Kosmetyki Essence - część XIII - Strona 123 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-20, 15:43   #3661
smieszka250
Zakorzenienie
 
Avatar smieszka250
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 711
GG do smieszka250
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez oh! Pokaż wiadomość
A ja kupiłam Make up to match bo moja skóra wkońcu się zlitowała i krycia mi nie potrzeba. Pomalowałam się i
Świetna konsystencja, daje uczucie nawilżenia i ma świetne matowe wykończenie. I bez pudru już siedzi na mojej twarzy pare godzin i nic się z nim nie dzieje.
Mam nadzieje że nie będzie zapychał.
A jak z kolorem?
__________________


P U L L
Y O U R S E L F
T O G E T H E R
smieszka250 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 16:04   #3662
_Roksi
Zadomowienie
 
Avatar _Roksi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 122
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Mam pytanie, czy cienie Stay All Day są jeszcze dostępne? Bo wiem, że były na wyprzedaży po 3,99, ale nie udało mi się ich dorwać i zastanawiam się, czy są jeszcze do kupienia (nawet po normalnej cenie).
_Roksi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 16:10   #3663
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez oh! Pokaż wiadomość
A ja kupiłam Make up to match bo moja skóra wkońcu się zlitowała i krycia mi nie potrzeba. Pomalowałam się i
Świetna konsystencja, daje uczucie nawilżenia i ma świetne matowe wykończenie. I bez pudru już siedzi na mojej twarzy pare godzin i nic się z nim nie dzieje.
Mam nadzieje że nie będzie zapychał.
Kusisz. To będzie chyba następny podkład jaki kupię. Jak poużywasz trochę, to daj znać, czy zapycha
Cytat:
Napisane przez _Roksi Pokaż wiadomość
Mam pytanie, czy cienie Stay All Day są jeszcze dostępne? Bo wiem, że były na wyprzedaży po 3,99, ale nie udało mi się ich dorwać i zastanawiam się, czy są jeszcze do kupienia (nawet po normalnej cenie).
Są. SAD zostały przeniesione do 2 szafy, podobnie jak błyszczyki SWM. Dlatego drogerie, w których szafa jest tylko jedna (w tym TE i SP, w których przeceniono produkty na 3,99) wyprzedawały te kosmetyki.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 16:33   #3664
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Mi się z tej nowej limitki spodobały oba różo-balsamy i może jedna kredka.

U mnie z wykańczaniem kosmetyków też średnio, ale jakiś czas temu udało mi się wykończyć mój pierwszy róż. Teraz już 2 cienie "dobijam". Najbardziej to mi chyba tusze i pudry schodzą - mam tylko po jednym więc pewnie dlatego.
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 16:41   #3665
Make_up_Mouse
Zadomowienie
 
Avatar Make_up_Mouse
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 691
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Visez Pokaż wiadomość
Ale to wszystko idzie chyba z jednego źródła? To co na granicy rozpakowują to co idzie do polszy czy od razu produkują bez folii na zasadzie "dla trzeciego świata nie będziemy marnować materiału"
Wydaje mi się, ze to dystrybutor na konkretny rynek, w tym wypadku nasz polski, odpowiada za formę opakowania produktu - no chyba, ze mają osobne fabryki, w których produkowane są kosmetyki na rynek amerykański i europejski... Nie wiem sama.
Tusze w blistrach z USA, z osobną zakrętką i możliwoscią podejrzenia szczoty przez przezroczyste opakowanie z plastiku to dla mnie opcja idealna - widać, co się bierze, wiadomo, ze świeze i nieotwierane... W tej jednej kwestii przyznaję, ze Amerykanie nas przerastają
Make_up_Mouse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 18:01   #3666
201607111050
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 904
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez smieszka250 Pokaż wiadomość
A jak z kolorem?
Ja mam 10. Jest bardzo jasny, do mojej skóry się dopasował świetnie. Na skórze jest niewidoczny, zreszta on nie kryje, tylko ujednolica lekko skórę. To raczej krem tonujący niż podkład
201607111050 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 18:19   #3667
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Visez Pokaż wiadomość
Dziewczyny a tak z innej beczki: nadążacie zużywać te kosmetyki? Bo z każdej limitki kilka rzeczy, tu róż, tam rozświetlacz/cień i kosmetyczka pęka w szwach Ja muszę sobie zrobić odwyk bo serio jestem przerażona ilością tego wszystkiego :P
Ja jestem na odwyku Essenceowym. Mam zakaz kupowania a więklszośc limitowanych produktów, które kiedyś zakupiłam znalazły się w moim projekcie denko i powoli się z nimi próbuję uporać. Puki co zużyłam już mniej więcej połowę (widać już sporo denka) różu RtP ale od jesieni z nim walczę

