Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Część V - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-17, 08:08   #1141
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

cześć dziewczynki
melduję, że ja i moje odrosty mamy się dobrze no chociaż ja nie do końca, bo wczoraj miałam mały wypadek na rowerze i strasznie bolą mnie teraz plecy w dodatku nie wytrzeźwiałam jeszcze po wczorajszym wieczorze i czuję się ooookroponie zaraz idę robić mgiełkę pod olej i dzień jest dla włosków
__________________
dbam o WŁOSY !
ostatnie farbowanie: 6.01.2012

cel jest


Nie musisz być perfekcyjna na starcie, ale musisz wystartować, żeby być perfekcyjną!
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 08:13   #1142
Kamila_Blondi
Zadomowienie
 
Avatar Kamila_Blondi
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 808
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Espoir91

---------- Dopisano o 08:13 ---------- Poprzedni post napisano o 08:12 ----------

Ja mam dziś gorszy dzień... Kusi mnie farbowanie
__________________
7.11.2011- nie farbuję i zapuszczam włosy
2.12.2011- olejuję

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=579956
Śmierć jest spokojna...Łatwa. Życie jest trudniejsze...
Kamila_Blondi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 08:18   #1143
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
cześć dziewczynki
melduję, że ja i moje odrosty mamy się dobrze no chociaż ja nie do końca, bo wczoraj miałam mały wypadek na rowerze i strasznie bolą mnie teraz plecy w dodatku nie wytrzeźwiałam jeszcze po wczorajszym wieczorze i czuję się ooookroponie zaraz idę robić mgiełkę pod olej i dzień jest dla włosków
to chyba przez to nasze gadanie o wypadkach. kuruj się

Cytat:
Napisane przez Kamila_Blondi Pokaż wiadomość

[/COLOR]Ja mam dziś gorszy dzień... Kusi mnie farbowanie
eee, słaby zawodnik z Ciebie. cienki leszcz. już teraz zaczynasz, to co będzie, jak odrosty będą na pół głowy? ode mnie msz baciki!
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 08:34   #1144
Kamila_Blondi
Zadomowienie
 
Avatar Kamila_Blondi
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 808
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
to chyba przez to nasze gadanie o wypadkach. kuruj się



eee, słaby zawodnik z Ciebie. cienki leszcz. już teraz zaczynasz, to co będzie, jak odrosty będą na pół głowy? ode mnie msz baciki!
Już są na pół głowy... 8 miesięcy niefarbowania - 11 cm odrostu... Głupio by było to zmarnować nie
__________________
7.11.2011- nie farbuję i zapuszczam włosy
2.12.2011- olejuję

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=579956
Śmierć jest spokojna...Łatwa. Życie jest trudniejsze...
Kamila_Blondi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 08:37   #1145
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Kamila_Blondi Pokaż wiadomość
Już są na pół głowy... 8 miesięcy niefarbowania - 11 cm odrostu... Głupio by było to zmarnować nie
to zetnij, będziesz miała całe swoje i problem z głowy
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 09:44   #1146
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
cześć dziewczynki
melduję, że ja i moje odrosty mamy się dobrze no chociaż ja nie do końca, bo wczoraj miałam mały wypadek na rowerze i strasznie bolą mnie teraz plecy w dodatku nie wytrzeźwiałam jeszcze po wczorajszym wieczorze i czuję się ooookroponie zaraz idę robić mgiełkę pod olej i dzień jest dla włosków
oj bidulko, jak to zrobiłaś? to teraz odpoczywaj

A ja dostałam wczoraj okres i dziś... umieram. Boli mnie brzuch a włosy żyją własnym życiem od dwóch dni próbuję je trochę dyscyplinować suszarką, ale się nie dają
Miałam się pochwalić jak szampon Alterry z kofeiną i biotyną -fajny chyba lepszy od tego z morelą i pszenicą i granatem z aloesem. Ładnie pachnie, dobrze się pieni (przy kubeczkowaniu), myje wzorowo -dziś zmyłam nim bez problemu rycynę (choć ja ogólnie mam '0' problemów ze zmywaniem olei). Nie ma sie do czego przyczepić
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 09:51   #1147
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

