Bardzo prosty a jednak efektowny :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-25, 11:37   #1
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Talking

Bardzo prosty a jednak efektowny :)


Witajcie kochane

Obiecałam się częściej pokazywać,ale po prostu nie daje rady. Wstawiam ten makijaż choć jest banalnie prosty ale na inne nie mam teraz czasu więc musicie wybaczyć
Główną rolę w tym makijażu grają usta pomalowane błyszczykiem Lovely (który dostałam od kochanej Sabci ). Miał on tylko nabłyszczać usta, co wynika z jego nazwy a okazuje się, że daje naprawdę wyrazisty kolor!Podoba mi się jego zapach, smak i kolor. Super trwały nie jest ale to w końcu nie szminka
Paletka cieni to cienie matowe Glazel.

Miłego oglądania
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DC1.jpg (70,6 KB, 456 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DC2.jpg (66,2 KB, 386 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DC3.jpg (63,3 KB, 190 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DC4.jpg (72,6 KB, 265 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DC5.jpg (60,9 KB, 145 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC08099.jpg (163,8 KB, 234 załadowań)
__________________
Mówcie do mnie Moniś

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 14:09   #2
emalia30
Zakorzenienie
 
Avatar emalia30
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 5 332
GG do emalia30 Send a message via Skype™ to emalia30
Dot.: Bardzo prosty a jednak efektowny :)

cos mi w tym makijazu Moniczko nie pasuje
kolor rozowy gryzie mi sie z ustami (zrobilabym je w rozu ) i zamiast bronzera na policzkach tez rozyk,taki swiezy look by wyszedl
po prostu jakos cieply pomarancz na kosciach policzkowych i cieply odcien czerwieni nie pasuje mi z kolorkiem na powiekach
ale to moje zdania
z cala pewnoscia jest wykonany jak zwykle starannie i precyzyjnie !
emalia30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 14:22   #3
sweetpinky
Zakorzenienie
 
Avatar sweetpinky
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z tamtego świata :)
Wiadomości: 6 212
Dot.: Bardzo prosty a jednak efektowny :)

Cytat:
Napisane przez emalia30 Pokaż wiadomość
cos mi w tym makijazu Moniczko nie pasuje
kolor rozowy gryzie mi sie z ustami (zrobilabym je w rozu ) i zamiast bronzera na policzkach tez rozyk,taki swiezy look by wyszedl
po prostu jakos cieply pomarancz na kosciach policzkowych i cieply odcien czerwieni nie pasuje mi z kolorkiem na powiekach
ale to moje zdania
z cala pewnoscia jest wykonany jak zwykle starannie i precyzyjnie !
zgadzam się z Emi
mi również nie pasują policzki i usta do oczek, zresztą dolna powieka daje taki ociężały wyraz. Samo wykonanie jak zwykle precyzyjne
już na samych miniaturach widać, że coś nie gra ale to tylko moje skromne zdanie


edit: a paletka wygląda genialnie muszę poszukać jej bo strasznie mi się podoba
__________________





Edytowane przez sweetpinky
Czas edycji: 2011-02-25 o 14:23
sweetpinky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 14:59   #4
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Bardzo prosty a jednak efektowny :)

to ja jestem 3-cia której coś nie pasuje.

zatem-poliki za ciepłe do koloru powiek, a usta za mocne do tego zestawu. Zas usta gryzą się kolorystycznie z powiekami

Monia, zamieszałaś jak w kole fortuny tym makijażem.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 15:07   #5
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: Bardzo prosty a jednak efektowny :)

Cytat:
Napisane przez emalia30 Pokaż wiadomość
cos mi w tym makijazu Moniczko nie pasuje
kolor rozowy gryzie mi sie z ustami (zrobilabym je w rozu ) i zamiast bronzera na policzkach tez rozyk,taki swiezy look by wyszedl
po prostu jakos cieply pomarancz na kosciach policzkowych i cieply odcien czerwieni nie pasuje mi z kolorkiem na powiekach
ale to moje zdania
z cala pewnoscia jest wykonany jak zwykle starannie i precyzyjnie !
dziękuje Emi

