Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III - Strona 89 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-18, 13:04   #2641
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Odrost lekko zoltawy, ale ja trzymalan tylko 20min, a snowhitee trzyma chyba 50min. Jakos sie balam ze reszta mi zzielenieje
Ale wyszło jak najbardziej ok, perłowo, pieknie.
Ja mam odrost popielaty, poziom 7.
ja sie nie znam na tych naturalnych kolorach ale wiem ze mam naturalnych włosów ciepły odcień moja kolezanka tez ma takie jasne włoski ze zwykła farba blond i juz ma super
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 13:07   #2642
thedoll
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 67
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

ok tak zrobie slicznie dziekuje za odpowiedz wlasnie chce uzyskac jasny bez z chlodnym odcieniem wiec pol na pol zrobie. czterech farbek raczej nie kupie bo mam w planach obciac sie na krotko jesli nie uda mi sie ich doprowadzic do porzadku

wy tu dziewczynki zapuszczacie a ja chyba obetne, w ostatecznosci
thedoll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 13:10   #2643
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Yattamanka dzięki, ale tak średnio mi się podobają te kolorki, najbardziej to chyba 10,71.
No właśnie musze sobie ściągnąc fotoshopa

Bunny no w sumie tak, chyba wezmę te goldwella tylko, że one razem z oksydantem są cholernie drogie
a ten oksydant jest taki duży...szkoda, że nie ma mniejszych
ale napisałaś, że z wodą 12 mogłabym osiągnąc 10 poziom, to dlaczego nie mogłabym tej 10BS użyc??

Mysia no może faktycznie tak zrobię, przynajmniej z góry
dzięki
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels

Edytowane przez EwCiA000
Czas edycji: 2010-10-18 o 13:14
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 13:21   #2644
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Dziewczyny wklejam zdjeia fryzury z wesela... ale tylko z przodu... bo głupia nie uwieczniłam ich z tyłu a były takie piękne!!!
loki robione nas prostownicę
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków

Edytowane przez Kotka17
Czas edycji: 2010-10-18 o 13:23
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 13:45   #2645
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez thedoll Pokaż wiadomość
ok tak zrobie slicznie dziekuje za odpowiedz wlasnie chce uzyskac jasny bez z chlodnym odcieniem wiec pol na pol zrobie. czterech farbek raczej nie kupie bo mam w planach obciac sie na krotko jesli nie uda mi sie ich doprowadzic do porzadku

wy tu dziewczynki zapuszczacie a ja chyba obetne, w ostatecznosci
oj nie obcinaj, nie! za pierwsyzm razem na pewno nie bedzie idealnie, bo masz białe włoski i w te miejsca trudno wnikają nowe barwniki, ale 2gi, trzeci i bedzie naprawde dobrze. Szkoda włosów! ja obcięłam i codziennie mnie to boli. Kolor mozna naprawic, ale długosci juz nie

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
Yattamanka dzięki, ale tak średnio mi się podobają te kolorki, najbardziej to chyba 10,71.
No właśnie musze sobie ściągnąc fotoshopa

Bunny no w sumie tak, chyba wezmę te goldwella tylko, że one razem z oksydantem są cholernie drogie
a ten oksydant jest taki duży...szkoda, że nie ma mniejszych
ale napisałaś, że z wodą 12 mogłabym osiągnąc 10 poziom, to dlaczego nie mogłabym tej 10BS użyc??

Mysia no może faktycznie tak zrobię, przynajmniej z góry
dzięki
spróbuj, widziałam gdzies kiedys na youtube, ze tak robią japonki, co wybielały włosy - pedzlem rozprowadzają szampon, głównie na przedziałku własnie i trzymają to conajmniej 10 minut i maja śliczny srebrny kolorek, bielusi! spróbuj, co Ci szkodzi?

