Jak podkreślić jasną cerę? III - Strona 148 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-26, 01:59   #4411
mmagdaa_p
Zakorzenienie
 
Avatar mmagdaa_p
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Middle Of Somewhere
Wiadomości: 3 937
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez adrijah Pokaż wiadomość
meteoryty to kosmetyk bardzo specyficzny nie nadaje żadnego koloru jak reszta fakt, drogie jak cholera, ale czasem można wyłapać na allegro niedrogie miniaturki lub 'odsypki' szczerze mówiąc nie widzę sensu kupowania całego opakowania - za dużo tych kuleczek i za bardzo wydajne są



33 ja za nim nie przepadam.. tzn dlatego, że ja nie za bardzo lubię róże i cienie Bourjois. Są dla mnie za twarde i przez to za delikatnie jak na mój gust, malują a wycieranie różu/cienia chusteczką przed każdym użyciem żeby zetrzeć twardą warstwę i mieć miękki, łatwo aplikujący się kosmetyk, jest najzwyczajniej w świecie uciążliwe
na tru meteoryty można kupić za niewiele ponad 100 zł
Na allegro bym się bała, wystarczy żeby ktoś źle ich używał ( czyli jeździł pędzlem po kuleczkach, a nie potrząsał opakowaniem i zbierał pyłek z nakrętki) i nie dają efektu
kiedyś miałam na nie ochotę ale jakoś mi przeszło jak się dowiedziałam że praktycznie nie dają żadnego koloru

ładniutki ten burżujek, coś mi znajomy ten numer chyba macałam go ostatnio w rossmanie jak byłam
__________________
Jedyne czego żałuję w życiu, to tego, że nie jestem kimś innym.
mmagdaa_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-26, 09:16   #4412
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez przykre Pokaż wiadomość
nie, nie. nie jestem wychudzoną weganką. schudłam tylko trochę i pożeram wszystko co mi jest do szczęścia potrzebne (żeby niedoboru nie było). ale całkowicie unikam słońca. tj, ograniczyłam do minimum. To się wszystko jakoś tak nałożyło i teraz wyglądam jak wyglądam.

i chodzi mi rzecz jasna nie o kremy - cud, zmieniające kolor skóry,a o zwykłe kremy z apteki z aloesem, czy rumiankiem. coś w stylu masła kakaowego - nie opala tylko 'poprawia koloryt skóry'. chodzi o poprawienie bladości skóry : )
wydaje mi się, że możesz, ale podczas stosowania preparatów wybielających nie należy zapominać o ochronie anty-UV.
adrijah - więc mówisz że watrozainwestować w meteoryty? moim jedynym rozświetlaczem są kuleczki oriflame ze świątecznej edycji (biało-rózowo-morelowe) i jak na razie stoją na półce...
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-26, 09:53   #4413
przykre
Raczkowanie
 
Avatar przykre
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wadowice.
Wiadomości: 137
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

tak, masz rację. tym zajmę się najpierw

kuleczki rozświetlające są genialne... ale nie jest fajnie kiedy reszta ciała odróżnia się od bladej twarzy.
przykre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-26, 10:27   #4414
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

loss_lauri a ja myślałam, że te te świąteczne kuleczki Oriflame są złote, nie morelowe ja ją bardzo lubię, ale nie użyłabym na całą twarz w przeciwieństwie do APC i meteorytów ja jeszcze efekt meteorytów potęguję sypkimi pryzmami pastelowymi tzn najpierw pudruję twarz sypkim pudrem (który jest dla mnie za ciepły i odrobinę ode mnie ciemniejszy), rozjaśniam to i upiększam pryzmami (mieszanka bieli, zieleni, błękitu i różu) + przejezdzam po twarzy raz dużym pędzlem z meteorytami

aa, ja miniaturkę kupiłam nową, nieużywaną używanych pryzm bym nie tknęła

osobiście uważam, że lepiej zainwestować w pryzmy givenchy nie żałuję ani złotówki na nie wydanej


a ja dzisiaj wstałam, poszłam do łazienki, stanęłam w lustrze i sama się swojej białoszarej twarzy przestraszyłam mam okres... czuję się fatalnie i wyglądam fatalnie...
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-26, 10:38   #4415
euphoriall
Zakorzenienie
 
