Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post! - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesuj± siê stylizacj± fryzur oraz stylingiem. Chcesz pog³êbiæ swoj± wiedzê, podzieliæ siê do¶wiadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-08-20, 19:57   #1531
natty_
Raczkowanie
 
Avatar natty_
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomo¶ci: 128
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Ah no to super! Dziêki za b³yskawiczn± odpowied¼! )
__________________

natty_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-20, 20:19   #1532
sylwka37
koci ¶wiat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 14 157
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Vinnga Poka¿ wiadomo¶æ
ZAPRASZAM DO FAQ NA PIERWSZEJ STRONIE W¡TKU
Pytanie numer 5
Vinnga - widzê ¿e skoñczy³ siê dzieñ cierpliwo¶ci !!!!
__________________
wszystkow±tek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-20, 20:35   #1533
anulita30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomo¶ci: 87
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Ann221 Poka¿ wiadomo¶æ
Zamierzam na dniach zamówiæ Cocochoco i czy kto¶ siê orientujê jaka jest ró¿nica pomiêdzy Cocochoco Pure, a Cocochoco Chocolate ? Na allegro s± w takiej samej cenie, a nazwa inna.
Pure jest do jasnych w³osów a czekoladowa do naturalnych. U mnie super sprawdzi³a siê seria pure , mam rozja¶niane.
anulita30 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-20, 20:36   #1534
carmenita89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Ja równie¿ spodziewa³am siê czego¶ innego po keratynowym prostowaniu.. Mo¿e i naiwnie,ale mam w³osy baardzo d³ugie ,lekko falowane i puszcz±ce siê. Nigdy po umyciu ich nie rozczesywa³am ani nie suszy³am... Rano o wiele lepiej mi siê je rozczesywa³o ni¿ na mokro. Po tym zabiegu chcia³am mieæ po prostu g³adkie w³osy bez u¿ywania tony specyfików takich a nie innych, suszenia ch³odnym, ¶rednim strumieniem powietrza ani tym podobnych ceregieli, które jednak trochê utrudniaj± ¿ycie ni¿ je u³atwiæ. W dodatku ten szampon bez soli nie chce siê pieniæ i mam wra¿enie koszmarnie brudnych w³osów.. My¶lê, ¿e niestety nie wytrwam w tej zmianie pielêgnacji i wrócê do starych przyzwyczajeñ. Co do krêcenia to s³ysza³am, ¿e mo¿na normalnie.
carmenita89 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-20, 20:38   #1535
natty_
Raczkowanie
 
Avatar natty_
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomo¶ci: 128
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Poka¿ wiadomo¶æ
Vinnga - widzê ¿e skoñczy³ siê dzieñ cierpliwo¶ci !!!!
haha wybaczcie moje g³upie pytanie, ale czasem cz³owiek jest w desperacji
__________________

natty_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-20, 20:44   #1536
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 6 006
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Poka¿ wiadomo¶æ
Vinnga - widzê ¿e skoñczy³ siê dzieñ cierpliwo¶ci !!!!


---------- Dopisano o 21:44 ---------- Poprzedni post napisano o 21:41 ----------

