Pomoc w wyborze/doborze mebli - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-08, 11:11   #31
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: które meble wybrać?

A tak moje meble wyglądają obecnie.

Edytowane przez madzia.a
Czas edycji: 2007-01-09 o 18:03
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 12:38   #32
siss
Rozeznanie
 
Avatar siss
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: LandsHut :P
Wiadomości: 649
Dot.: które meble wybrać?

Trójeczka
__________________
Cytat:
The truth is I've never fooled anyone. I let people fool themselves. They didn't bother to find out who and what I was...
Marilyn Monroe

DORÓB SOBIE! http://pl.☠☠☠☠☠☠☠☠☠2surf.com/?ref=93594

siss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 12:43   #33
selfish
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 919
Dot.: które meble wybrać?

A to zależy, co Ci jest potrzebne Czy szuflady, czy szafka, czy regał na bibeloty. W każdym ustawieniu meble dla mnie wyglądają tak samo, więc radzę pomyśleć o funkcjonalności. No i czy koniecznie mają stać wszystkie koło siebie, bo moim zdaniem, skoro mozna je rozdzielać, to korzystniej wygladałyby z dala od siebie (pamiętając Twój pokój z poprzedniego wątku). Tak jak masz teraz, tworzy się taka meblościanka - a te są już troszkę niemodne Masz fajny pokój i fajne meble, ale ja bym je inaczej ustawiła.
__________________
-----------------------


--------l
selfish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 12:59   #34
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: które meble wybrać?

Cytat:
Napisane przez selfish Pokaż wiadomość
A to zależy, co Ci jest potrzebne Czy szuflady, czy szafka, czy regał na bibeloty. W każdym ustawieniu meble dla mnie wyglądają tak samo, więc radzę pomyśleć o funkcjonalności. No i czy koniecznie mają stać wszystkie koło siebie, bo moim zdaniem, skoro mozna je rozdzielać, to korzystniej wygladałyby z dala od siebie (pamiętając Twój pokój z poprzedniego wątku). Tak jak masz teraz, tworzy się taka meblościanka - a te są już troszkę niemodne Masz fajny pokój i fajne meble, ale ja bym je inaczej ustawiła.
Jak zwykle jesteś gotowa by pomóc
Też właśnie myślałam o ich rozstawieniu, niestety te półeczki nie mogą stać zupełnie osobno....
Jeśli chodzi o funkcjonalność, to jestem w stanie to poświęcić, aby tylko te meble jakoś wygladały.
Chciałam zmienić coś w meblach, ponieważ chce aby tv stał na osobnym stoliku, mam zamiar kupic sobie większy tv a pod niego szklany stolik.
Selhish jak masz jakies pomysły, to pisz.

Niedługo robię remont i chciałabym żeby ten pokój już tak "nie straszył" jak obecnie. Niestety takie meble kupiłam i takie muszą zostać, za błędy się płaci...

Edytowane przez madzia.a
Czas edycji: 2007-01-09 o 18:04
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 13:07   #35
selfish
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 919
Dot.: które meble wybrać?

Tylko rozdziel je "na twardo" - tzn. postaraj się, żeby nie stały wszystkie pod ta sama ścianą - bo wtedy to rozdzielenie niewiele zmieni. Część - np. witrynkę - dak na inna ścianę. Pod telewizor też dałabym inny mebel Ten szklany stolik może być fajnym pomysłem.
__________________
-----------------------


--------l
selfish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 13:24   #36
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: które meble wybrać?

Ja to w ogóle jestem antytalenciem urzadzania pokoju gościnnego
tutaj wklejam fotki jak mój pokój wygląda. Nie wiem, czy da sie porozstawiać te meble nie na jednej ścianie?

Edytowane przez madzia.a
Czas edycji: 2007-01-09 o 18:05
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 14:17   #37
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: które meble wybrać?