[QUOTE=makeupnotwar;353422 11]to chyba przez to nasze gadanie o wypadkach. kuruj się

QUOTE]
a właśnie! pisałam Wam żebyście tak o tych wypadkach nie rozmawiały

---------- Dopisano o 10:51 ---------- Poprzedni post napisano o 10:47 ----------

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
oj bidulko, jak to zrobiłaś? to teraz odpoczywaj
jakby to powiedzieć najprościej... za wysokie progi robią przy chodnikach chciałam z szocy wjechać na chodnik, zawsze mi wychodziło, do wczoraj koło mi się przekręciło i wywinęłam orła.

Dziewczyny robiłyście zamówienie za ZSK?? bo próbuję dodać do koszyka i nie chce mi wejść, ciągle wyskakuje, że koszyk mam pusty wtf??
__________________
dbam o WŁOSY !
ostatnie farbowanie: 6.01.2012

cel jest


Nie musisz być perfekcyjna na starcie, ale musisz wystartować, żeby być perfekcyjną!
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-17, 10:02   #1148
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość

Dziewczyny robiłyście zamówienie za ZSK?? bo próbuję dodać do koszyka i nie chce mi wejść, ciągle wyskakuje, że koszyk mam pusty wtf??
Wiem, ze ZSK mialo robic urlop, moze to z tym zwiazane?

---------- Dopisano o 11:02 ---------- Poprzedni post napisano o 10:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Kamila_Blondi Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 08:13 ---------- Poprzedni post napisano o 08:12 ----------

Ja mam dziś gorszy dzień... Kusi mnie farbowanie
No co Ty Kusi Cie posiadanie zniszczonych, porozdwajanych wlosow, w kosmicznym tempie wyplukujacych sie na sprany kolor? Jestes pewna? (O dziwo przed farbowaniem przypominamy sobie zazwyczaj jedynie jego plusy, dopiero po fakcie okazuje sie, jak to jest fajnie )
__________________


Be the change you want to see in the world!

Edytowane przez Konwalia11
Czas edycji: 2012-07-17 o 10:10
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 10:16   #1149
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Kamila_Blondi Pokaż wiadomość
Już są na pół głowy... 8 miesięcy niefarbowania - 11 cm odrostu... Głupio by było to zmarnować nie
to sobie pomyśl, że jak pofarbujesz to będziesz mieć 2 kolory - bo odrost złapie farbę inaczej.

---------- Dopisano o 11:16 ---------- Poprzedni post napisano o 11:13 ----------

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Miałam się pochwalić jak szampon Alterry z kofeiną i biotyną -fajny chyba lepszy od tego z morelą i pszenicą i granatem z aloesem. Ładnie pachnie, dobrze się pieni (przy kubeczkowaniu), myje wzorowo -dziś zmyłam nim bez problemu rycynę (choć ja ogólnie mam '0' problemów ze zmywaniem olei). Nie ma sie do czego przyczepić
nigdy go nie miałam jeszcze, ale kupię kiedyś na spróbę
na razie wykańczam to, co stoi w szafie, bo trochę się uzbierało. isana, garnier, joanna, ale na szczęście resztki, więc się zużyje jakoś. do tego zamawiam z bingo szampon litrowy, więc na razie na długo starczą
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 11:01   #1150
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Wiem, ze ZSK mialo robic urlop, moze to z tym zwiazane?

