Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-10, 10:53   #2821
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
wlasnie wlasnie - podobno w srodowisku olejowym i jesli sie odpowiednio przechowuje, powinno byc "bezpiecznie". ale troszke zalatywac samoopalaczem na skorze bedzie... poza tym smarnelam sie raz w dm-ie i byl spoko. mysle, ze bedzie podobny do lavery

Effa, a co do kremu z nagietkiem, ten co byl podany, to to nie to - tzn opakowanie tak, ale sklad chyba baaaardzo stary. aktualny jest tutaj: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...lekarskim.html
gdzies na szarym koncu troche silikonu, ale mozna mu to wybaczyc sprobowalabym na twoim miejscu tez krem do rak alverde z serii anti-age - pieknie pachnie jak cala seria i jest fajny do codziennego uzytku
a ktory to to krem? bo cos nie widze go na stronce
zaryzykuje chyba z tym samoopalaczem, zapewne nie bedzie drogi wiec w razie czego nie bedzie szkoda.
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 10:57   #2822
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
No ba!

Aniu a który szampon najbardziej przedłużył Ci świeżość włosów?
U mnie lavera i chyba wrócę do niej.
fajny był pomidorek yesa i kuomaye - ale wiem, wiem, u Ciebie siara
Phenome do przetłuszczających się (chyba przeciwłupieżowy on jest - miałam próbke od agi) był super pod tym względem w połączeniu z odżywką phenome, rebalance phenome też sobie świetnie radzi. No i madre labs do normalnych po dwukrotnym użyciu dawał baaaardzo interesujące wyniki, ale konkretnie wypowiem się jak go poużywam dłużej (stoi w kolejeczce).
Dobrze tez sobie radził les argiles z glinkami i argile provence z zieloną glinką.

Lavere musze w końcu kiedyś wypróbwać!
Mam tez w pudełeczku avalon organics z cytrynką - pokładam w nim duuuże nadzieje! I to własnie on pójdzie na pierwszy ogień z zapasów

---------- Dopisano o 11:57 ---------- Poprzedni post napisano o 11:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Wypróbowałam nowy tusz:
http://www.iherb.com/Physician-s-For...oz-7-5-g/41436
No niestety przełomu nie będzie, skład piękny, ale efekt delikatnie mówiąc naturalny, czyli marny.... Musiałam się nagimastykować szczoteczką, ale szału nie ma. Nadaje się idelanie do "make-up no make-up"
Pewnie wyjdzie na to, że hauschkowy najbardziej pogrubia. Żeby jeszcze trwalszy był.......
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 11:01   #2823
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
fajny był pomidorek yesa i kuomaye - ale wiem, wiem, u Ciebie siara
Phenome do przetłuszczających się (chyba przeciwłupieżowy on jest - miałam próbke od agi) był super pod tym względem w połączeniu z odżywką phenome, rebalance phenome też sobie świetnie radzi. No i madre labs do normalnych po dwukrotnym użyciu dawał baaaardzo interesujące wyniki, ale konkretnie wypowiem się jak go poużywam dłużej (stoi w kolejeczce).
Dobrze tez sobie radził les argiles z glinkami i argile provence z zieloną glinką.

Lavere musze w końcu kiedyś wypróbwać!
Mam tez w pudełeczku avalon organics z cytrynką - pokładam w nim duuuże nadzieje! I to własnie on pójdzie na pierwszy ogień z zapasów

---------- Dopisano o 11:57 ---------- Poprzedni post napisano o 11:53 ----------


Pewnie wyjdzie na to, że hauschkowy najbardziej pogrubia. Żeby jeszcze trwalszy był.......
Pomidorek niet.Kuomaye dostanie jeszcze szansę.
Phenome dużo dla mnie lepszy aa niż do przetłuszczających się.
Jezu,bo jeszcze otworzę odżywkę rebalance
Mam próbkę któregoś z glinkami to też wypróbuję i zobaczę czy kupić sprawdzoną lavere czy któryś z glinkami
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 11:05   #2824
123sciri
Rozeznanie
 
Avatar 123sciri
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 714
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
No ba!