Jest jeszcze takie wyjście.
Szafe wyniosłabym do drugiego pokoju, ale wzamian musiałoby przywędrować tutaj akwarium. Pomyślałam, że przy ścienie, którą pokazałam w poprzednim poście na pierwszym zdjęciu (ta biała, pusta ściana) mogłaby stać komoda, taka jaka widać na tym zdjęciu, natomiast na drugiej ścianie stałyby pozostałe meble w podobnym ułozeniu jak to widać na fotce.
Co o tym myslicie?

Edytowane przez madzia.a
Czas edycji: 2007-01-09 o 18:06
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-08, 15:00   #38
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: które meble wybrać?

Może teraz bedzie to lepiej widoczne!
Dziewczyny, pomożcie, please!!!

Edytowane przez madzia.a
Czas edycji: 2007-01-15 o 10:24
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 19:18   #39
bydgoszczanka
Zakorzenienie
 
Avatar bydgoszczanka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 7 375
GG do bydgoszczanka
Dot.: które meble wybrać?

Ja bym połączyła te wszystkie części jakimś narożnikiem, tzn. komoda narożnik(np. półki ) i dalej to co masz.
bydgoszczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 21:47   #40
Lalik
Zadomowienie
 
Avatar Lalik
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 172
Dot.: które meble wybrać?

gdybys dala chociaz prowizoryczny plan pokoju i co oprocz tych mebli sie w nim znajduje, latwiej byloby cos podpowiedziec

powtorze za selfish, wszystko zalezy od funkcjonalnosci i tego, czego oczekujesz po dodatkowym meblu. wszystkie z wybranych przez Ciebie sa od kompletu, wiec pasuja do pozostalych.
no i najwazniejsze - czy kolejna czesc jest Ci faktycznie potrzebna? bo moze nie ma sensu zagracac mieszkania kolejnymi polkami i wystarczyloby jakos sensownie przestawic obecne?
__________________
Nie jestem leniwa. Mam zawyżone wymagania motywacyjne.

Lalik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 22:18   #41
smoniczka
Raczkowanie
 
Avatar smoniczka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Gorzów
Wiadomości: 73
GG do smoniczka
Dot.: które meble wybrać?

Ja bym wybrała trzeci zestaw; ]
smoniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-09, 08:33   #42
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: które meble wybrać?

Cytat:
Napisane przez smoniczka Pokaż wiadomość
Ja bym wybrała trzeci zestaw; ]
Trzeci zestaw, to znaczy który? Trzecie zdjęcie które znajduje się w pierwszym poście?

To jest mój pokój.

Chciałam się również zapytać czy jest cos takiego jak okleina do szyb, bardzo mi sie podoboją takie mleczne, matowe szyby, które są bardziej praktyczne?

Edytowane przez madzia.a
Czas edycji: 2007-01-09 o 18:09
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-09, 08:39   #43
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: które meble wybrać?

Cytat:
Napisane przez Lalik Pokaż wiadomość
gdybys dala chociaz prowizoryczny plan pokoju i co oprocz tych mebli sie w nim znajduje, latwiej byloby cos podpowiedziec

powtorze za selfish, wszystko zalezy od funkcjonalnosci i tego, czego oczekujesz po dodatkowym meblu. wszystkie z wybranych przez Ciebie sa od kompletu, wiec pasuja do pozostalych.
no i najwazniejsze - czy kolejna czesc jest Ci faktycznie potrzebna? bo moze nie ma sensu zagracac mieszkania kolejnymi polkami i wystarczyloby jakos sensownie przestawic obecne?
Zdjęcie już wklejone
Jeśli chodzi o aszfke i akwarium... W tym, czy w drugim pokoju i tak ono będzie, bo mój mąż zawsze o takim mazył i chciałby to teraz zrealizować...
Więc mogę tu zostawić szafe albo wynieść szafe a wstawic akwarium na szafce z tego kompletu.
A jeśli chodzi o sensowne ich poustawiania, to cały czas o tym własnie myśle...
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-09, 09:52   #44
zuzaneczka
Zakorzenienie
 
Avatar zuzaneczka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 750
Dot.: które meble wybrać?