---------- Dopisano o 15:06 ---------- Poprzedni post napisano o 15:05 ----------

Cytat:
Napisane przez sweetpinky Pokaż wiadomość
zgadzam się z Emi
mi również nie pasują policzki i usta do oczek, zresztą dolna powieka daje taki ociężały wyraz. Samo wykonanie jak zwykle precyzyjne
już na samych miniaturach widać, że coś nie gra ale to tylko moje skromne zdanie


edit: a paletka wygląda genialnie muszę poszukać jej bo strasznie mi się podoba
hehe ciekawe jak to u Was wygląda bo moim zdaniem i tak pasuje :P A poliki ciepłe bo i dolna kreseczka ciepła Paletki takiej nie znajdziesz bo samemu się je komponuje na stronce Glazel

---------- Dopisano o 15:07 ---------- Poprzedni post napisano o 15:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość
to ja jestem 3-cia której coś nie pasuje.

zatem-poliki za ciepłe do koloru powiek, a usta za mocne do tego zestawu. Zas usta gryzą się kolorystycznie z powiekami

Monia, zamieszałaś jak w kole fortuny tym makijażem.
hahaha bo ja tak lubię ! Ale usta są różowawo- czerwone więc mi pasują dziękuje
__________________
Mówcie do mnie Moniś

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 15:16   #6
sweetpinky
Zakorzenienie
 
Avatar sweetpinky
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z tamtego świata :)
Wiadomości: 6 212
Dot.: Bardzo prosty a jednak efektowny :)

jak to u nas wygląda? no makijaż przekombinowany i przerysowany, że tak powiem ale to nic
muszę popatrzeć na tą stronkę
__________________




sweetpinky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 15:35   #7
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: Bardzo prosty a jednak efektowny :)

Cytat:
Napisane przez sweetpinky Pokaż wiadomość
jak to u nas wygląda? no makijaż przekombinowany i przerysowany, że tak powiem ale to nic
muszę popatrzeć na tą stronkę
troszkę mnie uraża to bo mam kompletnie inne zdanie ale szanuje
__________________
Mówcie do mnie Moniś

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-25, 15:38   #8
kamilka2010
Raczkowanie
 
Avatar kamilka2010
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 142
Dot.: Bardzo prosty a jednak efektowny :)

A mi się podoba ja uwielbiam takie połączenia (może róż bym zmieniła na inny odcień ale każdy ma inne gusta ) poza tym usta bossskie takie soczyste śliczny kolorek też sobie sprawię taki błyszczyk moniś możesz mi podać numerek
__________________
kamilka2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 15:45   #9
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: Bardzo prosty a jednak efektowny :)

Cytat:
Napisane przez kamilka2010 Pokaż wiadomość
A mi się podoba ja uwielbiam takie połączenia (może róż bym zmieniła na inny odcień ale każdy ma inne gusta ) poza tym usta bossskie takie soczyste śliczny kolorek też sobie sprawię taki błyszczyk moniś możesz mi podać numerek
kochana dziękuje Ciesze się bardzo niestety nie umiem znaleźć numerka ale to jedyny, który ma ten kolorowy paseczek czerwony, na pewno znajdziesz!

Hehe myślę, że opinie są tak krytyczne bo nie zaznaczam, że czasem tak jak np ten makijaż nie jest on na co dzień, po prostu do zdjęć usta wymalowałam pomarańcz i róż to w końcu modne połączenie!
__________________
Mówcie do mnie Moniś

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 16:05   #10
fox22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 236
Dot.: Bardzo prosty a jednak efektowny :)

Moniczko Kochana mam nadzieje ze pamiętasz moją osobę chociaż nie udzielam sie na Wizażu już kupe czasu,ale nadal podglądam.Postanowiłam dodać moje pięć groszy i uwierz że robie to w dobrej wierze- zdystansuj się odrobine do samej siebie,juz wszystkie doskonale wiemy że wymiatasz pędzelkiem że starasz się to robić jak najlepiej potrafisz i powinnaś mieć już wystarczającą świadomość samej siebie-ile jesteś warta,takie napuszanie się po każdej mniej przychylnej opinii jest po prostu śmieszne bo każdy ma inny gust,zacznij podchodzić do tego z wiekszym dystansem-sorry za przydlugą wypowiedz
__________________
http://www.nowywymiarwnetrz.pl
fox22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 16:29   #11
kamilka2010
Raczkowanie
 
