Jaki balsam ?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-09-05, 07:38   #1
Waniliowa_Mgla
Przyczajenie
 
Avatar Waniliowa_Mgla
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 16
GG do Waniliowa_Mgla

Jaki balsam ??


Mam kłopot z balsamem do ciała. Od paru lat testuję różne kosmetyki i nie znalazłam jeszcze odpowiedniego. Mam normalną skórę, ale ostatnio bardzo przesuszoną (m.in. zasługa balsamu z avonu). Używam depilatora elektrycznego i na nogach skóra mi się normalnie sypie. Kiedy posmaruję się jakimkolwiek balsamem (a już szczególnie odżywczym, ujędrniającym, albo głęboko nawilżającym) to skóra zaczyna mi się pocić, a mnie brakuje powietrza. Mam wrażenie, że się duszę i muszę zmyć balsam. Do mycia używam nawilżających żeli Palmolive. Nie wiem co z tym zrobić. Skóra na dłoniach momentami mnie piecze jak po oparzeniu. Panthenol trochę pomaga, ale czy można go używać zamiast kremu do ciała? Pomijam jego okropny zapach... Niestety nie stać mnie na Dermikę czy inne droższe kosmetyki. Co robić? Pomóżcie!
__________________
Spaść w dół przez niebo, prosto w zatracenie...
Waniliowa_Mgla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-05, 09:33   #2
zuzaneczka
Zakorzenienie
 
Avatar zuzaneczka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 750
Re: Jaki balsam ??

hej
jakbym o sobie czytała
ja używam oliwki J&J - wprost uwielbiam jej aplikowanie, ale gdy skóra jest bardzo przesuszona to lepszym roziwązaniem jest jakiś balsam, też używałam wielu specyfików które nie do końca sie sprawdzały ale ostatnio kupiłam Loreal Nutrlift 400ml za 23zł (jakaś promocja 150ml gratis). bardzo przyjemny i ładnie pachnie (poczytaj na KWC) i wydajny się bardzo wydajny, użyłam co prawda raz ale szczerze polecam,
warto też pić dużo wody mineralnej, poprawia to stan skóry (sprawdzone)
pozdrawiam
Zuza
__________________
.
.

Marzenia się spełnią. Czekają tylko na właściwy moment.
zuzaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-05, 13:29   #3
izka05
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 148
GG do izka05
Re: Jaki balsam ??

na poczatke powiem ci tak stosuj nawilzajace zele do mycia ciala apotem balsam bardzo dobry jest dove polecam a poza ja tez stosuej balsam z avonu ujedrsnijacy i jest fajny taka milutka skorka po nim jeste moze po prostu jetes an cos uczulona a to ze sie bardziej pocisz to chyba normlanepo kremie pozdrawiam
izka05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-05, 13:51   #4
Magilla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 158
GG do Magilla
Re: Jaki balsam ??

Na tak bardzo suchą skórę polecam kąpiel z dodatkiem oliwy z oliwek. Bardzo tani sposób a skuteczny. W takiej wodzie leżę 15-20 min., wycieram się ręcznikiem, ale nie nakładam już balsamu. Efekt: skóra gładka, aksamitna, brak oznak suchości.
Tylko trzeba potem dobrze wannę umyć, żeby się ktoś nie pośliznął!
Magilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:38.