Avatar euphoriall
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 477
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez adrijah Pokaż wiadomość


a ja dzisiaj wstałam, poszłam do łazienki, stanęłam w lustrze i sama się swojej białoszarej twarzy przestraszyłam mam okres... czuję się fatalnie i wyglądam fatalnie...
Też tak mam, że podczas okresu jestem jeszcze bledsza niż zwykle. Mi do tego powiększają się moje pernamentne cienie pod oczami i wyglądam jak trup.
__________________
I'm an urban animal
One step from a cannibal
euphoriall jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-26, 11:59   #4416
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez adrijah Pokaż wiadomość

a jakie mi wpadną w ręce TUTAJ jest moja kolekcja (i róży, i rozświetlaczy i brązerów)
Przepiekna kolekcja dla bladolicej
I chyba sie gdzies pogubilam Gdzie sie podziala Cmokisia?
moren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-26, 12:02   #4417
Aralka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 325
GG do Aralka Send a message via Skype™ to Aralka
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Mam również ten róż Inglot, fajny jest

Ależ masz dużo tych wszystkich róży itp. Jesteś moim autorytetem, hehe
Tez muszę coś zakupić, ale narazie portfel cienki ;(
Może na allegro poszukam, hehe :P
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=457800
Moja wymianka!
Aralka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-26, 13:16   #4418
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez adrijah Pokaż wiadomość
loss_lauri a ja myślałam, że te te świąteczne kuleczki Oriflame są złote, nie morelowe ja ją bardzo lubię, ale nie użyłabym na całą twarz w przeciwieństwie do APC i meteorytów ja jeszcze efekt meteorytów potęguję sypkimi pryzmami pastelowymi tzn najpierw pudruję twarz sypkim pudrem (który jest dla mnie za ciepły i odrobinę ode mnie ciemniejszy), rozjaśniam to i upiększam pryzmami (mieszanka bieli, zieleni, błękitu i różu) + przejezdzam po twarzy raz dużym pędzlem z meteorytami

aa, ja miniaturkę kupiłam nową, nieużywaną używanych pryzm bym nie tknęła

osobiście uważam, że lepiej zainwestować w pryzmy givenchy nie żałuję ani złotówki na nie wydanej


a ja dzisiaj wstałam, poszłam do łazienki, stanęłam w lustrze i sama się swojej białoszarej twarzy przestraszyłam mam okres... czuję się fatalnie i wyglądam fatalnie...
trzymaj się, Dario
ja z tych kuleczek oriflame powybierałam te morelowe i oddałam mojej opalonej siostrze a meteoryty kuszą... zwłaszcza opiniami na KWC 'twarz jak z reklamy' - czy to prawda, że ich samych na skórze nie widać, widać za to efekt ich użycia? bo przeczytałam opinię wizażanki która napisała, że zauważyła jak fajnie jej skóra wygląda z meteorytami dopiero gdy zobaczyła swoją nieumalowaną nimi twarz...
te kuleczki oriflame naprawde są morelowe (i różowe, białe) - tylko że te z limitowanej świątecznej edycji - używałaś ich? masz porównanie z meteorytami?
ja zawsze rano - nie wiem czy to światło czy niewyspanie - mam bialą skórę. dopiero kiedy wyjdę z łazienki nabieram koloru.
a co myślicie o pryzmach givenchy?
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-26, 13:58   #4419
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
trzymaj się, Dario
ja z tych kuleczek oriflame powybierałam te morelowe i oddałam mojej opalonej siostrze a meteoryty kuszą... zwłaszcza opiniami na KWC 'twarz jak z reklamy' - czy to prawda, że ich samych na skórze nie widać, widać za to efekt ich użycia? bo przeczytałam opinię wizażanki która napisała, że zauważyła jak fajnie jej skóra wygląda z meteorytami dopiero gdy zobaczyła swoją nieumalowaną nimi twarz...
te kuleczki oriflame naprawde są morelowe (i różowe, białe) - tylko że te z limitowanej świątecznej edycji - używałaś ich? masz porównanie z meteorytami?
ja zawsze rano - nie wiem czy to światło czy niewyspanie - mam bialą skórę. dopiero kiedy wyjdę z łazienki nabieram koloru.
a co myślicie o pryzmach givenchy?
Tez czytalam ta recenzje Meteorytki kiedys beda moje
A kulki z Oriflame,to ktore?Te Natural Radiance?Bo widze,ze we wrzesniowym katalogu sa przecenione i zastanawiam sie nad kupnem
moren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-26, 15:37   #4420
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