Avatar kamilka2010
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 142
Dot.: Bardzo prosty a jednak efektowny :)

Cytat:
Napisane przez Monikonsa89 Pokaż wiadomość
kochana dziękuje Ciesze się bardzo niestety nie umiem znaleźć numerka ale to jedyny, który ma ten kolorowy paseczek czerwony, na pewno znajdziesz!

Hehe myślę, że opinie są tak krytyczne bo nie zaznaczam, że czasem tak jak np ten makijaż nie jest on na co dzień, po prostu do zdjęć usta wymalowałam pomarańcz i róż to w końcu modne połączenie!
Napewno znajdę
Wiadomo w domu z makijażem można poszaleć niby moda jest na takie połączenia kolorków ale nie każdy potrafi na codzień nosić takie właśnie połączenie kolorkówstąd takie komentarze ja jednak lubie takie makijaże chociaż nie jest nudno
__________________
kamilka2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-25, 16:44   #12
sweetpinky
Zakorzenienie
 
Avatar sweetpinky
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z tamtego świata :)
Wiadomości: 6 212
Dot.: Bardzo prosty a jednak efektowny :)

Cytat:
Napisane przez Monikonsa89 Pokaż wiadomość
troszkę mnie uraża to bo mam kompletnie inne zdanie ale szanuje
ale ja nie chciałam Cię urazić wiesz dobrze, że bardzo lubię Twoje prace i często je zachwalam ale przecież może się zdarzyć, że coś się nie spodoba, mi tylko nie podoba się połączenie kolorków (każdy ma inny gust i poprostu dla mnie one do siebie nie pasują) a reszta tak jak zawsze czyli bardzo ładnie.
__________________




sweetpinky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 17:09   #13
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Bardzo prosty a jednak efektowny :)

Pięknie kochana
Powiedz mi proszę, gdzie dostanę taką paletkę Glazel? I orientacyjnie w jakiej cenie?

edit:. doczytałam Jeżeli bym się zgłosiła do Ciebie pomogłabyś skomponować identyczną?
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki

Edytowane przez goooosienka
Czas edycji: 2011-02-25 o 17:12
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-26, 01:10   #14
maszToCoChcesz
Zakorzenienie
 
Avatar maszToCoChcesz
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 4 220
Dot.: Bardzo prosty a jednak efektowny :)

ładne kreski
__________________
it's a fool's game
maszToCoChcesz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-26, 09:49   #15
Basia8212
Wtajemniczenie
 
Avatar Basia8212
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 643
Dot.: Bardzo prosty a jednak efektowny :)

Moniczko, gdybyś zrezygnowała z akcentowania dolnej powieki, a na policzki dała chłodny róż, byłby bardzo ładny makijaż, na plusik to, że bardzo staranny, ale jednak wiele akcentów gryzie się ze sobą,usta sliczne
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie...
Kosmetologia i wizaż - moje życiowe pasje Blog
Basia8212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-26, 13:18   #16
ewciaa82
Zakorzenienie
 
Avatar ewciaa82
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 6 508
Dot.: Bardzo prosty a jednak efektowny :)