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
Dziewczyny wklejam zdjeia fryzury z wesela... ale tylko z przodu... bo głupia nie uwieczniłam ich z tyłu a były takie piękne!!!
loki robione nas prostownicę
szkoda, ze tak mało widac, ale musiały by ładne
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 13:57   #2646
thedoll
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 67
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

mysia a polecasz bardziej garnier nutrisse czy color naturals? bo w color naturals jest 9.13 tz bezowy i nie wiem czy to jest odpowiednik 89 z nutrisse?
thedoll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 13:58   #2647
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Kotka ślicznie no szkoda, że nie widac z tyłu

mysia jutro, albo dzisiaj wieczorem spróbuje sobie

---------- Dopisano o 14:58 ---------- Poprzedni post napisano o 14:57 ----------

Cytat:
Napisane przez thedoll Pokaż wiadomość
mysia a polecasz bardziej garnier nutrisse czy color naturals? bo w color naturals jest 9.13 tz bezowy i nie wiem czy to jest odpowiednik 89 z nutrisse?
a Ty się jednak zdecydowałaś na ten garnier??
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-18, 14:01   #2648
thedoll
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 67
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
Kotka ślicznie no szkoda, że nie widac z tyłu

mysia jutro, albo dzisiaj wieczorem spróbuje sobie

---------- Dopisano o 14:58 ---------- Poprzedni post napisano o 14:57 ----------


a Ty się jednak zdecydowałaś na ten garnier??

nom, nie moge w lorearze znalezc koloru jaki chce mam obok siebie hurtownie fryzjerska, myslalam nad profesjonalnymi ale jak znam siebie to wszystkie mi sie beda podobac a nie mam do tego cierpliwosci a tak to kupuje pudlo jakies i juz haha
thedoll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 14:15   #2649
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez thedoll Pokaż wiadomość
nom, nie moge w lorearze znalezc koloru jaki chce mam obok siebie hurtownie fryzjerska, myslalam nad profesjonalnymi ale jak znam siebie to wszystkie mi sie beda podobac a nie mam do tego cierpliwosci a tak to kupuje pudlo jakies i juz haha
jejku, jak ja bym miałam koło siebie hurtownie fryzjerską to bym na pewno robiła profesjonalnymi, ja raczej zdecyduje się na goldwella topchic 9NA, ale jeszcze nie wiem czy w domu czy u fryzjera przynajmniej ten pierwszy raz

---------- Dopisano o 15:15 ---------- Poprzedni post napisano o 15:09 ----------

Wiecie co dziewczyny tak sie przed chwilą wkurzyłam
dzwoniłam do tego salonu gdzie pracuja na goldwell'u i się zapytałam czy ten odcień 9NA wyszedłby na moich wlosach, mam teraz mniej więcej na 11-12 poziomie a odrost na 5-6 i ile by to kosztowało? to koleś powiedział, że przez telefon nie potrafi tego określic, musiałby zobaczyc i ceny też nie potrafi podac, ale go przycisnęłam troche i powiedział, że około 100zł...aha i powiedział jeszcze, że te kolory wychodzą zazwyczaj cieplej i dośc szaro...
jezu jak nie tacy fryzjerzy wkurzają....maskara!!! on nigdy nic nie potrafi określic, kiedyś nawet się do niego przeszłam to mi łaskawie wstępnie powiedział, a przecież widział moje włosy na żywo!!!
Kurczę, którego koloru bym sobie nie wybrała to źle, ten nie złapie ten szaro wychodzi, ten ciepło, ten za ciemny, ten nie będzie pasował, juz mam powoli dośc...z czarnym nie ma problemu, jest jeden i koniec tylko firmę się wybiera, a tutaj nie dośc, że firmę to jeszcze kolor, a jak już się człowiek na coś zdecyduje to znowu źle...
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels

Edytowane przez EwCiA000
Czas edycji: 2010-10-18 o 14:17
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 14:19   #2650
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez thedoll Pokaż wiadomość
mysia a polecasz bardziej garnier nutrisse czy color naturals? bo w color naturals jest 9.13 tz bezowy i nie wiem czy to jest odpowiednik 89 z nutrisse?
naturals ma słabą wodę i bardzo kiepsko rozjaśnia. Kolor po naturals bedzie ciemniejszy delikatniejszy, cieplejszy ale bardziej jednolity.

nutrisse ma mocną wode 9% (która osobiscie mieszam pol na pół z naturals czyli z 6, wiec wychodzi mi 7,5%) i na takiej wodzie moze wyjsc kolor jak z opakowania.

jak zestawisz opakowanie naturals 9.13 z 89 z nutrisse, to sama zobaczysz roznice w natezeniu koloru.