ich świąteczna, rozbielona wersja - pojawiły się chyba ze 3 razy w katalogu i więcej ich nie widziałam.
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-26, 16:18   #4421
women101
Zadomowienie
 
Avatar women101
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 539
GG do women101
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Lechuuu Pokaż wiadomość
F L A V O U R S. P L - z miłości do perfum

Zapraszm na stronę F L A V O U R S. P L, strona jest nowym portalem poświęconym jedynie perfumom. Obecnie cały czas się rozwijamy i potrzebujemy pomocy naszych użytkowników, którzy pomogą nam zooptymalizować stronę pisząc o swoich gustach, upodobaniach, doświadczeniach z zapachami i dzieląc się z nami swoją wiedzą. Mamy nadzieję, że w przyszłości strona stanie się wielkim portalem, a miło by było mieć świadomość tego, iż miało się udział w takim projekcie. Jeżeli masz jakiś pomysł lub chciałbyś nam wytknąć jakąś wade, zarejestruj się, to nie trwa długo, i zostań członkiem naszej społeczności.

ZAPRASZAM WSZYTSKICH DO REJESTRACJI I CZYNNEGO UDZIAŁU NA FORUM !!

F L A V O U R S. P L Team
reklama!:rolley es:
women101 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-26, 20:49   #4422
przykre
Raczkowanie
 
Avatar przykre
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wadowice.
Wiadomości: 137
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

witajcie : )

dziś obeszłam wszystkie apteki w mojej małej mieścinie, żeby zorientować się w kwestii kremów z filtrem. mniej więcej się obeznałam. ale pomóżcie proszę - 25, czy 50? ; p (przy tym drugim pani w aptece nieco sugestywnie powiedziała, że taaakiego słońca już nie ma : ) )
przykre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-26, 21:02   #4423
absurdalna89
Zadomowienie
 
Avatar absurdalna89
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 339
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

przykre choć zwykle nie popieram pań z apteki to muszę się zgodzić - nie ma już taaakiego słońca. Ale wybór należy do Ciebie. Jeśli 25 miałoby Ci wystarczyć, a niepotrzebnie wydałabyś więcej kasy na 50spf to wybierz to pierwsze. Sama musisz zdecydować na ile jesteś blada - im bardziej, tym większy filtr Ja ostatnio przestałam się w ogóle smarować [od kilku dni] bo słońce i tak mnie nie "łapie".
Pytałaś o coś do wybielania... A nie myślałaś o sposobach "domowych" zamiast kremów? Gdybyś się wczytała w nasz wątek znajdziesz informacje, że cytryna i ogórek wybielają Pisałam też kiedyś o kremu do rąk firmy Ziaja - kozie mleko, aktywne rozjaśnianie. Wydaje mi się, że nieco rozjaśnił mi dłonie, które niefortunnie opaliłam na pielgrzymce - możesz więc spróbować Pozdrawiam Cię serdecznie i witam wśród bladych lic
absurdalna89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-26, 21:15   #4424
przykre
Raczkowanie
 
Avatar przykre
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wadowice.
Wiadomości: 137
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Więc tak. 50 jest droższy tylko o jakieś 5 zł, więc chyba już wybrałam ; p
jeśli chodzi o przeczesywanie forum, wierz mi lub nie, ale od kilku dni kładę się spać z pękającą głową od nadmiaru informacji i światła komputera. to forum jest genialne i uwielbiam Was za to, że macie tak dziwny (i dobry) gust jak ja.
dziś zrobiłam maseczkę z ogórka, przygotowywuję też sobie tonik z cytryny : )
nad kremem się zastanawiam. w sumie jakbym używała filtra, to nie wiem kiedy bym ten krem wciskała. chyba ze na noc... ale Twoja informacja o Ziaji mnie zachwyciła. nie miałam pojęcia, chociaż 'siedzę z Ziaji' bo staram się do minimum ograniczyć kosmetyki testowane na zwierzętach. tak wieć Ziaja bardzo mi odpowiada Ale teraz skupię się na ochronie przed słońcem, musze zbierać na ten filtr ; p
przykre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-26, 21:59   #4425
przykre
Raczkowanie
 
