Lakiery hybrydowe - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-06-28, 16:49   #151
tyna7jg
Przyczajenie
 
Avatar tyna7jg
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 15
Dot.: Lakiery hybrydowe

Dziewczyny Cosmetics Zone daje rabat 8% na wszystkie produkty od 1 lipca do 31 sierpnia Zacieramy rączki??
tyna7jg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-28, 17:03   #152
KissLexi
Raczkowanie
 
Avatar KissLexi
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 188
Dot.: Lakiery hybrydowe

8% to niezbyt dużo ale zawsze to coś
KissLexi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-28, 19:27   #153
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

nie sprzedają na terenie Rzeszowa, niestety.. sama kupowałabym pewnie gdyby była taka możliwość ja zamawiam z allegro, teraz pewnie z ich strony bo jest ten rabat 8% a mam kilka rzeczy do zamówienia, zawsze to będzie te parę złotych mniej
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-28, 22:40   #154
pauzaw
Przyczajenie
 
Avatar pauzaw
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Złotów
Wiadomości: 25
Dot.: Lakiery hybrydowe

Moje b&w
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Screenshot_2013-06-28-23-22-59-1.jpg (45,1 KB, 102 załadowań)
pauzaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-28, 23:14   #155
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

super pazurki z jakiej firmy masz czarny? tez Cosmetics ?? ja mam zamiar kupić farbki akrylowe do paznokci podobają mi się te kwiatki w stylu one stroke

Edytowane przez yashe
Czas edycji: 2013-06-28 o 23:17
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-28, 23:27   #156
seXualna89
Raczkowanie
 
Avatar seXualna89
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 413
Dot.: Lakiery hybrydowe

No też tą wiadomość dostała, zawsze te 8% procent coś daje, choć to naprawdę nie wiele...
seXualna89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-29, 10:10   #157
pauzaw
Przyczajenie
 
Avatar pauzaw
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Złotów
Wiadomości: 25
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
super pazurki z jakiej firmy masz czarny? tez Cosmetics ?? ja mam zamiar kupić farbki akrylowe do paznokci podobają mi się te kwiatki w stylu one stroke
Dzięki Czarny to zwykły lakier pomalowany na gotowe już białe hybrydy ja dopiero muszę się wprawić w te wszystkie wzorki, bo póki co mam do tego dwie lewe ręce
pauzaw jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-29, 12:48   #158
olcka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 6
Dot.: Lakiery hybrydowe

pisałam juz w poprzednim wątku ale tu może szybciej doczekam się odpowiedzi
szukam hybryd których nie trzeba spiłowywać, aktualnie posiadam cuccio veneer hybrydy IV generacji nie parują nie zastygają, są fajne tylko trzeba piłować :/
zastanawiałam się nad indigo ale tam jest tylko baza i top 2w1 które trzeba pilować, kolejna firma mistero milano także baza 2w1 jest też odzialna baza i top wtedy podobno schodzi acetonem ale jak wytrzymałość ? ktoś używa?
no i w końcu shellac - BAZA i TOP, kolory indigo, mistero milano.
Czy możecie polecic coś dobrego sprawdzonego i trwałego nie wymagającego piłowania przy zdjęciu ?
A jeszcze jedno, firma etitque czy jakoś tak? używacie bazy i topu, czy np kolory pod inne topy i bazy ? jak jakosciowo ta firma?

---------- Dopisano o 13:48 ---------- Poprzedni post napisano o 13:45 ----------

A i najważniejszego zapomniałam firma cosmetics zone - czy są to hybrydy godne polecenia, czy baza i top są wytrzymałe i ogólnie ile sie trzymają, czy sie nie kurczą przy utwardzaniu itd.? bo są doś tanie i czy ktoś ma porównanie tej firmy np z shellac czy gelish ?
olcka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-29, 13:06   #159
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

ja Cosmeticz Zone polecam, bo warto, jest tani a dobry Estetiq ponoć też bardzo dobry nie mam akurat z tej firmy hybryd ale jest dużo pozytywnych opinii na forach teraz testuje a.t.a jak narazie się super trzyma, zobaczymy jak długo (dam znać co i jak).. powiem tak jeśli ktoś chce hybrydy dla swojego użytku i ewentualnie robić rodzinie, znajomym itp. to w zupełności wystarczą te powyższe bo nie ma naprawdę po co przepłacać a jeśli ktoś chce np. do salonu to kwestia gustu, spotkałam się z tym, że klientki naczytały się o shellacu i np. innych hybryd nie chcą bo uważają, że są gorsze jakościowo wiadomo marka także to jest kwestia wyboru ja te z a.t.a mam na bazie i topie z Cosmetics Z. bo taki akurat mam zakupiony (zapomniałam o najważniejszym wszystkie powyższe hybrydy schodzą w acetonie bez piłowania )

