gdzie można wywalić stare zniszczone ciuchy?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-25, 21:43   #1
indygo
Rozeznanie
 
Avatar indygo
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 575
Unhappy

gdzie można wywalić stare zniszczone ciuchy??


jeśli któraś wie, proszę, PROSZĘ PIĘKNIE, powiedzcie, co zrobić z reklamówami starych ciuchów. robiłyśmy dzisiaj z mamą porządki w domowej graciarni i jest tego MASAKRYCZNA ilość - część ciuchów jest w niezłym stanie, więc pójdą do kontenerów PCK, ale dużo jest takich, które naprawdę są zniszczone i stare. spalić nie można...
mieszkamy w domu, wyrzucenie do kubła odpada, chyba, że gdzieś w popiół się powciska, ale potem to wyląduje na śmietniku i będzie mnie gryzło sumienie..

co my mamy z tym zrobić??? pomóżcie, mamy korytarz zasypany szmatami!!
__________________
Staram się być szczęśliwa. Jak dotąd, idzie mi naprawdę dobrze!
indygo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-25, 21:53   #2
mirynka
Wtajemniczenie
 
Avatar mirynka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 2 605
Dot.: gdzie można wywalić stare zniszczone ciuchy??

ale dlaczego nie mozesz wyrzycic do kosza, i dlaczego bedzie cie sumienie gryzlo ?? skoro sa zniszczone to tylko je wyrzucic a co innego mozna zrobic??
__________________
watek kosmetyki


https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post16332141


Miłość nie polega na wzajemnym wpatrywaniu się w siebie, ale wspólnym patrzeniu w tym samym kierunku.
/Antoine de Saint-Exupéry/
mirynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-25, 21:58   #3
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: gdzie można wywalić stare zniszczone ciuchy??

Jeśli tego jest za dużo - przypuszczam, że chodzi głównie o to, aby nie ponosić kosztów za wywózkę /dodatkowych..?/ śmieci, i że dlatego nie chcesz wyrzucić do kubła. No to nie masz innego wyjścia jak popakować w torby, worki - i po tajniacku wywieźć gdzieś nocą na jakieś osiedle i wrzucić na bezczela do kontenerów.

Innego wyjścia nie widzę - nie zdematerializują się same .
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-25, 22:13   #4
indygo
Rozeznanie
 
Avatar indygo
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 575
Dot.: gdzie można wywalić stare zniszczone ciuchy??

Cytat:
Napisane przez mirynka Pokaż wiadomość
ale dlaczego nie mozesz wyrzycic do kosza, i dlaczego bedzie cie sumienie gryzlo ?? skoro sa zniszczone to tylko je wyrzucic a co innego mozna zrobic??
wiesz, skoro makulaturę się zbiera, to może ktoś coś robi z takimi ciuchami..? obiło mi się o uszy, że są ludzie, którzy takie szmaty tną i robią z nich kołdry, ale nie znam szczegółów, ani tym bardziej nie wiem, gdzie ich szukać

aeterna - chyba faktycznie tak zrobię..
__________________
Staram się być szczęśliwa. Jak dotąd, idzie mi naprawdę dobrze!
indygo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-25, 22:16   #5
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: gdzie można wywalić stare zniszczone ciuchy??

Cytat:
Napisane przez indygo Pokaż wiadomość
wiesz, skoro makulaturę się zbiera, to może ktoś coś robi z takimi ciuchami..? obiło mi się o uszy, że są ludzie, którzy takie szmaty tną i robią z nich kołdry, ale nie znam szczegółów, ani tym bardziej nie wiem, gdzie ich szukać
Zapakuj w plastikowe wory i zostaw obok śmietnika - na pewno komuś się przydadzą .
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-25, 22:18   #6
izabella1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Czasami Londyn,czasami Hiszpania-aktualnie Lidzbark Warmiński.
Wiadomości: 33
Dot.: gdzie można wywalić stare zniszczone ciuchy??

