Tatuaż - wątek zbiorczy - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-14, 11:31   #301
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez lizkaa92 Pokaż wiadomość
na solarum można iść już 1-2 dnia od zejścia całego strupka.
jakiego strupka???
prawidlowo gojony tatuaz nie ma zadnych strupkow-delikatnie wyluszcza sie naskorek ,ale to wszystko-jesli gdzies pojawily sie strupki to znaczy,ze albo tatuator zoral skore,albo bylo pielegnowane w zly sposob
pozatym uv jak kazde promieniowanie powoduje blekniecie barwnika-wiec jesli opalanie to polecam uzycie blokera
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 11:57   #302
elanie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 25
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez lizkaa92 Pokaż wiadomość
Moja dziara


Cytat:
Napisane przez fanka-al Pokaż wiadomość
kiedy moge na solarium isc? w ten czwartek bedzie drugi tydzien od czasu gdy go zrobilam
Cytat:
Napisane przez lizkaa92 Pokaż wiadomość
na solarum można iść już 1-2 dnia od zejścia całego strupka.
dla zachowania wzorowego tatuazu (intensywnosc kolorow - czarny to tez kolor) zawsze powinno sie go chronic przed uv. Nie wazne czy tatuaz byl zrobiony 2 tyg temu czy 5 lat.
Nie wazne tez jest w jakim miejscu znajduje sie tatuaz! Na solarium powinno sie isc po 4 tyg. FAKT, IZ SKORA WYGLADA NA ZAGOJONA Z ZEWNATRZ, NIE ZNACZY, ZE JEST ZAGOJONA WEWNATRZ! Najlepiej sie mozna o tym przekonac idac po 2 tyg na poprawke Boli bardziej

Cytat:
Napisane przez canela Pokaż wiadomość
Ja przymierzam się do tatuażu na/w okolicach obojczyka i trochę niżej na żebrach. I tu mam pytanie do obeznanych w temacie. O co chodzi z tą "magią żeber"? Tzn. każdy pytany o ból przy tatuażu odpowiada, że najbardziej bolą żebra, kiedy robiłam sobie tatoo na kostce, gość w salonie mówił, że nie boli nic a nic, i jedynie na żebrach boli (a kostka bolała, oj, bolała). ..
Bol jest to indywidualna sprawa kazdego czlowieka. Zalezy oczywiscie od intensywnosci unerwienia skory (rozne partie, sa roznie unerwione).
Nie mozna, wiec stwierdzic, ze skoro kolezanka robila sobie tatuaz na ramieniu i ja to nie bolalo, to Ciebie nie bedzie tez.

O co chodzi z zebrami?
1) Zebra sa bardzo ciezkie do tatuowania, bardziej pracochlonne. Osoba tatuowana oddycha, przez co zebra caly czas sa w ruchu. Tatuujacy musi skupic sie bardziej tatuujac to miejsce, niz inne - stad dluzszy czas cierpienia.
2) Tradycyjna maszynka do tatuazu jest napedzana przez elektromagnes, ktory powoduje skoki kotwicy, ktora z kolei porusza igle. Maszynka wiec wibruje a za pomoca igiel przenosi te wibracje na skore, miesnie i kosci. Miesnie, tluszcz i warstwy skory w przecietnym miejscu (brzuch, lydka, posladek) amortyzuja te wibracje. Natomiast w przypadku zeber uderzenie jest bezposrednio przeniesione na kosc, co powoduje niejakie zgniecenie tego co znajduje sie pomiedzy igla a koscia.
I jak w przypadku normalnych miejsc mozna stosowac srodki znieczulajace, tak w przypadku "miejsc na kosciach" nie przyniesie to efektu (wiem z autopsji). Jedyne co moze oslabic ten bol to nowoczesne maszynki, w ktorych nie ma 'uderzajacej mocy" elektromagnesu.
Przygotuj sie na bol podobny do tego jaki mialas w trakie robienia tatuazu na kostce. wytrwalosci
elanie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 15:46   #303
Variance
Zadomowienie
 
Avatar Variance
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 054
GG do Variance
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy

witam
chciałabym się zapytać czy może ktoś z Was [ szczególnie pyt. skierowane do pań ] ma tatuaż blisko miejsca intymnego/pachwiny?
miałabym parę pytań.