Avatar przykre
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wadowice.
Wiadomości: 137
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

i jeszcze jedno. caluteńki rok się 'filtrujecie'? ; )

przyjrzałam się tej Ziaji. rzeczywiście. ale najlepsze opinie ma jednak ogórkowy(tonik, krem)

" (...) lekko rozjaśnia cerę "
"Producent nie kłamie też jeśli chodzi o obiecane rozjaśnianie cery " ...

.
przykre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-26, 22:06   #4426
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez euphoriall Pokaż wiadomość
Też tak mam, że podczas okresu jestem jeszcze bledsza niż zwykle. Mi do tego powiększają się moje pernamentne cienie pod oczami i wyglądam jak trup.
to dokładnie tak jak ja dzisiaj jak brałam tabletki było normalnie
Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
Przepiekna kolekcja dla bladolicej
I chyba sie gdzies pogubilam Gdzie sie podziala Cmokisia?
bo żadnej cmokIsi nigdy nie było m.in. właśnie dlatego ta zmiana...
Cytat:
Napisane przez Aralka Pokaż wiadomość
Mam również ten róż Inglot, fajny jest

Ależ masz dużo tych wszystkich róży itp. Jesteś moim autorytetem, hehe
Tez muszę coś zakupić, ale narazie portfel cienki ;(
Może na allegro poszukam, hehe :P
dzisiaj pół godziny po Inglocie chodziłam i się zastanawiałam nad różem, ale ostatecznie sobie darowałam. za to intensywnie myślę nad nową 'mozaiką' Sephory, taką z pająkiem na ręce dała efekt siniaka w ich świetle i jestem baaaardzo ciekawa jak bym z takim wyglądała
Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
trzymaj się, Dario
ja z tych kuleczek oriflame powybierałam te morelowe i oddałam mojej opalonej siostrze


te kuleczki oriflame naprawde są morelowe (i różowe, białe) - tylko że te z limitowanej świątecznej edycji - używałaś ich? masz porównanie z meteorytami?
ja naprawdę tam widzę złote i to chłodnozłote kuleczki one są na zdjęciu

meteoryty to zupełnie co innego - pisałam o tym, natomiast świąteczne kuleczki oriflame to typowy rozświetlacz - widoczny efekt


Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
a meteoryty kuszą... zwłaszcza opiniami na KWC 'twarz jak z reklamy' - czy to prawda, że ich samych na skórze nie widać, widać za to efekt ich użycia? bo przeczytałam opinię wizażanki która napisała, że zauważyła jak fajnie jej skóra wygląda z meteorytami dopiero gdy zobaczyła swoją nieumalowaną nimi twarz...
wszystko prawda


Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
a co myślicie o pryzmach givenchy?
dopiero co o nich napisałam są genialne ja mam pastelowe (numer 1 chyba) i wolę je zdecydowanie od meteorytów
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 08:46   #4427
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

wybacz - chyba jestem ślepa. może faktycznie te kuleczki sa złote?bo po co niby miałabym je oddawać? teraz są u mojej siostry więc nie mogę sprawdzić
przykre - jeżeli wejdziesz na samiutki początek tego wątku, znajdziesz prawdziwe vademecum bladolicej - od ochrony antyUV po wszelakie sposoby i kosmetyki do wybielania. co do kremów z filtrem - u mnie jest to 50+ przez cały rok; nie tyle chodzi mi o zachowanie jasnej skóry (o to też), to bardziej o zdrowie:mimo, że trudno sie opalam, bałabym się wyjść bez 'pięćdziesiątki' bo stosuję plastry evra i maści na AZS a one zwiększają ryzyko powstania przebarwień i są fotouczulające.
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 09:04   #4428
euphoriall
Zakorzenienie
 