Sluchaj,ja robie inaczej:
U mnie na osiedlu czesto w nocy kreca sie w okolicy smietnika jacys bezdomni czy po prostu biedni ludzie i jak mam jakies zuzyte,ale w miare niezlym stanie ubrania czy buty,to po prostu klade worek/karton z rzeczami w okolicy smietnika.Zawsze ktos wezmie.
Nie wyobrazacie sobie dziewczyny(szczegolnie mlodsze roczniki)Jak czasem biedni potrafia byc ludzie!
Trzymajcie sie_Iza
izabella1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-25, 22:23   #7
indygo
Rozeznanie
 
Avatar indygo
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 575
Dot.: gdzie można wywalić stare zniszczone ciuchy??

Cytat:
Napisane przez izabella1991 Pokaż wiadomość
jak mam jakies zuzyte,ale w miare niezlym stanie ubrania czy buty,to po prostu klade worek/karton z rzeczami w okolicy smietnika.Zawsze ktos wezmie.
Nie wyobrazacie sobie dziewczyny(szczegolnie mlodsze roczniki)Jak czasem biedni potrafia byc ludzie!
wyobrażam sobie, ale to są w większości naprawdę zniszczone rzeczy, po prostu mi głupio.. choć chyba masz rację - dla nich to może być naprawdę cenne jednak, w końcu nie ma dziur [tylko "oczka" albo popuszczane na szwach]... wiesz, po prostu u nas takiego śmietnika nie ma, ale poproszę mojego faceta, on mieszka na osiedlu

dzięki!
__________________
Staram się być szczęśliwa. Jak dotąd, idzie mi naprawdę dobrze!
indygo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-26, 11:33   #8
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: gdzie można wywalić stare zniszczone ciuchy??

Nie wiem, na czym w końcu polega wg Ciebie zniszczenie. Zniszczony kojarzy mi się z czymś w strzępach; co to się w palcach rozsypuje . Jeśli to problem lecącego oczka, to może nie warto wrzucać do śmieci tylko faktycznie postawić obok pojemników.

Jeśli o mnie chodzi, to zawsze ciuchy czy stare buty wystawiałam w siatkach koło kontenerów. Zniszczone (te o których wiadomo było, że się nikomu już nie przydadzą) wyrzucałam.
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-26, 11:51   #9
maartucha
Zadomowienie
 
Avatar maartucha
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 590
GG do maartucha
Dot.: gdzie można wywalić stare zniszczone ciuchy??

Hmm np. u mnie na osiedlu stoi taki kontener, ale jesli takiego nie macie to mysle ze po prostu usta gdzies kolo smietnika, zaraz zima wiec bezdomni napewno szybko wezma...
__________________


" . . D
zisaj uwierzyłam, że do szczęścia
Mi wystarczy bym przy Tobie była . . . "
(19.05.2006)

[luksjaa]104680[/luksjaa]
maartucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-26, 11:53   #10
Ally83
Zakorzenienie
 
Avatar Ally83
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Ldn
Wiadomości: 4 529
Dot.: gdzie można wywalić stare zniszczone ciuchy??

Cytat:
Napisane przez indygo Pokaż wiadomość
jeśli któraś wie, proszę, PROSZĘ PIĘKNIE, powiedzcie, co zrobić z reklamówami starych ciuchów. robiłyśmy dzisiaj z mamą porządki w domowej graciarni i jest tego MASAKRYCZNA ilość - część ciuchów jest w niezłym stanie, więc pójdą do kontenerów PCK, ale dużo jest takich, które naprawdę są zniszczone i stare. spalić nie można...
mieszkamy w domu, wyrzucenie do kubła odpada, chyba, że gdzieś w popiół się powciska, ale potem to wyląduje na śmietniku i będzie mnie gryzło sumienie..

co my mamy z tym zrobić??? pomóżcie, mamy korytarz zasypany szmatami!!
A czy wiecie, jak to jest teraz z rzeczami z tych kontenerów - co z nimi robią? Bo kiedyś to oni mielili te ubrania czy coś takiego , nawet pamiętam w Zetce jak Weiss dzwonił do PCK w tej sprawie i okazało się to prawdą.
Ally83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-26, 12:08   #11
agness86
Zakorzenienie
 
Avatar agness86
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: daleko
Wiadomości: 7 787
Dot.: gdzie można wywalić stare zniszczone ciuchy??