A tak z innej beczki stosował ktoś hybrydy z tej firmy? http://allegro.pl/sea-lakier-hybrydo...333963852.html podoba mi się kolor R115 i nie wiem jak jakościowo wypada ta firma

Edytowane przez yashe
Czas edycji: 2013-06-29 o 22:03
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-29, 13:16   #160
olcka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 6
Dot.: Lakiery hybrydowe

a ile czasu nosisz ty bądź osoba dla której zrobisz te z cosmetics zone ? tzn wiem ze to kwestia odrostu ale czy np po 2 tyg nie odchodzą, nie odpryskują ?
olcka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-29, 13:59   #161
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

nosze do dwóch tygodni (dość szybko mi rośna paznokcie, i odrost nie wygląda zbyt estetycznie przy kolorowych paznokciach), moja mama np. nosi do 3 tyg, jej pazurki rosną wolniej i nie ma potrzeby zmieniać wcześniej siostra np. zmienia po 1,5 tyg. ale tylko dlatego, że lubi zmiany to jak się będzie trzymać lakier zależy od płytki paznokcia i od prawidłowego nałożenia co do odprysków i odwarstwień, jeśli nie zabezpieczysz dobrze wolnego brzegu to może zdarzyć się, że będą się odwarstwiać od naturalnej płytki (szczególnie przy długich paznokciach), ale to dotyczy wszystkich lakierów, nawet tych z wyższej półki same z siebie nie odpryskują i nie odwarstwiają się, chyba, że masz bardzo zniszczona płytkę lub dość cienką to może być różnie z trwałością

Edytowane przez yashe
Czas edycji: 2013-06-29 o 14:00
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-29, 19:03   #162
ailatan1985
Zakorzenienie
 
Avatar ailatan1985
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 983
Dot.: Lakiery hybrydowe

To prawda, zgadzam się z wypowiedzią "yashe". A co sądzicie o tych pazurkach? Takie cudeńka tworzy moja koleżanka

http://nathallyfashion.bloa.pl/2013/...istero-milano/
__________________
" Bo to co może Nas zabić, najczęściej jest tym co pozwala Nam żyć... " 
ailatan1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-29, 19:26   #163
szpilkaXXX
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 169
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez olcka Pokaż wiadomość
a ile czasu nosisz ty bądź osoba dla której zrobisz te z cosmetics zone ? tzn wiem ze to kwestia odrostu ale czy np po 2 tyg nie odchodzą, nie odpryskują ?
Ja nosiłam ostatnio 3 tygodnie - kolor nieco zmatowiał (nie były tak lśniące jak na początku), nie było mowy o żadnym odpryskiwaniu.

Nie mam porównania do innych lakierów hybrydowych poza tymi ktore nakladala mi kosmetyczka 2x ale to też nie był prawdopodobnie shellac ani gelish.

Ailatan - paznokcie jak paznokcie, niczym sie nie wyrozniaja. cudeńka?
Cudeńka to raczej tutaj np.
https://www.facebook.com/pages/Aurel...37296252987954
https://www.facebook.com/spn.nails.poland
szpilkaXXX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-29, 21:30   #164
olcka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 6
Dot.: Lakiery hybrydowe

a matowicie płytke i używacie primera ?

Widzę że większość jest obyta z cosmetics zone więc może doradzi który kolorek był by taki :P pomaranczowo brzoskwiniowy koralowy:
https://www.facebook.com/photo.php?f...type=3&theater

i jak nałożyć lakier zeby kolory nie splyneły na siebie ?
w takim przypadku:
https://www.facebook.com/photo.php?f...type=3&theater
każdy pokolei utwardzać ? jak myślicie ?
olcka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-29, 21:58   #165
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

hybrydy tych firm nie wymagają użycia primera w ogóle primer mi się źle kojarzy :/ miałam taki (niby nie kwasowy) który po nałożeniu "palił" w skórki (np. jak się niechcący dotknęło pędzelkiem a akurat skórka była lekko przetarta.. piekło przez jakąś krótką chwile... to tak na marginesie wydaje mi się, że hybrydy nie powinny w ogóle być stosowane z żadnymi takimi specyfikami (z pewnością primer nie działa korzystnie na płytkę).. także dobrze, że z Cosmetics Zone nie trzeba niczego stosować co do matowienia to raczej standard, chyba tylko shellac nie wymaga matowienia, ale ponoć słabiej trzyma jak się nie matowi :P co do kolorku o którym piszesz to wydaje mi się, że nr 006 jest najbardziej zbliżony zresztą mój ulubiony wklejam foto ;P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 006.jpg (56,9 KB, 274 załadowań)

