Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2. - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-02-05, 12:59   #2161
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Ja jestem 8 (lub 29) typem. Jeszcze go nie odkryto..
Mogę Ci kaguya focie podesłać jak poczytasz o tym? Jestem ciekawa do czego pasuje (ah zagadki)
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-05, 13:00   #2162
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Ja jestem 8 (lub 29) typem. Jeszcze go nie odkryto..
Mogę Ci kaguya focie podesłać jak poczytasz o tym? Jestem ciekawa do czego pasuje (ah zagadki)
Trochę to potrwa
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-06, 11:50   #2163
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Słabo mi idzie, bo wczoraj i dziś nie miałam czasu. No przynajmniej nie jestem Natural jak 50% społeczeństwa haha

Moje nowe kolory, które akceptuję, przemyciłam do palety (nowe łowy w lumpeksie), zauważcie, że nie ma czerni, tylko dwa odcienie szarości
a ta pomarańczowa czerwień jest najlepsza ze wszystkich!!! Nie uwierzycie, jak ładnie podkreśla kolor oczu (nagle robią się mega niebieskie, nie szare), może nie jest tak źle trafiony odcień.
I ten turkus mnie zaskoczył

Edytowane przez 201607040946
Czas edycji: 2016-07-03 o 20:58
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 09:08   #2164
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Te kolory są dosyć stonowane, może jednak ciepła wiosna?
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 10:35   #2165
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Te kolory są dosyć stonowane, może jednak ciepła wiosna?
Po prostu bardziej intesywnych nie znalazłam
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 16:48   #2166
paolinka3991
Raczkowanie
 
Avatar paolinka3991
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 113
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Witam Planuje zmiane koloru wlosow. Od kilku lat farbuje na czarny i juz mam go serdecznie dosyc. Ciagle farbowanie jasnych odrostow...ehh
Planuje jasniejszy kolor. Najlepiej jakis odcien blondu, brazu.
Od dawna probuje okreslic moj typ kolorystyczny i mam z tym problem.Pomoze ktos?

Naturalnie mam sredni, popielaty blond.
Brwi srednio ciemne (odkad farbuje na czarno wygladaja na ciemniejsze mimo ze ich nie maluje;p Nie wiem sama dlaczego tak jest)

Cera jak widac jasna, czesto sie rumienie, brak piegow. W lato opalam sie najpierw na czerwono, wieczorem jestem brazowa.
Zima jestem baardzo blada.

Oczy piwne (mieszanka brazowego-oliwkowego).

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zdjęcie0643_001.jpg (96,1 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20150122_161733.jpg (38,0 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CAM01365.jpg (130,0 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20141119_171149.jpg (72,4 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20141117_114624.jpg (60,6 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN1762_003_001_001.jpg (12,7 KB, 15 załadowań)
__________________
paolinka3991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-08, 13:46   #2167
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Jeśli w czerni było ci dobrze możesz być true winter, ten typ jako jedyny wygląda dobrze w czarnych włosach
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-08, 14:19   #2168
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez paolinka3991 Pokaż wiadomość
Witam Planuje zmiane koloru wlosow. Od kilku lat farbuje na czarny i juz mam go serdecznie dosyc. Ciagle farbowanie jasnych odrostow...ehh
Planuje jasniejszy kolor. Najlepiej jakis odcien blondu, brazu.
Od dawna probuje okreslic moj typ kolorystyczny i mam z tym problem.Pomoze ktos?

Naturalnie mam sredni, popielaty blond.
Brwi srednio ciemne (odkad farbuje na czarno wygladaja na ciemniejsze mimo ze ich nie maluje;p Nie wiem sama dlaczego tak jest)

Cera jak widac jasna, czesto sie rumienie, brak piegow. W lato opalam sie najpierw na czerwono, wieczorem jestem brazowa.
Zima jestem baardzo blada.

Oczy piwne (mieszanka brazowego-oliwkowego).