dla Twoich włosków, to ja polecam jednak nutriisse.

ewciaoo, bo oni czasem naprawde nie wiedzą.. to straszne, ale czasem my forumowiczki wiemy wiecej od fryzjerów.. jako przykład podam swój własny przypadek, gdy zapytałam fryzjerki: prosze pani jaki to jest kolor i na jakim poziomie?- wskazując na mój odrost, który wtedy miał juz sporo ponad 3cm i dobrze było widac. A ona na to: pfff.. nie wiem, pewnie jakis mysi. Mało z krzesła nie spadłam.
Wielu fryzjerów niestety nie jest w stanie przewidziec jaki kolro wyjdzie- maja palete i po prostu nakąłdaja, nie majac pojecia o barwnikach itp.. czemu to tak jest.. nie wiem? moze nie kazyd zostaje fryzjerem z pasji?
__________________
Włosy

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2010-10-18 o 14:23
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 14:24   #2651
thedoll
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 67
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

jak ja chodzilam do goldwella to na dlugie wlosy placilam 150 za farbe + modelowanie prostowanie itd zamykalo sie cos w granicach 250 zl. ale proponuje ci jednak isc do fryzjera za pierwszym razem i dokladnie sie o wszystko wypytac. ja tez u goldwella schodzilam z czarnego. wyszlam z rudymi i zrezygnowalam z daleszej wspolpracy bo jak powiedzialam jaki chce kolor to mi mowili ze nie wyjdzie. a jednak mam oO

---------- Dopisano o 15:24 ---------- Poprzedni post napisano o 15:23 ----------

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
naturals ma słabą wodę i bardzo kiepsko rozjaśnia. Kolor po naturals bedzie ciemniejszy delikatniejszy, cieplejszy ale bardziej jednolity.

nutrisse ma mocną wode 9% (która osobiscie mieszam pol na pół z naturals czyli z 6, wiec wychodzi mi 7,5%) i na takiej wodzie moze wyjsc kolor jak z opakowania.

jak zestawisz opakowanie naturals 9.13 z 89 z nutrisse, to sama zobaczysz roznice w natezeniu koloru.

dla Twoich włosków, to ja polecam jednak nutriisse.

ewciaoo, bo oni czasem naprawde nie wiedzą.. to straszne, ale czasem my forumowiczki wiemy wiecej od fryzjerów.. jako przykład podam swój własny przypadek, gdy zapytałam fryzjerki: prosze pani jaki to jest kolor i na jakim poziomie?- wskazując na mój odrost, który wtedy miał juz sporo ponad 3cm i dobrze było widac. A ona na to: pfff.. nie wiem, pewnie jakis mysi. Mało z krzesła nie spadłam.
Wielu fryzjerów niestety nie jest w stanie przewidziec jaki kolro wyjdzie- maja palete i po prostu nakąłdaja, nie majac pojecia o barwnikach itp.. czemu to tak jest.. nie wiem? moze nie kazyd zostaje fryzjerem z pasji?

dziekuje bardzo
thedoll jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-18, 14:29   #2652
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
jejku, jak ja bym miałam koło siebie hurtownie fryzjerską to bym na pewno robiła profesjonalnymi, ja raczej zdecyduje się na goldwella topchic 9NA, ale jeszcze nie wiem czy w domu czy u fryzjera przynajmniej ten pierwszy raz

---------- Dopisano o 15:15 ---------- Poprzedni post napisano o 15:09 ----------