Cytat:
Napisane przez emalia30 Pokaż wiadomość
cos mi w tym makijazu Moniczko nie pasuje
kolor rozowy gryzie mi sie z ustami (zrobilabym je w rozu ) i zamiast bronzera na policzkach tez rozyk,taki swiezy look by wyszedl
po prostu jakos cieply pomarancz na kosciach policzkowych i cieply odcien czerwieni nie pasuje mi z kolorkiem na powiekach
ale to moje zdania
z cala pewnoscia jest wykonany jak zwykle starannie i precyzyjnie !
starannie i precyzyjnie ale kolory gryza sie niestety
edit.dodam takze,ze jak wiadomo Twoje makijaze sa zawsze niezwykle dopracowane ale ja czesto zauwazam,ze kolory sie "gryza"(niestety rzadko komentuje,bo juz raz za to od Ciebie baty dostalam...Makijaz nie zawsze musi byc zgodny z naszym gustem (bo tak Ci sie podoba)... ale powinien byc umiejetnym wykorzystaniem kolorow (kierujac sie przy tym poprawnym wyborem ich nasycenia/temperatury dopasowanym do naszego typu urody)bo przeciez analizy kolorystycznej nie wymyslono bez powodu.I najwazniejsze kochana, nie piszemy tego zeby Ci ublizyc....mozesz wiec to "olac"lub najwyzej popatrzec na siebie z dystansem i czegos sie nauczyc.Przeciez jestesmy tutaj zeby nie tylko prezentowac swoje dziela ale tez czegos sie nauczyc, prawda??

Edytowane przez ewciaa82
Czas edycji: 2011-02-26 o 13:33
ewciaa82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-26, 15:18   #17
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: Bardzo prosty a jednak efektowny :)

Cytat:
Napisane przez fox22 Pokaż wiadomość
Moniczko Kochana mam nadzieje ze pamiętasz moją osobę chociaż nie udzielam sie na Wizażu już kupe czasu,ale nadal podglądam.Postanowiłam dodać moje pięć groszy i uwierz że robie to w dobrej wierze- zdystansuj się odrobine do samej siebie,juz wszystkie doskonale wiemy że wymiatasz pędzelkiem że starasz się to robić jak najlepiej potrafisz i powinnaś mieć już wystarczającą świadomość samej siebie-ile jesteś warta,takie napuszanie się po każdej mniej przychylnej opinii jest po prostu śmieszne bo każdy ma inny gust,zacznij podchodzić do tego z wiekszym dystansem-sorry za przydlugą wypowiedz
ahh ależ przecież nic a nic nie gniewam się a nawet nie przejmuje Źle mnie odbierasz. Przyjmuję krytykę z szacunkiem do osoby ją wyrażającej co więcej nie przywiązuje uwagi do opinii na temat moich pomysłów a raczej do tych odnoszących się do wykonania bo bardzo dużo mi dają

---------- Dopisano o 15:10 ---------- Poprzedni post napisano o 15:09 ----------

Cytat:
Napisane przez kamilka2010 Pokaż wiadomość
Napewno znajdę
Wiadomo w domu z makijażem można poszaleć niby moda jest na takie połączenia kolorków ale nie każdy potrafi na codzień nosić takie właśnie połączenie kolorkówstąd takie komentarze ja jednak lubie takie makijaże chociaż nie jest nudno
dziękuje Ciesze się! Daj znać czy znalazłaś i co sądzisz

---------- Dopisano o 15:11 ---------- Poprzedni post napisano o 15:10 ----------

Cytat:
Napisane przez sweetpinky Pokaż wiadomość
ale ja nie chciałam Cię urazić wiesz dobrze, że bardzo lubię Twoje prace i często je zachwalam ale przecież może się zdarzyć, że coś się nie spodoba, mi tylko nie podoba się połączenie kolorków (każdy ma inny gust i poprostu dla mnie one do siebie nie pasują) a reszta tak jak zawsze czyli bardzo ładnie.
nie lubię gdy ktoś sugeruje mi brak gustu stąd moja reakcja proszę skupiajcie się na wykonaniu bo to jest przecież najważniejsze

---------- Dopisano o 15:12 ---------- Poprzedni post napisano o 15:11 ----------

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Pięknie kochana
Powiedz mi proszę, gdzie dostanę taką paletkę Glazel? I orientacyjnie w jakiej cenie?

edit:. doczytałam Jeżeli bym się zgłosiła do Ciebie pomogłabyś skomponować identyczną?
dziękuje Gosieńko Na stronce Glazel jest cennik i kolorki, które możesz samodzielnie komponować mogę Ci przesłać Pw jak chcesz ze stronką Co do kolorków to jest taki problem, że nie są one oznaczone w paletce żadnym numerkiem, może gdzieś mam maila jak je zamawiałam to wtedy Ci prześlę

