Br±zowow³ose farbowane Cz.V - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-10-04, 12:30   #2881
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
O matko, ró¿ - fuuuuuj !!! Mam na niego alergiê od dziecka, nigdy nie by³am ró¿ow± ksiê¿niczk± mamusi, bo odmawia³am chodzenia w ró¿owych rzeczach Ju¿ szybciej za³o¿ê co¶ zgni³o-zielonego lub sraczkowatego ni¿ ró¿owego
Ona te¿ tak mia³a. Na pytanie "jaki jest Twój ulubiony kolor?" odpowiada³a "nienawidzê ró¿owego!". Ka¿dy wiedzia³, ¿e nie cierpi blondu i ró¿u. I co z niej wyros³o? Reasumuj±c: never say never.

Dobra, ju¿ Ciê nie mêczê Mo¿emy tak d³ugo siê przekonywaæ. Ty mnie, ¿e NIGDY, a ja Ciebie, ¿e dopiero czas to poka¿e Umówmy siê w tym w±tku (lub jego kontynuacji) za 30 lat. Wtedy pogadamy
__________________
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-04, 12:37   #2882
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ
Ona te¿ tak mia³a. Na pytanie "jaki jest Twój ulubiony kolor?" odpowiada³a "nienawidzê ró¿owego!". Ka¿dy wiedzia³, ¿e nie cierpi blondu i ró¿u. I co z niej wyros³o? Reasumuj±c: never say never.

Dobra, ju¿ Ciê nie mêczê Mo¿emy tak d³ugo siê przekonywaæ. Ty mnie, ¿e NIGDY, a ja Ciebie, ¿e dopiero czas to poka¿e Umówmy siê w tym w±tku (lub jego kontynuacji) za 30 lat. Wtedy pogadamy
Spoko Jaki termin ci bardziej pasuje? Pi±tek, czy wolisz sobotê?
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-04, 13:45   #2883
Natala6
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomo¶ci: 87
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez ysia Poka¿ wiadomo¶æ
Castingi wychodz± bardzo ciemne , ja mam w³osy ciemny blond (poziom 7) i Casting Jasny br±z (czyli ten sam poziom co Mro¼na Czekolada) wyszed³ mi tak:

Za³±cznik 5433227

£adne br±zy ma Matrix Color Sync , je¿eli chcesz szampon koloryzuj±cy
Bardzo ciemny kolor wyszed³. Dziêkujê, ¿e siê wypowiedzia³a¶ i za³±czy³a¶ fotkê Teraz mam pewno¶æ, ¿e ten odcieñ nie jest dla mnie. Poszukam farby, poniewa¿ myje w³osy codziennie szampon koloryzuj±cy mia³abym raczej na krótko.

---------- Dopisano o 14:45 ---------- Poprzedni post napisano o 14:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyno jak idziesz do fryzjera to kup sobie farbê profesjonaln±. Jak chcesz jasno utrzymaæ to bierz co¶ z poziomu 6 czyli ciemny blond który wychodzi jak jasny br±z. Mo¿esz wtedy wybieraæ w numerach po przecinku i np 6,3 to ciemny z³oty blond(wychodzi jasny z³oty br±z). Poza tym przyda³aby siê fota koloru obecnego. Bo ka¿dy inaczej widzi i okre¶la jasny br±z. Jakie masz odrosty naturalne? Z drogeryjnych polecam braæ ciemne blondy bo one wychodz± jak jasny br±z. A mro¼na czekolada jest ciemna.
Do ciemnej oprawy polecam czekolady, z³ote odcienie ogólnie ciep³e kolorki je¶li jeszcze kolor cery w tych odcieniach dobrze wygl±da.
Fotki niestety nie wrzucê jestem poza domem. Odrosty maj± kolor ciemny blond czyli mój naturalny kolor w³osów ;-) Czyli Casting odpada... Mam siê rozgl±daæ za ciemnymi blondami czyli 6 "z przecinkami" ale jakiej firmy która znajdê w drogerii, nie mam innej opcji "sklepowej" w tej chwili niestety.

Edytowane przez Natala6
Czas edycji: 2013-10-04 o 13:47
Natala6 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-04, 14:03   #2884
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Natala6 Poka¿ wiadomo¶æ
Bardzo ciemny kolor wyszed³. Dziêkujê, ¿e siê wypowiedzia³a¶ i za³±czy³a¶ fotkê Teraz mam pewno¶æ, ¿e ten odcieñ nie jest dla mnie. Poszukam farby, poniewa¿ myje w³osy codziennie szampon koloryzuj±cy mia³abym raczej na krótko.