Cytat:
Napisane przez Ally83 Pokaż wiadomość
A czy wiecie, jak to jest teraz z rzeczami z tych kontenerów - co z nimi robią? Bo kiedyś to oni mielili te ubrania czy coś takiego , nawet pamiętam w Zetce jak Weiss dzwonił do PCK w tej sprawie i okazało się to prawdą.
Ja gdzieś czytałam, że też do lumpeksów trafiają

U nas sąsiedzi często wystawiają wieczorem ubrania w reklamówkach przy wejściu do klatki. Rano już ich nie ma
My natomiast stare ubrania wywozimy na wieś, tam babcia pali je w piecu, a te lepsze oddaje jednej biednej wielodzietnej rodzinie
agness86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-26, 12:21   #12
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: gdzie można wywalić stare zniszczone ciuchy??

Cytat:
Napisane przez Aeterna Pokaż wiadomość
Jeśli tego jest za dużo - przypuszczam, że chodzi głównie o to, aby nie ponosić kosztów za wywózkę /dodatkowych..?/ śmieci, i że dlatego nie chcesz wyrzucić do kubła. No to nie masz innego wyjścia jak popakować w torby, worki - i po tajniacku wywieźć gdzieś nocą na jakieś osiedle i wrzucić na bezczela do kontenerów.

Innego wyjścia nie widzę - nie zdematerializują się same .
super a ja potem musze placic za czyjes smieci :-/

spalic lub poprostu zaplacic za wywóz .

proponuje zadzwonic do urzedu zajmujacego sie wywozem smieci ,nie wiem jak to sie fachowo nazywa i zapytac co z tym zrobic.

wrzucic wszytsko do kontenerów zbierajacych ciuchy takie niby PCK ,oni albo to wykorzystaja albo wezma na szmaty np. do podlogi.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-26, 12:44   #13
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: gdzie można wywalić stare zniszczone ciuchy??

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
super a ja potem musze placic za czyjes smieci :-/

spalic lub poprostu zaplacic za wywóz .

proponuje zadzwonic do urzedu zajmujacego sie wywozem smieci ,nie wiem jak to sie fachowo nazywa i zapytac co z tym zrobic.

wrzucic wszytsko do kontenerów zbierajacych ciuchy takie niby PCK ,oni albo to wykorzystaja albo wezma na szmaty np. do podlogi.
Bardzo dobrze wiem, jak zachwycają się tajniackimi wizytami tych, którzy, hm, oszczędzają na wywożeniu odpadów ci mieszkający w blokach. (To szczególnie śmiesznie wygląda, gdy koleś podjeżdża późnym wieczorkiem wypasioną furą i wywleka z bagażnika swoje równie wypasione wory. Taki oszczędniś ze złotą papierośnicą ).

Nie popieram takiego postępowania, ale też nie mam złudzeń, że ktoś, kto - najwidoczniej..? Być może..? - wywozi śmieci na dziko (inaczej nie byłoby problemów z pozbyciem się ich) postanowi za to zapłacić, więc podarowałam sobie wystukiwanie prawd oczywistych .
edit: pomijam już (nie użyłam w końcu kursywy), że pisałam ironicznie.
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-26, 12:53   #14
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: gdzie można wywalić stare zniszczone ciuchy??

Ja swoje już zużyte rzeczy daje do worka i wrzucam do kontenera PCK.Też o tym słyszałam,że nie wszystkie ciuchy trafiają do ludzi,którzy je potrzebują,ale do lumpeksów A te,które do noszenia się nienadają wogóle,zawieszam koło kontenera,bo nie raz widzialam jak jakiś biedny człowiek grzebał w śmietniku.
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-26, 13:03   #15
taszkin
Zakorzenienie
 
Avatar taszkin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Podbeskidzie/BB
Wiadomości: 4 758
Dot.: gdzie można wywalić stare zniszczone ciuchy??