Edytowane przez yashe
Czas edycji: 2013-06-29 o 22:03
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-29, 23:13   #166
olcka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 6
Dot.: Lakiery hybrydowe

też myślałam o tym kolorze super dzięki za pomoc
zamawiam mięte, maline, brzeskwinie i french więc jak juz bede miała zrobione wstawie fotki kolorki mnie przekonały ale baze i top jednak shellac wygrał ;]
olcka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-29, 23:53   #167
sandrus2004
Przyczajenie
 
Avatar sandrus2004
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 12
Dot.: Lakiery hybrydowe

Polecam Wam lakiery hybrydowe Mollon PRO.
Używam je na bazie gelish i rewelacja.
Bardzo fajne i dobre lakiery ma też Mistero Milano.
Mam w swoich zbiorach jedne i drugie.

Estetiq znam i co mogę powiedzieć,kolory fajne,ściąga je sie również dobrze,ale praca niektórymi kolorami to istna masakra.
mam na myśli szczególnie te jasne.
Robią się mazy,które cieżko wyprowadzić nawet kilkoma warstwami.
sandrus2004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-30, 10:59   #168
ailatan1985
Zakorzenienie
 
Avatar ailatan1985
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 983
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez szpilkaXXX Pokaż wiadomość
Ja nosiłam ostatnio 3 tygodnie - kolor nieco zmatowiał (nie były tak lśniące jak na początku), nie było mowy o żadnym odpryskiwaniu.

Nie mam porównania do innych lakierów hybrydowych poza tymi ktore nakladala mi kosmetyczka 2x ale to też nie był prawdopodobnie shellac ani gelish.

Ailatan - paznokcie jak paznokcie, niczym sie nie wyrozniaja. cudeńka?
Cudeńka to raczej tutaj np.
https://www.facebook.com/pages/Aurel...37296252987954
https://www.facebook.com/spn.nails.poland
Tak to prawda te są naprawdę cudne, jednak ja lubię paznokcie gładkie bez wzorków i dżetów. Połysk i kształt paznokci to podstawa
__________________
" Bo to co może Nas zabić, najczęściej jest tym co pozwala Nam żyć... " 
ailatan1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-30, 17:31   #169
brzoskwinkowami
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cześć, jestem tu nowa i chce zasięgnąć rady. Chcę zakupic lakiery hybrydowe, ale znowóż nie takie drogie. Jak patrzyłam na allegro, to są z c7c, ins, nyc, air oraz secure it. jeśli miałybyście kupować, to które z nich warto zakupić? Czy są trwałe? Trzymają sie na paznokciach?

Prosze o jakąś podpowiedź
brzoskwinkowami jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-01, 08:06   #170
malinka 20
Raczkowanie
 
Avatar malinka 20
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 279
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez brzoskwinkowami Pokaż wiadomość
Cześć, jestem tu nowa i chce zasięgnąć rady. Chcę zakupic lakiery hybrydowe, ale znowóż nie takie drogie. Jak patrzyłam na allegro, to są z c7c, ins, nyc, air oraz secure it. jeśli miałybyście kupować, to które z nich warto zakupić? Czy są trwałe? Trzymają sie na paznokciach?

Prosze o jakąś podpowiedź
Ja żadnych z wymienionych nie mam, ale się wypowiem ja mam wszystko z Cosmetics zone. naprawdę jak dla mnie są rewelacyjne. I w porównaniu z drogimi markami, np. Shellac są dużo tańsze a jakościowo wcale im nie odstępują. Ja po tygodniu zmieniłam, chociaż wszystko wyglądało nadal jak świeżo zrobione (testuję nowe kolory) ale po tym jak moja mama przeprowadziła swoim ręką istne piekło przez cały tydzień to tylko na jednym troszkę podeszło powietrze i jak jej to pokazałam to oderwała bo stwierdziłą, że jak wie że tak jest to ją drażni a tak to rewelacja. trzeba przede wszystkim pamiętać, żeby dokładnie malować zakładkę i wszystko będzie super
malinka 20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 10:36   #171
tyna7jg
Przyczajenie
 
Avatar tyna7jg
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 15
Dot.: Lakiery hybrydowe