---------- Dopisano o 14:45 ---------- Poprzedni post napisano o 14:36 ----------


Fotki niestety nie wrzucê jestem poza domem. Odrosty maj± kolor ciemny blond czyli mój naturalny kolor w³osów ;-) Czyli Casting odpada... Mam siê rozgl±daæ za ciemnymi blondami czyli 6 "z przecinkami" ale jakiej firmy która znajdê w drogerii, nie mam innej opcji "sklepowej" w tej chwili niestety.
Najpro¶ciej? Wpisz w google "ciemny blond farba blog" i zobaczysz w grafice czy po blogach kto¶ powstawia³. Ja czêsto tak szukam odcieni jak wychodz±. Masz np mój od Syossa kaszmirowy ciemny blond: http://zwyczajnienic.blogspot.com/20...h-te-wosy.html
Schodzi³am wtedy z rudych na br±z i wtedy wszystko mi siê szybko sp³ukiwa³o na rude znowu. Ale jak ty ju¿ masz br±z to powinno ³adnie wyj¶æ. Tu jeszcze dziewczyna robi³a ale nie wiadomo na jaki kolor k³ad³a, chyba na jasny...https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=301
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-10-04 o 14:09
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-04, 14:06   #2885
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Spoko Jaki termin ci bardziej pasuje? Pi±tek, czy wolisz sobotê?
Bêdê siê mog³a zdeklarowaæ dopiero w styczniu 2021 Ale na chwilê obecn± wydaje mi siê, ¿e bêdzie to pi±tek

W przysz³ym tygodniu muszê w koñcu kupiæ Color Toucha. Podobno nie widaæ odrostu wcale a wcale, zlewa siê z farbowañcami, ale wziê³am w³a¶nie lusterko i popatrzy³am w mocnym s³oñcu - ja widzê. Ech ten perfekcjonizm

Chcê kupiæ mixton niebieski, którego - w przypadku CT - zu¿ywa siê pó³ tuby. Jako, ¿e kolory ch³odne z danego poziomu s± ciemniejsze ni¿ neutrale czy ciep³e, a mi 6.0 wyszed³ ciut za ciemno (dopiero po jakim¶ czasie spra³ siê do prawid³owej wersji), zastanawiam siê czy nie zrobiæ mieszanki 7.00 + mixton

Jak zmieszam ciemne 6.0 z ch³odnym mixem to wyjdzie jeszcze ciemniej Ale z kolei z 7.0 mo¿e nie wyj¶æ wcale. Z trzeciej strony to tylko Touch, na dodatek na wodzie 1,9%, wiêc i tak w³osów na odro¶cie mi nie rozja¶ni (chyba), tylko wych³odzi kolor (chyba). Hmmm.
__________________

Edytowane przez rumpleteazer
Czas edycji: 2013-10-04 o 14:08
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-04, 14:11   #2886
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ
Bêdê siê mog³a zdeklarowaæ dopiero w styczniu 2021 Ale na chwilê obecn± wydaje mi siê, ¿e bêdzie to pi±tek

W przysz³ym tygodniu muszê w koñcu kupiæ Color Toucha. Podobno nie widaæ odrostu wcale a wcale, zlewa siê z farbowañcami, ale wziê³am w³a¶nie lusterko i popatrzy³am w mocnym s³oñcu - ja widzê. Ech ten perfekcjonizm

Chcê kupiæ mixton niebieski, którego - w przypadku CT - zu¿ywa siê pó³ tuby. Jako, ¿e kolory ch³odne z danego poziomu s± ciemniejsze ni¿ neutrale czy ciep³e, a mi 6.0 wyszed³ ciut za ciemno (dopiero po jakim¶ czasie spra³ siê do prawid³owej wersji), zastanawiam siê czy nie zrobiæ mieszanki 7.00 + mixton

Jak zmieszam ciemne 6.0 z ch³odnym mixem to wyjdzie jeszcze ciemniej Ale z kolei z 7.0 mo¿e nie wyj¶æ wcale. Z trzeciej strony to tylko Touch, na dodatek na wodzie 1,9%, wiêc i tak w³osów na odro¶cie mi nie rozja¶ni (chyba), tylko wych³odzi kolor (chyba). Hmmm.
LOL Spoko, to poczekam do tego 2021