Aniu a który szampon najbardziej przedłużył Ci świeżość włosów?
U mnie lavera i chyba wrócę do niej.
a która lavera?
__________________
"All I've done is run fast. I don't see why people should make much fuss about that."
- Fanny Blankers-Koen

03/13-20 cm - 06/13-24cm, 07/23- 26cm.....50cm
zapuszczanie
123sciri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 11:08   #2825
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
a ktory to to krem? bo cos nie widze go na stronce
zaryzykuje chyba z tym samoopalaczem, zapewne nie bedzie drogi wiec w razie czego nie bedzie szkoda.
cholercia, on byl chyba limitowany... a szkoda zapomnialam ci powiedziec o oliwce do kapieli dla bobasow:
http://www.dm.de/cms/servlet/segment...d_babyoel.html
tzn mozna ja do mycia uzyc, do pielegnacji, dolac do wody... kupilam sobie miniaturke i kupie pelne opakowanie, jak bede znow w dm - fajniusia jest i przyjemnie pachnie!
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 11:15   #2826
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez 123sciri Pokaż wiadomość
a która lavera?
Cytrynowa.Znacznie przedłużyła mi świeżość włosów-jak żaden dotąd szampon.

Ciekawa jestem jak się on sprawuję u Wachlarzyka,bo też go kupiła.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 11:19   #2827
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
cholercia, on byl chyba limitowany... a szkoda zapomnialam ci powiedziec o oliwce do kapieli dla bobasow:
http://www.dm.de/cms/servlet/segment...d_babyoel.html
tzn mozna ja do mycia uzyc, do pielegnacji, dolac do wody... kupilam sobie miniaturke i kupie pelne opakowanie, jak bede znow w dm - fajniusia jest i przyjemnie pachnie!
no wlasnie tak tez myslalam
Musze dzis pochwalic serum z macznicy wraz z bio detoxem. Moze nie jest w gruncie rzeczy taki zly Twarz wyglada bardzo ladnie i tylko lekko sie siweci taki ma zdrowy glow

Edytowane przez effa_j
Czas edycji: 2012-05-10 o 11:21
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-10, 11:32   #2828
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
no wlasnie tak tez myslalam
Musze dzis pochwalic serum z macznicy wraz z bio detoxem. Moze nie jest w gruncie rzeczy taki zly Twarz wyglada bardzo ladnie i tylko lekko sie siweci taki ma zdrowy glow
a widzisz, moze cos jeszcze z tej macznicy bedzie ja bardzo lubie to serum, bardziej nawet niz filtr JMO nie widzialam az takiego dzialania punktowego, ale jako serum na cala twarz pieknie wygladzilo i slady po niespodziankach po kilku dniach byly wybledzone konkretnie! nie liczylam na takie cos, po prostu po paru dniach stwierdzilam, ze mam ladna gebe aha! stosowalam raczej na noc, bo na dzien to lubie krem alvy za mat, jaki daje...
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 11:34   #2829
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Cytrynowa.Znacznie przedłużyła mi świeżość włosów-jak żaden dotąd szampon.

Ciekawa jestem jak się on sprawuję u Wachlarzyka,bo też go kupiła.
Ja miałam różaną laverę, ale chyba skuszę się na cytrynową, latem może być niezastąpiona Kuomaye mi niestety lekko podpadł (pomimo rewelacyjnego działania), bo wczytałam się w skład i okazało się, że jest na bazie ALS.... Więc chyba wolałabym coś bez.
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 11:40   #2830
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
a widzisz, moze cos jeszcze z tej macznicy bedzie ja bardzo lubie to serum, bardziej nawet niz filtr JMO nie widzialam az takiego dzialania punktowego, ale jako serum na cala twarz pieknie wygladzilo i slady po niespodziankach po kilku dniach byly wybledzone konkretnie! nie liczylam na takie cos, po prostu po paru dniach stwierdzilam, ze mam ladna gebe aha! stosowalam raczej na noc, bo na dzien to lubie krem alvy za mat, jaki daje...
A wiesz, ja od wczoraj uzywam serum z witC i mącznicą znaczy sie na razie użyłam raz , ale juz sobie obiecałam, że jeśli będa efekty to sobie sam ekstrakt z mącznicy kupie i do czegos domieszam ekstrakt tani jak barszcz! A gdyby robił porzadek z przebarwieniami to byłoby bosko
Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Ja miałam różaną laverę, ale chyba skuszę się na cytrynową, latem może być niezastąpiona Kuomaye mi niestety lekko podpadł (pomimo rewelacyjnego działania), bo wczytałam się w skład i okazało się, że jest na bazie ALS.... Więc chyba wolałabym coś bez.
a widzisz - ja kilka razy pisałam, że on na als, bo nie wszyscy tolerują. Myślałam, że wiesz.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 11:41   #2831
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
Effa nie polecam tego tuszu na rzęsach wyglada ładnie ale rozmazuje się i trudno go zmyć . Jeśli lubisz beżowo brązowe satynowe cienie to bardzo ładnie wyglądają te , płyn dwufazowy do demakijażu też bardzo polecam . No i koniecznie krem nagietkowy do rąk dr Schellera
Gdybym czytała posty o kosmetykach kolorowych, to bym napisała, że bardzo podobają mi się te cienie. Ale przecież nie potrzebuję kolorówki, więc ciii....