Na każdym zdjęciu masz inny kolor włosów, nawet cery, dla mnie w czerni nie wyglądasz dobrze, jak większość zresztą zdjęcia to zdjęcia.
Pierwszy post, jest tam wyraźnie napisane, że według koloru włosów, oczu i cery nie określimy, kim jesteś.
To tylko wygląd.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-08, 14:30   #2169
roseplum
niepolubiecie
 
Avatar roseplum
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 664
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

tez planuje zmiane koloru wlosow. co myslicie o platynie na TW?
roseplum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-08, 14:35   #2170
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez roseplum Pokaż wiadomość
tez planuje zmiane koloru wlosow. co myslicie o platynie na TW?
True Winter? A nie lepiej mega jasny, głęboki popielaty? z kolorów zalecanych jest kolor :sól i pieprz:
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-08, 14:39   #2171
roseplum
niepolubiecie
 
Avatar roseplum
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 664
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
True Winter? A nie lepiej mega jasny, głęboki popielaty? z kolorów zalecanych jest kolor :sól i pieprz:
wiem dobrze mi granatowej czerni i ciemnym brązie. ale chcialabym platynkę chociaz na kilka miesięcy i zastanawiam się czy może wyjść znośnie...

Edytowane przez roseplum
Czas edycji: 2015-02-08 o 14:40
roseplum jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-08, 14:55   #2172
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez roseplum Pokaż wiadomość
wiem dobrze mi granatowej czerni i ciemnym brązie. ale chcialabym platynkę chociaz na kilka miesięcy i zastanawiam się czy może wyjść znośnie...
Zawsze możesz probować, ale platyna lubi wyjść żółto
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-08, 17:42   #2173
Merry2014
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 293
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

1. Jak się opalasz?
Szybko, na ładny jasnobrązowy kolor, potem nawet na brązowy (koleżanki dziwią się, że tak szybko, bez zaczerwień, bo mam jasną cerę).

2. Kolor oczu
Niebieski, blisko żrenicy jaśniejszy, obwódka najciemniejsza, rzęsy takie popielate

3. Piegi: brak.

4. Cera - jasna, ale nie blada, w odcieniu różowym

5. Naturalny kolor włosów: ciemnoblond w odcieniu popielatym od czubka głowy, od połowy włosow jasny brąz (włosy mi ciemnieją od czubka głowy, jako dziecko bylam blondynką i potem mi zaczeły ciemnieć i dalej mi ciemnieją)

6. Kolor ust: jasnoróżowy

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę? Mam z tym problem. Ale mówia mi, ze dobrze mi w niebieskim (nie jasnym czy ciemnym, czy turkusowym, ale niebieskim), dobrze też mi w szrym (stalowym). Resztę nie wiem. W czarnym wygladam natomiast przygnębiająco.

8. Czy pasuje ci czysta biel i czysta czerń? Czy może lepiej wygląda kremowy i bardzo ciemny szary albo bardzo ciemny brąz?
Czysta raczej nie.

9. Czy pasują ci kolory jaskrawe i intensywne, czyste? Jeśli tak, to jak jaskrawe? Ekstremalnie czy tak "w miarę"?
Niektóre 'w miare". nie nasycone

10. Czy pasują ci kolory szarawe, zgaszone? Jeśli tak to jak zgaszone? Bardzo łagodne i szarawe, czy tylko troszkę? Nie mam na myśli koloru szarego, tylko inne kolory złamane szarością, wpadające w szary - np szaroniebieski, szarozielony, szaroróżowy.
Niektóre łagodne.