Avatar euphoriall
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 477
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez przykre Pokaż wiadomość
witajcie : )

dziś obeszłam wszystkie apteki w mojej małej mieścinie, żeby zorientować się w kwestii kremów z filtrem. mniej więcej się obeznałam. ale pomóżcie proszę - 25, czy 50? ; p (przy tym drugim pani w aptece nieco sugestywnie powiedziała, że taaakiego słońca już nie ma : ) )
Ja ostatnio szukałam po sklepach jakiś mocnych filtrów i zostały tylko 15
__________________
I'm an urban animal
One step from a cannibal
euphoriall jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 09:19   #4429
przykre
Raczkowanie
 
Avatar przykre
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wadowice.
Wiadomości: 137
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

dziękuję Wam : )

mi też chodzi również o zdrowie. znajoma mojej mamy opowiadała jej ostatnio o takiej około 60-letniej (albo wiecej?) Pani, która nienawidzi słońca i nigdzie się nie ruszała bez parasolki. Babka ma podobno gładziutką twarz. wiadomo, mogła to podkoloryzować, ale napewno dużo zdrowiej i ładniej wygląda.

dziś stałam pod biczami wodnymi na basenie i czułam jak zdzieram ze swoich pleców niefortunną opaleniznę, nabytą podczas plewienia
apropo, gdzieś tutaj się spotkałam z taką informacją, jakoby chlor na basenie rozjaśniał skórę. serio? dziwne mi się to wydaje, ale nie byłoby źle. bo ja 2 razy w tyg. chodze na basen . teraz mnie strasznie wkurzają moje ręce, a dokładniej ramiona. one też się opaliły . bo dłonie są ok. muszę to jakoś zlikwidować. na szczęście opalenizna bardzo krótko mi się trzyma. i pomyśleć, ze kiedyś nad tym ubolewałam...
przykre jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-27, 10:40   #4430
nikadomi
Rozeznanie
 
Avatar nikadomi
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 993
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez euphoriall Pokaż wiadomość
Ja ostatnio szukałam po sklepach jakiś mocnych filtrów i zostały tylko 15
Możesz zamówić w aptekach wyższe filtry ja tak czasem robię.
nikadomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 11:24   #4431
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

miałam koszmar.. śniło mi się, że byłam od pasa w górę opalona - ale to aż brązowa, tylko nogi zostały takie jakie powinny być
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 11:45   #4432
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Dziewczyny, czy interesowałyście się może tym pudrem (a może ktoś go ma):
Orlane Velvet Pressed Powder - Perle Blanche 8.5g/0.28oz


http://pl.strawberrynet.com/productD...54110&goChar=O
ciekawa jestem jaki daje odcień na skórze, jaka ma teksturę itd.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 05409881302.jpg (23,5 KB, 18 załadowań)
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 13:31   #4433
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

A ja lubie byc troche opalona,bo wtedy wychodza mi piegi
moren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 16:49   #4434
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

moje piegi - przez filtry - stały się bardzo bledziutkie, ale myslę o zakupie takiej kredki do piegów, zeby je wzmocnić.
przykre - ja latem też sporo czasu spędzam na pracach w ogrodzie, ale staram się być w domu między 11 a 14 a poza tym zawsze chodzę tam w bluzce z długim rękawem, długich spodniach, wielkim kapeluszu, do którego przyczepiłam chustę, która zakrywa mi ramiona, szyję i dekolt. do tego grube rękawice i gruba warstwa filtra na nieosłoniętą ubraniem skórę. wyglądam jak pszczelarz, babcia się ze mnie śmieje(ona pod koniec wakacji ma już skórę koloru cynamonu, dosłownie), ale co mi tam.
dziewczyny, czy reaplikujecie filtr na twarzy/ciele w ciągu dnia? ja tak ok 13-14 zmywam filtr nałozony rano i nakładam nową warstwę, nie wiem czy to nie za rzadko - zaleca sie przeciez co 2 godz., ale ja nie byłabym w stanie tak często...
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 19:22   #4435
przykre
Raczkowanie
 
