Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy. - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-18, 19:09   #1051
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

poradźcie!!
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2914
otoz wczoraj robilam wlosy juz pasemkowane u fryzjera miesiac temu rozjasniaczem i 6% woda, wyszly rudy jasny, pozniej garnier 111, wyszly zloto zolte, dzis robilam natural & easy 532 i troche jakby sie przytlumil ten zloty ale nie wiele. zostalo mi jeszcze troche tego rozjasniacza i wody, jak myslicie czy uda mi sie je "od złocic"? absolutnie mi nie pasuje taki odcien, w chłodnych kolorach mi dobrze
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 19:25   #1052
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

ja bym na Twoim miejscu zrobiła jakąś popielatą farbą, ale jeśli masz żółte pasemka to może być ryzyko, że włosy wyjdą z zieloną poświatą... ogólnie z popielatych polecam Wellaton 12/1 - powinien sobie poradzić z tym....
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 19:27   #1053
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
ja bym na Twoim miejscu zrobiła jakąś popielatą farbą, ale jeśli masz żółte pasemka to może być ryzyko, że włosy wyjdą z zieloną poświatą... ogólnie z popielatych polecam Wellaton 12/1 - powinien sobie poradzić z tym....
sprobuje z rozjasniaczem mysle, a pozniej plukanka i moze wystarczy
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 09:02   #1054
julenka87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Świnoujście/Witkowo/Wrocław
Wiadomości: 5
GG do julenka87
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Dziewczyny mam problem!!! błagam o pomoc!!!

Wczoraj poszłam do fryzjera pofarbować włosy... generalnie przyciemniałąm swoje brązowe farbą o liczbie początkowej 4. Tylko że podczas farbowania pani fryzjerce kapneła farba na mój policzek... BŁAGAM pomóżcie mi mam pofarbowane włosy na policzku i karku... za 9 dni biore ślub... nie wiem czym to zmyć. próbowałam wody utlenionej, cytyny, nawet octu.... nie schodzi!!! moge użyć do rozjaśnienia jasnej farby? proszę o szybką odpowiedź... jestem załamana!
julenka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 10:13   #1055
allis
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: krasnystaw
Wiadomości: 504
GG do allis
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

probuj delikatnie pocierac wacikiem nasaczonym zmywaczem do paznokci delikatnie by nie podraznic skory. 2 dni i zejdzie, przynajmniej mi zeszlo
allis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 10:45   #1056
buchacz93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 32
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

hej mialam prawie czarne wlosy rozjasnialam wlosy rozjasniaczem z delii
o to efekt tuż po msc..i chce nalozyc na to farbe jaka proponujecie? zalezy mi na garnierze ale odcien <blond>
buchacz93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 16:11   #1057
q_kaska_q
Zadomowienie
 
Avatar q_kaska_q
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 026
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez buchacz93 Pokaż wiadomość
hej mialam prawie czarne wlosy rozjasnialam wlosy rozjasniaczem z delii
o to efekt tuż po msc..i chce nalozyc na to farbe jaka proponujecie? zalezy mi na garnierze ale odcien <blond>
a ile razy wczesniej farbowalas wlosy na czarno, ze tak ladnie CI zeszedl kolor? ja farbowalam wlosy 2 lata i dekoloryzator prawie mi nie ruszyl wlosow
ja bym nalozyla jakis kolor popielaty blond
Cytat:
Napisane przez julenka87 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam problem!!! błagam o pomoc!!!