11. Czy pasują ci raczej kolory ciepłe czy zimne, czy może jedne i drugie? Jak bardzo ciepłe, jak bardzo zimne? Co ze złotem i srebrem?
U mnie np. złote kolczyki 'dominują" w wyglądzie twarzy, a szara biżuteria ginie na tle twarzy

12. Czy kolory możesz zestawiać bardzo kontrastowo - pstre wzory, duże kontrastowe (czarno-białe, czerwono-zielone) wzory np. pasy, blisko twarzy i wygląda to ok, czy może lepiej ci w strojach monochromatycznych, drobniejszych wzorach albo mniej drastycznych zestawieniach kolorów?
W strojach o drobniejszych wzorach.
Merry2014 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-09, 07:13   #2174
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Możesz być jakimś latem, ale tak naprawdę jest za mało danych aby móc coś wywnioskować. Musisz mierzyć różne kolory.. i odcienie kolorów. Na 1 stronie tego tematu są różne wskazówki
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-09, 10:37   #2175
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez Merry2014 Pokaż wiadomość
1. Jak się opalasz?
Szybko, na ładny jasnobrązowy kolor, potem nawet na brązowy (koleżanki dziwią się, że tak szybko, bez zaczerwień, bo mam jasną cerę).

2. Kolor oczu
Niebieski, blisko żrenicy jaśniejszy, obwódka najciemniejsza, rzęsy takie popielate

3. Piegi: brak.

4. Cera - jasna, ale nie blada, w odcieniu różowym

5. Naturalny kolor włosów: ciemnoblond w odcieniu popielatym od czubka głowy, od połowy włosow jasny brąz (włosy mi ciemnieją od czubka głowy, jako dziecko bylam blondynką i potem mi zaczeły ciemnieć i dalej mi ciemnieją)

6. Kolor ust: jasnoróżowy

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę? Mam z tym problem. Ale mówia mi, ze dobrze mi w niebieskim (nie jasnym czy ciemnym, czy turkusowym, ale niebieskim), dobrze też mi w szrym (stalowym). Resztę nie wiem. W czarnym wygladam natomiast przygnębiająco.

8. Czy pasuje ci czysta biel i czysta czerń? Czy może lepiej wygląda kremowy i bardzo ciemny szary albo bardzo ciemny brąz?
Czysta raczej nie.

9. Czy pasują ci kolory jaskrawe i intensywne, czyste? Jeśli tak, to jak jaskrawe? Ekstremalnie czy tak "w miarę"?
Niektóre 'w miare". nie nasycone

10. Czy pasują ci kolory szarawe, zgaszone? Jeśli tak to jak zgaszone? Bardzo łagodne i szarawe, czy tylko troszkę? Nie mam na myśli koloru szarego, tylko inne kolory złamane szarością, wpadające w szary - np szaroniebieski, szarozielony, szaroróżowy.
Niektóre łagodne.

11. Czy pasują ci raczej kolory ciepłe czy zimne, czy może jedne i drugie? Jak bardzo ciepłe, jak bardzo zimne? Co ze złotem i srebrem?
U mnie np. złote kolczyki 'dominują" w wyglądzie twarzy, a szara biżuteria ginie na tle twarzy

12. Czy kolory możesz zestawiać bardzo kontrastowo - pstre wzory, duże kontrastowe (czarno-białe, czerwono-zielone) wzory np. pasy, blisko twarzy i wygląda to ok, czy może lepiej ci w strojach monochromatycznych, drobniejszych wzorach albo mniej drastycznych zestawieniach kolorów?
W strojach o drobniejszych wzorach.
Czy naprawdę tak trudno przeczytać pierwszy post?
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-09, 18:40   #2176
Merry2014
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 293
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Chłodne lato
Merry2014 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-10, 05:46   #2177
paolinka3991
Raczkowanie
 
