prosze pomózcie! Czy kolejny szampon to zamaskuje?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-02-02, 16:33   #1
matii
Raczkowanie
 
Avatar matii
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: leeds
Wiadomości: 53

prosze pomózcie! Czy kolejny szampon to zamaskuje??


Zafarbowałam sie wczoraj Castingiem L'oreala odcień Ambre i strasznie mi sie nie podoba Wygladam ochydnie!!! Po jakim czasie mogę nałożyć kolejny szampon koloryzujący? Czy Wellaton soft color to wogóle chyci? Chce mieć jasniejsze Czy z Castingu wogole jest odcień orzecha laskowego? Prosze pomóżcie! Mam dwa tygodnie żeby to naprawić bo mam ważną impreze! Chyba sobie palnę w łeb!
matii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-02, 17:27   #2
matii
Raczkowanie
 
Avatar matii
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: leeds
Wiadomości: 53
Re: prosze pomózcie! Czy kolejny szampon to zamaskuje??

Ponad 600 buszujących wizażystek i nikt nie odpowie? Prosze pomóżcie! Co zrobić żeby to szybko zeszło? I czy następny jaśniejszy odcień chyci na tych ciemnych???
matii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-02, 17:31   #3
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: prosze pomózcie! Czy kolejny szampon to zamaskuje??

matii napisał(a):
> Ponad 600 buszujących wizażystek i nikt nie odpowie? Prosze pomóżcie! Co zrobić żeby to szybko zeszło? I czy następny jaśniejszy odcień chyci na tych ciemnych???

Nie sądzę, aby wszystkie buszujące [ja nie] były wizażystkami. Farbą [a tym bardziej szamponem koloryzującym] nie rozjaśnisz włosów ufarbowanych. Nie da rady - musisz je zdekoloryzować. Może "zbrązowić" włosy, ale tylko ciemniejszym kolorem [i tu tez trzeba uważać, aby nie wyszły za ciemne, gdyż na farbach pokazane są efekty farbowania "naturalnych" a nie "ufarbowanych" włosów] - przeszukaj archiwum - temat poruszany był nie raz.
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-02, 17:35   #4
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Re: prosze pomózcie! Czy kolejny szampon to zamaskuje??

Po 1sze:
szampon Loreal Casting jest uwazany przez wiekszosc uzytkowniczek za .. farbe, bo koloryzuje wlosy na stale. Potwierdzam.
wiec po 2gie, ktore wynika z 1szego, nie uda ci sie rozjasnic wlosow ani farba a juz tym bardziej szamponem koloryzujacym. Oczywiscie mozesz sprobowac, ale prawdopodobnie osiagniesz kolor blizej niezidentyfikowanej dzikiej rudosci.
Albo pozostaje ci dekoloryzacja albo zamalowanie obecnego koloru ciemniejsza ladna farba.
Jak to mowi pani Grazyna, farba nie usuwa farby dlatego nie radze rozjasniac wlosow a raczej je przyciemnic.
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-02, 17:42   #5
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Re: prosze pomózcie! Czy kolejny szampon to zamaskuje??

czarna.noc napisał(a):
> Po 1sze:
> szampon Loreal Casting jest uwazany przez wiekszosc uzytkowniczek za .. farbe, bo koloryzuje wlosy na stale. Potwierdzam.

Ja nie dla mnie to szampon koloryzujący, wymywa się bez problemu.

Potwierdzam, że szampony przyciemniają włosy, tak więc na pewno nie rozjaśnisz włosów szamponem koloryzującym- ani naturalnych, ani farbowanych. Pozostaje farba
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-02, 18:00   #6
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: prosze pomózcie! Czy kolejny szampon to zamaskuje??

Mimo wszystko [póki Casting się nie spierze ] nie sądzę, aby nawet farba go rozjaśniła.

U wielu osób nigdy nie spiera się do końca. Dlatego podciągnęłam go do miana "farby" - wielu fryzjerów twierdzi, że szampony koloryzujące gorzej "zdjąć" z włosa niż farbę.. więc póki kolor nie wypłucze się w czasie mycia nie ryzykowałabym z jaśniejszą farbą.

Ekspertem nie jestem ale nie jedno przeżyłam z włosami i moje znajome też i z obserwacji wynika, że Casting "wypłukiwał" się tylko w przypadku sytuacji, gdy był kładziony na wcześniej farbowane włosy.

Pomądrzyłam się trochę a chodziło mi o jedno --> ja bym się bała eksperymentować w takim wypadku [nie sądzę, aby Casting "zlazł" w ciągu dwóch tygodni..], ale skoro Lukrecji "zlazł" z włosów to może kup Matii szampon przeciwłupieżowy [one są dość mocne] i myj, myj, myj... Może zejdzie..
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-02, 18:17   #7
matii
Raczkowanie
 
Avatar matii
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: leeds
Wiadomości: 53
Re: prosze pomózcie! Czy kolejny szampon to zamaskuje??

Boze! Moje włosy są nieżle upierdliwe więc chyba nie bedzie tak łatwo Miałam na nich robione jasne pasemka a resztę to były moje naturalne A jeszcze tak zapytam czy po dekoloryzacji mozna połozyć szampon? czy konieczna jest farba? Bo strasznie nie chce farby Dzięki za odpowiedzi
matii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-02-02, 18:28   #8
lilu1980
Zadomowienie
 
Avatar lilu1980
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 501
GG do lilu1980
Re: prosze pomózcie! Czy kolejny szampon to zamaskuje??

wlasnie kup szampon przeciw łupieżowy! mysle ze jak codziennie bedziesz myla glowe, kolor sie nieco splucze! ale tez wloski raczej matowe beda po nim, wiec musisz odzywke potem klasc po myciu! pozdrawiam...
a moze calkiem fajnie wyszlo, a ty poprostu w szoku jestes??
lilu1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-02, 18:44   #9
matii
Raczkowanie
 
Avatar matii
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: leeds
Wiadomości: 53
Re: prosze pomózcie! Czy kolejny szampon to zamaskuje??

w szoku to ja jestem a nawet w padole rozpaczy! Brzydko mi okrutnie! (i to nie jest tylko moje zdanie) Tylko boje sie teraz robić tą dekoloryzację bo to pewnie wykańcza włosy no nie? No i czy po tym ściąganiu koloru da sie nałożyć szampon?
matii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:46.