Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-04, 10:28   #1111
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez erolek Pokaż wiadomość
Dziewczyny, u mnie nadchodzi czas farbowania odrostów. Ostatnio byłam u fryzjera na rozjaśnianiu (musialam pozbyć się okropnego koloru Castinga słoneczny Miód i fryzjerka zrobiła mi bardzo gęsty baleyage jakimś proszkiem chyba z CeCe albo Alpha). Teraz sama chcę zrobić sobie odrost. Mój naturalny kolor to taki mysi ciemniejszy blond. W każdym bądź razie dość widoczny przy obecnym bardzo bardzo jasnym blondzie. W domu mam do wyboru dwie farby
1. Loreal Excellence Creme 01-superjasny blond naturalny
2. Garnier nutrisse nr 100-bardzo bardzo jasny blond naturalny
Jak myślicie, którą farbą robić odrosty? Nie chcę żółtka na głowie. Nie chcę też jednolitego koloru tylko efekt delikatnych pasemek
Macie jakieś propozycje?
jeżeli nie chcesz jednolitego koloru tylko efekt pasemek to zrób włosy natural&easy 522 daje ładne refleksy, ale nie wiem co z Twoim odrostem, jeśli masz dośc ciemny blond to zrób najpierw podkład skandynawskim blondem z palette i potem dopiero n&e
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-04, 12:09   #1112
falleninlove
Przyczajenie
 
Avatar falleninlove
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 26
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Dziewczyny błągam pomozcie!
Włosy mam jasny blond, z ciemnymi odrostami. CHciałabym mieć jednolity kolor. Nie wiem jak pokryć odrosty by nie były żółte jak po ostatnim razie farbowania u fryzjera
Kupiłam farbę Loreal Excellence Creme BLonde 01 oraz mam rozjaśniacz Londacolor
Jak powinnam ich użyć ?
Bardzo proszę o pomoc
falleninlove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-04, 13:02   #1113
karojen24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 439
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez falleninlove Pokaż wiadomość
Dziewczyny błągam pomozcie!
Włosy mam jasny blond, z ciemnymi odrostami. CHciałabym mieć jednolity kolor. Nie wiem jak pokryć odrosty by nie były żółte jak po ostatnim razie farbowania u fryzjera
Kupiłam farbę Loreal Excellence Creme BLonde 01 oraz mam rozjaśniacz Londacolor
Jak powinnam ich użyć ?
Bardzo proszę o pomoc

Swoj naturalny kolor masz nie az tak ciemny, zeby wspomagac sie rozjasniaczem (wg mnie). Ten rozjasniacz jest bardzo mocny i silnie rozjasnia. Mysle, ze sama farba loreala ci wystarczy. Zrobilabym nia jedynie odrosty...
karojen24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-04, 15:25   #1114
201609050926
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 82
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Witam! Zainteresował mnie kolor "Frosted Blonde" Loreal Exellence. (Perłowy Beż). Niestety jeszcze go nie znalazłam, a chciałąbym wiedzieć czego oczekiwać. Czy ktos farbowal nią włosy? Proszę o zdjęcia

W internecie znalazłam rózne zdjęcia opakowania i nie mam pojecia jaki on w koncu jest?



Proszę o pomoc
201609050926 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-04, 16:42   #1115
kedud86
Raczkowanie
 
Avatar kedud86
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 284
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez falleninlove Pokaż wiadomość
Dziewczyny błągam pomozcie!
Włosy mam jasny blond, z ciemnymi odrostami. CHciałabym mieć jednolity kolor. Nie wiem jak pokryć odrosty by nie były żółte jak po ostatnim razie farbowania u fryzjera
Kupiłam farbę Loreal Excellence Creme BLonde 01 oraz mam rozjaśniacz Londacolor
Jak powinnam ich użyć ?
Bardzo proszę o pomoc
Zrób samą farbą, Loreal napewno Ci żółtka nie zrobi. I wstaw koniecznie fotki, bo ja chcę właśnie 01 kłaść na odrost następnym razem, więc chętnie zobaczę ja wyszło u Ciebie
kedud86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-05, 12:40   #1116
Stookrotka
Raczkowanie
 
Avatar Stookrotka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 413
Jaki kolor, jak przejsc - proszę o pomoc.