Avatar paolinka3991
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 113
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Na każdym zdjęciu masz inny kolor włosów, nawet cery, dla mnie w czerni nie wyglądasz dobrze, jak większość zresztą zdjęcia to zdjęcia.
Pierwszy post, jest tam wyraźnie napisane, że według koloru włosów, oczu i cery nie określimy, kim jesteś.
To tylko wygląd.
Zdjecia robione przy roznym swietle i o roznych prach roku;p
No coz, pozostaje isc do kolejnego fryzjera, moze tez powie cos innego wkoncu, bo kazdy twierdzi, ze do mojej ciemnej oprawy i jasnej cery pasuje jedynie czarny,ewentualnie chlodne brazy :/ Znajomi twierdza to samo, jak eksperymentowalam z innymi kolorami stwierdziali, ze sztucznie i nienaturalnie
Dzieki za odzew
__________________
paolinka3991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-10, 07:06   #2178
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez paolinka3991 Pokaż wiadomość
Zdjecia robione przy roznym swietle i o roznych prach roku;p
No coz, pozostaje isc do kolejnego fryzjera, moze tez powie cos innego wkoncu, bo kazdy twierdzi, ze do mojej ciemnej oprawy i jasnej cery pasuje jedynie czarny,ewentualnie chlodne brazy :/ Znajomi twierdza to samo, jak eksperymentowalam z innymi kolorami stwierdziali, ze sztucznie i nienaturalnie
Dzieki za odzew
No zdjęcia są kiepskie, ale wnioskuje, że nosiłaś czernie, bo Ci było w nich dobrze ja bym z dużym prawdopodobieństwem wskazała zimę, na 1 zdjęciu masz jakąś żółtawo/limonkawą bluzkę i od razu Cię ożywia.
Myślę,że taki kolor byłby ok https://s-media-cache-ak0.pinimg.com...cadb3502d5.jpg
Tylko, że aby osiągnąć taki kolor musisz uzbroić się w cierpliwość i dobrego fryzjera
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-10, 09:01   #2179
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

A nie jest zbyt żółty dla Zimy? Choć rozumiem, że uzyskać czysty kolor jest cholernie trudno jeśli znajomi mówią, że dobrze ci w czerni, i sama się tak czujesz, to noś ja też nie wyglądałam źle z czarnymi włosami, ale w brązach było lepiej
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-10, 09:41   #2180
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Za żółty to raczej nie, zresztą żółty kolor nie jest największym nieszczęściem dla zimy. Niemniej jednak jasne włosy obniżają poziom kontrastu na twarzy
http://nolessthanbutterflies.files.w...onde-hair.jpeg niby ładnie, harmonijnie, naturalnie
http://images.beautyriot.com/photos/...urly-black.jpg no ale jednak jak dla mnie... ciemny kolor wydobywa piękny kontrast
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-10, 09:52   #2181
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Za żółty to raczej nie, zresztą żółty kolor nie jest największym nieszczęściem dla zimy. Niemniej jednak jasne włosy obniżają poziom kontrastu na twarzy
http://nolessthanbutterflies.files.w...onde-hair.jpeg niby ładnie, harmonijnie, naturalnie
http://images.beautyriot.com/photos/...urly-black.jpg no ale jednak jak dla mnie... ciemny kolor wydobywa piękny kontrast
W jasnych NIE NIE NIE
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-10, 10:11   #2182
paolinka3991
Raczkowanie
 
Avatar paolinka3991
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 113
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Zdjecia rozne niestety, bo jedne z lata, drugie z zimy, wiosny.
A... Wspomnialam ze mam tendencje do buraczanych wypiekow na twarzy? Mam tak, podczas silnych emocji, ciepla. Normalnie cera o jednolitym kolorze(no chyba ze zdarza sie male niespodzianki).
Dzieki za rady, zawsze mnie jakos naprowadza przy ewentualnych zmianach
Czarny lubie, ale mi sie znudzil po prostu Myslalam moze o powtore z ombre...
wiem ze nad doborem koloru wlosow trzeba sie zastanowic, bo nie kazdemu pasuja cieple/zimne brazy czy blondy, czarne, rude... Kazda cera inna i typ kolorystyxzny ;P
__________________
paolinka3991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-10, 11:16   #2183
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
W jasnych NIE NIE NIE
To chyba kwestia Twoich (i moich też) preferencji bo obiektywnie w tych jasnych włosach nie wygląda przecież źle..