---------- Dopisano o 15:13 ---------- Poprzedni post napisano o 15:12 ----------

Cytat:
Napisane przez maszToCoChcesz Pokaż wiadomość
ładne kreski
dziękuje

---------- Dopisano o 15:14 ---------- Poprzedni post napisano o 15:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Basia8212 Pokaż wiadomość
Moniczko, gdybyś zrezygnowała z akcentowania dolnej powieki, a na policzki dała chłodny róż, byłby bardzo ładny makijaż, na plusik to, że bardzo staranny, ale jednak wiele akcentów gryzie się ze sobą,usta sliczne
dziękuje Basieńko I to jest najważniejsze dla mnie, że Ci się usta podobają!!

---------- Dopisano o 15:18 ---------- Poprzedni post napisano o 15:14 ----------

Cytat:
Napisane przez ewciaa82 Pokaż wiadomość
starannie i precyzyjnie ale kolory gryza sie niestety
edit.dodam takze,ze jak wiadomo Twoje makijaze sa zawsze niezwykle dopracowane ale ja czesto zauwazam,ze kolory sie "gryza"(niestety rzadko komentuje,bo juz raz za to od Ciebie baty dostalam...Makijaz nie zawsze musi byc zgodny z naszym gustem (bo tak Ci sie podoba)... ale powinien byc umiejetnym wykorzystaniem kolorow (kierujac sie przy tym poprawnym wyborem ich nasycenia/temperatury dopasowanym do naszego typu urody)bo przeciez analizy kolorystycznej nie wymyslono bez powodu.I najwazniejsze kochana, nie piszemy tego zeby Ci ublizyc....mozesz wiec to "olac"lub najwyzej popatrzec na siebie z dystansem i czegos sie nauczyc.Przeciez jestesmy tutaj zeby nie tylko prezentowac swoje dziela ale tez czegos sie nauczyc, prawda??
dziękuje Mam swoje zdanie i wiem, że to co robię jest kontrowersyjne ale to tak samo jest w modzie i stąd też czerpie inspirację, nie chcę być kolejną tylko poprawną wizażystką ale coś wnoszącą. Może się to nie podobać, ale nie dostałam jeszcze opinii pomijając Twoją, że źle dobieram kolory i intensywność, wręcz przeciwnie. Szanuje Cie bardzo i nadal pozostaniemy w dobrych kontaktach Co do tego, że niektóre kolory mogą mi nie pasować zgadzam się, ale np Wy piszecie, że źle wyglądam a osoby widzące mnie na żywo zarówno znajomi jak i nieznajomi komplementują mnie dlatego wszystko może być winą oświetlenia, zdjęć, nie należy wyciągać pochopnych wniosków
__________________
Mówcie do mnie Moniś

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-26, 15:47   #18
sweetpinky
Zakorzenienie
 
Avatar sweetpinky
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z tamtego świata :)
Wiadomości: 6 212
Dot.: Bardzo prosty a jednak efektowny :)

Cytat:
Napisane przez Monikonsa89 Pokaż wiadomość
ahh ależ przecież nic a nic nie gniewam się a nawet nie przejmuje Źle mnie odbierasz. Przyjmuję krytykę z szacunkiem do osoby ją wyrażającej co więcej nie przywiązuje uwagi do opinii na temat moich pomysłów a raczej do tych odnoszących się do wykonania bo bardzo dużo mi dają

---------- Dopisano o 15:10 ---------- Poprzedni post napisano o 15:09 ----------



dziękuje Ciesze się! Daj znać czy znalazłaś i co sądzisz

---------- Dopisano o 15:11 ---------- Poprzedni post napisano o 15:10 ----------



nie lubię gdy ktoś sugeruje mi brak gustu stąd moja reakcja proszę skupiajcie się na wykonaniu bo to jest przecież najważniejsze

---------- Dopisano o 15:12 ---------- Poprzedni post napisano o 15:11 ----------



dziękuje Gosieńko Na stronce Glazel jest cennik i kolorki, które możesz samodzielnie komponować mogę Ci przesłać Pw jak chcesz ze stronką Co do kolorków to jest taki problem, że nie są one oznaczone w paletce żadnym numerkiem, może gdzieś mam maila jak je zamawiałam to wtedy Ci prześlę

---------- Dopisano o 15:13 ---------- Poprzedni post napisano o 15:12 ----------



dziękuje

---------- Dopisano o 15:14 ---------- Poprzedni post napisano o 15:13 ----------



dziękuje Basieńko I to jest najważniejsze dla mnie, że Ci się usta podobają!!