Tak wiem - wątków o blondzie jest wiele ale są takie stare że... jeżeli źle napisane to proszę o przeniesienie.
Rok temu miałam platynowe włosy (nieudane rozjaśnianie - chciałam byc blondynką ale nie aż taką!) Pochodziłam, sciełam włosy, na naturalne+pasemka blond nałozyłam casting miodowy kasztan - malowałam nim 2 razy. Od 2 miesiecy nie maluje włosów - kolor sie spłukał ale nadal jest lekki braz+kasztanik. Chciałabym wrócic do blondu ale nie platyna, samej malowanie rozjasniaczem w ogóle odpada... Myślałam nad pasemkami, ale czy one rozjasnia mi włosy? no i one znowu będa pewnie bardzo jasne jak coś... naturalne mam włosy dość jasny blond, ale dawno słonca juz nie widziały Chciałabym uzyskac kolor jak http://www.lansik.pl/18922/w-gdyni-w...owania-alicji/ tutaj na pierwszym zdjęciu - lubie taki blond jakby z odrostami, ale czy jest w ogóle mozliwosc uzyskania? Gdy miałam na naturalnych włosach pasemka blond zawsze byly zbyt jasne (wrecz platynowe) i odrosty nie wygladały za ładnie, chciałabym troszeczke ciemniejsze. Proszę o rade - a jeżeli trzeba to o przeniesienie wątku.
Stookrotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-05, 14:09   #1117
lady_diii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 7
joanna INTENSIV BLOND jak długo trzymać?

Mój obecny kolor włosów to taki jakby jasny brązowy, lekko bursztynowy ) farbowany oczywiscie - z jasnego brązu farbą "bardzo bardzo jasny blond" wyszlo wlasnie cos takiego. Nie mowie ze jest brzydko ) ale jednak dalej celuje w wymarzony piekny prawdziwy blond w zwiazku z tym kupilam cos o nazwie Joanna - intensiv blond rozjasniacz do calych wlosow. Mam trzymac od 20-30 minut do 30- 45... Jednak troche sie boje ze:
a) moje cienkie delikatne wlosy strasznie sie zniszcza i w ogole wypadna jak wezme za dlugo
b) przy obecnych wariacjach na mojej glowie jak wezme za krotko to wyjdzie mi cos rudawo-żółto błotnego, a tego juz w ogóle nie zniose i w konsekwencji wypadnie mi sciac sie na łyso.
Tak czy siak w obu opcjach zostaje bez wlosow, wiec poradzcie mi co zrobic?? Moze ktos juz ten albo podobny rozjasniacz stosowal? Zostawienie tego w cholere nie wchodzi w gre )
lady_diii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-05, 14:55   #1118
ewe11
Raczkowanie
 
Avatar ewe11
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 234
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

ja wszystkim szczerze polecam wellaton 12/1. Jeszcze żadna farba nie rozjaśniła mi tak włosów efekt jak na zdjęciach. Dodam że mój naturalny kolor to średni blond a odrost wychodzi prawie identyczny jak całość tyle że bardziej w ciepłej tonacji ale na to jest szampon eliminujący żołty kolor włosów.

1. przed farbowaniem
2. po farbowaniu
ewe11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-05, 17:47   #1119
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: joanna INTENSIV BLOND jak długo trzymać?

joanna intensive blond to ta do całych wlosów tak? myśle ze mozesz zastosowac spokojnie na włosy chyba ze masz zniszczone końcówki to wtedy troszke bardziej sie sfilcują. ostrzegam ze wyjdzie cieplo, tzn żółto, więc kup szampon do blond włosów taki z joanny blond system on sie chyba nazywa, na srebrne opakowanie i niebieską nakrętke na gorze, on likwiduje żółć. potrzymaj 45 min bo po 20-30 moze wyjśc rudy. nie przykrywaj niczym włosów
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-05, 21:19   #1120
lady_diii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 7
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

hmm zrobiłam dziś po południu - trzymałam pół godziny i wyszedł no cóż - radosny blond - jaśniutko rudy ogólnie kolor nie jest zły ale mi nie za bardzo pasuje chyba wroce do naturalnego brązu
lady_diii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-05, 22:21   #1121
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

zainteresował mnie dziś temat tego szamponu Joanna Ultra Color System, stosowała chyba mysia? ale nie dam sobie ręki uciąć

