Odżywka Herba Studio - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-13, 14:54   #241
cu.Kinia
Wtajemniczenie
 
Avatar cu.Kinia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 009
GG do cu.Kinia
Dot.: Odżywka Herba Studio

Hej. Od prawie 3 miesięcy nie obgryzam paznokci, niedawno zaczęłam stosować tę odżywkę. Wcześniej już parę razy próbowałam jej dać szansę, ale a to obgryzłam, a to mi się zadarł paznokieć i rzucałam to w cholerę. Ale teraz postanowiłam, że wypróbuję ze dwa opakowania bez żadnych kombinacji, może się z nią przeproszę. W Warszawie w Superpharm sporo podrożała - teraz kosztuję 10 zł. :O
cu.Kinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-20, 09:48   #242
nevershoutnever
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 253
Dot.: Odżywka Herba Studio

Nie orientujecie sie dziewczyny czy jest do dostania w Krakowie w Herbapolu na Szewskiej?
nevershoutnever jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-20, 10:53   #243
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Odżywka Herba Studio

najtaniej wychodzi jak sie ją zamowi na stronie herbastudio. Tam jest ta dwa razy wieksza 15ml. mozna zamowic kilka rzeczy naraz a placi sie tylko raz za przesylke. ja zawsze zamawiam jeszzcze tisane do ust, krem do rak i tonik i wychodzi taniutko. mysle ze nie oplaca sie jezdzic po miescie, tracic na bilety, i w dodatku po 2razy mniejsze opakowanie tego balsamu
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-25, 17:56   #244
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Odżywka Herba Studio

Chciałam zamówić jakiś czas temu odżywkę herba studio na ich stronie, 15ml, czyli ponad 3 razy większą, tam zawsze się opłacała. Ale weszłam i co widzę? Odzywka zmieniła nazwę, opakowanie, i jest już dostępna tylko w 4,5ml opakowaniach. Nie kupiłam. Dziś byłam w superpharm i zobaczyłam tę odżywkę. Jest pakowana w dwupaku i gratis dołączona szkatułka z przyrządami do paznokci: cążki, nożyczki, do odsuwania skórek, pensetka. Kosztuje 21zł. Najpierw spytałam panią czy są dostępne te odżywki pojedynczo, ale nie było, najpierw stwierdziłam, że nie kupuję, ale jednak wzięłam. Zużyje się, bo długa data ważności
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 09:41   #245
tutmirlajt
Zadomowienie
 
Avatar tutmirlajt
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 1 381
Dot.: Odżywka Herba Studio

Mnie ta odzywka nie przekonuje. Kiedys dawno temu zakupilam ja zdaje sie nawet ze przez internet. Uwazam ze sa inne- fajne i tanie. Np. z WIBO ( do kupienia w rossmanie)- serum do [aznokci z wyciagiem wiśni. Bardzo fajna-polecam- paznockie silne i zdrowe!
tutmirlajt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 11:47   #246
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Odżywka Herba Studio

Nieprawda, to serum w ogóle nie nawilża, ma konsystencję czystej zżelowanej wody po nałożeniu na paznokieć, nie zauwazyłam, że wzmacniało, natomiast ten balsam nawilża, natłuszcza paznokcie i skórki, paznokcie błyszczą i są wyraźnie wzmocnione.
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 20:10   #247
msroczka
Raczkowanie
 
Avatar msroczka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 209
Dot.: Odżywka Herba Studio

Naszukałam sie tej odzywki w Warszawie, ale niestety nie udało mi sie jej kupic. Zamówiłam na stronie herbastudio, ale nie wiem, czy to, co mi przysłali to jest ten balsam (nazwa 2 x 5). Konsystencja i zapach są takie, jak opisujecie, wiec chyba dobra.
za 4,5 g zapłacilam ok 7 zl+ przesyłka

używam od prawie 14 dni (kilka razy dziennie) i musze stwierdzic, ze tak twardych paznokci to jeszcze nie miałam, choć nigdy nie było z nimi problemów to ostatnio postanowiłam je odżywić.
Balsam bardzo dobrze nawilża.
msroczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-28, 20:18   #248
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Odżywka Herba Studio

Tak, to ten sam balsam. Zmienili nazwę Właściwości i skład pozostały niezmienne.
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-04, 23:53   #249
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: Odżywka Herba Studio

absolutnie uwielbiam ten balsam, czaruje moje paznokcie
w polaczeniu z serum wibo, super dzialanie! problem mam tylko z rozdwajaniem plytki, tylko wierane preparaty dzialaja u mnie
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:10.