---------- Dopisano o 11:02 ---------- Poprzedni post napisano o 10:58 ----------
już właśnie po urlopie, więc nie wiem o co kaman
__________________
dbam o WŁOSY !
ostatnie farbowanie: 6.01.2012

cel jest


Nie musisz być perfekcyjna na starcie, ale musisz wystartować, żeby być perfekcyjną!
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 11:49   #1151
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

DZIEWCZĄTKA! Mój hmmmm "przyjaciel" przefarbował się na czarno i .... cholera, kusi mnie!!! Dobrze,że mam póki co krótkie włosy, bo on ma dłuuugie lekko falujące i czarne, cholera, chyba umrę
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-17, 12:54   #1152
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
DZIEWCZĄTKA! Mój hmmmm "przyjaciel" przefarbował się na czarno i .... cholera, kusi mnie!!! Dobrze,że mam póki co krótkie włosy, bo on ma dłuuugie lekko falujące i czarne, cholera, chyba umrę
Nastepna!
I jeszcze czarny - no no, bardziej niedopasowanego koloru chyba nie moglas sobie wymyslic Wiesz, ja sama bym np. wolala miec blond i lokowane no ale ani mi to nie pasuje ani nie mam zamiaru meczyc wlosow farba bo wlosy zniszcze i tak. Gusta to jedno, ale rzeczywistosc dyktuje co innego
A Ty poza tym chcialas miec zdrowe, blyszczace i jedwabiste wlosy jak modelki i aktorki (mam sloniowa pamiec ) a wiesz, jak potrafia wygladac farbowance
__________________


Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 14:39   #1153
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
nigdy go nie miałam jeszcze, ale kupię kiedyś na spróbę
na razie wykańczam to, co stoi w szafie, bo trochę się uzbierało. isana, garnier, joanna, ale na szczęście resztki, więc się zużyje jakoś. do tego zamawiam z bingo szampon litrowy, więc na razie na długo starczą
Spróbować warto, może akurat polubisz ja właśnie zużywam resztki, szampony muszę mieć co najmniej dwa (z sls i bez), ale odżywki zamierzam ograniczać Alterra 'przenica i morela' już wykończona, teraz zużywam 'Aloes i granat' i jednocześnie maskę Joanny (ale jej używam tylko raz w tygodniu dzień przed myciem sls bo taki sobie skład), a potem na spokojnie zamiast odzywki będę używać maskę Alterry włosy są po niej cudowne
Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość

jakby to powiedzieć najprościej... za wysokie progi robią przy chodnikach chciałam z szocy wjechać na chodnik, zawsze mi wychodziło, do wczoraj koło mi się przekręciło i wywinęłam orła.
Wiem o co chodzi też się tak kiedyś wyrżnęłam ale obyło się tylko na siniaku. Kurcze, chciałam dziś z TŻem na rower a cały czas pada. Bo w końcu się lepiej poczułam... Ma urlop i mi się wydaje, że się marnuje bez sensu ten czas zamiast go wykorzystać jakoś aktywniej

---------- Dopisano o 15:39 ---------- Poprzedni post napisano o 15:37 ----------

A jesli chodzi o włosy też mam dziś kryzys ale mi się nie chce farbować, tylko wydaje mi się, że przy takiej długości muszę jednak przeprosić się z prostownicą
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 15:04   #1154
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Co do teściowych - moja też Eisensteinem nie jest , jeśli wiecie o co mi chodzi, nie chciałam pisać tego wprost

Moje włosy też mają jakiś "bad hair day" szczotkowałam je itp. a one i tak jakieś poplątane, nie chce mi się dzisiaj myć, bo niedługo jadę na wieś do babki, a wczoraj myłam i nie chcę ich tak często "szorować" zwłaszcza, że nie są przetłuczone od nasady, tylko te od połowy w dół takie jakieś...
Może na pogodę tak dziwnie reagują.

Ja sobie też póki co chwalę szampon z alterry ten z kofeiną, będzie na zmianę z tym balsamem dla mam różowym (dla mnie nowość, dopiero pierwszy raz użyłam).
Jutro pewnie przyjdzie ta paczka z lotionem rosyjskim, już się doczekać nie mogę.