bo zmieniłam wizję mojego tatuażu.
miał być jeden napis, a będzie podzielony na 3 + 2/3 szczególne dla mnie znaki/postacie

a poza tym może ktoś polecić jakieś naprawdę dobre studio w gdańsku?
__________________
Życie jest zaskakujące...

ponad 2 000 km - a cóż to jest dla Miłości...?



przyszła pani psycholog, w zamiarze seksuolog+psychoonkolog.


krew barwiona tlenkiem żelaza  - tattoomaniak.


little nerd - wierny kibic League of Legends
.
Variance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 16:08   #304
Maddelaina
Raczkowanie
 
Avatar Maddelaina
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 345
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Variance Pokaż wiadomość
witam
chciałabym się zapytać czy może ktoś z Was [ szczególnie pyt. skierowane do pań ] ma tatuaż blisko miejsca intymnego/pachwiny?
miałabym parę pytań.

bo zmieniłam wizję mojego tatuażu.
miał być jeden napis, a będzie podzielony na 3 + 2/3 szczególne dla mnie znaki/postacie

a poza tym może ktoś polecić jakieś naprawdę dobre studio w gdańsku?
Ja wczoraj robiłam tatuaż na karku w Tat-studio na ul.Bora Komorowskiego . Wiele osób mi polecało ten salon i ja również polecam , mój tatuaż jest śliczny
__________________


"Odważny to nie ten, kto się nie boi,
lecz ten, kto wie,
że są rzeczy ważniejsze niż strach.

Odważni nie żyją wiecznie,
lecz ostrożni nie żyją wcale"

Maddelaina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 07:48   #305
maaadzienka
Przyczajenie
 
Avatar maaadzienka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 27
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy

Zrobilam kilka miesiesiecy temu tatuaż na żebrach, z jedenj storny przez całe zebra zakrecający na plecy (pasmo gwiazdek) z bolem jest rożnie, wbrew opinii mnie bardziej bolało mnie nie na samych żebrach kościach tylko ponizej nich na samych mieśniach. Z gojem hmm...jak sie dba, smauruje caly czas itd nie ma problemu u mnie zagoilo sie bezproblemowo, natomiast jest to troche niewygodne miejsce podczas gojenia, ale wszysko jest do przezycia. Ból jest dziwny nie nastawaiajcie sie ze bedzie bolało, bo to jest taki rodzaj bólu ze niektorym nie przeszkadza wcale, nie jest zle i napwno do przeżycia
maaadzienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 17:41   #306
lizkaa92
Raczkowanie
 
Avatar lizkaa92
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Konin :)
Wiadomości: 60
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez miss venflon Pokaż wiadomość
jakiego strupka???
prawidlowo gojony tatuaz nie ma zadnych strupkow-delikatnie wyluszcza sie naskorek
do prawdy ? to dziwne, ze mój tatoo był robiony w profesjonalnym salonie. ;] i zaraz po skończeniu pracy usłyszałam, ze będzie strupek utrzymujący się do paru dni max. Bo niby jak skóra ma się 'tylko' łuszczyć skoro wbijano pod nią igłę i 'jeżdżono'. (?)
lizkaa92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 17:52   #307
elanie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 25
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez lizkaa92 Pokaż wiadomość
do prawdy ? to dziwne, ze mój tatoo był robiony w profesjonalnym salonie. ;] i zaraz po skończeniu pracy usłyszałam, ze będzie strupek utrzymujący się do paru dni max. Bo niby jak skóra ma się 'tylko' łuszczyć skoro wbijano pod nią igłę i 'jeżdżono'. (?)
widocznie takie to bylo "profesjonalne" studio
potwierdzam, ze nie powinno byc zadnych strupow
strupy wychodza razem z tuszem
miss venflon wie o czym mowi
moral z tego taki, ze tatuator nie jest tatuatorem lecz sadysta, kuba rozpruwaczem, ktory oral skore zamiast ja nakluwac!