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Jak to nic nie robi??? KOSZTUJE
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-10, 11:44   #2832
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Ja miałam różaną laverę, ale chyba skuszę się na cytrynową, latem może być niezastąpiona Kuomaye mi niestety lekko podpadł (pomimo rewelacyjnego działania), bo wczytałam się w skład i okazało się, że jest na bazie ALS.... Więc chyba wolałabym coś bez.
Ja bardzo chcę wypróbować lavere jabłko,ale się cykam czy przedłuży mi świeżość tak samo jak cytryna
Pewnie niezaryzykuję i kupię cytrynę.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 11:46   #2833
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Przestańcie o tym szamponie cytrynowym, bo pójde do żółtego cesarza
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 11:48   #2834
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Przestańcie o tym szamponie cytrynowym, bo pójde do żółtego cesarza
Ło matko!To masz na wyciągnięcie ręki lavere i jeszcze nie kupiłaś...świat się kończy

Idz kup!Testuj i jak Ci nie podpasuję to się wymienimy

Nic nie tracisz
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 11:54   #2835
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Ło matko!To masz na wyciągnięcie ręki lavere i jeszcze nie kupiłaś...świat się kończy

Idz kup!Testuj i jak Ci nie podpasuję to się wymienimy

Nic nie tracisz
Nie pomagasz
Wiesz jak to jest - pod latarnią najciemniej a zresztą jak cos mam pod ręką to już nie jest takie pociągające napewno wiesz jak to jest
Mam w domu próbkę lavery pomarańczowej - jutro użyję i zobaczę, czy mnie ich szampony kręcą w razie czego w przyszłym tygodniu może sobie kupię
No i widzisz co narobiłaś!
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 12:03   #2836
iivii
Raczkowanie
 
Avatar iivii
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 496
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Za mój pęknięty i wylany Kuomaye do włosów przetłuszczających się sklep Organic Blossom zwrócił mi pieniążki. Szkoda tylko, że szamoponu nie mam tzn. mam o jeden mniej

Powiedzcie jeszcze jak Pat&Rub wysyła paczki. Pierwszy raz tam zamawiałam. Zamówienie złożyłam 5.05 i cały czas wisi jako opłacone. Jak wyślą to zmienią status na wysłane i wygenerują maila? Coś długo to trwa... Czy może do nich zadzwonić?
iivii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 12:05   #2837
Mariposa3
Raczkowanie
 
Avatar Mariposa3
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 278
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cześć
Ostatnio nikt nie zareagował na moją wiadomość, szkoda... Ale może tym razem bardziej Was zainteresuje to, co napiszę, bo zaopatrzyłam się w lotion Babydream, jako nowość. Jestem ciekawa jak się spisze. Przetestowałam też szampon Kuomaye do włosów blond, ale musiałam nałożyć odżywkę, bo włosy były takie jakieś inne.. bałam się, że będzie kłopot z rozczesaniem.
Dziś umyłam buźkę w żelu do twarzy lavery chyba z nagietkiem i posmarowałam kremem lavery dla dzieci. Kiedyś krem był za ciężki, ale chciałam jakiejś drobnej odmiany, bo codziennie myję twarz mydełkiem Tuli i smaruję kremem chyba Venus morelowym.
Złożyłam zamówienie w mydlarni i jestem ciekawa jak się będą sprawować nowe mydełka i balsam.
Poza tym powoli kończą mi się odżywki, więc szykuję się do zamówienia
Pozdrawiam