Odno¶nie farby: nie spróbujesz - nie wiesz.
A ¿e Wella CT jest pó³-permanentn± farb± to jedyne co ci mo¿e groziæ, to konieczno¶æ zakupienia poprzedniego odcienia do pokrycia nieudanego farbowania.
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-04, 14:13   #2887
ysia
Zadomowienie
 
Avatar ysia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomo¶ci: 1 100
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Natala6 ja bym uderza³a w 7 , bo przyciemniæ to nie jest wiêkszy problem , a rozja¶niæ - droga przez mêkê pe³na gruzu. Matrix ma fajne kolory, np. 7M albo 7Nw , wrzucam Ci paletê z br±zami . Przede wszystkim te farby s± delikatne i nie niszcz± tak w³osów jak drogeryjne (a przynajmniej z mojego do¶wiadczenia)


Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg matrix-paleta-soc-1.jpg (112,8 KB, 12 za³adowañ)
__________________
blog http://whitepointeshoes.blogspot .com Boyfriend Jeans

Profil FB
https://www.facebook.com/whitepointeshoes
ysia jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-10-04, 14:15   #2888
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez ysia Poka¿ wiadomo¶æ
Natala6 ja bym uderza³a w 7 , bo przyciemniæ to nie jest wiêkszy problem , a rozja¶niæ - droga przez mêkê pe³na gruzu. Matrix ma fajne kolory, np. 7M albo 7Nw , wrzucam Ci paletê z br±zami . Przede wszystkim te farby s± delikatne i nie niszcz± tak w³osów jak drogeryjne (a przynajmniej z mojego do¶wiadczenia)
Ja Matrixa SoColor nie polecam Mi przesuszy³ w³osy gorzej ni¿ drogeryjny Garnier i Syoss.

Teraz mam na g³owie Inebryê i zero problemu z przesuszeniem Tylko w Inebryi kolory wychodz± odrobinê ciemniej ni¿ na palecie i s± pancerne (przynajmniej mój siê prawie wcale nie sp³uka³), wiêc trzeba braæ poprawkê o jakie¶ pó³ tonu i lepiej wzi±æ ja¶niejszy odcieñ.
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-10-04 o 14:19
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-04, 14:28   #2889
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Najpro¶ciej? Wpisz w google "ciemny blond farba blog" i zobaczysz w grafice czy po blogach kto¶ powstawia³. Ja czêsto tak szukam odcieni jak wychodz±. Masz np mój od Syossa: http://zwyczajnienic.blogspot.com/20...h-te-wosy.html
Schodzi³am wtedy z rudych na br±z i wtedy wszystko mi siê szybko sp³ukiwa³o na rude znowu. Ale jak ty ju¿ masz br±z to powinno ³adnie wyj¶æ. Tu jeszcze dziewczyna robi³a ale nie wiadomo na jaki kolor k³ad³a, chyba na jasny...https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=301
To prawda, najlepiej poogl±daæ zdjêcia w Internecie i poczytaæ w³osowe historie. Ja zanim odezwa³am siê w tym w±tku, przekopa³am poprzednie czê¶ci (choæ niestety wiele zdjêæ jest pousuwanych). Wtedy ³atwiej zadaæ konkretne pytanie i doprecyzowaæ swój problem.

Natala, warto te¿ przejrzeæ blogi osób, które farbuj± w³osy innym. Jest tam du¿o przyk³adów, widaæ w³osy "przed" i "po". Np. http://kokardka-mysi.blogspot.com/

Jak znajdziesz przypadek podobny do w³asnego, to wówczas warto przeczytaæ wszystkie komentarze pod postem. Naprawdê du¿o mo¿na siê dowiedzieæ, poznaæ "na¶cie" podobnych historii (i wyci±gn±æ wnioski).

---------- Dopisano o 15:28 ---------- Poprzedni post napisano o 15:17 ----------

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
LOL Spoko, to poczekam do tego 2021

Odno¶nie farby: nie spróbujesz - nie wiesz.
A ¿e Wella CT jest pó³-permanentn± farb± to jedyne co ci mo¿e groziæ, to konieczno¶æ zakupienia poprzedniego odcienia do pokrycia nieudanego farbowania.
Prawda.
I ³atwiej jednak przyciemniæ ni¿ rozja¶niæ

Najwy¿ej pó¼niej dokupiê ciemniejszy kolor (czyli obecny 6.00) i zmieszam, w proporcji 1:1, z pozosta³± po³ówk± nowego ja¶niejszego (7.00). Mo¿na tak, prawda?
__________________
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-04, 14:32   #2890
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ

Najwy¿ej pó¼niej dokupiê ciemniejszy kolor (czyli obecny 6.00) i zmieszam, w proporcji 1:1, z pozosta³± po³ówk± nowego ja¶niejszego (7.00). Mo¿na tak, prawda?
Mo¿na
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-04, 14:34   #2891
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ
Prawda.
I ³atwiej jednak przyciemniæ ni¿ rozja¶niæ

Najwy¿ej pó¼niej dokupiê ciemniejszy kolor (czyli obecny 6.00) i zmieszam, w proporcji 1:1, z pozosta³± po³ówk± nowego ja¶niejszego (7.00). Mo¿na tak, prawda?
Jasne, ¿e mo¿esz zmieszaæ 2 odcienie z CT. Zasada jest prosta - mo¿na mieszaæ farby tego samego producenta, byle 2 odcienie z tej samej "rodziny", a odcienie nie wyklucza³y siê wzajemnie. Czyli np. Koleston z Kolestonem, CT z CT, Inebryê z Inebry± itd.
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-04, 14:40   #2892
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Mo¿na
Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Jasne, ¿e mo¿esz zmieszaæ 2 odcienie z CT. Zasada jest prosta - mo¿na mieszaæ farby tego samego producenta, byle 2 odcienie z tej samej "rodziny", a odcienie nie wyklucza³y siê wzajemnie. Czyli np. Koleston z Kolestonem, CT z CT, Inebryê z Inebry± itd.
Dziêkujê, dobre kobiety.

Niby wiem, ale wolê siê upewniæ. Wiedza w³osowa tryska mi uszami, nosem.. i czasami wiem, ¿e nic nie wiem
__________________

Edytowane przez rumpleteazer
Czas edycji: 2013-10-04 o 14:41
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-04, 14:43   #2893
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêkujê, dobre kobiety.

Niby wiem, ale wolê siê upewniæ. Wiedza w³osowa tryska mi uszami, nosem.. i czasami wiem, ¿e nic nie wiem
Do us³ug Sama czêsto pytam o rzeczy, które wiem, ale wolê siê upewniæ
Z wiedz± tak jest. Im wiêcej siê dowiadujesz, tym bardziej zdajesz sobie sprawê z mo¿liwo¶ci pog³êbienia tematu.

A ¿e kto pyta nie b³±dzi, to lepiej pytaæ
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-04, 14:46   #2894
megi.3
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomo¶ci: 1 261
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Trafi³am na promocjê olejku. Niewiele ale zawsze co¶. Da³am 22z³. Pachnie bosko! I jaki sk³ad!



To jeszcze do³ó¿ moje ostatnie poczynania i horror w³osowy gotowy



Na w³oski. Ma byæ odbudowuj±cy. Normalnie na 10 min trzeba na³o¿yæ przed myciem. Jeszcze nie stosowa³am i ju¿ nie mogê siê doczekaæ.



Kochana ja te¿ zawsze mia³am ciemny br±z a¿ przesz³am na profeski i tak oto mój piêkny jasny br±z popielaty albo potem popielato opalizuj±cy by³ z poziomu 6 czyli ciemnego blondu Od poziomu 5 idê ju¿ pod czerñ zawsze.



Be¿owy blond. Tak to widzê i tego siê trzymaj. Tylko oczywi¶cie profesjonalne bo sklepowe to dziwnie mog± wyj¶æ.
W³a¶nie gdybym to wcze¶niej wiedzia³a, to farbowa³abym np. Inebrya 6.2 Super kolor. Albo jakie¶ 6.1 - ale pude³ko mnie zawsze myli³o Jesli kiedy¶ wrócê do br±zu, to bêdzie na pocz±tek 6.2

Dziêki - czyli mówisz ¿e be¿owe, to bedê szukaæ czego¶ z be¿u

---------- Dopisano o 15:46 ---------- Poprzedni post napisano o 15:46 ----------

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Dla mnie to wygl±da jak jaki¶ be¿, czyli ,13 po przecinku Tylko nie wiem, czy poziom 8 czy ju¿ 9...

http://www.palety-farb-do-wlosow.pl/...-kolorow-1.jpg

http://www.palety-farb-do-wlosow.pl/...-majirel-3.jpg

w Goldwellu patrz na odcienie GB i B, bo to be¿e
http://www.palety-farb-do-wlosow.pl/...e-paleta-6.jpg

Mo¿e ewentualnie 8/2 z Majirel?

http://www.palety-farb-do-wlosow.pl/...-majirel-4.jpg

Nie wiem, podrzuci³am co mi siê wydaje podobne.