Edytowane przez elanie
Czas edycji: 2009-05-18 o 17:55
elanie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-19, 12:03   #308
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez lizkaa92 Pokaż wiadomość
do prawdy ? to dziwne, ze mój tatoo był robiony w profesjonalnym salonie. ;] i zaraz po skończeniu pracy usłyszałam, ze będzie strupek utrzymujący się do paru dni max. Bo niby jak skóra ma się 'tylko' łuszczyć skoro wbijano pod nią igłę i 'jeżdżono'. (?)
no to wspólczuję-bo zaznalam tatuowania u różnych tatuatorów(polska czolówka jakby ktoś mial watpliwości) -tatuowane mialam spore fragmenty ciala-i jakos nigdy przenigdy nie mialm zoranej skory-ani tym bardziej strupków-za to pieknie wyluszczal mi sie naskorek w trakcie gojenia
dzieki temu nie mam zbliznowacen ani ubytków koloru
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-19, 14:35   #309
Variance
Zadomowienie
 
Avatar Variance
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 054
GG do Variance
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy

mnie natomiast zastanawia różnica w wycenie mojego tatuażu.
byłam hm.. w 5? chyba tak salonach. [sprawdzić muszę jeszcze w tat studio]
cena zaczyna się od 80 do 200 zł. teraz myślę, czy wybrać tą najdroższą wersję, czy może tą pośrednią czyli 150 zł
bo nie wiem czy to zależy od jakości tuszu?
__________________
Życie jest zaskakujące...

ponad 2 000 km - a cóż to jest dla Miłości...?



przyszła pani psycholog, w zamiarze seksuolog+psychoonkolog.


krew barwiona tlenkiem żelaza  - tattoomaniak.


little nerd - wierny kibic League of Legends
.
Variance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-25, 05:49   #310
maaadzienka
Przyczajenie
 
Avatar maaadzienka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 27
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy

Rożnica pewnie wynika z liczby ludzi przychodzacych i czasu osoby robiacej dziare ale i tez z gatunku tuszu, wybierz posrednia opcje albo ta drozsza, w koncu to jest na cale zycie nie ma co oszczedzac, ale przede wyszkim zrob wywaiad i dowiedz sie kto co poleca i przede wyszkim czy salon jest czysty i przestrzega wszykich zasad higieny
maaadzienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 13:25   #311
jesaisjouer
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 5
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy

witam zrobiłam sobie pierwszą dziarkę niecałe 2 tyg. temu i muszę powiedzieć, że zagoiła mi się po około 5 dniach. Oczywiście wiem, że tylko wygląda na zagojoną, ale chodzi mi o to, że po 5 dniach zeszła mi skóra, żadnego specjalnego swędzenia czy coś jeśli tatuaż jest dobrze zrobiony nie ma szans na to by powstały jakieś strupki.. i jeszcze jedno.. apeluję o to aby nie kisić tatuażu w folii... wszędzie czytam, że ktoś nosi folię non stop przez 2 tyg, a to przecież się nie godzi pierwszego dnia wiadomo kilka godzin trzeba ponosić, potem tylko odpowiednio pielęgnować i powinno być ok, no oczywiście jeśli ktoś ma sporą dziarę w dość narażonym na otarcia czy uszkodzenia miejscu to co innego, wtedy folia jest wskazana ale tylko na kilka godzin maksymalnie pozdraiwam
jesaisjouer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-26, 18:02   #312
elanie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 25
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Variance Pokaż wiadomość
mnie natomiast zastanawia różnica w wycenie mojego tatuażu.
byłam hm.. w 5? chyba tak salonach. [sprawdzić muszę jeszcze w tat studio]
cena zaczyna się od 80 do 200 zł. teraz myślę, czy wybrać tą najdroższą wersję, czy może tą pośrednią czyli 150 zł
bo nie wiem czy to zależy od jakości tuszu?
wiesz, tak wlasciwie to jakosc wcale sie nie musi opierac na cenie. Sa salony, ktore maja wysokie oplaty np i biora wiecej na dzien dobry niz inne. Ja raczej patrzylabym na kiedy wyznacza mi termin, bo wiadomo im lepsze studio, tym maja wieksze branie. Poprosilabym o zapisanie do tego tatuatora, do ktorego jest najwieksza kolejka. Zanim pojdziesz pod igle poprostu poszukaj na necie prac danego tatuatora i wtedy bedziesz wiedziala z kim masz do czynienia. Popros o pokazanie portfolia itp. Nawet lekarza pierwszego kontaktu sobie sama wybierasz, wiec tym bardziej tatuujacego. Tatuator to nie pani z kiosku, ktora podaje gazete.
elanie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-27, 02:40   #313
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez miss venflon Pokaż wiadomość
no to wspólczuję-bo zaznalam tatuowania u różnych tatuatorów(polska czolówka jakby ktoś mial watpliwości) -tatuowane mialam spore fragmenty ciala-i jakos nigdy przenigdy nie mialm zoranej skory-ani tym bardziej strupków-za to pieknie wyluszczal mi sie naskorek w trakcie gojenia
dzieki temu nie mam zbliznowacen ani ubytków koloru
tez nigdy nie mialam stupkow tylko wlasnie luszczacy sie naskorek za to moj facet mial stupki i mu tusz wyplynal ale to przy jego pierwszym tatuazu..robil w jakims studiu i go tak zaorali..wiecej tam nie wrocil mimo ze efekt byl calkiem calkiem to takie efekty specjalne ze dziekuje:/