Nie przeczytałam całego wątku ale z przedstawionych w pierwszym poście mebli odradzam zestaw trzeci, a dokładniej tą niższą szafkę z szufladami (druga od lewej). TŻ miał taką - jest niepraktyczna ze względu na ustawienie tych półek - malusie szuflady, szafki o dziwnym kształcie.
Osobiście jestem też przeciwnikiem przeszklonych drzwiczek szafkowych - w środku nie może być bałagan
Także takie mleczne - tak naprawdę widać co jest w środku w szafce tzn. kolory - szczególnie nieładnie się to prezentuje gdy w środku jest mix kolorystyczny.

A akwarium jakie duże?
My mamy (jeszcze) 300 litrowe - wielkie hobby męża.

ps. własnie trafiłam na Twój wątek na gazecie, dokładnie po odpisaniu na ten tutaj hihi
__________________
.
.

Marzenia się spełnią. Czekają tylko na właściwy moment.
zuzaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-09, 10:06   #45
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: które meble wybrać?

Cytat:
Napisane przez zuzaneczka Pokaż wiadomość
Osobiście jestem też przeciwnikiem przeszklonych drzwiczek szafkowych - w środku nie może być bałagan
Nie orientujesz się gdzie można kupić folię do przyklejenia na szyby?

Cytat:
Napisane przez zuzaneczka Pokaż wiadomość
A akwarium jakie duże?
My mamy (jeszcze) 300 litrowe - wielkie hobby męża.
Akwarium ma być szerokie na 120 cm, nie wiem ile to litrów.
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-09, 11:22   #46
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: które meble wybrać?

Zuzaneczko, czy mogłabyś wkleić zdjęcie twojego akwarium?
Czy ono również stoi w pokoju dziennym?

Dziewczyny, prosze o jakies wasze propozycje, jeśli potrzebujecie więcej fotek, albo informacji, to piszcie!

Myślałam również aby ustawić te meble w taki sposób:
po lewej stronie witrynka w środku stolik z tv a po prawej stronie ta szafka (bez ruryz półkami). A na drugiej ściane szafka z akwarium. Meble oczywiście byłyby rozstawione. (jak na dołaczonym zdjęciu)

Albo tak jak napisała Bydgoszczanka- wykorzystać róg i wsadzić jakąś szafkę rogową.

Myśłałam o połączeniu szafki na której stałoby akwarium z szafką przy której obecnie jest rura z półkami (z rury bym zrezygnowała) na środku postawiłabym stolik z tv a po lewej stronie witrynkę.
Bo nie wiem jak wyglądałaby niska szafka rogowa z dużą witryną, gdybym połaczyła szafkę z akwarium z pozostałymi meblami ułoóonym jak jna zdjęciu w poście 9.

Nie wiem czy jasno wszystko napisałam, mogę najwyżej zrobić komputerową wizualizację ale nie będzie to dobrze widoczne bo nie wiem jak zaznaczyć ten róg.

Jeszcze raz chciałam się zapytać gdzie można kupić okleine na szybe, aby była ona matowa, mleczna?
Jeśli chodzi o takie mleczne szyby, to nie przewiduje bałaganu w tej witrynce... a może lepiej by się ona prezentowała...
Tylko czy mleczna szyba będzie dobrze wygladała przy szklanym stoliku, takim jakie teraz są modne do tv plazmowych?

Edytowane przez madzia.a
Czas edycji: 2007-01-09 o 18:10
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-09, 13:12   #47
selfish
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 919
Dot.: które meble wybrać?

Ten stolik szklany, ktory tu wkleiłaś jest beznadziejny - tzn. nijak nie pasuje do tych mebli. zastanow się, zanim go kupisz.