---------- Dopisano o 15:18 ---------- Poprzedni post napisano o 15:14 ----------



dziękuje Mam swoje zdanie i wiem, że to co robię jest kontrowersyjne ale to tak samo jest w modzie i stąd też czerpie inspirację, nie chcę być kolejną tylko poprawną wizażystką ale coś wnoszącą. Może się to nie podobać, ale nie dostałam jeszcze opinii pomijając Twoją, że źle dobieram kolory i intensywność, wręcz przeciwnie. Szanuje Cie bardzo i nadal pozostaniemy w dobrych kontaktach Co do tego, że niektóre kolory mogą mi nie pasować zgadzam się, ale np Wy piszecie, że źle wyglądam a osoby widzące mnie na żywo zarówno znajomi jak i nieznajomi komplementują mnie dlatego wszystko może być winą oświetlenia, zdjęć, nie należy wyciągać pochopnych wniosków
nie napisałam nigdzie, że nie masz gustu
a w makijażu nie tylko wykonanie się liczy ale także dobór kolorów i cała reszta.
__________________




sweetpinky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-27, 13:45   #19
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: Bardzo prosty a jednak efektowny :)

Cytat:
Napisane przez sweetpinky Pokaż wiadomość
nie napisałam nigdzie, że nie masz gustu
a w makijażu nie tylko wykonanie się liczy ale także dobór kolorów i cała reszta.
Zdaje sobie z tego sprawę Dziękuje Słitku
Lubię eksperymentować z makijażem i czasem wychodzi lepiej a czasem gorzej jak każdej z nas Nik0mu nie wmawiam i nie rozkazuję, że tak jak ja robie jest najlepiej! Mam duże poczucie humoru i pewność siebie dlatego nie urażają mnie Wasze opinie Dzięki Wam wiele się nauczyłam
__________________
Mówcie do mnie Moniś

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html

Edytowane przez Monikonsa89
Czas edycji: 2011-02-27 o 13:49
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-27, 15:18   #20
agnesss25
Zadomowienie
 
Avatar agnesss25
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Madryt
Wiadomości: 1 123
Dot.: Bardzo prosty a jednak efektowny :)

Monis kochana mnie tym razem tez sie nie podoba...wiesz że lubie twoje makijaze i wiem ze ty lubisz takie kontrowersyjne połaczenia kolorystyczne, ale tobie takie kolorki nie pasuja...bardzo mdło to wyglada...moze jak mowisz wina swiatła, i troche te kolory pozmienialo lub wyostrzyło..no ale my to tak widzimymam nadzieje ze sie nie pogniewasz, jestes bardzo dobra w tym co robisz , ale czasem nawet tym najlepszym cos moze nie wyjsc, takze sie nie przejmuj
__________________
Aga bloguje www.agnesss25.blogspot.co m

blog o tematyce makijazowej, pazurkowej , kosmetykowej...itp.Zapras zam!!!
agnesss25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-28, 11:10   #21
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Bardzo prosty a jednak efektowny :)

Ty wiesz, że ja gryzienia się zawsze się będę czepiała ale tutaj trochę bym Cię obroniła, bo widzę zamysł, górna powieka miała iść w parze z ustami (które mimo wszystko na zdjęciu wyglają na zbyt ciepłe), a dolna z polikami, które wpadają w pomarańcz.

wykonanie perfekcyjne, cieniowanie zachwycające i tu chyb a niegdy nie będę mogła wyjść z podziwu

połączenie mocno razi, ale ja myślę, że wiedziałaś, że to wzbudzi kontrowersje
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-28, 17:55   #22
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: Bardzo prosty a jednak efektowny :)