Macie racje, natura często wie co robi. Patrzę na swój odrost i myślę tak narcyzowato : jak by mi było ładnie w całych takich ciemniejszych... i wszystko by ze sobą współgrało i ten blask.
Niby włosy a jak zmieniają wygląd, u mnie zmienią i to sporo, na lepsze.
Teraz pozostaje tylko czekać...
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 15:10   #1155
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

a ja siedzę z maską na włosach i czekam... ale zaraz chyba ją spłuczę, bo mnie już głowa od tego turbanu boli... poza tym ta pogoda mnie przytłacza
__________________
dbam o WŁOSY !
ostatnie farbowanie: 6.01.2012

cel jest


Nie musisz być perfekcyjna na starcie, ale musisz wystartować, żeby być perfekcyjną!
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 15:20   #1156
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Kurcze, chciałam dziś z TŻem na rower a cały czas pada. Bo w końcu się lepiej poczułam... Ma urlop i mi się wydaje, że się marnuje bez sensu ten czas zamiast go wykorzystać jakoś aktywniej

---------- Dopisano o 15:39 ---------- Poprzedni post napisano o 15:37 ----------

A jesli chodzi o włosy też mam dziś kryzys ale mi się nie chce farbować, tylko wydaje mi się, że przy takiej długości muszę jednak przeprosić się z prostownicą
Ale chyba nie zalujesz, ze nie siedzisz nad morzem w tym deszczu - my w zeszlym roku mielismy urlop pod chmurka - nic przyjemnego. A wlosy to pewnie pod wplywem pogody sie pusza.

Ok, namowilyscie mnie - zamowilam mineraly - na razie probki, bo nie mam pojecia czy moja cera jest zoltawa, oliwkowa, rozowawa czy jaka tam. Zobaczymy, czy sobie tym razem z nimi poradze.
__________________


Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 15:31   #1157
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
Co do teściowych - moja też Eisensteinem nie jest , jeśli wiecie o co mi chodzi, nie chciałam pisać tego wprost

Ja sobie też póki co chwalę szampon z alterry ten z kofeiną, będzie na zmianę z tym balsamem dla mam różowym (dla mnie nowość, dopiero pierwszy raz użyłam).

Macie racje, natura często wie co robi. Patrzę na swój odrost i myślę tak narcyzowato : jak by mi było ładnie w całych takich ciemniejszych... i wszystko by ze sobą współgrało i ten blask.
Niby włosy a jak zmieniają wygląd, u mnie zmienią i to sporo, na lepsze.
Teraz pozostaje tylko czekać...
Ja nie będę przypominać, że mnie teściowa ostatnio prawie otruła

O, pasuje Ci? Fajnie pachnie moim zdaniem

też tam mam -najbardziej siebie lubię w opasce jak te resztki pochowam i te dumne 8 cm widać tylko cierpliwość, wszystko tylko cierpliwość teraz
Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
a ja siedzę z maską na włosach i czekam... ale zaraz chyba ją spłuczę, bo mnie już głowa od tego turbanu boli... poza tym ta pogoda mnie przytłacza
no ta pogoda to dziś zasmuca dobija i w ogóle wszystko
wrzucam zdjęcia moich króciaków Wam, z tyłu prawie moje, z przodu to co widać ale wczoraj jak mamę pytałam (a może to było przedwczoraj ) to mówiła, że odrostu u mnie nie widać, tylko jakby się od słońca rozjaśniły
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC06968.jpg (33,9 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC06970.jpg (40,1 KB, 40 załadowań)
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 15:35   #1158
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Ale chyba nie zalujesz, ze nie siedzisz nad morzem w tym deszczu - my w zeszlym roku mielismy urlop pod chmurka - nic przyjemnego. A wlosy to pewnie pod wplywem pogody sie pusza.
coś Ty! Pewnie, że nie -przyszły ma być podobno lepszy trochę (tak się przynajmniej łudzę ) -rok temu też mieliśmy deszczowy urlop po 4 dniach wróciliśmy do domu, jeszcze w ośrodku nagle zacizął dach przeciekać i kapało nam na głowy, tynk odpadał... a to wcale nie był taki najgorszy ośrodek. Mieliśmy niezłego pecha. Ale tym roku pani mi powiedziała, że parasolki nie potrzeba już w pokoju, a do tego ośrodek przeszedł remont i wszystko jest świeżutkie
Tylko własnie one się nie puszą tak mocno, co wywijają w każdą stronę uparciuchy
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 15:48   #1159
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