Ja to bym widziała tak:
- duż szafa out - najlepiej do sypialni
- szafka z akwarium na bocznej scianie - ok
- witrynę połącz z szafką, która na twoim ostatnim zdjęciu stoi za tv (ta z drzwiczkami i szufladą) - i na niej spróbuj postawić tv, jest niewielki i moim zdaniem zginie na osobnym stoliku
- ze stoliczka szklanego w ogóle zrezygnuj
- z naklejania tej mlecznej folii też - to nie będzie pasowało

A tak swoją drogą... dlaczego zmieniłaś nick na forum gazety? O ile to nie jest zbyt dyskretne pytanie...
__________________
-----------------------


--------l
selfish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-09, 13:32   #48
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: które meble wybrać?

Cytat:
Napisane przez selfish Pokaż wiadomość
Ten stolik szklany, ktory tu wkleiłaś jest beznadziejny - tzn. nijak nie pasuje do tych mebli. zastanow się, zanim go kupisz.

Ja to bym widziała tak:
- duż szafa out - najlepiej do sypialni
- szafka z akwarium na bocznej scianie - ok
- witrynę połącz z szafką, która na twoim ostatnim zdjęciu stoi za tv (ta z drzwiczkami i szufladą) - i na niej spróbuj postawić tv, jest niewielki i moim zdaniem zginie na osobnym stoliku
- ze stoliczka szklanego w ogóle zrezygnuj
- z naklejania tej mlecznej folii też - to nie będzie pasowało

A tak swoją drogą... dlaczego zmieniłaś nick na forum gazety? O ile to nie jest zbyt dyskretne pytanie...
tv chciałam kupić 32 calowy, więc myslę, że nie będzie to fajnie wyglądało na tej szafce o której piszesz. A poza tym, chciałam jeszcze przy tv postawić głośniki kina domowego, podobnie jak na załaczonym zdjęciu.
Wczesniej pisałaś że szklany stolik to dobry pomysł, czy mogłabyś wkleić coś podobnego co miałas na myśli?

Zmieniłam nick na gazecie.pl bo za nic w świecie nie umiałam sobie przypomnieć mojego hasła.
Ja już tak mam, pewnego razu zablokowałam sobie wszystkie konta w banku, jakie posiadam, bo pozapominałam wszystkie hasła.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg lastscan.jpg (16,3 KB, 41 załadowań)
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-09, 13:57   #49
zuzaneczka
Zakorzenienie
 
Avatar zuzaneczka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 750
Dot.: które meble wybrać?

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
Zuzaneczko, czy mogłabyś wkleić zdjęcie twojego akwarium?
Czy ono również stoi w pokoju dziennym?
zdjęcia nie wkleje bo nie ma sensu - u nas na razie w pokoju stoi tylko akwarium, zresztą w tym tyg. się go pozbywamy Skoro wasze ma 120cm to pewnie też około 200-300 litrów ma, a skoro tak to powinno mieć specjalną półkę (odpowiednio mocną).
__________________
.
.

Marzenia się spełnią. Czekają tylko na właściwy moment.
zuzaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-09, 13:58   #50
selfish
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 919
Dot.: które meble wybrać?

Hihi, to niezła jesteś z tymi hasłami. Ja zawsze gubię piny do karty

A jak chcesz kupić duży tv, to oczywiście zmienia postać rzeczy Szklany stolik może być, ale podkreślam - nie ten, który wybrałaś, bo jest najzwyczajniej w swiecie brzydki.
Niestety, nie mam chwilowo żadnych zdjęć szklanych stolików, ale poszukam i coś Ci tu wrzucę.
__________________
-----------------------


--------l
selfish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-09, 13:59   #51
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: które meble wybrać?

A co powiecie na to?

Edytowane przez madzia.a
Czas edycji: 2007-01-15 o 10:25
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-09, 14:11   #52
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: które meble wybrać?