Ja mam w druga stronê, zrezygnujê i nie kupiê nic
Super, dziêki wielkie Ten 8.13 inebrya
8.2 i 9.22 majirel te¿ bardzo mi siê podobaj±

No to teraz mam o czym my¶leæ
megi.3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-04, 14:59   #2895
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez megi.3 Poka¿ wiadomo¶æ
W³a¶nie gdybym to wcze¶niej wiedzia³a, to farbowa³abym np. Inebrya 6.2 Super kolor. Albo jakie¶ 6.1 - ale pude³ko mnie zawsze myli³o Jesli kiedy¶ wrócê do br±zu, to bêdzie na pocz±tek 6.2

Dziêki - czyli mówisz ¿e be¿owe, to bedê szukaæ czego¶ z be¿u

---------- Dopisano o 15:46 ---------- Poprzedni post napisano o 15:46 ----------



Super, dziêki wielkie Ten 8.13 inebrya
8.2 i 9.22 majirel te¿ bardzo mi siê podobaj±

No to teraz mam o czym my¶leæ
Nie ma za co W za³±cznikach masz jeszcze inne 2 ró¿ne "real photo" Inebryi z 2 ró¿nych miejsc. Zale¿nie od ¶wiat³a inaczej wychodzi.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg inebrya-color-beige-professional-hair-dying-cream-100-ml.jpg (36,1 KB, 27 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg inebrya-paleta-2.jpg (110,9 KB, 22 za³adowañ)
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-04, 16:09   #2896
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Ja Matrixa SoColor nie polecam Mi przesuszy³ w³osy gorzej ni¿ drogeryjny Garnier i Syoss.

Teraz mam na g³owie Inebryê i zero problemu z przesuszeniem Tylko w Inebryi kolory wychodz± odrobinê ciemniej ni¿ na palecie i s± pancerne (przynajmniej mój siê prawie wcale nie sp³uka³), wiêc trzeba braæ poprawkê o jakie¶ pó³ tonu i lepiej wzi±æ ja¶niejszy odcieñ.
SoColor wysuszy³ i mi w³osy ale bezamoniakowy Color Sync by³ ¶wietny!
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-04, 17:07   #2897
megi.3
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomo¶ci: 1 261
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Nie ma za co W za³±cznikach masz jeszcze inne 2 ró¿ne "real photo" Inebryi z 2 ró¿nych miejsc. Zale¿nie od ¶wiat³a inaczej wychodzi.
Faktycznie na tych innych zdjêciach trochê inaczej wychodzi, ale te¿ ³adnie.
Pewnie na w³osach jeszcze inaczej wyjdzie, chocia¿ z drugiej strony ponoæ Inebryia jest dosæ wierna próbnikom. Musze siê jeszcze zastanowiæ, ale mo¿e zdecydujê siê na to 8.13.

mcromance, Kachula, dziêkujê za rady

Bêdzie co¶ z be¿ów

A jeszcze odno¶nie tego olejku z YR który pokaza³a dzisiaj Kachula to on jest bardzo wydajny. Mam go ju¿ dosc d³ugo a dopiero zu¿y³am po³owê
megi.3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-04, 17:48   #2898
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez megi.3 Poka¿ wiadomo¶æ
Faktycznie na tych innych zdjêciach trochê inaczej wychodzi, ale te¿ ³adnie.
Pewnie na w³osach jeszcze inaczej wyjdzie, chocia¿ z drugiej strony ponoæ Inebryia jest dosæ wierna próbnikom. Musze siê jeszcze zastanowiæ, ale mo¿e zdecydujê siê na to 8.13.

mcromance, Kachula, dziêkujê za rady

Bêdzie co¶ z be¿ów

A jeszcze odno¶nie tego olejku z YR który pokaza³a dzisiaj Kachula to on jest bardzo wydajny. Mam go ju¿ dosc d³ugo a dopiero zu¿y³am po³owê
Do us³ug