Byłam wczoraj w Firlicie na Długiej i niestety po różu z MM pozostało tylko wspomnienie. Zmacałam tester i stwierdziłam, że jak go nie dostanę to płakać nie będę bo bardzo mi przypomina róż z CaC i Gosh. Dużo bardziej bym wolała róż Catrice Nymphelia.

Dzisiaj natomiast zrobiłam nalot na Naturę w Bochni i co odkryłam? Dokładkę CC - stand jest uzupełniony w 100% i wygląda na dziewiczy
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-20, 18:23   #3668
_Lovely_
Raczkowanie
 
Avatar _Lovely_
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Łódź i okolice :)
Wiadomości: 259
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Visez Pokaż wiadomość
Co do macania... Wiem że w USA i UK chyba też każdy kosmetyk jest oddzielnie zapakowany: tusze zafoliowane, nawet kredki do oczu w opakowaniu uniemożliwiającym "pomacanie" https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net...34497624_n.jpg
Dlaczego te same kosmetyki w Polsce nie posiadają już takiego zabezpieczenia
Ostatnio w naturze jakaś małolata otworzyła liner w żelu, dziobnęła paznokciem, po czym wzięła do koszyka ale niezaczęte opakowanie! Mimo że te które sprawdzała sama pierwsza zaczęła;/

Sądzę, że na niektóre osoby nawet dodatkowe opakowanie nie zadziała i i tak zmacają. Niestety byłam tego świadkiem wczoraj. Kobitka 30-40 lat otworzyła zafoliowany lakier typu flakes (gdzie dokładnie wszystko widać co znajduje się w środku!), pomalowała sobie paznokieć, stwierdziła, że beznadziejne, zapakowała prowizorycznie (bo już folia ochronna była podarta) z powrotem i wyszła ze sklepu. A najlepsze, że lakiery te były na stoisku tuż przy kasie i panie kasjerki NIC nie powiedziały, nawet nie zauważyły w tym nic złego :/


Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
Dzisiaj natomiast zrobiłam nalot na Naturę w Bochni i co odkryłam? Dokładkę CC - stand jest uzupełniony w 100% i wygląda na dziewiczy
Ja też dziś byłam w Naturze, ale znalazłam puste miejsce po standzie. Były tam tylko ulotki o nowościach. Mam nadzieję, że już szykują miejsce na MM.

Edytowane przez _Lovely_
Czas edycji: 2012-04-20 o 18:28
_Lovely_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 18:27   #3669
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Visez Pokaż wiadomość
Ja nie lubię jak mi się tusz kończy, chociaż to jest tak że jak kosmetyku nie lubimy to ciągnie się jak koszmar, a jak jakiś ulubiony to chwila i nie ma W zeszłym tyg wymęczyłam do końca tusz maybelline cat eyes (okropny był) i kupiłam ukochany false lash effect Nie mogłam się doczekać. Problemem są u mnie preparaty do włosów z termoochroną, mam 5-6 z czego 3 nie nadają się do użytku a są prawie całe i nie wyobrażam sobie ich zużyć
O ja też nienawidzę jak mi się tusz kończy. Jak jest dobry i się kończy to jeszcze pół biedy bo nawet z takiego przyschniętego można jeszcze coś wykrzesać ale jak jest dziadostwo to już ręce i nogi opadają i zazwyczaj po kilku wykończeniowych użyciach ląduje w koszu.