kat według mnie wyglądają tak jak Twoja mama mówiła, jakby się od słońca rozjaśniły ale Ci się falują
__________________
dbam o WŁOSY !
ostatnie farbowanie: 6.01.2012

cel jest


Nie musisz być perfekcyjna na starcie, ale musisz wystartować, żeby być perfekcyjną!
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-17, 16:18   #1160
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
wrzucam zdjęcia moich króciaków Wam, z tyłu prawie moje, z przodu to co widać ale wczoraj jak mamę pytałam (a może to było przedwczoraj ) to mówiła, że odrostu u mnie nie widać, tylko jakby się od słońca rozjaśniły
nie wiem co narzekasz, wedlug mnie taki fajny nielad
i rozumiem ze np na jakas impreze to mozna wyprostowac, ale na codzien jest jak najbardziej ok

i sie wlasnie zastanawiam czy sciac tak jak Ty masz czy trzymac sie prostego boba
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 16:19   #1161
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
kat według mnie wyglądają tak jak Twoja mama mówiła, jakby się od słońca rozjaśniły ale Ci się falują
no jak wariaty
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 16:30   #1162
Kamila_Blondi
Zadomowienie
 
Avatar Kamila_Blondi
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 808
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Dzięki Wam za wsparcie Kochne jesteście Poszłam robić ciasto i zapomniałam o włosach. Robiłam Biszkopt z kremem cappucino i bitą śmietaną. I du*a, bo ze śmietany zrobiło mi się masło ach ta szkocka double cream do niczego się nie nadaje Teraz się proszę Tża żeby mi do sklepu poszedł...
__________________
7.11.2011- nie farbuję i zapuszczam włosy
2.12.2011- olejuję

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=579956
Śmierć jest spokojna...Łatwa. Życie jest trudniejsze...
Kamila_Blondi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 17:01   #1163
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Spróbować warto, może akurat polubisz ja właśnie zużywam resztki, szampony muszę mieć co najmniej dwa (z sls i bez), ale odżywki zamierzam ograniczać Alterra 'przenica i morela' już wykończona, teraz zużywam 'Aloes i granat' i jednocześnie maskę Joanny (ale jej używam tylko raz w tygodniu dzień przed myciem sls bo taki sobie skład), a potem na spokojnie zamiast odzywki będę używać maskę Alterry włosy są po niej cudowne
z tego co wiem, to maski nie powinno się za często stosowac
u mnie obecnie na półce stoi resztka alterry granat&aloes, potem mam w szafie isanę (połowę), bo została mi z Poznania, tam miałam drugi zestaw kosmetyków, bo wozić przecież nie będę. a w szafie mam garnier AiK, więc wypróbuję wszystko. zapasy porobiłam na wakacje

lecę czytać dalej

---------- Dopisano o 18:01 ---------- Poprzedni post napisano o 17:57 ----------

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
Jutro pewnie przyjdzie ta paczka z lotionem rosyjskim, już się doczekać nie mogę.
kuszą mnie te rosyjskie kosmetyki, ale trochę drogie są
jutro albo pojutrze robię zamówienie w bingo, bo mają fajne kosmetyki i nie są takie sztuczne, więc dobrałam sobie rzeczy, tak że wyszło trochę ponad 100 zł i mam wysyłkę gratis
Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
nie wiem co narzekasz, wedlug mnie taki fajny nielad
i rozumiem ze np na jakas impreze to mozna wyprostowac, ale na codzien jest jak najbardziej ok
zgadzam się. nieład najlepszy. takie przylizane wcale ładne nie są
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 17:36   #1164
Farmetka
Raczkowanie
 