Cytat:
Napisane przez carmenita89 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja równie¿ spodziewa³am siê czego¶ innego po keratynowym prostowaniu.. Mo¿e i naiwnie,ale mam w³osy baardzo d³ugie ,lekko falowane i puszcz±ce siê. Nigdy po umyciu ich nie rozczesywa³am ani nie suszy³am... Rano o wiele lepiej mi siê je rozczesywa³o ni¿ na mokro. Po tym zabiegu chcia³am mieæ po prostu g³adkie w³osy bez u¿ywania tony specyfików takich a nie innych, suszenia ch³odnym, ¶rednim strumieniem powietrza ani tym podobnych ceregieli, które jednak trochê utrudniaj± ¿ycie ni¿ je u³atwiæ. W dodatku ten szampon bez soli nie chce siê pieniæ i mam wra¿enie koszmarnie brudnych w³osów.. My¶lê, ¿e niestety nie wytrwam w tej zmianie pielêgnacji i wrócê do starych przyzwyczajeñ. Co do krêcenia to s³ysza³am, ¿e mo¿na normalnie.
Jakiego szamponu bez soli u¿ywasz ? Bo s± ró¿ne i to, ¿e jeden siê nie sprawdza, nie oznacza, i¿ drugi siê nie sprawdzi. Ja na przyk³ad aktualnie u¿ywam szamponu Biovax z trzema olejami i jestem bardzo zadowolona W³osy miêkkie, g³adkie, dobrze oczyszczone
Co do suszarki, to có¿, niestety, wiêkszo¶æ z nas jej potrzebuje. Osobi¶cie jak wcze¶niej prawie nigdy nie suszy³am w³osów, tak teraz nie wyobra¿am sobie ¿ycia bez tego urz±dzenia
Choco daje mniejszy efekt prostych w³osów ni¿ encanto
Vinnga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-20, 20:50   #1537
anulita30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomo¶ci: 87
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Ja ju¿ nie zwracam uwagi na szampony, i myjê garnierem. Efekt zawsze 3-4 miesi±ce.
anulita30 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-08-20, 20:59   #1538
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 6 006
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez anulita30 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja ju¿ nie zwracam uwagi na szampony, i myjê garnierem. Efekt zawsze 3-4 miesi±ce.
To ju¿ swoj± drog±, ¿e te¿ nie zauwa¿y³am ró¿nicy w wyp³ukiwaniu siê keratyny przy stosowaniu b±d¼ nie szamponów z sol± Zreszt± ju¿ wiele razy Wam pisa³am, ¿e u mnie nawet po basenie keratyna siê trzyma tak czy siak
Vinnga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-20, 21:06   #1539
_agg_
Zakorzenienie
 
Avatar _agg_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomo¶ci: 6 543
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

myjê byle jakim szamponem - efekt - zawsze minimum 5 miesiêcy
_agg_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-20, 21:29   #1540
sylwka37
koci ¶wiat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 14 157
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

ja tylko po pierwszym zabiegu stosowa³am siê do zasad a potem ju¿ mi siê nie chcia³o i u¿ywa³am tego co ja lubiê i nie zauwa¿y³am ¿eby keratyna siê szybciej wyp³ukiwa³a
__________________
wszystkow±tek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-20, 21:41   #1541
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 6 006
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

A ja chcia³am trochê "powróciæ" do kwestii szkodliwo¶ci formaldehydu. My¶licie, ¿e powtarzanie zabiegu raz na kilka miesiêcy naprawdê jest tak szkodliwe ? Rozumiem, ¿e w wielu salonach nie robi siê encanto, bo codziennie robiæ komu¶ taki zabieg to zapewne mo¿e wp³yn±æ na zdrowie, ale tak raz na jaki¶ czas ? Co o tym my¶licie? A mo¿e w ogóle nie przejmujecie siê tym ?
Vinnga jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-20, 21:44   #1542
_agg_
Zakorzenienie
 
Avatar _agg_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomo¶ci: 6 543
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

ja my¶lê, ¿e 2 razy w roku jaki¶ wiêkszych szkód nie zrobi jak ma mnie szlag trafiæ to i tak trafi
_agg_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-20, 21:45   #1543
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 6 006
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez _agg_ Poka¿ wiadomo¶æ
ja my¶lê, ¿e 2 razy w roku jaki¶ wiêkszych szkód nie zrobi jak ma mnie szlag trafiæ to i tak trafi
Vinnga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-20, 21:47   #1544
sylwka37
koci ¶wiat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 14 157
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Vinnga Poka¿ wiadomo¶æ
A ja chcia³am trochê "powróciæ" do kwestii szkodliwo¶ci formaldehydu. My¶licie, ¿e powtarzanie zabiegu raz na kilka miesiêcy naprawdê jest tak szkodliwe ? Rozumiem, ¿e w wielu salonach nie robi siê encanto, bo codziennie robiæ komu¶ taki zabieg to zapewne mo¿e wp³yn±æ na zdrowie, ale tak raz na jaki¶ czas ? Co o tym my¶licie? A mo¿e w ogóle nie przejmujecie siê tym ?
jako¶ tak nie za bardzo siê tym przejmujê mo¿e to ¼le ale uwa¿am ¿e raz na kilka miesiêcy to za ma³o ¿eby mia³o zaszkodziæ . Za¶ fryzjerzy robi± tyle szkodliwych zabiegów - trwa³a , farbowanie czy te¿ trwa³e prostowanie ¿e powinni w wieku 30 lat na rentê przechodziæ a sama znam kilka emerytowanych fryzjerek w ca³kiem dobrej formie zdrowotnej wiêc chyba nie jest tak ¼le. Ja sama pracujê w takim zak³adzie ¿e ju¿ dawno powinnam mieæ 1000 ró¿nych chorób a póki co jako¶ dajê radê
__________________
wszystkow±tek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-21, 07:36   #1545
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 15 142
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Vinnga Poka¿ wiadomo¶æ
A ja chcia³am trochê "powróciæ" do kwestii szkodliwo¶ci formaldehydu. My¶licie, ¿e powtarzanie zabiegu raz na kilka miesiêcy naprawdê jest tak szkodliwe ? Rozumiem, ¿e w wielu salonach nie robi siê encanto, bo codziennie robiæ komu¶ taki zabieg to zapewne mo¿e wp³yn±æ na zdrowie, ale tak raz na jaki¶ czas ? Co o tym my¶licie? A mo¿e w ogóle nie przejmujecie siê tym ?
ja siê nie przejmujê (na razie), w pracy juz w±cham tyle chemii, ze zrobienie sobie keratyny z formaldehydem raz na jaki¶ czas ju¿ mi nie robi ró¿nicy a z kole¿ank± stwierdzi³y¶my, ze na co¶ trzeba umrzeæ, fajek nie palimy wiêc mo¿emy umrzeæ na raka z keratyny
__________________
¿ona 2014
mama 2018
przysz³a mama 2020
moniczka_90 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-21, 09:58   #1546
MsStrawberry
Przyczajenie
 
