz, czemu tak jest? bo po pierwsze, nigdy nie dasz rady dogodzić wszystkim, a po drugie jak już zaczniesz studiowanie, to się sama przekonasz, ze nie jest tak różowo a po trzecie ludzie po prostu lubią narzekać :P ja też nrzekam na PK, na swój wydział, na plan zajęć i na niektórych wykładowców, ale i tak nie zamieniłabym swoich studiów na żadne inne.
a w temacie 'drętwej atmosfery' na PK - cóż, z nikim nie imprezuje mi się tak dobrze, jak ze znajomymi z uczelni
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-22, 19:51   #28
sin_08
Rozeznanie
 
Avatar sin_08
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 741
Dot.: Politechnika Krakowska:)-studentki, absolwentki i kandydatki- ZBIORCZY

Medousa, wiem o czym piszesz. Moja znajoma tak się szczyci na fejsie że się dostała ma AGH że joj oczywiście, nie ukrywam że u mnie AGH był priorytetem, ale do zeszłego roku kiedy to pojawiła się 'chemia budowlana' na PK od tamtego momentu postanowiłam o zmianie uczelni bo na AGH-u to kierunek między uczelniany. Następnie - sugerowałam się liczbą znajomych (dużo osób poszło na AGH) i wreszcie, chyba najlepsze. Mój kolega (dla jasności - powyższa uczelnia) powiedział mi prosto z mostu że jak nic nie słyszę o PK to nie świadczy o niej źle. Bardzo dużo osób zmienia PK na AGH bo tam jest po prostu łatwiej

No, a narzekać to każdy lubi ale, co ma być to będzie. Damy radę

A skąd jesteście?
__________________
All we need is faith, faith is all we need.

sin_08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-22, 20:14   #29
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 9 276
Dot.: Politechnika Krakowska:)-studentki, absolwentki i kandydatki- ZBIORCZY

ja tylko cytowałam Parfotkę
a PK i AGH się tradycyjnie "nie lubią", tak było, jest i będzie
a jestem rodowitą krakuską z dziada pradziada
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-23, 16:01   #30
sin_08
Rozeznanie
 
Avatar sin_08
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 741
Dot.: Politechnika Krakowska:)-studentki, absolwentki i kandydatki- ZBIORCZY

O matulu, pomyliłam się tak więc przepraszam Parfotkę

A co tu jest do lubienia? Jejku nie rozumiem tego, każda uczelnia ma swój urok i nie ma o czym spekulować

A ja jestem z Podkarpacia
__________________
All we need is faith, faith is all we need.

sin_08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-17 10:33:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:25.