A olejek YR te¿ mam. I skubaniec rzeczywi¶cie wydajny w porównaniu do tego, ile innego (gêstszego) olejku muszê na w³osy nawaliæ. Chyba przez t± maleñk± dziurkê (gratulacje dla projektanta, pomy¶la³ o wygodzie konsumenta, a nie szybszym zu¿ywaniu kosmetyku, bo siê ulewa ).
Ale cena nadal jest troszkê za wysoka bez jakiej¶ promocji.
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-04, 18:16   #2899
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

czy moze mi ktos napisac na co tej olejek????? i najlepiej linka podeslac.
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-04, 18:22   #2900
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
czy moze mi ktos napisac na co tej olejek????? i najlepiej linka podeslac.
Masz ¶lepoto jedna jeszcze raz

Mój post

Link do KWC i do strony na YR
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-04, 18:27   #2901
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez megi.3 Poka¿ wiadomo¶æ
Faktycznie na tych innych zdjêciach trochê inaczej wychodzi, ale te¿ ³adnie.
Pewnie na w³osach jeszcze inaczej wyjdzie, chocia¿ z drugiej strony ponoæ Inebryia jest dosæ wierna próbnikom. Musze siê jeszcze zastanowiæ, ale mo¿e zdecydujê siê na to 8.13.

mcromance, Kachula, dziêkujê za rady

Bêdzie co¶ z be¿ów

A jeszcze odno¶nie tego olejku z YR który pokaza³a dzisiaj Kachula to on jest bardzo wydajny. Mam go ju¿ dosc d³ugo a dopiero zu¿y³am po³owê
Olejek w³a¶nie mam na w³osach i nie mogê przestaæ ich w±chaæ

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Do us³ug

A olejek YR te¿ mam. I skubaniec rzeczywi¶cie wydajny w porównaniu do tego, ile innego (gêstszego) olejku muszê na w³osy nawaliæ. Chyba przez t± maleñk± dziurkê (gratulacje dla projektanta, pomy¶la³ o wygodzie konsumenta, a nie szybszym zu¿ywaniu kosmetyku, bo siê ulewa ).
Ale cena nadal jest troszkê za wysoka bez jakiej¶ promocji.
Otworek jest super, nie wylewa siê na rêkê pó³ butli a tyle ile my chcemy. A cena? Drogi jest, owszem. Dlatego dla mnie to by³ taki prezent na w³osy po rozja¶nianiu. Poza tym gdybym mia³a kupowaæ olejki ze sk³adu pojedynczo to wysz³o by dro¿ej. Moje w³osy uwielbiaj± olejek jojoba ale ten kosztuje niesamowicie drogo i to za ma³e ilo¶ci. Mia³am kiedy¶ mo¿liwo¶æ wypróbowaæ preparat z tym olejkiem i zakocha³am siê w nim ale nie by³o mnie staæ tak sobie go kupiæ. Poza tym skoñczy³ mi siê olejek migda³owy (cena 12,70 za 100ml) do tego chcia³am jeszcze ten jojoba (100ml 44z³!), no i dokupiæ chcia³am jeszcze prawdziwy 100% arganowy ( 43z³ za 100ml). Tu mam mieszankê niesamowit± jak patrzyæ na sk³ad, wiêc obecna cena promocyjna 22,90 (chyba) by³a ca³kiem normalna. No i teraz go nak³ada³am i jest naprawdê wydajny! Mo¿e nie ma arganowego ale naprawdê sk³ad mi wszystko wynagradza.
Czy da³abym normalnie 27,90? Nie. Ale gdyby zosta³ w tej co jest to ju¿ ok.

---------- Dopisano o 19:27 ---------- Poprzedni post napisano o 19:24 ----------

Laski, jakby której siê nudzi³o na blogu doda³am trzy wpisy o mojej ostatniej przygodzie w³osowej

P.S. reklama bloga musi byæ
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-10-04 o 18:26
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-04, 18:31   #2902
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

dzieki

a w jakiej cenie uwazacie, ze warto go kupic?

---------- Dopisano o 19:31 ---------- Poprzedni post napisano o 19:28 ----------

dobra kliknelam ten olejek dorwalam na allegro od solidnego sprzedawcy za 20zl z wysylka
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-04, 18:43   #2903
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
dzieki

a w jakiej cenie uwazacie, ze warto go kupic?