Wiecie co dziewczyny tak sie przed chwilą wkurzyłam
dzwoniłam do tego salonu gdzie pracuja na goldwell'u i się zapytałam czy ten odcień 9NA wyszedłby na moich wlosach, mam teraz mniej więcej na 11-12 poziomie a odrost na 5-6 i ile by to kosztowało? to koleś powiedział, że przez telefon nie potrafi tego określic, musiałby zobaczyc i ceny też nie potrafi podac, ale go przycisnęłam troche i powiedział, że około 100zł...aha i powiedział jeszcze, że te kolory wychodzą zazwyczaj cieplej i dośc szaro...
jezu jak nie tacy fryzjerzy wkurzają....maskara!!! on nigdy nic nie potrafi określic, kiedyś nawet się do niego przeszłam to mi łaskawie wstępnie powiedział, a przecież widział moje włosy na żywo!!!
Kurczę, którego koloru bym sobie nie wybrała to źle, ten nie złapie ten szaro wychodzi, ten ciepło, ten za ciemny, ten nie będzie pasował, juz mam powoli dośc...z czarnym nie ma problemu, jest jeden i koniec tylko firmę się wybiera, a tutaj nie dośc, że firmę to jeszcze kolor, a jak już się człowiek na coś zdecyduje to znowu źle...
ewciu taki jest blond to jego uroki moja kolezanka robi palette skandynawskim i wychodzi jej biały nie wiem jak ale tak jej wychodzi!!!
a naturalne włosy ma tak ciemne ze prwie czarne!! albo kłamie...
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 14:46   #2653
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

mysia no właśnie ja też tego nie rozumiem, moim zdaniem dobry fryzjer to taki, który się fascynuje swoją pracą i jak ma wyzwanie to z chęcią je podejmuje, a nie "o Boże...znowu rozjaśnianie..."

thedoll dlatego raczej nie pójdę do fryzjera, bo mam ich serdecznie dośc....

Kotka no to nieźle
chciałabym miec tylko ładny blond bez żółtego czy rudego, czy to tak wiele
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 14:53   #2654
marejta
Zadomowienie
 
Avatar marejta
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 344
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość

ewciaoo, bo oni czasem naprawde nie wiedzą.. to straszne, ale czasem my forumowiczki wiemy wiecej od fryzjerów.. jako przykład podam swój własny przypadek, gdy zapytałam fryzjerki: prosze pani jaki to jest kolor i na jakim poziomie?- wskazując na mój odrost, który wtedy miał juz sporo ponad 3cm i dobrze było widac. A ona na to: pfff.. nie wiem, pewnie jakis mysi. Mało z krzesła nie spadłam.
Wielu fryzjerów niestety nie jest w stanie przewidziec jaki kolro wyjdzie- maja palete i po prostu nakąłdaja, nie majac pojecia o barwnikach itp.. czemu to tak jest.. nie wiem? moze nie kazyd zostaje fryzjerem z pasji?
No właśnie tak jest, wiem coś na ten temat po ostatniej swojej wizycie

---------- Dopisano o 15:53 ---------- Poprzedni post napisano o 15:48 ----------

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość

Kotka no to nieźle
chciałabym miec tylko ładny blond bez żółtego czy rudego, czy to tak wiele
EwCiA000 to nie wiele, ja też tylko tyle chciałam, kurcze a ja nawet nie dogadałam się z fryzjerką co do koloru mówię jej, że chciałabym "naturalny blond" pokazuje jej zdjęcie w gazecie a ona że to przecież balayage chociaż ja widzę równy odcień w końcu ona stwierdza że już wie o co mi chodzi.... no i mam złote odrosty i kolor dużo jaśniejszy niż pokazywałam, a palete pozwoliła mi oglądać jak już miałam złote odrosty
__________________
19.06.2010 Szczęśliwa żonka

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png


Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 15:12   #2655
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez marejta Pokaż wiadomość
No właśnie tak jest, wiem coś na ten temat po ostatniej swojej wizycie

---------- Dopisano o 15:53 ---------- Poprzedni post napisano o 15:48 ----------



EwCiA000 to nie wiele, ja też tylko tyle chciałam, kurcze a ja nawet nie dogadałam się z fryzjerką co do koloru mówię jej, że chciałabym "naturalny blond" pokazuje jej zdjęcie w gazecie a ona że to przecież balayage chociaż ja widzę równy odcień w końcu ona stwierdza że już wie o co mi chodzi.... no i mam złote odrosty i kolor dużo jaśniejszy niż pokazywałam, a palete pozwoliła mi oglądać jak już miałam złote odrosty
no to jest straszne, pokazujesz jasno co chcesz a i tak masz co innego na włosach i jeszcze tyle kasy zostawiasz...
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 15:16   #2656
rabbitka
Rozeznanie
 