Moja sytuacja wygląda następująco: schodziłam z koloru czarnego parokrotnym rozjaśnianiem w domowych warunkach, byłam na dobrej drodze, ale w końcu się wkurzyłam i poszłam do fryzjerki, która zrobiła mi balejaż () cola + rozjaśniacz ... efekt był hmmm kontrastowy mimo, że od poczatku mowilam jej, ze probuje dojsc do jednolitego koloru... no i teraz mam udrękę z ciemniejszymi pasmami. niektóre fragmenty (szczególnie w pierszej połowie włosków, gdzie są one w miarę "nowe" i lepiej chwyciły) mają bardzo fajny kolor, takiego delikatnego jasnego blondziku, nie platyna, nie żółtko, naprzemiennie z nimi są właśnie te straszne pasemka które już starałam się rozjaśnić, teraz mają odcień rudy no i generalnie dolne partie włosów są bardziej rudawe

i zastanawiałam się, czy ten szampon przy regularnym stosowaniu mógłby mi trochę rozjaśnić te pasemka, ale z kolei boję się że te jaśniejsze fragmenty zrobią się platynowe ;( ktoś coś poradzi?

albo żeby jakoś delikatnie rozjaśnić innym sposobem te ciemniejsze fragmenty nie bawiąc się już w te wszystkie silne rozjaśniacze

Edytowane przez 5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Czas edycji: 2010-06-05 o 22:22
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-05, 23:13   #1122
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

moze idź do tej fryzjerki i powiedz żeby zrobiła Ci tak jak chciałaś zanim zrobiła Ci to czego nie chciałaś?
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-06, 09:46   #1123
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

nie mam już tyle pieniążków niestety, ale włosy nie wyglądają tak tragicznie i widzę że już są prawie prawie blond wiec mysle jak by tu sama zrobic
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-06, 13:49   #1124
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez ewe11 Pokaż wiadomość
ja wszystkim szczerze polecam wellaton 12/1. Jeszcze żadna farba nie rozjaśniła mi tak włosów efekt jak na zdjęciach. Dodam że mój naturalny kolor to średni blond a odrost wychodzi prawie identyczny jak całość tyle że bardziej w ciepłej tonacji ale na to jest szampon eliminujący żołty kolor włosów.

1. przed farbowaniem
2. po farbowaniu


ale ładnie Ci wyszly, chyba tez sie skusze na ta farbe
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-06, 14:18   #1125
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;19811047]zainteresował mnie dziś temat tego szamponu Joanna Ultra Color System, stosowała chyba mysia? ale nie dam sobie ręki uciąć

Moja sytuacja wygląda następująco: schodziłam z koloru czarnego parokrotnym rozjaśnianiem w domowych warunkach, byłam na dobrej drodze, ale w końcu się wkurzyłam i poszłam do fryzjerki, która zrobiła mi balejaż () cola + rozjaśniacz ... efekt był hmmm kontrastowy mimo, że od poczatku mowilam jej, ze probuje dojsc do jednolitego koloru... no i teraz mam udrękę z ciemniejszymi pasmami. niektóre fragmenty (szczególnie w pierszej połowie włosków, gdzie są one w miarę "nowe" i lepiej chwyciły) mają bardzo fajny kolor, takiego delikatnego jasnego blondziku, nie platyna, nie żółtko, naprzemiennie z nimi są właśnie te straszne pasemka które już starałam się rozjaśnić, teraz mają odcień rudy no i generalnie dolne partie włosów są bardziej rudawe

i zastanawiałam się, czy ten szampon przy regularnym stosowaniu mógłby mi trochę rozjaśnić te pasemka, ale z kolei boję się że te jaśniejsze fragmenty zrobią się platynowe ;( ktoś coś poradzi?