Edytowane przez Mariposa3
Czas edycji: 2012-05-10 o 12:06
Mariposa3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 12:05   #2838
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Krem do rąk mnie kusi, bo szukam czegoś dobrego i w miarę taniego, a Alterra już mi się znudziła (choć na nią nie narzekam). Zerknęłam na zdjęcie ze składem i złapałam się na tym, że łatwiej mi czytać skład wg INCI niż polskie tłumaczenie
Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
No ja mam tak samo:/ chociaż na składach aż tak się nie znam... ale już mam wdrukowane na twardo, jak dobry skład wygląda a jak zły
Ja też tak mam, po polskiemu nie rozumiem, dobrze, że jest google

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Ja od siebie dodam, że mnie ich produkty do pielęgnacji włosów nie powaliły - są dobre, są fajne, ale nie oczekuj szału nie wiadomo jakiego. Nie twierdzę, że są kiepskie - wręcz przeciwnie, są dobre i napewno warto kupić, bo za takie pieniądze nic lepszego wśród szamponów, odżywek i masek raczej nie znajdziesz sympatycznie bardzo sie je uzywa.
Ale kręce..... ale wiesz co mam na mysli?
Nie jest takie złe Alverde do włosów, myślę, że to dobre produkty w przystępnej cenie, aczkolwiek muszę się zgodzić z tym, że przy większych problemach z włosami lub do zadań specjalnych się nie nadają, podtrzymają kondycję włosow, jaką zastaną, może ciut poprawią, ale większego szału nie robią. I fakt faktem, są przyjemne. Na jeden zestawik odżywka+szampon+kuracja można się skusić

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
wlasnie wlasnie - podobno w srodowisku olejowym i jesli sie odpowiednio przechowuje, powinno byc "bezpiecznie". ale troszke zalatywac samoopalaczem na skorze bedzie... poza tym smarnelam sie raz w dm-ie i byl spoko. mysle, ze bedzie podobny do lavery



Bylam dziś znowu w Rossie przypadkiem, jest masełko Alterry i nie uwierzycie, NIE SKUSIŁAM SIĘ Jestem z siebie taka dumna, przeszłam, zerknęłam na skład i po prostu bez większych zupełnie emocji odstawiłam je na półkę Czekam na promo
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 12:11   #2839
iivii
Raczkowanie
 
Avatar iivii
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 496
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Bylam dziś znowu w Rossie przypadkiem, jest masełko Alterry i nie uwierzycie, NIE SKUSIŁAM SIĘ Jestem z siebie taka dumna, przeszłam, zerknęłam na skład i po prostu bez większych zupełnie emocji odstawiłam je na półkę Czekam na promo
Mi po niuchnięciu go przeszła ochota na zakup i czar prysł...
iivii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-10, 12:11   #2840
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez iivii Pokaż wiadomość
Za mój pęknięty i wylany Kuomaye do włosów przetłuszczających się sklep Organic Blossom zwrócił mi pieniążki. Szkoda tylko, że szamoponu nie mam tzn. mam o jeden mniej

Powiedzcie jeszcze jak Pat&Rub wysyła paczki. Pierwszy raz tam zamawiałam. Zamówienie złożyłam 5.05 i cały czas wisi jako opłacone. Jak wyślą to zmienią status na wysłane i wygenerują maila? Coś długo to trwa... Czy może do nich zadzwonić?
O rany!Pewnie,że dzwoń.Dawno powinnaś zamówienie już mieć.Ja mam zawsze paczki na drugi dzień po wysyłce.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 12:13   #2841
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
cholercia, on byl chyba limitowany... a szkoda zapomnialam ci powiedziec o oliwce do kapieli dla bobasow:
http://www.dm.de/cms/servlet/segment...d_babyoel.html
tzn mozna ja do mycia uzyc, do pielegnacji, dolac do wody... kupilam sobie miniaturke i kupie pelne opakowanie, jak bede znow w dm - fajniusia jest i przyjemnie pachnie!
Oj tak oliwka super i do różnych zastosowań

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Pewnie wyjdzie na to, że hauschkowy najbardziej pogrubia. Żeby jeszcze trwalszy był.......
Pod względem pogrubiania tusz dr.Hauschka bezkonkurencyjny. Najbliżej do efektu hauschkowego ma mascara Living Nature. Przynajmniej trwałość LN lepsza.

