Lakiery hybrydowe - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-07-05, 20:27   #181
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

nowe kolorki dwa z a.t.a różowy neon (na wzorniku nr N1) i pastelowy błękitno miętowy (na wzorniku nr P7) ; trzy z Cosmetics Zone - 003 (biały), 055 (fiolet), MET 15 (niby śliwka ) ; IBD Fireworks (bezbarwny z multi mgiełką tj. kolorowy pyłek brokatowy).
Mam jeszcze jeden kolorek ( http://www.shop.sea-star.pl/lakier-h...15-p-3130.html )z nowej firmy, nie wiem jak z trwałością itp. jeszcze nie testowałam, jak sprawdzę to napiszę opinię kupiłam bo kolor mi się bardzo spodobał w rzeczywistości jest troszeczkę bardziej intensywny, jak będę mieć jakieś fotki to wkleję

Na razie pasuje z zakupem lakierów bo mam już masę kolorków trochę się tego nazbierało, czas zacząć zużywać wszystkie po kolei ;P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Neon.jpg (47,8 KB, 437 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Paletka.jpg (50,3 KB, 432 załadowań)
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-06, 15:26   #182
pauzaw
Przyczajenie
 
Avatar pauzaw
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Złotów
Wiadomości: 25
Dot.: Lakiery hybrydowe

003, 026, 085
(kreseczki i trójkąt zrobiłam zwykłymi lakierami)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg page.jpg (26,1 KB, 266 załadowań)
pauzaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-06, 16:31   #183
malinka 20
Raczkowanie
 
Avatar malinka 20
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 279
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez pauzaw Pokaż wiadomość
I komplecik PST 009
Cytat:
Napisane przez pauzaw Pokaż wiadomość
Króciutkie 026 + 085
Cytat:
Napisane przez pauzaw Pokaż wiadomość
003, 026, 085
(kreseczki i trójkąt zrobiłam zwykłymi lakierami)
Masz wszystkie kolory co i ja są rewelacyjne
malinka 20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-10, 15:56   #184
uparta Marti
Zakorzenienie
 
Avatar uparta Marti
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 033
Dot.: Lakiery hybrydowe

zone cosmetic kolor 004
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0096.jpg (71,2 KB, 418 załadowań)
__________________
'We smiling high, watching the good things passing by.
Pretend the feeling fine, but inside we're crying sometimes'
uparta Marti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-10, 22:08   #185
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

dziewczyny widziałyście nowe kolorki na fb Cosmetics Z.? mają trzy nowe odcienie a tak poza tym chciałam Wam napisać moje spostrzeżenia co do niektórych kolorków tej firmy.
Cosmetics Zone ma lakiery dobrze kryjące, pół transparentne i że tak powiem pastelowo/pudrowo/kremowe.. tzn nie chodzi mi o same odcienie a raczej o konsystencje.. do tej ostatniej kategorii zaliczam kolor 081 i 055 (mam oby dwa) tak więc kolorki są dość intensywne i naprawdę ładne ale jest jedno duże ALE.. oby dwa odcienie po dwóch trzech dniach zaczynają blaknąć !! i to nie regularnie.. np. na kciuku mam w tej chwili łaciaty pazurek przy skórkach gdzieniegdzie jaśniejsze plamki, na reszcie pazurków mam efekt tak jakby termo lakierów, lakier na płytce paznokcia jest jaśniejszy niż końcówki (wolny brzeg) - fotki koloru 055 niżej (pierwsza fotka - na świeżo, druga po paru dniach)... także jestem zawiedziona co do tych kolorków... z resztą lakierów jakie posiadam z tej firmy nie miałam takich problemów.. i tu pytanie czy Wam też tak się dzieje? jeśli tak to z którymi kolorami?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pierwszy-dzień.jpg (60,0 KB, 189 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg po-paru-dniach.jpg (54,8 KB, 141 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg plamki.jpg (70,1 KB, 202 załadowań)
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-11, 08:44   #186
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Odp: Lakiery hybrydowe

Ja mam dokladnie to sami z tym ze mialam kolor estetiq 59 zmienil mi sie z rozu na lososiowy moze chodzi o baze albo o sslonce to noe wiem. Tez na koncu paxnokcia i po brzegach wolniej sie odbarwial. Mam kolor 081 w spadku od kolezanki i zrobie probe czy tez sie odbarwi) slyszalan ze nawet gelish potrafi takie cuda robic.