Avatar rabbitka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków/Edinburgh
Wiadomości: 626
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Dziewczyny, jestem po farbowaniu palette a10, no i w sumie średnio zadowolona jestem.. trochę mnie szczypała głowa,ale to wina tego, że za mało przetłuściłam włosy, no ale się doczekać już nie mogłam.. odrost jest złoty,jak sobie leżą to jeszcze ok, ale jak naciągnę to zaczyna się dramat.. widzę, że Ewciu też miałaś jakieś pechowe farbowanie tym razem.. ja poczekam,pomyje fioletowym szamponem ten odrost może się ochłodzi, a jak się bardzo źle z nim będę czuła to wrzucę n&e 522 bo mam jedno opakowanie w szafce... dodaje zdjęcia
#1 odrost przed
#2 po z lampą
#3 po bez
#4 po bez z naciągnięciem

Kotka bardzo ładną fryzurkę miałaś
__________________
Let us all be Dinosaurs
and Lovely Other Dinosaurs
together.

18.6.14


rabbitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 15:18   #2657
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Ewcia możesz kupić ten 10BS ale musisz mieć świadomość że on ci wyjdzie na odroście bardziej złoto.
Nie uzyskasz na swoich ciemnych włosach takiej bieli z testera.
Dlatego uważam że kupowanie takiej farby jest bez sensu.
jak wybierzesz V lub P albo NA to jest większe podobieństwo że ci wyjdzie jak z testera.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 15:21   #2658
marejta
Zadomowienie
 
Avatar marejta
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 344
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

A ja tak sobie myślę, że może jak już odczekam te kilka tygodni to może położę sobie farbkę goldwella bo teraz fryzjerka mi nakładała właśnie ją i jestem zadowolona (nie licząc tych odrostów) Tylko będę potrzebowała waszej pomocy co dodać z czym, żeby wyszło dobrze, ale mam nadzieję, ze nasze specjalistki mi pomogą
__________________
19.06.2010 Szczęśliwa żonka

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png


Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 15:24   #2659
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Ewcia możesz kupić ten 10BS ale musisz mieć świadomość że on ci wyjdzie na odroście bardziej złoto.
Nie uzyskasz na swoich ciemnych włosach takiej bieli z testera.
Dlatego uważam że kupowanie takiej farby jest bez sensu.
jak wybierzesz V lub P albo NA to jest większe podobieństwo że ci wyjdzie jak z testera.
no to jednak zdecyduje się na ten 9NA a mogłabyś wkleic przykładowe zdjęcie jak ona wyjdzie, bo boję się, że będzie za ciemno
a myślisz, że przy tej farbie ładnie mi złapie odrost i będzie taki jak reszta??
chciałabym ten V, ale nie ma 9V jest tylko 10V

---------- Dopisano o 16:24 ---------- Poprzedni post napisano o 16:23 ----------

Cytat:
Napisane przez marejta Pokaż wiadomość
A ja tak sobie myślę, że może jak już odczekam te kilka tygodni to może położę sobie farbkę goldwella bo teraz fryzjerka mi nakładała właśnie ją i jestem zadowolona (nie licząc tych odrostów) Tylko będę potrzebowała waszej pomocy co dodać z czym, żeby wyszło dobrze, ale mam nadzieję, ze nasze specjalistki mi pomogą
ja też prawdopodobnie będę kładła tą farbkę a jaki odcień wybrałaś?? jaki Cię interesuje??
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-18, 15:32   #2660
cynamonowaania
Zakorzenienie
 
Avatar cynamonowaania
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 992
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
Dziewczyny wklejam zdjeia fryzury z wesela... ale tylko z przodu... bo głupia nie uwieczniłam ich z tyłu a były takie piękne!!!
loki robione nas prostownicę

Super Też uwielbiam loki zrobione na prostownicy

---------- Dopisano o 16:32 ---------- Poprzedni post napisano o 16:25 ----------

Cytat:
Napisane przez rabbitka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jestem po farbowaniu palette a10, no i w sumie średnio zadowolona jestem.. trochę mnie szczypała głowa,ale to wina tego, że za mało przetłuściłam włosy, no ale się doczekać już nie mogłam.. odrost jest złoty,jak sobie leżą to jeszcze ok, ale jak naciągnę to zaczyna się dramat.. widzę, że Ewciu też miałaś jakieś pechowe farbowanie tym razem.. ja poczekam,pomyje fioletowym szamponem ten odrost może się ochłodzi, a jak się bardzo źle z nim będę czuła to wrzucę n&e 522 bo mam jedno opakowanie w szafce... dodaje zdjęcia
#1 odrost przed
#2 po z lampą
#3 po bez
#4 po bez z naciągnięciem