aaa co do opalania po wykonaniu tatuazu to ja podziwiam serio...jak ja mialam zrobiony tatuaz to miesiac po zrobieniu nawet przez bluzke jak slonce padalo mi na plecy to mnie pieklo i nie wyobrazam sobie polozenia sie na lozku w solarium w tym czasie z noga mialam podobnie..na solarium rzadko chodzilam ale jak poszlam to mnie pieklo strasznie i musialam filtrow duzych uzywac na tatuazach zeby nie czuc pieczenia.
poza tym teraz jak jade gdzies nad wode sie opalac to zawsze filtr min30 na tatuaz bo szkoda mi zeby kolor mi zbladl
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-27, 21:18   #314
Monisia_1331
Rozeznanie
 
Avatar Monisia_1331
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 645
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy

Moj Tż robił sobie tatuaż i fakt prawie nie miał żadnych strupków,tzn gdzie niegdzie mu sie cos sączyło i wtedy mu sie jakies strupki niby zrobiły...ale były to znikome miejsca.ale faktycznie nie powinno być na całym tatuażu...No ja mam pytanie z innej beczki...chce tatuaż na nodze no i mam tam gdzie niegdzie popękane naczynka krwionośne(czyt nie żylaki) czy można w takich miejscach robić?
__________________
10 LAT Z MOIM SKARBEM


"Dance is a universal language. Dance is freedom and dance is life...Dance4live"
Monisia_1331 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 18:18   #315
Variance
Zadomowienie
 
Avatar Variance
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 054
GG do Variance
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez elanie Pokaż wiadomość
wiesz, tak wlasciwie to jakosc wcale sie nie musi opierac na cenie. Sa salony, ktore maja wysokie oplaty np i biora wiecej na dzien dobry niz inne. Ja raczej patrzylabym na kiedy wyznacza mi termin, bo wiadomo im lepsze studio, tym maja wieksze branie. Poprosilabym o zapisanie do tego tatuatora, do ktorego jest najwieksza kolejka. Zanim pojdziesz pod igle poprostu poszukaj na necie prac danego tatuatora i wtedy bedziesz wiedziala z kim masz do czynienia. Popros o pokazanie portfolia itp. Nawet lekarza pierwszego kontaktu sobie sama wybierasz, wiec tym bardziej tatuujacego. Tatuator to nie pani z kiosku, ktora podaje gazete.
przejrzałam wszystkie prace danego studia/tatuatora.
wypytałam się znajomych oraz nie znajomych.
po prostu zaciekawiła mnie rozbieżność w cenach.
czasu nie mogę jeszcze określić, gdyż fundusze musiałam wydać.
ale chyba jednak będe wybierać między Pandemonium a Tat studio.
__________________
Życie jest zaskakujące...

ponad 2 000 km - a cóż to jest dla Miłości...?



przyszła pani psycholog, w zamiarze seksuolog+psychoonkolog.


krew barwiona tlenkiem żelaza  - tattoomaniak.


little nerd - wierny kibic League of Legends
.
Variance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 22:18   #316
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy

moj tatuazysta jest w polskiej czolowce a bardzo malo u niego place..np.moje plecy we wroclawiu na kotlarskiej kosztowalyby ok.1tys. a u niego 200nie wiem czy to po znajomosci czy dlatego ze w podobnych klimatach siedzimy ale sporo osob ma u niego taniejnadrabia sobie na dresikach i disco dziewczynach
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-13, 12:33   #317
wiszer
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 93
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy

Czy ktos moze polecic salon w Katowicach lub okolicach?
Zastanawiam sie nad białym tatuazem, czy posiada ktos takowy?
wiszer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-13, 23:01   #318
szczypiorek86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy

Witam mam pytanko...tydzień temu zrobiłam sobie tatuaż w okolicach kostki .Sam tatuaż goi się ładnie ,niedługo będzie taki jak trzeba .Problem tylko w tym,że strasznie spuchła mi kostka i stopa ,fakt,że nie boli ,ale opuchlizna jest dość spora i nic nie pomaga (robie zimne oklady,smaruje maścią Altacet) czy to normalne ? czy może dzieje się coś niepokojącego,a może amcie jakaś rade ...