Wiem, że obiecałam zdjęcia. Będą obiecuję
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 12:17   #2842
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez iivii Pokaż wiadomość
Powiedzcie jeszcze jak Pat&Rub wysyła paczki. Pierwszy raz tam zamawiałam. Zamówienie złożyłam 5.05 i cały czas wisi jako opłacone. Jak wyślą to zmienią status na wysłane i wygenerują maila? Coś długo to trwa... Czy może do nich zadzwonić?
Ja zamawiałam 6.05 i płaciłam on-line, czyli wpłatę mieli od razu i dopiero wczoraj wysłali kurierem ok. 15.30, bo dzwoniłam. Jakieś pół godziny później przyszedł też mail.
Dzisiaj się modle żeby paczka przyszła. Jakim kurierem dostarczają ?
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 12:23   #2843
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez Mariposa3 Pokaż wiadomość
Cześć
Ostatnio nikt nie zareagował na moją wiadomość, szkoda... Ale może tym razem bardziej Was zainteresuje to, co napiszę, bo zaopatrzyłam się w lotion Babydream, jako nowość. Jestem ciekawa jak się spisze. Przetestowałam też szampon Kuomaye do włosów blond, ale musiałam nałożyć odżywkę, bo włosy były takie jakieś inne.. bałam się, że będzie kłopot z rozczesaniem.
Dziś umyłam buźkę w żelu do twarzy lavery chyba z nagietkiem i posmarowałam kremem lavery dla dzieci. Kiedyś krem był za ciężki, ale chciałam jakiejś drobnej odmiany, bo codziennie myję twarz mydełkiem Tuli i smaruję kremem chyba Venus morelowym.
Złożyłam zamówienie w mydlarni i jestem ciekawa jak się będą sprawować nowe mydełka i balsam.
Poza tym powoli kończą mi się odżywki, więc szykuję się do zamówienia
Pozdrawiam
Oj, wybacz, ze Twoja wypowiedź zostala tak brzydko potraktowana, ale sprawdź jeszcze dokładnie, może coś przeoczyłaś niechcący A jaką masz cerę i włosy?
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 12:24   #2844
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
Evitka, masełka Alverde można pod względem konsystencji porównać chyba do maseł Ziai (przynajmniej do oliwkowego, znaczy dawno nie miałam nienaturalnych kosmetyków i nie wiem czy dobrze pamiętam) czyli jak clochek napisała taki bardzo treściwy balsam, nie jest tak masełkowe jak np nowe Alterry. nie wiem jak masełka AA, ale Alverde gorąco polecam. na allegro są jeszcze mandarynkowe, które było edycją limitowaną - uwielbiam ten zapach, podoba mi się prawie tak bardzo jak balsam pomarańczowy JMO
.
dziękujęza opinie - kusząco-właśnie oliwkowe ziai tak lubiłam. Ja się może źle wyraziłam-"maślane" to nie chodziło mi że twarde jak czyste shea lub łaciate z lodówy, ale o rozsmarowywanie i efekt na skórze.
Ja właśnie lubię jak zostaje taka miła poświata, film na skórze-nie lepki, tylko właśnie...no maślany jakby

Już się prawie zdecydowałam na to mango AA, ale sobie w aptece otworzyłam i jakoś mnie zapach nie powalił....

I teraz chybe wezmę na all avlerdziaki i teraz tak-waham się między macadamią, tą mandarynką i tym z kakao i werbeną-znacie je może i możecie coś o zapachu powiedzieć?

Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
mieszanka zapachów jest faktycznie specyficzna, ale ja mój mózg rozbija go na czynniki pierwsze i ja czuję po prostu wosk pszczeli ( który uwielbiam) i rumianek ( który również uwielbiam). Myślę,że on śmierdoli głównie osobom przyzywyczajonym do syntetycznych zapachów
W ogóle jak to możliwe, że on ma tyle olejów a tak dobrze się wchłania ?
No nie wiem jak ale się wchłania.Ja tam bym nie miała nic przeciwko jak by nawet tłustszy był