Wczoraj poszłam do fryzjera pofarbować włosy... generalnie przyciemniałąm swoje brązowe farbą o liczbie początkowej 4. Tylko że podczas farbowania pani fryzjerce kapneła farba na mój policzek... BŁAGAM pomóżcie mi mam pofarbowane włosy na policzku i karku... za 9 dni biore ślub... nie wiem czym to zmyć. próbowałam wody utlenionej, cytyny, nawet octu.... nie schodzi!!! moge użyć do rozjaśnienia jasnej farby? proszę o szybką odpowiedź... jestem załamana!
kiedys kolerzanka powiedziala mi, ze popiol z papierosow usuwa farbe. Ona podobno to stosowala ale ja nie wiem. Ja rowniez usuwam zmywaczem do paznokci lub woda utleniona i schodzi, do 2 dni powinno nie byc sladu.
__________________

koty
q_kaska_q jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-19, 16:24   #1058
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez q_kaska_q Pokaż wiadomość
a ile razy wczesniej farbowalas wlosy na czarno, ze tak ladnie CI zeszedl kolor? ja farbowalam wlosy 2 lata i dekoloryzator prawie mi nie ruszyl wlosow
ja bym nalozyla jakis kolor popielaty blond

kiedys kolerzanka powiedziala mi, ze popiol z papierosow usuwa farbe. Ona podobno to stosowala ale ja nie wiem. Ja rowniez usuwam zmywaczem do paznokci lub woda utleniona i schodzi, do 2 dni powinno nie byc sladu.
Potwierdzam że popiół z papierosów usuwa farbe ze skóry Czasem nawet fryzjerki w drastycznych przypadkach to stosują Mieszają z kremem do usuwania farby właśnie popiół.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 16:28   #1059
buchacz93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 32
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

ok 3 lata garnierem głęboki mahoniowy szatyn ale faktycznie wychodzila czerń
raz rozjasnialam i fajnie w miare złapało
buchacz93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 07:32   #1060
mpk73
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 28
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

julenka87 potwierdzam, ze popiół z papierosów na zmoczonym waciku i trzemy, uwazaj na skórę, ja przyzna, ze kiedys nawet domestos szedł w ruch

buchacz93 no jak na 1 rozjasnianie to super złapało

ja nadal ruda ...
mam pytanie (moze głupie, ale rozjasnianie to dla mnie czarna magia na razie ) - czy rozjasniacz kladzie sie na mokre/wilgotne włosy? moze mozna takie opakowanie rozjasniacza czymś rozrzedzić lub zwiększyc jego ilość? bo połozony na moje wlosy sprawia wrazenie tepych, nie da sie tego dobrze rozprowadzic, rozczesać włosów ....
mpk73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 07:55   #1061
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez mpk73;21497530mam pytanie (moze głupie, ale rozjasnianie to dla mnie czarna magia na razie ;) ) - [U
czy rozjasniacz kladzie sie na mokre/wilgotne włosy?[/U] moze mozna takie opakowanie rozjasniacza czymś rozrzedzić lub zwiększyc jego ilość? bo połozony na moje wlosy sprawia wrazenie tepych, nie da sie tego dobrze rozprowadzic, rozczesać włosów ....
ja właśnie tak robię rozrabiam rozjasniacz, dodaje jeszcze do niego trochę szamponu i odżywki, mocze włosy, wyciskam w ręcznik i nakładan rozjasniacz tak jak szampon, ale dokładniej żeby wszędzie się dostał
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-20, 16:25   #1062
mpk73
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 28
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

wasienka dzieki za odpowiedz, tak wlasnie sobie pomyslam po ostatnim nieudanym rozjasnianiu
mpk73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-21, 05:55   #1063
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Ja robiłam dekoloryzację jakieś półtora miesiąca temu, wczoraj chciałam wreszcie trochę rozjaśnić włosy i po próbie na pasemku okazało się że superrozjaśniająca Natea nie przyjmuje w zasadzie w ogóle (tylko w mocnym świetle widać że połysk jest inny), a moje naturalne włosy ten odcień był wstanie doprowadzić do ładnego blondu bez wcześniejszego rozjaśniania.
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-21, 09:12   #1064
kasiax.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 993
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

To ja pokażę moje włosy po dekoloryzacji z czarnego (farbowałam ponad 5 lat). Najpierw była 'mleczna czekolada', która i tak była miedziana, a teraz nałożyłam 'intensywną miedź'. Kolor nie jest jednolity, bo końce włosów zostały dość ciemne;/ ale i tak mi się podobają. Ogólnie, to wieeelka ulga, że wkońcu pozbyłam się czarnych włosów! Pierwsze zdjęcie właśnie z czekoladą, drugie z miedzią.
__________________