Wysłane z mojego GT-I8190 za pomocą Tapatalk
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-11, 08:57   #187
alb
Zadomowienie
 
Avatar alb
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 590
Dot.: Lakiery hybrydowe

Ja mam teraz na paznokciach chyba kolor 59 z estetiq (nie jestem pewna, ale sprawdzę w domu) i nic mi się nie odbarwia. Zastosowałam bazę i top z cosmetics zone i 3 warstwy lakieru - bo dwie słabo kryją. Robiłam w poniedziałek, więc krótko je mam, ale jak na razie kolor wygląda normalnie. Po jakim czasie Wam tak płowiały?
alb jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-11, 09:07   #188
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Odp: Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez alb Pokaż wiadomość
Ja mam teraz na paznokciach chyba kolor 59 z estetiq (nie jestem pewna, ale sprawdzę w domu) i nic mi się nie odbarwia. Zastosowałam bazę i top z cosmetics zone i 3 warstwy lakieru - bo dwie słabo kryją. Robiłam w poniedziałek, więc krótko je mam, ale jak na razie kolor wygląda normalnie. Po jakim czasie Wam tak płowiały?
Ja po 3-4dniach zobaczylam ze cos sie dzieje. Po tyg byly juz wyraznie odbarwione. Z tym ze ja kladlam 2 warstwy wiec moze szybciej u mnie bylo widac.

Wysłane z mojego GT-I8190 za pomocą Tapatalk
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-11, 20:47   #189
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
a ja mam pytanie odnosnie ibd juliet i cosmetics zone 004 czy ktos kto mial doswiadczenie moglby mi je porownac? jak z ich kryciem?
podbijam. porowna mi ktos te dwa kolorki? i jak z ich kryciem?
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-11, 22:27   #190
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

mi też tak po trzech dniach :/ może z tymi kolorkami coś nie tak? albo jakieś stare mamy i dlatego pigment się odbarwia.. sama nie wiem.. inne kolorki z tej firmy mogę nosić z trzy tyg i nic się z nimi nie dzieje.. na tych lakierach nie ma daty ważności także nie wiem jak rozpoznać czy lakier trochę już przeleżał w magazynie zanim do mnie trafił:/ w przypadku zwykłych lakierów wiadomo, że stary lakier jest już gęsty i ciężko się rozprowadza a w przypadku hybryd? nie wiadomo jak to rozpoznać:/

---------- Dopisano o 23:27 ---------- Poprzedni post napisano o 23:24 ----------

chociaż jak tak teraz myślę to chyba nie jest to wina "starości" lakierów, bo w końcu ten nr 055 zamawiałam ostatnio i dostałam go z nową już etykietką.. stara była inna.. więc raczej nie stał tygodniami na półkach magazynu bo nowe etykietki wprowadzili stosunkowo niedawno:P
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-11, 22:31   #191
szpilkaXXX
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 169
Dot.: Lakiery hybrydowe

004 nie kryje całkowicie (przy dłuższych paznokciach odznacza się końcówka).
szpilkaXXX jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-12, 07:21   #192
pauzaw
Przyczajenie
 
Avatar pauzaw
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Złotów
Wiadomości: 25
Dot.: Lakiery hybrydowe

004 + 081
I mimo, że na zdjęciu nie jest tak widoczne, to potwierdzam, że 004 nie pokrywa perfekcyjnie i odznaczają się białe końcówki.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg rps20130712_081608_638.jpg (52,9 KB, 416 załadowań)
pauzaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-12, 07:48   #193
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez pauzaw Pokaż wiadomość
004 + 081
I mimo, że na zdjęciu nie jest tak widoczne, to potwierdzam, że 004 nie pokrywa perfekcyjnie i odznaczają się białe końcówki.
dzieki. a jak jest z juliet z ibd??? a bialy z cosmetic zone jest mocno kryjacy?
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-12, 13:54   #194
tyna7jg
Przyczajenie
 