Avatar Farmetka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: PLland
Wiadomości: 466
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość

2. Do cery: podklad niestety musze stosowac - bo mam przebarwienia, ale szczerze nienawidze tego robic. Stosuje teraz serum przeciwko przebarwieniom i modle sie, zeby w koncu zniknely, to zrezygnuje z podkladow calkowicie.
mnie po ciąży pozostało pzebarwienie koło prawego oka i wygląda tak jakby mnie mąz bijał nie za fajne miejsce sobie wybrało

co do mineałków, to moge Ci podpowiedzieć aby nałozyc troszke oleju (dosłownie 2 kropelki) na twarz przed nakładaniem i poczekac aż sie wchłonie. Dzieki temu dobrze sie trzymaja i nie dają uczucia suchości

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość

Kat, Farmetka - może kiedyś. chyba za bardzo mamy tradycyjny i nieskłonny do szaleństw wątek żebym tu wklejała swoje stylizacje. nie za bardzo to widzę
załóz bloga, chętnie poczytam i popatrzę
__________________
- Ostatnie farbowanie - sierpień 2011
- Olejowanie - marzec 2012
- Radykalne cięcie - 28 maj 2012
- Własne naturalki - cały czas


Wymiana:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post61765591
Farmetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 17:36   #1165
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
jutro albo pojutrze robię zamówienie w bingo, bo mają fajne kosmetyki i nie są takie sztuczne, więc dobrałam sobie rzeczy, tak że wyszło trochę ponad 100 zł i mam wysyłkę gratis
nie kuś
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 18:03   #1166
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
nie wiem co narzekasz, wedlug mnie taki fajny nielad
i rozumiem ze np na jakas impreze to mozna wyprostowac, ale na codzien jest jak najbardziej ok

i sie wlasnie zastanawiam czy sciac tak jak Ty masz czy trzymac sie prostego boba
mówisz? może i racja...

Hmm... jak masz falowane/kręcone -cieniuj, jak proste -tnij bobka ale Ty z tego co pamiętam masz proste
Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
z tego co wiem, to maski nie powinno się za często stosowac
a jakieś uzasadnienie tego jest? Bo pierwsze słyszę
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 18:24   #1167
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
nie kuś
nie kuszę
pierwszy raz tam będę robić zamówienie, ale dobre te kosmetyki mają z tego, co czytam na blogach itd, szczególnie maski do włosów.
Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość

a jakieś uzasadnienie tego jest? Bo pierwsze słyszę
ja kilka razy już o tym czytałam. codziennie na pewno nie należy nakładać.
'Maska wnika w strukturę włosa i dzięki składnikom regenerującym może je odbudowywać. Maski z reguły zawierają silnie pielęgnujące substancje typu witamina E, olejki roślinne, pantenol. Teoretycznie maska do włosów powinna zawierć większą koncentrację składników odżywczych niż odżywka. Teoretycznie, bo ciągle zdarzają się odżywki bardziej skoncentrowane niż maski. Maska jest potrzebna wtedy, gdy odżywka przestaje sobie radzić. Dzieje się tak zwłaszcza w przypadku bardzo przesuszonych i zniszczonych na przykład farbowaniem włosów. Wówczas cotygodniowa porcja maski nałożonej na włosy i trzymanej w cieple przez pół godziny to konieczność. To trochę tak jak z serum: zaczynamy go używać wtedy, gdy widzimy, że problemy skórne przewyższają nad możliwościami kremu. Jednym z często popełnianych błędów przy stosowaniu masek jest zbyt częste ich nakładanie. Może to powodować obciążenie i przetłuszczanie się włosów. Idealny duet to odzywka stosowana po każdym myciu włosów i maska nakładana raz na tydzień.'
'Maski do włosów to najcięższy kaliber w walce ze zniszczeniami na głowie. Maski, są dla naszych włosów tym, czym specjalistyczne maseczki dla twarzy. Maski do włosów różni od odżywek i balsamów stężenie składników pielęgnacyjnych. Działanie maski do włosów ukierunkowane jest na konkretny problem, dlatego maski do włosów sprawdzają się na włosach wymagających specyficznej pielęgnacji, np. przy problemie rozdwojonych końcówek, w przypadku zbyt łamliwych i kruchych włosów, przy wypadaniu włosów, czy zniszczeniu włosów trwałą lub farbowaniem. Zawarte w maskach do włosów aktywne składniki są bardzo skoncentrowane, dzięki czemu produkt ten działa na włosy tak intensywnie. Konsystencja masek do włosów jest zwykle bardziej gęsta od formy balsamów, czy odżywek codziennego użytku. Preparat należy starannie wetrzeć w umyte włosy, zwracając uwagę na najbardziej zniszczone pasma. By maska zadziałała pełniej należy aktywować ją ciepłem i trzymać od kwadransa do godziny. Polecam owinięcie głowy ręcznikiem i podgrzewanie jej co jakiś czas suszarką do włosów. Taki zabieg regenerujący najlepiej robić w dni wolne od pracy, gdy możemy bez pospiechu oddać się relaksowi. Maski do włosów wnikają najgłębiej, odbudowując strukturę zniszczonych włosów od wewnątrz. Jednak jak ze wszystkim i tutaj należy uważać, przekarmienie włosów skutkuje nadmiernym wydzielaniem sebum, a czasem nawet łojotokiem (chyba, że używasz maski do włosów przetłuszczających się). Szukaj preparatów zawierających w swym składzie humektanty (substancje nawilżające), czyli witaminy, wyciągi ziołowe, keratynę oraz emolienty (substancje natłuszczające), czyli oleje, proteiny.'
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 18:37   #1168
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

TwojaKokaina -> dzięki No to są argumenty -i fakt, nie wyobrażam sobie by codziennie nakładać maskę i trzymać ją 15 minut a Joanny nakładać nawet codziennie na minutę. Ale ta Alterry nałożona na 2 minutki wydaje mi się, że nie zrobi krzywdy. Choć racja, będę w mieście to kupię jakąś odżywkę, bo na dłuższą metę może obciążyć. A Alterrę poużywam nad morzem tydzień -bo akurat przy soli, morzu, wiatrach i słońcu to moje włosy nie odmówią na pewno
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 18:46   #1169
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

nigdy masek często nie nakładałam odzywki rzadko zostawiałam na włosach, jakoś tak. ale teraz zawsze jakieś 10 min u starczy, maski 15. wolę nie za długo
właśnie nałożyłam sobie vatikę na noc
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 18:59   #1170
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
nigdy masek często nie nakładałam odzywki rzadko zostawiałam na włosach, jakoś tak. ale teraz zawsze jakieś 10 min u starczy, maski 15. wolę nie za długo
właśnie nałożyłam sobie vatikę na noc
Ja tam lubię sobie maskę nałożyć raz w tygodniu na godzinkę, jeszcze pod czepek i czapkę, podgrzać suszarką -tak ciepło w głowę a potem jakie włosy ale to mówię -raz w tyg. czasem nawet rzadziej, bo okoliczności sprzyjających brakuje odżywki nakładam i po 1-2 minutach spłukuję -nie lubię chodzić z mokrą głową. Od kiedy się przeziębiłam to i oleje nakładam tylko jak się budzę w nocy np. o 5 rano bo marznę w głowę. A od kiedy obcięłam kudły to już się nie puszą
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:17.