Kotka bardzo ładną fryzurkę miałaś
Oj widzę że ostatnio nie tylko żółte odrosty narzekam. Coś wisi w powietrzu że nam farbki źle rozjaśniają
cynamonowaania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 15:32   #2661
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Ewcia nie wyjdzie ci ciemno.
Będzie jasny naturalny blond.
Nie mam takich zdjęć, a szukać ci nie mam czasu...


rabitka ten odrost jeszcze się trochę wypłucze.
Umyj szamponem fioletowym albo zrób płukankę- zrówna kolor i jest wtedy przepiękny
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 15:35   #2662
marejta
Zadomowienie
 
Avatar marejta
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 344
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
ja też prawdopodobnie będę kładła tą farbkę a jaki odcień wybrałaś?? jaki Cię interesuje??
EwCiA000 No ja mam w palecie upatrzony jeden kolor bo oglądałam ją u fryzjera, ale kurcze nie moge jej poszukać żeby zobaczyć symbol
__________________
19.06.2010 Szczęśliwa żonka

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png


Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 15:36   #2663
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Ewcia nie wyjdzie ci ciemno.
Będzie jasny naturalny blond.
Nie mam takich zdjęć, a szukać ci nie mam czasu...
a powiedz Twoim zdaniem lepiej pójśc do fryzjera czy mam sobie sama zrobic??
a on nie wyjdzie ani trochę żółto??

---------- Dopisano o 16:36 ---------- Poprzedni post napisano o 16:35 ----------

Cytat:
Napisane przez marejta Pokaż wiadomość
EwCiA000 No ja mam w palecie upatrzony jeden kolor bo oglądałam ją u fryzjera, ale kurcze nie moge jej poszukać żeby zobaczyć symbol
a na jakim poziomie??
bo mnie interesuje 9NA
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 15:40   #2664
rabbitka
Rozeznanie
 
Avatar rabbitka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków/Edinburgh
Wiadomości: 626
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cynamonowaania no dokładnie! może to jakieś przesilenie jesienne :P albo już zimowe
Bunnytaki mam własnie plan ostatnim razem miałam mniejszy odrost to go tak widać nie było, miejmy nadzieje że szampon zadziała bo płukanki się trochę boję, że mi reszta niebieska wyjdzie :P będę kombinować i pędzelkiem nałoże na sam odrost i potrzymam tak jak Mysia Ewci radziła
__________________
Let us all be Dinosaurs
and Lovely Other Dinosaurs
together.

18.6.14


rabbitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 15:45   #2665
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Ewcia każdy blond jest żółty.
powinien wyjść kremowo żółty jak jogurt waniliowy albo beżowy z szarą-srebrną poświatą.
Nie powinno być żółtego kurczaka.
Ja myślę że za taką kasę u fryzjera który nie ma pojęcia o czym mówi to już lepiej samemu metodą prób i błędów.
Jeśli wyjdzie ci dajmy na to za żółto- to za miesiąc zmienimy lekko odcień inną farbką. Z profesjonalnymi to jest tak, że nigdy do końca nie wiadomo czy wyjdzie jak w testerze-przy ciemniejszych włosach- ale potem się to tonuje.
Czyli jeśli np. NA wyjdzie ci za ciepło to będzie wiadomo że trzeba kłaść np.10V- przypuszczalnie to jest przykład.
I nie martw się że oksydant jest drogi bo oksy można dawać do farb profesjonalnych z innych firm, więc jak za jakiś czas wybierzesz farbę innej firmy to oksy i tak zużyjesz.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 15:50   #2666
cynamonowaania
Zakorzenienie
 