albo żeby jakoś delikatnie rozjaśnić innym sposobem te ciemniejsze fragmenty nie bawiąc się już w te wszystkie silne rozjaśniacze [/QUOTE]
no właśnie też tak myślę, to chyba najlepsze rozwiązanie, powiedz jej żeby Ci rozjaśniła te pasma które masz ciemne, chociaż do rudego, bo z rudych będzie Ci na pewno łatwiej zrobi fajny blondzik niż z tych co masz teraz...a podejrzewam, że ten szampon z joanny tutaj niz nie zdziała, bo jak sam opis na nim mówi, on eliminuje żółc, a nie rozjaśnia ciemne pasemka, a uwierz mi, też próbowałam go na podobne włosy jak ty masz teraz i było tak, jak się tego obawiasz, jaśniejsze pasma były platynowe, a tam tych ani rusz.:/
jeszcze wracając do tego fryzjera, to powiedz jej z gory że zdajesz sobie sprawę, że po rozjaśnieniu Twoje pasemka będą rude(jeśli Ci to oczywiście nie przeszkadza, bo jak tak, to raczej nic z tymi włosami nie zrobisz, one muszą przejśc etap rudości i żółci żeby był z tego fajny blond), bo fryzjerka Ci będzie(zapewne tak jak mi) tłumaczyła, że tego nie da się zrobic itp. a ty jej spokojnie powiedz, że chcesz po prostu rozjaśnic ciemne pasma, żeby się z nimi nie użerac(wkońcu i tak Ci je sama zrobiła, więc powinna zrobic wszystko co każesz
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-06, 15:58   #1126
anomalia83
Raczkowanie
 
Avatar anomalia83
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 189
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Dziewczyny mam kłopot, pomóżcie

Wrzucam zdjęcie moich włosów po wellatonie 12/0, nie jestem zadowolona ponieważ wyszło to żółto - szaro - białe, umyłam szamponem joanny ale to nic nie dało tylko te białe pasma zrobiły się niebieskie (najbardziej z tyłu głowy, na zdjęciu nie widać) Co mogę z tym teraz zrobić, chodzi mi to o to żeby był równomierny ciepły blond, bez szarości i nie za żółty? Po kombinacjach z różnymi farbami i rozjaśniaczami mam różnokolorowe włosy (szaro żółte właściwie) a chciałabym w miarę jednolity kolor.
Proszę o rady
anomalia83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-06, 16:10   #1127
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez anomalia83 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam kłopot, pomóżcie

Wrzucam zdjęcie moich włosów po wellatonie 12/0, nie jestem zadowolona ponieważ wyszło to żółto - szaro - białe, umyłam szamponem joanny ale to nic nie dało tylko te białe pasma zrobiły się niebieskie (najbardziej z tyłu głowy, na zdjęciu nie widać) Co mogę z tym teraz zrobić, chodzi mi to o to żeby był równomierny ciepły blond, bez szarości i nie za żółty? Po kombinacjach z różnymi farbami i rozjaśniaczami mam różnokolorowe włosy (szaro żółte właściwie) a chciałabym w miarę jednolity kolor.
Proszę o rady
Podobno ładny blond daje garnier color naturals 113 Nie wiem jak to jest w praktyce bo nie używałam ale czytałam, że wychodzi ładny blondzik bez jajecznicy. A jak narazie to umyj pare razy włosy szamponem przeciwłupieżowym aby te pasemka straciły niebieską poświatę.
Dla ocieplenia koloru możesz, np pomyć włosy szamponem timotei do włosów blond, on nadaje taki "rumiankowy" efekt jeśli o to Ci chodzi.
Jeśli chcesz trochę schłodzić przedziałek ( bo wydaję mi się, że wyszedł żółto w porównaniu z resztą?) to poużywaj tego szamponu z joanny ale nalej trochę na wacik kosmetyczny i powcieraj w sam przedziałek, żeby nie mazać znowu tych jasnych pasemek i uniknąć niebieskiej poświaty.
Możesz też spróbować natural&easy 522, na Twoim obecnym kolorze na pewno by ładnie wyszedł, tyle, że to nie jest ciepły odcień ani też typowo chłodny a raczej z takim srebrzystym połyskiem, w każdym razie bardzo ładny

Aha i z kolejnym farbowaniem radziłabym odczekać chociaż z tydzień (jeśli wytrzymasz to nawet trochę dłużej ) i przez ten czas często myć włosy, żeby obecna farba zdążyła się chociaż trochę wypłukać bo inaczej może nie być żadnego efektu przy kolejnym farbowaniu.
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-06, 16:31   #1128
anomalia83
Raczkowanie
 