PS.Powiem szczerze bolało ,ale było warto i napewno nie żałuje...
szczypiorek86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 00:24   #319
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez wiszer Pokaż wiadomość
Czy ktos moze polecic salon w Katowicach lub okolicach?
Zastanawiam sie nad białym tatuazem, czy posiada ktos takowy?
jesli chodzi o te tereny to polecam sauron w rudzie sl.alee umowic trzeba sie duuzo wczesniej.

Cytat:
Napisane przez szczypiorek86 Pokaż wiadomość
Witam mam pytanko...tydzień temu zrobiłam sobie tatuaż w okolicach kostki .Sam tatuaż goi się ładnie ,niedługo będzie taki jak trzeba .Problem tylko w tym,że strasznie spuchła mi kostka i stopa ,fakt,że nie boli ,ale opuchlizna jest dość spora i nic nie pomaga (robie zimne oklady,smaruje maścią Altacet) czy to normalne ? czy może dzieje się coś niepokojącego,a może amcie jakaś rade ...

PS.Powiem szczerze bolało ,ale było warto i napewno nie żałuje...
ja robilam stope i mialam baaardzo opuchnieta przez pare dni takze nic sie nie martw bo stopa puchnie praktycznie zawsze bo to dosc delikatne miejsce.
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-15, 07:13   #320
elanie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 25
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez szczypiorek86 Pokaż wiadomość
Witam mam pytanko...tydzień temu zrobiłam sobie tatuaż w okolicach kostki .Sam tatuaż goi się ładnie ,niedługo będzie taki jak trzeba .Problem tylko w tym,że strasznie spuchła mi kostka i stopa ,fakt,że nie boli ,ale opuchlizna jest dość spora i nic nie pomaga (robie zimne oklady,smaruje maścią Altacet) czy to normalne ? czy może dzieje się coś niepokojącego,a może amcie jakaś rade ...

PS.Powiem szczerze bolało ,ale było warto i napewno nie żałuje...
mam pytanie
czy tatuaz byl robiony domowymi sposobami czy w profesjonalnym salonie ?
nie wydaje mi sie normalne zeby noga puchla
skora po tatuazu powinna sie zachowywac np jak otarcie, w sencie kazdy chyba pamieta jak byl maly i sie przewrocil, to cos zblizonego. naskorek jest naruszony ale nie powoduje to mocnego spuchniecia.
podejrzewam, iz spuchniecie moze byc reakcja na nieczysty sprzet, nieprofesjonalny tusz, lub moze poprostu masz alergie.
elanie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-15, 18:30   #321
wiszer
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 93
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy

[QUOTE=Candy Killer;12747929]jesli chodzi o te tereny to polecam sauron w rudzie sl.alee umowic trzeba sie duuzo wczesniej.
QUOTE]

no wlasnie znam to studio, jest czysto, sterylnie, widzialam kilka prac ale jakos mnie nie powalaja, choc ich strona juz jakis czas jest w budowie i nie widzialam nic aktualnego. zastanawiam sie nad Tofim z Artline, mial ktos przyjemnosc?
wiszer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-15, 19:29   #322
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy

[QUOTE=wiszer;12772334]
Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
jesli chodzi o te tereny to polecam sauron w rudzie sl.alee umowic trzeba sie duuzo wczesniej.
QUOTE]

no wlasnie znam to studio, jest czysto, sterylnie, widzialam kilka prac ale jakos mnie nie powalaja, choc ich strona juz jakis czas jest w budowie i nie widzialam nic aktualnego. zastanawiam sie nad Tofim z Artline, mial ktos przyjemnosc?
ja mialam przyjemnosc z Tofim-teraz ma swoje studio w rybniku Ink-Ognito-goraco moge go polecic-polska czolowka a dla mnie osobiscie numer jeden-zreszta z konwentu w krakowie ,ktroy odbyl sie w ten weekend przywiozl sporo nagrod za swoje prace
a w sauronie tez teraz pracuje Marcin-ma ciekawe projekty
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 13:26   #323
wiszer
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 93
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy

miss venflon utwierdzilas mnie w przekonaniach, dzieki za posta.
wiszer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 14:05   #324
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy

ooo o Tofim to slyszalam..trza by sie wybraca Marcin to faktycznie niby taki niepozorny ale ma dryg i sie szybko rozwija takze niedlugo bedzie wymiatac z Marzanem to wiadomo..jak mu sie spodoba wzor to sie przylozy ale czesto juz mu sie nie chce...a szkoda bo tez ma reke
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 17:40   #325
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
ooo o Tofim to slyszalam..trza by sie wybraca Marcin to faktycznie niby taki niepozorny ale ma dryg i sie szybko rozwija takze niedlugo bedzie wymiatac z Marzanem to wiadomo..jak mu sie spodoba wzor to sie przylozy ale czesto juz mu sie nie chce...a szkoda bo tez ma reke
powiem ci ze w sobote ogladalam dwa neotraditionale w wykonaniu Marzana i a z mi slinka pociekla-a MArcina prace bardzo mi sie podobaja-szybko sie chlopak rozwija
a ja sie umowilam do Enzoo ,ktory pracuje razem z Tofim-mlody tatuator ,ale zdolny pieron-wiec za ok trzy tygodnie pojawia sie nowe nowosci na mym ciele
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 17:56   #326
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy

uuuu to pokazesz nie
ja musze sie na poprawke stopy umowic wkoncu do Marzana aleeee cos nie mam checi wcale na spuchnieta noge
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-19, 00:28   #327
szczypiorek86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez elanie Pokaż wiadomość
mam pytanie
czy tatuaz byl robiony domowymi sposobami czy w profesjonalnym salonie ?
nie wydaje mi sie normalne zeby noga puchla
skora po tatuazu powinna sie zachowywac np jak otarcie, w sencie kazdy chyba pamieta jak byl maly i sie przewrocil, to cos zblizonego. naskorek jest naruszony ale nie powoduje to mocnego spuchniecia.
podejrzewam, iz spuchniecie moze byc reakcja na nieczysty sprzet, nieprofesjonalny tusz, lub moze poprostu masz alergie.

Tatuaż robiła w profesjonalnym salonie.Z opini innych chwalonym.Powiem szczerze pierwszy raz miałam do czynienia z tatuażami więc nie za bardzo się znam,ale wydaje mi się,że wszystko było ok jeśli chodzi o higiene itp. Igły dostałam do ręki i były szczelnie oryginalnie zapakowane (na koniec dostałem je nawet na pamiątke ,może coś jest z tą alergią...ale nic już jest wszystko w porządku,stopa i kostka odpuchyły a sam tatuaż prawie wygojony także jestem zadowolona i nie narzekam (choć fakt,ze w pewnym momencie ta kostka mnie troche przestraszyła z samego efektu tatuażu jak i przebiegu gojenia.

PS.Dzięki Wam za odpowiedzi...
szczypiorek86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-19, 13:40   #328
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy

ja chyba pisalam ze to normalne ze stopa puchnie..ja mialam taka banie ze hej :P
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-20, 10:36   #329
karlusss
Raczkowanie
 
Avatar karlusss
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Polska.
Wiadomości: 193
GG do karlusss
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy

W przyszłości chce sobie zrobić kilka tatuaży,
myślicie, że tatuaż na nadgarstku, może coś uszkodzic, nie wiem, uszkodzić żyły, które są w tamtym miejcu?
__________________
Moda przemija, styl pozostaje.
karlusss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 17:13   #330
pb88btm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 44
Dot.: Jaki tatuaż wybrać?

Cytat:
Napisane przez Seagirl Pokaż wiadomość
Moja znajoma była w ciąży i miała tatuaż na brzuchu, wcale jej się nie rozerwał, tylko powiększył, a po porodzie,wrócił do normalnych rozmiarów.



hmmmm tak??? , ja robie sobie niedlugo na biodrze kroliczka pb , taki 5 cm , malutki w sumie , wlasnie bardzo sie nad tym zastanawiam czy bardzo sie to rozejdzie ;/;/ , a jeden tatuaz juz mam na lędzwiach chodz bede go przerabiac troszke , mam go juz prawie 3 lata , zabardzo sie pospieszyłam z robieniem go bylam juz "chora" hehee nom ale i tak go uwielbiam , niejest zbyt skomplikowany bo wole proste bardziej tatuaże i ma w srodku seruszko ktore znaczenie ma ))))))))))
pb88btm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:49.