Cytat:
Napisane przez Visez Pokaż wiadomość
Może sprzedawca nie zaznaczył że to litrowe opakowanie
Albo, że cena dotyczy pięciu opakowań

Cytat:
Napisane przez NioseWamPicie Pokaż wiadomość
mam jeszcze lepszą - z Ebaya.
http://www.ebay.pl/itm/ESSENCE-CIRCU...#ht_500wt_1413

ktoś z Polski sprzedaje perfumy z Circusa za ...ponad 170 zł 55 dolców.
Cóż za perełeczka Nic tylko pozazdrościć inwencji twórczej
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 18:40   #3670
kamelka33
Zadomowienie
 
Avatar kamelka33
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 759
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Kobietki, ale się dzisiaj wkurzyłam udałam się do Natury w celu kupienia top coatu, wybrałam essencowy sealing top coat, podeszłam do szafy, wzięłam buteleczkę, zapłaciłam i wyszłam z drogerii, czekając na dworcu na pociąg odkręciłam top tak z ciekawości, żeby sprawdzić zapach, konsystencję i... na ściankach buteleczki pod zakrętką widać było taką bryłkę zaschnętego kosmetyku, jakby top ściekał po szyjce butelki i zaschnął wygląda, jakby był używany... sądzicie, że to zasługa macantów? Chciałam podejść z nim i go wymienić, zwłaszcza, że wzięłam paragon, ale uciekłby mi pociąg, więc zrezygnowałam. Konsystencja jest płynna, więc chyba nie jest jakiś stary, ale i tak mnie to denerwuje, że kupuję kosmetyk, który wygląda jak tester:/

Edytowane przez kamelka33
Czas edycji: 2012-04-20 o 18:41
kamelka33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 18:48   #3671
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez kamelka33 Pokaż wiadomość
Kna ściankach buteleczki pod zakrętką widać było taką bryłkę zaschnętego kosmetyku, jakby top ściekał po szyjce butelki i zaschnął wygląda, jakby był używany... sądzicie, że to zasługa macantów?

Ciekawe po co ktoś testuje top.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-20, 19:00   #3672
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez _Lovely_ Pokaż wiadomość
Ja też dziś byłam w Naturze, ale znalazłam puste miejsce po standzie. Były tam tylko ulotki o nowościach. Mam nadzieję, że już szykują miejsce na MM.

Dobrze by było gdyby się szykowali pod MM bo wtedy może bym się skusiła na róż. A najlepiej jakby MM weszło do Natur razem z Cariceową Nymphelią to bym sobie porównała róże i wybrała ładniejszy
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 20:01   #3673
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez kamelka33 Pokaż wiadomość
Kobietki, czy możecie powiedzieć, który top coat z essence jest dla Was najlepszy? Potrzebuję pilnie czegoś, dzięki czemu nie będę mieć w końcu poodbijanych wzorków na paznokciach w tym celu udałam się do Natury, ale w szafach essence jest tego tyle, że padłam, nie wiem, który wybrać, może coś podpowiecie?
Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
gel look
Na początku się nie lubiłam, bo bąblował i ciągle się odciskał. Poleżał kilka tygodni i teraz sobie nie wyobrażam bez niego mazać!
sie zgadzam tylko staram sie smarowac nim pazurki na drugi dzien, bo kiedys (malowalam po jakiejs godzinie chyba) nie moglam go wyszuszyc (ale tak mialam tylko z jednym kolorem)

Cytat:
Napisane przez anibiaa Pokaż wiadomość
A ja dziś przeżywam kolejną miłość, odgrzaną jak mielony z obiadu, bo trochę zapomnianą: All about cupcake - jaka ładna, przypomniałam sobie po raz kolejny, dlaczego ją tak lubię.
Ożywia jak żadna inna pomadka, którą posiadam

Co do linera - jest trwały z I<3 Style, a

Kredki LL już nie ma jasnej, była Almost Famous, ale wycofali - mogę wymienić lub za symbolicznego piątaka odstąpić jeśli się na nią "napalisz" po swatch'ach macana trochę, ale zużycie minimalne - testowe.
ja sie pisze (zapraszam do mojego watku)

Cytat:
Napisane przez _Roksi Pokaż wiadomość
Mam pytanie, czy cienie Stay All Day są jeszcze dostępne? Bo wiem, że były na wyprzedaży po 3,99, ale nie udało mi się ich dorwać i zastanawiam się, czy są jeszcze do kupienia (nawet po normalnej cenie).
sa dostepne (ja mam srebrny do oddania)
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 20:23   #3674
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