Paolinka, zawsze możesz rozjaśnić do średniego brązu
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-10, 11:30   #2184
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
To chyba kwestia Twoich (i moich też) preferencji bo obiektywnie w tych jasnych włosach nie wygląda przecież źle..

Paolinka, zawsze możesz rozjaśnić do średniego brązu
Wygląda, bo jest za żółta, gdyby miała naturalny odcień blondu, byłoby ok, a tu widać, że żółć zawsze się zastanawiam, kto im włosy farbuje, przecież kase mają i mogą wyczarować u dobrego fryzjera piękny blond, ba, nawet biel
a podobno ona z natury ma jasne, stawiam na jakiś średni blondzik
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-10, 11:48   #2185
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Wygląda, bo jest za żółta, gdyby miała naturalny odcień blondu, byłoby ok, a tu widać, że żółć zawsze się zastanawiam, kto im włosy farbuje, przecież kase mają i mogą wyczarować u dobrego fryzjera piękny blond, ba, nawet biel
a podobno ona z natury ma jasne, stawiam na jakiś średni blondzik
Cóż, wystarczy umyć włosy i już kolor jest inny. Poza tym kwestia światła
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-10, 13:42   #2186
paolinka3991
Raczkowanie
 
Avatar paolinka3991
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 113
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

No fakt, u niej blond daje efekt nijakosci a czarny kolor ladnie podkresla jej rysy twarzy

Kurcze...a tak mi sie blond wymarzyl, miodowy lub karmelowy... :P Jakas odmiana po prostu
__________________
paolinka3991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-10, 13:54   #2187
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez paolinka3991 Pokaż wiadomość
No fakt, u niej blond daje efekt nijakosci a czarny kolor ladnie podkresla jej rysy twarzy

Kurcze...a tak mi sie blond wymarzyl, miodowy lub karmelowy... :P Jakas odmiana po prostu
Karmelowy nie powinien wyglądać źle. Tzn. to zalezy od odcienia, nie od samego koloru, i tego, jak będzie się spierać.
A u niej nie tyle podkreśla rysy twarzy (dla mnie ma bardzo proste: ja widzę tylko oczy i nos na jej twarzy, żadnych innych charakterystycznych cech), co daje piękny kontrast przy jasnej cerze, dlatego wygląda czysto poza tym, jeśli naturalnie nie ma ciemnych włosów, a i oczy ma dość jasne, to ten kontrast ma podkręcony sztucznie, ale wygląda świetnie.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-10, 14:50   #2188
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

A tu jaka żółta http://a4.files.biography.com/image/...EzMTkyNzE4.jpg

No niestety zimy dużo tracą w blondzie
http://starexpert.ru/wp-content/uploads/1217.jpg
robią się nijakie
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja

Edytowane przez earthpace
Czas edycji: 2015-02-10 o 14:53
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-10, 15:01   #2189
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
A tu jaka żółta http://a4.files.biography.com/image/...EzMTkyNzE4.jpg

No niestety zimy dużo tracą w blondzie
http://starexpert.ru/wp-content/uploads/1217.jpg
robią się nijakie
ile podkładu
a megan w tym blondzie wygląda nijako to samo mogę powiedzieć o Sophie Ellis Bextor czy jak się to pisze
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-11, 08:27   #2190
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
ile podkładu
a megan w tym blondzie wygląda nijako to samo mogę powiedzieć o Sophie Ellis Bextor czy jak się to pisze
W ogóle beznadziejny makijaż
żółtaczka podkładowa, kreska pod okiem zlewa się z kolorem oka przez co oko się rozmywa a do tego oczy podkreślone kredką zaznaczają jej brzydkie ustawienie oczu (opadające w dół kąciki i blisko osadzone.. mam podobnie i tego nienawidzę bezsensu podkreślać swoje słabe strony)

A megan fox może się trochę rozmywa, ale i tak wygląda fajnie
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-17 13:36:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:14.