Avatar przykre
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wadowice.
Wiadomości: 137
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

ja się uczę dopiero... w zasadzie nie ma tu nic trudnego do pojęcia, chyba już wcześniej domyślałam się, jak się chronić przed słńcem. ale teraz dopiero się naprawdę nakręciłam jutro idę po ten krem! jestem taaaka szczęśliwa. tylko muszę jeszcze chyba kupić osobno balsam, do tych nieszczęsnych rąk, a on niestety musi być już tańszy... dzisiaj w porywie desperacji potraktowałam ręce i ramiona okrutnie silnym peelingiem z cukru i cytryny. aż bolało. ok, poczytam jeszcze trochę o tych filtrach .
przykre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 19:33   #4436
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 675
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

A do mnie sie ostatnio osy zlatują, chyba do tych nieszczęsnych kremów z filtrem
straszne to jest.
jak masz wybór to kup lepiej taki bez zapachu.
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 19:36   #4437
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Wenress Pokaż wiadomość
A do mnie sie ostatnio osy zlatują, chyba do tych nieszczęsnych kremów z filtrem
straszne to jest.
jak masz wybór to kup lepiej taki bez zapachu.
na mnie się nad morzem TŻ wściekał, bo twierdził, że te wszystkie osy lecą do moich kremów, a tak naprawdę wszystkie leciały do niego, mnie żadna nie tknęła
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 19:37   #4438
Ms.Torres
Rozeznanie
 
Avatar Ms.Torres
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 946
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Wenress Pokaż wiadomość
A do mnie sie ostatnio osy zlatują, chyba do tych nieszczęsnych kremów z filtrem
straszne to jest.
jak masz wybór to kup lepiej taki bez zapachu.


zlatują się nawet do osób, które nie używają filtra wiem, bo do moich opalonych znajomych tez
__________________
Przyłącz się do klubu
-Avonomaniaczek
-Bladolicych

to już 15 lat na Wizażu
Ms.Torres jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 19:40   #4439
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 675
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

aha, no chyba, że tak Może mam po prostu pecha, bo zawsze jak z kimś jestem, to najwięcej os do mnie leci ostatnio nawet jedna bezczelna wleciała mi pod spódniczkę :/ na szczęście dowiedziałam sie jak wyleciała, bo tak to chyba bym umarła, mam osofobię xD
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 11:21   #4440
przykre
Raczkowanie
 
Avatar przykre
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wadowice.
Wiadomości: 137
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

to stało się właśnie dziś. dziś kupilam swój pierwszy filtr ! jestem taaka szczęśliwa ! później, w amoku niepohamowanego szczęścia kupiłam jeszcze dwa kremy ogórkowo - limonkowe, bo były za 5.90 w Rossmanie. nie wiem co aj będę robić z tyloma kremami, a z kasą naprawdę ciężko ostatnio. ale trudno. i tak się ciesz . słuchajcie, mam taką prośbę... nie będę pytać, ktore filtry są dobre, albo pytać o konkretne
bo jestem przekonana, ze to gdzieś już jest. chciałam za to zapytać, czy któraś z Was nie wie może, gdzie, w którym miejscu mogłabym na ten temat najwięcej znaleźć? chodzi o konkretne firmy. byłam na forum o filtrach, ale tam raczej tylko o użyciu było,może dwie nazwy padły. w raziecze, będę przeczesywać. ale wolę zapyatć . bo ja teraz będę musiała kilka przetestować...

wybaczcie, jeśli to nie na miejscu, ale nie mogę się powstrzymać. zamieszczę jeden z moich ulubionych wierszów J.A. Morsztyna .

Jan Andrzej Morsztyn

O swej pannie


Biały jest polerowny alabastr z Karrary,
Białe mleko przysłane w sitowiu z koszary,
Biały łabęć i białym okrywa się piórem,
Biała perła nieczęstym zażywana sznurem,
Biały śnieg świeżo spadły, nogą nie deptany,
Biały kwiat lilijowy za świeża zerwany,
Ale bielsza mej panny płeć twarzy i szyje
Niż marmur, mleko, łabęć, perła, śnieg, lilije.

***
przykre jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:27.