Avatar MsStrawberry
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomo¶ci: 24
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

http://www.ciop.pl/3823.html tutaj jest du¿o przera¿aj±cych informacji, jednak powinny¶my zdaæ sobie sprawê, ¿e mowa tu jest o formaldehydzie w czystej postaci, w encanto z pewno¶ci± jest on rozcieñczony i co za tym idzie mniej szkodliwy
MsStrawberry jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-21, 10:37   #1547
Miluuu
Rozeznanie
 
Avatar Miluuu
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 990
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez MsStrawberry Poka¿ wiadomo¶æ
http://www.ciop.pl/3823.html tutaj jest du¿o przera¿aj±cych informacji, jednak powinny¶my zdaæ sobie sprawê, ¿e mowa tu jest o formaldehydzie w czystej postaci, w encanto z pewno¶ci± jest on rozcieñczony i co za tym idzie mniej szkodliwy
Stê¿enia oraz dawki ¶miertelne i toksyczne
Próg wyczuwalno¶ci zapachu – 1 mg/m3
TCL0 (cz³owiek, inhalacja) – 17 mg/m3 (30 min)

Objawy zatrucia ostrego: w ma³ych stê¿eniach, nieco przekraczaj±cych dopuszczalne, wywo³uje ³zawienie oczu, zaczerwienienie spojówek; w wiêkszych (ok. 15 g/m3) – kaszel, ból g³owy, uczucie duszno¶ci, ko³atanie serca.



czyli je¶li wyczuwamy zapach to mamy za ma³e pomieszczenie. Ja ju¿ sobie z tym poradzi³am i nie czujê nic jak robiê ale tak jak pisa³am pare postów wcze¶niej stê¿enie tego czego¶ w encanto jest niewielkie i skoro jest dopuszczone przez prawo Polskie, to przy odpowiednim stosowaniu wiêkszych szkód nie wyrz±dzi grunt ¿eby nie robiæ w ³azience 1x1, bo to samobójstwo
__________________
Æwiczê.
30 DS: 30/30
P90X: 22/90

Kosmetyczne zmagania

Miluuu jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-21, 10:46   #1548
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 6 006
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Przydatne informacje
Czyli po prostu wiêksze pomieszczenie, otwarte okno i heja !
Vinnga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-21, 11:25   #1549
kudliczek
Rozeznanie
 
Avatar kudliczek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: ma³opolska
Wiadomo¶ci: 608
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Miluuu Poka¿ wiadomo¶æ
Mysle, ze kolezanka moglaby sie przejsc do jakiegos salonu w poblizu i zapytac, czy moglaby przyniesc swoje preparaty i czy fryzjerka by sie podjela. Nie powinno byc problemu i pewnie za robocizne wyszloby taniej niz w salonie, ktory sie tym zajmuje na codzien. Moze tez napisac ogloszenie na oferia.pl tam z pewnoscia kogos znajdzie.


Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Tak tez moglaby zrobic, ale mieszka za granica i chcialaby na jeden dzien przyjechac do Wroclawia tak, zeby juz byla umowiona na konkretna godzine i zeby tez salon byl sprawdzony. Ja pamietam sama po sobie, za pierwszym razem jak robilam Encanto to pomagala mi kolezanka, obie bylysmy "ciemne" w temacie i dopiero za drugim razem wyszlo naprawdê fajnie, a kolejne to juz byl profesjonalizm. Dzwonilam jej wczoraj do jednego z salonow we Wroclawiu ktory akurat ona zna i owszem robia, ale jakims "Brazilian Blowout". Bardzo dziekuje, bo tylko jedna mi odpisalas
kudliczek jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-21, 12:57   #1550
blue2003
Miuoshowa
 
Avatar blue2003
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 3 325
GG do blue2003 Wy¶lij wiadomo¶æ przez Yahoo do blue2003
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

O ile dzisiaj w nocy bedzie wystarczajaco chlodno, to robie encanto po raz 5
__________________

"...nasza wielko¶æ mia³a iskrzyæ, a wygasa gdy tak teraz na ni± patrzê a ty milczysz..."
blue2003 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-21, 13:03   #1551
Miluuu
Rozeznanie
 
Avatar Miluuu
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 990
Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez kudliczek Poka¿ wiadomo¶æ
Tak tez moglaby zrobic, ale mieszka za granica i chcialaby na jeden dzien przyjechac do Wroclawia tak, zeby juz byla umowiona na konkretna godzine i zeby tez salon byl sprawdzony. Ja pamietam sama po sobie, za pierwszym razem jak robilam Encanto to pomagala mi kolezanka, obie bylysmy "ciemne" w temacie i dopiero za drugim razem wyszlo naprawdê fajnie, a kolejne to juz byl profesjonalizm. Dzwonilam jej wczoraj do jednego z salonow we Wroclawiu ktory akurat ona zna i owszem robia, ale jakims "Brazilian Blowout". Bardzo dziekuje, bo tylko jedna mi odpisalas
Aha takie buty niestety ja z wroclawia nie jestem, wiêc nie pomogê. Mog³aby jeszcze napisaæ ogloszenie na tablica.pl - tam te¿ mo¿na czasem znalezc osobe, ktora wykona ewentualnie zalozyc aukcje na allegro z "encanto" w tytule, moze ktos z okolicy zobaczy i sie odezwie.


Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Æwiczê.
30 DS: 30/30
P90X: 22/90

Kosmetyczne zmagania

Miluuu jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-21, 21:01   #1552
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 15 142
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

zamówi³am 100 ml Encanto mam nadzieje, ze przyjdzie mi do 27go bo wtedy mamy wolne z kole¿ank± i by¶my mog³y sobie zrobiæ to by by³ mój 3 raz
__________________
¿ona 2014
mama 2018
przysz³a mama 2020
moniczka_90 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-21, 22:19   #1553
Roxaneee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 51
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Witam, jestem nowa. Mam zamiar zrobiæ zabieg w najbli¿szym czasie. Ale mam pewne pytanie dla bardziej do¶wiadczonych. Poniewa¿ 6 wrze¶nia wyjê¿dzam na wakacje do Bu³garii, nie wiem czy zrobiæ zabieg przez wyjazdem czy po? Boje siê, ¿e w³osy nie utrzymaj± siê do pa¼dziernika kiedy zaczynaj± siê zajêcia na uczelni, bo wszystko zostanie wyp³ykane przez wode z basenu i morza + codzienne mycie w³osów. Co my¶licie kiedy lepiej zrobiæ zabieg przed wyjazdem czy po?
__________________

poproszê piênke w³osy i figurê
Roxaneee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-21, 22:45   #1554
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 15 142
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Roxaneee Poka¿ wiadomo¶æ
Witam, jestem nowa. Mam zamiar zrobiæ zabieg w najbli¿szym czasie. Ale mam pewne pytanie dla bardziej do¶wiadczonych. Poniewa¿ 6 wrze¶nia wyjê¿dzam na wakacje do Bu³garii, nie wiem czy zrobiæ zabieg przez wyjazdem czy po? Boje siê, ¿e w³osy nie utrzymaj± siê do pa¼dziernika kiedy zaczynaj± siê zajêcia na uczelni, bo wszystko zostanie wyp³ykane przez wode z basenu i morza + codzienne mycie w³osów. Co my¶licie kiedy lepiej zrobiæ zabieg przed wyjazdem czy po?
ja bym zrobi³a po
__________________
¿ona 2014
mama 2018
przysz³a mama 2020
moniczka_90 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-21, 22:54   #1555
Roxaneee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 51
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Na pocz±tku te¿ chcia³am zaraz po przyje¼dzie, ale moje w³osy s± w okropnym stanie i nie wiem czy nie lepiej by³oby dla nich wcze¶niej przej¶æ ten zabieg. Sama nie wiem, moje w³osy s± strasznie problemowe, wyda³am ju¿ fortunê na odrzywki, maski, oleje itp. Nawet to nie pomaga, a boje siê, ¿e na wakacjach przed ka¿d± imprez± czy co¶ bêdê mêczy³a je prostownic± ;<
Muszê jeszcze pomy¶leæ, dziêki za odp.
__________________