U mnie też swieżutka dostawa i CC i całej reszty, były dwa rozświetlacze nawet, jeden chapnęłam. I w końcu znalazłam nowy kolor c&g c'est la wie, Em u siebie pisała że koszmarek a ja jak zobaczyłam u koleżanki na paznokciach to się zakochałam

zastanawiałam się nad rozświetlającą bazę, jest ktoś kto używa i może coś o nim powiedzieć?
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 20:28   #3675
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Nie zmieniłam zdania, według mnie ten kolor na paznokciach wygląda źle.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 20:32   #3676
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Dawno nic nie pisałam, choć podczytuje regularnie, ale dziś postanowiłam napisać. Otóż jestem zachwycona lakierem z nude glam w kolorze cafe ole. Zwykle paznokcie maluje raz w tygodniu ale ostatnio jakoś nie miałam czasu i lakier został mi na paznokciach przez 2 tygodnie i... trzyma się ładnie. Starły się jedynie końcówki, ale odprysków żadnych nie ma uwielbiam go, choć podchodziłam do niego raczej sceptycznie na początku
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 20:42   #3677
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez minthema Pokaż wiadomość
U mnie też swieżutka dostawa i CC i całej reszty, były dwa rozświetlacze nawet, jeden chapnęłam. I w końcu znalazłam nowy kolor c&g c'est la wie, Em u siebie pisała że koszmarek a ja jak zobaczyłam u koleżanki na paznokciach to się zakochałam

zastanawiałam się nad rozświetlającą bazę, jest ktoś kto używa i może coś o nim powiedzieć?
ja go uwielbiam i maluje tylko jedna (za to dosc gruba warstwe) i wyglada slicznie i nosi sie (z gel lookiem) jakis tydzien

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Nie zmieniłam zdania, według mnie ten kolor na paznokciach wygląda źle.
widac to kwestia gustu (o ktorych sie nie dyskutuje) i karnacji...na mojej sniadej cerze wyglada swietnie nawet ulubiony 76 zdradzam coraz czesciej z 93 wlasnie
natomiast moim odkryciem jest 41 very berry, ktory z niepozornej buteleczki przelany na paznokcie wyglada swietnie
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 20:46   #3678
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Dawno nic nie pisałam, choć podczytuje regularnie, ale dziś postanowiłam napisać. Otóż jestem zachwycona lakierem z nude glam w kolorze cafe ole. Zwykle paznokcie maluje raz w tygodniu ale ostatnio jakoś nie miałam czasu i lakier został mi na paznokciach przez 2 tygodnie i... trzyma się ładnie. Starły się jedynie końcówki, ale odprysków żadnych nie ma uwielbiam go, choć podchodziłam do niego raczej sceptycznie na początku
OMG Jak ja bym znalazła lakier, który by u mnie tyle wytrzymał to bym zapłaciła za niego nawet 2000zł a jakby to był lakier Essence to bym natychmiast poleciała we wszystkie miejsca, gdzie w okolicy mają Essence i wykupiła cały zapas
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 21:04   #3679
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Nie zmieniłam zdania, według mnie ten kolor na paznokciach wygląda źle.
mi się na żywo bardzo podoba ale to już pewnie kwestia gustu i karnacji
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-20, 21:17   #3680
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
OMG Jak ja bym znalazła lakier, który by u mnie tyle wytrzymał to bym zapłaciła za niego nawet 2000zł a jakby to był lakier Essence to bym natychmiast poleciała we wszystkie miejsca, gdzie w okolicy mają Essence i wykupiła cały zapas
Potwierdzam Rzeczywiście Cafe Ole jest baaaardzo trwały. Ja go zmyłam po 10 dniach, bo mi się znudził. A wyglądał idealnie. Nic nie odprysło, nic się nie starło. Jakbym malowała kilka godzin temu Sama byłam w szoku. A nie dawałam żadnego topa, utwardzacza itp. Jak znajdziecie u siebie, bierzcie bez zastanowienia Z tej nudnej serii mam jeszcze Iced Latte i też jestem zadowolona. Bardzo!