Avatar anomalia83
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 189
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Podobno ładny blond daje garnier color naturals 113 Nie wiem jak to jest w praktyce bo nie używałam ale czytałam, że wychodzi ładny blondzik bez jajecznicy. A jak narazie to umyj pare razy włosy szamponem przeciwłupieżowym aby te pasemka straciły niebieską poświatę.
Dla ocieplenia koloru możesz, np pomyć włosy szamponem timotei do włosów blond, on nadaje taki "rumiankowy" efekt jeśli o to Ci chodzi.
Jeśli chcesz trochę schłodzić przedziałek ( bo wydaję mi się, że wyszedł żółto w porównaniu z resztą?) to poużywaj tego szamponu z joanny ale nalej trochę na wacik kosmetyczny i powcieraj w sam przedziałek, żeby nie mazać znowu tych jasnych pasemek i uniknąć niebieskiej poświaty.
Możesz też spróbować natural&easy 522, na Twoim obecnym kolorze na pewno by ładnie wyszedł, tyle, że to nie jest ciepły odcień ani też typowo chłodny a raczej z takim srebrzystym połyskiem, w każdym razie bardzo ładny

Aha i z kolejnym farbowaniem radziłabym odczekać chociaż z tydzień (jeśli wytrzymasz to nawet trochę dłużej ) i przez ten czas często myć włosy, żeby obecna farba zdążyła się chociaż trochę wypłukać bo inaczej może nie być żadnego efektu przy kolejnym farbowaniu.

Dziekuje snowhitee

wiesz... ja wytrzymam tydzień czy dwa, jakoś zagłuszę moje poczucie estetyki i przeboleje spojrzenia politowania na ulicy :P
tylko co potem? może spróbuję tego garniera 113 albo zmieszam wellaton 12/0 z 10/0, nie wiem co byłoby lepszym rozwiązaniem, nie chce już za dużo kombinować, zawsze jest coś nie tak, to odrost żółty reszta szara, albo niebiesko żółte, albo pomarańczowe, różne dziwactwa mi wychodziły.
anomalia83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-06, 16:49   #1129
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez anomalia83 Pokaż wiadomość
Dziekuje snowhitee

wiesz... ja wytrzymam tydzień czy dwa, jakoś zagłuszę moje poczucie estetyki i przeboleje spojrzenia politowania na ulicy :P
tylko co potem? może spróbuję tego garniera 113 albo zmieszam wellaton 12/0 z 10/0, nie wiem co byłoby lepszym rozwiązaniem, nie chce już za dużo kombinować, zawsze jest coś nie tak, to odrost żółty reszta szara, albo niebiesko żółte, albo pomarańczowe, różne dziwactwa mi wychodziły.
Nie ma za co

Jeśli chcesz jasne włosy jak teraz to proponowałabym zmieszać 12/0 z odrobiną 12/1, bo 12/0 z 10/0 to w sumie zmieni tylko jasność bo to ten sam kolor tyle, że dwa rożne poziomy. Lub rzeczywiście ten garnier 113, wydaję mi się, że może ładnie wyjść
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-06, 20:44   #1130
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

jutro na rozjasnione rozjasniaczem wlosy klade Wellaton 12/1 ... ciekawe co mi wyjdzie...
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-06, 21:17   #1131
justpl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 57
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez justpl Pokaż wiadomość
Witam.mam pytanie odnośnie farby poniżej.
Jestem naturalną blondynką,ale od paru lat rozjaśniam włosy robiąc pasemka.Obecnie mam swój już mysi blond,( zdjęcie 1).
Czy tą farbą uzyskam rozjaśnienie moich włosów o jeden ton bez efektu żółtawych włosów ?.
Na opakowaniu wyczytałam,że ten odcień nie jest wskazany dla odcienia ciemny blond,ale może ktoś już to sprawdził na własnej głowie ?
Farbowałam tą farbą wczoraj i oto efekt-przed i po...
zero żółtości :0 ufff
justpl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 08:05   #1132
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

dziewczynki co nałozyc aby były jasniejsze ostatnio farbowałam garnierem bardzo jasny popielaty blond zniwelował rudosc stonował ją
__________________
W myślach wszystko ma początek!
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 09:18   #1133
kretoszczurek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraina Oz
Wiadomości: 241
Dot.: Jaki kolor, jak przejsc - proszę o pomoc.