---------- Dopisano o 19:31 ---------- Poprzedni post napisano o 19:28 ----------

dobra kliknelam ten olejek dorwalam na allegro od solidnego sprzedawcy za 20zl z wysylka
O ¿e¿ ty! No ja kupi³am w sklepie bo jednocze¶nie za³o¿y³am sobie kartê sta³ego klienta. Do tego dzi¶ kupowa³am kosmetyk i dosta³am za to tusz do rzês za 1gr o warto¶ci 54z³! Mam jeszcze kupony na 40% znizki na zakup jednego kosmetyku do wykorzystywania bez limitów przez 2 miesi±ce! Normalnie sza³ cia³. Chyba mamie polecê za³o¿yæ t± kartê bo nie masz obowi±zku nic kupowaæ a zni¿ki podobno na twój adres bêd± regularnie przychodziæ. Super! Chyba nawrócê siê na Yves Rocher, bo przez ostatnie lata by³o dla mnie po prostu zbyt drogie. A kosmetyki ich zawsze lubi³am.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-04, 18:49   #2904
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Olejek w³a¶nie mam na w³osach i nie mogê przestaæ ich w±chaæ



Otworek jest super, nie wylewa siê na rêkê pó³ butli a tyle ile my chcemy. A cena? Drogi jest, owszem. Dlatego dla mnie to by³ taki prezent na w³osy po rozja¶nianiu. Poza tym gdybym mia³a kupowaæ olejki ze sk³adu pojedynczo to wysz³o by dro¿ej. Moje w³osy uwielbiaj± olejek jojoba ale ten kosztuje niesamowicie drogo i to za ma³e ilo¶ci. Mia³am kiedy¶ mo¿liwo¶æ wypróbowaæ preparat z tym olejkiem i zakocha³am siê w nim ale nie by³o mnie staæ tak sobie go kupiæ. Poza tym skoñczy³ mi siê olejek migda³owy (cena 12,70 za 100ml) do tego chcia³am jeszcze ten jojoba (100ml 44z³!), no i dokupiæ chcia³am jeszcze prawdziwy 100% arganowy ( 43z³ za 100ml). Tu mam mieszankê niesamowit± jak patrzyæ na sk³ad, wiêc obecna cena promocyjna 22,90 (chyba) by³a ca³kiem normalna. No i teraz go nak³ada³am i jest naprawdê wydajny! Mo¿e nie ma arganowego ale naprawdê sk³ad mi wszystko wynagradza.
Czy da³abym normalnie 27,90? Nie. Ale gdyby zosta³ w tej co jest to ju¿ ok.

---------- Dopisano o 19:27 ---------- Poprzedni post napisano o 19:24 ----------

Laski, jakby której siê nudzi³o na blogu doda³am trzy wpisy o mojej ostatniej przygodzie w³osowej

P.S. reklama bloga musi byæ
Buuuu, ja dzi¶ musia³am szybko umyæ w³osy i nie mia³am czasu nak³adaæ olejku. Buuu....

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
dzieki

a w jakiej cenie uwazacie, ze warto go kupic?

---------- Dopisano o 19:31 ---------- Poprzedni post napisano o 19:28 ----------

dobra kliknelam ten olejek dorwalam na allegro od solidnego sprzedawcy za 20zl z wysylka
Podrzuæ proszê na PM u kogo kupowa³a¶. Pliiiiiissss
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-04, 19:09   #2905
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Buuuu, ja dzi¶ musia³am szybko umyæ w³osy i nie mia³am czasu nak³adaæ olejku. Buuu....