Edytowane przez kasiax.
Czas edycji: 2010-08-21 o 09:13
kasiax. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-21, 09:51   #1065
Martusia4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Witam Drogie Panie, stała mi się straszna tragedia
W środę byłam umówiona do fryzjera na balejaż, ale postanowiłam, że jednak zrobię jeden kolor. Powiedziałam fryzjerowi, że chce mieć kolor zbliżony do mojego naturalnego, a że miałam spory odrost, łatwo można było dobrać farbę. Wybrałam na palecie kolor. Fryzjer zaczął farbować, byłam nieco zaniepokojona, mówiłam że kolor który mam na włosach wcale nie jest podobny do tego, który wybrałam, ale on powiedział, że jak są mokre to wydają się ciemniejsze... Mój naturalny kolor włosów to taki ciemny blond. Po umyciu i wysuszeniu było ok, nawet mi się podobał, ale na drugi dzień jak zobaczyłam się w lustrze, to oniemiałam!! Zrobił mi kolor prawie czarny z bordowym refleksem!!! Masakra!! Na drugi dzień postanowiłam udać się do fryzjerki. Myślałam, że uratuje moje włosy, zrobiła mi dekoloryzację, jakimś rozjaśniaczem, wyszły rude!! Mówiła, że jak zafarbuje to będzie ok, niestety farba chyba pokryła tylko końce, bo od góry tu gdzie był odrost były jak marchewa!!! I znowu załamka ;( Wczoraj mama zafarbowała mi włosy jakąs farbą z Garniera, końce są ok, taki średni brąz, tylko te nieszczęsne odrosty są ciemne, ale czytałam gdzieś, że na rozjaśnionych włosach szybciej schodzi farba, więc pocieszam się, że po kilku myciach będą jaśniejsze. Mam także pytanie, czy z tego co teraz mam na głowie, można zrobić balejaż?? Chodzi mi o kolor "kawa z mlekiem", zawsze taki miałam, bardzo mi się podobał. Boję się tylko, że gdybym chciała rozjaśnić pasma to zorbiły by się "gumowe". Czy wzmacniając włosy jakimiś maseczkami można je choć tochę odbudować po tej nieszczęsnej dekoloryzacji, a potem udać się na balejaż?? Bardzo proszę o radę Czy długo muszę odczekać, żeby spowrotem móc rozjaśńic pasma?? Jestem gotowa zrobić wszystko, żeby tylko mieć taki balejaż jak zawsze

Edytowane przez Martusia4
Czas edycji: 2010-08-21 o 09:57
Martusia4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-21, 10:27   #1066
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław :*
Wiadomości: 13 926
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Rozjasniacz nie sluzy do dekoloryzacji podstawowy blad. rozjasniacz rozjasnia kolor, a dekoloryzator usuwa pigment z wlosa. ja nie wiem co masz robic szczerze powiedziawszy. traktuj je jakimis maskami to na pewno troche pomoze. no i poczekaj jakis czas, zeby wlosy troche odpoczely. kolor ci sie na pewno wyplucze. albo poprostu zrob calosc na ciemny kolor i juz
aagusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-21, 11:37   #1067
Martusia4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Gdybym chciała ciemny kolor, nie poszłabym na dekoloryzację , po prostu źle się czuję w ciemnych włosach. dziękuję za radę, na pewno kupię jakieś maski, może coś pomogą.
Martusia4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-21, 12:00   #1068
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław :*
Wiadomości: 13 926
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