hej
też marzy mi się taki kolorek myślę że jest to poziom 8 coś ze złotem
fakt to one mają dodatkowo pasemka ale kolor śliczny.
Ja mam w planach farbowanie goldwellem jasny złoty beż.
wrzucam moje ideałki
__________________
http://lbym.lilypie.com/0Acip2.png
synuś
kretoszczurek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 14:33   #1134
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

a ja dziś kupiłam belle color111
ale nie wiem kiedy będę farbowała dam jeszcze włosom trochę odpocząc i je poodżywiam jeszcze
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 15:51   #1135
Margharett_Agness
Raczkowanie
 
Avatar Margharett_Agness
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 136
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Hej patrzcie na to:

Nie wiecie, czy gdzieś w Polsce nie można kupić tych farb?
Margharett_Agness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 21:39   #1136
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Skarb90 Pokaż wiadomość
jutro na rozjasnione rozjasniaczem wlosy klade Wellaton 12/1 ... ciekawe co mi wyjdzie...
a jaki masz obecnie kolor? ja wlasnie niedawno pasemkami wloski rozjaśniałam i kupilam garniera tez chce stonować włoski ale boje sie co mi wyjdzie juz nie wspomnę o kondycji włosów
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 23:27   #1137
mon88
Zadomowienie
 
Avatar mon88
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 417
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

widzę, że wałkujecie piękne jasne blondy, ale ja mam pytanie o ciemny blond...
jak osiągnąć taki efekt jak na zdjęciach?
jakaś farba/balejaż?

mam ciemny farbowany blond, ale taki mysi z poblaskiem żółtym - okropności... więc pomóżcie


najchętniej to bym sobie zorbiła taki jasny blond, ale mam zbyt ciemną oprawę oczu, więc odpada
mon88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 07:42   #1138
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Anomalia83, uzyj farby z opisem złoty blond bezowy lub blond złocisty- rozjaśniających i będziesz miec ciepły kolor blondu. Wybierając poziomy neutralne bazujesz na naturalnym odcieniu Twoich włosów- w tym przypadku to odcien rozjaśniajacy się do chłodnego szrawego odcienia, co oznacza, że masz mało czerwonego pigmentu. Dlatego musisz uzyc farby nadającej złoty ton. Nie bój się wyjdą żółte ani zielone, bo nie rozjaśniasz do popielu, tylko neutralnym. A teraz, zeby nie niszczyc włosów zaraz po farbowaniu zastosuj szamponetkę o takim kolorze, jak pisałam albo poużywaj waxa do włosów blond- nadaje złotorudawe refleksy, tym samym ociepli kolorek.
Basia tak to ja pisałam o tym szamponie Ale on nie rozjaśnia ciemnych włosów, tylko fajnie eliminuje żółty i rudawo-złoty. Ciemne pasma mozesz rozjaśnic nakłądając na całosc farbę mocnorozjaśniająca, ale jeśli te pasemka z balejazu masz bardzo rozjasnione, to licz się z tym, że się zniszczą. Ewentualnie mozesz trocheporobic wygibasów i powyciagac na folii aluminiowej troche tych ciemniejszych pasm- tych najbardzije widocznych i zrobic je rozjasniaczem a potem na całosc nałozyc farbe blond juz nirozjasniająca, a jeśli masz ciemn odrost, to rozjaśniająca na ten odrost na 20-30minut a potem na całosc na 5-10min, żeby wyrównac kolorek.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 09:25   #1139
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

hihi mysia na początku myślałam, że mówisz do kogoś innego pierwszy raz ktoś mnie na tym forum nazwał po imieniu a nie nicku hihihi i tak czytam czytam..."przecież to do mnie!" hihi

no dziękuję na razie kupiłam sobie ten szampon, zobaczę, co mi z tego wyjdzie. potem będę się martwić o te pasemka, na razie trochę podregeneruję włoski możliwe że za jakiś czas nałożę na całość coś rozjaśniającego, a jeśli pasemka wciąż będą rudawe - to będę kombinować z tą folią wykorzystam mojego TŻ - pewnie będzie przestraszony hihihi
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 12:15   #1140
erolek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 340
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

[Dziewczyny, jakimi farbami osiągnę podobny blond jak na zdjęciu? Wiem, że zdjęcie zostało poddane obróbce ale moze macie jakieś pomysły?
Mój obecny kolor to bardzo bardzo jasny blond naturalny
Załącznik 3169294 Załącznik 3169501 zdjęcia z allegro

Edytowane przez erolek
Czas edycji: 2010-06-08 o 13:57 Powód: dodanie zdjęcia
erolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:57.