Avatar tyna7jg
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 15
Dot.: Lakiery hybrydowe

Odnośnie tych plamek i odbarwiania - spróbujcie dobrze wymieszać lakier przed nałożeniem. Ja mam wrażenie że różowe lakiery (zarówno hybrydy jak i zwykłe) rozwarstwiają się na różową wodę i taki jakby biały proszek - często coś takiego widziałam jak lakier dłużej postał, a w zasadzie nie widać jak to w tych buteleczkach wygląda. Nie widziałam takiego zjawiska na innych kolorach, więc to może te różowe pigmenty. No i pewnie do tego słoneczko...
tyna7jg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-12, 16:50   #195
alb
Zadomowienie
 
Avatar alb
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 590
Dot.: Lakiery hybrydowe

Kolor 59 z Estetiq - robione w poniedziałek, przebarwień jak na razie brak
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1064426_10200259662962937_455993899_o.jpg (99,2 KB, 190 załadowań)
alb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-12, 18:08   #196
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Lakiery hybrydowe

mam pytanie jeszcze o vitagel czy gdy uzywam go jako baze pod lakier hybrydowy to po utwardzeniu przemywam cleanerem przed nalozeniem koloru czy nie ma takiej potrzeby????? bo tak mysle ze czasem nie mam czasu by zrobic sobie na raz i rece i stopy i czy nie mozna by bylo jednego dnia nalozyc sam vitagel a za dzien lub dwa dolozyc kolor? czy jednak trzeba klasc na warstwe dyspersyjna kolor? chyba ze wystarczyloby vitagel leciutro zmatowic? jak myslicie?
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-12, 19:26   #197
pauzaw
Przyczajenie
 
Avatar pauzaw
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Złotów
Wiadomości: 25
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
dzieki. a jak jest z juliet z ibd??? a bialy z cosmetic zone jest mocno kryjacy?
Biały z c.z. kryje dobrze. Mi wystarczyło, jak malowałam całe paznokcie (przy moich naturalnie "białych" końcówkach), nałożyć dwie warstwy, aby nie było widocznych prześwitów. Biały z pewnością mogę polecić
pauzaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-12, 19:28   #198
pauzaw
Przyczajenie
 
Avatar pauzaw
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Złotów
Wiadomości: 25
Dot.: Lakiery hybrydowe

Moje paznokietki po zdjęciu lakieru i tuż przed kolejnym malowaniem, oraz już pomalowane lakierem nr 008 - dwie warstwy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg rps20130712_201810_335.jpg (40,1 KB, 346 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg rps20130712_201927_897.jpg (47,9 KB, 234 załadowań)
pauzaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-13, 11:55   #199
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
mam pytanie jeszcze o vitagel czy gdy uzywam go jako baze pod lakier hybrydowy to po utwardzeniu przemywam cleanerem przed nalozeniem koloru czy nie ma takiej potrzeby????? bo tak mysle ze czasem nie mam czasu by zrobic sobie na raz i rece i stopy i czy nie mozna by bylo jednego dnia nalozyc sam vitagel a za dzien lub dwa dolozyc kolor? czy jednak trzeba klasc na warstwe dyspersyjna kolor? chyba ze wystarczyloby vitagel leciutro zmatowic? jak myslicie?
podbijam!
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-14, 00:12   #200
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

co to vitagel'u to nie wiem, ale może spróbuj na drugi dzień nałożyć kolor tylko przetrzyj cleanerem żeby odtłuścić... zmatowić raczej nie ma potrzeby ale nie wiem do końca bo nie mam tej odżywki to tylko taka moja mała rada, niekoniecznie właściwa:P

ja wklejam od siebie fotki z kolorkiem neonowy róż z a.t.a
zdjęcie pierwsze bez lampy, drugie z
Tak mi się spodobał, że mam ochotę zamówić jeszcze żółty szkoda tylko, że te neony to na jeden sezon.. także mam mały dylemat czy warto jak myślicie ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg neon_ataa.jpg (31,5 KB, 111 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg neon_ata_1.jpg (33,3 KB, 83 załadowań)

