mentalny blok przed pierwszym razem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-22, 14:56   #1
walentynka1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1

mentalny blok przed pierwszym razem


Hej!
Mam taki problem. Chcemy z partnerem uprawiać seks, on jest bardzo doświadczony, a ja jestem dziewicą. Próbowaliśmy już dwa razy, jednak obydwa zakończyły się niepowodzeniem z mojej winy. Z początku gdy próbował we mnie wejść wszystko było ok (brak bloku), jednak ta czynność mu się nie do końca udawała, co mnie poniekąd zniechęcało. Następnie gdy proponował zmianę pozycji, np na pieska, następował kompletny blok i nie mogłam nic zrobić i mówiłam, że to nie ma sensu i żebyśmy dali sobie spokój. Również, gdy zaczynamy to robić, nie jestem do końca podniecona, a właściwie to nawet nie za bardzo, chyba wynika to ze stresu.
Nie wiem jak sobie z tym wszystkim poradzić. Już nie wiem co mam robić. Te nieudane próby źle na nas wpływają. Pomimo faktu, że mój partner mnie zapewnia, że nic się nie stało i spróbujemy ponownie, to po każdej z tych nieudanych prób następnego dnia jest taka gęsta atmosfera i żadne nie wie co ma powiedzieć...
Proszę pomóżcie!
walentynka1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-22, 17:50   #2
letik
Zadomowienie
 
Avatar letik
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Oczko górnego śląska:)
Wiadomości: 1 182
Dot.: mentalny blok przed pierwszym razem

Moze powinniscie miec nieco dluzsza gre wstepna? moze jakies zele intymne a nawet jakieś winko dla Ciebie
__________________
Będę walczyć tak długo, aż pewnego dnia powiem skromnie - wszystko czego chciałam, dzisiaj już należy do mnie !
letik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-22, 22:50   #3
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: mentalny blok przed pierwszym razem

Na pieska jako pierwszy raz? Nie polecam...

Po prostu w trakcie całej akcji oddychaj sobie spokojnie, niech to wszystko dzieje się powoli, romantycznie, poczuj jego bliskość, pomyśl o tym co Was łączy, że to co zaraz zrobicie będzie jeszcze cudowniejsze, odpręż się całkowicie

Edytowane przez chwast
Czas edycji: 2012-04-22 o 22:51
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 08:06   #4
rnm
Wtajemniczenie
 
Avatar rnm
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 020
Dot.: mentalny blok przed pierwszym razem

Cytat:
Napisane przez walentynka1234 Pokaż wiadomość
Hej!
Mam taki problem. Chcemy z partnerem uprawiać seks, on jest bardzo doświadczony, a ja jestem dziewicą. Próbowaliśmy już dwa razy, jednak obydwa zakończyły się niepowodzeniem z mojej winy. Z początku gdy próbował we mnie wejść wszystko było ok (brak bloku), jednak ta czynność mu się nie do końca udawała, co mnie poniekąd zniechęcało. Następnie gdy proponował zmianę pozycji, np na pieska, następował kompletny blok i nie mogłam nic zrobić i mówiłam, że to nie ma sensu i żebyśmy dali sobie spokój. Również, gdy zaczynamy to robić, nie jestem do końca podniecona, a właściwie to nawet nie za bardzo, chyba wynika to ze stresu.
Nie wiem jak sobie z tym wszystkim poradzić. Już nie wiem co mam robić. Te nieudane próby źle na nas wpływają. Pomimo faktu, że mój partner mnie zapewnia, że nic się nie stało i spróbujemy ponownie, to po każdej z tych nieudanych prób następnego dnia jest taka gęsta atmosfera i żadne nie wie co ma powiedzieć...
Proszę pomóżcie!
ile masz lat? czy czujesz się w ogole gotowa na seks?

i co to znaczy "doswiadczony partner"? w sensie taki, ktory mial juz kilka kobiet? ilosc wcale nie musi isc w parze z doswiadczeniem
__________________
...jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z tobą skontaktować


rnm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 12:45   #5
annaKot
Raczkowanie
 
Avatar annaKot
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wawa - Solec
Wiadomości: 173
Dot.: mentalny blok przed pierwszym razem

Jestes spieta i niepewna. Na sex przyjdzie czas wraz z ochotą. Widocznie twoje ciało nie jest gotowe na twojego obecnego partnera. Może blokujesz sie podświadomie? Warto czasem sluchac "siebie" Pomyśl nad tym
annaKot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:38.