Malowanie hybrydą "na zakładkę" to podstawa. Ja pracowałam ponad rok na Shellacu i jak na bardzo krótkich lub rozdwojonych paznokciach coś się przeoczyło lub kolor się trochę ściągnął to też potrafił odprysnąć po np. 2 dniach. Cosmetics Zone naprawdę się świetnie sprawdza i nie mam zastrzeżeń, a pół rodzinki już chodzi w hybrydzie i nikt nie narzeka Nawet mi się wydaje że jest lepszy od Shellaca, ponieważ się nie marszczy podczas utwardzania i nie ściąga z końcówek. W Shellacu jak była troszkę za gruba warstwa to jak w banku, że się ściągnęła i pokurczyła a tu spoko.
tyna7jg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 13:11   #172
_basia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 751
Dot.: Lakiery hybrydowe

Kochane, czy jest możliwe żeby przy użyciu lakierów hybrydowych zrobić sobie paznokcie równie dobrze jak u kosmetyczki?

Wiem, że zależy to też od umiejętności, ale chodzi mi o trwałość itd.


Jakie firmy polecacie dla osoby początkującej?
_basia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 17:55   #173
KissLexi
Raczkowanie
 
Avatar KissLexi
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 188
Dot.: Lakiery hybrydowe

Poczytaj wątek... jest on w szczególności o produktach cosmetics zone które dziewczyny bardzo chwalą i polecają do manicure hybrydowego
KissLexi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-03, 08:26   #174
olcka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 6
Dot.: Lakiery hybrydowe

Ferench ze złotym brulionem i srebrnymi cekinami :P szkoda że nie zrobiłam zdjęcia przed bo to był bardzo cięzki przypadek :P hehe

lakier chybrydowy INDIGO W01 - białe paski
baza i top CUCCIO VENEER
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG1334.jpg (53,5 KB, 202 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG1336.jpg (62,3 KB, 141 załadowań)
olcka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-03, 21:53   #175
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Lakiery hybrydowe

czy ktoras z was probowala laczyc kolory np cosmetics zone i estetiq?? chodzi mi o to ze kolor 59 z estetiq jest dosc malo kryjacy . za to dostalam w spadku od kolezanki 081 z cosmetics zone bo uznala go za "zbyt trupi" no i sa one dosc podobne w tonacji z tym ze jeden jest w odcieniu bardziej fioletu a 2gi bardziej cieplego rozu zrobilam probe na plastikowym opakowaniu i uzylam najpierw 081 bo jest bardzo dobrze kryjący i 2ga warstwe 59 z estetiq . kolor jest niemal identyczny jak sam 59 ale leciutenko chlodniejszy za to nie ma nigdzie przeswitow i kolor nie daje wrazenia "wodnistego". myslicie ze sprawdzi sie taki sposob?

dodam ze dzis zrobilam estetiq 59 na bazie i topie cosmetics zone. zobaczymy jak sie utrzyma
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-03, 23:28   #176
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

wg mnie można mieszać ja zmieszałam Cosmetics Z. i a.t.a na pazurkach siostry i trzyma się rewelacyjnie już prawie 3 tyg. w piątek zmiana na inny kolor także próbować zawsze można
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-05, 09:17   #177
pauzaw
Przyczajenie
 
Avatar pauzaw
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Złotów
Wiadomości: 25
Dot.: Lakiery hybrydowe

Króciutkie 026 + 085
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 11111.jpg (57,9 KB, 407 załadowań)
pauzaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-05, 10:34   #178
pauzaw
Przyczajenie
 
Avatar pauzaw
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Złotów
Wiadomości: 25
Dot.: Lakiery hybrydowe

I komplecik PST 009
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nohipalce.jpg (51,3 KB, 221 załadowań)
pauzaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-05, 14:28   #179
GabinekS
Przyczajenie
 
Avatar GabinekS
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 15
Dot.: Lakiery hybrydowe

Może mnie nie pogonicie, że w złym miejscu zadaję pytanie ale co tam... Chciałabym się dowiedzieć czy na lakier hybrydowy np. INS baza też INS można położyć żel nabłyszczający QUICK FINISH od Allepaznokcie? Będzie się to trzymać? Czy może lepiej top&base 6ml Allepaznokcie? (czytałam opinie na temat tego 2w1 i tak nie bardzo go chwalili...) Dzięki za odp
GabinekS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-05, 14:34   #180
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Lakiery hybrydowe

a ja mam pytanie odnosnie ibd juliet i cosmetics zone 004 czy ktos kto mial doswiadczenie moglby mi je porownac? jak z ich kryciem?
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-01 12:36:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:44.