Avatar cynamonowaania
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 992
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez rabbitka Pokaż wiadomość
Cynamonowaania no dokładnie! może to jakieś przesilenie jesienne :P albo już zimowe
Bunnytaki mam własnie plan ostatnim razem miałam mniejszy odrost to go tak widać nie było, miejmy nadzieje że szampon zadziała bo płukanki się trochę boję, że mi reszta niebieska wyjdzie :P będę kombinować i pędzelkiem nałoże na sam odrost i potrzymam tak jak Mysia Ewci radziła
Ja w piątek przed weekendowym wyjazdem umylam szamponem fioletowym z nadzieją że jakoś kolorek wyrównam... i powiem szczerze że kontrast się zrobił jeszcze większy bo odrostu nie ruszyło-nadal ciepły a resztę włosów jeszcze bardziej ochłodziło. I na dodatek plątanina, włosy sztywne i suche A starałam się na sam odrost nałożyć!
cynamonowaania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 15:52   #2667
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez astra85 Pokaż wiadomość
o super kolorek,o to mi chodzi,dzieki za fotke
na odroscie trzymac tyle ile jest napisane na opakowaniu?a potem przeciagnac na cale wlosy na 10min?
Potrzymaj na odroscie tak z 35min i 10 min na calosci mysle ze powinno wystarczyc, masz juz bardzo jasna baze.

Cytat:
Napisane przez paulcia666 Pokaż wiadomość
dziewczyny, ale Wy zasuwacie Adzi super wyglądasz w tych ciemniejszych włoskach a zdjęcia włosów Snow chyba mnie wykończą a co do farby majiblond to kusicie dziewczyny wcześniej się zastanawiałam nad majirel, majiblond i alfaparfem, zdecydowałam się na to ostatnie, bo ponoć blondy tak nie żółkną jak po l'orealu, zostały 3 dni do farbowania a tu znowu pojawiają się wątpliwości mam nadzieję, że włosy po alfaparfie będa mi się podobały.. a najgorsze jest to, że jutro tata ma jechać do hurtownii fryzjerskiej (30km od mojego miasta, bo u mnie nie ma) po rozjaśniacz dla mamy i zastanawiałam się czy nie zabrać się z nim, bo po pierwsze obejrzałabym palete ww farb na żywo, a po drugie pewnie udałoby mi się namówić go na farbę, więc kolejne farbowanko miałabym za darmo tylko teraz już sama nie wiem na które bardziej zwrócić uwagę... oby mi się tylko udało zwolnić jutro z pracy
odebralam to za komplement


Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
już jest ok, tak jak zawsze tylko troche włosów wypada
skrzypovity mam jeszcze do konca miesiąca a potem zaczyna vitapil, a właśnie dziewczyny czy loreale ładnie wychodzą chłodno?? bo chciałabym też uzywać tylko jednej farbki macie jakieś zdjecia z efektem tej farby KOLORYZACJA RÉCITAL PRÉFÉRENCE
Stockholm /Bardzo Jasny Blond Opalizujący ??
tak, ja nia robie od dawna,nie wiem gdzie Ty bylas

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
Obiacałam Wam fotki jak włosy wyschną, to proszę bardzo
Kurcze no i co sie stalo ze zlapalo gorzej niz ostatnio? Nie ma tragedii, ja na Twoim miejscu nalozylabym szamponu fioletowego na wacik albo pomaczala go w rozrobionej plukance i pojezdzila po samym odrosie

Cytat:
Napisane przez thedoll Pokaż wiadomość
mysia a w jakich proporcjach mam je zmieszac? mam wlosy za zapiecie stanika troche dluzsze nie wiem jak to okreslic :P pol na pol nie wiem czy starczy moze cale :P
Ja tez robilam ta mieszanke ale radzilabym Ci dac mniej niz polowe popielatej bo ja dalam tylko 1/3 tubki i wyszlo szaro Ja dalam cala tubke 89 i 1/3 91 i jeden caly utleniacz + 20ml z drugiego utleniacza. Pozniej jeszcze rozcienczalam utleniacz ale dlatego bo chcialam troche przyciemnic, Ty jak nie chcesz to nie rozcienczaj nic

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
jejku, jak ja bym miałam koło siebie hurtownie fryzjerską to bym na pewno robiła profesjonalnymi, ja raczej zdecyduje się na goldwella topchic 9NA, ale jeszcze nie wiem czy w domu czy u fryzjera przynajmniej ten pierwszy raz

---------- Dopisano o 15:15 ---------- Poprzedni post napisano o 15:09 ----------