ale nie chodzilo mi o ciemne ciemne tylko taki kolor, ktory by w maire ladnie pokryl ta roznice. chociaz skoro gore masz taka bardzo ciemna, to lipa. nie no, poczekaj chwile. moze akurat cos sie wypierze ten kolor. a na razie regeneracja, regeneracja i potem dzialaj
aagusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-21, 12:56   #1069
Martusia4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez aagusiaa88 Pokaż wiadomość
ale nie chodzilo mi o ciemne ciemne tylko taki kolor, ktory by w maire ladnie pokryl ta roznice. chociaz skoro gore masz taka bardzo ciemna, to lipa. nie no, poczekaj chwile. moze akurat cos sie wypierze ten kolor. a na razie regeneracja, regeneracja i potem dzialaj
aagusiaa88 potem, to znaczy kiedy mniej więcej ja bym poszła nawet dziś po balejaż, tylko włosków trochę szkoda. Ile może trwać taka regeneracja??
Martusia4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-21, 13:06   #1070
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław :*
Wiadomości: 13 926
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

to ty musisz ocenic stan swoich wlosow. sa w tragicznym stanie? jak tak, no to czekaj, bo z guma na glowie raczej chodzic nie chcesz, nie? ja sie tak kiedys zalatwilam, ciagnely sie, ale jakos je podregenerowalam. sprobuj ta maske https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...lonecznika.htm podobno czyni cuda nawet z gumiakami, wiec z normalnymi musi sobie poradzic
aagusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-21, 17:03   #1071
Martusia4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

A czy po użyciu tej maseczki, będzie można za tydzień lub dwa rozjaśnić włosy??
Martusia4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-21, 17:13   #1072
kasiax.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 993
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Martusia4 Pokaż wiadomość
A czy po użyciu tej maseczki, będzie można za tydzień lub dwa rozjaśnić włosy??
Co prawda nie do mnie bezpośrednio pytanie, ale.. przecież nikt nie siedzi na Twojej głowie i nie wie w jakim stanie masz włoski i jak szybko zareagują na odżywki.. Nie możesz przecierpieć troche w kolorze, który Ci nie odpowiada? Ja z 2 tygodnie chodziłam z takim multikolorem, że szok ale nie chciałam sobie popalić włosów.. A od siebie mogę polecić maske Kallosa - krem mleczny. Kilka postów wcześniej wklejałam zdjęcia moich włosów, więc zobacz w jakim stanie są moje włosy po używaniu tej maski. Włosy przeszły dekoloryzacje, 2 farbowania, codziennie suszarka, prostownica (czasem nawet 2 razy dziennie;/) ..
__________________


Edytowane przez kasiax.
Czas edycji: 2010-08-21 o 17:15
kasiax. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-21, 17:37   #1073
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław :*
Wiadomości: 13 926
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

o wlasnie, zapomnialam jeszcze o kallosie. z odzywek do splukiwania i szamponow moge polecic johna friede root aWakening, taki zielony. jest naprawde dobry, jestem z niego bardzo zadowolona.
aagusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-22, 15:10   #1074
Nastja89
Raczkowanie
 
Avatar Nastja89
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 182
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez ClassicCreature Pokaż wiadomość
Są rude na końcach .A na czubku głowy platynowo-żółte . Więc może zaryzykować ? I tak na razie musze odczekać kilka tygodni i dać im odpocząć .
Ja miłam taki sam efekt. położyłam rozjaśniacz z joanny na czarne włosy. jutro przyjdzie mi dekoloryzator i zamierzam go nałożyć na tą tęczę na głowie A co do rozjaśniania Twoich włosów to wyjdą pewnie żółte.