Edytowane przez yashe
Czas edycji: 2013-07-14 o 00:15
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-14, 16:15   #201
malinka 20
Raczkowanie
 
Avatar malinka 20
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 279
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
co to vitagel'u to nie wiem, ale może spróbuj na drugi dzień nałożyć kolor tylko przetrzyj cleanerem żeby odtłuścić... zmatowić raczej nie ma potrzeby ale nie wiem do końca bo nie mam tej odżywki to tylko taka moja mała rada, niekoniecznie właściwa:P

ja wklejam od siebie fotki z kolorkiem neonowy róż z a.t.a
zdjęcie pierwsze bez lampy, drugie z
Tak mi się spodobał, że mam ochotę zamówić jeszcze żółty szkoda tylko, że te neony to na jeden sezon.. także mam mały dylemat czy warto jak myślicie ?
No zalęzy czy bardzo lubisz neony. Jak będzie ładna jesień to możesz troszkę czasu ponosić. jeśli nie za duża cena to możesz zamówić, bo zawsze będzie jakaś zmiana w kolorze, a nie tylko non stop róż.
malinka 20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 18:56   #202
LasicaAsica
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Rotterdam
Wiadomości: 6
Smile Dot.: Lakiery hybrydowe

Witajcie,
Chciałabym się zapytać czy któraś z was posiada może kolory :
-059
-PST 001
-042
firmy Cosmetics Zone?
Pisałam do nich w sprawie paletki chociaż tych 3 kolorów, bo zamierzam kupić jakiś ładny nude, a widzę że te na stronie są mocno przekłamane...:/
Aha i chciałabym zapytać czy któraś z was łączyła może bazę i top CZ z tanimi lakierami typu INS? Zostało mi parę kolorów tej firmy, ale boję się że znów po ich nałożeniu będzie peorblem ze ściągnięciem i skończy się na piłowaniu...Czy gdy dam bazę i top CZ, moge dac jakikolwiek kolor innej firmy i efekt (trwałość i łatwość ściągania) będzie taki sam?
Z góry dziękuję za pomocne odpowiedzi
LasicaAsica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 23:09   #203
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

ja posiadam kolor 042, jest to typowy kolor nude na wcześniejszych stronach tego wątku dodałam zdjęcie pazurków z tym kolorem oraz całą moją paletkę na której ten kolorek też jest, co do łączenia kolorków z INS z bazą i topem CZ. - trzymać się raczej będzie ale ściąganie niestety bez zmian, sama baza i top to za mało.. INS to jest nic innego jak zwykły kolorowy żel tylko rzadszy i pakowany jak lakier hybrydowy także tak czy inaczej trzeba będzie piłować, przynajmniej aby zetrzeć top i połowę koloru i dopiero wtedy zawinąć w folię z wacikiem nasączonym acetonem.
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-17, 17:56   #204
KissLexi
Raczkowanie
 
Avatar KissLexi
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 188
Dot.: Lakiery hybrydowe

Dziewczyny, a pokażcie jak wasze pazurki wyglądają po ściągnięciu lakieru hybrydowego... chodzi mi o to jak bardzo ten manicure ingeruje w zdrowie naszych paznokci, czy np bardzo niszczy
KissLexi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-17, 20:31   #205
pauzaw
Przyczajenie
 
Avatar pauzaw
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Złotów
Wiadomości: 25
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez KissLexi Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a pokażcie jak wasze pazurki wyglądają po ściągnięciu lakieru hybrydowego... chodzi mi o to jak bardzo ten manicure ingeruje w zdrowie naszych paznokci, czy np bardzo niszczy
Wyżej znajdziesz moje paznokcie po 4 tyg noszenia hybryd.
pauzaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-17, 20:52   #206
KissLexi
Raczkowanie
 
Avatar KissLexi
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 188
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez pauzaw Pokaż wiadomość
Wyżej znajdziesz moje paznokcie po 4 tyg noszenia hybryd.
Choć lekko zmatowione i bez połysku to wyglądają na zdrowe i niezniszczone
A jak twoje odczucia i wrażenia?
KissLexi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-17, 21:11   #207
malinka 20
Raczkowanie
 