Ciekawostka na dziś: cisnęłam dziś 40 minut w jedną stronę z buta do Natury po lakier z nowej limitki My Secret i pędzelek Catrice - na nim mi zależało najbardziej. Szłam, szłam i... nie kupiłam Wzięłam tylko lakier
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 21:24   #3681
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Potwierdzam Rzeczywiście Cafe Ole jest baaaardzo trwały. Ja go zmyłam po 10 dniach, bo mi się znudził. A wyglądał idealnie. Nic nie odprysło, nic się nie starło. Jakbym malowała kilka godzin temu Sama byłam w szoku. A nie dawałam żadnego topa, utwardzacza itp. Jak znajdziecie u siebie, bierzcie bez zastanowienia Z tej nudnej serii mam jeszcze Iced Latte i też jestem zadowolona. Bardzo!

Ciekawostka na dziś: cisnęłam dziś 40 minut w jedną stronę z buta do Natury po lakier z nowej limitki My Secret i pędzelek Catrice - na nim mi zależało najbardziej. Szłam, szłam i... nie kupiłam Wzięłam tylko lakier
Prezesie... Nie chwaliłaś sie. Niedobra kobieto
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 21:24   #3682
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

A ja mam dziś urodziny!!
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 21:37   #3683
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
A ja mam dziś urodziny!!
No to
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 21:44   #3684
Jelly Bean
Raczkowanie
 
Avatar Jelly Bean
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 436
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
A ja mam dziś urodziny!!
Sto lat! Albo ambitnie 'sto lec', jak to za dzieciaka się życzyło
Powodzenia w nowej pracy i przepicia pierwszej wypłaty - chyba, że już po, to przepraszam
__________________

Jelly Bean jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 21:45   #3685
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
A ja mam dziś urodziny!!
Wszystkeigo najessencowniejszego z okazji 18 () urodzin!
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 21:45   #3686
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
A ja mam dziś urodziny!!
Także tego... Najlepszego!:pijemy :


Śniegowa, właśnie się chwalę Zrobiłam Wam fotkę, ale wyszedł niebieski a nie zielony W każdym bądź razie wzięłam ten najciemniejszy - taka szmaragdowa zieleń drobinkowa
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 21:53   #3687
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
A ja mam dziś urodziny!!
najlepszego udanych essencowych zdobyczy
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 22:23   #3688
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
OMG Jak ja bym znalazła lakier, który by u mnie tyle wytrzymał to bym zapłaciła za niego nawet 2000zł a jakby to był lakier Essence to bym natychmiast poleciała we wszystkie miejsca, gdzie w okolicy mają Essence i wykupiła cały zapas
To jutro czeka Cię wycieczka do N.
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-21, 01:05   #3689
mortish
Zakorzenienie
 
Avatar mortish
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 6 113
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Łodzianki, dzisiaj (a właściwie to już wczoraj) trafiłam na świeżutki stand MM w Douglasie w Porcie. Wszystko piękne, nowe i przede wszystkim niemacane
Rozdziewiczyłam go i wzięłam róż oraz jeden cień (ten z pobłyskiem zieleni - nie wiem który to numer, bo naklejono na informacji naklejkę ). Wcześniej miałam już lakier srebrny i cień 03, więc cieszę się że udało mi się dostać róż
__________________

bloguję i ja
olalicious.blogspot.com - nowy wpis
mortish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-21, 02:14   #3690
karottkaa
Raczkowanie
 
Avatar karottkaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 206
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez summerisgone Pokaż wiadomość
A wracając do essence i MM to wrzuciłam na bloga przykładowe makijaże 02 i 03. Zaczynam znów kochać essence po dłuższej przerwie.
Super to wygląda!

Cytat:
Napisane przez Visez Pokaż wiadomość
Ostatnio w naturze jakaś małolata otworzyła liner w żelu, dziobnęła paznokciem, po czym wzięła do koszyka ale niezaczęte opakowanie! Mimo że te które sprawdzała sama pierwsza zaczęła;/
To już jest totalna bezczelność. Nie rozumiem tego i nawet się nie staram


Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Chyba złamałabym wszelkie konwencje międzynarodowe dotyczące praw człowieka gdybym taką delikwentkę dorwała


Cytat:
Napisane przez NioseWamPicie Pokaż wiadomość
to jest to! baza danych macantek!
Jak ty by nam życie ułatwiło!
__________________
http://charlottes-wonderland.blogspot.com/ - zapraszam na mój blog kosmetyczny
karottkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:22.