Cytat:
Napisane przez zuzaneczka Pokaż wiadomość
zdjęcia nie wkleje bo nie ma sensu - u nas na razie w pokoju stoi tylko akwarium, zresztą w tym tyg. się go pozbywamy Skoro wasze ma 120cm to pewnie też około 200-300 litrów ma, a skoro tak to powinno mieć specjalną półkę (odpowiednio mocną).
Właśnie wiem o tym, nie chciałabym jednak, aby ten stolik był całkiem z innej parafii, badziej myślałam u umocnieniu zwykłego stolika.
A gdzie można kupić takie specjalne stoiki pod akwarium?
Pozbywacie się, to znaczy sprzedajecie go? Czy masz już kupca? Jaką ma szerokość to twoje akwarium?
Cytat:
Napisane przez selfish Pokaż wiadomość
Hihi, to niezła jesteś z tymi hasłami. Ja zawsze gubię piny do karty
Sprawdzali mnie wtedy jak złodzieja, ale póżniej okazało się, ze to jednak ja

Cytat:
Napisane przez selfish Pokaż wiadomość
A jak chcesz kupić duży tv, to oczywiście zmienia postać rzeczy Szklany stolik może być, ale podkreślam - nie ten, który wybrałaś, bo jest najzwyczajniej w swiecie brzydki.
Niestety, nie mam chwilowo żadnych zdjęć szklanych stolików, ale poszukam i coś Ci tu wrzucę.
Jak znajdziesz jakiś fajny stolik, to go wklej
Meble własnie chciałam ustawić tak aby dobrze komponowały się z dużym (32 calowym) tv.
Selfish, czekam na dalsze wskazówki, bo przy tobie moja wyobraźnia lepiej pracuje! Co myślisz o zdjęciach które wkleiłam powyżej?
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-09, 14:22   #53
zuzaneczka
Zakorzenienie
 
Avatar zuzaneczka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 750
Dot.: które meble wybrać?

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
Właśnie wiem o tym, nie chciałabym jednak, aby ten stolik był całkiem z innej parafii, badziej myślałam u umocnieniu zwykłego stolika.
A gdzie można kupić takie specjalne stoiki pod akwarium?
a teraz na czym stoi to akwarium???? Na ogół kupując takie duże akwarium kupuje się je z odpowiednią półką. MOzna je znaleźć choćby w sklepach akwarystycznych, trochę jest też na allegro.

Nasze ma 120x50x50 - 300 litrów, sprzedajemy z całym wyposażeniem (najnowoczesniejsze filrty itp) także z pólka a nawet z roślinkami i rybkami i jedzonkiem dla nich, po porstu wszystko. Może bylibyscie zainteresowani? ;> Właściwie jutro ostatni dzień na decyzję. (cena naprawdę okazyjna, ale nie będę więcej pisać żeby mnie tu o jakieś reklamy czy handel nie oskarżono)
__________________
.
.

Marzenia się spełnią. Czekają tylko na właściwy moment.
zuzaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-09, 14:34   #54
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: które meble wybrać?

Cytat:
Napisane przez zuzaneczka Pokaż wiadomość
a teraz na czym stoi to akwarium???? Na ogół kupując takie duże akwarium kupuje się je z odpowiednią półką. MOzna je znaleźć choćby w sklepach akwarystycznych, trochę jest też na allegro.

Nasze ma 120x50x50 - 300 litrów, sprzedajemy z całym wyposażeniem (najnowoczesniejsze filrty itp) także z pólka a nawet z roślinkami i rybkami i jedzonkiem dla nich, po porstu wszystko. Może bylibyscie zainteresowani? ;> Właściwie jutro ostatni dzień na decyzję. (cena naprawdę okazyjna, ale nie będę więcej pisać żeby mnie tu o jakieś reklamy czy handel nie oskarżono)
hmm... myslę, że bylibyśmy zainteresowani, ale bardzo zależy mi na fotce! Jakiego typu i koloru jest szafka pod to akwarium?
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-09, 14:41   #55
zuzaneczka
Zakorzenienie
 
Avatar zuzaneczka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 750
Dot.: które meble wybrać?

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
hmm... myslę, że bylibyśmy zainteresowani, ale bardzo zależy mi na fotce! Jakiego typu i koloru jest szafka pod to akwarium?
Ale sprzedajemy tylko komplet. Tak czy siak w załączeniu fota. TYlko w realu jest to wszystko mniej "czerwone".
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 155140917_1.jpg (8,7 KB, 44 załadowań)
__________________
.
.