Wiecie co dziewczyny tak sie przed chwilą wkurzyłam
dzwoniłam do tego salonu gdzie pracuja na goldwell'u i się zapytałam czy ten odcień 9NA wyszedłby na moich wlosach, mam teraz mniej więcej na 11-12 poziomie a odrost na 5-6 i ile by to kosztowało? to koleś powiedział, że przez telefon nie potrafi tego określic, musiałby zobaczyc i ceny też nie potrafi podac, ale go przycisnęłam troche i powiedział, że około 100zł...aha i powiedział jeszcze, że te kolory wychodzą zazwyczaj cieplej i dośc szaro...
jezu jak nie tacy fryzjerzy wkurzają....maskara!!! on nigdy nic nie potrafi określic, kiedyś nawet się do niego przeszłam to mi łaskawie wstępnie powiedział, a przecież widział moje włosy na żywo!!!
Kurczę, którego koloru bym sobie nie wybrała to źle, ten nie złapie ten szaro wychodzi, ten ciepło, ten za ciemny, ten nie będzie pasował, juz mam powoli dośc...z czarnym nie ma problemu, jest jeden i koniec tylko firmę się wybiera, a tutaj nie dośc, że firmę to jeszcze kolor, a jak już się człowiek na coś zdecyduje to znowu źle...
Glowka do gory nie ma co sie denerwowac baranem jakims


Cytat:
Napisane przez rabbitka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jestem po farbowaniu palette a10, no i w sumie średnio zadowolona jestem.. trochę mnie szczypała głowa,ale to wina tego, że za mało przetłuściłam włosy, no ale się doczekać już nie mogłam.. odrost jest złoty,jak sobie leżą to jeszcze ok, ale jak naciągnę to zaczyna się dramat.. widzę, że Ewciu też miałaś jakieś pechowe farbowanie tym razem.. ja poczekam,pomyje fioletowym szamponem ten odrost może się ochłodzi, a jak się bardzo źle z nim będę czuła to wrzucę n&e 522 bo mam jedno opakowanie w szafce... dodaje zdjęcia
#1 odrost przed
#2 po z lampą
#3 po bez
#4 po bez z naciągnięciem

Kotka bardzo ładną fryzurkę miałaś
Uwazam, ze jak bys polozyla teraz na sam odrost n&e 522 to ladnie kolor by sie zrownal i az tak nie zaszkodzilo by to wlosom. Jak bardzo Ci sie nie podoba to nie ma co sie meczyc i tak chodzic
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 15:59   #2668
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
ewciaoo, bo oni czasem naprawde nie wiedzą.. to straszne, ale czasem my forumowiczki wiemy wiecej od fryzjerów.. jako przykład podam swój własny przypadek, gdy zapytałam fryzjerki: prosze pani jaki to jest kolor i na jakim poziomie?- wskazując na mój odrost, który wtedy miał juz sporo ponad 3cm i dobrze było widac. A ona na to: pfff.. nie wiem, pewnie jakis mysi. Mało z krzesła nie spadłam.
Wielu fryzjerów niestety nie jest w stanie przewidziec jaki kolro wyjdzie- maja palete i po prostu nakąłdaja, nie majac pojecia o barwnikach itp.. czemu to tak jest.. nie wiem? moze nie kazyd zostaje fryzjerem z pasji?
to jest okropne... ale fryzjerki tak mają niestety...
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 16:01   #2669
marejta
Zadomowienie
 
Avatar marejta
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 344
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 16:36 ---------- Poprzedni post napisano o 16:35 ----------


a na jakim poziomie??
bo mnie interesuje 9NA

EwCiA000 no ja kurcze oglądałam, zupełnie inną paletę u fryzjera i tam podobał mi się taki szampański kolor, no jak zobaczyłam to od razu się zakochałam ale na tych paletach go nie widzę może 9GB albo 10B
__________________
19.06.2010 Szczęśliwa żonka

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png


Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 16:03   #2670
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez rabbitka Pokaż wiadomość

Kotka bardzo ładną fryzurkę miałaś
odrost cieply jaka farbą robiłaś???
coś bedziesz kładła jeszcze??
a dziękuję ... szkoda ze z tyłu nie zrobiłam ale byłam juz tak pochłonięta tym weselichem
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:50.