Nawet sobie nie wyobrazałam jak szybko takie rzeczy znikają, gdy się je postawi koło śmietnika. Wiedziałam, ze znikają, ale nie, że tak szybko... Robiliśmy kiedyś babci porządki, mieszka na osiedlu kamienic. Postawiliśmy reklamówki (bo nie było miejsca w środku) ze starymi pudełkami po lekarstwach, papierami, szmatkami itp. Po 10 minutach babcia przypomniała sobie, że chyba wyrzuciła receptę. Pobiegliśmy - nie było nic, a śmietniki pełne jak były. Ludzie tylko czekają, aż się coś zostawi, podejrzewam, że ubrania wezmą jeszcze szybciej. Przykre.
Potem zostawiliśmy stare buty. Nie byly bardzo zniszczone, miały slady noszenia, wymagały kilku napraw. Zniknęły równie szybko.
Nie wahaj się, jesli wiesz, ze komuś moze się to na coś przydać (niekoniecznie na ubranie) to zostaw.
taszkin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-26, 13:27   #16
mirynka
Wtajemniczenie
 
Avatar mirynka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 2 605
Dot.: gdzie można wywalić stare zniszczone ciuchy??

Ja nie popieram waszej propozycji wyrzucneia na dziko, po cichaczu, skoro indygo nie chce poniesc kosztow zwiazanych z dodatkowymi smieciami to dlaczego inni maja placic za jej smieci, sama napisla ze jest tego bardzo duzo, ona sobie kubla nie zapelni a innym tak co z tego ze macie na mysli duzy osiedlowy kontener, za wywoz tych smieci takze sie placi.
__________________
watek kosmetyki


https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post16332141


Miłość nie polega na wzajemnym wpatrywaniu się w siebie, ale wspólnym patrzeniu w tym samym kierunku.
/Antoine de Saint-Exupéry/
mirynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-26, 13:37   #17
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: gdzie można wywalić stare zniszczone ciuchy??

popieram postawienie obok smietnika,u mnie tez to szybko znika .
ja takze wrzucam stare ciuchy ktorych nie oddam do pck czy znajomym i znikaja szybko,zima idzie bezdomnym przyda sie wszytsko.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-26, 13:58   #18
Little_Shee
Zadomowienie
 
Avatar Little_Shee
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Bxl
Wiadomości: 1 980
Dot.: gdzie można wywalić stare zniszczone ciuchy??

Teraz zbliża się zimowa pora i schroniska dla zwierzat napewno chętnie przygarną te ubrania do wyściełania bud i boksów zwierzakom. Ja mam tak zamiar zrobić z moimi ciuchami.
__________________
Little


moj emigrancki blog

my world
Little_Shee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-26, 14:07   #19
taszkin
Zakorzenienie
 
Avatar taszkin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Podbeskidzie/BB
Wiadomości: 4 758
Dot.: gdzie można wywalić stare zniszczone ciuchy??

Cytat:
Napisane przez Little_Shee Pokaż wiadomość
Teraz zbliża się zimowa pora i schroniska dla zwierzat napewno chętnie przygarną te ubrania do wyściełania bud i boksów zwierzakom. Ja mam tak zamiar zrobić z moimi ciuchami.
dobry pomysł
taszkin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-26, 17:03   #20
indygo
Rozeznanie
 
Avatar indygo
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 575
Dot.: gdzie można wywalić stare zniszczone ciuchy??

oo, little_shee, widzisz, ja bym np. na coś takiego nie wpadła!
my już zrobiłyśmy "główną segregację" i na pewno te po prostu stare, niezniszczone, ale "wiekowe" [niektóre są naprawdę STARE! to są czasem ciuchy po moich pradziadkach!], te, w których od dawna nikt nie chodzi, pójdą do kubłów PCK
lekko zniszczone, już postanowione, postawimy w miejscu, skąd biorą je [na osiedlu mojego TŻ] bezdomni

a te zupełnie do niczego.. może właśnie schroniska, zobaczymy

dzięki za pomoc w każdym razie!