Marzenia się spełnią. Czekają tylko na właściwy moment.
zuzaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-09, 14:53   #56
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: które meble wybrać?

Jak mąż wróci z pracy, to mu pokaże tą fotkę. Wieczorem dam ci znać. Napisz mi na pw wartość tego akwa, oraz powiedz mi jeszcze co to jest to bordowe na tej szafce?
Czy dobrze widze, że szafka jest koloru olchy?

W jakim pomieszczeniu miałaś to akwarium, w pokoju dziennym czy innym? - pytam tak z ciekawości.

No i co myślicie o tym zdjęciu?

Edytowane przez madzia.a
Czas edycji: 2007-01-15 o 10:31
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-09, 15:10   #57
zuzaneczka
Zakorzenienie
 
Avatar zuzaneczka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 750
Dot.: które meble wybrać?

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
Jak mąż wróci z pracy, to mu pokaże tą fotkę. Wieczorem dam ci znać. Napisz mi na pw wartość tego akwa, oraz powiedz mi jeszcze co to jest to bordowe na tej szafce?
Czy dobrze widze, że szafka jest koloru olchy?

W jakim pomieszczeniu miałaś to akwarium, w pokoju dziennym czy innym? - pytam tak z ciekawości.

No i co myślicie o tym zdjęciu?
kolor chyba faktycznie olcha, musiałabym podpytać męża.
Aha akwarium miało być w pokoju dziennym. Stoi tam od kilku tygodni, niedawno się wprowadziliśmy także na razie nie ma innych mebli i nie zostało jakos specjalnie zaaranżowane.
Masz PW.
pozdrawiam
__________________
.
.

Marzenia się spełnią. Czekają tylko na właściwy moment.
zuzaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-09, 15:18   #58
Lalik
Zadomowienie
 
Avatar Lalik
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 172
Dot.: które meble wybrać?

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
A co powiecie na to?
druga opcja z tego postu fajna.
zgadzam sie z selfish (kolejny raz ) szafa do drugiego pokoju, bo po co Ci szafa w dziennym pokoju na sciane kolo drzwi daj akwarium, na prostopadla wintryne z tym zestawem z drugiej opcji. czy naprzeciw drzwi jest okno? i czy dobrze widze, ze kanapa jest pod sciana naprzeciw mebli?

offtop:
dziewczyny, jesli zapominacie piny/hasla to w wiekszosci bankow mozna samodzielnie ustawic sobie haslo. tak samo z pinem na karcie czy w telefonie. zawsze latwiej jest zapamietac nawet skomplikowany nr jesli przyporzadkowany jest kilku rzeczom
__________________
Nie jestem leniwa. Mam zawyżone wymagania motywacyjne.

Lalik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-09, 15:24   #59
selfish
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 919
Dot.: które meble wybrać?

Lalik - Wpadłam na numer ze zmianą Pinów nie raz, nie dwa, co z tego Nienawidzę numerów!!! A hasło na większosci for mam to samo, dzięki temu je pamiętam
__________________
-----------------------


--------l
selfish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-09, 15:26   #60
Lalik
Zadomowienie
 
Avatar Lalik
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 172
Dot.: które meble wybrać?

Cytat:
Napisane przez selfish Pokaż wiadomość
Lalik - Wpadłam na numer ze zmianą Pinów nie raz, nie dwa, co z tego Nienawidzę numerów!!! A hasło na większosci for mam to samo, dzięki temu je pamiętam
no to druga opcja czyli podporzadkowanie nr jakiegos slowa - znajdz slowo, ktore latwo zapamietac, sprawdz na klawiaturze telefonu jakie cyfry mu odpowiadaja i haslo 'cyfrowe' gotowe, a do zapamietania slowo miast numerkow
__________________
Nie jestem leniwa. Mam zawyżone wymagania motywacyjne.

Lalik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:55.