Avatar malinka 20
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 279
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez KissLexi Pokaż wiadomość
Choć lekko zmatowione i bez połysku to wyglądają na zdrowe i niezniszczone
A jak twoje odczucia i wrażenia?
Od razu po ściągnięciu wydają się trochę matowe, ale drobna polerka + odżywka na kilka dni i będzie ok tym bardziej radzę po miesiącu zrobić ok. tygodni przerwy, by paznokcie mogły trochę pooddychać, a potem znów można zakładać hybrydy
malinka 20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-17, 21:37   #208
misspasta
Przyczajenie
 
Avatar misspasta
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 16
Dot.: Lakiery hybrydowe

Mam zamiar zacząć moją przygodę z manicurem hybrydowym, i kupuję zestaw startowy firmy cosmetics zone )

Mam tylko jedno pytanie: u kosmetyczki miałam nakładany primer bezkwasowy, rozumiem ze przy tych lakierach nie ma takiej potrzeby ?? Bo nie wiem, czy dokupować? )
misspasta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-18, 09:50   #209
pandayox
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 55
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez malinka 20 Pokaż wiadomość
Od razu po ściągnięciu wydają się trochę matowe, ale drobna polerka + odżywka na kilka dni i będzie ok tym bardziej radzę po miesiącu zrobić ok. tygodni przerwy, by paznokcie mogły trochę pooddychać, a potem znów można zakładać hybrydy
moja kosmetyczka zakłada mi je cały czas, nie każe robić przerwy. fakt paznokcie po zdjęciu lakieru są w opłakanym stanie ale za to z lakierem wydają się mocne i zdrowe
pandayox jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-18, 10:25   #210
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Odp: Lakiery hybrydowe

To u mnie jest jakos inaczej. Jak zakladalam sobie pierwsze hybrydy paznokcie byly w bardzo dobrym stanie. Co prawda gdzieniegdzie koncowki sie rozwarstwialy ale ogolnie bylo bardzi dobrze. Z tym ze pierwsze hybrydy bardzo szybko odchodzily wlasniebprzy koncach. Dzis mija juz ponad miesiac. Ciagle mam hybrydy robione i po zdjeciu sa pazury o wiele lepsze niz przed. Hybrydka chronila je przed urazami mechanicznymi i innymi czynnikami. Po zdjeciu hybrydy pazury sa mocne i nie rozdwojone. Nie porysowane- bardzo duzo ostatnio robie bizuteri na zamowienie i paznokcie bez zabezpieczajacej hybrydy pewnie by wygladaly marnie. wlasciwie teraz dopiero sa zddowsze. lakier trzyma sie na nich spokojnie 2 tyg bez odpryskow. Nawet gdy nie zabezpieczam wolnego brzegu nie odkleja sie.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 09:25 ---------- Poprzedni post napisano o 09:23 ----------

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
To u mnie jest jakos inaczej. Jak zakladalam sobie pierwsze hybrydy paznokcie byly w bardzo dobrym stanie. Co prawda gdzieniegdzie koncowki sie rozwarstwialy ale ogolnie bylo bardzi dobrze. Z tym ze pierwsze hybrydy bardzo szybko odchodzily wlasniebprzy koncach. Dzis mija juz ponad miesiac. Ciagle mam hybrydy robione i po zdjeciu sa pazury o wiele lepsze niz przed. Hybrydka chronila je przed urazami mechanicznymi i innymi czynnikami. Po zdjeciu hybrydy pazury sa mocne i nie rozdwojone. Nie porysowane- bardzo duzo ostatnio robie bizuteri na zamowienie i paznokcie bez zabezpieczajacej hybrydy pewnie by wygladaly marnie. wlasciwie teraz dopiero sa zddowsze. lakier trzyma sie na nich spokojnie 2 tyg bez odpryskow. Nawet gdy nie zabezpieczam wolnego brzegu nie odkleja sie.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Przepraszam za haos -tysiace rzeczy na raz robie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-01 12:36:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:39.