Cytat:
Napisane przez agnesss25 Pokaż wiadomość
Monis kochana mnie tym razem tez sie nie podoba...wiesz że lubie twoje makijaze i wiem ze ty lubisz takie kontrowersyjne połaczenia kolorystyczne, ale tobie takie kolorki nie pasuja...bardzo mdło to wyglada...moze jak mowisz wina swiatła, i troche te kolory pozmienialo lub wyostrzyło..no ale my to tak widzimymam nadzieje ze sie nie pogniewasz, jestes bardzo dobra w tym co robisz , ale czasem nawet tym najlepszym cos moze nie wyjsc, takze sie nie przejmuj
Aguś kochanie dziękuje za Twoją opinię Rozumiem i napisałam wyżej, że każdej z nas raz coś wychodzi a raz nie bardzo ale, że lubię ryzyko to nie przejmuje się tym a traktuje jako dobrą zabawę chcę tylko by pamiętano, że wiem, które kolory są ciepłe a które chłodne i potrafię dobierać odcień różu i pomadki do koloru cieni ah jak mi się podobasz w nowej fryzurce !

---------- Dopisano o 17:55 ---------- Poprzedni post napisano o 17:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
Ty wiesz, że ja gryzienia się zawsze się będę czepiała ale tutaj trochę bym Cię obroniła, bo widzę zamysł, górna powieka miała iść w parze z ustami (które mimo wszystko na zdjęciu wyglają na zbyt ciepłe), a dolna z polikami, które wpadają w pomarańcz.

wykonanie perfekcyjne, cieniowanie zachwycające i tu chyb a niegdy nie będę mogła wyjść z podziwu

połączenie mocno razi, ale ja myślę, że wiedziałaś, że to wzbudzi kontrowersje
kochana alleluja!! jedyna co mnie tutaj dobrze zrozumiała i widzę, że mnie naprawdę dobrze znasz!! Dziękuje Ci z całego serducha! Wycałuje Cie za wszystkie czasy kochana moja
__________________
Mówcie do mnie Moniś

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-28, 18:10   #23
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Bardzo prosty a jednak efektowny :)

Cytat:
Napisane przez Monikonsa89 Pokaż wiadomość
kochana alleluja!! jedyna co mnie tutaj dobrze zrozumiała i widzę, że mnie naprawdę dobrze znasz!! Dziękuje Ci z całego serducha! Wycałuje Cie za wszystkie czasy kochana moja
a powiem Ci Moniś, że jak zobaczyłam miniaturkę to było
ale potem już lepiej jak otworzyłam
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-28, 20:05   #24
fiolkowa krolewna
Zakorzenienie
 
Avatar fiolkowa krolewna
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 774
Dot.: Bardzo prosty a jednak efektowny :)

Faktycznie efektowny ładny a kolczyki jakie fajne
__________________
Pamiętaj - Daj sobie czas. Efekty zawsze się pojawią.

MOTIVATION
fiolkowa krolewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-04, 21:30   #25
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: Bardzo prosty a jednak efektowny :)

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
a powiem Ci Moniś, że jak zobaczyłam miniaturkę to było
ale potem już lepiej jak otworzyłam
to się ciesze kochana Ale to naprawdę świetne uczucie, kiedy się wie, że ktoś naprawdę zdążył nas poznać i domyśla się naszych zamiarów Jesteś świetna!

---------- Dopisano o 21:30 ---------- Poprzedni post napisano o 21:29 ----------

Cytat:
Napisane przez fiolkowa krolewna Pokaż wiadomość
Faktycznie efektowny ładny a kolczyki jakie fajne
dziękuje kochana Na Ciebie zawsze można liczyć! A kolczyki to moje małe cudeńka
__________________
Mówcie do mnie Moniś

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 23:47   #26
agata_1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 7
Dot.: Bardzo prosty a jednak efektowny :)

Proponuje tylko zgolić wąsik i będzie super
agata_1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:30.