poproszê piênke w³osy i figurê
Roxaneee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-21, 23:02   #1556
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 15 142
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Roxaneee Poka¿ wiadomo¶æ
Na pocz±tku te¿ chcia³am zaraz po przyje¼dzie, ale moje w³osy s± w okropnym stanie i nie wiem czy nie lepiej by³oby dla nich wcze¶niej przej¶æ ten zabieg. Sama nie wiem, moje w³osy s± strasznie problemowe, wyda³am ju¿ fortunê na odrzywki, maski, oleje itp. Nawet to nie pomaga, a boje siê, ¿e na wakacjach przed ka¿d± imprez± czy co¶ bêdê mêczy³a je prostownic± ;<
Muszê jeszcze pomy¶leæ, dziêki za odp.
pomêczysz je dodatkowy tydzieñ prostownic±, trudno, z reszt± na wakacjach troche g³upot± jest prostowaæ w³osy (sama napisa³a¶, ze bêdziesz korzystaæ z basenu i morza), bez obrazy oczywi¶cie ale to tak jakbym ja prostowa³a w³osy i wysz³a na deszcz - bez sens
zrobisz zabieg teraz i keratyna Ci sie wyp³ucze (kasa wyrzucona w b³oto), zrobisz zabieg po wakacjach (fakt, ze sie pomêczysz z w³osami ale potem keratyna siê bêdzie d³u¿ej trzymac i na uczelni bêda Ci zazdro¶ciæ i opalenizny i w³osów)
__________________
¿ona 2014
mama 2018
przysz³a mama 2020
moniczka_90 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-22, 09:55   #1557
sylwka37
koci ¶wiat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 14 157
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Moniczka ma racjê rozs±dniej jest zrobiæ po wakacjach
__________________
wszystkow±tek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-22, 10:50   #1558
Roxaneee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 51
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

No dobra przekona³y¶cie mnie Dziêki
__________________

poproszê piênke w³osy i figurê
Roxaneee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-22, 17:25   #1559
unghie
Raczkowanie
 
Avatar unghie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Lbn/UK
Wiadomo¶ci: 46
GG do unghie Wy¶lij wiadomo¶æ przez MSN do unghie
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Hej, mozecie polecic kogos w Lublinie kto zrobi mi keratyne na wlosy?? ) dziekuje za info
__________________
------ Stylizacja paznokci moj± pasj± -------
unghie jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-24, 12:05   #1560
Mimi08
Zadomowienie
 
Avatar Mimi08
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 1 185
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Hej
Nie udziela³am siê w w±tku, ale podczytywa³am Was troszkê i zachwycona Waszymi efektami po encanto sama spróbowa³am to zrobiæ.
Wczoraj robi³am wszystko tak jak by³o napisane w instrukcji, któr± dosta³am przy zakupie zestawu, ale...co¶ nie wysz³o.
Nie wiem dlaczego. Mo¿e co¶ ¼le zrobi³am, albo podejrzewam te¿ ¿e przyczyn± mo¿e byæ za s³aba prostownica, bo moja nagrzewa siê do 220 C, ale po prostu mam zbyt krêcone w³osy. Jak my¶licie co mog³o byæ przyczyn±?
Za³±czam zdjêcia:
1. Moje w³osy przed encanto- niestety nie mam zdjêcia tu¿ przed zabiegiem, zdjêcie by³o robione jakie¶ 2 miesi±ce temu gdy mia³am jeszcze inny kolor w³osów, ale takie krêcone by³y zawsze
2. Moje w³osy po encanto
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg PB131382.jpg (46,6 KB, 122 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg P8241874.jpg (16,9 KB, 164 za³adowañ)
__________________

Mimi08 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Fryzury i styling


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-08-28 17:41:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:50.