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
z alverde to sporo jest ciekawych rzeczy ja uwielbiam maselka, kremowy zel pod prysznic papaja-rokitnik, balsam do ciala z mango, ampulki z kiwi, serum pod oczy z czyms tam (ta sama seria z zoltymi nakretkami). do zanieczyszczonej cery podobno fluid do twarzy jest fajny. co tam jeszcze maja... aaa! z kolorowki maja fajne rzeczy mam cienie wypiekane i prasowane, zel do brwi... podoba mi sie tez bardzo "pisak" do usuwania skorek z paznokci... z tuszem sie srednio dogadalam, a baza pod cienie niestety nie wyrabia na moich powiekach. no... pewnie zapomnialam polowy fajowych rzeczy z alverde, ale ojjj maja sporo tego

a ja mialam spiruline na gebie... i potem na dekolcie i ramionach. potem plywalam w zielonej wodzie... jejku, jaka piekna zielen!!! a teraz nie wiem, czy to efekt spiruliny czy godzinnego biegania za pilka na trawce, ale mam taka milusia skore
chwilke sie tylko martwilam, ze ta zielen mi sie nie zmyje... bo piekna jest wprawdzie, ale malo twarzowa! no ale udalo sie bez problemu smrod mnie nie zwalil z nog... ale mojego malza juz tak
dziękuję za opinie alverdowe

mojego też aromacik powalił

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Rozumiem, że z zamówieniem trzeba się wstrzymać, póki karta nie przyjdzie????
wiesz co, niby tak, ale w niektórych aptekach dają od ręki te karty, tak jak te mamy i maleństwa-spróbuj jak jest u ciebie
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Jak to nic nie robi??? KOSZTUJE

Z alverde pianka do włosów jest boska
Poza tym Cloche Ci napisała hity
Ja od siebie dodam, że mnie ich produkty do pielęgnacji włosów nie powaliły - są dobre, są fajne, ale nie oczekuj szału nie wiadomo jakiego. Nie twierdzę, że są kiepskie - wręcz przeciwnie, są dobre i napewno warto kupić, bo za takie pieniądze nic lepszego wśród szamponów, odżywek i masek raczej nie znajdziesz sympatycznie bardzo sie je uzywa.
Ale kręce..... ale wiesz co mam na mysli?
Grażynka - swięta racja! Dwufazowy płyn do demakijazu bardzo lubię
A może ja po prostu mam wygórowane wymagania.......
!
pewno że wiem, dzięks
Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Pomidorek niet.Kuomaye dostanie jeszcze szansę.
a jednak ci kuomaye nie podpasił?
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 12:29   #2845
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
a ktory to to krem? bo cos nie widze go na stronce
zaryzykuje chyba z tym samoopalaczem, zapewne nie bedzie drogi wiec w razie czego nie bedzie szkoda.
Effa krem do rąk https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...lekarskim.html
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 12:31   #2846
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez iivii Pokaż wiadomość
Za mój pęknięty i wylany Kuomaye do włosów przetłuszczających się sklep Organic Blossom zwrócił mi pieniążki. Szkoda tylko, że szamoponu nie mam tzn. mam o jeden mniej

Powiedzcie jeszcze jak Pat&Rub wysyła paczki. Pierwszy raz tam zamawiałam. Zamówienie złożyłam 5.05 i cały czas wisi jako opłacone. Jak wyślą to zmienią status na wysłane i wygenerują maila? Coś długo to trwa... Czy może do nich zadzwonić?
dzwoń
Cytat:
Napisane przez Mariposa3 Pokaż wiadomość
Cześć
Ostatnio nikt nie zareagował na moją wiadomość, szkoda... Ale może tym razem bardziej Was zainteresuje to, co napiszę, bo zaopatrzyłam się w lotion Babydream, jako nowość. Jestem ciekawa jak się spisze. Przetestowałam też szampon Kuomaye do włosów blond, ale musiałam nałożyć odżywkę, bo włosy były takie jakieś inne.. bałam się, że będzie kłopot z rozczesaniem.
Dziś umyłam buźkę w żelu do twarzy lavery chyba z nagietkiem i posmarowałam kremem lavery dla dzieci. Kiedyś krem był za ciężki, ale chciałam jakiejś drobnej odmiany, bo codziennie myję twarz mydełkiem Tuli i smaruję kremem chyba Venus morelowym.
Złożyłam zamówienie w mydlarni i jestem ciekawa jak się będą sprawować nowe mydełka i balsam.
Poza tym powoli kończą mi się odżywki, więc szykuję się do zamówienia
Pozdrawiam
Widocznie ostatnim razem żadna z nas nie miała do polecenia produktu, o który pytałas .
Ja zawsze po szamponie nakładam odżywkę - po pierwsze bez niej nie rozczesałabym włosów, a po drugie bałabym się, że mi sie zepsują
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 12:32   #2847
Mariposa3
Raczkowanie
 