aha - naprawdę nie chodziło mi o wykombinowanie czegoś "na czarno", zastanawiałam się po prostu, czy - jak napisałam - skoro się przerabia stare książki, gazety, zeszyty, nie ma możliwości przerobienia [właśnie np. przemielenia na kołdry] starych szmat.

buźki! dzięki!
__________________
Staram się być szczęśliwa. Jak dotąd, idzie mi naprawdę dobrze!
indygo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-26, 18:04   #21
kariera85
Wtajemniczenie
 
Avatar kariera85
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tam i z powrotem..
Wiadomości: 2 156
GG do kariera85
Dot.: gdzie można wywalić stare zniszczone ciuchy??

to mnie zaciekawilas-jak wygladaja te ubrania po pradziadkach??
__________________
Małgoszova Entertainment presents:
overcoming imperfections
Episode I: Killing the ogre
Starring: Cudowna Dieta Mniej Żreć
kariera85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-26, 18:23   #22
Kizia Mizia19
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Heaven :)
Wiadomości: 1 215
Dot.: gdzie można wywalić stare zniszczone ciuchy??

Cytat:
Napisane przez agness86 Pokaż wiadomość
Ja gdzieś czytałam, że też do lumpeksów trafiają

U nas sąsiedzi często wystawiają wieczorem ubrania w reklamówkach przy wejściu do klatki. Rano już ich nie ma
My natomiast stare ubrania wywozimy na wieś, tam babcia pali je w piecu, a te lepsze oddaje jednej biednej wielodzietnej rodzinie
ja robie podobnie ale nei do konca, wywoze na wies do babci czy do cioci, ona ma duzo dzieci ktore juz majo dzieci itp itd i latają w moich starych ciuszkach i sie cieszą
__________________
Kizia mizia 24 powinno być
Kizia Mizia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-26, 19:39   #23
indygo
Rozeznanie
 
Avatar indygo
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 575
Dot.: gdzie można wywalić stare zniszczone ciuchy??

Cytat:
Napisane przez kariera85 Pokaż wiadomość
to mnie zaciekawilas-jak wygladaja te ubrania po pradziadkach??
albo grube, sztywne, albo z takich sztucznych, gładkich, nieprzyjemnych tkanin; wielkie męskie marynarki, bluzki z dzianiny... niby vintage, ale tylko niektóre sukienki sobie wybrałam. żeby je przeszyć na poszewki na poduszki zresztą
__________________
Staram się być szczęśliwa. Jak dotąd, idzie mi naprawdę dobrze!
indygo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-26, 22:18   #24
wskazówka
Zakorzenienie
 
Avatar wskazówka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: gdzie można wywalić stare zniszczone ciuchy??

Cytat:
Napisane przez indygo Pokaż wiadomość
albo grube, sztywne, albo z takich sztucznych, gładkich, nieprzyjemnych tkanin; wielkie męskie marynarki, bluzki z dzianiny... niby vintage, ale tylko niektóre sukienki sobie wybrałam. żeby je przeszyć na poszewki na poduszki zresztą
taaak ja mieszkam z dziadkiem (86 l) i on chodzi w takim sztywnym czymś, co nie idzie nawet do pralki dobrze włożyć ale jego zdaniem te są najlepsze
u nas stare ubrania (nawet te trochę czy trochę bardziej zużyte) oddajemy do "caritasu". Jak były teraz nawałnice w naszej okolicy czy powodzie ludziom rzeczy "powypływały" z domu, więc dla nich jakaś dziurka czy sprany kolor, rozciągnięta tkanina albo niemodny fason to nie jest problem. Ludzie biorą nawet takie rzeczy, nie chodzą w tym np. do sklepu, tylko po prostu do remontowania, wiadomo farba, cement itp. niszczy rzeczy więc po co jakieś ładne zakładać, właśnie takie zniszczone się zakłada (ja też takie mam czasami jakiś malowanie w domu czy coś wypada ).
wskazówka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:21.