Podrzuæ proszê na PM u kogo kupowa³a¶. Pliiiiiissss
Podejrzewam, ¿e jak na allegro to 1 sztuka by³a. Zazwyczaj tak maj±.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-04, 19:14   #2906
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Podejrzewam, ¿e jak na allegro to 1 sztuka by³a. Zazwyczaj tak maj±.
Ale ja nie chcê teraz kupowaæ, tylko zapisaæ sobie sprzedawce i ¶ledziæ go jak bêdzie mi siê olejek ju¿ koñczy³
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-05, 09:25   #2907
Natala6
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomo¶ci: 87
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Dziêkujê Wam za wszystkie informacje, rady
Szkoda, ¿e tak pó¼no wesz³am na ten w±tek. Ale w wolnej chwili , o co w moim przypadku bardzo trudno, bêdê tutaj zagl±daæ poniewa¿ wiele ciekawych postów zauwa¿y³am. W tym zaciekawi³ mnie ten olejek.
Musia³am ju¿ wczoraj kupiæ farbê, nie mam pojêcia jaki bêdzie efekt ale mam nadziejê, ¿e bêdê mog³a siê ludziom pokazaæ na oczy ;-) Je¶li znacie tê farbê to poproszê Was o wskazówkê czy trzymaæ na w³osach zgodnie z instrukcj± czy nieco krócej.
Nie idê jednak do fryzjera robiê farbê w domu. A to zakupiona farba
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg natural_easy_565.jpg (43,3 KB, 15 za³adowañ)
Natala6 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-05, 11:16   #2908
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Natala6 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêkujê Wam za wszystkie informacje, rady
Szkoda, ¿e tak pó¼no wesz³am na ten w±tek. Ale w wolnej chwili , o co w moim przypadku bardzo trudno, bêdê tutaj zagl±daæ poniewa¿ wiele ciekawych postów zauwa¿y³am. W tym zaciekawi³ mnie ten olejek.
Musia³am ju¿ wczoraj kupiæ farbê, nie mam pojêcia jaki bêdzie efekt ale mam nadziejê, ¿e bêdê mog³a siê ludziom pokazaæ na oczy ;-) Je¶li znacie tê farbê to poproszê Was o wskazówkê czy trzymaæ na w³osach zgodnie z instrukcj± czy nieco krócej.
Nie idê jednak do fryzjera robiê farbê w domu. A to zakupiona farba
Te farby ró¿nie ³api±. Musisz obserwowaæ ca³y czas farbowanie. Sprawdzaj kolor zdrapuj±c farbê paznokciem z kawa³ka w³osów i zobacz czy nie jest za ciemno. Jak bêdzie ciemniej od razu zmywaj. Farbê trzyma siê 30min od pierwszego na³o¿enia wiêc przy 20minutach ju¿ na 100% sprawd¼ kolor na g³owie. Najlepiej tak co 10min.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-05, 11:33   #2909
megi.3
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomo¶ci: 1 261
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Natala6 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêkujê Wam za wszystkie informacje, rady
Szkoda, ¿e tak pó¼no wesz³am na ten w±tek. Ale w wolnej chwili , o co w moim przypadku bardzo trudno, bêdê tutaj zagl±daæ poniewa¿ wiele ciekawych postów zauwa¿y³am. W tym zaciekawi³ mnie ten olejek.
Musia³am ju¿ wczoraj kupiæ farbê, nie mam pojêcia jaki bêdzie efekt ale mam nadziejê, ¿e bêdê mog³a siê ludziom pokazaæ na oczy ;-) Je¶li znacie tê farbê to poproszê Was o wskazówkê czy trzymaæ na w³osach zgodnie z instrukcj± czy nieco krócej.
Nie idê jednak do fryzjera robiê farbê w domu. A to zakupiona farba
Generalnie powinno siê farbowaæ tyle czasu, ile napisane jest w ulotce. Nie powinno siê nadmiernie skracaæ lub wyd³u¿aæ, gdy¿ ró¿ne barwniki w ró¿nym czasie docieraj± w g³±b w³osa i jesli ten proces np. przerwiesz zbyt szybko, kolor mo¿e byæ inny ni¿ powinien. Chyba ¿e widzisz, ¿e dzieje siê jaka¶ katastrofa - np. farbujesz jasnym br±zem, a wygl±da na to ¿e wyjdzie czarny bo w³osy dziwnie ³api± - mi zdarza³o siê wtedy ratowac szybszym zmyciem i szorowaniem. Ale to wyj±tkowe jakie¶ sytuacje.

Wracaj±c do YR : ¶wietne jest to serum do w³osów:

http://www.yves-rocher.pl/serum_wygladzajace_48h

Mam je od dwóch tygodni, po u¿yciu w³osy piêknie b³yszcz±

Produkty YR najbardziej op³acalnie jest kupowaæ w sklepie internetowym. Mo¿na siê zapisaæ do newslettera i wtedy na maila przychodz± ró¿ne fajne kody ze zni¿kami, prezentami itp. Niektóre produkty mo¿na kupiæ za pó³ ceny albo i mniej je¶li trafi siê promocja+kod +prezent.
Tak¿e polecam Tyle , ze kasa z portfela wtedy szybciej ubywa
megi.3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-05, 14:30   #2910
Natala6
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomo¶ci: 87
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Dziêkujê dziewczyny :-D
Zraz idê farbowaæ w³osy. Jako ¿e jak wspomnia³am wcze¶niej nak³adam najpierw na odrosty sprawdzê "co u nich" po 10 min.
I jeszcze jedno pytanie czy mam zacz±æ farbowaæ od przodu g³owy (mam grzywkê je¶li to istotne) czy od ty³u.
Natala6 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:55.