Avatar Mariposa3
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 278
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Korah- dziękuję, że Ty mnie zauważyłaś Cera wrażliwa, a typ... kiedyś była zdecydowanie mieszana, teraz po tylu miesiącach pielęgnacji naturalnej zbliżyła się do normalnej Chociaż prześladują mnie jeszcze troszkę zaskórniki na nosie. Ale i tak jest o wiele lepiej. Był moment, ze prawie ich nie było! Teraz znowu się trochę popsuło.
Włosy delikatne, niestety muszę myć codziennie, bo ani rusz.
A testowałam jeszcze szampon pomidorowy Yes to. Niestety zmienili skład, o czym na pewno wiesz co czuć choćby po zapachu- jakby bardzo intensywne perfumy. Obecnie najczęściej używam Alterry volume.
Anulka- cześć! no widzę, że avatar zmieniony, ale nadal żyrafy pewnie masz rację. Zobaczę teraz ten Babydream i masło shea z mydlarni Tuli.

Edytowane przez Mariposa3
Czas edycji: 2012-05-10 o 12:35
Mariposa3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 12:37   #2848
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez iivii Pokaż wiadomość

Powiedzcie jeszcze jak Pat&Rub wysyła paczki. Pierwszy raz tam zamawiałam. Zamówienie złożyłam 5.05 i cały czas wisi jako opłacone. Jak wyślą to zmienią status na wysłane i wygenerują maila? Coś długo to trwa... Czy może do nich zadzwonić?
ja tez mam opłacone 06,05 i cisza

Evitka masełko macadamia mogę polecić, ale moim zdaniem nie jest super tłuściochem. W ogóle balsamy i masła zarówno alverde jak i alterra wolę mieszać z jakimś olejem i dopiero nakładać.

Mydełko Stoba przetestowane.
Producent pisze na stronie że mydła zawierają głównie olej kokosowy i niestety jest bardzo odczuwalne. Niestety ponieważ ja akurat nie lubię mydeł opartych na kokosie. Mają one charakterystyczną gęstą kremową pianę i w ogóle dobrze sie pienią, ale niestety po zmyciu piany skóra jest bardzo tępa w dotyku. Wiem, że niektórym to nie przeszkadza ale ja strasznie nie lubię tego uczucia. Np mydło kokos z Tuli jest takim typkiem.
__________________
"mur nie przeszkadza, dopóki nie zaczniemy walić w niego głową"
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 12:43   #2849
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez Mariposa3 Pokaż wiadomość
Korah- dziękuję, że Ty mnie zauważyłaś Cera wrażliwa, a typ... kiedyś była zdecydowanie mieszana, teraz po tylu miesiącach pielęgnacji naturalnej zbliżyła się do normalnej Chociaż prześladują mnie jeszcze troszkę zaskórniki na nosie. Ale i tak jest o wiele lepiej. Był moment, ze prawie ich nie było! Teraz znowu się trochę popsuło.
Włosy delikatne, niestety muszę myć codziennie, bo ani rusz.
A testowałam jeszcze szampon pomidorowy Yes to. Niestety zmienili skład, o czym na pewno wiesz co czuć choćby po zapachu- jakby bardzo intensywne perfumy. Obecnie najczęściej używam Alterry volume.
Anulka- cześć! no widzę, że avatar zmieniony, ale nadal żyrafy pewnie masz rację. Zobaczę teraz ten Babydream i masło shea z mydlarni Tuli.

Jeśli masz zaskórniki otwarte i wągry to świetnie sobie z nimi dasz radę kupując gąbeczki celulozowe w rossie ( 2 sztuki w opakowaniu) lub ściereczki frotte czy muślinowe i używając z żelami i mleczkami oczyszczającymi czy też micelkami, są super i też świetnie spłukują z wnętrza porów nadmiar mleczka czy innych detergentów, jeśli na koniec będziesz nimi spłukiwać twarz Próbowałaś? Nadają się do wrażliwej cery, nie drapią, są bardzo delikatne i naprawdę widać różnicę od razu, że pory sa lepiej oczyszczone i buźka gładka. Warto
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 12:43   #2850
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
ja tez mam opłacone 06,05 i cisza
To zadzwoń. Bardzo miłe panie tam są
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:23.