---------- Dopisano o 16:10 ---------- Poprzedni post napisano o 15:49 ----------

Kobietki jak się nakłada dekoloryzator?? od razu na całe włosy czy pasmami? Proszę odpiszcie jak to robiłyście.
Nastja89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-22, 18:26   #1075
Martusia4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Właśnie zakupiłam jakąś odżywkę z Treatment Wax, bo tylko to było w aptece, zresztąPani gorąco polecała, więc może bedzie ok. Kupiłam też Skrzypovitę Hydro Complex. Pozostaje tylko czekać, bo do fryzjera chyba jednak szybko nie pójdę Zaczynam się jakoś przyzwyczajać do tego koloru, nie jest strasznie ciemny, więc przeżyję. Będę dodatkowo traktować włosy szamponem przeciwłupieżowym, bo gdzieś ktoś pisał, że trochę pomaga przy zmywaniu koloru. Dziękuję za wszystkie rady, na pewno jeszcz z jakieś skorzystam
Martusia4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-23, 11:30   #1076
Kala_88
Rozeznanie
 
Avatar Kala_88
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 637
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Przeczytałam cały wątek i sama nie wiem co myśleć o dekoloryzacji. 2 lata temu miałam robioną u fryzjera bo chciałam być blondynką mając brązowe włosy. Siedziałam z 5h, zapłaciłam 250zł i jak patrzę na zdjęcia to kiepsko to było zrobione.
Teraz z kolei mam ciemny brąz połączony z mahoniem i chciałabym zejść do jasnego brązu. Zapisałam się do Akademii fryzjerskiej JLD na dekoloryzację i farbowanie, będzie kosztować 80zł i tylko teraz myślę o tym, czy osoba która się uczy zrobi to dobrze... I sama nie wiem, czy ryzykować, płacić i iść tam czy samej spróbować...
__________________
www.pustamiska.pl - tylko kliknięcie i pomagasz
Kala_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-23, 16:17   #1077
Nastja89
Raczkowanie
 
Avatar Nastja89
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 182
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez julenka87 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam problem!!! błagam o pomoc!!!

Wczoraj poszłam do fryzjera pofarbować włosy... generalnie przyciemniałąm swoje brązowe farbą o liczbie początkowej 4. Tylko że podczas farbowania pani fryzjerce kapneła farba na mój policzek... BŁAGAM pomóżcie mi mam pofarbowane włosy na policzku i karku... za 9 dni biore ślub... nie wiem czym to zmyć. próbowałam wody utlenionej, cytyny, nawet octu.... nie schodzi!!! moge użyć do rozjaśnienia jasnej farby? proszę o szybką odpowiedź... jestem załamana!

Ja używałam spiryrusu salicylowego. Można go kupić w aptece bądź w jakiejś drogerii. Farba ze skóry schodziła szybko
Nastja89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-23, 18:08   #1078
q_kaska_q
Zadomowienie
 
Avatar q_kaska_q
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 026
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

robilam dekoloryzacje sama w domu, w efekcie jedynie odrsoty rozjasnly mi sie jeszcze bardziej a reszta wlosow mam dal3ej czarne, moze odrobinaeczke sie rozjasly co jest widoczne jedynie w sloncu.

Juz bylam zdecydopwanaa na dekoloryzacje w salonie ale odstasza mnie troche cena ( 250zl) i stwiredzenie fryzjerki ze jesli oprzez dwa lata farbowalam na czarno nie daje mi gwaracji co z tego wyjdzie...

dlatego zatsanawiams ie nad balejazem bo cena okolo 100zl . tylko jaki najjasniejszy balejzaz moge osiagnac na czarnyc wlosach?

Moze ktos robil balejaz na czarne wlosy i ma jakies zdjecie? bardzo mi zalezy bo wydaje mi sie jednak ze balejaz na czarnych wlosach bedzie wygladac brzydko ;] Pozdrawiam
__________________

koty
q_kaska_q jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-23, 18:41   #1079
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

moje dekoloryzacje
docelowo foto 4
obecnie 3
__________________
W myślach wszystko ma początek!
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-24, 08:43   #1080
Jemi91
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 526
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Już pytałam o to, ale nikt mi nie udzielił odpowiedzi. Jaki dekoloryzator jest najlepszy, czy to bez różnicy, mam na myśli Rene Blanche, Elgon i to na P..

Pytanie drugie, jak wyglądała ta płukanka? W sensie co wchodziło w jej skład i w jakich proporcjach? Szampon, odżywka, rozjaśniacz, utleniacz?
Jemi91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:23.